роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Тернополь, пологовий будинок на БАМі.

Отзыв добавил(а): Оля
Отзыв:

Я народжувала в липні на БАМі. Мушу сказати, що спогади про пологовий в мене залишились не найкращі. Це зовсім не стосується умов, вони там якраз і не погані: індивідуальні родзали, душ, який можна прийняти коли душа забажає, нормальні двохмісні палати з умивальником, мені навіть пощастило з ліжком(воно було не пружинне). А ось медперсонал в післяпологовому відділенні згадується як жахливий сон. Не подумайте, що я вимагала особливої уваги до своєї персони. Просто коли моя дитина кричала цілу ніч, ніхто навіть не прийшов і не подивився що з нею, вже над ранок одна медсестра прийшла і спитала, що сталося, я сказала, що дитина плаче цілу ніч і не бере грудей, на що вона мені відповіла «пробуйте ще давати груди» і пішла. Вже на другий день коли прийшла друга зміна виявилося, що в мого хлопчика простот болів животик бо я приймала антибіотики. А на моє запитання чому мені не сказали давати дитині біфідумбактерин(просто медсестричка яка робила мені уколи сказала, що давала його своїй дитині)дитяча медсестра відповіла «А ЧОГО ЦЕ Я ТОБІ МАЮ КАЗАТИ?».І взагалі поки не засунеш щось в кишеню до тебе і до твоєї дитини навіть ніхто не подивиться.

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Да, требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Спогади про пологовий в мене залишились не найкращі.

212 комментария, написать комментарии (отзывы) к Тернополь, пологовий будинок на БАМі.

 • Людмила

  В роддомі на БАМІ є дуже хороша гінеколог лікар -доцент мед наук Валентина Іванівна . Я народжувала восьмимісячну дитину і я і дитина знаходились в дуже хорошому стані після пологів.Я дуже вдячна цій добрій жінці , завдяки їй моя дитина родилася здоровою.Апро мед персонал не можу нічого сказати поганого ,усі справлялися зі своїми обовьязками.

  • Маша

   Я також народжувала в Коптюх Валентини Іванівної.Вона чудова жінка і хороший спеціаліст вмене були важкі пологи, завдяки їй з дитинкою і зімною все добре.Всім жінкам раджу Валентину Іванівну,не пошкодуєте.

   • Інна

    Завдяки Валентині Іванівній мою сестру і її дитину витягали з того світа. гроші взяла скажені, вимучила а в результаті втікла і якби не Шмайка. то не було б в мене сестри і племінника. Але що це коштувало нервів всій родині-не передати. Тому що до 3 місяців дитина була під постійним наглядом лікарів, про сестру вже мовчу. Друге дитя народжувала в сидорчук О.М.-зовсім інша картина-без грошей попередньо відданих і без ускладнень жодних…І я не від одної знайомої чула, що після родів в Коптюх багато кого доводилося відкачувати…Нікому не раджу!!1Перша хабарниця бездарна…А я своїх двох дітей народжувала в Кравченко Тетяни іллівни-дякую їй безмежно за це. від початку до кінця вела мене, оглядала, пильнувала і грошей наперед не взяла ні копійки. Сестри народжували в сидорчук О.М.-теж задоволені дуже…В кожної жінки є свої ще індивідуальні особливості і ніхто не знає як себе може повести організм в той чи інший момент…А відношення персоналу завжди таке було нелюдяне. Я першу дитину народжувала в 1999 році, коли в палатах було по 8-10 чоловік, другу в 2003, коли вже по 2 були…Але відношення не змінилося…Треба просто налаштуватися, що ти на 1-2 тижні попадаєш як в буцигарню…але не всі однакові…

 • Н

  І не кажіть, я родила в центрі на Замковій. Платити треба було всім, в мене були ускладнення після родів, то знеболювальне купляла сама, а колола мені мама в палаті, бо я не хотіла їм платити і медсестри відмовлялись зробити укол!!! Звучить нереально- лежати в лікарні і самій колоти ліки!
  Жах! Чому не наведуть порядок?! Жах!

 • Ірина

  Так хабарі в медицині процвітають- недаш , то можуть і не подивитись до дитини як належить і до породіллі також, я народжувала в пологовому №1 на замковій з головним лікарем – роди були шляхом кесаревого розтину.все пройшло добре,(за 3.5 тис грн- за все за 7 днів вийшло- це було 6 р назад) хоч шов міг би бути набагато естетичнішим, після родів дитину принесли мені через 6 годин і приклали до грудей на 5 хв і забрали, груди тріщали через 8 год, молозиво текло, а дитини не давали, коли вже накінець пинесли я сказала лишіть мені вже її і не забирайте- були проблеми з грудьми- розмасовевали по 50 грн за 1 масаж, покики аж на 7 день не налагодилась нормальна лактація, і все через те що дитину чомусь вирішили догодовувати, коли мене не було поруч, не шкодую впринципі ні за що, лиш за те що забагато лишнього платила незрозуміло за що! деякі лікарі нагліють- маю наувазі ціни ,які вони вже просто береть зі стелі, скоро прайс винесуть після родів і все…. а якщо людина не вспромозі заплатити за все як вони хочуть, то що??? не знаю, в нас в Тернополі куди не глянь- скрізь так і це страшно! Зараз подруга родила на Замковій, то кесарів розтин з епідур анестезією, їй обійшовся 11 тис грн- це витрати за 7 днів перебування в роддомі з усіма виплатами » по вимогах». незнаю, незнаю, чому так друть! На Бамі кажу пів ціни дешевше , от я і задумуюсь, чим там гірше, може і туди піти, нащо платити вдвічі більше!

 • віка

  я народжувала першу дитину на Бамі( лежала до родів на другому поверсі) , потім на 3-му. в 2007 роі- відношення було як ніби я до дому до них пришла.Другу там жеж на Бамі але попала на 4-тий поверх де завідує Наталя Михайлівна.Там пів коридору вагітні , а пів з дітьми, тобто все на одному поверсі.задоволена нето слово! Дівчата намагайтесь туда попасти- це велика різниця- хоч все в одному роддомі. але республіки різні:)0)00)))

 • галя

  якби в роддомі на БАМі не було Сидорчук і Шмайки, і Білецької – то був би нормальний роддом!!! А ці три с…ки тільки шукають якоїсь приключки, щоб здерти бабло!!!

  • катя

   ви праві на всі 100% ці три с..ки були в мене на родах а той диявол шмайка за волосся мене тягнула, бо я не ходила під час схваток а лежала, їй це не сподобалось і перші розриви вона зробила мені на огляді, це слова акушерки. Не йдіть туда дівчата родити це пекло…

   • юля

    Я з вами погоджуюся і я в них родила (( дитина попала в реанімацію….((( а вони підкупили всіх і ні одну заяву на них не розглянули..

  • Катя

   Ну за Сидорчук і Шмайку я згідна, а за Білецьку ні, я в неї лежала і можу сказати що вона лікар від Бога, і розкаже і пояснить і заспокоїть. А родити мала в Сидорчук лежала перед родами, дівчата вона мене до сліз доводила це взагалі абзац, нічого не казала, на мої запитання про стан дитини чуть матом не крила мол, тобі яке діло? лежиш то лежи, а під час схваток просто пішла додому….це взагалі абзац, лікарі не знали що робити, чи пускати в роди чи не мучити і забирати в операційну, дякувати Богу родила сама, роди примала чергова лікарка, здається Валентина Іванівна, я точно не памятаю. На наступ6ий день після пологів Сидорчучка до мене підійшла як ні в чом не бувало і поздоровила. Я реально в шоці

 • іра

  на рахунок валентини іванівни – нічого доброго. думала, що вона дійсно хороший спеціаліст але насправді це не так. в моєму випадку все було жахливо. на неї витратили багато грошей, а зараз ніяк дитину не можемо витянути з поганого стану здоровя…. роди були жесть…. навіть важко повірити що жінка-гінеколог, яка добре знає медецину могла так халатно і непрофесійно повести себе на родах….. я зараз молю Бога тільки про одне, щоб моя дитинка була здорова, в іншому випадку я не знаю….. просто не знаю що робитиму..

 • Лол

  До чого тут медсестри? лікар повинен приписувати ліки. та й як би вони бігали до кожної дитини яка плаче, це б винисло їм мозок… тай до того вдома медсестра не прибіжить

  • Ксенія

   Як можна писати таку маячню.Коли немовля плаче цілу ніч,молода мама не може справитись,а медперсоналу байдуже-це просто страшно..не підійти,не глянути до дитинки-ось за таке потрібно карати..дітки не плачуть просто так,а робота медсестри полягає в тому,що вона повинна прийти,оглянути,визначити причину і надати допомогу,а якщо її робота їм мозок виносить,то хай звільняються нафіг і не калічать маленькі життя !

 • оля

  у мене приймала пологи лікар Сидорчук, мені сподобалось, вона професіонал!!!

 • Net

  Я родила обох діток на 4 поверсі на Бамі. Задоволена повністю і всім!!! Персонал приємний, гарно ставляться. А завідуюча Наталя Михайлівна – не просто прекрасний спеціаліст, а ще й людина з великої букви!!! Велике їй спасибі за двох чудових діточок!!!

 • Таня

  Ну незнаю, дівчата, я народжувала в шмайки… до того ж 2 місяці до родів я була в лікарні (на 3 поверсі) і її роботою я дуже задоволена!!!

 • Наталя

  Я народжувала 1 дитину в Берегуляк Олесі я недуже задоволена, 2 дитину в Білецької – нормальний лікар, роди прийняла нормально і недерла гроші як було вище написано.

  • оля

   Наталя,напишіть будь-ласка детальніше про Берегуляк…Вона повинна в мене приймати роди(швидше всього то буде КР) і я думаю…вдгуків нема ніяких про неї..Дякую

 • Оксана

  А я народжувала першу дитину у Білецької Л.Р. і я задоволена,і головне вона гроші не дре,а коли народжувала 2 то її не було в Тернополі,но вона позвонила і сказала що до мене прийде її знайома,також лікар то тоді я народжувала в іншої здається Наталя Іванівна но вона мені не сподобалася,хитра,невічлива.Но на 2 день до мене прийшла Білецька і запитала про моє здоров’я і про мою дитину…..А при огляді 1 дитини мене оглядала Шмайка-УЖАС а не лікар до неї краще не йти

 • Ірина

  Я родила також у Білецької Л.Р дуже хороша і спокійна лікарка.Після родів оглядала Шмайка-(можна миритися)!

