роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Городская больница Ровно на ул.Мирющенко. Зав.нейрохирургией Тимощук

Отзыв добавил(а): Дмитрий
Отзыв:

У нас умер дедушка, в городской больнице на Мирющенко. Врачей мы не виним, операцию на голову хирург Подлесный сделал хорошо вроде, но через несколько дней сердце не выдержало, хотя дедушка шел на поправку. Страшное началось позже, когда мы приехали узнавать о теле.
Зав.отделением, некто Тимощук , известный в городе взяточник и бездарность,к которому боятся попасть на стол разумная половина больных, сообщил, что вынужден послать тело на вскрытие. И это несмотря на то, что дедушке было 86 лет и умер он в больнице. И до момента смерти уже почти 2 недели там лежал. Если бы этот разговор вел я, то скорее всего, я бы понял, что эта мразь, даже на смерти в его отделении хочет нажиться, но на несчастье, он разговаривал с моей мамой, которая никогда не давала и не умела давать взятки. Так же, он сказал, что суд.мед эксперты, пойдут навстречу и не будут кромсать тело. Но когда я приехал в морг, там мне сказали, что если уже тело у нас, то вскрытие обязательно. Типа поезжайте обратно на Мирющенко, говорите с врачом. Я поехал обратно, прорвался к нему в кабинет с этим вопросом, на что Тимощук, с присущем ему высокомерием сказал: «Нажаль я вже прийняв рiшення вiдправити тiло до судмед експертiв»
Короче поздно вы пришли, молодой человек, бабло надо было раньше давать. Ну а эксперты написали в своем заключении точно то же, что и врач-реаниматолог – «Острая сердечная недостаточность»
А вам, товарищ Тимощук, желаю вскрытия при жизни.

Рекомендация к посещению и оценка: Тимощук (Городская больница Ровно на ул.Мирющенко) ,зав. нейрохирургией, взяточник, вымогатель и просто мразь, у которой нет сердца.

29 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Городская больница Ровно на ул.Мирющенко. Зав.нейрохирургией Тимощук

 • Вікторія

  В мого чоловіка напухло око, я навіть зразу некрепко переймалася подумала ,що звичайний конюктевіт проте, через 4 дня стало ще гірще, око так запливло, що навіть не було видно, ми довго шукали врача, а так як це був день конституції, вирішили піти до приватного, накопали якогось чмиря старого ПАЙОНОК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ прийшли туди і начялась якась туфта, спочятку вияснилося, що він щей практикує нетрадиційну медицину (акопунктуру) ну, але так як йому уже за 60 я бачила дозвіл МОЗ то ладно, він провірив сказав, що нічього страшного назначив капелькі за 6 грн водичьку зарядив позитивною енергією (ні сірйозно я там чють не впала ) ну і ми пішли»виздоравлювать» нанаступнай день гній з ока ішов уже конкретно я вговорила чьоловіка поїхати в обласну там був черговий офтальмолог ми приїхали вона оглянула і каже треба срочно оперувати у вас абсцес я вшоці АБСЦЕС біля мозку загрожує менінгітом або мікроінсультом моєму возмущенію немає гранідобре що ми ще вчасно прийшли як би в мене був рецепт від того МКОЛКИ то я б вимагала би забрати в нього медицинський дозвіл на лікування ОТОЖ ЛІЧІТЬСЯ ВИ ЛЮБІ РІВНЯНИ КРАЩЕ В КЛІНІКА А НЕ ВПРИВАТНИХ

 • Теяна

  Я даже не дивуюся такому відношенню! Ми попали з моїм татом у віділення серцево-судиної хірургії на двох ногах,а забирала я тата на інвалідному візку з відкритою раною,після операції.Коли ми знову звернулися до Жигалюка Олександра Васильовича за допомогою,так як були незтерпні болі,ми самі дома робили перев’язки та уколи,немаючи медичної освіти,нас виставили за двері мотивуючи це тим що ми мало «ПОДЯКУВЛИ» і у виписці написав «компетентний врач»:ампотування правої ноги»,хоча у мого тато хвора була ліва!!!!!!!!!!!!!!!! І порадив звернутися до лікарні за місцем прописки,хоча він прекрасно знав що у нас нема судинного врача та віділення. Варто було найти на врача такого як він і моєму татові напевне ногу відрізали б від голови!!!!!! Також ми зверталися і до завідуючого Орєшка,який перед нами закрив двері.
  Це просто жах,некомпетентність,просто незнаю як ще це все можна назвати. Я написала в МОЗ України,прокуратуру,надіюся на мої листи та заяви відреагують.
  Дякую м.Одесі,а саме судинному хірургу Янку,та клініці яка нас із задоволенням прийняла, та була в шоці від побаченого і прочитаного у медичній картці.Там зробили дійсно ампутацію ноги,що правда лівої,а не тої яка була написана у картці.

