роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Роддом №2 Винница

Отзыв добавил(а): Маринка
Отзыв:

На учете по беременности стояла в женской консультации №2, и рожала в роддоме №2 тоже.
Хочу выразить свою благодарность участковому акушер-гинекологу Ящук Наталье Петровне большое спасибо Вам.Вы просто замечательный человек!!!
Еще хочу поблагодарить заведующего Роддома №2 Винницы, очень хорошее отношение,аккуратность, внимание к рожавшим матерям. Дай Бог Вам здоровья!!!!

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Нет, не требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Рекомендую 2 роддом города Винница. Всё отлично, персонал – молодцы!

21 комментарий, написать комментарии (отзывы) к Роддом №2 Винница

 • Екатерина

  На учете тоже стояла в ЖК №2, и рожала во 2-м роддоме. Заплатили страховку, никаких взяток никому не давали. Принесла банку кофе, перед выпиской, гинекологу, которая роды принимала. Жаль, не помню как зовут, прекрасный специалист!) И заведующий тоже очень понравился, хотя о нем далеко не все хорошо отзываются) ну, каждому свое! Я вообще больницы терпеть не могу, и в роддоме находиться жутко не хотелось. Но, честное слово, за всю жизнь, в каких больницах не была, как на консультации, так и в стационаре… Роддом – просто супер! Впечатления о нем до сих пор прекрасные! Малышке уже пол года, а я роды вспоминаю с улыбкой.

 • Виктория

  Я тоже стояла на учете в ЖК №2. Наблюдалась у Ящук Н.П. Большое ей спасибо. Очень прекрасный врач и замечательный человек. Всего самого хорошего Вам Наталья Петровна!!!

 • ирина

  Я с города Жмеринка, но рожала во 2 роддоме. Правда шесть лет назад. Были осложнения , делали кесарево, еслеб не врачи могла потерять сына. В этом году идем в школу. Сейчас я беременна вторым, на восьмом месяце . Прогнозируют операцию. Собираюсь во второй роддом.

 • Наташа

  Я рожала во 2 роддоме.Врач Ковальчук Наталья Александровна,ето врач от Бога.Большое Вам спасибо за сына.

 • Наталья

  Добрий вечір. Народжувала в кінці травня 2014 р.в цьому роддомі у лікаря Санько Євгенія Вікторівна – не лікар, а костолом. Народити дитину були лише квіточки, думала що післяпологове обстеження не переживу – руки в лікарки як колоди, дергала, ковиряла, при тому що плацента вся цілком вийшла. Поки шви накладала – думала на стіну вилізу. А зараз ще й виявилося, що вона мені неправильно внутрішні шви наклала і в мене слизова внутрішня у вигяді поліпа наружу виходить! Треба удаляти! Нікому не раджу цього лікаря!!!!!!

 • Наташа

  Народжувала 21.11.2014. Схватки йшли нормальні, розкриття 8 см, але прийшла акушерка з лікарем і стали казати, що вже кінець зміни скоро, а я все не народжую, вигнали в коридор партнера по пологах і поставили окситоцин, просила зробити алергопробу, тільки посміялися, через 3 хвилини почалися сильні схватки і потуга, така що я, ніразу не закричавши на схватках, з криком що народжую полізла сама на крісло, акушерка сказала що це просто хороша схватка і з неохотую і насмішкою позвала лікаря, віявилось що дитина стрімко почала йти і тут всі почали бігати, метушитися, десь на 2-ій потузі головка вийшла, тут у дитини пішло погане серцебиття, тужитися сказали і без потуги, я з переляку тужилась зі всіх сил, виявилось дитинка йшла ручкою вперед і зробила мені багато розривів, але коли народилася, відразу заплакала і це для мене було найважливіше, що малий здоровий. Згодна з попереднім відгуком, що «Народити дитину були лише квіточки» З дитиною на животі я мені почали зашивати шви, я брала страховку Місто, кричала і просила анастезію хоча б лідокаїном, не кажучи про якийсь укол, я скімлила і просила всі 40 хвилин, а лікар тільки казала що я дуже ніжна і щоб я и в легені повітря, коли вона голку стромляла (кам»яний вік), зірвавши голос я вже під кінець тихо питала чи ще багато швів…., лікар сказала, що якщо буду скімлити зашиє мені дівочу пліву і буде все як перший раз потім…..
  Акушерка Катерина Іванівна, хамка, лікар Ковальчук, нікому не порадила б!

  • Ольга

   Народжувала в 2014 р. Повністю з вами згодна! Ковальчук шиє без анастезії, мені ще довше зашивала, ще потім шви порозходились, після такого звірського відношення боюсь знову вагідніти. Вона мабуть на анастезії економить, а написала в документах, що я без швів родила. Хамила мені без перестанку, хоча я просто просила її вколоти мені щось.

