роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Pовно, Областной перинатальный центр.

Отзыв добавил(а): Наташа
Отзыв:

Вторые роды (экстренное КС) у меня состоялись именно здесь. Персонал роддома вызвал противоречивые впечатления – всё ведь зависит от людей (кто как относится к своим обязанностям и к роженницам). Палата в реанимации была просто обалденная, а когда перевели в обсервацию, то я там промучилась 4 дня – совковская обстановка (4 этаж), ужастный цвет краски стен, кровать вообще жестяк – вместо матраца что-то непонятное, а сама кровать неустойчивая:(

Рекомендация к посещению и оценка: Оценю на 3 из 5.

475 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Pовно, Областной перинатальный центр.

 • Виктория

  В 2010 г.здесь на свет появилось мое солнышко.Обстановка,оборудование конечно же и в сравнение не идут с роддомами на периферии ( есть личный опыт в 2009 г.). Если в последних фитбол в передродовой – это фантастика,то здесь приятно удивили наличием хорошо оборудованных родзалов и наличием одноместных палат. В остальном… главное ведь не комфортный быт, а здоровый ребеночек. Но извините … пока не заплатиш – отношение,как к биоматериалу,а потом – очень даже хорошее(и на счастье есть работники от которых чувствуется материнская забота и без денег).

 • ЖАННА

  ВИРІШИЛА І Я НАПИСАТИ СВІЙ ВІДГУК НА РАХУНОК ЦЬОГО ХВАЛЕНОГО РОДДОМУ. ВЧОРА МЕНЕ ЗАБРАЛИ З ДОЧКОЮ ДОДОМУ А ВОЗМУЩЕНІЙ МОЇХ НЕМА МЕЖІ. ПЕРШУ ДИТИНУ Я РОДИЛА НА МІРЮЩЕНКА. В ПОРІВНЯННІ З НИМ ЦЕЙ РОДДОМ ПОВНЕ ГІ…НО!!!!! ВСЕ ПОЧАЛОСЯ З ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ. ОФОРМЛЯЛИ ДУУУУУЖЕ ДОВГО. ЩОСЬ ТАМ НЕМОГЛИ ПОДІЛИТИ ОБОВЯЗКИ!! ДУМАЛА ЩО ТАМ І РОЖУ. ПОТІМ ПРИЙШЛА ДУЖЕ ВАЖНА ЧЕРГОВИЙ ЛІКАР. ПИТАЛА ЧИ В МЕНЕ НЕМА ВОШЕЙ. Я БУЛА В ШОЦІ. Я Ж НЕ БОМЖИХА ПРИЙШЛА РОДИТИ СЮДИ!!! ПОТІМ ПОКИ МЕНЕ ПОСЕЛИЛИ В РОДЗАЛ, ПОЗАБИРАЛИ ВСЕ ШО БУЛО ВСПИСКУ. КОЛИ ПОЧАЛИСЯ ПОЛОГИ ДО МЕНЕ НІХТО ГЕТЬ НЕ ЗАЙШОВ ПОКИ Я НЕ ПОЧАЛА КРИЧАТИ НА ПІВ КОРИДОРУ. А КОЛИ ЗАЙШЛИ ТО ЩЕ КРИЧАЛИ ЧОГО ЦЕ Я ГОРЛАНЮ. Я БУЛА НА МЕЖІ!! МАЛО ТОГО ЩО ЗДЕРЛИ 1000 ГРН ЗА РОДИ ТО ЩЕ Й СВИНСЬКЕ ВІДНОШЕННЯ. ЩЕ ОДИН НЕГАТИВНИЙ МОМЕНТ- ВОНИ ДАЖЕ НЕ ЗНАЮТЬ ЩО ТАКЕ НИТКИ ЩО РОЗСМОКТУЮТЬСЯ. МЕНЕ ЩЕ 5 РОКІВ ТОМУ НА МІРЮЩЕНКА НИМИ ШИЛИ. А ТУТ ЗАШТОПАЛИ ЯКИМИСЬ ШОВКОВИМИ ЯКІ ШЕ ТРЕБА БУДЕ ЗНЯТИ. ПІСЛЯ РОДІВ НІХТО МЕНЕ НА ТОМУ ЛІЖКУ ЩО РОДИЛА НЕ ВІЗ В ПАЛАТУ ЯК БУЛО НА МІРЮЩЕНКА. ВСТАВАЙ І ШУРУЙ САМА ЗРАЗУ ЯК ХОЧ В ПАЛАТУ. ПАЛАТА ТАКА ЯК ПОПЕРЕДНЬОМУ КОМЕНТАРІЇ, ЛІЖКО ХОЧ ТВЕРДЕ БУЛО АЛЕ ЗАСТЕЛЕНЕ ПОВНІСТЮ КЛІЙОНКОЮ. Я ВЖЕ ЧЕРЕЗ 20 ХВ. БУЛА ВСЯ МОКРА НА НЬОМУ. А ПЕРСОНАЛ ТО ВЗАГАЛІ В МЕНЕ НЕМА СЛІВ ВІД ЗЛОСТІ. ЩО НЕ ЗАЙДЕ ЯКАСЬ КОЗЯВКА В ПАЛАТУ І ПОЧИНАЄ РОЗКАЗУВАТИ ЯКА ВОНА ТУТ ВАЖНА ПТАХА. ВОНИ З МЕНЕ ВИТЯГНУЛИ НІЗАЩО ТАКІІІ БАБКИ. А ЯКЩО ХТОСЬ НЕМАЄ 2000 ГРН. ЗА ЗВИЧАЙНІ РОДИ ТО НЕМА ЧОГО СЮДИ І ПОТИКАТИСЯ

  • Іра

   Я народжувала в перинатальному центрі.Тоді я домовлялась із Морозюк Т.М.,але коли я їй позвонила,вона не прихала приймати в мене роди і мені довелося народжувати у чергового лікаря,а черговий лікар тоді був Бузаш Артур Володимирович. Я навіть незнаю як його назвати…рідкісна «людина»…Не хочу зараз висловлюватися…слів не вистачить!!!При родах він мене обзивав і словами якими тільки не називав…(((Після цих родів я довго не могла відійти.Він мене два рази зашивав вживу без наркозу і нитками які не розсмоктуються!!а потім коли мене оглянув проктолог,виявилося,що в мене гнійний розрив промежини 3 ступеня! І після того мені робили операцію,пластику…капали сильні антибіотики,я не могла кормити дитину….Одним словом познущався він наді мною(Нікому його не рекомендую,остерігайтесь таких людей!!!

   • Іванна

    Для того,щоб робити такі коментарі треба розуміти що з вами сталося.Розриви в пологах це звичайна справа і відбуваються вони у багатьох породіль.Треба було правильно тужитись менше їсти під час вагітності та лікувати вагінальну інфекцію,а не звинувачувати лікаря .Тим більше пологи приймає не лікар а акушерка

    • МАША

     ПРАВИЛЬНО ВИ ПИШЕТЕ.ЯКЩО ДОБРЕ ТО НЕ НАПИШЕ.ЯКЩО ПОГАНО ТУЖИЛАСЯ ТО ЛІКАР МІГ І КРИКНУТИ АЛЕ ПОГАНИМ СЛОВОМ НЕ НАЗВЕ НІКОЛИ.ВІН Ж І ПРО ВАШУ ДИТИНУ ВІДПОВІДАЄ.ПРОСТО СЛІВ НЕМАЄ.ПИШУТЬ ТАКЕ І НЕ ДУМАЮТЬ ЩО ВОНО МОЖЕ ОБЕРНУТИСЯ СТОРИЦЕЮ.Я В ЦЬОГО ЛІКАРЯ НАРОДЖУВАЛА ПРОСТО ПРЕКРАСНА ЛЮДИНА..І ТАКОЖ МАЛА ШВИ..ЯК ЦЕ МОЖЕ БУТИ ГНІЙНИЙ РОЗРИВ?ТРЕБА БУЛО ДОГЛЯДАТИ ЗА ШВАМИ

   • Валентина

    Це стовідсоткова неправда не міг він нікого обзивати!!! Якщо ти жирна корова то зрозуміло що порвала ж.пу треба слухати лікаря і правильно тужитись і не розкармлювати дитину!!! Треба було ще рот зашити;)

    • Марія

     Це чудовий лікар, завжди доброзичливий і ввічливий. Дитину виймає акушерка а не лікар!!! А якщо під час вагітності ЖЕРТИ все підряд то звичайно, що дитина буде велика. Якщо не вмієш закривати рот то це твої проблеми!!!

    • сара

     А тобі язик до піднебіння пришити щоб не могла пі….и,ти що жінка його що знаєш міг чи не міг, раз каже людина значить було ,бо таке нема ссмислу придумувати, поняла дупа, я тоже з цим стикалась!

     • Валя

      закрий ротяку жирна порвана мразь!!!

   • Катя

    Незнаю.. Але на мій погляд це чудовий лікар та прекрасна людина , я родила на 33-34 тижні мені взагалі казали що дитина не вижеве… Але Артур Володимирович під час пологів робив все можливе за що йому безмежно вдячна,все пройшло чудово і на рахунок нього тільки позитивно можу говорити!!!!

 • Оле

  Ми народжували в Клевані.Ставлення лікаря Біла хороше,персонал діяв вчасно,оперативно.Хамство спостерігалось тільки зі сторони санітарок.В палатах щось типу євроремонту.З лікарів і медсестер нам на диво ніхто не хамив,що зовсім не типово для Клеванської лікарні.

  • Ира

   Підтримую на всі 100% і на рахунок гарного ставлення лікаря Білої (народжувала у 2006) і на рахунок хамства САМЕ САНІТАРОК (не всіх, але двоє, які хамили – це щось – добре, що до лікарів не «доросли» – їх можна було засудити за відсутність елементарної медичної етики

  • Наталія

   Я тоже чула тільки позитивні відгуки, не потрібно зважати що то Клевань. Потрібно попасти до хороших врачів

 • Оля

  А я хочу кілька слів на захист перинатального сказати. Погоджуюсь що в плані умов (ремонт, ліжка, вода гаряча) похвалитись, на жаль, нічим. Але і нічого аже нестерпного нема. У нас в Острозі відгрохали єворороддом але гріш ціна тому комфорту і красі якщо там і досі працюють коновали які мене під час перших родів з поперечним(!) передлежанням пускали в роди ще й під крапалкою, які після кесарського витягли дитя і оголосили що воно мертве, а воно вночі їм прокинулось, а до того валялось десь невідомо де. (до речі, ця добра традиція не відрізняти живе від неживого в нас і досі процвітає) В перинатальний я потрапила в 2008 з другою вагітністю, з рубцем на матці, і без дітей (тобто не потрапила а рвалась туди всіма силами), коли в 25 тижнів пішли води. В неповних 28 народжувала, всю ніч біля мене сиділа вся чергова бригада в складі 4-х людей, коли в мене відкрилась кровотеча, тільки завдяки їх реакції і професіоналізму я народила САМА і дуже швидко, якби справа дійшла до операційного столу то в цій ситуації дитя б довелость витягати з мене разом з маткою, та й невідомо що було б з дитиною на такому сроці. Я завдячую цим людям, більшості з яких навіть імен не знаю, і яким НІ КОПІЙКИ не дала нікому і життям і здоров»ям сина, і своїм здоров»ям, і також появою другого синочка через 1,5 року )) Крім того, знаю що там є справжні чарівники, такі як Лічнер, який витягнув кількох моїх знайомих з справді складних і небезпечних ситуацій. Добре коли все добре, тоді прекрасно можна народити і в Острозі і ні на що не мати нарікань, але не всім так щастить. Я прекрасно розумію і пам»ятаю по собі образи і незручності молодих мамочок, і як зачіпає що хтось не бачить в тобі пуп землі яким себе вважаєш. Але повірте, це все насправді ніщо в порівнянні з можливістю вийти з роддому в потрібний час з живою дитинкою на руках. Мої діти вистраждані і вимолені і мені, в принципі, плювати на комфорт і наіть на те, що можливо хтось десь не так на мене подивився (хоча на це якраз поскаржитись не можу), головне щоб люди знали свою справу. В кризовій ситуації я не знаю кращого рішення ніж перинатальний. До речі, під час трьохмісячного перебування з старшим в обласній лікарні, бачила ДУЖЕ багато мамочок з другого роддому, які хто плакав, хто матюкався, з дітками з цілим спектром проблем – від незаживаючого пупка, діток яких виписали як цілком здорових, а через добу вони уже були в лікарні з діагностованим обширним запаленням легень, так і тих, кому дитя натурально вгробили неправильним веденням складних родів. І всі сходились на тому, що тамтешнім лікарям гроші застилають і очі і совість повністю. З перинатального ж за весь час зустріла лише двох – і то були такі ж врятовані бідолахи як я, яких витягували ледь не з того світу. Вибачте що багато, наболівша тема )

  • Олег

   «Чарівникі»…… кажете, заберу своїх «звідти»….. напишу..

 • Катя

  я теж хочу стати на захист перинатального. Я там народжувала в березні 2012. До речі, за домовленістю і найдешевше(!) з усіх на той час відомих цін. Хороше ставлення, комфортні умови. Я була в палаті, де був душ і туалет, зі мною був чоловік, і взагалі, враження залишились чудові. Всі знайомі, хто тут народжував залишились задоволені, а от ті, хто цього літа потрапили на Мірющенка – навпаки. Лежали навіть в буфеті! З протягами, без кювезів, і всього 1 добу. Хоча, напевно, скільки людей – стільки думок. Не можна однозначно говорити. Головне, щоб лікар був хороший, а умови -це вже другорядне

 • Сана

  Я хочу поділитися приємними враженнями після пологів в Перинатальному центрі. Незважаючи на те, що за період вагітності перебувала там два рази на збереженні, ще в той час потрапила в надійні руки молодого спеціаліста Липного Віталія. І вже тоді вирішила, що буду народжувати саме в нього, хоча і були деякі сумніви через молодий вік та відсутність досвіду. На практиці ж переконалася, що він чудовий лікар. Головний акушер(нажаль не пам»ятаю як звати)також дуже досвідчена та приємна жінка. Дякуючи Богу та їм народила гарного, здорового хлопчика.
  От щодо спеціалістів узд, хочу сказати, що Сосинюк Зоряна справді хороший лікар у своїй справі. І чоловікові завжди дозволяла бути присутнім. А от Пахольчук!!! Навіть не хочу згадувати про те, як я ходила до нього на огляд. Важко назвати його лікарем, оскільки ще в перші тижні вагітності він мені сказав такі слова:»не відомо чи щось получиться з цієї вагітності,
  ви будете зберігати дитину чи робити аборт???». На мою думку справжній лікар такого ніколи не скаже і навіть не подумає, а буде намагатись допогти та якоюсь мірою заспокоїти, а не навпаки. Після цього, я ніколи до нього не звернуся за допомогою.

  • Наташа

   А моє враження про Сосинюк Зоряну як лікаря зовсім протилежне.

   • Ира

    Також враження протилежне (негативне) – на процедурі УЗД категорично не пускала чоловіка (я відклала процедуру на 3 дні, тільки щоб він теж міг побачити нашу дитинку – це дуже позитивно впливає на сімейні стосунки, в мене 3тя вагітність – переконалась), поки в мене не сталася істерика (гормони свою роль зіграли), яка заважала проводити обстеження (не могла спинити плач хвилин 7-8). Тоді вона зробила вигляд, ніби повідомила мені ще на початку процедури, що чоловік зможе зайти пізніше (я здивовано подивилась на медсестру-свідка – та опустила очі). Було дуже неприємно, щось доводити не було сенсу. Раніше в інших лікарів на УЗД нічого подібного не було.

    • маріна

     Я була у Сосонюк на УЗД разом з чоловіком. А коли на другому узд медсестра забула повідоми Сосонюк про те, що Я з чоловіком, вона нагримала на неї покликала чоловіка і показала йому дитину навіть не у зупиненому вигляді , як мені а у русі. Все розповідає про дитину пояснює.мені особисто дуже сподабалась.

