роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Хмельницкий, Перинатальний центр.

Отзыв добавил(а): Вікуля
Отзыв:

Не люблю наш перинатальний центр. Ніяк не складаються у мене з ним добрі стосунки. Першу вагітність спостерігалась у Києві (ми там жили). Народжувати вирішила вдома в Хмельницькому. На 32 тижні переїхала і стала на облік до Грошевої Асі Павлівни. Підтримую вище написане – лікар від Бога. Добра. Чуйна. При переводі треба було знов здати кров на аналіз (навіщо вже й точно не пам»ятаю). Мало того що простояла (саме ПРОСТОЯЛА, бо лавочок тоді катастрофічно не вистачало) дві години в черзі, то ще й коли зайшла і попросила медсестру підготувати нашатир, бо майже завжди під час забору крові втрачала свідомість (мабуть через ВСД), то почула у відповідь «в мене таких як ТИ сто п»ятдесят штук кожного дня, буду я перед кожною кланятись…» Я попрощалась і вийшла. Кров здавала у ДІЛІ за гроші. Неприємний осад досі.
Першу вагітність переношувала. Лежала на другому поверсі. Здається у Тісліної (хоча можу помилятись) -зав. тим відділенням, де лежала. Нервова пані. І ніби не жінка. Ставилася до нас як до якогось г… і все пробувала втулити якісь новомодні ліки, щоб ми швидше розродилися. Пам»ятаю як вона заступала на чергування, то всі дівчата, що народжували без домовленності молилися аби не в цю ніч.
Пологи були у Федун. Теж чудова людина на відміну від її акушерки. Та була різка і неприємна. Ще в родзалі озвучила вартість своєї роботи на моїх пологах. Хоча насправді краще б я ті гроші віддала санітарочці, яка весь час переймів пробула зі мною. Тримала те ліжко на колесах, коли я хотіла на нього обпертися, робила мені масажі, розмовляла зі мною. І це все ще крім безпосередніх обов»язків.
Після пологів. Попросила медсестру показати як правильно прикладати дитину до грудей. Почула:»Знайшла науку. Кинула на лікоть, притисла до цицьки, годуй!». Як результат через місяць ми мали гіпотрофію другого ступеню (дитина схудла на 600гр), через півтора були повністю на штучному вигодовуванні. До речі як малий погано їв, то підрізали уздєчку, а подивитися на мої груди додумався тільки массажист, коли ми возили малого на реабілітацію. Сказав, шо з такої цицьки він би й сам нічого не витягнув і потрібно було в перші три дні мене розцідити так шоб аж само капало. Але ж хто знав? Для декого з них я чергова штука, біля якої треба ПЕРЕБУТИ робочий день (навіть рука не піднімаєцця написати ВІДПРАЦЮВАТИ)
Єпізод другий. Почала ставати на облік з другою вагітністю. Вагітність завмерла. Потрібно було зробити УЗД. Після невтішного прогнозу дільничої говорити я вже не могла, а медсестра(чи хто вона там) все не хотіла пускати мене до кабінету і навіть не дивилась направлення. Бо в них все по запису. Прорвалась з боєм.

Рекомендация к посещению и оценка: Не люблю наш перинатальний центр.

34 комментария, написать комментарии (отзывы) к Хмельницкий, Перинатальний центр.

 • Оксана

  Родила 30 декабря.Что творилось в отделении на Новый год!Акушерки и санитарки пили,почти до утра на коридоре пели песни, на утро в туалете пустые бутылки из-под спиртного!Ужас!Когда рожала-самой человечной оказалась санитарочка.Были стремительные роды-не успели поставить клизму-просилась в туалет,а врач сказала что жрать нужно меньше.СОВЕТУЮ ГЛАВ.ВРАЧУ ОТПРАВИТЬ ПЕРСОНАЛ НА КУРСЫ ЧЕЛОВЕЧНОСТИ И ПОНИМАНИЯ.

  • Анна

   Меня кесарили 31 декабря… В ночь нового года была на 5-м этаже в реанимации. Мест небыло. Все забито. Дежурные врачи даже спиртное не понюхали. Дежурная сестра нам всю новогоднюю ночь мерила температуру и делала по времени уколы обезбаливающего. Мы даже сами ей сказали, что через 1 минуту новый год. Пусть хоть на куранты посмотрит:) Много было очень других ньюансов про которые вы пишите, но вот по пьянству у меня к ним претензий небыло никаких…

