роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Хмельницкий, Хмельницька міська поліклініка 3 вул. Майборського,16

Отзыв добавил(а): Роксолана
Отзыв:

Захворіла якось наша бабуся. В неї був бронхіт та ще в такій важкій формі. І що найцікавіше наш участковий лікар (міська поліклініка 3 Хмельницкий адрес вул. Майборського,16) показав себе не з кращого боку. Якась неврівноважена пані, прости боже. Влетіла в квартиру, толком нічого не оглянула, не послухала, сказала що в нас все гаразд, що в неї ще 10 викликів і їй ще треба бігти до інших хворих і платять їй за це мізер. Вночі стало гірше і довелось викликати швидку, від кашлю наша бабця почала задихатись. Такої бригати не дай боже кому ще побачити. Приїхали і замість того щоб допомогти, почали нам казати, що за такі виклики нас потрібно оштрафувати. Сказали нам такі речі, що страшно стало – викликати коли вкрай погано, бо їм потім від головного лікаря втик, бо гроші розвозять на незначні випадки. Що їх викликати треба у випадку крайньої потреби. Що у нас не інфаркт і не інсульт і ми не при смерті. Що вони тільки гроші марнують на такі виклики. Знов викликали участкову з міської поліклініки 3 по вул. Майборського м. Хмельницький – то таких грубих коментарів ми ще не чули. Сказала, що в нас все добре, що вона про це ще першого візиту повідомила. Потім на всі грубощі бабуся тільки відповідала, що вибачте що потурбували вас, більше не будемо. Вечором взагалі приступ стався, такий хрип був що стало страшно за бабуся. Викликали знов швидку, добре що бригада більш порядна була. Тільки оглянули сказали, що нам треба до лікарні і негайно. Що стан бабці вкрай складний і що нас мали вже лікувати в лікарні. Повезли в лікарню і там лікували десь місяць, адже бабуся вже старенька і імунітет вже не той. Не знаю як там вся поліклініка №3 м.Хмельницького, але наша участкова неврівноважена та байдужа до своїх пацієнтів.

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Нет, не требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Вкрай не задоволені участковим (міська поліклініка 3 м.Хмельницький).

14 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Хмельницкий, Хмельницька міська поліклініка 3 вул. Майборського,16

 • Іванна

  Поліклініка не найкраща персонал хамовитий половина пенсіонерів які завжди не задоволенні життям.Син головного лікаря робить все і простату лікує серце лікує просто без слів на що дивиться вище стояще керівництво

  • Елена

   Я не лікар, але можу зрозуміти, що УЗД серця і його лікування – це зовсім різні речі. Лікар УЗД НЕ ЛІКУЄ СЕРЦЕ!!!!! я не раз була на прийомі в нього, і всім пораджу звертатись тільки до нього. і мені байдуже чий він син. а пенсіонери – особливо військові звикли вимагати до себе підвищеної уваги. йдіть в приватну клініку і там вам за немалі гроші будуть посміхатись!!!! і нікого «хамовитого»

 • Оксана

  Дитяче відділення працює жахливо,немає дільничого лікаря, кожного разу попадаєш на різних лікарів, додому на виклик не спішать.А найбільше мене обурило те що після виклику швидкої до 6-місячної дитини ніхто з лікарів не прийшов і навіть не зателефонували. Одним словом-Бардак

 • маряна

  хто знає, до кого краще ставати на облік в поліклініці 3 ? і чи взагалі обов’язково по місцю проживання?

 • ірина

  Банос, жахливий лікар, перекривлює батьків, на запитання відповідає незрозуміло, хамить, якщо перепитуєш. До батьків відноситься як до худоби, ніби то вона найрозумніша, а ви тупі.
  Діагнози ставить незрозуло як, та ще такі страшні, один жах.
  В поліклініку каляскою незаїдеш, пандос-незрозуміло під які колеса зробили.
  Лікарі працюють до 18.00год., а гардероб до 16:00.
  Такий «сервіс» залежить тільки від головного лікаря, який господар таке і господарство.

