роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Хмельницкий, Пологове відділенні обласної лікарні.

Отзыв добавил(а): Оля
Отзыв:

Народжувала в пологовому відділенні обласної лікарні. Не те щоб я дуже хотіла комфортних умов, а так вийшло, що порадили гарного лікаря – Притуляк Ларису Вікторівну, а вона зас. гол. лікаря з акушерства і гінекології в новому пологовому. Так я туди і потрапила. Звичайно, умови – супер!!!Чисто, гарно, все нове, післяпологові палати одномісні і поруч душ. Пологи приняли прекрасно – Л.В. розумний лікар і чудова жінка. Але, як сказала мені акушерка, більше гарних лікарів там немає (???!!) Проблеми почалися в післяпологовому. Малий не хотів брати груди. Ну не хотів – і все тут. Ніхто не допоміг. Ніхто не показав,як це робити правильно. Ніхто не сказав, що взагалі з груддю робити, коли прибуває молоко, таки чином вже зараз маю проблему – гнійний мастит і як результат – прокол груді. Дитячу медсестру, щоб зробити дитині суміш, шукала, ледве ходячи, по всіх поверхах сама.А вже зараз знаю причину, чому малого не вдалося прикласти- коротка уздечка під язичком. І жоден (!!) з педіатрів того не побачив…. Може то мені так наболіло, але на мою думку – -там краще народжувати, якщо не перша дитина і ти знаєш, що , як і до чого… Я не знала, думала – головне – добре щоб пологи пройшли…А виявилося – що це далеко не головне…Малюк на суміші і я пацієнт в мамолога…Отаке… Вибачте, що невесела розповідь вийшла….

Рекомендация к посещению и оценка: Там краще народжувати, якщо не перша дитина і ти знаєш, що , як і до чого…

13 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Хмельницкий, Пологове відділенні обласної лікарні.

 • Уляна

  Страшне місце Хмельницький перинатальний центр!!! Немає нормальних спеціалістів!!! Будучи в них – складається враження, що медицина в Україні – приватний бізнес!!!Лікарі тільки дивляться чим ти шелестиш і скільки покладеш в кишеню.Перед пологами сказали лягти у відділення патології, бо буде перенос. У цьому відділенні потрапила до лікаря Вознюка В.В., якому тільки з тваринами працювати, а не з людьми.Огляд в нього – це каторга, матку розкриває руками, цілу добу в нього мучилася з переймами, а він з мене сміявся і казав йти спати. Варвар якийсь!!!Вивів мене з сил, дитину довелося брати вакуумом, бо сил на потуги вже не було.Педіатр Галина Теодоровна зразу натякнула, що якщо ми з нею не розрахуємся, то не випише нас додому , а відправить на лікарню. Обзивала досить образливими словами постійно мене і мою дитину, яка була цілком нормальною.Призначила препарат Церексон , який коштував 300 грн, необхідність вживати якого не бачив жоден педіатр з яким ми консультувалися. При виписці дитину навіть не зважили і не сказали мені групи крові.Крім того, зробили прививку БЦЖ, яку не можна було робити моїй дитині, бо вона була ослаблена.В дитини збільшився лімфовузел до розміру горіха. Ось вже три місяці після пологів, а все ще їздимо з дитиною по консультаціях дякуючи Теодоровні та перинатальному центру.Всі лдікарі, з якими ми консультувалися, кажуть, що там немає спеціалістів.Крім того, мені ще робили вишкрібання через 2 тижні після пологів, бо лікар вкінці пологів цього не зробив, так як сильно поспішав. Дякуючи Василишиній Н.В. все закінчилося добре зі мною.Люди, я вас благаю. якщо хочете, щоб були здорові Ви та Ваші діти, ніколи не йдіть народжувати в Хмельницький перинатальний центр.

 • Лілія

  Писати багато не хочу, просто гидко згадувати. Після пологів в Британчук О. М., «відчухатись» досі не можу. Відношення скотське, як до тварин, все що її цікавить гроші і побільше і одразу. Після пологів ніхто не дивиться ні до породілі ні до дитини. Не людина, а г… Хто її там тримає???

  • Олеся

   Цілком з Вами згідна, Лілія! Британчук – базарна баба, бреше в очі, нагла, хамовита!

 • Лана

  Ни кому не посоветую рожать у Бритончук Елены Марковны! Я поражаюсь,как такие люди как она работают в медецыне,да еще и принимает роды.Прошло 8 лет,когда я родила,но забыть такую халатность и безответственность я не могу! Слава Богу меня и моего сына спас Яворский!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сам Бог его послал мне на помощь! А ведь она,до сих пор принимает роды!

 • Вова

  В Хмельницькому перинатальному центрі працюють нелюди!!! Вони тільки знають що гребсти гроші!!!