 • мар'яна

  не знаю в кого які враження, і хто як до чого ставиться, але про Шмайку я нічого поганого сказати не можу, лише хороше.Вона хороший спеціаліст, хоча сюсюкати особливо не буде. треба зробити, роби – ти прийшла на полги а не каву пити і чекати компліментів. і за пологи я іїй вдячна

  • наталя

   так як спеціаліст вона розумна,та і ставлення повине до породілі бути нормальним(чого про неї не скажеш)вибачте та породілю назавати різними нецензурними словами,і говорити (чого стогнеш як с*ка,нетреба було ноги роздвигати) такого права лікар немає)…..

   • наталя

    Япершу дитину народжувала в лікаря Білецької і дуже задоволенна,і другу дитину теж внеї буду народжувати,а на рахунок хабарів то самі навчили,думаєте як більше дасьте то краще відношення,де ж там правда?????Менше давайте,в них дуржавна робота,вони получають за свою роботу зарплату

 • Ольга

  Про вище сказане можу сказати, що у кожного є право на свою думку і її висловлювання. А от що до себе можу добавити, що я народжувала двох дітей в Білецької Л.Р. і насправді їй дуже вдячна особливо це стосується перших пологів.Зарас чекаю на третю дитину і якщо все буде добре то теж звернусь до Л.Р.Що до грошей то на мою думку кожен приймає рішення сам в якому розмірі винести подяку лікарю. Чи може до когось шановні прийшли і сказали : «дайте мені»? І не треба винити нікого в тому що ми самі носимо і роздаємо всім завжди і всюди,а інколи і зовсім без потреби.

 • наталя

  Я повністю з вами згідна,так чула багато різного про різних лікарів цього роддому,і раджу всім йти родити на 4 поверх до Наталі Михайлівни!!! насправді це лікар,що й всіх гарний слів нехватить щоб похвалити її!! чудова просто!!під час родів дуже допомагає!!! ну а що до грошей,то зараз час такий коли всі беруть і за все((( це звичайно шкода ,що так,але така в нас держава,можливо колись все зміниться…..

 • Юлія

  Дівчата, а хто чув про Ониськова Богдана (роддом на бамі)

 • марія

  Дівчата в кого приймала пологи Мегера ольга Володимирівна, яка на БАМІ. Що можете про нею сказати.

 • надія

  Я хочу вам всім розказати про свій досвід на бамі попала я по рекомендації бегуша спочатку на 2поверх в паталогію з не дуже високим тиском 130\80 вела мене я рахую не людина іліївна розпорядилась колоти по 3рази по пару уколів на розродження була я на 39 неділі через 2 дні відійшла пробка мене забрали в родзал в12дня до вечора схваток не було почали вони мене стимулювати конячими дозами но матка не відкривалась а я спала вони знущались і водою обливали і казали коли ти вже родиш? ми хочем спати ця мука була до 4 ранку.я просилась на кесерово но там мене не чули ці нелюди взяли мене на крісло витискали ту дитинку де всюди в світі витисканя заборонене.дитина народилась3.200 52см но прожила сутку.В після пологовому сказали ти ще молода ще собі родиш.отакі в нас оборотні- лікарі.Після розтину написали інфекцію але я здавала всі аналізи на торч інфекції під час вагітності навіть на збережені не лежала.провірялась після родів то лікарі говорили не тратьте грошей і сил.Зразу сил жити не було но Бог завжди чує наші молитви і через 4 роки я народила прекрасного здорового хлопчика з вагою 3.600-52см но сама добровільно пішла на кесерово народжувала в центральному роддомі приймав пологи чудовий лікар ЖиляєвМ.М.В житті людям даються випробування но не допускай Господи щоб вони проходили через ДІТЕЙ!!!

 • *Наталія*

  Дівчатка)А хто що може сказати про Людмилу Михайлівну(прізвище на букву Ф…повністю не пам ятаю).Приймає в на першому поверсі 9 кабінет(близько де узіст Помазанський)???Дуже потрібна інформація!!!Напишіть!!!)

 • ТАНЯ

  Я ТЕЖ РОДИЛА НА БАМІ.МАЛО НЕ ПІШЛА З ЖИТТЯ.З КУСКОМ ПЛАЦЕНТИ ВИПИСАЛИ ДОДОМУ.ПРИВЕЗЛА НАЗАД ШВИДКА З ДІАГНОЗОМ СЕПСІС.АЛЕ У НИХ ЦЕ ПІСЛЯПОЛОГОВИЙ ПЕРІОД НАЗИВАЄТЬСЯ.2 МІСЯЦІ В ЛІКАРНІ.ЧИСТКИ .ЗРАНКУ ДО ВЕЧОРА КАПАННЯ.РЕАНІМАЦІЯ І З БОЖОЮ ДОПОМОГОЮ МЕНЕ ВРЯТУВАЛИ.ДІВЧАТКА.НАХОДЬТЕ ЛІКАРІВ.ДОМОВЛЯЙТЕСЬ.ЩОБ НЕ ПОПАЛИ ЯК Я.БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ

 • Альона

  Читала мнения и с многими согласна,мне тоже говорили что кто рожал на 2-3этаже,говорят ужас!Но мне СЛАВА БОГУ очень повезло,с врачём специалист,человек с большой буквы,врач от Бога,добрейшая женщина и заведующая ответственная,исполнительная,везде чистота порядок ну вообщем это очень хороший врач КУЗМЕНЧУК НАТАЛЬЯ МИХАЙЛОВНА!!!Спасибо Вам Огромное,за вашу чуткость,работу,понимания,солидарность с роженицами,ОГРОМНОЕ СПАСИБО И НИЗКИЙ ВАМ ПОКЛОН!!!Дай Бог вам и вашим близким здоровья и счастья!!!!

  • оля

   можливо хтось має номер Кузьменчук Наталі Михайлівни буду вдячна.

  • мария

   если можете пожалуста напишите мне моб. ном. Кузьминчук Н.М.Очень надо.Мне скоро рожать.

 • Леся

  Дівчата скажіть, хто недавно народжував на бамі,. скільки грошей треба мати, щоб всім заплатити? я сама не Тернопільська, дякую.

 • Марія

  Я також родила на бамі в Кузьмінчук Н.М,но вона мене довела до такого степеня що дитина народилася але довго нежила в той самий день і померла(хоча вагітність проходила дуже добре як говорила лікар що вагітність була ідеальною)

 • аня

  народила синочка на БАМІ в Сидорчук О.М.-пологи були важкими, довгими, дитинку довелось витягувати вакуумом, але саме завдяки професійності лікарки і акушерки все обійшлось. Післягпологовий період теж був не з легших, але в загальному сказати-не все аж так страшно, нормальне відношення, звичайно ніхто вас на руках носити не буде, але як звертались до когось з медперсоналу, нам обовязково допомагали-і медсестрички, і дитячі лікарі, і акушерки-окрема вдячність Генсьорській Н.П.-чудова чуйна людина. І нікому наперед ніхто грошей не платив і в кишені нічого не пхав, при виписці-хочете як вдячність даєте, хочете-ні, доганяти ж вас ніхто не буде, і навіть як даєте, то не 10 тис. воно обходиться, нам все перебування в пологовому (враховуючи витрати на епід.анестезію і палату) обійшлося в тис 3-3,5 не більше. Можна звичайно по різному попасти, і різні випадки бувають, але ми залишились вдячними лікарці і медперсоналу-нам пощастило попасти до професіоналів і Бог допоміг народити здорову дититнку, чого і всім бажаємо)))

 • іра

  4 роки назад народжували в Шмайки І.Н.(без домовленностей, попали на зміну). абсолютно адекватна лікарка, строга і не більше. коли дитина народилась(ми мали з собою камери) то і сфотографувала нас в перші хвилини, і на відео зняла(причому сама запропонувала
  ). в критичний момент пам»ятаю тільки її голос, більше нікого не чула. одним словом задоволена.

 • Оля

  розкажу вам свою історію..лежала я в паталогії у Білецької з тиском високим..думала що помру та вона мене витягнула із цього дуже хороший спеціалічт та взагалі як людина..кожного дня приходила навіть у неділю)))на 37 тижні в мене піднявся тиск до 170 на 115 , оформили в раанімацію..на другий день стимулювали, ставили ламінарії це не із приємних речей..боліло скажено) після ночі в 6 годині ранку їх витягнули і в мене почались схватки..домовлялась я з Овчаруком В.В. але він прийшов лише на пологи до того мене дивилась Шмайка..як на мене вона дуже хороший спеціалість але й дуже криклива баба..коли я йшла до ліфта на клізму буду так казати то вона кричала через весь коридор хто я така що тут роблю і тому подібне та коли взнала в кого буду народжувати зразу ж змінила ставлення..в кінці кінців 12 годин схваток та щей епідуралку робили нічого в мене не вийшло повели на кесерово хоч я і не хотіла..все добре пройшло Овчарук звичайно лікар прекрасний дуже гарно зашили ..такщо якщо хтось має можливість з ним домовитись домовляйтесь..

