роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Роддом №2 Винница

Отзыв добавил(а): Маринка
Отзыв:

На учете по беременности стояла в женской консультации №2, и рожала в роддоме №2 тоже.
Хочу выразить свою благодарность участковому акушер-гинекологу Ящук Наталье Петровне большое спасибо Вам.Вы просто замечательный человек!!!
Еще хочу поблагодарить заведующего Роддома №2 Винницы, очень хорошее отношение,аккуратность, внимание к рожавшим матерям. Дай Бог Вам здоровья!!!!

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Нет, не требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Рекомендую 2 роддом города Винница. Всё отлично, персонал – молодцы!

38 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Роддом №2 Винница

 • Екатерина

  На учете тоже стояла в ЖК №2, и рожала во 2-м роддоме. Заплатили страховку, никаких взяток никому не давали. Принесла банку кофе, перед выпиской, гинекологу, которая роды принимала. Жаль, не помню как зовут, прекрасный специалист!) И заведующий тоже очень понравился, хотя о нем далеко не все хорошо отзываются) ну, каждому свое! Я вообще больницы терпеть не могу, и в роддоме находиться жутко не хотелось. Но, честное слово, за всю жизнь, в каких больницах не была, как на консультации, так и в стационаре… Роддом – просто супер! Впечатления о нем до сих пор прекрасные! Малышке уже пол года, а я роды вспоминаю с улыбкой.

 • Виктория

  Я тоже стояла на учете в ЖК №2. Наблюдалась у Ящук Н.П. Большое ей спасибо. Очень прекрасный врач и замечательный человек. Всего самого хорошего Вам Наталья Петровна!!!

 • ирина

  Я с города Жмеринка, но рожала во 2 роддоме. Правда шесть лет назад. Были осложнения , делали кесарево, еслеб не врачи могла потерять сына. В этом году идем в школу. Сейчас я беременна вторым, на восьмом месяце . Прогнозируют операцию. Собираюсь во второй роддом.

 • Наташа

  Я рожала во 2 роддоме.Врач Ковальчук Наталья Александровна,ето врач от Бога.Большое Вам спасибо за сына.

 • Наталья

  Добрий вечір. Народжувала в кінці травня 2014 р.в цьому роддомі у лікаря Санько Євгенія Вікторівна – не лікар, а костолом. Народити дитину були лише квіточки, думала що післяпологове обстеження не переживу – руки в лікарки як колоди, дергала, ковиряла, при тому що плацента вся цілком вийшла. Поки шви накладала – думала на стіну вилізу. А зараз ще й виявилося, що вона мені неправильно внутрішні шви наклала і в мене слизова внутрішня у вигяді поліпа наружу виходить! Треба удаляти! Нікому не раджу цього лікаря!!!!!!

 • Наташа

  Народжувала 21.11.2014. Схватки йшли нормальні, розкриття 8 см, але прийшла акушерка з лікарем і стали казати, що вже кінець зміни скоро, а я все не народжую, вигнали в коридор партнера по пологах і поставили окситоцин, просила зробити алергопробу, тільки посміялися, через 3 хвилини почалися сильні схватки і потуга, така що я, ніразу не закричавши на схватках, з криком що народжую полізла сама на крісло, акушерка сказала що це просто хороша схватка і з неохотую і насмішкою позвала лікаря, віявилось що дитина стрімко почала йти і тут всі почали бігати, метушитися, десь на 2-ій потузі головка вийшла, тут у дитини пішло погане серцебиття, тужитися сказали і без потуги, я з переляку тужилась зі всіх сил, виявилось дитинка йшла ручкою вперед і зробила мені багато розривів, але коли народилася, відразу заплакала і це для мене було найважливіше, що малий здоровий. Згодна з попереднім відгуком, що «Народити дитину були лише квіточки» З дитиною на животі я мені почали зашивати шви, я брала страховку Місто, кричала і просила анастезію хоча б лідокаїном, не кажучи про якийсь укол, я скімлила і просила всі 40 хвилин, а лікар тільки казала що я дуже ніжна і щоб я и в легені повітря, коли вона голку стромляла (кам»яний вік), зірвавши голос я вже під кінець тихо питала чи ще багато швів…., лікар сказала, що якщо буду скімлити зашиє мені дівочу пліву і буде все як перший раз потім…..
  Акушерка Катерина Іванівна, хамка, лікар Ковальчук, нікому не порадила б!