     • Меланья

      Лікар Сисонюк веде себе гарно, все пояснює та роз’яснює, чоловіка пускає тільки на прийомі в АНІКО, якщо йти до неї в діагностичний центр, то там більше гонору ніж дослідження, все мовчки. Мені в 100 раз кращій лікар узист, що приймає в кабінеті кольорового узі на Мірющенка! Сисонюк навіть рубець на матці відмовилась дивитись, сказала, що мені ж до неї його дивились! нічого в ньому не змінилось, добре, що я пройшла ще одне узі (в того лікаря на Мірющенка)після неї на якому виявили, що рубець такі став тоншим!

     • серж

      Сосонюк лікар узд від бога, дуже професійний лікар, нажаль таких дуже мало…..

    • Аліна

     В Сисонюк дивний характер, одного дня вона привітна, а іншого якась зла. але кращого спеціаліста узд вам не знайти. перший раз на прийомі вона гиркала до мого чоловіка, бо той підсунув стілець ближче до монітору , але всі наступні – була нормальна, детально показувала нам дитинку. я думаю на характер можна не звертати увагу, головне щоб був хороший спеціаліст. а то в нас люди вважають хорошими тих лікарів які сюсюкаються з пацієнтом

  • Катя

   Відносно лікаря УЗД Пахольчука І.В. з Вами не згідна, була в нього не одноразово, була можливість переконатися, що він хороший спеціаліст, навіть про нього лікарі-гінекологи в перинатальному добре відзиваються, на наступне УЗД піду до Пахольчука на Драгоманова 5, там і апаратура якісна і можна фото зробити, і лікар хороший. Відносно Сосинюк З. залишилося негативне враження, накричала, нічого взагалі не розказала, чоловіка впустила рівно на 30с. і то з криком.На 3 поверсі перинатального Оксана Василівна – не досвідчена,взагалі… на 2 поверсі Ірина… також хороший лікар УЗД.

  • Ірина

   Привіт!Підскажіть будь-ласка скільки ви платили Липному і акушерці за пологи?охарактеризуйте як лікаря його під час пологів і після ?

  • Юлія

   з приводу уЗд,в Пахольчука на обстеженні була двічі, обидва рази з чоловіком, враження тільки позитивне, все показав і розказав…свої гроші відпрацював, чого не можу сказати про іншого лікаря Турович О. А.- ніто вона не вмспалась, чи вона насправді погано знає свою роботу, але на протязі узд, ходила на консультацію до іншого лікаря, бо не вогла визначити чи нориальна кількість навколоплідних вод…Врпаження негативне, гроші заплачені даремно(200 грн. не мало я вважаю)…розчарована.

   • Елена

    По поводу УЗД хочу тоже оставить коментарий… Врач Турович О.А. вобще как на мое мнение не должна заниматся врачебной деятельностью….. Я к ней попала один единственный раз и очень рада что наша встреча с ней была единоразовой!!!! Я пришла к ней на 8 недели беременности, сначала она минут 10 не могла понять толи у меня двойня то ли отслойка плаценты. Когда же она наконец поняла что это угроза беременности она мне выдала фразу которая меня вобще убила!!!!»Вам нужно срочно идти на чистку все равно ребенка уже не спасти» хорошо что я уточнила регистрируется ли сердцебиени!!!она сказала что да, но это не надолго!!! Выйдя от нее, мне посоветовала знакомая обратится к врачу Перенатального центра Мельничуку Игорю и он спас!!!моего сыночка! Он посмотрел результаты УЗД и выписал мне 6 уколов после чего через 3 недели на повторном УЗД мне сказали что все отлично и даже не осталось рубца!!!

   • Оксана

    Також стаю на захист Пахольчука.
    За першою вагітністю 2011 року на перше УЗД я пішла в діагностичний, нічого не знала, брала талон до будь якого лікаря, дали талон до Циплюк Ірини(сука рідкісна), талон був на 9 годин ранку, під кабінетом було море вагітних саме в цей кабінет, я сиділа сиділа, медсестра закликала їх всіх, а мене ні. І всі кого вона кликала були без талонів, 10.20 мене досі ніхто не кличе на УЗД, мене це розізлило, і я сказала що спішу на роботу і чекати більше не можу. Вони не охоче мене покликали. Коли я лягла ця сучка Циплюк, грубим тоном сказала мені зняти пірсинг, я зняла. Я лежала мовчки і хотіла побачити дитинку, потім я її запитала щось вона гаркнула щоб я відвернула голову до вікна. Я відвернулась до вікна, а через декілька хвилин вона знов грубим тоном гаркнула вставайте витирайтесь, я вже зрозуміла що дитя не побачу на УЗД, і пішла звідти у дуже поганому настрої.

    А на наступне УЗД я вже пішла до Пахольчука на Драгоманова. Зі мною був чоловік, лікар був дуже чемний, а ще для батьків на шафі стояв екран щоб бачити все, перше що я його запитала «скажіть хто це хлопчик чи дівчинка», він ввічливо сказав ХЛОПЧИК, а ще питав чи ми придумали вже ім»я. Ще протягом обстеження я задавала йому тисячу запитань і він ні разу не гаркнув, і на всі всі питання відповідав.
    За другою вагітністю 201всі УЗД проходила в нього, ні разу нарікань не було, завжди ввічливий, добре знає свою справу, і до речі ніколи не помиляється зі статтю дитини. Всім рекомендую!!!!!!!!!!!!

   • юлія

    Також була на Узд у цієі лікарки,враження негативне,ще й за 200 грн. здавалося що вона не виспана, і також не могла визначити чи нормальна кількість навколоплідних вод. Не рекомендую,шкода витраченого часу та грошей.

 • Таня

  абсолютно і безперечно згідна…

 • валя

  скажіть хто родив у перентальному після ремонту???Скільки приблизно обходяться там роди???І як лікар Лічнер Степан Іларійович,в кого він приймав??Дякую

 • Маша

  Привит.Хочу написати коментарий на останний отзив.Мене кисерили в перинатальному,а саме Личнер С.И. в 2010р.и хочу сказати що я дуже задоволена…….я лежала спочатку на Мирющенка……дивчата чесно кажу никому не советую на Мирющенка,там просто ЖАХ ШО РОБИТЬСЯ,не знаю як зараз но коли була глав врач Чайка………дуже жахливи умови и ставлення..та ще й на кожному кроци гроши гребуть и не мали…и коли я захотила з видти перевестися в перинатальний,то мени даже не хотили виддавати там документи…и сказали не дай БОГ я пиду в перинатальний…короче були проблеми….там тильки один дуже хороший врач(Нобис)…Я дуже вдячна Личнеру С.И….зи мною все добре и з моею дитинкою також……..всим советую в Перинатальному,там чудови умови и видношення….не знаю як там писля ремонту……(але дивчата….може ви шось чули….но я чула шо Личнера взяли за взятки….якщо це правда,то дуже шкода його чудовий мужчина….а взятки беруть абсолютно вси…..)

  • Наташа

   Привіт всім. Зараз Лічнер С.І. вже працює. Прочитала дуже багато хороших відгуків про нього, я стою на консультації в іншого лікаря, однак радять народжувати саме в Лічнера або Нобіса на Мірющенка. Однак я дуже хвилююся, оскільки після першої вагітності в смт.Клевань залишиися негативні спогади, мені цікаво чи він не грубий чоловік і скільки йому років, та чи можливо до нього підійти раніше аби узгодити в разі виникнення ускладнень при пологах якими препаратами розкрити матку (бо припершій вагітності не розкривалась сама), як він поводиться на родах, чи він працює з певною бригадою, чи якщо домовлятися, то чи приїде сам, а там вже хто буде на зміні, чи нема в нього пунктиків ще з радянської системи? Я знаю, що все залежить від Бога, але лікар- це посередник, тому це дуже важливо… Заздалегіть, дякую. всім!

 • Оля

  І Я НАПИСАТИ ВИРІШИЛА ВІДГУК НА РАХУНОК ЦЬОГО РОДДОМУ-ДУРДОМУ. ВОЗМУЩЕНІЙ МОЇХ НЕМА МЕЖІ ПРОСТО ЖАХ ПО ІНАКШОМУ І НЕНАЗВЕЖ. ВСЕ ПОЧАЛОСЯ З ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ. ОФОРМЛЯЛИ ДУУУУУЖЕ ДОВГО.! ПІСЛЯ РОДІВ ПОЗАБИРАЛИ ВСЕ ШО БУЛО ВСПИСКУ МЕДИКАМЕНТИ ЯКИ ВИКОРИСТОВУВАЛИ ,І ЯКИ НЕ ВИКОРИСТОВУВАЛИ НІХТО ЇХ НЕ ВЕРТАВ ЩЕЙ ДОПИСУВАЛИ СПИСКИ КОЖНОГО ДНЯ КІЛОМЕТРОВІЙ ХАЧА ВОНИ МАЛИ УСІ МЕДИКАМЕНТИ НАДАВАТИ СВОЇ.ПЕРСОНАЛ ВЗАГАЛІ ЖАХЛИВИЙ СВИНСЬКЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ПОРОДІЛЬ ОСОБЛИВО УРЕАНІМАЦІЙНОМУ ВІДДІЛЕНІ МЕДСЕСТРИ ВЗАГАЛІ БЕЗСЕРДЕЧНІ ХТО ТАМ ТАКИЙ ПЕРСОНАЛ НАБИРАВ ????ПРОСТО ЖАХ(((((… ЩО НЕ ЗАЙДЕ ЯКАСЬ КОЗЯВКА В ПАЛАТУ І ПОЧИНАЄ РОЗКАЗУВАТИ ЯКА ВОНА ТУТ ВАЖНА ПТАХА. ВОНИ З МЕНЕ ВИТЯГНУЛИ НІЗАЩО ТАКІІІ БАБКИ. А ЯКЩО ХТОСЬ НЕМАЄ 2000 ГРН. ЗА ЗВИЧАЙНІ РОДИ ТО НЕМА ЧОГО СЮДИ І ПОТИКАТИСЯ. МАТЕРІВ ОДИНОЧОК ОБЗИВАЮТЬ ЯК ХОЧ .ОДНИМ СЛОВОМ ПРОСТО ПЕКЛО .

  • Bedryk

   Оля, а ви випадково не з Жанною з комента вище в одній палаті лежали? Може навіть народжували в один день… Бо настільки ваші спогади мають багато спільного ;) Ну, на рахунок медикаментів, звичайно згодна, ніде ще такого не бачила, щоб просили ліки купити для себе в стаціонар, а ці лікарі в перинатальному просто оборзіли. І якщо у вас були звичайні роди, то як ви опинились у реанімаційному відділенні? Найперший спосіб туди потрапити, наскільки я знаю – це після кесарського, а на кесарське сам пакет медикаментів тільки тисячі півтори коштує. І 2000 грн за звичайні роди це напевно досить середня сума, ви краще скажіть де їх не беруть.

  • Наташа

   Забирають все даже мєлочі які треба в палаті після родів.

  • Лиля

   Дорогая! Так ты Жанна или Оля? – во первых. Во вторых, я лежала в перинатальном центре 2 раза. Первую Беременность (2012год) почти все 7(!) месяцев. В патологии наблюдалась у Личнера. И когда в меня начались преждевременные роды (На этот момент я никому не платила НИ КОПЕЙКИ) то пришлось принимать тому кто был на смене. Впечатления просто ООООООООООчень хорошые! поддерживали морально и т. д. Доктор Ольга Васильеевна – отдельное СПАСИБО! Среагировали моментально ! И благодаря Богу и персоналу родилась малышка весом 1500 кг.
   В детской реанимации – отношение и уход были очень хорошие. Писали списки – то что действительно требуется и что нужно в использувани (ведь это РЕАНИМАЦИЯ). Благодарность Новиковой Оксане Богдановне и всем медсёстрам. Деньги платили в конце перед тем как в обласную больницу переводили – в знак благодарности.

  • Іра

   Підтримую! це дурдом!Я народжувала в перинатальному центрі.Тоді я домовлялась із Морозюк Т.М.,але коли я їй позвонила,вона не прихала приймати в мене роди і мені довелося народжувати у чергового лікаря,а черговий лікар тоді був Бузаш Артур Володимирович. Я навіть незнаю як його назвати…рідкісна «людина»…Не хочу зараз висловлюватися…слів не вистачить!!!При родах він мене обзивав і словами якими тільки не називав…(((Після цих родів я довго не могла відійти.Він мене два рази зашивав вживу без наркозу і нитками,які не розсмоктуються!а потім коли мене оглянув проктолог,виявилося,що в мене гнійний розрив промежини 3 ступеня! І після того мені робили операцію,пластику…капали сильні антибіотики,я не могла кормити дитину….Одним словом познущався він наді мною(Нікому його не рекомендую,остерігайтесь таких людей!!!

   • люда

    я народжувала в Морозюк Т.М. дуже задоволені.привітна,спокійна.ми попали до неї на зміну.до мене також не приїхав лікар з яким я домовлялася.лікарі також люди.і не було ніякого натяку з її боку.подякували скільки змогли..Тетяну Миколаївну і порадила я своїй кумі яка скоро має народжувати

 • Оля

  Доброго дня всім! начиталася я на форумах багато, але кращі відгуки все таки за перинатальний. Мені народжувати в липні цього року тому шукаю пологовий та хорошого лікаря, тому підскажіть хорошого. Хто що може сказати за Гуценко?

  • ----

   Сотосовно Гуценко – кесарилася в неї в 2005 році. Не варто. В мене все пройшло аби як, за пів року до того в моєї подруги в родах вона впустила дитину – зараз малеча має серйозні проблеми з головою, хоча лікувалися кругом. Інша подруга народжувала в неї пів року тому – теж дуже незадоволена. Хоча однозначно є ті, в кого все пройшло гладко. Але якщо все одно кому платити, то придивіться до інших, якщо поки є час.

  • Дарья

   рекомендую врача Геккель Евгений Владимирович, он правда не в перинатальном, но врач от Бога! только с ним заранее договориться нужно

   • Вита

    скільки Геккель бере за пологи ?

   • Олена

    Доброго вечора.Дівчата можливо хтось народжував у Геккеля Євгена Володимировича.Напишіть враження.І чи робить він кесарів?Буду дуже вдячна за відгук.

  • Юлія

   Рекомендую лікаря з Мірющенка-Нобіса Валерія Юрійовича,дуже хороший лікар!!!Не пошкодуєте 100%!!!!

  • ОЛЯ

   ДОБРОГО ДНЯ! Я НАРОДЖУВАЛА В 2008РОЦІ У ІННИ ВОЛОДИМИРІВНИ ГУЦЕНКО.ЛІКАР ЧУДОВИЙ.А ЗА ПЕРЕНАНТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ВІДГУКИ САМІ НАЙКРАЩІ.МІСЯЦЬ ПЕРЕД ПОЛОГАМИ Я ПРОЛЕЖАЛА В ПАТАЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ МЕДПЕРСОНАЛ СУПЕР.СЛІДУЮЧІ РОДИ ВІДБУЛИСЬ В 2011РОЦІ ТАКОЖ В ПЕРЕНАНТАЛЬНОМУ.МЕНЕ ВЕЛА ТАКОЖ ІННА ВОЛОДИМИРІВНА,АЛЕ НА САМУ ОПЕРАЦІЮ ВОНА ЗАХВОРІЛА І ПОРЕКОМЕНДУВАЛИ КОНОВАЛЬЧУКА ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА ВІН МЕНІ СПОДОБАВСЯ ЩЕ БІЛЬШЕ.

 • Юлія

  Я родила в січні цього року на Мірющенка-все було просто супер!Я рахую все залежить від лікаря,в мене приймав роди Нобіс Валерій Юрійович-це гінеколог від Бога!Настільки хороша,привітна,розумна людина,що не передати словами.Я всім раджу родити в нього-не пошкодуєте!!!І після родів я лежала в платній палаті,де були всі удобства(душ,туалет,холодильник,телевізор і хороший ремонт)і мій врач навідував мене кожного дня хоть це були вихідні дні…Все просто клас!!!!