 • Елена

  Танечка! напишите, как с Вами связаться…Такая же ситуация((((

 • Людмила

  Здравствуйте! сколько врачей столько и диагнозов. Болею я с 2009 года не знаю чем . Начиналось остеохонроза потом миелопатия , сосуд миелопатия ,спиналь миелопатия , инсульт, спинальный инсульт, шейный инсульт, паралич, энцефалопатия , рос склероз, грыжа и на конец какой-то вирус и все идите лечитесь . Я плохо хожу ,плохо говорю, ночью распухает лицо. Может мне кто-то поможет с этой бедой разобраться . ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.

 • Олена

  В міській лікарні просто жахливе відношення до пацієнтів, починаючи з приймального відділення в якому на всіх просто начхати чи ти із проблемами серця чи тобі розбили голову, не має значення! Привезла швидка в лікарню дідуся, якому вдома надали екстренну допомогу і сказали негайно необхідно везти в лікарню і в приймальній в коридорі в холодну пору року півдня протримали на каталці нічого при цьому не роблячи, тому що шалено заняті! І ще ситуація з самого ранечку привезла швидка в лікарню побитого хворого, вони теж у приймальному відділенні розводили руками, що не можуть надати допомогу, так як пацієнт відмовляється (звісно ж відмовиться, коли він у вас попросив води, а ви відмовили)і ще при поступанні хворого відразу понаписували казна що! Ганьба таким лікапям і медсестрам! Добре, що в обласній лікарні відношення до пацієнтів значно краще і це підтвердить не одна людина

 • Олеся

  Дівчатка порекомендуйте дитячого лікаря нефролога!!!дякую

 • Я

  Передавайте великій привіт ендоскопісту ! Прийшлося мені у вас гастроскопію робити . Попередила , що в мене сильний рвотний рефлекс, людина навіть не побризкала горло ледокоїном ,через що на середині процедури мені стало погано,і прийшлося прервати цю справу. Натомість цей бугай почав з мене голосно реготати,незважаючи на мої сльзи .Після пішла в діагностичний, там з ледокаїом зробили нормально.Так от, передайте вашому невігласу,який рже з людських страждань,що в усій прогресивній Європі та на Заході вже давно всі лікарі роблять такі процедури з медикаментозним сном, а тим, хто хоче наживо,рекомендують до психіатра перевірити схильність до мазохізму

 • Наталія

  Хочу виразити слова глибокоі подяки Лікарю від Бога Підлісному Сергію Степановичу, який успішно провів операцію на хребті моєму батьку і прямому розумінні цього слова поставив його на ноги. Глибина мислення, чуйність і високий професіоналізм ставлять цього лікаря на найвищу сходинку Рівненськоі медичноі спільноти. Щасти Вам, наш дорогий лікарю.

  • Вона

   Коли в ньоьго день прийому.

 • Руслана

  Порадьте,будь-ласка хорошого хірурга з міської лікарні(з гнійної хірургії)дуже потрібно

 • Катя

  Що ви можете сказати про Пасічник Тетяну Олександрівну з міськоі лікарні??

 • Татьяна

  В феврале 2016 года я лягла в отделение плановой хирургии,где мне была проведена операция «эмма».Хочу выразить благодарность всему коллективу отделения за внимательное отношение к пациентам.Приятно удивили комфорт,уют и чистота в отделении.От всей души отдельное спасибо моему лечащему врачу(сосудистому хирургу)Самойлику Юрию Витальевичу за профессионализм,поддержку,чуткое и доброжелательное отношение ко мне.Желаю всем крепкого здоровья и успехов в работе!

 • Анна

  Доброго дня!!!(Адже він і справді чудовий) і все завдяки ТИМОЩУКУ ОЛЕКСАНДРУ БОРИСОВИЧУ!!Після довгих вагань вирішила записатись на прийом до лора за адресою м.Рівне вул.Мірющенка.Поставили діагноз «Викревлена перегородка носа»(із-за чого постійно відчувала дискомфорт в холодну погоду (ніс майже не дихав,не відчувала смаку і запахів).Дали направлення на операцію. Оперував Тимощук Олександр Борисович.15 червня робили операцю. Вже на наступний день почувала себе добре (правда трішки непривично було з тампонами в носі(їх вийняли на наступний день)…і поболювала голова) хочу виразити величезну подяку Олександру Борисовичу за його професіоналізм,терпіння (так як потягом всієї операції заспокоював і підтримував). Побільше би таких лікарів! А Тимощуку О.Б. хочеться побажати тільки хороших пацієнтів!