  • Ольга

   Народжувала в 2014 р. Повністю з вами згодна! Ковальчук шиє без анастезії, мені ще довше зашивала, ще потім шви порозходились, після такого звірського відношення боюсь знову вагідніти. Вона мабуть на анастезії економить, а написала в документах, що я без швів родила. Хамила мені без перестанку, хоча я просто просила її вколоти мені щось.

 • Марина

  Народжувала в цьому роддомі 3-х діток. З лікарями не домовлялася, платила страховку для пологів з чоловіком. З першими пологами були зовнішні шви, другі – взагалі супер, треті – внутрішні шви). Персоналом взагалі задоволена, поступовими побутовими змінами в лікарні також (різниця між першими та третіми пологами – 4,5 років)З вищеперечислених відгуків зрозуміла, що кожен коментар, в тому числі і мій, дуже суб’єктивний, особливо у тих, хто народжував перший раз. Останні пологи (28.04.2014) в мене приймала та ж сама Ковальчук я лишилася задоволеною. Як на мене, майбутні матусі забагато чекають від лікарів – все роблять акушерки. Ми всі люди, лікарі в тому числі – для них пологи, як нам чай заварити, тому вони можуть виявляти дивну для пацієнток деяку байдужість. Мені перший раз теж себе було дуже жалко, я дивувалася, як вони можуть жартувати, коли мені так погано. Як досить досвідчена матуся дам такі поради: 1. Якщо вагітність нормальна не варто витрачати зайві гроші і платити лікарю – є небезпека непотрібного стимулювання, бо лікар вже хоче додому; 2. Краще заплатити страховку – і ніхто нічого вимагати не буде (варіанту без страховки я не знаю, тому іншого стверджувати я не можу); 3. Обовязково беріть партнера на роди (кого взяти – це вже вам вирішувати). Коли є в палаті адекватний (бо жінку, яка народжує, такою не назвеш) представник рожениці, лікарі «фільтрують базар» і більш уважні – головне їм не заважати своєю істерикою. 4. Коли ви ще можете нормально думати скажіть їм відразу про вашу позицію стосовно обезболювання і стимуляції 4. Не чекати, що вас будуть носити на руках – це для вас це особлива подія, а для працівників роддому – звичайні будні, відностесь до всього спокійно – це всього лише 3-7 днів, а потім ціле радісне життя із вашою лялечкою!!!!!!!!!!!!!

  • Наташа

   Я теж брала страховку і з лікарем не домовлялася, про знеболення сказала відразу, на що лікар тільки посміялася, партнера по пологах взагалі не слухали, сказали закрити рота і мовчати, мені себе не жалко, але після окситоцина в дитини погіршилось серцебиття, і мені було дуже страшно за малюка. Але бачу для вас це нормально і захищати будете лікаря в будь-якому випадку!

  • Саша

   Ми з чоловіком були на родах в Ковальчук, коли щось чоловік хотів сказати, його з палати виганяли і казали що не треба було йому приходити (попросив не хамити мені). Стимулювали без причини (теж був кінець зміни, так мені і заявили), дитина почала задихатися, в мене алергія почалася, врач сказала що винен чоловік і я. Тільки в чому не зрозуміло. Чудом нас спасли. Моя думка – спочатку нароблять біди, а потім бігають і не знають як людей спасати. А акушерка то окремий випадок! Дуже зла і не приємна. Жаль прізвища не памятаю.

   • Вікторія

    Ми теж народжували у 2 половому 7 червя 2021 року, булава Ковальчук Наталья Олександрівна дуже протівна особа, ставилась до нас агресивно з першої хвилини як ми прийшли в палату. Постійно хамила, і намікала на гроші. Акушерка була постарше теж не довольна життям. Не рекомендую 2 пологовий!!! Жахливе ставлення до вас. Харчування помиї.

 • Леся

  Плануємо кесарив розтин, підскажіть будь-ласка скільки приблизно обійдеться станом на 2015 р.чи тому що читала що 1000-1500 доларів але ж це космічна сума станом на сьогоднішній день

  • Наташа

   Не знаю, кто платил такие деньги? Сама делала КС в 2014 году, страховка все покрывает. Отблагодарила от себя, никто не настаивал. Сумма в гривнах.