 • Оля

  і ще забула сказати медперсонал прооооосто жахливий навіть коли в кишені положила і то не особливо дивились..одну медсестру просила повільно вводити уколи бо дуууже боліло то вона сказала це ж не мені роблять а мені всеодно в мене таких як ви огого..інша метсестра прийшла ставити капельницю то я хотіла в туалет це було на 2 день після операції то вона кричала до мене скоренько скоренько бо я не маю часу..курка тупа якби їй розпанахали так живіт чи вона змогла б скоренько..в мене теж дитина цілу ніч плакала то я його носила на руках цілу ніч ніхто не підійшов..а ще дитячий ліуар не пам»ятаю як називається то поки 200 грн не запхала то вона б не додумалась нічого пояснити і розказати …жаааах просто жах..я лежала 7 днів там на 8 виписали бо боялися так як в мене був високий гестозхамство хамство і ще раз хамство

 • Ірина

  Народжувала у Білецької Л.Р. Мої враження: це не гінеколог, це – бізнесменка, яка постійно бігає від родзалу до коридору, де її чекають нові «клієнти». Вона постійно зайнята, не має часу навіть подивитися результати аналізів своїх пацієнтів (я 2,5 тижні лежала в неї у відділенні). Коли у мене почалися потуги, я 1,5 години чекала, коли Білецька вирішить всі свої питання і прийме роди. Вона прийшла зі Шмайкою І.Н., яка чомусь і керувала усім процесом пологів(хоч я домовлялась з Білецькою). Через місяць після родів, у мене температура 40. Звернулась до Білецької. Вона без аналізів (це була п’ятниця після обіду) поставила діагноз – нирки, відправила мене додому, призначивши антибіотик в таблетках. Якби я слухала і далі її призначення по телефону, а не викликала швидку у неділю з самого ранку, то мене б на цьому світі вже не було. При родах занесли інфекцію, а нирки – здорові. Я не раджу народжувати в Білецької.

  • Лариса

   Я повністю згідна, я теж в неї була в патології, всі призначає однакові лікарства і в конячих дозах антибіотики, уваги нуль раз на день на 8 секунд,і ще вічно возбухає, що ти до неї ворчиш, хоча просто запитання задаю і говорю на що в мене алергія, а вона не чує призначає дальше ліки які не підходять!!!УЖАС просто бабки заробляє, пацінти їй до одного місця!!!

  • Саша

   Повністю згідна. Дівчата НІКОЛИ не звертайтесь до Білецької. Це є кат в білому халаті. В мене через неї померла дитина(

 • Ирина

  Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи практикує хтось з лікарів у Тернополі пологи в горизонтальному положенні: сидячи, стоячи, навприсідки, або на боку? Вертикальне положення більш природнє ніж лежачи на спині. Так народжували і наші бабусі, так зараз практикують у всьому світі, в тому числі багато лікарів і в Україні. Пологи проходять легше, так як дитині допомагає сила тяжіння. Також краще розходяться родові шляхи. Якщо ж жінка лежить, то дитину доводиться виштовхувати вгору. Цікавить пологовий на БАМі. Якщо хтось знає лікарів с таким сучасним і правильним підходом, порадьте, будь ласка.

 • Ирина

  Дівчата, підкажіть, будь ласка, чи практикує хтось з лікарів у Тернополі пологи в вертикальному положенні: сидячи, стоячи, навприсідки, або на боку? Вертикальне положення більш природнє ніж лежачи на спині. Так народжували і наші бабусі, так зараз практикують у всьому світі, в тому числі багато лікарів і в Україні. Пологи проходять легше, так як дитині допомагає сила тяжіння. Також краще розходяться родові шляхи. Якщо ж жінка лежить, то дитину доводиться виштовхувати вгору. Цікавить пологовий на БАМі. Якщо хтось знає лікарів с таким сучасним і правильним підходом, порадьте, будь ласка.

  • Оля

   Іра, я народжувала на звичайному кріслі, але попросила, щоб спинку підняли максимально і поставили подушку під спину, створивши собі таким чином таке положення, про яке ви говорите. Тобто це від вас залежить.

 • Настюха

  Дівчатка підкажіть у якому пологовому краще реєструватись і у якого лікаря, а то час піджимає а я ще не оприділилась

 • оля

  можливо хтось має номер Кузьменчук Наталі Михайлівни буду вдячна

 • Ольга

  Привіт дівчата,я зараз стою на обліку в другі лікарні,підкажіть будьласка до якої лікарки можна звернутися на рахунок родів,бо я вже на 24 тижні і треба щось думати,і хочу шоб лікарка була хорошою.Дякую

 • Марія

  Я незнаю всіх лікарів -гінекогологів але Кузьмінчук Наталя Михайлівна є найкращою лікаркою вона при родах замінила мені маму і чолоіка і сестру і порадить і підкаже як краще а щодо грошей вона сказала Якщо лікарка заслужила в пацієнта то він сам її віддячить як не фінансово то добрим словом тому що не у всіх є можливість заплатити грошима По-більше таких лікарів тоді і був би порядок Дуже дякую вам Наталя Михайлівна

 • Юля

  Дівчата скажіть будь ласка які розцінки в середньму на БАМі, хоть до родів ще далекувато, але хотіла б орієнтуватися. на скільки розраховувати

 • Тетяна

  Дівчата, скажіть будь-ласка хто що знає про Зайкову Тетяну Валеріївну?

 • Маша.

  які лікарі є в Тернополи як дійсно розуміються 100% ???

 • Маша.

  Дівчати скажіть чи розуміється Кривокульський Богдан Дмитрович ?

 • Ира

  Дівчата, скільки зараз приблизно платити лікарям за роди?

 • Ира

  Мені сподобалось як приймав роди Куценко Андрій Вікторович. Другий раз буду знов рожати в нього…

  • Маша

   напишіть адресу де він знаходиться і в якій лікарні???

 • Оля

  Дівчата хтось народжував в Берегуляк Олесі?

 • Tania

  Я народжувала Наталі Михайлівни Кузьмінчук. Вона чудовий лікар і хороша людина. І персонал на 4 поверсі дуже хороший, на всі питання мені відповідали і до дитини вночі приходили, інколи навіть, мене будли і питали чи все добре) Дуже вдячна їм.

 • Тереза

  Народжувала в січні 2015 в Білецької Л.Р.. Хоча і був КР, я повністю задоволена цією лікаркою. З дитиною все добре, шов акуратний, навідувала мене кожен день, за грошима взагалі не ганялася, як писали вище. Наступний раз знову до неї звертатимуся. А стосовно медсестр, проблем не було – дуже добре відходили після операції. Окреме питання становлять медсестри з дитячої кімнати, 2 зміни з чотирьох мали по 1-2 «екземпляру», які постійно були всім недовольні… і навіть похід за сумішшю для догодовування, бо дитині не хватало молозива, а молока ще не було – це була ціла епопея, з доріканнями і возмущаннями, чого це я до них прийшла…

  • крисс

   А платили посілв 1020 грн чи самі на роди все купляти?для кс

 • Люда

  Я народжувала у Анжели Геннадіївни Гнучої.Дуже задоволена…Персоналом також…Крім мене у неї народжувало ще 3 моїх знайомих і теж всі вони задоволені.На рах. оплати – люди дуже порядні.ніхто нічого не казав.Дали – скільки вважали за потрібне.Я сама не тернопільська,але в цій лікарні народжувала вже 2 рази і абсолютно все мене влаштувало(…крім душу).А перший раз родила у Львові на Батальній- з Тернополем це небо і земля…і по цінах і по відношенні. А на рах. Шмайки – я згідна – трохи противна жінка,зате толкова.

  • Оксана

   Анжела Генадіївна була асистентом Ониськіва у мене на КР. Я дуже задоволена. Грошей не вимагала ,сказала скільки дасте,але приходила кожен день,дала номер свій особистий,сказала дзвонити коли потрібно в будь який час! Дуже задоволена і Ониськів Богданом Омеляновичом ,дуже акуратний шов мені зробив,приходив так само постійно на огляд і Анжелою Генадіївною! Рекомендую

  • Олена

   Доброго дня.Мене звати Олена родила в 2016 році на бамі в лікарки Гнучої Анжели Генадіївної так як прочитала на цьому форумі що вона супер лікар,хвалять люді а всм решту напишу ,не будьте наївними як і я і ОБМИНАЙТЕ ЇЇ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ.поступила в третій ночі каретою швидкої допомоги з кровотечею,про що вони навіть не вказали у виписці а напитання моє:Чому в мене кровотеча,лікарка оглянула мене кріслі на кріслі і каже :та напевно ерозія кровоточить,а я кажу:мені не казали що в мене ерозія,а вона промовчала.дитина швидко опустилася ,матка повністю відкрилася і в 4 годині я вже народила,почала акушерка видділяти плаценту подивилася на лікарку і та підійшла і почала там все сама вишкрібати,болі в мене були невиносимі,потім почали шити,я спитала які в мене розриви і як все обійшлося,на що получила відповідь,що лише маленьких декілька зовнішніх розривів і один розрив на малій статевій губі,шили не довго-5 хв. Дали виписку абсолютно нормальну де лише вказали що пацієнтка виписана в задовільному стані,з анемією.Коли ж я пішла в два місяці до гінеколога на прийом то гінеколог була настільки враже побаченим що щей відправила мене до іншого на кольпоскопію, гінеколог другий теж була дико вражена побаченим і сказала що такого давно давним не бачила,а виявляється що в мене матка вся пошматована розривами.які навіть не зашили і головне що вирвали задню стінку шийки матки.І тепер я повинна раз в пів року обов*язково спостерігатися у гінеколога і здавати аналізи на інфекції так як є схильність до онкології(і це при тому що в мене ще й генетична схильність до раку,в мами був рак і видалили яєчники і матвові труби),я вже і не говорю про те що вони позбавили мене можливості народити синочка,так як у мене дві дівчинки.

 • оксана

  хто чув про щось про роди з вакумом!! підкажіть чи хтось платив за нього і скільки на бамі

 • юля

  підкажіть,будьласка,якого приблизно віку Кузьмінчук Наталя Михайлівна?

 • наталя

  35-37 років але вона дуже гарний лікар.

 • Люба

  добрий вечір дорогі дівчатка!у мене таке питання мені лікарка має робити стимуляцію овуляції (вона сказала щоб я подумала,бо це дорого). Хто це пройшов і знає підкажіть чи є смисл робити, і які це припарати?Дуже дякую за відповідь

  • Оксана

   Яким чином вона має вам робити стимуляцію? Яким препаратом і як задорого? В мене була така сама проблема допоміг препарат clomiphene це не бренд але діюча речовина така сама як у брендовими препараті (правда брала в Америці), 5 таблеток коштувало 2$!!!! Приймати потрібно по 1 таблетці з другого дня місячних 5 днів і потім через день пробувати вагітніти)) іх можна приймати до пів року. У нас з 2 разу получилось))) нашому синочку майже 3 місяці.

