роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Вінниця, Вінницька міська клінічна лікарня 1

Отзыв добавил(а): Олена
Отзыв:

«Спеціалісти» кардіологічного відділення (Вінниця міська клінічна лікарня 1) невірно зробили коронарографію. За їхнім підсумком центральна судина, яка веде до серця була забита 100% – ково, а ліва і права – мали проходимість. За їхнім висновком потрібно було ставити 3 стенти, однак під час операції в іншому лікуваному закладі іншого міста вияснилося, що ліва і права судини були наскільки забиті, що стент неможливо було поставити. Лікарі поставили стент лише в центральну судину. Тепер ми змушені робити шентування. Якби вінницькі лікарі зробили правильний висновок, то ми б зразу робили шентування, не мучили би рідну людину і не викинули би лишні гроші, бо зайвих їх немає.
Можна припустити, що при процедурі введення ренгеноконтрастної речовини, яка повинна була показати в якому стані знаходяться судини, лікарі просто розвели цю речовину, тим самим знизивши відсоток достовірності аналізу, грубо кажучи зекономили на людському здоров’ї при тому, що за все БУЛО ОПЛАЧЕНО ЗА ЇХНІМ (Вінниця міська клінічна лікарня 1) ПРЕЙСКУРАНТОМ!!!!

Рекомендация к посещению и оценка: Можливо це одиничний випадок, але це вже сталося. Будьте обачні!!!!

3 комментария, написать комментарии (отзывы) к Вінниця, Вінницька міська клінічна лікарня 1

 • Марія

  Який бред! А кісень Вам випадково не розвели, від чого наступила гіпоксія мозку і Ви починаєте так хворобливо ПРИПУСКАТИ. А якщо припустити, що у Вас серйозний психічний роздад? Шансів набагато більше, ніж а те, що розвели контрастну пречовину!

 • Тамара

  Доля змусила лікуватися в кардіологічному відділенні аритмій. Лікувала мене симпатична і завжди усміхнена молода лікар, кандидат медичних наук. На жаль, нічого позитивного більше про неї сказати не можу.
  Лікаря свого я майже не бачила, але щодня спілкувалася з студентами, яких вона посилала дл мене. Знайти її для розмови було нелегкою справою, вона постійно в учбові кімнаті з студентами, яка знаходиться невідомо де, або ж обідає з молодим професором. А після обіду від розмов з пацієнтами ухиляється, каже що не має часу, кудись швидко зникає, старша сестра сказала, що на приватний прийом в інший центр. Таке відношення не заважає їй бути лікуючим лікарем у половини хворих відділення, більшість з яких, я так зрозуміла, вона бачить рідко, весь інший час на них «практикуються» студенти. В палаті поруч інший лікар, для прикладу, знаходив час для своїх хворих і приїзжав навіть на вихідні. Єдине виключення моя симпатична лікар робила для «віп-палат», яких дві у відділенні і на які в неї час знаходився завжди і немало.
  Цікаво, що лікування виписане лікарем для мене і для 4-х жіночок, які лікувалися зі мною в палаті, було майже одинакове (всі ми отримували тіатріазолін, панангін, ельлізін, касарк та інше). При цьому діагнози в нас були різні. Ефекта від лікування я не бачила, але залишила в лікарні 2000 грн. Ще 300 мені «по секрету» сказали в палаті, всі дають лікарю, я не давала, ніхто в мене їх і не вимагав, але виписку змогла отримати тільки через 4 дні після того як мене виписали з відділення. Зі слів моєго лікаря, начмєд зайнята і не має часу її підписати.
  Мені цікаво, для чого тримати у лікарні лікарів, для якіх лікування хворих є другорядною і які не мають на це часу? Може краще нехай вчать студентів, асистують професорам, а не знущаються над хворими людьми? Хочеться вірити, що міг відгук принесе користь людям, які потребують справжньої лікарської уваги і знань.

 • Юлія

  Доброго дня! Мене цікавить питання, скільки у цій лікарні коштує коронарографія? І чи варто її робити саме у цій лікарні? буду щиро вам вдячна за відгук!!!

Написать комментарий