 • юля

  Я по своей глупости стала на учет в наш роддом,о чем вскоре очень пожелела!Моя врачиха каждый день направляла меня на платные анализы,вечные анализы крови и мочи! Короче около 4 тысяч у меня ушло за первые 4 месяца,после чего муж сказал,что хватит уже!Цырк какой-то! И самое главное,что ниче не беспокоило и анализы в норме! потом у меня начал скакать белок в моче-то она меня лечила хрен знает какими дорогими препаратами,на которые(как потом оказалось)у меня имуннитет(т.е пей-не пей,а результата 0 )!!!!Я договорилась в обласной больнице на щет родов и врач,посмотревши мою обменную карту была в ужасе-Она не могла понять,нафига столько анализов(не нужных),и препаратов непонятных-которые на моих сроках пить просто противопоказано!А был еще случай-я пришла к ней в роддом на консультацию,а она мне говорит,типа все так плохо,хуже некуда(беременность где то на 3 месяце) и надо лечится антибиотиками!Слава богу в конце выяснилось,что она меня перепутала с какойто девочкой!Вопрос-как можно назначать антибиотики,не посмотрев даже результаты анализов??????????Вот такие у нас врачи пи*датые!А имя ее Табола Лидия Николаевна!А еще она очень любит «всовывать» всои супер препараты по ценам в 5 раз дороже чем в аптеке,говоря при етом что ети препараты ей под заказ делают!

 • Елена

  Першу дитину народжувала в 2002 році.Хай Бог милує ті пологи. За пологи не домовлялася ні з ким. Потрамила в теперішній перинатальний центр в 19,00. Розродилася в в обід наступного дня. Цілу ніч мучилася ніхто навіть не звертав уваги. Чергова лікар звати Галина Петрівна прізвіще не пам»ятаю ( така товста баба) все курила в ординаторській та кричала коли вже я заткнуся. Крапельницю поставили так, що весь ліктьовий суглоб посинів.Але це тільки квіточки, ягідки далі. Дотримала ця товста дурепа мене до ранку ( бо клієнт без бабла прийшов) і передала зміну лікарю Горобцю. Він на той час був ще порядною людиною.Розродив мене не зразу і не сам викликав ще когось на допомогу.
  Друга вагітність була в 2009 році, але дитинка завмерла. Коли носила то був резус -конфлікт.На обліку стояла в лікаря Богочева Едуарда.Хамлюга ще той. По дві години в поліклініці №3 треба було вистояти поки він починав прийом.А було таке, що посадив якусь малолітню практикантку і вона після спливу 2-х годин виходила і казала, що сьогодні дікара не буде. Так от стояля в нього на обліку і він весь час мені торочив про те, що треба робити аборт. Жінок оглядав в гумових рукавицях під якими красувалаися золоті персні. Бидло ще те. Правда є Бог на світі і він вже покійний. так коли дитина завмерла і мені потрібно було викликати пологи то робила це зав відділенням Британчук Олена. Гроші звісно давали, але вже після всіх маніпуляцій. Але пообіцяли спочатку, бо справи зі мною були погані. ТАКОГО БЄСПРЕДЕЛА ( вибачте за жаргон) ЯК В ПЕРЕНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ НЕБАЧИЛА ЩЕ НІДЕ.ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО, ЯК ТІЛЬКИ ТИ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ ЦЬОГО ДУДИНКУ ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ НОВІ ЖИТТЯ ТИ ВЖЕ ЩИМ СУКАМ ЩОСЬ ВИННА. А КРИШУЄ ЦЕ ВСЕ ДІЛО НАШ ДОБРОПОРЯДНИЙ ГОЛОВНИЙ ЛІКАР ПЕРИНАТАЛЬНОГО ЦЕНТРУ.

 • КЭП

  Сподобалось ось це: «…ТАКЕ ВРАЖЕННЯ,ЩОЯК ТІЛЬКИ ТИ ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ ЦЬОГО ДУДИНКУ ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ НОВІ ЖИТТЯ ТИ ВЖЕ ЩИМ СУКАМ ЩОСЬ ВИННА…»

  А чому не так: «…ТАКЕ ВРАЖЕНЯ, ЩО ЯК ТІЛЬКИ ЦЯ СУКА ПЕРЕСТУПИЛА ПОРІГ, ТО ВСІ ЇЙ ВЖЕ ЩОСЬ ВИННІ…»

  Це більше відповідає дійсності

  Ваш КЕП.