 • машуня

  прочитавши ваші коментарі хочу сказати що справді е люди а е людиська а щодо Шмайки спеціаліст справді хороший проте хороших манер не бракувало б

 • Оля

  Дуже вдячна Наталі Михайлівні Кузьмійчук за професіоналізм і добре відношення. Моїй донечці вже 2р. родилася з вагою 3.850 при тому, що я дуже худа. Без розривів і розрізів (не то що перші роди). Це дуже хороша лікарка, а чого лише варті ті добрі слова і спокійна бесіда.

 • мария

  будь ласка дуже вас прошу напишить моб. номер Кузьминчук Наталии або домашний номер.Мени скоро родити и хочу попасти до неи.
  Буду дуже вдячна.

 • Олена

  Ми дуже вдячні Сидорчук О.М. за старанність і професійний підхід! Дійсно майстер своєї справи. Народжувала в березні 2015 року, дитинка заплуталась ніжкою за пуповинку – потугів не вистачало для того, щоб вона змогла саменька вийти на світ… Застосували вакуумний екстрактор – дякувати Богу і майстерності лікарів (зокрема Сидорчук О.М. і Кузьмінчук Н.М., яка їй допомагала) – все нормально! Бавимося, а то вже інший приємний клопіт :-)

  Так що лікарка Ольга михайлівна дійсно дуже хороша і радила б народжувати в неї.

  P.s.
  Читала в інтернеті, що вона не бере слухавку вночі – не правда, в любий час могла дозвонитися поспілкуватися, деколи мусила зачекати, бо вона була на родах, а ті хто народжував – знаєте, що то за процес.

  Успіхів всім, терпіння і недосипання від «агукання малечі» ;-)

  • МАРИЯ

   напишить будь ласка моб. номер Кузьминчук Н.М.

 • наталя

  0676885017

 • Люда

  Дівчата хто народжував у Людмили Іванівни? що можете сказати?

 • Люда

  Букшованої на бамі

  • Оксана

   Договорилась с ней о родах (рожать в январе 2016), все врачи говорят, что скорей всего это лучший врач из всех, которые работают на БАМе. Цену на роды мы не обговаривали, но я так поняла, что каждая «благодарит» в меру своих возможностей. Одни мои знакомые платили 1000 гр врачу, другие- 100$ (но не Букшованой, а другим врачам), то есть, нет фиксированной суммы. После родов обязательно напишу впечатления о Людмиле Ивановне.

   • Маша

    Оксана, як все пройшло?
    Ви задоволенні Букшованою?

 • Таня

  Народжувала в неi в груднi, не домовлялась попала на ii змiну i дуже задоволена, що до неi, дуже хороший лiкар та людина, рекомендую.

 • Аліна

  Дівчата в кого залишився не використаний під час пологів «нормакол» куплю!

 • настя

  скажіть хто був в шадріної валентини с і ониськів богдан омелянович це на бамі

  • оксана

   я була в Шадріної дуже гарна лікарка другу дитину тоже хочу народжувати в неї хоча стою на обліку на суворова

 • Ліля

  А якби вибирати між Сидорчук і Буксованою, то кого ви б пішли на пологи? Бо не можу обрати, хвалять і ту і ту, але я вагаюсь.

 • Віка

  Сидорчук то людина в якої на умі тільки гроші,а не роди!!!!!Була в неї на консультації сказала що в мене маловагий плід, що було добре як би дитина родилася з вагою 2.200 і то навряд потрібно обов’язково капатись! !! А то летальне закінчення, а в кращому випадку дитина буде лежати у блоці!!!!Я думала що зійду зрозуму,але капатись не пішла!!Родина я в квітні з вагою 3.600 САМОЇ НАЙРОЗУМНІШОЇ,НАЙКРАЩОЇ ЛІКАРШИ КУЗЬМІНЧУК НАТАЛІЇ МИХАЙЛІВНИ!!!!Лікар від Бога!!!А СИДОРЧУК це ПРОДАЖНА БАБА,яка заробляє і на капані ( причому і на родах бо її мало!!!

 • Ліля

  Ліля, то Ви радите Кузьмінчук?? Я також чула про неї, ой не знаю, дівчата, щось я так хвилююсь, думаю щоб не помилитись з лікарем, ато одні хвалять а інші ні. Я вже розгубилась, що робити не знаю.

  • ГАЛЯ

   Теж раджу Кузьмінчук Лікар від Бога…….родила в неї двох діточок………все пройшло добре без жодного розриву…………..

 • Ліля

  А хто що чув за Буксовану? Бачу Кузьмінчук багато хвалять)

 • Маряна

  я народжувала в берегуляк о.о. чудова лікарка…
  така людина як вона не часто зустічається…
  це людина з великої букви і спеціаліст не перевершений.олеся олександрівна була зі мною всі 10 годин у родзалі і дуже мені допомогала.дуже приємна і розумна жінка

 • Оксана

  Дівчата,хто знає яка ціна зараз на кесарів розтин???

 • Іра

  Підкажіть будь ласка, які зараз ціни за роди? дякую!

 • Орися

  В другій міській на 4 поверсі працює лікар Світлана Валерівна. Може хтось підкаже її прізвище?

  • уляна

   Якщо це та що я думаю, то її прізвище Кравець. Вона працює в патології на половину ставки, а ще на половину приймає в жіночій консультації.

  • Дарья

   Кравец Светлана Валерьевна. Я была у нее на учете и лежала в патологии и перед родами. Попросила ее принять у меня роды, она без проблем согласилась и я не пожалела ни на минуту! Доверяю только ей, она чудесный специалист, очень хороший человек. Роды у меня были очень долгими (52 часа от начала первых схваток до потуг), она мне помогала постоянно, была на связи, последние 8 часов практически не отходила от меня, была в родзале со мной. Всем очень ее рекомендую!

 • ліля

  Добрий день, хто знає чи Сидорчук Ольга має якісь прийомні години на огляд чи ні і в який день ?

  • Люда

   Ольга Михайлова приймає по середам. Але потрібно на перед дзвонити в реєстратуру і записуватися на прийом.

 • Мар'яна

  Хто що чув про Овчарука Віктора Вікторовича?

  • уляна

   Моя сестра родила в нього двох дітей. Дуже задоволена. Обидвох моїх братів дружини також в нього народжували, і також задоволені. Я сама маю родити в кінці грудня, то також з ним домовлялась. Поки що він тільки порадив до кого на облік ставати, а до нього казав дзвонити вже десь з тижня 28. Коли я до нього перший раз дзвонила, то він мав тільки одне чергування з пятниці на суботу, а так він в білому домі працює. Зараз не знаю як. На днях буду дзвонити, то вже щось більше буду знати.

 • malunka22@mail.ru

  дівчата , може хтось знає телефон Лесі Степанівної масажистки з 2 ого роддому, дуже потрібно!

 • Тамара

  Народжувала у вересні у Людммли Романівни.Нічого доброгоі еічого поганого про роди не можу сказати-заглядали раз на годину подивитись,чи вже матка достатньо відкрита.А от що в мене були складні роди(як потім вияснилось),а мені цього не вписали у виписці,і погано почистили,що через 3 дні після вмпмски я потрапила до лікарні з t40.4,,то цього я не забуду!!

 • Тамара

  Окреме розчарування-це палати.Приготуйтесь,що вам дадуть 2списки,що потрібно купити і здати на відділ для новонар.і старшій акушерці!З відділу для новон.ніхто просто так нічого не покаже і не підкаже,купа «старих порхавок»,які тільки чекають $.Эдина норм.людина-педіатр Жанна Любомирівна.І ще одне-блвгодійний веесок-70 грн,але якщо ви з іншої обл,то заплатите всі 280 грн.Коротше,радити цей роддом я нікому не буду!

  • Оксана

   Якщо можете підкажіть будь-ласка номер до Жанни Любомирівни,коли мене виписували іі не були на зміні і не взяла в неі контакт. Досить гарний педіатр. І ще забула як іі прізвище ,якщо знаєте підкажіть) дякую!

 • Оксана

  я хочу сходити про100 на консультацію, сама тут навчаюсь)Підкажіть до кого краще, і чи потрібно платити, якщо так, то скілки?

 • Катя

  Дівчата, скажу вам ось так, за вагітність я дуже багато лежала на збереженнях(5 раз), о третє я була у Білецької, скажу чесно, я нею задоволена, хотіла у неї родити, але я домовлялась у Онизького( хочете нормально родити ідіть до нього), але так сталося що мене направили на Суворова, і скажу вам так, я втікала звітам, ніколи не йдіть на Суворова родити, умови жах!! Загалом повернулась я на бам. Домовилась я родити до Сидорчук, і це була моя найглобальніша помилка. Пару раз вона доводила мене до сліз, про стан здоровя дитини її спитати не можливо було, бо казала вона таке, а тебе що хвилює? лежиш тут тай лежи і не рипайся. А в кінечному результаті, під час того як я була вже у ротзалі, у мене почались ускладнення, вона просто пішла додому,зібралася і пішла, нараду ввечері ззбирали бо не знали, що робити, чи забирати на кесерський, чи ризикнути і пустити в роди, до неї позвонили головні лікарі, на що вона сказала. Нічого вона ще молода то вразі чого завагітнііє знов….
  тому краще йдіть родити або до Онизького або до Білецької, я не памятаю хто у мене пологи приймав але нею я була задоволена….

 • оксана

  Про Наталю Михайлівну чула багато хорошого (до родів),але вона зробила мою дитину інвалідом !!!Вона поставилася халатно до своєї роботи, вона залишила мене біль не ніж на годину коли дитина була вже в про ході і моєму синочку перекривилии череп з однієї сторони просто стерчала кістка на 1,5см.наслідком чого були страшні судоми , дитині викручувало ножки ручки все маленьке тільце,просто страшні муки.це наслідки непрофесіоналізму(дитину витискали тому що коли вона прийшла схваток уже не було),халотності,байдужості!!!!вони сволочі зробили дитині ще дві прививки сказавши що пологи прийшли нормально.нікому не рекомендую цю лікарем вона злочинець вона робить дітей інвалідами!!!!!