  • альона

   повністю підтримую. вперше прийшла до дитини і першим же ділом нахамила. все їй не так, все неправильно. я ледь не монстр: купила дитину, а тепер знущаюсь. розповісти нічого не хоче, бо її таксі чекає. жах…

 • ірина

  На них потрібно паписати жалобу в мін. охорони, щоб зайнялися ними.

 • Марія

  А мені поліклініка подобається. Щодо Триняка, дуже професійний і хороший лікар, уважний що дужемважливо. В мене мама до нього ходила, погано було видно на узд жовчний, через метеоризм то він її перезаписувати і прийняв наступного разу повністю безкоштовно. Я сама в нього успішно вилікувала цистит і не супер дорогими препаратами. Ввічливий і уважний лікар як і його батько. Ще терапевт Єремчук просто чудова жінка, людина з великої букви і лікар досвідчений. Гастроентеролог там правда хамка але це окрема історія. В цілому поліклініка дуже достойна. І ще тут чудові хірург онколог і травматолог не раз допомагали

 • Дмитрий

  Детское отделение УЖАСНОЕ,участковых нет,а те что есть некомпетентные!Диагнозы от балды ставят.

  Гл.врач Триняк вообще отдельная история,задницу свою не поднимет даже если денег не всунешь.

  За столько лет ничего не меняется.

 • Алла

  Доброго дня. Я не знаю,чи можна тут написа ипро амбулаторію сімейної медицини у Книжківцях. Але в мене трапився неприємний випадок із лікарем Слободян. Моя дитина у вересні поранила ногу і пішло велике запплення. Так як я не лікар, я вирішила звернутись до участкового лікаря, адже ми тут проживаємо. Лікар був на місці,але ще не приймав по часу,було 8.30 ранку, а вона з 9.00. Я не могла чекати, тому зайшла ізвернулась за порадою, що мені робити. Там була наша медсестра, яка запитала її чи прийме нас. Лікар Слободян в грубій формі нам відмовила і ми вийшли. Я не хотіла огляду, я хотіла поради куди мені везти дитину і нашу картку із щепленнями. За нами вишла медсестра, винеслап нам картку і порадила їхати в дитячу лікарню до хірурга. А тепер у цієї медсестри великі неприємності. Лікар вирішила,що медсестра влізла не туди куди потрібно. А як же клятва Гіпократа? Я чула багато негативного про цю лікарку. Коли була в нас Аліна Олексіїна був порядок,чемнісь. Вона прїзджала навіть до нас на дачі до дитини і ніколи нікому не грубила. Я не хочу щоб у медсестри нашої амбулаторії були проблеми, адже вона ні в чому не винна. Прошу керівництво в цьому розібратись. Дякую нашій медсестрі Надії Єгоровні.

 • Фуніков Андрій

  Доброго дня , шановні читачі, хочу з вами поділитись своїми враженнями від прийома в, в дільничного терапевта Сорочинської Марини Миколаївної:
  -у зв»язку з поганим станом здоров»я, змушений відвідуіати різних лікарів, але лише після прийома Марини Миколаївни—вихожу з кабінета з посмішкою: вона чудово розкаже про стан здоров»я, порекомендуе адекватноправильне лікування, ще й добрим словом «втішить», , з усіма нормами медичної ЕТИКИ , чого не вистачае в багатьох інших лікарів.
  Марина Миколаївна, прийміть слова вдячності від мене , за те що ви е!!!
  Даний лікар приймае в поліклініці №2.

 • Лілія

  Стояли не довгий час (у зв’язку з переїздом) у Нестеревої, просиділи більше години в черзі, а вона нам сказала, що прийом закінчено і приходити треба ще раніше…і ми пішли…я в шоці з такого дитячого лікаря, хоча її так не варто називати. Не рекомендую її як лікаря і як людину, якій можна довіряти здоров’я дитини

 • Юлія

  Моїй дитині робили масаж надому, і є з чим порівняти якість. Тому за стан здоров’я можу бути спокійна.

Написать комментарий