  • Олеся

   УВЕСЬ ПЕРСОНАЛ, БЕЗ ВИЙНЯТКУ, ВИНЕН ЖІНКАМ, ЩО НАРОДЖУЮТЬ ГУМАННЕ СТАВЛЕННЯ І ПОВАГУ!!!!! А НЕ УПЕРЕДЖЕНЕ І ХАМСЬКЕ,З ЯКИМ СТИКАЄШСЯ НА КОЖНОМУ КРОЦІ. ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО В МЕДЗАКЛАДАХ (МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК В ТОМУ ЧИСЛІ), ПРАЦЮЮТЬ ЛЮДИ НЕ ІНТЕЛІГЕНТНОЇ ПРОФЕСІЇ, А ГРУБІ І ПИХАТІ ОСОБИ……

 • Ирина

  Рожала в 2008 г. , 2010г, 2013г. – три девочки.

  В 2008г. требовали деньги помимо обязательной страховки. Напоминали, что надо рассчитаться с врачом.

  В 2010г. рожала в обласном, но там платишь еще и за условия (палата, моющие) плюс медикаменты на роды, т.е страховка. Половину медикаментов там и не надо, но никто не возвращает.

  В 2013г. пренатальный центр. – деньги никто не требует, процедуры все бесплатные, никаких страховок. Везьде есть объявления куда обращаться, если требуют деньги.

  Не у всех есть деньги, но беременным еще никто не остался. Все плохое можно перетерпеть, оно того стоит. Такая наша бабская доля.

 • Людмила

  Я лежала в перинатальному центрі на збеженні з двійнею,рівно місяць назад мені робили кесарів розтин.Через безвідповідальність середнього мед. персоналу,і лікарів УЗД,які вчасно не звернули увагу,що немає серцебиття у однієї дитини…через,що(як мені сказали)отруїлась і інша,мої дітки померли(Одна дитина народилась мертвою,а інша прожила добу,хоча мене запевняли що з другою дитиною буде все добре,вона була абсолютно здорова.ДУЖЕ МОЛОДИЙ МЕД.ПЕРСОНАЛ,І ВЗАГАЛІ НЕ МАЮТЬ ДОСВІДУ РОБОТИ.Коли після операції я пішла на УЗД,мені лікар сказала»Чого ти ревеш,в тебе ж ще є діти от і радуйся».Та ще пізніше (на 4 поверсі)мене звинуватили в смерті моїх дітей,і змусили підписати документи,що в мене немає притензій до персоналу!!!!Я пішла з центру в сльозах і без виписки.За період мого перебування на 4 поверсі після операції,до мене жодного разу не прийшли поміряти температуру,дати уколи,чи змінити пов*язку!!!Але не всі такі СВ…,з розумінням до мене віднісся зав.від. післяпогового відділення(на 2 поверсі),також дуже хороша і чуйна людина,вона мене лікувала на прогтязі 5 тижнів мого перебування у пер.центрі ФІТЮК Світлана Іванівна.Можливо мій гіркий досвід,допоможе майбутнім мамам зберегти своїх дітей.Центр можливо і користується популярністю,через новійшу апаратуру,але без знань і досвіду ЦЕ ПРОСТО РУЙНУВАННЯ ЛЮДСЬКИХ НАДІЙ І МРІЙ за великі гроші.

 • Вікторія

  то де все таки краще народжувати,в обласному чи міському пологовому будику? я тут начиталась,а тепер незнаю що робити,а мені народжувати в грудні.

  • Алиса

   я думаю що будь-де але точно не на Хотовицького, бо там пи*ц!!!!!!!!!

 • Вікторія

  Хочу сказати дівчатам які ще не народжували не домовляйтеся наперед з врачами!!!Я мала народжувати в однієї,а як прийшлось то її не було в місті! Народжувала я в обласному роддомі в Ірини Василівної(призвіща не памятаю)дуже хороший врач!!! Але після того як народила перевели мене в палату і там вже про мене забули( нікому я нічого не платила тільки на аптеку потратились,а іще сказали здати кров чоловікові на донорство або 100грн,то ми дали гроші! За палату запитали мене чи я платила аж на третій день перед тим як я вже мала йти додому,сказали що пізніше зайдуть за грошима,але вони не встигли і мене виписали)))

 • Марія

  відношення ужасне у мене діти були у реанімації а лікар якась чуха з 2-го поверху чуть мене не вигнала…мені несподобалось боюк аліна петрівна говорила що в мене діти інвалідами родяться…окремо вдячна людмилі іванівні яка мене прокисерила поки аліна петр.була на курсаї і балицькі узісткі з якою добре поспілкуваласьі та дала пораду -іди кесерись…я вирішила робити кенсериво в 30 недіть з діточками все нормально а не так як говорила аліна петрівна…акушерки 5-го поверху дуже любязня…на наступний раз тільки піду до людмили іванівни..