 • Марія

  Прошу нікому не звертатися до горе-лікаря професіонала пологового відділення Корецької ЦРЛ Рівненської області Стецюка А.Я. бо це не лікар, а варвар, а варвари незнають більше нічого, як лише видавити немовля заподіявши цим страшну паталогію. Скільки дітей він загубив, а скільки народив інвалідами, знає лише він, бо обласній медицині цей показник нідочого, а Мінздраву начхати що за допомоги таких професіоналів народжуються інваліди.

  • Тетяна

   За Стецюка чула багато таких негативних відгуків!

 • Анна

  Стала на облік до перинатального на проспекті лікар Романенко Лілія Георгівна Хто що про неї скаже? Вже пройшло 2 тижні після звернення,а 500грн нема,то на кабінет,то добровільний внесок,то аналізи і це тільки початок(((

  • Альона

   Моя відповідь спеціально для АННИ.
   Я теж стояла на обліку і народжувала у Романенко Лілії Георгіївни. Я народила як раз перед закриттям на ремонт пологового, в березні минулого року. Так от, не знаю чи змінилися зараз розцінки, але на той час пологи обійшлись мені дуже дорого. Але у нас не все було благополучно + віддячили всьому персоналу,який приймав пологи. Тому така сумма і вийшла. А стосовно того часу, коли на обліку стояла, то не скажу, що з мене витягували гроші. Якісь звичайні проплати, як годиться в таких випадках.
   А ще хотлось би сказати декілька слів про Лілію Георгіївну. Так, кажуть про неї багато. І що вона специфічна, і що з характером, і що людина настрою. Але все це ніщо в порівнянні з тим, як вона проявила себе у мене на пологах і, що важливо, ПІСЛЯ них. Вона професіонал у своїй справі і просто чудова людина, яка підтримала нашу сім’ю і словом, і ділом. У пологах вона надихала мене і тримала в руках одночасно! І знаєте, головне, знайти з нею спільну мову і, повірте, ви будете здивовані, яка вона чуйна і емоційна людина!!!!!
   Персоналом ми теж залищись задоволені. В нашій ситуації Господь послав нам потрібних людей. Звичайно, не всі медсестри і чергові акушерки були однаково уважні, була і така, яка без 20 грн. не заходила в палату. Але все це дрібниці, якщо ваша дитинка здорова!!!!!

   • Оксана

    можете написати конкретно в скільки вам обійшлися пологи, і чи домовлялись про ціну наперед?

  • Людмила

   Моя історія про Романенко Лілію Георгіївну.Ходила ставати на облік.Маю прописку не місцеву, працюю в Рівному.То ця людина мене прийняла з таким настроєм що після візиту до неї в мене залишилось враження, що мене облили брудом.Перше що мене спитала це паспорт.Подивилась каже: О дорогенька, ти чого сюди прийшла, так як ти не Рівненська тобі прийдеться дорого тут?Я не зрозуміла. Питаю чому?Пояснюю що працюю в Рівному, хочу на облік стати, мені так зручно.Відповідь Романенко:Треба тобі буде благодійний вснесок зробити, перевірити тебе чи ти немаєш ніяких інфекцій і чи ти не маєш вошей.Виглядаю нормально, не бомжиха, працюю на нормальній роботі. До чого таке ставлення до не місцевих?Після озвученого благодійного внеску я зрозуміла, що нам з цим лікарем не по дорозі.Він був значно більший ніж у Анни. Проте мене пані Романенко запевняла, що вона дуже класний лікар і до неї черга охочих стати на облік і ця сума дасть їй впевненість про те, що я нормальна і відповідальна пацієнтка!(((

 • сергей

  ВЧОРА МИ НАРОДИЛИ НАШУ КРИХІТКУ В ПЕРИНАТАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ РІВНОГО,ПОЛОГИ ПРИЙМАЛА РОМАНЕНКО ЛІЛІЯ ГЕОРГІЄВНА,МИ ВЗАХВАТІ ВІД ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ ЦІЄІ ЛЮДИНИ.НИЗЬКІЙ ВАМ УКЛІН,І ДЯКУЮ БОГУ І ВАМ ЗА ТЕ ЩО ДОПОМОГЛИ З»ЯВИТИСЯ НА СВІТ МАЛЕНЬКОМУ ЯНГОЛУ!!!
  СІМ»Я (КОВАЛЬЧУКІВ)С.СТ.КОРЕЦЬ КОРЕЦЬКОГО РАЙОНУ

  • Марина

   В ПЕРИНАТАЛЬНОМУ НЕ ЛІКАРІ А АЛКАШНЯ!

 • Оля

  Нашій донечці майже вісім місяців.Ми попередньо домовилися з прекрасною людиною,професійним лікарем Липним Віталієм Михайловичем.Весь період пологів він від мене не відходив,все пояснював,підбадьорював,показував на прикладі.В нас народилася здорова дитина природнім шляхом,не зважаючи на прогнози мого дільничого лікаря,що мене мають кесерити.Цьому лікареві не обовязково мати …надцять років досвіду,цей лікар від Бога.

  • віка

   Оля,а можливо у вас зберігся номер телефону буду дуже вам вдячна!!!!

 • Тетяна

  Можливо комусь знадобиться. Лікарі, яких би я порадила:
  - з Мірющенка: Корінь, Нобіс, Голуб.
  - з перенатального знаю лише за Лічнера, чула що Єнікеєва теж хороший професіонал.

  • Елена

   Так Єнікєєва спеціаліст своєї справи! Я у неї народжувала. Дитинка була 4000 кг і я не порвалась , хоч сама вузька в тазу і мала

   • Алёна

    Єнікеєва можливо і хороший лікар, але я вам скажу лікувати чи вести вагітність вона не сильно спішить, а направляє до своїх «колег» від яких толку мало, а в неї є свої постійні клієнти (мажори) з якими їй краще))), тай бере вона за багато…я до неї якось хотіла попасти, мені знайома порадила і попередила мене що б сказала їй відкого прийшла, та мене нехочачи але прийняла і сразу же направила до Цілінської…

  • Олег

   Гарні, як професіонали.., і на цьому, ПОХОДУ, все гарне і закічується…., звичайно, воно того варте.. на всі 500проц…. діватись нікуди!!!!!

  • Олег

   Я ПРО ПЕРИНАТАЛЬНИЙ..

 • Тетянка

  Лічнер Степан Іларійович-професіонал в своїй нелегкій справі,всім раджу народжувати саме в цього лікаря.тому що мала змогу відчути людське відношення,професіоналізм на собі.Синочку 8 місяців,наступного разу піду ще до С.І. народжувати!Дуже хотіла кесарів розтин,думала,що вже не справлюсь,а він до останнього переконав,що зможу сама народити,зараз я за це йому дуже вдячна!

 • Свєта

  Я на 7 місяці вагітності. Хочу народжувати в перенатильному в Лічнера С І. Порадьте коли іти домовлятися з ним(раніше чи чекати 36 тижнів)?. Можливо хтось знає в які дні він приймає.

 • віка

  багато знайомих народжували в Лічнера моя кума двох своїх діток теж народжувала там ,при вагітності у нас в костополі її лякали чим попало,а його вона народжувала, самостійно, і без всяких ускладнень,вона всім його рекомендувала,а мої сестри народжували на Мірющенка одна 2 роки назад і звичайні роди правда важкі обійшлися 4800 гривень,але її так намучили що вона довго відходила,цього року рідна сестра там народжувала гроші брали без кінця і краю через два дні після виписки попала на чистку

 • Олена

  Може хтось народжував у Музики Петра Трохимовича?То розкажіть який він лікар????

  • Ангеліна

   Я народжувала у Петра Трохимовича у 2014 році. Характером добрий, уважний. АЛЕ так сталося, що із другої половини вагітності у консультації вів мене саме він. І саме на момент коли мені потрібно було народжувати його переводили працювати на полог. зал. і він якби продовжував «мене вести». Сказав коли прийти наступного разу. Коли я прийшла оглянув і каже – «Відкриття на 2 пальці, поступаеш в родзал». Я відповіла, що перейм немає, нічого не болить, не тошнить (коли відкривається матка), я себе добре почуваю і у мене ще немає того відчуття, що потрібно народжувати (не перша вагітність). Кажу, що живу неподалік і маю транспорт. Чому вже? Він все таки настояв.

   Поступила я в родзал об 11.00.
   О 16.00 мені прорізали, щоб відійшли води. До цього уже 2 рази, щось кололи.
   О 19.00 відкриття на 3 пальці. знову, щось вкололи. а перейм таких як треба немає….. Я сиділа майже в гарячій ванні 2(!) год….. (Чоловік постійно підливав воду)…- 4 пальці відкриття. Зробили в/в ін’єкцію.
   Лікар заходив час від часу. Санітарка була постійно.Коли почався процес народжування 23:30 – все робила акушерка і санітарка – лікар стояв збоку спостерігав (Музика Олександр Петрович вислуховував серцебиття і міряв тиск). Мені поставили капальницю. Петро Трохимович видавлював немовлятко після того, коли я декілька разів підряд майже втрачала свідомість.

   Слава Богові дитинка народилася жива та здорова. Мене перевозили в палату на каталці, хоча інший раз і даже після перших(!) пологів я йшла сама через 2 години.
   Але я саме після ЦИХ пологів через 12(!) годин ще не могла стати на ноги, щоб піти в туалет. Мене черговий лікар насварила, що повний сеч. міхур – може бути кровотеча, а я не відчувала ніг, щоб свтати. Ще 3 тижні не могла нормально ходити.

   Як людина він хороший, як спеціаліст -????????????
   Раджу Коновальчука Василя Івановича, Лічнера Степ. Іларій., Липного Віталія… хороший також Харитонов О.С.

 • Катя

  Всім привіт!В 2011р. народжувала в Харитонова О.С., приблизно років 5 хожу на консультацію як до гінеколога, два рази лежала в нього на збереженні за першою вагітність і один раз за другою, другу дитину планую також народжувати в нього.Як лікар повністю влаштовує, на всі питання, які виникають, доступно дає відповідь,на мій погляд хороший спеціаліст і що вражає в даний теперішній нелегкий час, немає тарифів.

  • Виктория

   Харитонов дуже хороший ликар. Доречи и на сьогодняшний день теж тарифив немае.

 • Інна

  Хто що знає про Коновальчука В.І з перинат…?Мене кесерить мають рекомендують його…

  • ОЛЯ

   ЧУДОВИЙ ЛІКАР КОНОВАЛЬЧУК

  • ОЛЯ

   ЧУДОВИЙ ЛІКАР КОНОВАЛЬЧУК МЕНЕ ВІН КЕСЕРИВ В 2011РОЦІ ВІДНОШЕННЯ СУПЕР В ПАЛАТУ ЗАХОДИВ ЧЕРЕЗ КОЖНИХ ПІВ ГОДИНИ.Я САМА НЕ РІВНЕНСЬКА,А З МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ.

 • Лана

  Народжувала на Мірющенка двох дітей.Перший раз домовлялась з лікарем, але вона не встигла доїхати (хоча я постійно їй телефонувала і казала,що вже часті і сильні перейми,але вона тянула час…напевно думала що вигадую ))),тому приймали пологи чергові лікарі (Мельничук Ю.А., акушерка хороша ПІП не памятаю).Другий раз не домовлялася вже,знайома лікар сказала,що в родзалі всі хороші лікарі з досвідом-народжувала у чергового лікаря Варварука.Дякувати Богу все добре закінчилася,тому поганого не можу нічого сказати (дитинка народилася 4100, видавлювали, порвалася і т.д.але основне, що здорова вона і я). в паталогії медсестра не хотіла мені звати лікаря,пила каву сама і каже почекайте в 9.00 прийдуть наші лікарі.я її трохи налякала, то прийшов Варварук з родзала, подивився, накричав на неї і швиденько потянув мене у родову і у 8.30 родила)))така цікава, як я можу почекати ))) .Я йому віддячила грошима, хоча він і брати не хотів. і на наступний день прийшов до мене спитати як почуваюся )))).Хороше чула про лікарів Муравську С.І.,Сулімовського,Хіврича,Нобіса.А на Міцкевича -Мельчук ,Лічнер. А ще дівчатка моліться!!!Бо все в Божих руках!!!В кого б ви не родили і в якому Пологовому відділенні…..

  • Ангеліна

   На рахунок того, що потрібно молитися і, що все в Божих руках я згідна на 1000%

 • Тетяна

  Привіт. Дівчата, хто народжував у Чупири Алли Яківни з перинатального центру. Які залишилися враження? Мені скоро народжувати, рекомендують її. Що скажете?

 • Тетяна

  Хто чув про лiкаря Бойко Свiтлану Антонiвну

 • Віта

  Підскажіь мені будь ласка , хочу народжувати в перинатальному центрі . сама зі Здолбунова . коли варто йти домовлятися про роди? і чи можливо так , домовитися з лікарем а на обліку достояти в себе в місті . а на самі роди в перинатальний їхати ? і скільки приблизно коштують пологи ? бо відгуки чую різні . хто платив і 700 грн лікарю у і плюс віддяка акушерам, медсестрам по 100 -200 грн ., хто каже 1500 грн . може хто має номер Лічнера , відзиваються про нього добре от і думаю як би з ним звязатися . чи краще йти прямо до нього ?

  • Валентин

   0505393296 Лічнер перинатальний центр Рівне

 • Єва

  Усім привіт. Скажіть будь ласка, чи має хтось досвід пологів у воді. Дуже цікавить це питання, бо знаю, що це полегшує пологи і зменшує стрес дитині. Чула, що у перинатальному уже є така опція. Цікавлять відгуки і ціни.
  Наперед дякую! =)

 • Анатолій

  Всім привіт! До працівників центру немає ніяких претензій. Але там є так звана «кімната виписки» в яку в самому кінці заводить медсестра і в яку зовсім НЕ ОБОВЯЗКОВО заходити бо ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ПО ВИПИСЦІ УЖЕ Є НА РУКАХ!!!!. І в тій кімнаті нагло здирають гроші за те що вони вас привітають. Якщо відмовитися від їх привітань ( тобто від фото і відео яке дуже дороге) вони всерівно здируть гроші і скажуть що це за виписку. (чеків і квитанцій з написом що це за виписку звісно не дадуть і ніякого документа вам там не дадуть). Шкода що я їм заплатив, краще було б чітко заявити що не дам їм жодної копійки і ту суму краще віддати потребуюсим людям а не витратити на т.з. привітання.

 • Зина

  в середу 02.10.2013 мене прооперував Харетонов О.С. Дуже сподобалось видношення персоналу та самих ликарив.Я побачила,як багато бид е в людей,там стараються допомогти кожному.Я думаю,що я йду на поправку.

  • таня

   якщо не важко то скажіть ск.платили за кесарів, бо я саме до нього теж хочу.. мені ще 1.5 місяця хочу домовлятись

 • Света

  Мою першу дитину я народжувала у Музики Петра Трохимовича. Ми попередньо домовлялись з ним. Води відійшли о 2-ї годині ночі він був вдома.Після телефонного дзвінка приїхав і очікував на мене. Ніколи не уявляла що так легко проходять роди!!!!!! Я народила дівчинку 3кг.500г. за 3 години перебування у пологовому, жодної болі,розривів, ускладнень, я не мала! Лікар постійно був поряд слухав серцебиття дитини, спілкувався, вселяв впевненість у своїх силах. Після народження дитини приходячи в палату кожного дня він цікавився моїм самопочуттям та здоровьям дитини !!!! Вдячність за чудове прийнеття пологів я віддала лише вдень виписки. Хай рясно Бог благословить цю чудову людину!!!

