роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Pовно, РОКЛДЦ им. В.Полищука

Отзыв добавил(а): Лена
Отзыв:

Я в шоке от этого центра !!!Они не только морочат голову анализами на инфекции а за ведомо ложные выдают результаты, чтоб проходить никому не нужное лечение и снова сдавать анализы….Перепроверяла анализы на инфекции в двух лабораториях Дила и Синево-все отлично !!!

В этом году они просто шокировали меня !!! Мониторила рост ХГЧ и последний результат выдали из потолка !!! По их вине я дважды ходила на узи за два дня проверяла как мои малыши …пришёл анализ из другой лаборатории с отличным ростом ХГЧ. Как можно так халатно относится к своей работе, тем более анализы платные и не дешево стоят!!!!!

Рекомендация к посещению и оценка: Никогда не пойду в этот центр ни на приём к врачу ни в лабораторию.

23 комментария, написать комментарии (отзывы) к Pовно, РОКЛДЦ им. В.Полищука

 • Віка

  Люди!! Оминайте цей центр десятою дорогою…. Страшне хабарництво і викачка грошей. Працюють такі спеціалісти. які протягом двох років не можуть поставити діагноз, а тільки розводять руками і посилають на аналізи (які коштують 100-300 гривень як мінімум кожен місяць) і все лікують інфекції і приписують самі дорогі ліки і припарати у своїх аптеках та знайомих аптекарів з якими мають спільний бізнес. Окрема подяка Шаровій І.В. як найгіршому спеціалісту цого відділення і першій хабарниці. Апаратура та комп’ютери тай взагалі техніка -це просто жах! За який заставляють(тіпа добровільний внесок-примусовий) платити сотні гривень, а аналізи як бог дасть…і результати відповідно аналогічні! Цей заклад немає права на існування!!!

 • таня

  мені знайома(медсестра)з діагностичного ценру говорила про аналізи, що в базі даних зберігаються наші аналізи 10 років,і як повторно ми здаємо тіж самі аналізи вони їх просто роздруковують і трохи міняють цифри ось і весь секрет, а гроші… деруть немалі.
  А мені приходилось пройти консультацію момолога теж в діагностичному центрі, не памятаю прізвище лікаря вона сказала, що все добре але порекомендувала купити внизу в аптеці крем він десь коштує в районі 150-180 грн.і наполягала щоб тільки в цій аптеці купити, а я кажу що можу купити на аптечних складах крем там дешевше вона як скривилася, розфиркалась… отакі в нас лікарі.

 • катя.

  А мне нравится это заведение. а насчет анализов – могу поспорить. многие врачи в целях обогащения направляют нас в пункты забора крови часных лабораторий и анализы отправляют в киев. насколько я знаю, есть время хранения крови. если в киев довезут анализы вовремя то результат будет более мение точным. сдавала я анализы и на инфекции. меня пролечили и я забеременела.

 • Олександр

  Не знаю як на рахунок всіх лікарів,проте знаю точно,що по одній людині не можна судити про ввесь колектив чи заклад.Ми були з маленькою дитиною,грошей з нас особо не дерли (Всього 50 грн за консультації трьох лікарів)Доречі консультації ТОЛКОВІ отримали від дитячого невролога Куліковського,який особисто ходив уточнював по результатам призначених ним обстежень(!)Обстеження дійсно дорогуваті,і апаратура ще радянська але про лікарів не можу сказати що вони щось фальсифікують чи діють непрофесійно.Також дуже толковий психолог Грановська,яка терпляче пояснила і дала нам массу вкрай потрібної інформації для подолання відсталості в розвитку і гіперактивності.Ніхто не хамив і в «свої» аптеки не направляв.

 • Катя

  Підтримую думку на рахунок аналізів, приходила на лікування до Тарасюк Тетяни Юріївни, дуже сподобалася мені як лікар, але аналізів я там здавала безліч і постійно щось не те, як не молочниця, то якісь кишечні палочки, я тоді пішла перездала аналізи в Сінево і все чудово, навіть ніякої молочниці і нічого, а туди виносила силу силенну грошей, та щей в чергах цілими днями сиділа, а маленьку дитинку залишала вдома

 • Ася

  Не сдавайте в этом центре анализ на Хеликобактер по крови.У меня результаты исследования в этом центре показали отрицательный результат.Через неделю додумалась перездать в Синево- показали наличие и совсем другой результат.