 • катя

  Дівчата я вас дуже прошу ненароджуйте у нашому перетенальному центрі.це неродом а якись дурдом. Я родила тут дівчинку 9квітня роди поошли дуже тяжко і моя дитинка потрапила в реанімацію мало того лікар і медсестри навіть незнали як правильно реанімувати дитину. Вона родилась і недихала і в нас була гіпоксія головного мозку .ми пролежали 4 дні і ніхто так і незнав що з дитиною робили узі то лікар навіть неміг розібратись на моніторі що там показують! А медсестри я взагалі мовчу одного дня прихожу до своєі доці а вона дуже гаряча і вся мокра я питаюсь а шо з нею а вони відповідають непереживайте це в нас такий столик він то перегріваєця то переохолоджуєця. Я була в шоці. А ще одного разу пришла щоб покормити дитинку принесла молоко і поставила біля столика медсестри побачили і ніяк невідреагували прошло може хвилин15 я питаю а що годувати дитинку небудете а вона мені ой а я забула. Як можна забутись погодувати дитинку!!!! Ми зразу же начали бити тривогу і слава Богу ми перевелися в дитячу міську лікарню але нам пішов вже другий місяць і ми ніяк неможем дихати саменькі без апаратіку. Але я вірю і знаю що наша доцічка буде здоровою хоч і лікарі кажуть що ми і істи самі незможем тільки через зонд і взагалі буде відставати у розвитку але я знаю що моя донечка буде здоровою і ніяких відхилень у нас небуде і все у нас буде добре!!!! Тому я дуже всіх прошу обходьде цей роддом десятою стороною. Я всім бажаю легких родів і здоровя вам і вашим діточкам!!! Хай вас Бог береже.

 • Іванка

  Не знаю як сам медичний заклад, но враження від пологів в мене тільки позитивні!!! Я народжувала в серпні 2014 року в Алкександрович Галини Петрівни і що можу сказати-лікар просто від Бога, зайвого не призначає, додаткових грошей не вимагає(хоч розраховуватися з нею потрібно, бо в них по іншому не прийнято.В інших лікарів Перинатального центру, таких як Притуляк я чула треба більше, а результату та комфорту виходить менше), все робить швидко і оперативного. Но це не саме головне, в неї золоті руки!!!!!!!!!!!! Вона попри дуже складну ситуацію зуміла врятувати мого синочка, коли інші, вище згадані лікарі тільки розводили руками.

  • Оксана

   Так за Александрович я також чула тільки хороше. Минулого року в неї народжувала моя сестра, якій всього було 17 років і попри складну ситуацію та проблемами зі здоров’ям моєї сестрички, завдяки професіаналізму лікаря все пройшло прекрасно. А Перинатальний центер,дівчата, це все таки не тільки хабарі(хоча там без них ніхто не лікує), не тільки ескулапи, не тільки хамство, є і хороші лікарі, но потрібно попередньо домовлятися зізнайомим лікарем, щоб не трапилась халепа, я можу всім порадити Александрович, її вдячна вся наша родина,кому потрібно ось її телефон 0673078497. А з Іванкою щодо Притуляк я повністю згідна, в мене є знайома яка спостерігались в неї, одне скажу-гроші вимагає такі,що простіше вже закордоном нороджувати, а в самої знань 0.

 • Ольга

  Сама найгірше що може бути це Міський перинатальний центр м.Хмельницький… Персонал хамовитий і наглий, лікарі не уважні, байдужі… Не рекомендую…..