 • Слава

  Привіт! А яка думка за Коновальчука? Мені через тиждень в нього народжувати…

 • Світлана

  Кого не так давно кесарили в перинатальному центрі позвоніть мені 0977384419
  особливо в кого на узі були виявлені вади плода. Або навіть той можливо в знайомих була така проблема…

 • Екатерина

  Девченки, стою на учете в Гуценко (в перинатальном). Кто что ещё о ней может сказать?

 • елена

  Хто знаэ про Нестеренко з перинатальному?

 • Надя*

  Привіт всім. Підкажіть до кого краще ставати на облік у перинотальному?

 • Оксана

  Народжувала в Харитонова О.С., дуже задоволена, все настільки було професійно, що раджу всім. Лікар від Бога, у спілкуванні дуже простий, у своїй справі професіонал з великої літери. Тарифи відсутні.

  • Аня

   Я також народжувала в Харитонова. Лікар дуже хороший як на мене. Ставився дуже добре, при тому що про ціну наперед не домовлялись.

 • Наталія

  Привіт всім. Підскажіть, можливо хтось має телефон Харитонова? Буду вдячна за інформацію

 • Тамара

  Всім привіт! Може хтось чув про лікаря Погребняк В.В. ? Підскажіть !!!, як вона?

 • Аннушка

  Підскажіть будь-ласка як вам лікар з перинатального Романенко Лілія Георгівна?Мені через місяць у неї нвроджувати.Хотілося б дізнатися скільки і що буде коштувати.

  • Альона

   Якщо вас цікавить ще про Романенко, дзвоніть 096 449 44 59. Можу поділитись досвідом! Я в неї народжувала.

  • марина

   підкажіть в яку ціну вам обійшлися пологи?

 • Олена

  Розкажіть будь-ласка про Мельничука Олега Юрійовича(з перинатального),який спеціаліст і скільки бере за пологи.Дякую

  • Оксана

   Доброго дня!В мене гіркий опит пологів в Мельничука О Ю.Хто в цьому винен судіть самі.стояла в нього на обліку з 12тиж,вагітність протікала нормально,дитина була цілком здорова.Правда вага карапуза була 3700.Та лікар сказав що народжу сама.Запропонував народжувати в нього на той час він мені також показався привітною людиною і я погодилась.В 8 годин вечора в мене почалися схватки,я зателефонувала до лікаря..сказав ще побути дома.о 2:00 ночі я зателефонущала знову… він сказав їхати в Перенатальний і що він зараз під»їде.В результаті він вималювався в 6 ранку..я зразу попередила його що дитина в останні дні накинула пупавину на шийку.Він пожартував і десь пішов… і з того часу заходив приблизно через годину..спокійно нічого не пояснюючи.Акушерка з санітаркою сиділи говорили про помідори,про засуху..І ніхто навіть не думав щось зробити для того щоб мій малюк народився нормально .Коли почались самі потуги мені ніхто не зказав тужся,не тужся чи сильніше тужся.Дуже довго не могла народити,а лікар не мприймав ніяких мір.,навіть не зробили епізіотомію,щоб допомогти моїй крихітці.Дочекалися поки я сама порвалась…В результаті дитина народиласяв 11:50 не дихаючи.ЇЇ забрали зразу в реанімацію…А лікар Мельничук навіть не підійшов не пояснив нічого.А через 5 днів приніс мені виписку в якій я і дитинка виписані в задовільному стані.Хоча донечка моя пролежала в реанімації 2 тижні.І кожна медсестра в Реанімації говорила що Мельничук хороший лікар гінеколог, але роди приймати він не дуже вміє.А за шви я сама телефонувала до нього…він сказав підійти на 2 поверх,і мене тоді до ужасу здивувало,що шви він мав знімати ножничками манікюрними які лежали у нього просто в шухляді…..на щастя він їх не знайшов.. я пішла до іншої лікарки і вона інструментами з сухожарової шафи в рукавичках зняла мені шви.Такщо ці мої перші роди запамяталися мені на все життя!!!А про кваліфікацію лікаря і про людське ставлення судіть самі..

 • катя

  Привіт всім!В липні 2013 вмене відбулися передчасні пологи, потрапила до Мельника В.В дуже задоволена.Ставлення чудове, професіонал,врятував мого синочка.Умови також сподобались,єдине що залишило осад відношення деякого медперсоналу у вітн(дитяча реінімація)

 • Елена

  Щодо Мельничука О.Ю….мала народжувати в нього,сказав благодійний внесок 250грн і самі роди 2000грн і до толку нічого розповісти не може. Буду народжувати в Харитонова О.С.,надіюсь на краще.

 • Діана

  За першою вагітністю в 2010 році народжувала в Мельничука О.Ю.,і стояла в нього на обліку.Скоро народжувати вдруге),домовилась також у нього.Як лікар він майстер свого діла, а стосовно попереднього коментаря,що толком не може пояснити),то скажу так,треба йому задавати конкретні питання,а не чекати,що він розповідатиме.Пояснює до тих пір,поки не дійде))),і взагалі завжди привітний і усміхнений дядько).Взагалі я задоволена ним

  • Марія

   І я стояла на обліку в Олега Юрійовича Мельничука за першим і другим синочком.Дуже хороший лікар. На рахунок грошей ,він сам конкретно не каже.

 • НАТАША

  ПРО ПЕРИНАТАЛЬНИЙ В МЕНЕ ТІЛЬКІ ХОРОШІ ВІДГУКИ! МЕНЕ ТАМ КЕСЕРИЛИ 3 РАЗИ 2 ОСТАННІ І.В ГУЦЕНКО ПРОСТО СУПЕР !НА РАХУНОК РЕАНІМАЦІЇ( ВИЩЕ КОМЕНТУВАЛИ ЩО ЦЕ ПРОСТО «УЖАС») НІЯКОГО УЖАСА ТАМ НЕМА СКОРІШЕ НАВПАКИ ,КОЛИ Я ЛЕЖАЛА ЗІ МНОЮ ЛЕЖАЛА ЖІНОЧКА З РОКИТНОГО ДО НЕЇ НІХТО НЕ ПРИЇЗДИВ ТАК ЇЙ ПЕРСОНАЛ НОСИВ БУЛЬЙОНИ З ДОМУ!!!!!

 • Ірина

  Привіт!Підскажіть скільки коштуватимуть пологи в перинатальному ,кому скіки давати.В повинен приймати пологи Липний хто, що може про нього написати?

  • Віка

   приаіт усім. прочитала про липніва із перенатального .цього лікара не раджу нікому. у мени сестра народжувала на початку року, її оперував харитонов, все було зроблено ідеально, з нею у палаті лежала жінка, яку оперував липнів, там просто п….., у неї мала бути двойня, одна дитина померла, лікар, правда, виправдовувався, що там його вини не має, шви були в жахливому стані, з них просто тік гній, вони були синючі, лікар на операцію прийшов пяний, про це потім дізналась від знайомої, яка там працює. і це не поодинокий випадок в його практиці, являється пянючий на операції.

 • Віка

  ВИ ЩО НЕ ЧИТАЄТЕ ПОПЕРЕДНІХ КОМЕНТІВ? Дуже вже багато про його сказано !!!Але я не раджу у його народжувати,до моєї знайомої на пологи прийшов п*яний.Раджу Вовк Ірину Миколаївну.

  • Анна

   Щось не дуже зрозуміла …. стосовно п’янки… це Ві про Липного сказали? Хотілося б почути подробиці…наскільки достовірна дана інформація? Чула тільки позитивні відгуки про нього.

  • мария

   Скажiть, у вас часом не залишився номер телефону Вовк I.М.?

 • Леся

  привіт! хто знає про Нестеренко з перинатального? напишіть))

  • Юлія

   знаходжуся на обліку в Нестеренко Л. М. народжувати за місяць, хотілося би почути якісь відгуки про неї.

 • Нетік

  Привіт! Хтось може порадити Жанну Тимощук з перинатального центру?

 • Альона

  Привіт підкажіть будь-ласка Романенко Ліля Георгівна, як врач з перенатального?

  • Діана

   Стояла моя знайома в неї (Романенко) на обліку.Розказувала,що як лікар ніби непогана,але багато просить.

 • Ирина

  Привіт всім, хто народжував у Музичук С.?? Що можете сказати?
  І взагалі стосовно Перинатального центру, які там зараз ціни у 2014 році, які внески, які умови, і яке відношення?

 • Гальок

  Хто розповість про Харітона? Маю родити у червні, кесерево! Скільки коштує? Яке відношення? І що в ходить в пекатет за 700грн?

  • нінель

   в перинатальному Харитон немає..

  • Анна

   Чула що дуже хороший Лікар! допоміг знайомій з першою дитинкою і вона народжувала другу в нього. Я була на консультації ,мені сподобалось! Планую в нього народжувати))

 • віта

  А хто щось чув про Морозюк Т.М. з перинатального?хто має її номер телефону?

 • yska

  стала на облік в Тимощук Ж.М. як лікарь здається непоганий… але вона мені прямо сказала що те що я стою на обліку в неї, це не дає гарантії що я можу тут народжувати…незрозуміло чому, всеодно скрізь приходиться платити гроші…хочу народжувати в Лічнера, бо моя мама його як лікаря хвалила, коли він ще працював на радіо заводі… підскажіть будь ласка які зараз розцінки на пологи і окрему післяпологову палату…дякую

 • віта

  альоні про романенко.
  Відповідальна ( Завжди бере телефон і вночі і у вихідні теж).Любить свою роботу,днює і ночує в лікарні,так що після родів завжди ходить і наглядає за вами аж до виписки. Розумна,толкова як лікар, багатьом допомагає завагітніти.Часто бачила під кабінетом іхніх працівників,які приводять своіх родичів на лікування до неі і самі лікуються у Романенко.У неі лікуються моі родичі,куми,з роботи дівчата.Не всім підходть іі прямолінійність і відвертість. ЛІКАР дійсно з великоі букви!

 • ОКСАНА

  Підскажіть будь ласка якісь відгуки про акушера Чухрій Валентина з перинатального

  • Меланья

   Чудова акушека! від Бога! двом моїм донечкам допомогла народитись! профессіонал на всі 100!

 • Іванна

  Альоні про Романенко:
  Я нею особисто дуже задоволена. На обліку стояла в неї і сонечко своє родила недавно теж в неї. Вона молодець!!! В мене був крупний плід ) але під час пологів вона від мене не відходила ) робила все щоб полегшити і біль і взагалі допомагала морально ) і родила я свою дівчину швидко і без травм ) коли мене перевели в палату всі лікарі були в шоці що в мене нема розривів бо плід крупний )і акушерку вона на роди взяла теж дуже хорошу. Вона прямолінійна, але це добре ) вона каже коротко прямо по суті ) можливо інколи в грубій формі ) але цільки тому що наші вагітні по іншому не розуміють (по собі сужу)…) за другим хлопчиком теж до неї піду.

 • Олена

  Народ хочу народити в перенатальному,але незнаю до кого зікаріфв піти. Маю кілька контактів. Хто народжував у Садової О.О і у Коновальчука.
  Скажіть яка вартість і чи відповідають стандартам та нормамам вище зазначені позитивні відгуки про Обласний Перенатальний Центр.

 • Іра

  Привіт! Хто чув про Гаврилюк Вікторію Миколаївну (лікар Перинатального Центру)?

 • vika

  Я двох народжувала у Садовоі і вела на збережені за старшою.чуйна та професійна завжди з посмішкою приходить до паціентів якщо буде третє то тоакож до неі звернусь)))))))))))))

 • Наталка

  Привіт!розкажіть про Мельничука, здається зараз він зав. перинального центру! хто в нього народжував, поділіться враженнями!мені на Пасху народжувати

  • Марія

   Я народжувала в Олега Юрійовича Мельничука, дуже хороший, привітний лікар.Я ним задоволена.

 • Маша

  Привіт! Я народжувала у Коновальчука 2- а роки тому, і насправді, залишилась дуже задоволена. Надзвичайно хороша людина та лікар, а головне відповідальний…Від початку і до кінця пологів знаходився поруч, і все робив практично сам. Пологи пройшли на «Ура», швидко та без жодних розривів. Я в захваті! Скоро маю народжувати вдруге,і планую домовлятись лише з ним. всім вдалих пологів!

 • Вікторія

  Підкажіть хтось про Бойко Світлану Антонівну з перинатального центру, як про лікаря. Буду дуже вдячна.

  • Лена

   Чудова людина, хороший Лікар!!!

 • Галя

  Дівчатка, підскажіть, які прививки роблять в перинат. центрі новонародженим?

 • НАТАЛКА

  ПРИВІТ ДІВЧАТА. ПІДКАЖІТЬ ДО КОГО КРАЩЕ ІТИ НА КЕСАРСЬКЕ???. МЕНІ НАРОДЖУВАТИ ЦЬОГО ЛІТА.

 • Оля

  Я теж хочу поділитись враженнями про перинатальний м.Рівного і про УЗД в Пахольчука. УЗД Пахольчук робить можливо і професійно, але строгий, мені говорив на останньому узі, що недорозвиток, мала вага… я ж геть розридалась… малюк родився 3200 без вад… А от перинатальний згадую з жахом. Привезли вночі з інтервалом схваток 7 хв і відкриттям матки 3 см, за ніч до ранку схватки йшли по 3 хв. на протязі 4 годин, чергувала Садова Олена Олександрівна. За ніч не навідалась(видно дрімала в ординаторській :) ), один раз зайшла акушерка, поміряла серцебиття дитини. Хоча я домовлялась з Лічнером, вночі не з’явився (хвалять його всі, та мабуть перехвалюють…) Садова ж зайшла вранці і сказала, що то предвісники(при відкритті і рівних схватках…) і забралась зі свого чергування, щоб зняти відповідальність. Відмучилась я ще добу у відділенні Патології вже з інтервалом у 1,5 хв наступної ночі, та чергового лікаря не дочекалась, всі чекали Лічнера до наступного ранку. Добре, що не подохла до ранку. А от вранці вже з відкриттям 7 см забрав Лічнер в родзал. Через складні роди у дитинки була величезна гематома, крововилив, не закричав одразу. Роди стимулювали, бо схватки затихали, серцебиття дитинки ледь прослуховувалось, порвалась до того ж , а зашивали без новокаїну. Що з дитинкою я взнала на третю добу, бо підняли з рідними кіпіш, чому дитина квола, не їсть, тільки спить. наплакалась… Прийсь тікати з Перинатального, щоб полікувати малюка…Добре, що він боровся за життя… Якби вчасно стимулювали пологи, багатьох проблем можна було б уникнути. Висновок: у Перинатальному розвели хабарництво, хамство, набрали своїх, чергові лінуються працювати…

  • Юля

   Хочу поділитися своїм враженям від хвальоного Пахальчука, лікар не компетентний. Ходила до нього всю вагітність і він не побачив що у мене коротка пуповина і що мене потрібно кісерити. Добре що все закінчилось добре, а могло із-за його помилки закінчитись летально. Так що врач він безтолковий, тільки про щічки дитини бачить. Гроші які дере, а толку «0″.
   Розкажу ще за перинатальний..Кісеив мене Лічнер. Хрошиий лікар, тільки грубоватий. Готували мене до природніх родів, так як не Пахальчук, ні в перинатальному на Узд не бачили мою коротку пуповину(отокі в нас спеціалісти). Як відішли води мучили мене з 9 ранку до 9 вечора. А дитина все не опускалась(бо пуповина то не пускала). Коли у дитини не підвищилось серцебиття, то вони зашевелились. Персонал там просто жах. Я лежу в реанімації під капельницьою. А вони мені привезли дитину і покинули, роби що хочеш. Кожен хоче на лапу, навіть медсестри. Лікарь два дні не приходив до дитини поки не підняли скандал і не викликали. Враженя жахливі

 • Ірина

  Стільки коментарів!!! А хто, і що може сказати про Юрчика. Я на дев»ятому місяці вагітності і перебуваю в роздумах: домовитись, чи розраховувать на чергового лікаря… Мені рекомендують Юрчика, а про нього майже нема ніяких відгцків. Напишіть, будь-ласка, хто, що знає. Дякую!!!!!!!!!!!