 • Оля

  В Хмельницькому перинатальному центрі працюють дуже ПОГАНІ ЛЮДИ. гроші хочуть всі!!! Приймальний покой навіть хоче за те, щоб пропустити.Галина Теодорівна дитині обрізала прищепку разом з пупчиком. Дитини ще 3 місяця проблеми з пупчиком були. І чому на 4 -му поверсі не обрізать,тільки на першому?за 2 місяця, що лежала( на збереженні дитини)хочу ПІДІРВАТИ РОДДОМ!!!Я на 40% посивіла,причом до того ні одного волосся не мала!!!НАГЛІ, ПРОТІВНІ,ІСВЕРГИ працюють там.В ранімації була 2 дня, до дитини ніхто не дивився!!! хоча за зміну платили по 200 грн.
  в ранімації навіть медсестри роти розкривають, щоб їм давати!!! Настасіолог дав кінську досу наркозу, на 30 кг більше. в операційні не могла відійти ,а якась СУКА-медсестра мене по різаному животі стукала.в палаті довго не могла без маски дихати, задихалася. Чоловік прийшов,питає:»що з нею»
  - я її кінську досу наркозу дав!!!
  нормально, а якби серце стало?
  як в 37 тижнів руками матку відкривати!!!
  можна писати до ранку!!!
  шановний Ропотан!!! невже Ви не можети навести порядок в Вашій лікарні.
  Додому прийшли в гаманці 10 грн. Всі гроші,які були пішли і в нас і в батьків понад 15000 грн. Ненавиджу всіх!!!!

 • Elena Kraves

  Народжувала півтора роки назад в пологовому відділенні обласної лікарні. З лікарем наперід не домовлялась , в день родів на чергуванні була молода лікар Яремова ім’я не пам’ятаю Відгуки самі найкращі, дуже добре піклувалась, після родів неодноразово заходила. А вот акушер на тій зміні була – невихована , хамка, грубіянка Волошина Наталія років 50, кричала на мене, і уявіть собі я находячись передпологовій кімнаті а вона в сусідній кімнаті мучась від болі, з спільним входом фарбувала нігті лаком чи стирала *жидкостью* – я не бачила за ширмою, но жахливий запах ацетону заставив мене блювати, Безсовісна гроші взяла (чоловік потім після моєї розповіді пожалкував ) – а за весь період її роботи навіть ні одного доброго слова не сказала. Паскуда Волошина. До речі навіть лікар заходила до мене чекаючи повного відкриття і робила мені масаж, за руку тримала , поглажувала , а ця курва говорила по телефону про те що вона купила на базарі і не звертала на мене уваги. Сором обласному пол будинку що така людина там працює.

 • Татьяна

  Любі друзі хочу поділитись з вами історією лікаря через якого народжуються діти-інваліди та мертві діти!!!Я і моя дитина теж постраждала від рук цього горе-лікаря… 20 годин він знущався над нами. моя дитина пережила не народившись клінічну смерть, наглоталась міконієвих вод. я 20 годин просто мучилась… поки сама непросила робити кесарів розтин… вони ставили експерименти над ді мною і моєю дитиною. Коли вже я буда без свідомості і в дитини зупинилось сердце…вони сказали що аппарат зломався… мій чоловік та сестра що була поруч почали піднімати всіх на ноги…тоді вирішили робити операцію… і то блядське кодло обласного перинатального центру, що знаходиться на терипорії Хмельницької обласної лікарні по вул Пілотська 2. заставляли мене без саідомості підписувати розпизку що я до них претенцій не маю у випадку форс-мажорних обставин…. Дякую одному з найкращих лікарів що чергував в ту злощасну ніч неогатологу, вже не памятаю як його звати… але він відразу чистив дитині легені і врятував мені дитину…. в дитини при народженні була гіпрксія, крововилив в мозок… гематома внутрішня… як наслідок гідроцефалія та пухлмна головного мозку(кіста). Виписуючи мене з род дому не вказали діагноз і навіть не зробили нейросонографію… покриваючи помилки Якубовського Руслана… а потім була епопея рятування життя дитини… але зараз минувши 3 роки моя дитина жива і здорова… нікому не бажаю йти до цього халатного та некомпетентного лікаря!!!! Його батько Якубовський А. був дійсно лікар від Бога. а цей просто комерсант який збирає гроші!!! обходьте його стороною.

 • Алена

  Девочки! Очень хорошо подумайте, прежде чем договариваться с этим «врачом». Я рожала второго ребенка у нее. У меня есть с чем сравнивать. Первого рожала в районной больнице и осталась довольна отношением медперсонала ко мне и к ребенку. Когда носила второго ребенка, обратилась к Людмиле Ивановне. Мне мило улыбалась, вот только не осматривала лично и не посылала на узи, только листала обменку. Схватки начались и я помчалась в роддом. Так как ребенок второй, роды были стремительными.Халатное отношение ее к своей роботе, она потянула малыша у ребенка перелом ключицы.Ребенок родился не большой,как говорили другие врачи, тянуть его не нужно было. Если бы рожала дольше, то даже не знаю чем это могло закончится. Мы после родов расплатились с ней, она взяла деньги, зная вначале то что ребенок сломан я б ей ни гривны не дала. До сих пор не могу отойти от этого ужаса. Девочки! Не покупайтесь на ремонт палат, мило улыбающихся врачей, совмесные роды и т.д. Узнавайте про компетенцию врачей. Очень страшно попадать к таким врачам как Мельник. Если это письмо спасет ваши жизни, я буду очень рада. Ведь тут как повезет. Здоровья вам и вашим деткам.