 • Вікторія

  Народжувала у цьому центрі по направленню зі Старокостянтинова,були передчасні пологи.Поступила в другій половині дня,в мене вже були схватки, довго не могли розмістити і я просто, стоячи на коридорі,корчилась від болю,чергова акушерка чи то санітарка заклала ноги на кріслі і дивилась телевізор,сказала,що в неї немає місць.На наступний день 21.05.2014 в обід я народила,роди приймала Анжела Петрівна.За гроші,то зрозуміло, сказали чуть не в лоб,що дай.Все здавалося б нормально,малюк трохи погано їв,був на сумішші,але потім почав набирати вагу і нас раптом не виписали додому(а буквально за день сказали,що можна виписувати,пробули там 6 днів),а перевели в міську лікарню і тут в мене шок…Дитині зробили УЗД,виявили і набряк мозку,і кісту,аналізи показали дуже високий білірубін.В центрі в нас взяли тільки кров з пальчика і все,мали вже виписувати,я думала,що це ж такий заклад.В міській сказали,що це наслідки вакууму,який застосувала лікар,що недоношеним взагалі не можна такого робити. Через місяць мого хлопчика нестало,вже в реанімації в міській в «останні дні» сказали,що в нього був синдром дихальних розладів(преривання дихання),це визначається в перші години життя і потрібний максимальний нагляд лікарів,саме головне,що в перинатальному центрі я про це говорила дитячій медсестричці,що дитина синіє,а вона так «на глаз» подивилась і сказала,то так щось,типу показалось.Так,я розумію,що недоношені діти,це взагалі важкі випадки,але я народила на 33-34 тижні майже 2 кг дитину,це не критичний думаю стан,20 років назад таких дітей нормально вихожували. Обурює,що навіть у нашому райцентрі дітям роблять УЗД,виявляють хвороби,ну а там не зробили нічого,вони вже хотіли виписувати,покалічили дитину.І ще додам,разом зі мною перевели ще 3 жінки в міську дитячу,теж після повного обстеження виявили букет болячок,в результаті три дитинки померли,а ще за одну-незнаю.У всіх були якісь ніби проблеми при родах,а як виявилось,то лікар десь пішов,то,як у мене,лікар рішила не заморачуватись,взала і потянула тим вакуумом.Взагалі,половина дітей в реанімації міської лікарні-це діти з центру,причому рідко в кого вроджені вади,в основному не правильно прийняті роди. Такі центри,на мою думку,потрібно закривати,а нормальні лікарі,які там залишились хай знайдуть достойне місце роботи.

 • марина

  Народжувала у 2013,2014 хлопчик і дівчинка, обоє не доношені.Щодо лікарів перші пологи приймала Королюк Наталья Петрівна лікарем задоволена, внсь час була коло мене, роди були тяжкі але ніхто рот мені не закривав, дуже хороша акушерка була Буркалець Юля, відносились з розумінням, грошей ніхто не вимагав все по людцьки! Другий раз кесирили Притуляк Лариса Вікторівна і Боюк Аліна Петрівна, також задоволена, претенщій не маю! Звісне є і своі недоліки , але в нас є вибір де народжувати в кого і чи платити чи ні, мт платили але не наперед.Дитячою реанімацією теж задоволені, але повторююсь є своі нюанси і хороші і погані, але я думаю краще народжувати в Обласному перенатальному де є хоч душ на 2 обо 4 осіб і туалет , а не так як на Хотовицького палати га 8 чоловік, а за окрему треба платити.Тут теж є платні окремі палати але це на ваш вибір.Я задоволенна на 70% , всім іншим бажаю гарних родів, здорових діточок, гуманного відношення мед пеосоналу)

 • Лада

  міський роддом-подільський аушвіц.,можливо є щасливці,які задоволені і сервісом і умовами, яким повезло і вони щасливо народили і вийшли з квітами як *білі* люди…я 2 рази народжувала і 2 рази буквально виповзала на четвереньках, при чому казали що випишуть,ніби все добре,але в останній момент чи вакцина дасть реакцію, чи тупо акушерка-медсестра на зло щось витворить…а ще є такий прикол дівчата, не підпускайте до своїх дітей нікого,хоча коли корчишся в кріслі і чистять з льодом на пузі то важко прослідкувати, так от акушерка може типа випадково поставити клізму дитині(не туди) та так що пробиває кишківник…майже 100% смерть…і ніхто нічого не докаже,бо ви тупо її образили малою сумою чи взагалі проігнорували…акушерка при пологах то є бог,вони себе так і називають, а ви всі гімно і все залежить який у неї настрій…залякування,приниження,доведення до нервового зриву мамочок-звичайна практика хмельницьких лікарів роддому., і найстрашніше що альтернативи нема!!!працюють одні вандали і мясники для яких гроші понад усе!!!

 • Елена

  Люди не советую даже связываться с род домом на хотовицкого и не советую даже анализы сдавать там , все анализы выходят больше 1000 грн все смотрят как будто ты им что то должен хамят унижают очереди сумашедшие хотя подумать только анализ крови раньше этот анализ делали за 2 минуты очередей обычно не бывет в таких кабинетах если врачи работают ане лясы точат …род дом вообще славиться из давних времен своей численностью летальных исходов люди обходите его 10 стороной не будет нас не будет там и их вот пусть эти хамы бездарные которые только и смотрят кто б им денег дал сидят дома на сухарях.Туда нужно приходить зарание и с мужем чтоб мог поставить всех на место. Сестрички выглядят как будто они только что с дискотеки пришли и им вообще не до ваших проблем. К ним туда надо заходить с улыбкой с цветами и сто дол. ложить и спрашивать может это мало …в конце концов за что мы платим налоги если эти твари вытирают ноги об нас.Сегодня был 5 раз когда мы не смогли сдать кровь либо не успели либо нет реагентов либо еще какая то фигня а сегодня то вообще просто сказала нагло смотря в глаза не принимать! накрашенная до не могу, очень молодая девуля …..на узи тоже смотря под какое настроение попадешь……Выберать вам но не советую первого родили в шепетовке в жд роддоме и не пожалели денег даже брать не хотели палата была отдельная ребенку уже 8 лет и все ок як кажуть хабог береже