  • Анна

   теж планую народжувати в 2 пологовому.кесарський розтин.Порадьте хорошого лікаря.Скільки платять лікарям?

 • Светлана

  СРОЧНО!!! ПРОДАМ!!!
  Колясочка Geoby.
  Коляска фирмы Geoby!
  отличная колясочка для лапочки дочки! Есть все чехлы, переносная люлька, дождевик, москитная сетка.
  моб. 0976096458

 • Оля

  Хочу рожать в этом роддоме, мне советовали анестезиолога Грижимальского Евгения Викторовича (хочу епидуралку)но он уже не работает там(( Кто знает, где он?

 • Виктория

  Я рожала в 2010 г.,ни с кем не договаривалась.У меня был врач от Бога Клопотенко Александр Николаевич!Врачь просто бомба-ракета,супер,очень осталась ним довольна!Когда буду рожать второго обращусь к нему!

 • Анастасія

  Народжувала в квітні цього року у Ковальчук Н.О. Домовлялась з нею завчасно. Залишилась дуже задоволеною. Лікар кваліфікований і знає свою справу, до того ж, надзвичайно приємна людина, дай їй Боже здоров*я. Зашивали мене з льодокаїном, 3 зовнішніх шви і 1 внутрішній, все дуже акуратно. Ставлення просто чудове як до пологів, так і після. Номер залишився, по будь-яких питаннях, які мене можуть занепокоїти, можу сміливо телефонувати, знаючи, що мене вислухають та дадуть адекватну, «розжовану» відповідь. Буду її рекомендувати усім знайомим. Лікар від Бога

  • катя

   Тоже рожала у ковальчук, врач супер!!!!! Ми с мужем всем довольны!!! Вот только номер потеряли, а уже нужен, вы не могли бы дать?

 • Анна

  скажіть будь ласка скільки коштує страховка

  • Таня

   2200грн.,а 3950грн.коштує страхівка та яка вам знадобиться після родів,тобто якщо вам або дитинці знадобиться допомога після родів.А взагалі страхівка не обов,язкова її наполегливо рекомендують брати.

 • Світлана

  Обовязково страхуватися у страховій компанії «Місто»? Чи є й інші?

 • Марина

  Родила прекрасную девочку.Роды принимала Ковальчук Наталья Алескандровна.Под ее руководством родила быстро и легко. Прекрасний врач,замечательна женщина.Если рожать то только к ней. Пребывание во 2 роддоме оставило только хорошее впечатление. Спасибо

 • Леся

  Народжувала у пологовому будинку №2 2017 року.Хочу сказати що там прекрасний весь персонал.Роди приймала акушер Черевань Людмила Іванівна(чудова жінка) підтримувала мене під час усіх пологів( хоча вела я себе не дуже адекватно).Лікар Евгенія (нажаль памятаю лише ім`я)чудова лікарка майтер свої справи.І після родів постійно заходили до палати та піклувались про мене та дитинку.Залишилась задоволеною. З впевненністю можу сказати що тут лікарі люблять свою роботу,і роблять усе можливе щоб ви та ваша дитина були здорові і з радістю згадували цей день.

 • Юлія

  Народжувала 18.03.17.
  За день мене направили в патологію, так як 40 тижнів і вже плацента переставала справлятись з обов’язками. Мене «подивилась» на кріслі Кучерук Н.В. і після цього почала відходити пробка. Поставили Тівортін, свічки для сонації проходу»