 • маша

  «Работает» в этом центре Генеральчук Ф.О.- еще тот хапуга и наглец каких еще поискать… и хирург никакой и грубиян отъявленный… Имела неосторожность к нему попасть – буду жалеть всю жизнь. Стелет мягко – да жестко спать, потому что искалечил, (а деньги содрал немалые) а как же? Потом приходила к нему – и слушать не хочет , да еще и нахамил. Кто его там еще держит? А еще «заслуженный» и пенсионер. Пускай идет и копается в земле как все нормальные пенсионеры.

 • демос

  Прийшов час почистити «авгієві конюшні» і в діагностичному центрі. Люстрацію хапугам,грубіянам і корупціонерам ! Геть гегемонію і авторитаризм! Геть липових «заслужених» і хамовитих пенсіонерів що зробили із державного закладу приватну кормушку! Пора пройтися по їхніх будинках, дачах, і перевірити їхні банківські рахунки а заодно і їхніх дружин та дітей…..

 • олеся

  Полностью поддерживаю идею «почистить» центр от одиозных личностей и народных нелюбимцев , а именно – Шумлянского, Гудымы, Генеральчука, Пасечника. От них там уже воняет на всю область. Они там «работают» только на свой карман, и свои частные клиники , чувствуя полную безнаказанность. Пришло время! Банду геть!

 • екатерина

  Недавно в диагностическом оперировалась моя мама. Рассказывала о их порядках в хирургическом отделении. Да условия для больных там хорошие но все это используется только для заманивания людей потому что все операции платные и платить нужно лично заведующему отделением Генеральчуку Ф.о. Кроме того он добровольно – принудительно предлагает в специальном журнале писать ему хвалебные оды. А к персоналу ставиться как к скоту… Как они там работают и терпят? А где теперь работу найдеш? можно их понять . дАВАЙТЕ ТУДА ПРИГЛАСИМ САШКУ БЕЛОГО!

 • лена

  Всецело поддерживаю идею о проведении люстрации в РОКЛДЦ.! Особенно это относится к ВЫШЕПЕРЕЧИСЛЕННЫМ пенсионерам и хапугам со стажем. Небось намалевали себе немалые зарплаты, получают солидные пенсии , понаделали частных клиник (на государственной работе – работают на свои клиники – кто в этом сомневается?) Сколько это будет продолжаться? ХИТРОЖОПЫХ – ВОН! В Европе такого нет ! НЕ БУДЕТ И В РОВНО!

 • коля

  интересно, на какие шиши пасечник выстроил себе такую домину? не дом, а целый собор получается!!! на всю округу самая большая хата!!!!!!!!!!!!!!
  вот вам и пенсионер. гнать его давно пора!!!

 • василий

  Привєт! Виріс з Генеральчуком у одному селі. Його особисто і всю сім»ю не любить і не поважає ніхто – хамло, наглец і хапуга, грубіян. Вірю , що він так само відноситься до хворих і співробітників бо то така вже природа. До нього ніхто не їде лікуватись … А ща задавака і хвалько – постійно нахваляється що вся хірургія області і весь діагностичний центр у нього в руках, Понабудовував тут усього. Навіть басейн має. На зарплату?
  Гнати!

 • Тетяна

  Вітаю!
  Вже майже 10 років користуюся послугами центру і цей заклад нічим не гірший від решти в нашій області, а особисто для мене – найкращий! Мене обурила така кількість негативу від дописувачів. Багато пишуть про хабарі – хабарі даєте ви самі. Корупцію ви самі породжуєте. Чому ви йдете до «поганих лікарів» чому даєте гроші, а потім обгаджуєте людей – шукайте кращих.
  Висловлюю вдячність персоналу діагностичного центру – Генеральчуку Ф.О., колективу хірургічного блоку,дівчатам з лабораторії – за те, що в непростий для всіх нас час ви достойно працюєте і допомогаєте. Хочу подякувати Федору Олесандровичу Генеральчуку за уважність, Ваші знання, досвід і допомогу. Бажаю Вам міцного здоров’я і продовжувати рятувати людей.