  • Таня

   Народвала в нього чотири роки тому лікар чудовий.

 • Наталія

  Хочу сказати про ШАРОВУ І.В. як гінеколога. На перший вигляд приємна, акцентує увагу що вона не приписує дорогих ліків. Я щоб поставити спіраль здавала різноманітні аналізи(це тривало з грудня,13р по травень,14р). Кожен раз за прийом 50 грн, мазок -50грн. Тричі здавала на флору бо лейкоцити при другому були 6.
  Плюнула на неї, пішла до Корольчук на Мірющенка. При здачі 1 аналізу все добре, «при менструації ставимо»- сказала. От і перенотальний, тянуть…і що дальше то більше

  • Ірина

   Я в Шарової лікувалась, ще коли вона працювала в Діагностичному центрі. Маю сказать, що історія була така ж, як і у вас. Тому, думаю, що це від людини залежить, а не від закладу.

   • Світлана

    Мда…дівчатка…хто вам взагалі її порадив????я по собі знаю…в неї була…результату ніякого тільки гроші витягувала…
    потім пішла туди ж до інчого лікаря,і залишилась просто задоволеною!і гроші залишились)

 • Катя

  підскажіть скількі коштуе кесерський розтин в перенатальному???????

  • Люда

   Медикаменти – до двох тисяч, анестезія – близько 1 тисячі, тариф лікарю – як мінімум 200$. А також різні витрати, типу благодійних внесків, плати за окрему палату та інше – до 1 тисячі. В нас пішло 4 тисячі гривень + тариф

 • Богдана

  Я зараз маю на днях родити в Харитонова чесно самий класний лікар дбайливий не має тарифу як інші…..Домовилась про роди за 5 хв з ним…….РЕКОМЕНДУЮ))))))))))

  • Іра

   Розкажете, коли народите??? Скільки взяв, і як себе поводив ??? Дякую.

   • Світлана

    Ірочка,я сама народжувала у Харитонова,дуже хороший лікар,уважний приємний….та що говорити,ЛІКАР ВІД БОГА!
    а такої як ціни він не говорив…взагалі нічого…просто віддячили самі

 • Наташа

  Народжувала свого синочка перед Великоднем рік назад в Музики Петра Трохимовича. Попередньо з ним домовлялась. Залишилася задоволеною повністю. Лікар і акушер дуже допомагали. В родовій був і душ і мяч і шведська стінка і холодильник. Чоловіку дозволяли бути поряд і показували як допомогти. Грошей ніхто не вимагав – заплатила лише благодійний внесок – 150 грн. Єдине що не сподобалось – виписна кімната, де внагло впарювали свої послуги фото і відео.

 • Тетяна

  Скажіть будь ласка хто народжував у Єнікєєвой???Пів року назад стояла на обліку у Романенко а народжувала у Лічнера, дізналась що знову вагітна от і підшукую хорошого спеціаліста, ну і по цінам оптимального.Порадьте будь ласка!!)

  • Ната

   В єнікеевой не ставайте на учьот. Хочете поспілкуватись напишіть Adel155@mail.ru

  • надежда

   не в коем случае не идите к Еникеивой,она меня чуть на тот свет не согнала!

 • Світлана

  Світланочка,пораджу вам Харитонова,томк що у Єнікеєвої дуже дорого

 • Олександра

  Народжувала в Лічнера що вам можу сказати – лікар хапко, зразу натякнув на те що потрібно буде дати взятку… Також чула за нього що десь недавно посеред робочого дня напився в перинатанальному і валявся в себе в кабінеті без свідомості…

 • Ирина

  Можлоиво і лікарі хороші і палати нормальні, але вибачте мене шановні, «згребли» 300 доларів за роби… Що це таке?? як би ж то то так мало бути, а то ні, Лічнеру в карман. Потім як дізналася, знайома хотіла на роботу влаштуватись , простою имедсестрою. то та головна лікарша сказала 1500 доларів!!!!!Що те таке??? Корупціонери там одні, а не лікарі!

 • люда

  степан іларійович першокласний фахівець йому рівних нема

 • віка

  Тимощук Жанна Михайлівна просто супер лікар народжувала в неї 11,10,2013 році нам порадили я єю задоволена на 200%

  • Лена

   Полностью поддерживаю!!!!! Я у нее родила всех своих троих сыночков и очень ею довольна. И что интересно не разу с ней не договаривалась, просто так получалось что каждый раз попадала случайно на ее смену!!!вот сейчас опять жду еще одного сыночка)))рожать 18 сентября и очень надеюсь что опять к ней попаду)))

  • Тома

   Я теж в Жанни Михайлівни народжувала))дуже задоволена)наступного разу відразу до неї піду

 • Людмила

  В нас в Клесові кого не спитай, то всі народжували в Лічнера – всі задоволені, всі щасливі, і всі непогано йому платили.Ми в 2011році приїхали до нього домовлятися.Як почув, звідки ми-дуже зрадів, похвалився, що весь Клесів в нього народжує (люди тут небідні))).Поставив дату кесаревого на 25 червня, мені лягти в патологію 20 червня.Але 23 числа вночі почали відходити води, Степан Ілларійович дуже швидко приїхав,постійно жартував і підбадьорував. Операція пройшла дуже добре! Дуже вдячні Лічнеру за професіалізм та медперсоналу за догляд – почувалася, як в гостях -все щось то приносили,цікавилися самопочуттям,то допомогу пропонували(якось хотіла заплатити медсестрі за те, що мені груди розімняла, то вона образилась, каже, що це її робота!)Я була в шоці!
  Ми з чоловіком знали ціни перинатального: звичайні роди-100$, кесарів розтин-200$. Але чомусь замість грошей тоді вирішили подарувати велику картину з бурштину. Це мабуть його не влаштувало,тому сказав нам,щоб ми більше ніколи до нього не звертались!

  • аня

   я теж з Клесова родила на мірющенка у Варварука лікар супер

 • емма

  Нещодавно мала нагоду поспілкуватись з Енікеєвою Вікторією, враження таке що брудом облили. Я не вагітна, але після розмови з нею добу приходила до себе -серце вилітало, от і думаю,а як же вагітні з нею спілкуюся, який у них емоційний стан після спілкування з таким горе-керівником. Невже зверхність до людей яку проявляє пані Вікторія стала нормою в нашому суспільстві. Чому зневага та хамство заполонило медичний заклад. Якщо так зневажливо та зверхньо веде себе керівник, то як веде себе решта персоналу? Невже за для цього відбулися подіі на Майдані, за для цьтго пролилася кров, щоб і надалі процвітало хамство та зневага.

 • олена

  я народжувала в 2008 році в Клані(в мене був кесарів розтин).Лікарі там хороші,но більше там народжувати не хочу,і за Звенигородської.Яка в нагло вимагає хабар,а якщо не даси,то вона тебе і не згадає.Так як було в мене,колі я прийшла знімати шви,вона сказала що вона мене не оперувала.Медсестра забрала суміш для годування,бо молока було мало і він не хотів брати грудь,годуй чім хоч,але я відвоювала.Я тут читаю і диву даюся,що жаліюлься на умови в паранатальному.В Клевані нема душа,і туалету в палаті.Це міні з 12 щвами нада було кинути дитину і іти в кінець калідора.до тебе навіть ніхто не загляне в палату.А санітаркі взагалі з космосу.

 • Оксана

  Скажите пожалуйста,кто знает номер телефона Мельничук Олега Юриечева была на приеме очень понравился а телефон забыла напишите пожалуста

 • Таня

  Хочу народжувати у Коновальчука,як завчасно потрібно домовлятися за роди,що можете сказати про лікаря?

 • Надя

  Хто народжував у Харитонової М.С.?? скільки обійшлося, як все пройшло?

 • Аня

  Підкажіть, будь ласка, хто що чув про Цілінську Маргариту Іллівну??? Все хороше і погане хотілося б почути)))

 • Іра

  Я хотіла народжувати у Коновальчука В.І., але не встигла, він іде у відпустку. Передав мене Мельнику В.В., а я про нього нічого не чула, може хтось щось знає, напишіть, будь ласка.

  • Натуся

   Народжувала в Мельника В.В. в 2012р синочка, лікар хороший, ставлення чудове і багато знайомих у нього народжувало, чула лише хороші відгуки. через 2 місяці донечку також планую в нього народжувати.

   • Оля

    Я з Вами згідна,я в нього народжувала 3-х дітей,це супер лікар,людина тільки хороше про нього можу сказати!!!! Ви вже родили? Як? де?

    • Таня

     Терміново потрібно номер телефону Мельника В.В.
     бо загубила візитку дякую

    • Ирина

     Вибачте що турбую…Але бачу ви писали відгук про Мельника Віталія Володимировича…Я зараз прохожу в нього лікування після чистки…Дійсно хороший лікар?

 • Надя

  Скажіть будь-ласка в кого можна стати на облік в Перинатальному який хороший лікар?

 • Інна )

  Привіт усім)
  хотілося б спитати,чи знаєте ви Садову Олену Олександрівну?
  мені її моя знайома порадила,казала,що хороший спеціаліст,і взагалі хороша людина!!
  що ви скажете?)

 • Аліна

  Дівчатка, може трохи не по темі, але може хтось знає до якого краще гінеколога іти, щоб видалити гострокінцеві кондиломи, чи може хтось лікувався без видалення від вірусу папілломи. Бо зараз є масса методів видалення і медикаментів, але ніхто не може порадити лікаря, який би знав як правильно з цим боротися. Всім завчасно дякую за допомогу!

 • Юля

  Дуже гарні умови все на вищому рівні. Дякую дуже персоналу який був присутній у мене на родах 1.09.2014 акушерочка просто молодець і Велике Дякую лікарю Єнікеєвій Вікторії Миколаївні, вона просто умнічка.

 • Катя

  Народжувала в перинатальному центрі влітку. Лікар – Федорків Артур Ігорович. Дуже чуйний і уважний, все пояснював, після пологів постійно заходив і жодного разу ні на які «подяки» навіть не натякнув.
  Народила без розривів і проблем хоча дуже боялась. Подяки заслуговує також і акушерочка. Молода, але дуже професійна. Світлана, прізвища нажаль не пам’ятаю.
  Дякую всьому колективу. Ви супер!

  • Іванна

   З лікарем Федоркіним знайома майже з дитинства…він з родини лікарів…і людина приємна!

 • Ірина

  Півроку тому я народила своє немовля . До цієї події я підійшла з найвищою відповідальністю. В мене мало бути все найкраще – тому після довгого вивчення, консультування, відгуках я зупинилися на перинотальному центрі, домовилася з лікарем Лічнером С. І. Треба відзначити, що більшого боягуза і панікьора ніж я важко знайти, і догодити не просто. Однак я згадую про свої пологи з великим задоволенням і вдячністю до тих людей, які допомогли мені зробити це. Великий уклін акушерці Христині, яка висиділа наді мною всі 10 годин і при цьому поводилася зі мною як з сестрою. Також велике дякую тоді чергуючій лікарю- Вікторії Миколаівні, яка з хвилини мого прибуття в пологовий була постійно поруч, підтримувала і навіть полегшувала біль масажуванням (який лікар буде таке робити?). Великий уклін Степану Іларійовичу, який ще до пологів завжди був лагідний, приємний, позитивний у відношенні до вагітноі ( а це так важливо!!!). Прибув на роди вчасно, оглядав постійно, керував процесом і допомагав. Після пологів щодня відвідував мене, оглядав, цікавився самопочуттям. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ моїй трійці.
  Хочу додати, що у цьому пологовому відчуваєш себе ніби ти народжуєш десь за кордоном – сервіс, палата, родзал – все вражаюче якісно, зручно, новітньо і надзвичайно комфортно для породіллі та дитини.
  Щодо ціни то я не знаю кому лікар чи хтось з персоналу каже якийсь прейскурант. Я сама вирішувала свою ціну подяки за допомогу у народженні. І вона поміркована – 1000 гр лікарю, і ще 800 персоналу за допомогу. І я вважаю, що це ніякий не хабар, бо я сама схотіла і таким чином віддячила людям за іх титанічно важку роботу;))))

 • Ася

  Хто стояв на обліку у Харітонової Марини Сергіївни, поділіться досвідом. Дякую.

  • Яя

   Марина Сергіївна хоча і молода, але дуже професійна і чуйна лікар. у мене всю вагітність була загроза передчасних пологів, але завдяки М.С.я її доносила до кінця. Рекомендую!

 • Ната

  Доброго, дня. Я дуже хотілаб, щоб мій відгук прочитали всі майбутні мами, але перед тим, як попасти в біду.
  Моя кума вирішила народжувати в панотальному центрі, прочитати відгуки навідь не прийшло в голову. Стала на учот в Єнікеевой Вікторії Миколаївної, приймала роди теж вона. Мало бути за три дні планове закриття паранотального, тому, щоб не втратити гроші Єнікеева вирішила стимулювати роди кумі, в наслідок чого підчас стримких родів дитинка вдарилась головкою, а ця так називаєма головний лікарь Еникеева, щоб скрити свій не профісіоналізм та свою вину, поставила діагноз, що легені не розкрились, и всі дибіли лікарі розкривали тиждень дитинці легені, слава Богу, вчасно дитинку перевели в обласну лікарню, де поставили правельний діагноз, переведи днем пізніше я боюсь подумати, що могло статись, тому,що дитина перестала вже реагувати, и с кожним днем лікування в паронатальному центри, дитинці ставало все гірше.

  Хочу звернутись до Єнікеевой Вікторії Миколаевни. Те що у вас немає ні душі ні совісті, це вже всі зрозуміли роженіци, які стояли у вас на учоті, та ті кому ви приймали роди та скалічили діток, але не забувайте про Бога, який дає цих діток, і ви, обовязково, за кожну з них відповісте.

  А всім майбутніх мам прошу, не звязуйтесь з цим паронатальним центром, та обходьте стороною Єнікееву, їй плевать на здоровя вашої дитини, заради грошей вона не задумуючись загубить вашу дитину. ЇЇ місце в зоні, не можу зрозуміти, чому, вона досі працює. Бажаю здоровя, та ангела охоронця, всім вашим діткам.

 • Оксана

  збираємось народжувати в перенатальному центрі, хотіли б знати яка зараз суму благодійних внесків?

 • катя

  доброго дняй

 • Лілія

  Народжувала у Романенко. Моя дитина про народженні не закричала. Синочок попав в реанімацію. Романенко сказала шо мою дитину буде лічити краший лікар. її звать Ковальова. Я заплатила 100 доларів.Вона дуже неуважна, постійно мені хамила.Просила щоб перевели в обласну. Відмовила. Персонал в реанімації був постійно пяний. Мій ангелочок помер.Ковальова сказала що нічого не можна було зробити. Перінатальний це місце де вбивають дітей

  • Олександра

   Ну, по-перше, Лілія!!! Брехати не тільки не гарно а й великий гріх!!! Коли це цікаво спостерігалася смерть у перинатальному, ще й у Романенко Л.Г??? Можливо ви просто із тих людей хто дуже заздрить Лілії Георгіївній і її професіоналізму?! Чи може вона вам не посміхнуласть на прийомі? Така справа як смертність ні від кого не приховується!!! Це знають усі! Для чого тут розкидатися пустими словами і своїми долларами??? Лілія Георгіївна як на мене найкращий лікар, а головне вона Людина!!! З нею можна поспілкуватись на будь-які теми, вона завжди вислухає кожного, підкаже, допоможе, насварить якщо треба. І ще й підзатильника дасть якщо заслужите!!! Не подобається характер можливо, то це інше питання! Люди різні, кожному не сподобаєшся!