 • Людмила

  Доктор здравствуйте ! Мой диагноз спинальная миелопатия . Хожу с ходунками очень тяжелые ноги , говорю в нос . Ночью распухает лицо на левую ноздрю не дышу что-то там мешает врач говорит это от головы и на этом лечение закончилось . И это продолжается больше года . Прошу помогите мне . Людмила .

 • Оксана

  Меня спасли в нейрохирургии.После я была на лечении в отделении общей неврологии.Доктора и персонал прекрасные,отношение тоже.Хочу сказать СПАСИБО!Наталия Вячеславовна просто ангел

 • сергей

  Меня спас жигалюк

 • Галина

  Скажіть щось про лікаря-травматолога Горбатюка Сергія Олександровича.Порадили як хорошого спеціаліста.Хтось можливо звертався вже.

 • Марина

  Рекомендую прекрасного нейрохірурга, людину щирого і відкритого серця Підлісного Сергія Степановича. Невтомна , талановита і надзвичайно чуйна людина. Провів складну і дуже успішну операцію моїй мамі. Низький уклін, Вам, дорогий лікарю.

 • Катерина

  Що ви можете сказати про Тильного Руслана Васильовича

 • Ольга

  что это как кому повезет. но там все по старинке, сделал мне сложную и как оказалось, не нужную операцию-в 21 веке так уже не лечат, в том же Львове.я бы и заграницу поехала,если бы Тыльный рассказал ,что можно по другому. Отношение после допущеных ошибок-игра в «я ничего не понимаю,что вы от меня хотите». Самое что волнует,знал ли он про альтернативный метод,но не сказал и все решил за меня, или вовсе не в курсе-полная отсталость в профессии с точки зрения развития и современных технологий…

 • Світлана

  Хочу сказать про повного бездаря Гусара Вадима- половина імплантів мені поставлених півроку тому повилітала. І це не за маленькі гроші. Мені знайома сказала, що в неї те саме. Ті імпланти видно незгодні чи шо. Не ходіть лікувати зуби до доктора Гусара Вадима Тимофійовича бо всі гроші відасте і зуби повипадают.

  • Тетяна

   Повинен заново переробити або повернути кошти…

 • Світлана

  Напишіть відгуки про Жигалюка Олександра Вас.Чи хороший він спеціаліст.Наперед дякую.

 • Міша

  Ходив лікуватися в лікарню, після травми неврологи направили на електрофарез та лікувальну фізкультуру шийного відділу хребта в 69 кабінет. В 69-ому кабінеті лікувальної фізкультури медпрацівниця Юля відмовилась підказувать вправи. Як це так? Приходить хвора травмована людина і щоб вправи не підказать?! (Добре що перших три дня, була інша медпрацівниця яка підказала вправи, але були запам’ятовані тільки половина вправ). Невже це така важка робота підказать декілька вправ? медпрацівниця Юля з 69 кабінету ЛФК відмовилась виконувать свою роботу. Лікувальні вправи найважливіша частина лікування після травми. А вона в перший день взагалі навмисне вийшла з кабінету, в наступні дні в кабінеті вона відверталась в іншу сторону щоб не підказувати вправи. Обнагліла вже до ручки. Як таку працівницю-невігласа пустили допомагати людям на таку відповідальну посаду?

 • Яна

  Ярославський нейрохірург на Мірющенка, не дай Боже до нього попасти.Це було просто пекло, а лікувати він поняття не має як і що.тільки різати. Сором наживатися на горі людей. Тільки гроші викачують без толку, порада до іншого лікаря в іншу область, за 2 дні без усіляких операцій ( в мене був перелом хребта) поставили на ноги, і в десятки разів дешевше.і ніякої коляски, як мені пророчив Ярославський.без операції…

  • Вона

   А до кого з нейрохiрургiв найкраще звернутись

 • Оксана

  Що ви скажете про Кучерук Олександра Євгеновича

  • Вона

   Лiкар хороший, гарно проконсультуе.

 • Вона

  А чому нема нейрохiрурга в обласнiй лiкарнi.Не всiм хворим, якi лежать в лiкарнi, стан дозволяе поиъати в ЦМЛ до нейрохiрурга.

Написать комментарий