  • НАДЯ

   У моєї сестри теж негативний досвід з Кузьмінчук. Після сутки схваток, високого тиску і безводного проміжку залишила її з черговим лікарем, бо втомлена і дальше вихідні. Після чого їй кололи епідуральну, дитину витягували вакуумом потім щипцями. у дитини була родова травма та асфікція. А на наступний день у сестри сильна кровотеча, що якби не Шадріна В.С., яка опинилася там у той час то сестри вже не було б в живих. так що не можу її рекомендувати, вона халатно відноситься до пацієнтів, через свою зайнятість не може всім приділити достатньої уваги.

 • оксана

  Забула написати прізвище того хто зіставив маленьке чудо битися в страшних конвульсіях КУЗЬМІНЧУК!!!!!!!!!!

 • Мар'яна

  Я народжувала на бамі…Ні з ким не домовлялась..Роди приймала Гнуча Анжела Генадіївна…Дякую цій жінці!лікарю з великої букви за мого сина…

 • Соломія

  Я народжувала у Кузьмінчук у квітні…роди були важкі бо був довгий безводний проміжок,але я дуууже задоволена лікарем!
  ніхто не вимагав ніяких грошей…хоча і списка на покупки давали))
  думаю,якщо народжувати знову,то тільки у неї)

 • Юля

  Родила у Білецькоі і Шмайки ,дівчата я вас прошу не звертайтеся до них вони прознущалися над моєю дитиною ,за себе я вже мовчу , Після родів дитина попала в реанімацію 22 години без вод… Вони нічого не робили,води відійшли в середу 11 ранку а в четвер вирішили після обду приймати при чому вкололи мені анестезію на кесарьське але потім вирішили витиснути дитинку….((( то був жах ….я в ночі кричала від болю а Шмайка і Білецька казали » Ти – актриса»… Ми написали заяву на них але вони підкупили всіх( і далі працюють . дитинку спасли але скільки ми перебули ,місяць в патологіі лежали…. А гроші вони здерли … І на 2 день виганяли мене з роддому казали «Шо тобі ту робити як дитини нема».. я вас прошу не родіть у них подумайте про своє дитятко!!!

  • оля

   в мене роди на кінець грудня.направили до Білецької але при перші зустрічі я зрозуміла що її цікавлять тільки гроші,незнаю як тепер сказати їй що хочу змінити лікаря!

   • юля

    Олічка подумайте зараз про свою дитинку а не про те як відмовити . Я пишу сюди шоб ніхто не пережив того що було у нас. Вона на коридорі переважно приймає,завжди зайнята і дуже гарно говорить. В мене вся вагітність пройшла ідеально а на родах прознущалися ще й в кінці гроші мала совість здерти поки дитинка лежала в реанімаціі під штучним диханням . Це Ваш вибір я просто пишу те шо булоине тільки у мене. А вам вирішувати!

 • оля

  і ще дівчатка хто нещодавно народжував скиньти список що ви брали у родом,тому що пані Білецька вирішила що за чотири тижні до родів мені ще скоро готуватись,а де в родомі не питала всі кажуть щоб йша до свої лікарки!наперед велике спасибі!

 • Олена

  Дівчата,роди у всіх проходять дуже індивідуально. Не можна всіх під один гребінь оцінювати. Я родила в Сидорчук Ольги Михайлівної,вона дійсно професіонал у своїй справі, а Кузьмінчук у 2006 році ще була її ученицею, тому я не дивуюся,шо відгуки про неї теж дуже хороші.Але хочу акцентувати, що на все Божа воля,сама Ольга Михайлівна каже,що інколи здається,шо шансів нема,але трапляється чудо і навпаки.Тому не очікуйте від лікарів чудес,лише Бога моліть,щоб усе було добре і з допомогою лікарів у вас неодмінно все буде добре. Знаю це на власному досвіді. Удачі усім.

 • Олена

  Ше хочу заступитися на адресу Сидорчук Ольги Михайлівни,бо хтось вище писав,що для неї гроші-все. НЕ ПРАВДА- це людина з великої літери і людські якості у неї на дуже високому рівні. Вигляд у неї суворий,але вона дуже справедлива і хороша людина. А погляд має глибоко мислячої людини і такої,яка багато чого бачила в цьому житті і не завжди приємного. Це моя думка, а в людях я розбираюся не погано. УДАЧІ ВСІМ.

  • Оля

   Я з вами погоджуюсь!

   • ната

    Скажіть будь ласка кого кисерила Бойчук Алла Володимирівна як все пройшло

    • Татьяна

     Я народжувала в неї, кращої в 2лікарні немає нікого

 • Юля

  Олічка думай зараз про свою дитинку ,те що ми пережили нікому не побажаю. Відмовся від неі, вона приймає на коридорі ніоли не має часу ,каже занята чи не так?? Це твоя справа але мені обідно шо такі люди працюють там.

 • Юля

  Олена, ви кажите з допомогою лікарів про шо ви говорите,одна справа коли в тебе проблеми якісь а інша коли хамлять і знущаються пробивають води і не приймають роди бо це не іх зміна,це не лікар!!!!! Я вірю що є хороші лікаря але Білецька не одну дитину довела до реанімаціі!!!! Тому тут і пишу шоб у когось не сталося такого!!!!

 • Юліана

  Повністю згідна з Оленою. Ольга Михайлівна – чудовий лікар і дуже приємна жінка! У мене був не плановий КР, в якому повністю довірилась ій і дуже вдячна за іі роботу. Людина,в якоі насправді глибокий погляд і великий досвід! А робота іі просто не можлива без строгості,яка присутня в міру. За час мого перебування в роддомі (10 днів),жоден із працівників навіть не натякнув на те щоб заплатити. Усе за власним бажанням і на власний розсуд. Оцінюючи ту роботу,самим хотілося усім віддячити. Хочеться повернутися в роддом ще не раз,і саме до неі.

 • Людмила

  що коштує зараз кесарево?якщо хтось може поділитися – підкажіть….і з ким краще домовлятися

  • Люба

   У мене було КР 23.11.2015 в Сидорчук.О.М перші роди були в 2010 в Кузмінчук,я б ніколи не віддала себе в руки на КР іншому лікареві:-) :-) :-) Сидорчук дуже розумна,свою роботу знає бездоганно,я дуже задоволена,я на 2 день ходила,шрам не болів,зараз його ледь видно,як ниточка,хоча часу минуло мало,Я всім рекомендую Сидорчук О М!!!

  • Люба

   Що саме вас цікавить? Загальна сума?

   • Людмила

    хтось щось може написати за Шадріну Валентину Семенівну, як в неї проходять роди?????

   • маряна

    Напишить,скільки коштувало кесарське у Сидорчук?

 • Люба

  Враження жахливі! Народжувала там 3.11.2013. Умови погані – один туалет на весь поверх (3 -тій)- на ключ не закривається,, завжди черга, душ всі 4 дні перебування не приймала бо не було теплої води – стан душової жах!!!, в палатах холодильника немає, ліжко моє було поламане, постіль дали чисту, але стару як світ, харчування дуже погане. Персонал халатний, неуважний, некваліфікований!!!за все треба платити, бо ніхто і не подивиться. Є благодійні внески – тоді 150 грн, які на неясно що йдуть, бо навіть спирт і вату треба мати свою. Не раджу!!!!!!

 • Аня

  Благодійний внесок мені виніс 350 грн. І дали список шо купити на лікарню в сумі вийшло 2 500…. при чому дитина була в реанімаціі …завдяки Білецькій і Шмайці…

  • Оксана

   2500- это без «благодарности» врачу и остальному медперсоналу?

 • Марія

  Дівчата доброго вечора вам і з новим роком!!! Поможіть хто де народжував вагаюся нарахунок Замкової, але чула що є не погана лікарка Маланчин І.М. хто знає що напишіть буду вдячна.

  • ОКСАНА

   ДУЖЕ ГАРНА ЛІКАРКА.СЕРЙОЗНО ТА ВІДПОВІДАЛЬНО ПОСТАВИЛАСЬ ДО МОЇХ ПРОБЛЕМ.УВАЖНА .НА ПЕРШИЙ ПОГЛЯД ЗДАЄТЬСЯ СТРОГА

 • Іра

  Дівчата за місяць родитиму.Прочитала коментарі-я в ужасі!!!!Планувала родити в Хащевської Наталі Григорівни.Щось про неї відомо?І як саме домовоятись про роди???Шукати лікаря?заходити і казати шо хочу родити у вас.?якісь гроші на перед давати?чи все після родів?булу дуже вдячна за відповідь.

  • Тетяна

   Хащевська пологи не приймаэ.
   Вона не компетентна в цьому питанні,вона навіть шийку дивитисят не вміє

 • оля

  підкажіть про Букшовану на Бамі. і орієнтовні ціни на сьогодні?

 • Ірина

  Трохи почилала відгуки…. Чено кажучи деякі мене дуже здивували.
  Дорогі дівчата, які мега незадоволені умовами в роддомах, невже Ви думали, що роддом це 5-ти зірковий готель? Така в нас країна, усюди біднота. стосовно умов в 2 роддомі: я народжувала там у 2014 році. За час перебування (4 дні) в туалетах ЗАВЖДи було чисто, в палатах також. Щодо душу, так, там дійсно «страшненький» інтер»єр, але гаряча вода є зранку і ввечері, і кожна жінка, яка хочу прийняти душ може це зробити без проблем.

  Не знаю, що кому поганого зробила Ольга Михайлівна Сидорчук… Для мене вона лікар від Бога, професіонал і просто хороша людина. Ні разу вона навіть не натакнула про те, що я їй щось винна, але ставилась до мене як до рідної дитини. Так, інколи вона буває строгою, але це аж ніяк не приниження, як тут писали ішні, таким чином вона тримає ситуацію під контролем. Це її стиль роботи і я бачу в цьому тільки позитив. Вона уважна, прискуплив до деталей одним словом така, яким має бути лікар. Всім її рекомендую, її і тільки її. І ще, особисто я до неї дзвонила і вдень і вночі, і завжди вона ввічливо відповідала і давала розсудливі поради. Якби всі лікарі були такі як вона!

