роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Хмельницкий, Пологове відділенні обласної лікарні.

Отзыв добавил(а): Оля
Отзыв:

Народжувала в пологовому відділенні обласної лікарні. Не те щоб я дуже хотіла комфортних умов, а так вийшло, що порадили гарного лікаря – Притуляк Ларису Вікторівну, а вона зас. гол. лікаря з акушерства і гінекології в новому пологовому. Так я туди і потрапила. Звичайно, умови – супер!!!Чисто, гарно, все нове, післяпологові палати одномісні і поруч душ. Пологи приняли прекрасно – Л.В. розумний лікар і чудова жінка. Але, як сказала мені акушерка, більше гарних лікарів там немає (???!!) Проблеми почалися в післяпологовому. Малий не хотів брати груди. Ну не хотів – і все тут. Ніхто не допоміг. Ніхто не показав,як це робити правильно. Ніхто не сказав, що взагалі з груддю робити, коли прибуває молоко, таки чином вже зараз маю проблему – гнійний мастит і як результат – прокол груді. Дитячу медсестру, щоб зробити дитині суміш, шукала, ледве ходячи, по всіх поверхах сама.А вже зараз знаю причину, чому малого не вдалося прикласти- коротка уздечка під язичком. І жоден (!!) з педіатрів того не побачив…. Може то мені так наболіло, але на мою думку – -там краще народжувати, якщо не перша дитина і ти знаєш, що , як і до чого… Я не знала, думала – головне – добре щоб пологи пройшли…А виявилося – що це далеко не головне…Малюк на суміші і я пацієнт в мамолога…Отаке… Вибачте, що невесела розповідь вийшла….

Рекомендация к посещению и оценка: Там краще народжувати, якщо не перша дитина і ти знаєш, що , як і до чого…

7 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Хмельницкий, Пологове відділенні обласної лікарні.

 • Уляна

  Страшне місце Хмельницький перинатальний центр!!! Немає нормальних спеціалістів!!! Будучи в них – складається враження, що медицина в Україні – приватний бізнес!!!Лікарі тільки дивляться чим ти шелестиш і скільки покладеш в кишеню.Перед пологами сказали лягти у відділення патології, бо буде перенос. У цьому відділенні потрапила до лікаря Вознюка В.В., якому тільки з тваринами працювати, а не з людьми.Огляд в нього – це каторга, матку розкриває руками, цілу добу в нього мучилася з переймами, а він з мене сміявся і казав йти спати. Варвар якийсь!!!Вивів мене з сил, дитину довелося брати вакуумом, бо сил на потуги вже не було.Педіатр Галина Теодоровна зразу натякнула, що якщо ми з нею не розрахуємся, то не випише нас додому , а відправить на лікарню. Обзивала досить образливими словами постійно мене і мою дитину, яка була цілком нормальною.Призначила препарат Церексон , який коштував 300 грн, необхідність вживати якого не бачив жоден педіатр з яким ми консультувалися. При виписці дитину навіть не зважили і не сказали мені групи крові.Крім того, зробили прививку БЦЖ, яку не можна було робити моїй дитині, бо вона була ослаблена.В дитини збільшився лімфовузел до розміру горіха. Ось вже три місяці після пологів, а все ще їздимо з дитиною по консультаціях дякуючи Теодоровні та перинатальному центру.Всі лдікарі, з якими ми консультувалися, кажуть, що там немає спеціалістів.Крім того, мені ще робили вишкрібання через 2 тижні після пологів, бо лікар вкінці пологів цього не зробив, так як сильно поспішав. Дякуючи Василишиній Н.В. все закінчилося добре зі мною.Люди, я вас благаю. якщо хочете, щоб були здорові Ви та Ваші діти, ніколи не йдіть народжувати в Хмельницький перинатальний центр.

 • Лілія

  Писати багато не хочу, просто гидко згадувати. Після пологів в Британчук О. М., «відчухатись» досі не можу. Відношення скотське, як до тварин, все що її цікавить гроші і побільше і одразу. Після пологів ніхто не дивиться ні до породілі ні до дитини. Не людина, а г… Хто її там тримає???

  • Олеся

   Цілком з Вами згідна, Лілія! Британчук – базарна баба, бреше в очі, нагла, хамовита!

 • Лана

  Ни кому не посоветую рожать у Бритончук Елены Марковны! Я поражаюсь,как такие люди как она работают в медецыне,да еще и принимает роды.Прошло 8 лет,когда я родила,но забыть такую халатность и безответственность я не могу! Слава Богу меня и моего сына спас Яворский!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сам Бог его послал мне на помощь! А ведь она,до сих пор принимает роды!

 • Вова

  В Хмельницькому перинатальному центрі працюють нелюди!!! Вони тільки знають що гребсти гроші!!!

 • Оля

  В Хмельницькому перинатальному центрі працюють дуже ПОГАНІ ЛЮДИ. гроші хочуть всі!!! Приймальний покой навіть хоче за те, щоб пропустити.Галина Теодорівна дитині обрізала прищепку разом з пупчиком. Дитини ще 3 місяця проблеми з пупчиком були. І чому на 4 -му поверсі не обрізать,тільки на першому?за 2 місяця, що лежала( на збереженні дитини)хочу ПІДІРВАТИ РОДДОМ!!!Я на 40% посивіла,причом до того ні одного волосся не мала!!!НАГЛІ, ПРОТІВНІ,ІСВЕРГИ працюють там.В ранімації була 2 дня, до дитини ніхто не дивився!!! хоча за зміну платили по 200 грн.
  в ранімації навіть медсестри роти розкривають, щоб їм давати!!! Настасіолог дав кінську досу наркозу, на 30 кг більше. в операційні не могла відійти ,а якась СУКА-медсестра мене по різаному животі стукала.в палаті довго не могла без маски дихати, задихалася. Чоловік прийшов,питає:»що з нею»
  - я її кінську досу наркозу дав!!!
  нормально, а якби серце стало?
  як в 37 тижнів руками матку відкривати!!!
  можна писати до ранку!!!
  шановний Ропотан!!! невже Ви не можети навести порядок в Вашій лікарні.
  Додому прийшли в гаманці 10 грн. Всі гроші,які були пішли і в нас і в батьків понад 15000 грн. Ненавиджу всіх!!!!

 • Elena Kraves

  Народжувала півтора роки назад в пологовому відділенні обласної лікарні. З лікарем наперід не домовлялась , в день родів на чергуванні була молода лікар Яремова ім’я не пам’ятаю Відгуки самі найкращі, дуже добре піклувалась, після родів неодноразово заходила. А вот акушер на тій зміні була – невихована , хамка, грубіянка Волошина Наталія років 50, кричала на мене, і уявіть собі я находячись передпологовій кімнаті а вона в сусідній кімнаті мучась від болі, з спільним входом фарбувала нігті лаком чи стирала *жидкостью* – я не бачила за ширмою, но жахливий запах ацетону заставив мене блювати, Безсовісна гроші взяла (чоловік потім після моєї розповіді пожалкував ) – а за весь період її роботи навіть ні одного доброго слова не сказала. Паскуда Волошина. До речі навіть лікар заходила до мене чекаючи повного відкриття і робила мені масаж, за руку тримала , поглажувала , а ця курва говорила по телефону про те що вона купила на базарі і не звертала на мене уваги. Сором обласному пол будинку що така людина там працює.

Написать комментарий