 • Христина

  Народжувала я 24.04.2015р.в Боюк Аліни Петрівни. Несказанно задоволена її роботою і відношенням. Я таких лікарів ще не бачила. Більшість людей не бажає звертатись до лікарів через їх непрофесіоналізм, грубість, наглість, хабарництво… Але Аліна Петрівна – це просто величезний виняток з такого правила. Я буквально у неї закохалась з першого дня знайомства. До пологів, на 23-му тижні вагітності я потрапила в лікарню і моїм лікарем була Аліна Петрівна. Їй достатньо було просто ввійти в палату і проконсультувати мою сусідку, щоб я зрозуміла, що в цього лікаря я хочу народжувати. Бо вона настільки коротко і зрозуміло пояснює твою ситуацію (не розводить «вилами по воді», як це робить більшість), а ще вона дуже мила і привітна )))
  Пологи у мене проходили тяжко, довго не розкривалась шийка матки і до того ж я всю ніч перед цим не спала і майже добу нічого не їла, хоч мені приносили в родзал їсти, але мені було не до того. Аліна Петрівна допомагала мені як могла і видно було,що вона сама переживає, що я так мучусь. Я ще не бачила щоб лікар настільки переймався через пацієнта. І акушерка мені дуже сподобалась – намагалась мене підбадьорювати ))) І навіть санітарка – все швиденько, чистенько прибирала і все забігала до мене і жаліла. Коротше на 3-му поверсі все було чудово, стосовно персоналу.
  АЛЕ… Є таке собі жирненьке АЛЕ.. Коли я вже була на 2-му поверсі (післяпологове відділення), не встигли мене завезти в палату з дитиною,(враховуємо, що я дуже голодна і змучена, то я попросила чоловіка дати мені банан і потихеньку скубала)залетіла дитяча медсестра (я не цікавилась як її звати,біла така з хвостом,вона одна там така) розверещалась на мене, що я їм банан (може вона й права була стосовно банана, але так нахабно розмовляти з щойно народившою жінкою…). Потім через пару днів знову була її зміна і за день до цього я з’їла домашній «другий бульйон», може від нього, а може «хто його знає» в дитини почались коліки,але оскільки це моя перша дитина, то я не розуміла чому моя дитина кричить аж губи попересихали і захрип бідолашний, але довгий час мені ніхто й не думав допомагати заспокоїти дитину, аж поки я не покликала цю горе дит. медсестру… Замість того щоб заспокоїти дитину і мене, бо сльози у мене вже градом текли,вона знову почала мене звинувачувати в тому що я з’їла той бульйон, знову ж таки на підвищених тонах і після довгих звинувачень в мою адресу порадила придбати «Колікід» і сказала, що невдовзі прийде лікар. Моя сусідка попросила санітарку щоб вона сходила по той Колікід, на що вона відповіла «ЗАРА-ЗАРА» і на тому все… Ніхто нікуди не пішов… А.. ще чергова медсестра бігала до мене і відправляла на УЗД… У мене дитина розривається, а я така піду на УЗД – НОРМАЛЬНО… Коротше не пішла я нікуди, вдалось заспокоїти і приспати дитину не на довго,а лікаря все нема… Тоді я подзвонила Аліні Петрівні і попросила, щоб вона направила до мене бодай якогось дит. лікаря,але нікого не було і Аліна Петрівна прийшла сама до мене, дізнавшись про мою ситуацію, виписала всім «тим» прочуханки і порадила мені дочекатись дит. лікаря. Коли все ж прийшла дит.лікар (дитина моя спала) ну і вона нічого не прописала, бо ніби минулося… Але згодом дитя моє знову почало криком кричати, дит. медсестра, ображена на те, що через мене їй влетіло, ходила язвила, до поки, надвечір, я не допросилась появи дитячого лікаря і та не виписала дитині мікстуру, санітарка скривившись пішла в аптеку… От така моя історія, може для когось це дрібниці, але той день я пережила як за два, знервувалась і сплакалась. Бо я бачила як мед.персонал гарно відноситься на 5-му поверсі (в Патології), я не очікувала, що можуть бути проблеми на 2-му.