 • Марина

  Народжувала в цьому роддомі 3-х діток. З лікарями не домовлялася, платила страховку для пологів з чоловіком. З першими пологами були зовнішні шви, другі – взагалі супер, треті – внутрішні шви). Персоналом взагалі задоволена, поступовими побутовими змінами в лікарні також (різниця між першими та третіми пологами – 4,5 років)З вищеперечислених відгуків зрозуміла, що кожен коментар, в тому числі і мій, дуже суб’єктивний, особливо у тих, хто народжував перший раз. Останні пологи (28.04.2014) в мене приймала та ж сама Ковальчук я лишилася задоволеною. Як на мене, майбутні матусі забагато чекають від лікарів – все роблять акушерки. Ми всі люди, лікарі в тому числі – для них пологи, як нам чай заварити, тому вони можуть виявляти дивну для пацієнток деяку байдужість. Мені перший раз теж себе було дуже жалко, я дивувалася, як вони можуть жартувати, коли мені так погано. Як досить досвідчена матуся дам такі поради: 1. Якщо вагітність нормальна не варто витрачати зайві гроші і платити лікарю – є небезпека непотрібного стимулювання, бо лікар вже хоче додому; 2. Краще заплатити страховку – і ніхто нічого вимагати не буде (варіанту без страховки я не знаю, тому іншого стверджувати я не можу); 3. Обовязково беріть партнера на роди (кого взяти – це вже вам вирішувати). Коли є в палаті адекватний (бо жінку, яка народжує, такою не назвеш) представник рожениці, лікарі «фільтрують базар» і більш уважні – головне їм не заважати своєю істерикою. 4. Коли ви ще можете нормально думати скажіть їм відразу про вашу позицію стосовно обезболювання і стимуляції 4. Не чекати, що вас будуть носити на руках – це для вас це особлива подія, а для працівників роддому – звичайні будні, відностесь до всього спокійно – це всього лише 3-7 днів, а потім ціле радісне життя із вашою лялечкою!!!!!!!!!!!!!

  • Наташа

   Я теж брала страховку і з лікарем не домовлялася, про знеболення сказала відразу, на що лікар тільки посміялася, партнера по пологах взагалі не слухали, сказали закрити рота і мовчати, мені себе не жалко, але після окситоцина в дитини погіршилось серцебиття, і мені було дуже страшно за малюка. Але бачу для вас це нормально і захищати будете лікаря в будь-якому випадку!

  • Саша

   Ми з чоловіком були на родах в Ковальчук, коли щось чоловік хотів сказати, його з палати виганяли і казали що не треба було йому приходити (попросив не хамити мені). Стимулювали без причини (теж був кінець зміни, так мені і заявили), дитина почала задихатися, в мене алергія почалася, врач сказала що винен чоловік і я. Тільки в чому не зрозуміло. Чудом нас спасли. Моя думка – спочатку нароблять біди, а потім бігають і не знають як людей спасати. А акушерка то окремий випадок! Дуже зла і не приємна. Жаль прізвища не памятаю.

 • Леся

  Плануємо кесарив розтин, підскажіть будь-ласка скільки приблизно обійдеться станом на 2015 р.чи тому що читала що 1000-1500 доларів але ж це космічна сума станом на сьогоднішній день

  • Наташа

   Не знаю, кто платил такие деньги? Сама делала КС в 2014 году, страховка все покрывает. Отблагодарила от себя, никто не настаивал. Сумма в гривнах.

  • Анна

   теж планую народжувати в 2 пологовому.кесарський розтин.Порадьте хорошого лікаря.Скільки платять лікарям?

 • Светлана

  СРОЧНО!!! ПРОДАМ!!!
  Колясочка Geoby.
  Коляска фирмы Geoby!
  отличная колясочка для лапочки дочки! Есть все чехлы, переносная люлька, дождевик, москитная сетка.
  моб. 0976096458

 • Оля

  Хочу рожать в этом роддоме, мне советовали анестезиолога Грижимальского Евгения Викторовича (хочу епидуралку)но он уже не работает там(( Кто знает, где он?

 • Виктория

  Я рожала в 2010 г.,ни с кем не договаривалась.У меня был врач от Бога Клопотенко Александр Николаевич!Врачь просто бомба-ракета,супер,очень осталась ним довольна!Когда буду рожать второго обращусь к нему!

 • Анастасія

  Народжувала в квітні цього року у Ковальчук Н.О. Домовлялась з нею завчасно. Залишилась дуже задоволеною. Лікар кваліфікований і знає свою справу, до того ж, надзвичайно приємна людина, дай їй Боже здоров*я. Зашивали мене з льодокаїном, 3 зовнішніх шви і 1 внутрішній, все дуже акуратно. Ставлення просто чудове як до пологів, так і після. Номер залишився, по будь-яких питаннях, які мене можуть занепокоїти, можу сміливо телефонувати, знаючи, що мене вислухають та дадуть адекватну, «розжовану» відповідь. Буду її рекомендувати усім знайомим. Лікар від Бога

 • Анна

  скажіть будь ласка скільки коштує страховка

  • Таня

   2200грн.,а 3950грн.коштує страхівка та яка вам знадобиться після родів,тобто якщо вам або дитинці знадобиться допомога після родів.А взагалі страхівка не обов,язкова її наполегливо рекомендують брати.

 • Світлана

  Обовязково страхуватися у страховій компанії «Місто»? Чи є й інші?

 • Марина

  Родила прекрасную девочку.Роды принимала Ковальчук Наталья Алескандровна.Под ее руководством родила быстро и легко. Прекрасний врач,замечательна женщина.Если рожать то только к ней. Пребывание во 2 роддоме оставило только хорошее впечатление. Спасибо

Написать комментарий