 • Ірина

  Істрія довга…
  Довгоочікувана, єдина дитинка. Подруги хвалили і радили Кропивницьку Аллу Петрівну. Роди пройшли нормально. Але, першим моїм питанням було «чому вона не закричала?». Мені відповіли щось невнятне, що вона чи то хникнула чи то пискнула. Щось таке. В дитинки була вроджена (дуже явна) деформація грудної клітини, характерна для певної генетичної хвороби (про це я дізналась вже пізніше). Але ж лікарі (нехай і не часто), точно з таким зтикались, або просто знають в теорії. Для цієї ж хвороби, власне, був характерний і тихий, слабкий крик при народженні або майже повна його відсутність. Також для неї характерний слвбкий м’язовий тонус. В сукупності всі ці ознаки мали б навести лікаря акушера-гынеколога та педіатра, присутнього при родах, на певні думки… Мали б мені сказати, що їм не подобається м’язовий тонус, форма грудної клітки… Але команда лікарів цього «не помітила». Більш того, за 5 днів, які ми провели в цьому пологовому будинку, жодна зі змін, у кожній з яких точно був педіатр, неонатолог, також ніхто нічого «не потмітив» під час щоденного огляду дитинки.
  Саме цей абзац стосується лікарів, які перебували на чергуванні впродовж 5 днів в пологовому.
  90% із них з великим зусиллям волі і незадоволеним тоном і виразом обличчя приходили і дивились дитинку і допомогали, після того, як я не могла її заспокоїти сама більше години і не знала що робити, після того, як я до них бігала декілька разів.
  До сусідки в палаті приходила лікар, яка приймала роди. Приходила ДВА рази. Один із них при виписці, пояснювала їй, що і як робити далі. До мене не заглянула ні разу. За всі 5 днів.
  Я була шокована ще й тим, що коли попросила зняти мені катетор, по якому капали окситоцин, а лікарі чи медсестри, які заходили, всі перекладали роботу один на іншого, мотивуючи тим, що, мовляв, не вони це ставили, то вони і знімати не будуть. Я з ним проходила два дні, аж поки допросилась у молодої медместри допомоги. Зняти його було справою кількох секунд.
  Оскільки ніхто із педіатрів і сама лікар, що приймала роди, «не помітили» сукупності відхилень у дитини, нас спокійно виписали додому. Вдома місцевий педіатр також «нічого не помітила», а медсестра, які її підмінювала на час відпустки сказала, що дитинку можна не догодовувати сумішшю.
  Це при тому, що вона народилась із малою вагою, а потім ще й втратила.
  В результаті ми потрапили до дитячої лікарні. Причому кинулись туди САМІ. Просто з дитиною на руках поїхали до будь-якого чергового педіатра, яка з жахом в очах одразу ж направила нас на стаціонар.
  Тут вже почався кошмар для батьків. Виявилось, вага – не найбільша проблема. Найбільшу проблему «НЕ ПОМІТИЛИ» в роддомі. Ніхто!!! Ні акушер-гінеколог, ні педіатри, ні неонатологи, ні медсестри…
  Вищевказана сукупність симптомів явно вказувала на проблеми з неврологією і генетикою. Це зараз ми це все знаємо і рзуміємо. А тоді були шоковані і вірили, сподівались, що результати аналізів це спростують. Яка генетика, звідки? Всі ж здорові до незнати якого коліна…
  Не буду детально описувати всі наші поневіряння, в результаті дитині встановили діагноз «СМА 1 типу».
  Зараз її з нами вже немає…
  Вона стала янголом у віці 3-х місяців і кількох днів.
  Лікування цієї хвороби не існує, нам неможливо було допомогти медикаментозно, АЛЕ навести маму на думку, що щось не так, порекомендувати показати дитинку неврологу, звернути її увагу на слабкий м’язовий тонус…. Все це можна і потрібно було зробити.
  Складається враження, що не хотіли псувати статистику. Головне від них виписати «здоровою». Просто «конвеєр»…

 • Анна

  У моей подруги невестка лежала неделю в областной и у неё не заметили внематочную беременность. Выписали, а на следующий день её увезла с работы скорая с полной крови брюшиной. Рожала она в итоге в Ярмолинцах.

 • витя

  я благодарен оныщуку виктору ивановичу за то что он свел меня с такими врачами как завяльцы отец и сын за то что у меня вывехнотуе плечо они потребовали 200 уе чтобы дали групу . если нет то групы нет

 • Inna

  Підтримаю гарні відгуки про обл.перинатальний центр. У 2013 мого хлопчика приймала Кропивницька Алла Петрівна і акушер – Майя. Я залишилась задоволена, через місяці два збираємось знову скористатись допомогою А.П. А от у 2010 мою дівчинку приймала Жилко Наталя Анатолівна (лікар, медсестра і акушер – банда). Досі плювати в той бік хочеться. Давай бабло і все інше щоб нас не гребло! А от про Яворського чула гарні відгуки. Всім щастя і здоров’я!

Написать комментарий