  • Оля

   Дівчата,щодо умов, то мабуть вони різні на всіх поверхах, я народжувала цього року на 4-му, всюди чистота, і в туалеті, і в душових, при чому умови в душових досить пристойні,ніколи не було черги, тепла вода була цілодобово… ну звичайно, це не вдома, але…. на Замковій набагато гірше!

 • Ярослава

  2.11.2015р. я народила прекрасну донечку.Народжувала на БАМі в Кузьменчук Наталії Михайлівни. Вагітність в мене була першою, на 39-40-му тижні я дуже хвилювалась, чому не настають пологи, адже всі знайомі народжували саме в цей період. Але Наталя Михайлівна розвіяла всі мої страхи, заспокоїла, сказавши, що дитинка сама народиться, коли прийде пора і не потрібно зайвий раз переживати. Під час самих пологів спокійно все доступно пояснила, постійно роз»яснювала перебіг пологів і підказувала що робити, заспокоювала, допомагала, а під час перебування в післяпологовому відділі кожного дня навідувалась, цікавилась самопочуттям моїм і дитини, одне слово відносилась – як до рідної дочки. Наталя Михайлівна лікар від Бога і просто прекрасна людина, постійно привітна, вміє розрадити, заспокоїти і зарядити гарним настроєм. Я була приємно здивована, адже в наш час нечасто можна зустріти ТАКИХ ЧУЙНИХ І ДОБРОСОВІСНИХ ЛІКАРІВ, які живуть роботою і так гарно відносяться до своїх пацієнтів. Безмежно вдячні Наталі Михайлівні, а також Людмилі Іванівні і всьому персоналу 4-го поверху за людяність, гарне відношення, доброту, чистоту і порядок у відділенні. Дай Бог здоров»я і щастя Вам і Вашим родинам! Дякуємо за донечку!

  • Юліана

   Ярослава,ми з вами виходить разом лежали на 4 поверсі. Ми народилися 4.11. Підтримую усі ваші слова!

  • Оксана

   А це правда, кажуть Кузьмінчук вночі не приїжджає?

   • Оля

    Не правда, я до родів тиждень лежали в неї у відділенні і не раз чула вночі її голос в коридорі,так що – значить приїжджає!)

 • оксана

  Доброго дня дівчана напишіть будьласка номер Сидорчук Ольги Михайлівни

 • Оксана

  Хто що знає про Шишко Людмилу Василівну?здається лікар непоганий знає своє діло,але дуже молоденька ,підкажіть хтось чи добре приймає роди?

  • Оля

   Якщо не помиляюсь, то це учениця Кузьмінчук… Ну така ніби не погана вона… В мене на операції асистувала лікареві…

  • Оля

   родила в неї в січні 2016, вагітність була важка, але пологи пройшли добре, я задоволена,хороша людина, мене здивувало, коли акушерка грошей не взяла, різні там люди є- одні тільки чекаютьщоб їм щось дали, а деякі не беруть грошей

 • ірина

  Нікому і нізащо не раджу Кузьменчук Н.М.!!!
  До неї попала випадково на 38тижні вагітності (зі скаргами на незначні виділення,народжувати мала в іншій області, лягла в лікарню щоб перестрахуватись що все добре) про те, що я лікар!!!( і в моїй сім`ї є лікарі акушер-гінекологи) не сказала!
  ДУЖЕ РОЗЧАРОВАНА компетентністю,досвідом,деонтологією,знаннями і ставленням Кузьменчук Н.М.
  Спостерігала за «сюсюканням» до інших пацієнтів – дійсно, коли не задаєш запитань і робиш все що сказав цей «лікар» ніякої агресії немає. Але як тільки починаєш цікавитись – «для чого?», «навіщо?», «який діагноз?», «що з дитиною може/не може статись?» Наталія Михайлівна міняється в протилежну сторону. На звичайні запитання в неї або не має відповіді або видумує з повітря: Діагноз не підтверджується ніякими даними (УЗД, КТГ, лабораторними дослідженнями), Призначення не відповідають діагнозу і нормативним документам ( наказ № 624 з акушерства і гінекології) Для «лікування» немає жодних підстав (для пацієнта жодних)проте я чудово знаю як працюють схеми лікар-фармацевт, коли і для чого призначають так звані «не шкідливі» ліки,яка взаємовигідна угода буває між аптекою і лікарем, на жаль на власному досвіді переконалась що є в нас «такі лікарі» як Кузьменчук Н.М.
  Оскільки і не планувала народжувати в Тернополі- не цікавилась до кого тут краще звертатись, після цього випадку радилась з багатьма колегами ( в тому числі і лікарями акушер-гінекологами)і почула жахливі коментарі. Не можу переказувати почуте-тому,що це можуть бути лише плітки. Тому описала лише свою історію!
  Дівчатка будьте обережні, не вірте одразу всьому що вам кажуть, обов`язково консультуйтесь з декількома різними лікарями! За Ваше здоров`я і здоров`я Вашої дитинки відповідаєте лише ВИ! В нашій медичній системі ніколи нічого не докажеш.

  • Юля

   Я з Вами повністю згідна,як щось стається нічого не докажеш ,все підкупляється….

  • Оля

   Згідна, стосовно кардинальних змін у ставленні Кузьменчук, як тільки ти починаєш задавати питання чи не робиш те,що вона вважає правильним! Як про лікаря не скажу нічого, бо народжувала у Сидорчук (кесарський розтин був), операція пройшла без ускладнень, я навіть здивувалася, що на другий день вже практично рівно ходила))). Але от що до порядку на 4-му поверсі, де завідує Кузьменчук – то цього, дівчата, не відбереш, і ставлення персоналу теж приємно здивувало, я нікому нічого не платила наперед, але після операції приходили в реанімацію лікарі і сестрички з 4-го поверху,де я лежала перед операцією, допомагали вставати, оглядали. Після переведення в палату було теж саме, мед.сестри уважні, і запитають і допоможуть, якщо звернешся з якимсь проханням – ніхто не відмовить, я лежала 4 дні до родів і 4 після, ну звичайно,лікарня – то не курорт, і,особливо,якщо дитина перша,то дуже тяжко, але хамства чи чогось подібного не чула не від кого, добивали хіба прибиральниці, які голосно вриваються в палату в 5:30 ранку.тарабанять швабрами і відрами, виганяють на коридор,бо треба провітрити палату, і байдуже. можеш встати чи ні. чи може спить дитинка..Ну але то таке, ті,що від швабри – завжди старші!)))) В цілому. якщо вас чекає операція, намагайтесь попасти на 4 поверх. І ще одне, не погоджуйтесь на спінальну анастезію,що б там не говорили, я такого надивилась за той час…. Краще вже загальна, але обирати особисто кожному. Стосовно Сидорчук О.М. – крім позитивних вражень, інших нема, так,вона не сюсюкає, але допомагає і порадою, і добрим словом, і оперує професійно! Я їй дуже вдячна!

 • Тетяна

  Дуже-дуже не задоволена Хащевською Натальою Григорівною. Стояла в неі на обліку. Так,назначень мало,може це і добре видеяких випадках. Але якщо і є проблеми -вона вкрай неуважна, пропуска важливі речі. В вагітноі має бути або кровотеча,або вагітна здорова,що б іі не турбувало. Немає ніякого сенсу стояти в неі на обліку,навітьтна аналізи особливо не дивиться,добрий -це добре,поганий -ну шо зробиш,дуже поганий -ну буває.
  Не сподівалася. Нікуди не направила,груди не дивиться ніколи,отак сидить поки зарплату платять і стаж іде.

 • Катя

  Привіт, я родила минулого року на Бамі. І знаєте, я в шоці.я читаю коментарі про Білецьку і дивуюся, навіщо наговорювати на людину? Ну серйозно, вона хороший спеціаліст і приємна людина, те що часу у неї немає це так, зловити її дуже тяжко. Але зараз не про це. Родити я мала в Сидорчук, прийшла я до неї домовлятися за роди, перші її слова, а ти чо така жирна? Те що я була в шоці краще нічого не казати, ну серйозно, вагітність у мене була дуже тяжкою і відносно я поправилась бо весь час лежала по збереженнях. Ну це ше ладно, вже перед родами за тиждень положили мене в лікарню, капали мені все під ряд, пальці мої стали наче сердельки, а шия наче в мене свинка від тих крапельниць. Я питаюсь чи дій но мені стільки всього потрібно, на що вона на мене визвірилась, одного дня я спитала про стан своєї дитини, на що вона до мене сказала, а тобі яке діло, лежиш то лежи. Загалом раз вона менк так довела, що я ридала, я не знала що з моєю дитиною. Незнаю що сталося але на наступний день вона була дуже лагідно до мене. Почались у мене схватки, усі лікарі порозходились по домам і на крісло взяла чергова, подивилась, сказала що відкритя на 2 пальці йди лягай спати, вкололи мені ношпу з анвльгіном і відправили. Цілу ніч я мучилась від болів, на ранок прийшла Сидорчук, подивилась і сказала чому мене вночі родити не відправили? Загалом пробили води відправили в родзал. Те що дальше було мене шокувало. Прийшла Сидорчук, подивилася мене і сказалв робити епідуріальну анастезію, зробили анастезію і в мене пропали схватки, а вона просто зібралася і пішла додому….я так цілий день лежала в родзалі, аж коли настала шоста вечора, прийшла чергова лікарка і сказала що Сидорчук пішла додому і роди приймати буде вона, я не знаю як її звати було, вона подивилась мене і пішла,десь о пів на девяту вона прмйшла і подивилась знову і сказала що від ранку шийка не відкрилась ні на сантиментр, якщо через пів години вона не почне відкриватись, то йдемо на кесарський розтин,на щастя все обійшлось і шийка відкрилась, і лікарка знову помінялась вона представилась вроді Наталією Іванівною, тай дякуючи цій лікарці пів на десяту вечора у мене звявилась чудова дівчинка. Загалом, йдіть до Білецької або Казмінчук і не йдіть до Сидорчук.

 • Оленка

  Підскажіть чи хороша лікарка Сидорчук?

  • Оля

   Можу сказати,що так, вона мене оперувала! Все зробила дуже професійно,шов акуратний, ускладнень – жодних!