 • Алла

  Шановне товариство!Якщо ви хочете отримати якісну консультацію з метою збереження здоро’я,зверніться до Василишиної Наталії Василівни і її команди.Так сталося в житті, що неодноразово прийшлося мені дослуховуватися до порад цього грамотного, інтелегентного,висококваліфікованого лікаря.Можу стверджувати, що це фахівець від БОГА.В 1983 році я народжувала в клініці міста Йена, Німеччина, дитину, а в 2015 році лікувалася в відділенні Наталії Василівни і можу сказати, що умови, в яких я перебувала і в Німеччині, і в відділенні Василишиної Н.В. однаковісінькі.Персонал підібрано чудовий.Від молодшого медичного працівника до заввідділенням я чула лише найкращі слова підтримки, відчувала допомогу.Я бачила, що таке відношення не лише до мене, а до всіх пацієнтів, які там були. Жодного незадоволеного погляду чи якоїсь дії, яка мене могла би пригнітити, я не бачила і не чула від персоналу.Згадую милі, щирі усмішки санітарочок, побажання гарного здоров’я, вміло виконі маніпуляційні роботи медичних сестер, уважні і добрі очі усіх лікарів, які працюють під керівництвом Наталії Василівни.А може і не під керівництвом, а разом, борючись за життя кожного.Щиро дякую Вам, Наталіє Василівно, та усьому Вашому колективу за вашу працю. Сподіваюсь, що за такими працівниками майбутнє моєї країни.

 • Лариса

  Особисто мені сподобався обласний перинатальний центр. На 35 тижні я підішла на 2 поверх здається і запитала чи можна у них народжувати без направлення і не з району, сказали будь ласка, чи хочу з кимось домовитись, я відповіла негативно, тоді сказали коли почнуться перейми приїзджати з речами і оформлятись…все гарно, чисто, ніякого хамства, медсестрички завжди привітні, можливо того що нещодавно відкрилися а не як на Хотовицького, всі гавкають як собаки і ставлять купу неіснуючих діагнозів-страшилок щоб у мамочок стався нервовий зрив і пропало молоко, це якщо вдало народите …Молоденький лікар-мужчина відповів на всі питання, обережно оглянув і виявився зав. відділенням хоча не признався коли запитувала..все скромно і спокійно. На рахунок подяки-кожен вирішує сам скільки може в такий час виділити з бюджету, а не може-слова подяки теж будуть у нагоді. Рекомендую обласний перинатальний. Виписали за 2 дні, вперше вийшла через центральний вхід, це таке щастя про яке я мріяла,хоча пологи вже 4…

  • Тетяна

   Я з районного центру , але в зв’язку з 3 кесаревим розтином направляють у обласний перинатальний. Начиталась відгуків негативних ,але так розумію що це про міський перинатальний. Підкажіть у кого ви народжували і скількт клщтує кесарів розтин

 • Інна

  маю народжувати на початок грудня місяця…. скоріше всього в обласній лікарні, перинатальному центрі. хотілося б знати які там ціни на сьогоднішній день… хто знає підкажіть. пологи перші… навіть уяленя немаю шо по чом.

 • Анна

  А мне на Хотовицкого понравилось, наблюдаюсь у Каретной Анны Александровны, чуткий и грамотный врач, отличный человек, никаких лишних анализов и ненужных лекарств, УЗИ в меру, никаких страшилок про патологии если все хорошо, анализы необходимы, но так же в меру, никаких баснословные сумм у меня на них не ушло.

  • Діана

   Доброго дня, а Каретна А О тільки веде вагітних, чи приймає пологи також????

 • наталія

  Нараджувала в перенатальному центрі в 2014 році.Роди прошли жахливо.відношення мед персонлу дуже погане догляду за дітьми і жінками не бачила Рада шо виписалася жива я і дитина

 • Неля

  Читаю всі ваші коментарі і не вірю. Я лежала на збережені в міському перинатальному центрі в патології №2 майже місяць в 2011р. В один зимовий недільний вечір мені стало зле і я дякую Богу і лікарям за те, що вони врятували мене і мого синочка. Ніхто в мене ніяких грошей не вимагав. Дуже чуйні медсестри і лікарі. Я три дні пролежала в реанімації, а мій синочок в «Колисці надії». Потім нас перевели в відділення для недоношених дітей, там ми пролікувалися ще один місяць.Після виписки був складний рік лікування, ми кожен місяць їздили на консультації до лікаря, робили нейросонографію, приймали купу ліків. І в мене росте зараз прекрасний малюк. Моя сестра також народжувала тут в 2013р., були складні роди. Але лікарі допомогли і все склалося добре.