 • Юлія

  Народжувала 18.03.17.
  За день мене направили в патологію, так як 40 тижнів і вже плацента переставала справлятись з обов’язками. Мене «подивилась» на кріслі Кучерук Н.В. і після цього почала відходити пробка. Поставили Тівортін, свічки для сонації «проходу». В 4:00 ранку почались схватки. Акушерка і лікар відреагували відразу, перевели в пологову залу. Всі були уважними та дбайливими (хоч і видно було що втомлені і змучені).
  Страховку ми не брали, нікому нічого не платили. В перезмінку прийшли інший лікар і акушерка. Ім’я лікаря не пам’ятаю, а акушер- Лариса Іванівна. Їй особливе дякую і самі найкращі побажання! Її професіоналізм і уважність додавали мені сил. Вона буквально не відходила від мене ні на крок. Приводила мене до свідомості і всіляко допомагала. Води не відходили і шийка не повністю відкривалась і лікар збирала консиліум аби вирішувати всі питання. Кожен з лікарів що були присутні, відносились з розумінням до мене, повністю неадекватної на той час. Тримали за руки, заспокоювали і чітко пояснювали що робити. Пологи були 9,5 годин. Народила з трьома незначними внутрішніми розривами. Лікар зашила все швидко, використали лідокаїн. Після пологів відправили чоловіка в аптеку, там він витратив близько 700 гривень всього.
  Ніхто нічого не просив і не натякали навіть. Післяпологові дні пройшли теж добре, на всі питання отримувала вичерпні відповіді. Єдине що, є там не дуже «привітний» педіатр і нянічка (жаль, імен не помню, але лікар- руда, з дивною зачіскою і яскравою помадою жіночка «в роках», а медсестра- темна кучерява теж десь того ж віку,худощава.любить похамити.) Але інші, які приходили – навпаки, дуже і дуже приємні люди. В загальному, все було чудово!)

  • Елена

   Я народжувала в 2016 році.Неонатолог теж була руда баба…неприємна страх просто.Про неї мені вже згодом розповіли,що хапуга ще та.В мого хлопчика на третій день почалась жовтуха,а пологовий будинок мав зачинятись на ремонт..так ця скотина мене аж виштовхувала з роддому.Ще неприємні спогади як вимагали благодійний внесок сплатити.

 • Таїса

  Доброго вечора.Порадьте, будь ласка, гарного лікаря, так як швидко народжувати. Та підкажіть Скільки коштує індивідуальна палата?

 • Татьяна Глінчевская

  Дуже вдячна працівникам другого роддому, що допомогли мені народити здорову дівчинку. Дуже уважні до мене та до дитини, ввічливі, толерантні, доброзичливі, справжні професіонали! Надзвичайно вдячна Іванюку Ігорю Володимировичу! Кращого лікаря і людини я в житті ніколи не зустрічала! Лікар від Бога, Людина з великої букви!!! Я, дуже, дуже боялася народжувати, але після того як поговорила з лікарем, всі страхи зникли! Надзвичайно вдячна Ігорю Володимировичу! Дай Бог, Вам, сили та здоров’я, терпіння та довгих років щасливого життя! Низький, Вам, уклін! СПАСИБІ за доцю!!!!

 • инна

  Народжувала 18.12.17
  Лiкар Кучерук Н.В. лiкар вiд бога. Залишилась дуже задоволена.Пiсля пологiв навiдувалась постiйно.Велика подяка акушерцi Людмилi Василiвнi.Дай бог вам мiцного здоров’я,терпiння.Дякую вам за синочка.Дiвчата лiкаря рекомендую всiм!!!

 • Аліна

  Усім привіт! Хочу народжувати у лікаря акушера-гінеколога Ящук Наталі Петрівної. Мені порекомендовали. Хто що знає як вона? І чи вона робить кесерове? Напишіть будь ласка скоро родити……

 • Наталія

  Хочу подякувати всім працівникам за їхню ввічливість,уважність,доброту та підтримку завдяки їм народила без ускладнень здорову дівчинку,особливо Іванюку І.В. він лікар від Бога.На мою думку це найкращий роддом!

 • Нюша

  Народжувала у 2-му пологовому будинку,у чергової бригади без домовленості. Ставлення було прекрасне від поступлення в пологовий до виписки. Пологи пройшли успішно з хорошим ставленням. Гроші ніхто не вимагав і як ((пишуть поки не дасиш ніхто не підійде навіть не хочу навіть читати такі коментарі,бо це ваше рішення чи давати чи ні,ставлення від цього не міняється))). Я рекомендую 2 пологовий будинок

 • Маргарита

  Скільки коштує страховка ?

 • любовь

  рожала первого ребенка,в 2014году.осталась довольна всем.большое всем спасибо,Желаю всем здоровья.

 • Натусик

  Добрий день,маю народжувати , планується кесаревий розтин, підкажіть порадьте хорошого лікаря з 2 пологового будинку.

 • Лілія Цвіркун

  Хочу стати на учет в пологовому будинку 2.Підкажіть будь ласка до яких лікарів краще звернутися.

 • Крістіна

  Скільки зараз коштує кесерів розтин у 2 пологовому будинку

Написать комментарий