   • серж

    Так люди бувають різні. Але за весь перенатальний не треба так відповідати,вам бог не дав побачити іншої сторони медалі то краще богу помоліться що вас обійшло!!! А що перенатальний це отстой так це факт!!!!Зібрали з усіх роддомів хапуг і бездарів які навіть у вену попасти не можуть це стосується медсестр. Розуміється є там нормальні лікарі але на жаль це виняток… Розкажу пізніше далі.

 • Аліна

  Привіт хтось може розповісти про Юрчика?

  • тори

   народжувала у Олега Миколайовича, дуже сподобався як лsкар s як людина.

  • Віка

   Дуже хороший лікар і гарна людина. Як лікуючий врач – ідеальний, двічи з тією самою проблемою ходити не треба. (На відміну від Шарової, що лікувала хламідії цілий рік і звела труби на ніць. При цьому змінюючи лікування кожного разу без результатно.) Народжувати не довелось через його відпустку, але чула інших дівчат – готові ще раз завагітніти, щоб народжувати у Юрчика!!! Раджу всім!!!

 • Катя

  Читаючи всі ці відгуки, неможливо і собі промовчати. Я «ЗА» Рівненський ОПЦ і «ЗА-ЗА-ЗА» Романенко Л.Г.!!!!!! Більш ні в кого там я не була, тому нічого про решту сказати не можу, а от про Лілію Георгіївну можна говорити безмжно довго! Перша наша з нею зустріч була не на прийомі, а випадково під одним кабінетом РОДА. Чесно кажучи, я її злякалась: прямолінійна – все каже «в лоб», проста, видно по розмові, що досить розумна…та і фізично вона більша за мене. Через деякий час дізналася, що вагітна…так як я не з Рівного, а у своєму місті до гінекологів не хотіла йти категорично, то вирішила звернутися до неї. І тепер…пройшло з тієї зустрічі близько 4 років і я розумію, що мені її послав Господь Бог. Це лікар від Бога, душу вкладає у кожного і тому іноді комусь здається, що вона не привітна чи зла…ні, це моральна втома від кожних пологів, від тих діагнозів, що вона виявлаяє…Уявіть собі: кожного підтримати, кожному зробити так, щоб було добре і матері і дитинці, комусь підказати, когось насварити, комусь чоловіка надоумити…все що завгодно. Хто народжував у Романенко Л.Г., той знає, як це і яка вона насправді. Я двох синочків родила з нею (і це правильно сказано, не «в неї», а «з нею»), бо вона народжує разом з тобою…біль твою терпить теж з тобою, дихає з тобою, плаче з тобою….Я безмежно вдячна Богу, що він наділв її цими якостями і що я з довірою можу прийти до неї і бути впевненою, що тут мене підлікують, тут мене підтримають і все пояснять. Велика вдячність лікарю Лілії Георгіївні за її смлінну працю і самовідданість! Нехай Бог віддасть Вам сторицею!!!

 • Марина

  Человеческая глупость, подлость и жадность есть везде. Мы переехали в Ровно после оккупации Крыма. В областном перинатальном центре невестка наблюдалась с момента приезда, все было прекрасно. Врач сказала – начнутся роды, не надо вызывать скорую, они повезут в городской роддом, берите такси, приезжайте сразу сюда. А в результате в час ночи рожающая женщина оказывается на улице, потому что две потерявшие совесть овцы, презрительно бросив через губу – «опять переселенцы», заявили, что у них рожают только по предварительной договоренности с врачом. Сын сначала хотел достать удостоверение участника АТО, а потом подумал: а как будет с другими, у кого нет такого? И поменяется ли после отношение? Их так и не приняли, просто выставили на улицу и закрыли дверь. В ноябре. Ночью. Даже не разрешили такси внутри подождать. В результате мой внук родился в том самом городском роддоме № 2, от которого нас так отговаривали. Невестку приняли немедленно, не задали ни одного лишнего вопроса. Очень обрадовались, когда выяснилось, что муж планировал присутствовать при родах. Все были очень внимательны и не требовали ничего лишнего. Я рада, что моего внука приняли руки неравнодушных и высокопрофессиональных врачей и акушерок. А злоба и стяжательство сотрудников роддома перинатального центра не останутся безнаказанными.

 • Наталія

  Хто народжував у Харитонової М.С.? Які в неї ціни?

 • Милка

  Привіт стою на обліку у Тимощук Жанни дура дурою,до вагітної ставлення ніякого, залякує якимись генетичними хворобами, і все Відправляє в Сінево щоб після цього отримати (откат),нікому не раджу іі як лікаря. Хочу перевестись до Юрчика хтось за нього може щось сказати, дякую чекаю на відповідь.

  • Тая

   Милка розкажіть будь ласка як пройшов ваше стояння на обліку в Тимощук???Бо мені її рекомендують, але ваш комент заставив мене сумніватися(((

 • Іванна

  Підскажіть будь ласка в кого краще стати на облік в Перинатальному?Дуже переживаю,бо перша вагітність закінчилась передчасними пологами і синочок помер…

  • Олександра

   Раджу Романенко Лілію Георгієвну. Дуже классний спеціаліст і взагалі людина. Триматиме в єжових рукавицях як то кажуть, але і толк буде великий. Не хвилюйтесь у Вас все буде добре))

  • Ангеліна

   Я порадила би Катерину Євгенівну. Лікар. дуже чуйна, привітна. У мене був срок 14-15 тижнів – вона мене взяла на облік. Бо в перинатальному ставлять до 12т.
   Ось іі (097 48 52 726) номер можливо комусь буде потрібний. Або ж Музику Олену Петрівну (097 07 51 532)

   • іра

    дівчата розкажіть хто що знає
    про лікаря лавренюк катерину євгеніївну

 • Світлана

  Дівчатка, підкажіть будь ласка мобільний Гуценко Інни Володимирівни, дуже треба.

 • Тетяна

  Доброго дня, хто щось чув про лiкаря з Перинатального Мельничука Олега Юрiйовича.

  • Марія

   Вже 5 років знаю його. Дуже хороший,привітний лікар.

 • Анастасія

  Всім привіт, дівчата підкажіть коли домовлятися за роди, в мене зараз 30_ 31 тиждень вагітності. Хочу народжувати в перент., живу в Березному.

  • Олександра

   Вже потрібно домовлятись! З 30 тижня треба підписати дозвіл.

   • Тома

    я домовлялася за 4 дні,до назначеного терміну пологів)

 • Марія

  Скажіть будь-ласка,то працює зараз ще Лічнер С.І в перинатальному чи ні?Я народжувала в нього першу дитину,він мені сподобався як лікар.Несподобалося тільки те у перинатальному ,що після родів медсестри дуже рідко приходили в палату,хіба шо коли позвониш у дзвінок і то не дуже спішать .А так в цілому нормально.зараз вагітна вдруге і вагаюся чи родити ще раз у Лічнера,бо чула про те,що він пяний приймав пологи.Я розумію ,що може це одиничні випадки ,але тоже нехочеться ризикувати здоровям своєі дитини,якщо Лічнер прийде до мене пяний на роди.І незнаю ,що робити.Підскажіть щось,хто в нього народжував останім часом..

 • Світлана

  Я рожала три года назад у прекрасного доктора Лыпного Виталия Хачю написать что он доктор от бога потому что если бы не он меня и маево ребенка небылаб вжывых, сейчяс я жду ище на одного малыша подскажите роботает еще етот замечятельный доктор или нет если есть у кого мобильный его то пожалуста напишыте

  • Іванна

   Мене КС Липний в травні 2014 року… Лікар від Бога залишились тільки найкращі враження…
   номер Віталія Михайловича-0934857902

 • леонела

  хто недавно народжував в перинатальному
  чи потрібно заздалегідь домовлятися, хто не домовлявся і зі схватками відразу приїжжав
  і цікавить скільки платили благодійного внеску
  дякую.

 • альона

  народжувала в перинатальному 31січня2010р.до родів місяц лежала там на збережені.медичний мерсонал був дуже уважний.роди приймала чудовий лікар вовк ірина миколаівна.води відійшли в 2год.ночі була неділя.відразу медсестра подзвонила лікарю додому і викликала чергового лікаря.ірина миколаівна приіхала пів 7 ранку(до цього часу була на тел.з черговим лікарем).народила я в15.05 весь час біля мене був лікар або месестра(вікторія).домовляйтесь тільки з вовк іриною миколаівной.РЕКОМЕНДУЮ.

 • Оксана

  Слава Украііні!Скільки людей,стільки думок!Хочу розповісти і свою думку про хвалений перенатальний!Гарні ремонти немають нічого спільного з людьським відношенням і професіоналізмом! Люди добрі,де ми живемо?Защо вмирали люди на майдані,і до тепер вмирають в АТО?Невже наш народ приречений?Все вирішує стан твого гаманця? Я хотіла родити в перенатальному,та на своє щастя на 28 неділі вагітності попала сюди із загрозою,щоб побачити на власні очі що тут робиться!!Порекомендували мені лікаря Липного В.М. Оглянула мене прямо на ліжку чергова лікарка і призначила капання.Перше що мене здивувало ,коли прийшла мед сестра і сказала щоб я пішла купила ліки.Дівчата які були в палаті теж були в шоці.Уявіть собі вагітну з болями посилають спуститись по сходах на перший поверх щоб купити ліки.Де людяність?Перший день покапали,на другий день легше не стало,прийшла чергова лікарка призначила ще одне капання,свого лікаря я так і не бачила,тільки чула його голос на коридорі,так як сказали мені дівчата по палаті які лежали тут по другій неділі,що це він.Пройшло сім днів я звернулася до мед сестри з питанням коли до мене зайде мій лікуючий лікар?На другий ранок він прийшов,запитався-хто тут моіі, я говорю що я!А він мене питає,що ти хотіла?Що ви б сказали на це?Плакати хочеться і кричати!!!Я його пацієнтка лежу в його палаті сьомий день а він пита що я хотіла????Коли пішла до нього в кабінет,він мене не оглянувши,не запитавши і слова,як я себе почуваю рекомендував мені капання за 12 тисяч грн.Я кажу а може воно мені не потрібно?На ці слова він відповів що не зашкодить…Я нічого не відповіла,пішла в палату,після цього я просто лежала ще чотири дні,ніхто мені нічого не робив,ніхто до нас в палату не заходив,єдине що кликали на серцебиття.На десятий день свого перебування він знову прийшов до нас в палату,я кажу що відчуваю дискомфорт,що ніччю болів живіт,на це він мені відповів що він також відчуває дискомфорт! Нема слів… Коли я на другий день пішла до нього в кабінет і попросила щоб він мене виписав,для чого я буду просто так лежати,коли мені ітак ніхто нічого не робить.?Ві сказав без проблем завтра випишу.О так на другий день з його ухмилками я була виписана додому!Мене ніхто так і не огляну чи все добре зі мною,просто так і відпустили! Зі сусідньоіі палати дівчина розказала мені що вона теж лежала тиждень і він до неіі не підходив,поки іі чоловік зі села не привіз свіжини і гроші,тоді він взяв іі на крісло подивився,казав сонечко,зайчик.Короче треба платити коли ти тільки зайшла в лікарню,щоб він до тебе зайшов і 200 грн це мала сума!І звичайно потім коли виписуєшся!Я можу і далі все це описувати і про санітарок хамок і про мед сестер малоліток які собі багато дозволяють у своііх висловлюваннях!!!Нема там людей,звірі!!!Всім треба дати гроші щоб тобою цікавились і робили ту роботу яку повинні робити і без цього! Хочу звернутися до Липного В.М.- будьте людиною в першу чергу,зробіть так щоб людина сама захотіла вам подякувати за ваш професіоналізм,не все вимірюється грошима,якщо немає на вас управи в цьому світі,то суд Божий точно буде!!!!!! Нікому не рекомендую перенатальний!!!!!Найгірші спогади ні в одній лікарні такого не бачила як тут!!!!!!!Жах!!!!Отак ми йдемо в європу!

  • Ірина

   А ви кудись поскаржились??? У нас крім розведеного хбарництва (самим народом розведеного) є ще одна проблема. Всі хто невдоволений, чомусь лише на форумах про це говорять. Давайте приймать міри.

   • Лора

    Згідна з Вами Ірино на 100%. І хочу звернутися до Всіх – коли ми хочемо жити в іншій країні, треба починати з себе. І коли нас ображають, люди не виконують свої службові обов’язки, і забули що таке людяність, будь ласка пишіть скарги і не тільки на форумах. У кожної державної установи є контролюючі органи. Саме туди треба і скаржитись, але обов’язково в письмовому вигляді. Проводяться додаткові розслідування- хоч можливо і вигородять, але декілька таких скарг і задумаються про необхідність такого «професіонала». Повірте – і ніколи не упускайте руки, тільки так можна змінити країну на краще. Щоб нарешті цінністю держави був народ, і здорова нація, а не гаманець.

  • Олександра

   теж там лежала і це бачила! Але я не мовчу і виказую своє невдоволення цим малоліткам як ви висловились) Треба всіх ставити на місце! А липний мурло ще те! Його теж треба на місце ставити! а ліки я сама казала санітарці щоб вона ішла і купляла! Ще я з загрозою не ходила по поверхам!!! Сама винна у такому ставленні до себе!

  • Ольга

   З вами повністю згідна.Опинившись із дитиною у патології немовлят надивилася чимало бездушної лікарської халатності,а молодший медперсонал-це взагалі нонсенс.Такий недогляд!!!

   • Наталія

    Медсестри післяпологового відділення – ЦЕ ВЕРХ БЕЗДАРНОСТІ і БЕЗВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!! Серед усіх змін поняттю «медична сестра» відповідає лише дівчина на ім’я Даша, єдина по-людські ставилась до новоспечених мам і їх дітей. Приголомшила малолітка-блонда, яку ми з чоловіком день після народження дитини просили прийти обробити дитинці пупочок,як лікар веліла, то це одоробло, інакше не назву, прийшло ввечері з визгами і вилило дитині на животик зеленку просто з банки…а потім ще дві лампи вигріваючих при температурі в кімнаті 32 градуси влітку, направила на відстані 15 см. від дитини. Якби зараз зустріла коси повидирала б непотребі тій…А взагалі огидне враження від цього відділення.

 • Натали

  Особисто я народжувала у Нобіса Валерія Юрієвича,ним дуже задоволена,до нього писали заяву на пологи,все пройшло швидко і весело.На той час,в 2012 році заплатили 100 $.
  Наступний раз планую народжувати на Мірющенка,але лікаря не брати.
  Криза в країні(
  Наступний раз,це липень 2015)))

 • Ирина

  Хто мав планове кесарево або просто кесарево?!Напишіть будь ласка ваші враження!Особливо цікавить зовнішні шви, дуже помітні???

  • Лілія

   Мала плановий кесарський розтин 12 років ьому у перинатальному. Лікар Ковальчук. Зробили косметичний шов. Непомітно зовсім. Нитками, що розсмоктуються. Іх потрібно купувати. Я задоволена результатом.

 • Віта

  Дівчата доброго дня хтось знае номер Мельничука О.Ю БУДЬЛАСКА!!! З перинатального центру

  • Тетяна

   050 675 8797 Мельничук О. Ю.

 • надійка

  Може хтось лікувався у лікарки Вовк Ірина Миколайвна ???Підкажіть як вона як лікар??? Усім дякую на перед за інформацію.

 • оксана

  хто має номер телефону до морозюк т.м. з перинатального?хто в неї народжував.напишіть,будь-ласка

 • Аліна

  Хочу народжувати в перенатальному, можливо хтось щось знає про лікаря Бойко?

 • Світлана

  Ціни-ЖАХ!!!Умови гарні-простий персонал,не враховуючи лікарів!!!Хіба в наш скрутний час може все так дорого коштувати.Зробили лапораскопію(позаматкова вагітність)взяли 5000гр!!!

 • Ася

  Дівчата, а що ви знаєте про Погребняк вікторію Василівну з перинатального? Так сталося, що мала 2 викидні і тепер попала уже до неї на лікування, пообіцяла, що обовязково цього року виносимо, що ви чули за неї?