 • Вита

  Моя история не из хорошых. Я переехала в Хмельницкую обл, как переселенка.Про этот роддом ничего незнала,когда забеременила,мой врач на 30 неделе отправил меня в это заведение.Меня наблюдала Мельник Людмила Ивановна,пусть Бог ее накажет,за смерть моей долгожданной доченьки.У меня было многоводие,а ониискали всякие патологии,но неподтверждалась ни одна,на 36 неделе у меня плохо прослушывалось сердечко,нужно было кесарить,1 мая,но Притуляк сказала что я должна дотянуть до 12 мая,до срока.От5 по 7 мне было плохо,очень болелжывот,но ничего никто не делал.Утром 7 мая,сказала Л.И что нужно кесарить,начали готовить,нотут мой врач сказал что нам перешли дорогу,госпожа Притуляк спустила своего пацыэнта,,,,,Я ждала до 12,30,а потом упала в обморок,прокесарили,дочка в реанимацыи,я тоже.На вопроспочему она там,мне сказали это изза многоводия,,,,что было неправдой.Они выноваты в том что у моего ребенка был синдром дыхательных розладов,она боборолась за жизнь 2,5 месяца,мы прожили в реанимацыи.Бедное дитя кололи,лечили,незная от чего. Я просто написала чтоб моя история может комуто поможет.Я Бога прошу об одном,,,Чтоб эти две дамочки мучались всю оставшуюся жизнь как те детки которые изза них не с нами-родителями…Пусть Богменя услишит…я е знаю он справедлив.

 • Наталья

  Девочки, в перинатальном центре Хмельницкого есть еще та ХАПУГА-МЕЛЬНИК ЛЮДМИЛА ИВАНОВНА! Три раза через медсестру требовала добавку денег в карман! Все получила, НО мамочку довела до лечения в гиникологии,послеродовой осмотр как положенно не далала, при температуре 39,4 с забитым родовым каналом предлагала ждать двое-трое суток, после антибиотиков ребеночек на смеси. Ее «внимание и вложенная душа» оказались болью и подорванным здоровьем мамы, оставленным на время лечения малышом без материнского молока, жутким волнением родителей и огромным осадком от родов и таких докторов. Все, что требовалось, делать свою работу качественно, устранять все вовремя, а не дотянуть до критического состояния! Интересно, как ей живется после таких отзывов? Жизнь длинная. Все за все платят.Девочки, избегайте эту МЕЛЬНИК!

 • Альонка

  Лежала на збережені в на Хотвицького,2 відділення патологій вагітності…до лікаря попала хорошого,все пояснює,дуже гарне відношення(Закревський Юрій Валентинович)…а от завідуюча відноситься по хамськи,медсестри хамлять,навіть деякі санітарки возомнили себе королевами…мені дуже не сподобалось ставлення мед персоналу до вагітних,таке враження що прийшли до них додому а не в мед.заклад…єдине позитивне враження від лікаря,який завжди підбадьорював

 • Наталия

  Добрый день подскажите пожалуйста куда можно обратится что бы пожаловаться на хамское отношения глав врача месного родома города Хмельницкого кроме того что ведут себя как быдло с беременными стоит играет в телефоне последней модели ездит на джипе явно не на зарплату купила так еще поселила в палату где света нет Я одного не могу понять кто им давал такое право вести себя так с беременными женщинами

 • Елена

  Забеременела в феврале 2015, на учёт стала к Трохимович Оксане Игоревне. Почитав отзывы о ней сидела в коридоре и чуть не плакала, все писали что она наглая хамка, все делает только за деньги, ни с кем не считается. Зашла в кабинет после 15 минут ожидания. Пообщалась с Оксаной Игоревной и поняла что это мой человек, что с ней мне будет легко и не принуждённо. Очень хорошая женщина, добрая, порядочная, за всю беременность не назначила ничего лишнего, все только то что необходимо, направления на все виды бесплатных анализов. Рожать я пошла к Григоренко Анатолию Петровичу. На 37 неделе начались схватки, за два дня до этого была на уши, ребёнок был готов рождаться. Приехала в роддом стала записалась в приемном отделении, и поехала на 5-й этаж. Отличная палата, со всем необходимым, очень спокойный персонал, приехала я в 19:00 а родила в 6:45. За это все время возле меня было огромное количество медсестёр, окуневое, санитарок и конечно Анатолий Петрович. Ситуация у меня была не простая, другой бы врач ещё в 12 ночи сделал бы КС, но Слава Богу Григоренко до последнего говорил что роду сама!!! И вот 6:45 я родила. Спасибо Господу что свёл меня с этими замечательными врачами. Дай Бог вам здоровья!

Написать комментарий