 • Олена

  Лікар гінеколог Кудря Г. – людина, яка задля збагачення готова на все. Йому зовсім не шкода пацієнток, яким він обіцяє одужання після курсу лікування у нього, навіть якщо знає, що одужання не наступить від його методів лікування. Йому абсолютно байдуже, буде пацієнтка здорова чи ні і чи житиме взагалі після його лікування.І головне – знаючи, що пацієнтку вилікувати неможливо, що потрібна термінова операція, що це питання життя чи ні…. він все одно продовжує обіцяти зцілення і викачувати останні гроші. От він живе і практикує, а дехто з його пацієнток-ні, і все завдяки його «лікуванню»

  • я

   А менi Кудря допомiг ,гарне обстеження провiв,правильний дiагноз поставив,I гарнои
   поставився

 • Світлана

  Цей діагностичний центр в Рівному просто жахливий!!!! Після того як вони із всіх пацієнтів брали благодійні внески неясно на що, їх головний лікар офіційно в засобах масової інформаціїзаявив що КОНСУЛЬТАЦІЇ ЛВКАРІВ БУДУТЬ БЕЗКОШТОВНІ!!!
  Все якби наладилось, і в телефонній розмові працівники реєстратури підтверджують, що консультації лікарів безкоштовні.
  Однак на практиці нічого не змінилось(((((((
  Мала консультацію у лікаря-мамолога. Окрім того, що він заявив що консультація коштує 50 грн!!!! То він після того як я відмовилась платити з посиланням на «безкоштовні консультації» ще й сказав щоб наступного разу звертались до іншого лікаря!!!!

  Альо!!!! в нас нічого не змнілось??? А як же обіцянки головного лікаря та голови ОДА про безкоштовні консультації???????????

  Кантора якась а не діагностичний центр!!!!

 • Валентина

  Хочемо знищити медицину? А давайте зробимо її безкоштовною! І тоді найкращі лікарі, виїдуть за кордон, туди де за їхню працю будуть гідно оплачувати. І ми всі будемо їздити лікуватись туди. Так буде дешевше……????? Я хочу жити і лікуватись тут! І хочу щоб лікар думав як мене вилікувати, а не про те , що його сім»я сьогодні буде мати на вечерю…. Тому я проти безплатної медицини! Таке ми вже проходили…..

 • Наталія

  Я не буду характеризувати заклад у гіршу сторону,але і не буду його відзначати як найкращий!Тут дійсно є професійні лікарі. Як наприклад:мамолог-хірург. Прізвище начебто Кичан.Працює у 518 кабінеті. З мене грошей не дер,а лише оглянув і приписав лише декілька недорогих ліків. Я заплатила лиш благодійний внесок.)))Дуже рада щов такому закладі працює такий високоосвічений лікар))))

  • 5432

   Классний дядько , і дійсно спеціаліст,була в нього двічв

  • Аліна

   В діагностичному центрі дійсно є класні спеціалісти, а взагалі контора для заробляння грошей. І ще, раніше в ньому працювала гінеколог Шарова Інна Віталіївна, яка дуже любить гроші. Мене так залікувала, що й досі не можу вичухатися.Зараз вона працює в обласному перинатальному центрі, не дай Бог до неї попасти.

 • Наталія

  Доброго дня! Хочу сказати, що була на прийомі у Кудрі гінеколога поставив неправильный діагноз, сказав що вода в маткових трубах, назначив антибіотики яких непотрібно було взагалі приймати.Одним словом тупі як валянки, а гроші беруть в карман кожний раз.

 • Олександра

  я тоже не задоволена Євтушок Б.сиділа під кабінетом 3год. вона по 2 рази вагітних виставляла за двері, бо щось там не бачила… мене тоже дивилаь на УЗД 2 рази… була в Турович О.,Колтонюк прекрасно.

Написать комментарий