  • Іванна

   Я лежала у відділенні Погребняк і знову буду до неї лягати!Я взахваті від неї,як від лікаря!У мене теж перша вагітність закінчилася трагічно(передчасні пологи у 26 тижнів,синочок через 2 дні помер).З Вікторією Василівною познайомилася,як попала в лікарню,відношення мене приємно здивувало,я їй довіряю більше ніж лікарю в якої стою на обліку!ВВ відноситься до моєї вагітності серйозно і відповідально!І персонал у відділені хороший!

   • Лілія

    Я теж в захваті від Погребняк Вікторіі Василівни. Лікар від Бога, дуже уважна, консультуюся у неі майже 13 років. Всім рекомендую як чудового фахівця гінеколога-ендокринолога. Багатьом моім знайомим допомогла завагітніти і народити.

    • Валентина

     Напишіть, будь-ласка, номер телефону Погребняк В. В. Дякую.

  • Лена

   Я в грудні народжувала в Погребняк В.В.і всю вагітність стояла в неї на обліку.дуже задоволена нею.Під час родів постійно була зі мною,і після кожен день заходила,цікавилась як ми,давала поради.

  • Тетяна

   Якщо пообіцяла- так і буде))) Завдяки професіоналізму Вікторії Василівни, моєму синочку, який з»явився на світ на 23-24 неділі вагітності(800г), зарез вісім місяців. У Її відділенні я три з половиною неділі я пролежала «без вод». Ніхто не вірив, що щось вийде з цієї вагітності, деякі лікарі навіть говорили Їй, при мені, на черговому огляді(а їх у мене було дуже багато) «що ти з нею граєшся, дай їй таблетку…» А от Вона повірила… Правилно поставлене лікування, підтримка Її та всього персоналу відділення. І от чудо! Дякую Богу і Вікторії Василівні за Антошку)))

   • Іванна

    я чула у відділенні вашу історію!Щиро Вас вітаю!

   • іра

    я теж народила свою донечку на 24 тижні з вагою 630 грам зараз нам 5 років моя донечка повністю здорова так що дівчата треба вірити у краще і у такому випадку як умене (на 22 тижні почали відходити води) треба запастися терпінням і просити доапомоги у Бога

 • Ася

  Дякую,заспокоїли! Не втрачаю надію, мені вона теж сподобалась!

  • Настя

   У всьому варто надіятись на Бога, вірити і молитись! Щодо «добрих» лікарів перинатального, то це певно від того, що вони такі «добрі» автомобільна стоянка під цим закладом, як перед Верховною Радою, це дами-лікарі своїм добром і зарплатнею на такі розкішні авта заробили…Мета практично усіх лікарів цього закладу «обдерти вас як липку», і якщо все буде нормально – це їх заслуга, а якщо ні, то ви ж будете винні. А щодо пані Погребняк, це «достойна» учениця Єнікеєвої, свого не упустить…

 • Інга

  Привіт! Підкажіть будь ласка ХОРОШОГО гінеколога! Я не вагітна, просто на огляд, бо останнім часом недобре себе почуваю! Була в одного, нічого не сказали, направили на дорогі аналізи і нічого навіть не пояснили! А хотілося б знати що зі мною і чи не вплине це на моє майбутнє(щодо народження діточок)… Буду дуже вдячна!!!!

  • Лілія

   Погребняк Вікторія Василівна перинатальний центр.

  • Марія

   Вже 5 років знаю його. Дуже хороший,привітний лікар Олег Юрійович Мельничук.

   • Марія

    Добрий день. Підскажіть, будь-ласка мені. Я в 2010 році народжувала в перинатальному екстренно, кесарив лікар, я забула його прізвище… Але пам’ятаю звати Олег, думала Миколайович, прізвище і телефон втратила. Можливо це Олег Юрійович. Зимою знову народжувати, хочу тільки до нього. Скажіть де можна побачити цього лікаря? В перинатальному в нього є кабінет? Він молодий, чорнявий? ))

  • Тетяна

   Цилінська Маргарита Іллівна- перинатальний центр

 • Юля

  Хто щось знаэ про Гаврилюк з перенатального?

 • Наташа

  Дуже вдячна Липному В.М. дуже хороший лікар,якби не він не знаю,що було б.
  Багато знайомих у нього народжували,всі задоволенні.Дуже йому вдячна.

  • Sofiya

   Дуже мало відгуків про Липного.Невже ніхто не стикався?Лікар справді майстер, хоч і молодий.Зустрілась з ним ще в 2010 р коли була на збереженні із старшим сином, та нарождувати пішла до Лічнера.Вже під час пологів, пожаліла.Хоча це і напередодні свята він вже в 10.00 ранку був не дуже тверезий, постійно кудись відходив або висів на турніку.Пологи приймала акушерка а він так, допомагав.Хоча він і справді має величезний досвід у своїй справі, тому і вважають його професіоналом.Але є відповідальність лікарів ще ніхто не відміняв.Доречі, Лічнер післямоїх пологів поїхав ще кудись врайон приймати інші пологи та вже був добряче напідпитку.Липний теж свого не впустить, але ще не «зажрався»як інші.Покищо він працює на свій авторитет.На другі пологи пішла вже донього.Сумму неназивав.Щодня приходив, цікавився ік я і дитина після пологів.Хоча на пологах теж кудись виходив та все мене підганяв, чого я так довго.Має він почуття гумору-це відволікає.Навіть сам міг передзвонити до мене і поцікавитись коли вже я прийду на пологи, бо переношувала 10 днів.А так можу сказати:скільки людей, стільки і думок.Кожному підходить свое.

 • Катя

  Скажіть яка ціна родів зараз в перинатальному?

  • Ексана

   !!!!!!!!!!!!!!!!Так, будь ласка, напишіть скільки зараз коштують пологи???????????

 • Ирина

  Скажіть будь ласка скільки зараз коштує кесарів розтин в лікаря Лічнер С.І.?

 • Анна

  Підскажіть будь-ласка за Бойко, все що можна!

  • Інна

   Ви щось дізнались про Бойко?Можливо народжували у неї?Напишіть,що знаєте.

 • Олена

  Доброго дня. Зараз я вам розкажу про свій досвід у Перинатальному.

 • Ексана

  Вперше я народжувала у перинатальному в грудні 2010 року.На 41 тижні. Ні з ким не домовлялася. На обліку стояла в Пелешок Ірини Ігорівни. Все було добре. Платила 80 грн благодійний внесок, коли ставала на облік. За пологи багато не платила. Все разом обійшлося в 1100 грн (сюди входить лікар – МУЗИКА Петро Трохимович, який був на зміні з 8 чи 9 ранку, акушерка, медсестра і ліки, тому,що матка погано розкривалась і 100 грн.благодійний внесок і купа різної хімії(рушники паперові, перчатки, миючий,чистячий засоби, патеки для сміття і т.д.)). Хочу сказати,що лікар мене оглядав,але самі пологи приймала акушерка, нажаль я не знаю її ім’я, дуже приємна жіночка. Лікар казав, якщо будеш слухатись акушерку,то не порвешся і різати не прийдеться. Так і було. :-) Весь процес у мене тривав 14 год (це від моменту відходження вод- 3.00 ночі, тоді схватки незрозуміло які…а коли вже поставики крапельницю, бо були малі схватки і матка погано розкривалась, то я відчула , що таке схватки в 14.30. І вже в 17.00 на грудях в мене лежав мій синочок) :-) 55,5 см і вага 4020 -це при тому,що я 55 кг і 165 см.). Хочу сказати,що все залежало від акушерки. А ось вже потім,коли мене перевели в окрему палату ( туалету і душу не було, були навпроти через колридор), я підписала документ про те,що прослухала лекцію як правильно годувати груддю і зціджувати молоко. Але ніхто мені її не провів. На 3 день,коли я вже була вдома,прибуло молоко,піднялася температура,а на ранок перегоріло,бо соски були потріскані і мені було боляче зціджуватись, не буду ж дитині з кров’ю давати. Може,це і моя вина, що я не настояла на тому, щоб мені все розказали, але ж якщо я підписала документ, то мені повинні були показати і розказати.
  Зараз же я знову стою на обліку вже з другою вагітністю, в того ж лікаря. В цей раз вже через автомат я заплатила благодійний внесок 100 грн + благодійний внесок на кабінет ( на мило і паперові рушники). Спочатку звучала сума 250 грн, але коли я на останньому своєму прийому дала 300, то здачі мені, зрозуміло, ніхто не дав.
  Мене засмучує не так корубція як те, що зараз на прийом до лікаря я ходжу 1 раз в 1,5 місяці. Хоча корубція – це проблема номер 1 в Україні! За 22 тижні була 3 рази. На першому прийому мене подивилась лікар, взяла аналізи і направила на УЗД. В той же день я стала на облік після УЗД, а на другому і третьому прийомі мене не важили, не міряли,не слухали серцебиття дитини. На другому прийомі я отримала направлення на друге УЗД. А на третьому прийому просто запитали чи все добре і дали направлення на наступні аналізи і повідомили,що знову на мене чекають через 1,5 місяці.

  Що це за нововведення такі? Дівчата, ви всі ходите на прийом раз у 1,5 місяці??? Скільки платили ?

  • Ірина Ковальчук

   Я теж в неї стояла та зараз стою на обліку по вагітності вже втретє. Прекрасна людина і лікар. Ніколи нічого лише не призначає і голову не дурить непотрібним лікуванням та візитами. Відвідую лікаря так само ( це якщо у вас все гаразд, то ходять так усі вагітні). Я їй обов язково передам ваші слова тут написані і думаю вона вас просто зніме з обліку. Йдіть туди де вам більше подобається. І не треба так брудно все описувати тут. Це низько і на » базарному » рівні . Я дуже вдячна Пелешок Ірині Ігорівні за нормальне ставлення і людяність. До речі , народжувала в Лічнера вперший раз , а вдруге в Музики. Дякую їм також за допомогу .

  • Олена

   Слово корупція пишеться через П, а не через Б !!!!!! Навчиться грамотно писати спочатку !!!! Перинатальний центр найкращий заклад у нашому місті . Жіноча консультація сама сама найкраща серед усіх !!!! Лікарі всі там нормальні !!! Одне задоволення туди ходити …

   • Олена

    Сижу у черзі до свого лікаря ( до речі Пелешок ІІ ) і пишу ….. Вас треба відправити у Львів на облік по ваг, де я стояла за першою вагітністю. 200 грн коштує міні консультація, вже мовчу за те, СК стати на облік по ваг там. Тоді б ви свого доктора на руках носили б. Що я зараз і роблю, бо є з чим порівняти. Таких консультацій я і близько не отримувала, все було сухо та коротко. Догадуйся сама.

    • Елінка

     Цікаво, де саме Вас у Львові так нечесно консультували? Адресу можна і хто саме, а то пораду туди ненароком. Дякую за відповідь.

 • Людмила

  Скажіть, будь ласка, скільки коштує КР? Та кого можете порадити з лікарів?

 • vikki

  Бойко С.А. очень хорошый специалист,рожала у нее в феврале и осталась очень довольна.Очень внимательная и скромная,умеет успокоить,мне было не страшно с ней.Сумму за роды не называет – мы дали сами сколько посчитали нужным.Рекомендую!

  • Емма

   Можна з вами якось зв»язатись і дізнатись більше про Бойко?

 • Льоля

  Всі хто хоче народжувати в перинатальному зрозумійте одну важливу річ: відношення мед.персоналу і лікарів до Вас прямопропорційне товщині вашого гаманця. Два кесарські(перше Єнікеєва, друге Погребняк) вцілому добре. Лежала довго на збереженні,тому про багатьох лікарів безпосередньо наслухалась.Медсестри і санітарки окрема тема:ПРОФЕСІОНАЛІЗМ недотягує до рівня ОПЦ. Винятки- одиниці. Дійсно варті звання ЛІКАР, на мою думку, Погребняк і Харитонов !!!

  • Наташа

   У мене зовсім протилежна думка.

   • Оксана

    У мене теж…Після пологів у Погребняк вже рік неможу дійти тями морально…А після її хвальоних швів зараз треба пластику робити…За час перебування в неї на обліку зробила море дороговартісних аналізів, звісно в тих закладах де вона сказала, попоїздила до неї, щоб вона в черговий раз здерла з мене гроші і направила ще на якісь аналізи…врешті жодної моєї проблеми, на яку скаржилась, вона не вирішила, лиша ліки одні за одними призначала, а сама по-якій вартості їх мені продавала це взагалі верх цинізму…Вобщєм гроші взяли по-повній і вона і акушерці назвала суму і ін…врешті ледь вийшла живою від цих «медиків» і з найнегативнішими враженнями, туди більше нізащо!..

    • Олеся

     Мій досвід перебування на обліку і народження у ПОГРЕБНЯК В.В. дуже недобрий. Як і у більшості її пацієнток моя вагітність почалась проблемно, тому я опинилась у відділенні Вікторії Василівни. Прийняла вона мене ніби робить величезну послугу і додому до себе забирає, а не у відділення державного закладу оформляє.Нормально заплатили, ніби пролікувала, була дуже добра, розказала, яка вона серйозна спеціаліст своєї справи, як рідко бере когось на облік і тільки при умові що народжують у неї. Вобщєм вела вона мою вагітність, кожне відвідування 300 грн. + по 200 грн. благодійні внески, завжди черги під кабінетом, там здоровому незнати, як висидіти щей після дороги, а вона вийде всіх порозганяє на якісь чи аналізи чи УЗІ, сама чи на роди, чи на обходи, день промудохає так, що ледь живий звідти виходиш. Ну, думала хоч роди нормально прийме лікар, що так себе хвалить-не вийшло. Ставила ламінарії, коли вже йшла родова діяльність, пробила води, я їй сказала що щось не те, але лікар поспішала додому, сказала лежати і чекати до ранку, добре, що мені вистачило розуму піти до акушерки відділення, набрали Погребняк, вона сказала,щоб черговий лікар дивилась, та виймала ці ламінарії і «плювалась» не розуміючи навіщо їх взагалі ставили. Потім родзал, туди Погребняк приїхала не в настрої, у неї таке часто, як виявилось, буває, дуже поспішала, тому без жодних пояснень поставили крапельницю, не пояснюючи що роблять, перервали природній процес пологів, лікар поводилась грубо, нічого не пояснювала, що і для чого робить, «кидала» якісь некоректні репліки, я щось намагалась спитати, вона відповідала – мені наплювати що у тебе там, нам треба дитина, при цьому треба було мовчати і звуку не видавати, в процесі пологів – уявляєте, так. Врешті мене і порізали у всі боки, і порвалась, шили по-живому, це притому, що я заздалегьді придбала ледокаїновий спрей, шили півтори години, відчувала все..»Подякували», як лікар сказала всім, кинули нас з дитиною у цьому родзалі на ніч,ніхто навіть двері не відкрив, вночі дитина почала хрипіти і задихатись, то медсестри не міг чоловік знайти всі покотом спали, а вранці прийшла акушерка, якій заплатили 700грн. і почала кричати, щоб 30 грн. негайно віддали за якісь укол, я ледь при тямі була, чоловік дитину тримає, а вона оре вже 30грн. доставайте. У мене почалась кровотеча, бо акушерці були важливіші ще 30 грн. а не мій сечовий міхур переповнений(хто народжував розуміє). На каталці завезли в палату, до-речі, домовлялись з Вікторією Василівною за одномісну, поклали в двомісну щей без вигод., а ще через день відправила мене Погребняк на УЗІ, а потім знову ж таки по-живому, по всім тим швам і гематомам, нічого не пояснюючи, вона чистила мене знову, так роди «професійно» провела… Заплатили ми їй, як сказала, а при виписці навіть епікриз не отримали і ще,що найцікавіше, перед родами вона сказала віддати їй обмінну карту з усіма резутьтатами УЗІ і аналізами, я запитала для чого це їй, я ж щоразу знімала для неї копії, відповіла-вам воно не треба. Розумію, це так лікар страхувалась на випадок,якщо щось піде не так. Не знаю у кого який досвід народження у Погребняк В.В., якщо я, впринципі здорова, спортивна, молода жінка так настраждалась у неї, що говорити тим, у кого справді якісь нюанси зі здоров’ям…Зверху цієї сторінки написано, що інформація, яку тут лишають може врятувати чиєсь життя, сподіваюсь це комусь допоможе і, моя вам порада – не ідіть ставати на облік і народжувати до лікарів, які тільки й заглядають до вашої кишені, їм начхати на вас і ваше здоров’я!