 • Таня

  Лежу в паталогіі і бачуь- нема хороших чи поганих лікарів. Є паталогія і є везіння,і ніхто вище свого вміння не стрибне,в них Протокол.
  Вони всі вміють робити свою роботу і всіх цікавлять тільки гроші.
  Тому немає сенсу домовляттся. Треба іхати на чергову бригаду,і вони все зроблять добре. Додам,що колись завідуючою була Тетяна Іллівна -я з нею домовлялася,і вона мені реально допомогла. А зараз я таких лікарів не побачила,що можуть допомогти. То була ще стара школа.
  Домовлятися немає сенсу.

 • юля

  Катя,коли над тобою знущаються ,пробивають аоди і залишають на сутки саму ,готують на кесерське …колять анестезію а потім кажуть » та ні матка відкрилася» і видавлють дитинку яка не кричить навіть ….після того заберають в реанімацію і виявляється що сама не дихає….це Ви називаєте «наговорюєте» я щиро рада що у Вас пройшло все добре я написала те що було зі мною …. За одне я можу подякувати цим «лікаря» Білецькій і Шмайці що я і моя дитинка вижили. А ви вирішуйте у кого Вам народжувати. Ми всі ходимо під Богом ,і просто наговорювати ніхто не буде. Все те що робили зі мною я виписувати не буду ,згадувати не хочу….. Тому Вам вирішувати….

 • юля

  Катя,а ви пишите не йдіть до Сидорчук,хтось також може написати не наговорюйте на людину бо в них вона прийняла роди ідеально. Справжіній досввдчий лікар повинен виконувати свою роботу добре .А не раз через раз…Тому тут пишуть дівчата,жінки те що було з ними щоб застерегти жінок які ще не родили .

 • Ксюха

  Тепер враженнями можу і я поділитися) другий раз народжувала у Сидорчук О.М., попередньо домовлялася. Приїхала в 5 годині, пів восьмої народила! За цей час Ольга Михайлівна десь бігала і біля мене сиділа лікар Кузьма Наталя Олегівна чи Орестівна (точно не пам’ятаю), а коли вже майже народжувала, прийшла Ольга Михайлівна і старого, чітко казала, що робити! Другі пологи в мене були важчі, як перші, але загалом нормально. Після родів приходила, дивилася, одним словом нормально! Радити лікаря дуже не вдячна справа, бо в кожного все по-різному, тому просто моя думка-лікар хороший що Сидорчук, що Кузьма. Тому усім дівчатам бажаю легких родів, здорових діток незалежно від лікаря!

 • Іра

  Доброго дня!Скажіть будьласка як з досвідом мамусі,на якому тижні краще ставати на облік,куда краще і до кого?)))просто перша вагітність і дуже хвилююся щоб все було добре і не зашкодити дитинці!

 • P.S

  Доброго дня! Хочу чув відгуки про медсестру Черній Іванку.

  • Оля

   Я хочу сказати що то є не людина а с..а.
   Ставила мені систему, два рази колола руку і немогла попасти, в мене така думка що вона була після пянки, руки у неї трусилися і запашком від неї несло добрим. Вона має щасття що я нікому несказала з вищого керівництва. Таким людям не там місце.

   • Катерина

    То така чорненька, дуже себе високо несе. Мені після родів поставила капальницю а сама пішла каву пити і по телефону говорити, безвідповідальність і в лікарів, і в медсестрів, тільки хабарів хочуть а робити нічого не хочуть. Люди добрі опустіться на землю. І задумайтеся, що ви можете завтра бути на такому самому місті як ті бідні жінки після родів. Ставтеся до людей краще.

 • Анастасія

  Привіт дівчатка! Я чула дуже про неї погані відгуки. Ця СУ.А щей сімї розбиває, мала б трохи встид і позор та публіка, її не там місце. Була одна така ситуація лежала зі мною в палаті одна жінка і розказувала про неї, як відбила від двохрічної дитини батька, та сволоч дуже брехлива люди не вірти її і не підпускайте її до себе, вона буде мати за то що вона робить дуже великий гріх. Я ненавижу таких людей, і розкажу всім про неї.

 • Лєра

  Я тоже чула багато негативного про неї. Любить хабарі, і ліки продає у віділі. Потрібно звертатися до вищого керівництва,щоб таких людей позвільняли з роботи. На її місце багато хороших спеціалістів є.

 • Каріна

  Я за таку суку звільнити.

  • Юля

   Її в коликтиві ніхто не любить.

   • Аїда

    Дівчата це чмо на Бамі працює?

 • Мирослава

  Так.

  • Ангеліна

   Знищити негайно це падло. Щоб такі люди не робили в таких закладах.Дівчата хто попадить на зміну до неї то остерігайтеся,вона незнаю як поводитися з людьми.

 • Марія

  Дівчата,хто знає скільки потрібно на КР на Бамі?
  Мені робити у червні,досі не можу вибрати лікаря на КР.
  Кого порадите?

 • Ганна

  Дівчата,ви дуже сильно перегинаєте палку на рахунок Іванни.Те,що вона робить, звичайно, гріх тяжкий,але ви також подумайте і про себе та своїх діток,тому що обмовляти і зводити наклеп на людину теж не пройде безслідно і за все доведеться відповісти.схаменіться!!!

 • Христина

  Доброго дня! Я хочу сказати що диму без вогню ніколи не буває.

 • Геннадій

  Так так, це правда (про дим і вогонь).
  Вона мені також пропонувала придбати ліки, і від неї пахло перегаром.

 • Марина

  Я хочу написати на рахунок » картинки – медсестри» Іванни Черній – вона не тільки поганий працівник, а ще й, як виявляється не погана «підстилка» для слабких чоловіків. Вона має такий підхід чи то чари, що до неї чоловіків притягує. Дорогі жінки, уявіть, як може працювати така жінка з вагітними жінками, яка лягає під кожного чоловіка? Таким прцівникам не місце у медичних закладах!!!!!!!!!!!!! Шановне керівництво, зверніть будь ласка на це увагу і прийміть міри.

  • Ганна

   Це неможливо читати.Все ,що ти написала чистісінська брехня.Залиш Іванку в спокої.Розберись в своїй сім’ї спочатку

 • юля

  Дівчата!це все дуже схоже на наклеп!якщо Ви маєте докази вище сказаного ,то зверніться будь-ласка до адміністрації!А якщо ні то не наговорюйте на людину!!!а якщо ці слабкі чоловіки шукають щось на стороні.то може проблему треба шукати у Вас самих!

 • Оксана

  Дівчата, хто що може сказати на рахунок Луцко Тамари Андріївни (2 пологовий)?

 • Любашка

  Бачу багато поганих відгуків про Білецьку Л.Р. Я можу сказати про неі лише добрі слова. Я народжувала в лютому цього року в неі і дуже задоволена. Вона приходила під час перейм( постійно біля мене не була але часто приходила,оглядала,питала як я)Після родів не вимагала грошей,як тут пишуть!коли я запитала в неі про те скільки ій за роди заплатити то вона сксзала скільки вважаю за потрібне!якби не дала нічого то так і було б(але чоловік заплатив 800 грн) Після родів щодня приходила і дізнавалась яе я і як дитинка!Це в мене були другі пологи,народжувала важче ніж першу дитину але вона зробила все професійно!Я дуже задоволена іі роботою!І раджу іти до неі народжувати!Першу дитину я народжувала в Кравченко Т.І.,хотіла знов до неі але вона вже не приймає роди!Дуже переживала коли попаладо Білецькоі бо начиталася тут поганих відгуків,але не шкодую шо попала саме до неі!Бажаю всім легких пологів і здоровоі малечі!

 • Юля

  Підкажіть будь-ласка список речей які потрібно брати в пологовий будинок на БАМІ)) Дякуюю))

 • Юля

  привіт дівчата…начиталася тут багато всякого(((в мене 36-остий тиждень залишилось зовсім мало,а лікаря найти не можу…хотіл домовитись з Кузмінчук то вона йде в відпустку з 30 травня((((а хто шо може сказзати про Букшовану…і з якого вона поверху???????????????дякую…

  • Юліана

   Букшована гарний спеціаліст і хороша людина! Вона або на 2му або на 3му поверсі,точно не пригадаю.

 • Наталя

  Хто народжував в Шадріної Валентини Євгенівни? Напишіть будь -ласка за неї якість відгуки. .і на якому вона поверсі?

 • Наталя

  Ой, вибачаюсь, Валентини Семенівни?

 • Марія

  У кого є номер тел. Білецької або Букшованої?

  • Юля

   0975147655 Букшована Людмила Іванівна

 • Yuliya

  Доброго дня. Дівчата чи чув хтось щось про Левенець Лілю Миколаївну? чи приймає вона пологи? Також цікавить чи Кузмінчук веде протягом вагітності чи вона лише приймає пологи? Дякую

 • Оля

  Можливо хтось має номер Білецької?

 • Наталія

  Привіт дівчатка) допоможіть вибрати дійсно хорошого лікаря…я вже на 37тиж а ще досі ні з ким не домовилася…читаю відгуки і про кожного різні враження…кого ви б порадили?

 • ната

  підскажіть кого кисерила Бойчук Алла Володимирівна і який вона лікар

  • Татьяна

   Я народжувала в Бойчук вона найкращий спеціаліст в 2 лікарні більше там з лікарів спеців немає, якщо попадете до неї то спокійно народжейте ви в надійних руках ще ні одна дитина в неї непомерла і нелишилась калікою. ВОНА МАЄ ЗОЛОТі РУКИ І СЕРЦЕ.

 • Анна

  Трьох діток народжувала на БАМі. Першу дитину в Шмайки – як на мене, боронь Боже, від такого лікаря. І справа зовсім не в тому, що вона кричить, її цікавлять лише гроші. Вона мені мало дитину не скалічила, бо додому спішила, а я до кінця її зміни могла б ще ненародити, тож і стимулювала і витискала, щоб «бабло»не зірвалося… Другу дитину вже народжувала в Кузьмінчук – лікар від Бога, професіонал і чудова людина. Хотіла і третю в неї народжуаати, проте вона пішла у відпустку. Народжувала в Букшованої – теж тільки позитивні враження. Дитину вагою 4600 народила без жодних розривів і ускладнень.

