роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Ровно,Обласна лікарня Рівне

Отзыв добавил(а): Олеся
Отзыв:

Відгук про областну лікарню м.Рівне, невропатолог Кіщук Наталіія Миколаївна.
Так трапилось, що треба було звернутись до невропатолога. Знайомі нам порадили звернутись до лікаря Кіщук Наталії Миколаївни з медзакладу обласна лікарня м.РІвне. Але оскільки до неї дуже великі черги, нам порадили записатись в мед. центр Аніко. Якщо обласна лікарня м.Рівне за прийом вимагає 50 грн, то вже краще заплатити 80 грн в Аніко і без черги прийти на зазначений час! Часу пацієнтам приділіє багато, оглядає уважно, і що для мене дуже важливо, не намагається одразу призначити купу ліків. Лікар не є прихильницею назначати одразу важкі і серьозні ліки. Дуже приємна в спілкуванні. Дійсно хороший спеціаліст і як людина приємна і врівноважена. Дуже рекомендую.

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Да, но меня всё устраивает.
Рекомендация к посещению и оценка: Надзвичайно чудовий лікар. Хто був на прийомі це підтвердить, і обласна лікарня м.Рівне також гарна, Рекомендую

8 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Ровно,Обласна лікарня Рівне

 • руслана

  я також зверталася до Кіщук Н.М. а Аніко, правда за прийом вже потрібно заплатити 100 грн., але допомогла. Лікар – дійсно спеціаліст.

 • Светлана

  опухоль спинного мозга тоже делают операцию???

 • Вездеход

  Так і я рекомендую Кіщук Н.М. Дуже гарний лікар, ми водили до неї малу, також не приписувала нам сильні ліки, старалися масажами і легшими ліками обійтися. Дуже гарна, привітна, висококваліфікована людина. Дякую Вам!

 • Софія

  хто може що сказати про Павлюка В.М. проктолога обл. л, чи не заважаэ його вік проводити операції?

 • Ірина

  Юрчишина Зінаїда (по-батькові величати,то за велика честь) дитяча обласна інфекціоніст!
  спеціаліст нульовий,на роботі сидить,аби сидіти. хамовитості в цій жінці у кілька раз більше чим освіти.не піду далі писати ,хай доробить до пенції!!!

 • Наталія

  Юрій тарасюк не повинен працювати в лікарні. Тому що ця істота говорить людям що він просто не хоче їх оглядатию То вавіщо займати місце. Уступи місце більш каліфікованим лікарям.

 • Наталія

  Юрій Тарасюк не повинен працювати в лікарні. Тому що ця істота говорить людям що він просто не хоче їх оглядати. То навіщо займати місце. Уступи місце більш каліфикованим лікарям.

 • олександр

  напишіть будь ласка як записатись до п.Кіщук

Написать комментарий