 • Ельвіна

  Першу дитину я народжувала в 2014 році…домовилась завчасно з Букшованою Л.І. Прийшла до неї близько 1 год. дня, бо мене турбували ниючі болі( було рівно 39 тижнів), вона мене оглянула,сказала,що ще десь тиждень можу ходити спокійно. Але вже о 3 год. ночі в мене почались схватки,я до неї передзвонила,вона відповіла,що не в Тернополі, і зараз подзвонить до своєї подружки,яка мене прийме.Я приїхала в приймальне відділення,мене зустріла Білецька,яка і приймала в мене роди….Впринципі,я нею задоволена, цікава жінка,і лікар хороша…Хоча оли приходила до мене,дивитись,на скільки відкрилась шийка,то приводила ще 5 інтернів,яких потім мій чоловік просто вигнав))). Цього разу до Білецької не хочу, буду звертатись знову до Букшованої,можливо повезе))

 • Марія

  Чи може хтось щось сказати про Магеру Оольгу Володимирівну? Буду дуже вдячна.

 • Наталя

  Народжувала двох дітей в Шмайки.Дуже задоволена.Вона сторога,але ніяких криків чи принижень не було.Гарно виконує свою роботу.

 • Наталя

  А гроші всі хочуть.Хтось говорить прямим текстом,а хтось тільки посміхається.Думка у всіх одна – всі хочуть заробити.

 • Тетяна

  Дівчата,скажіть хто скільки заплатив і кому(лікареві,акушерці… і т.д.). Дякую.

 • Маша

  Підкажіть будь ласка хто стояв на обліку на бамі у Мальчевської О.Й.??? ЧИ варто ? І чи приймає вона теж роди? якщо знаєте до кого варто піти на облік і роди порадьте будь ласка!))

 • Танюша

  Перечитавши всі коментарі виписала лікарів, до яких потенційно хотіла б звернутись.
  Кравченко Т.І., Берегуляк О.О., Кузьменчук Н.М., Коптюх В.І., Гнуча А.Г, Шадріна В., Букшована Л.І., Кравець С.В.
  Спірні коментарі відносно Білецька Л.Р.
  Найбільше поганих коментарів відносно : Медсестру Черній Іванку, лікарів Шнай, Сидорчук, Хащевська.
  _—— Всім успіху і легких пологів!

 • Кристіна

  Доброго дня. Прочитайте статтю у газеті «СВОБОДА» яка випущена №55 20 липня 2016р. про медсестру Черній Іванку, там все чітко і гарно про неї написано.
  Шановне керівництво, зверніть будь-ласка увагу на таких працівників.

 • Ніка

  Всім привіт, перечитавши ваші коментарі на рахунок 2 поверху на БАМі дуже здивована, я там народжувала свою першу дитину була всі задоволена, особливо порядком і тактовністю мед.персоналу))) а Шмайка І.Н це прекрасний спеціаліст і завідуюча відділенням)))

 • Люба

  Привіт!
  Народжувала 14.07.2016 у Кузьмінчук Н.І. на 4 поверсі.
  Це людина і лікар від Бога.
  Наталя Михайлівна дійсно хороший спеціаліст.
  Нічого поганого сказати не можу,добре знає свою справу.
  А персонал у неї просто чудовий,ніхто не кричить і грошей не вимагає.
  Стосовно кому скільки платити,теж ніхто не каже,можеш,то плати а ні то просто подякуй.
  Тому якщо хочете нормально родити,то ідіть до Наталі Михайлівни.Всім раджу!!!

  • Люда

   Маєте номер до Наталі Михайлівни?

 • Олена

  Дівчата, скажіть щодо перерізання пуповини? Чи дають час на те щоб кров з пуповини перетекла дитині чи одразу відрізають?

 • Mrs Victoria Franklin

  I am so sorry without this administration cost of $183 the Government not allow me to transfer your loan to you okay. i am very sorry

  Thank Мене звуть місіс Вікторія Франклін, Я приватний кредитор, який видають
  кредит приватним і корпоративним осіб. Ви були відхилені
  так багато банків? Чи потрібна фінансування, щоб створити свій бізнес? робити
  вам необхідно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібен
  персональний кредит?. переписувати нашу електронну пошту :: victorialoaninvestment02@gmail.com

  ФОРМА ДАНИХ позичальника

  1) ВАШЕ ІМ’Я:
  2) СЕКС:
  3) ВАША КРАЇНА:
  4) ВАША ПРОФЕСІЯ:
  5) Ваш сімейний стан:
  6) Номер телефону:
  7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД:
  8) АДРЕСА:
  9) МЕТА:
  10) КРЕДИТНА ЗАПИТ:
  11) КРЕДИТНА ТЕРМІН:

  зв’яжіться з нами :: victorialoaninvestment02@gmail.com
  З найкращими побажаннями
  Пані Вікторія Франклін

 • Альона

  Привіт всім. Хто знає чи та КУРВА ЧЕРНІЙ ІВАННА (медсестра)ще працює……. скотина послєдня. Дівчата прошу вас дивіться добре, як що попадете на зміну до неї не дозволяйте і недовіряйте її нічого. Вона калічить людей і дітей. Не вміє даже укол вколоти (алкашка кончана, і стєрва тріперна) а про підключення системи вже мовчу. Її не в медичному персоналі працювати, а на обїзні……….

 • Maрта

  Шоновне керівництво!!! прошу Вас зробити порядок з своїм медперсоналом. Таким курвам як ЧЕРНІЙ ІВАННІ там не місце, правельно хтось написам її місце на обїзні. Я вже не вперше чую, що не одна людина на неї жаліється. Скільки негативних про неї відгуків, проконтролюйте її яка приходить вона з запахом алкогольного сп’яніння на роботу, обкурена що неможливо біля неї встояти, руки трусяться, кричить до пацієнтів, бере хабарі за кожен укол. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТАКУ ШАЛАВУ.

 • Ірина

  Доброго дня!! Хтось може підказати,Бегош Б.М. ще працює в лікарні на Бамі. Може хтось знає номер телефону до нього.Дякую!

 • Аліса

  Дівчатка, напишіть про свої враження від Захаркевич Л.Й

 • Анна

  Відгук про роддом # 2, що на бамі.
  Під час вагітності спостерігалась в дільничної Гнатюк Л.Б. Лікар чудовий, спеціаліст, і просто хороша людина. Народжувала через кесарів розтин (дитинка лежала попою вниз) на 4 поверсі. Операцію робила Сидорчуе О.М.

 • Анна

  Сенсорний телефон робить своє ))))
  Отож…Продовження…
  Операцію робила Сидорчук О.М. Лікар з великої букви, спеціаліст своєї справи. Дехто казав, що вона дуже строга і різка… Але знаєте, я подивилася як вона ганяє між операціями, пологами і т д, не дивуюсь що посміхатися кожному вже й сили не має. Була ще одна лікарша, молода красива в окулярах, нажаль не пам’ятаю прізвища… Теж дуже приємна і хороша.
  Анастезія була епідуральна, відходити від неї досить легко, операція теж тьфу-тьфу-тьфу пройшла успішно. На другий день вже вставала і дитинку на руки брала)))
  Тепер про умови. Все чистенько, миють все пару разів на день. Душ хороший. Палати нормальні, умивальник, ліжко, пеленальний столик все ок. Єдине що було дуууже жарко бо був червень, А вікна через протяг відкривати було страшно, спасали жалюзі.
  В холі диван, телевізор, холодильник, мікрохвильовка. Не 5 зірок, але досить комфортно. Порада!!! Після кесаревого візьміть на добу або 2 платну палату, там сума не велика, і дають залишитись чоловікові на ніч, бо після операції таки тажко самій…
  Ну і про гроші… Тема завжди не однозначна на всіх форумах. Відколи сама пройшла через все, ніколи більше не повірю дописам «вимагають гроші» або » без грошей і пальцем не поворухнуть». До виписки не було потреби нікому нічого давати, персонал лікарні чудовий від прибиральниці до лікаря. І якщо з посмішкою (А не з настроєм типу «всі хапуги») просиш щось, завжди відгукнуться, допоможуть і зроблять свою роботу на всі 100.
  І чесно кажучи просто хотілось в кінці, перед випискою подякувати за всю роботу яку зробили лікарі і всі всі всі…
  А на рахунок скільки кому, то вже попадете в роддом і там взнаєте в бувалих мамочок))) бо то залежно від складності родів і всяке таке. Такси як такої нема і вам з лікарів ніхто не натякне навіть, а от пацієнти точно знатимуть.
  Родіть, не бійтесь (хоть воно капець як страшно) і знайте, що ви в хороших руках:)

 • Ліля

  Хто нещодавно народжував на Бамі і має список в роддом.Напишіть будь ласка.Дякую

 • Ліра

  Скоро народжувати. Дуже хочу на 4 поверх. Знаю туди попасти важко. Напишіть номер Букшованої, кузьмінчук і білецької. Хто ше порадить хорошого лікаря звідти з адекватною психікою. Спокійну і не строгу. Бо коли до мене кричать дуже впадаю в паніку і нерви. Цього дуже не хочу. Хочу родити з епідуральною анестезією. Як знайти хорошого анестезіолога. Бо боюся шо на свята новорічні і різдвяні нікого не буде на роботі. А мені родити…

 • наталя

  Мені дуже сподобалась Валентина Іванівна Коптюх,я родила в неї обох своїх дітей. Роди пройшли добре, без пролем ,з другою дитиною лежала в патології і серед дночі довелось її викликати бо відійшли води. Приїхала одразу через 10хв. Я сама з райцентру і якщо виникають якісь проблеми гінекологічні,то завжди консультуюсь з нею вона мудра жінка і завжди допомагає.

 • Віра

  Доброго дня, підкажіть може хтось щось знає про Овчинікову С. А то тут про неї ніхто нічого не писав.

 • світлана

  привіт дівчата скажіть будь ласка скільки коштують кесарсоький розтин у Кузьмінчук Н,І,буду дуже вдячна!

Написать комментарий