     • Анна

      Хочу написати свій відгук про досвід перебування на обліку у пані Погребняк В.В..Маючи гіркий спомин перших пологів, дуже сподівалася, що цього разу я знайшла правильного лікаря і була дуже впевнена, що буде все гаразд. Вагітність при моїх патологіях лікар корегувала добре. Уважно прислухалась до моїх скарг і вчасно приймала міри. В кінці третього триместру лікар перестала реагувати на мої скарги, через що, спровокувала інтенсивний ріст плоду.Це і привело до важких пологів і складних наслідків зі мною.Щоразу післяпологове відвідування закінчувалось недбалим оглядом, тому що все поставлене на потік. Так як лікар постійно мала нескінченні черги і була постійно зайнята.Я змушена була звернутися до іншого спеціаліста. В результаті було виявлене задавнене післяпологове запалення яйників і ендометріоз.Інший спеціаліст був здивований,як лікар пролонгувала вагітність і рекомендувала природні пологи при моїх патологіях.Після цих пережитих подій,рекомендувати даного лікаря страшно, так як вона абсолютно не переймається, що буде з мамою і дитиною під час і після пологів.Тому шукайте компетентних фахівців, які будуть на перше місце ставити життя, а не ГРОШІ.Адже клятва лікаря «не нашкодь», але це її не стосується.

 • Катя С.

  Я в шоке от комментариев! Какая нахрен правильность писания? Люди! Врачей осталась малость! Все думают как денег заработать на нас с вами! А не о нашем здоровье! Относитесь к работе с умом! Врачи работают с живими , а не мертвецами!

 • Оксана

  Девочки кто знает номер телефона Вовк Ирина Николаевна срочно надо пожалуйста

  • Раїса

   Вовк Ірина Миколаївна 0675805187

   • Раїса

    Db,fxnt 0675805182

    • Раїса

     Вибачте, помилилася – Вовк Ірина Миколаївна 0675805182

 • Дмитро

  Два тижні тому, дружина народжували в перинатальному центрі. Пологи приймала – Садова Олена Олександрівна. Враження як від закладу так і від персоналу дуже гарні – ніхто не грубив та грошей не вимагав. Хтось писав вище в коментарях, що персонал не професіонали – з цим не згідний, навпаки враження від їхньої роботи самі найкращі (все проходило спокійно – без метушні).
  Особливо вдячні Олені Олександрівній за її високий професіоналізм – так як пологи були не досить легкими (дитинка перед пологами не перевернулася і народжувалась догори головою), лікар діяла досить впевнено, постійно говорила дружині, що і коли потрібно робити (коли тужитись, як дихати і т.п.).
  Дуже радий, що в нашому місті є такий гарний заклад і такі прекрасні лікарі.

  • таня

   никому нераджу до неи.садовои..вона мою дитину убила..и визнала свою вину…але мени вид цього нелегше…

 • раїса

  Хто знає телефон лікаря Юрчик,напишіть ,будь-ласка

 • Галина

  Хто знає телефон до лікаря УЗД на третьму поверсі Перетинального центру, Оксани Володимирівни, підскажіть будь-ласка, дякую.

 • оксана

  я народжувала 6 місяців назад у чергової зміни -передчасні пологи в мене були у Морозюк Тетяни Миколаївни.дуже вдячна їй за порядність,чуйність,ввічливість.

 • віка

  Я ВЖЕ 4 РАЗИ НАРОДЖУВАЛА В ПРЕНАТАЛЬНОМУ У БУЗАША А.В. ВСІ РАЗИ І ЗБИРАЮСЬ ДО НЬГО ЗНОВУ. ХОЧУ СКАЗАТИ ЩО МЕНІ ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЯ ЙОГО СТАВЛЕННЯ ДО ПОРОДІЛЬ. ХОРОШИЙ І СПІВЧУТЛИВИЙ ЛІКАР. БАГАТО ЧУЛА ЩО ГОВОРЯТЬ ЩО ВІН КРИЧИТЬ, НА МЕНЕ НЕ КРИЧАВ НІ РАЗУ, АЛЕ Є ТАКІ НЕДОТРОГИ ЩО МАМУ ПРИ РОДАХ КЛИЧУТЬ – БО БЕЗ МАМИ НЕМОЖЕ , ТО ВИ МЕНЕ ВИБАЧТЕ НЕ КОЖЕН ВИТРИМАЄ. Я ВВАЖАЮ ЙОГО ХОРОШИМ ЛІКАРЕМ.

 • Иванна

  Хто знає щось за лікаря Чупира Алла Яківна з перенатального???

 • Ксюша

  Хто народжував у Музики Петра Трохомовича??? скажіть який він? як себе поводить?

  • Олена

   Моя подруга народжувала у Музики. Дуже задоволена, лікар уважний, індивідуально підходить до кожної пацієнтки. Але є один нюанс, лікар вже трохи похилого віку, тому багато хто сумнівається вже чи варто до нього іти. Але звичайно, досвід нікуди не дінеться як і професіоналізм… Вирішувати звичайно вам.

 • Анюта

  Доброго дня всім! Хочу написати відгук про Харитонова О С. з перинатального. Будучи вагітною, як і всі шукала хорошого лікаря, який би прийняв би в мене пологи. Начитавшись відгуків про лікарів, вирішила, що народжувати в нього буде найкращим варіантом.На перший погляд враження хороші – ввічливий, гарно відповідає на всі запитання. Коли вперше до нього прийшла (25 тижнів (загроза передчасних пологів), він послугав, пощупав живіт і сказав, що все ок; «наступного разу прийти через 1 місяць, якщо якісь запитання чи проблеми, то обов»язково дзвонити. Кожного разу все повторювалося. Потім, десь на 37-38 тижні в мене піднявся тиск, та й аналізи були не дуже добрі. Я подзвонила до Харитонова і повідомила про це. І тут я почула таке: прийми такі то таблетки протягом 5 днів і все буде добре – і вимкнув телефон.Потім я дізналася, що ці таблетки призначають тільки в стаціонарі і тільки в екстрених ситуаціях. Не довго думаючи, я лягаю на збереження в пологовий на Мірющенка,там лікуюся і благополучно народжую (без розривів) здорову дитинку.Народжувала в Голуб Ольги Іванівни.Дуже хороша людина і професіонал. А Харитонов КОЗЕЛ навіть не передзвонив і не поцікавився про моє самопочуття. Дівчата! Не народжуйте в Харитонова!

  • Мар"яна

   Стану на захист Харитонова!!! Маю народжувати у нього через два тижні. З 30 тижня ходжу до нього на огляди, приблизно, що три тижні. Лікар дійсно від Бога, завжди підніме трубку, а якщо зайнятий то пізніше передзвонить. Тиждень тому мала серйозні проблеми, набрякли ноги до такої степені, що ледве ставала на ноги, лікар у якої стою на обліку прописала таблеточки і сказала лежати, поменше ходити… ефективності на протязі 3х днів не було… Не витримала пішла до Олександра Сергійовича той виписав препарат і лікувальний чай на травах, уже ввечері після прийому ліків пішло покращення, а зараз бігаю як до вагітності і навіть не думаю про відпочинок. Завтра знову до нього на огляд. Всі мої подруги народжували саме в нього і від всіх лише схвальні відгуки…

 • Інна

  Дівчата! Хтось народжував сам (природнім шляхом) після перших кесерських пологів? У якого лікаря? Поділіться будь ласка!!!

 • Марина

  Хто обстежувався в Ольги Юрівни (гінеколог) в перинатальному !? Які враження? Як лікар вона нормальна?

 • таня

  Підскажіть про Ларису Миколаївну, що в Пепенатальному на другому поверсі…

 • Ная

  Скажіть будь ласка хто що знає за Нестеренко?Чи варто в неі народжувати?Плюс обвиття пуповиной ,може є хороший спеціаліст в таких випадках?

  • Іванна

   Чесно,не рекомендую!Стою в неї на обліку,не задоволена,плутає термін,забуває проблеми!Декілька місяців пролежала в лікарні ні разу не зайшла…

 • Ксения

  Доброго дня. Хочу почути вiдгуки за Серветник з перинотального? Чи варто домовлятися з нею?

 • Люда

  Хочу сказати, що перинатальний цент хороший заклад, але й гроші там гребуть хороші! Сама ще не народжувала,але хто зі знайомих був там,то знають!

 • Олена

  Народжувала у перенатальному! Заклад звичайно хороший, умови чудові, але персонал дуже різноманітний… Я лежала тиждень, тому бачила усі 4 зміни медсестер і акушерів. До 2 змін взагалі не було до чого придертися, дівчатка усі уважні і дуже людяні, без проблем можна було щось і спитати і на щось пожалітися. А 2 інші зміни це була жесть. В мене було все закуплено по списку і навіть більше. Дівчата медсестри не соромлячись і не запитуючи внаглу ішли до мого підвіконня і брали собі все що їм було потрібно! Коли мені дитинці потрібно було обробити пуповину, мені сказали піти купити перикись тому що у них немає!!! Я пішла і купила, пуповину обробили, після чого мою баночку перекису просто забрали собі!!! А якщо робили зауваження чи просили повернути то тоді просто більше не заходили в палату і коли потрібно було зробити укол то треба було бігти по декілька разів просити і чекати. Все це веду до того що всіх звичайно під одну планку ставити не можна! Непрофесіоналізму звичайно багато, але є і дуже хороші людяні працівники. Тому на одні відгуки звертати увагу не можна, як на кого попадеш…

 • Ева

  Девочки, кто собирается рожать у врача Коновальчука Василия умоляю вас: НЕ ДЕЛАЙТЕ этого!!! Прямо сейчас договаривайтесь с кем то другим, только не отдавайте себя в руки этому жуткому «врачу»!!!!! Жуткий пофигист, бездушный человек, на родах постоянно ходит курит, не отвечает на вопросы, ведет себя жестоко!!! Попала к этому врачу случайно, в итоге спасали на минуты и меня и ребенка, а все из-за его просто катастрофического непрофессионализма!!! Девочки, бегите от него, лучше уже у дежурного врача рожать!!!

 • віка

  Дівчата підскажіть будь-ласка хто недавно народжував, що то за акушерській пакет і чи він дійсно пригодився? і чи як купуєш цей пакет то вже нічого більше нетреба купувити?
  дякую.

 • оля

  підскажіть номер телефону Єнікеєвої

 • Наталья

  пікажіть до якого адекватного лікаря мона ставати на облік зараз в мене термін 8 тижнів?

 • Наталі

  Які зараз ціни на Мірющенка і в Перинатальному? Чи називають суму, чи обов’язково платити?

  • Катя

   В перенатальному звичайно дорожче, але не на багато. Ціни взалежності від лікаря у якого будете народжувати. Акушеркам, які вже за вами будуть дивитися після родів ми при виписці давали тільки пакет з цукерками і шампанським. За палату особисто я не платила нічого, хоча і була в одномісній палаті. Бувають випадки коли ви просити індивідуальну палату- треба щось заплатити. Трохи більший список по якому ви все купуєте на роди в перенатальному. Особисто моя думка: народжуйте в перенатальному якщо маєте можливість. Вирішувати звичайно вам, але в мене була можливість порівняти. Я будучи вагітною лежала на збереженні на мірющенка. Слів у мене немає, умов взагалі ніяких, навіть помитися у душі не дозволяли бо тільки для персоналу. І це умови для вагітних!!! Те що приносили їсти, нормальні сільські люди навіть свиням не дають. Бачила їхні род зали, жахливі!!! А про палати взагалі мовчу. Мені спочатку порадили народжувати на мірющенка і коли ми пішли домовлятися я запитала в якому стані їхні палати. Мені розказали гарну казку про евроремонти і т.д. Після того як я особисто побачила палату-ми втікли в перенатальний. Переплата не велика, але особисто для мене воно того стоіло!!!

 • Джульєтта

  Доброго дня! Підкажіть, хто щось чув про Лавренюк Катерину Євгенівну? Чи хороша вона, як лікар?

 • Іра

  Я просто в шоці…. Як в цих нелюдів хватає совісті казати про 200, 300 дол. і т.д. коли в країні таке робиться(і навіть якщо і не робилося б). Я звичайно не про тих породіль, які пруться в перинатальний, бо їм так хочеться (такі хай платять хоч і по 1000), а про тих жінок, яким дійсно немає іншого виходу, бо здоров*я не дозволяє народити самій в простому районному роддомі. При зарплаті в 2000 грн. треба 3 місяці нічого не їсти і не пити (не говорячи про щось інше)для того, щоб «лікаря віддячити»… А ще чи всі ту зарплату мають… Жах, просто жах… Це не лікарі, це – сволоти.

 • Анна

  Хто нещодавно народжував у перинатальному чи просто знаєте лікарів??Підкажіть будьласка щось про Садову Олену Олександрівну, яка вона як лікар, людина і ціни??бо від знайомих чула багато хороших відгуків, а тут дуже мало, тому незнаю чи звертатися, бо порадили її. І ще хто знає ціни за перебування в палатах?

  • таня

   невздумайте донеи.вона убила мою дитину…це сука з сук..

 • Оксана

  Напишiть будь – ласка номер телефона Нобiса В. Ю.

 • іра

  дівтиата хто що знає про лікаря лавренюк катерину євгеніївну з перинатального

 • Ольга

  Де найкраще робити УЗД ?на обліку в перинатальному?

 • Аріна

  Доброго дня!Хто народжував у Погребняк В.В. з перинатального???Які враження?Скільки коштують роди?

 • Вікторія

  Добрий вечір! А якщо прописка Рівенська, то щоб отримати дозвіл на пологи треба платити?

  • Катя

   Ні, нічого не платиться, заходите в кабінет до Єнікеєвоі і підписуєте заяву. Вона буде питати чому з рівн пропискою і в перенатальний. То я сказала що мені хорошого лікаря порадили яка працює у вас і я хочу в неі народжувати. Але майте на увазі що вам спочатку треба домовитися з лікарем у якого хочете народжувати вона на заяві пише «не заперечую». І тільки тоді ідете до Єнікеєвоі.

 • Іра

  Доброго дня дівчата. Хочу поділитись враженнями про пологи в перинатальному центрі. Домовлялись з лікарем на перед, так як це наша перша дитина… вагітність протікала без особливих проблем, але хотілось щоб і закінчилась так само!
  Почались перейми, подзвонили лікарю… а він виявився на відпочинку і сказав, що не приїде. Ми поїхали в пологовий на чергову зміну. Нашим лікарем був Федорків Артур Ігорович. Про що ми потім ні на секунду не пожаліли. В школу підготовки до пологів ми не ходили… лікар нам все розказав, показав, одним словом повністю підготував до народження дитинки, вселив впевненість в тому, що все буде добре! Наші пологи перетворились з муки, про які тут часто пишуть, на справжнє свято народження нового життя! Дякую Артуру Ігоровичу, його чудовій зміні за професіоналізм, людяність і турботу. Жодних розривів, проблем і зайвих переживань!
  Бажаю всім, хто ще має на нороджувати, знайти свого лікаря! А хто не знайшов – потрапити до мого лікаря!!!

  • ліна

   а скільки ви йому подякували?якщо це просто зміна.я такождумаю поступати просто на зміну не домовлятися

   • Іра

    Хочете дякуєте… хочете ні… ніхто не змушує.
    просто ми вважали за потрібне подякувати людині, яка віддала частинку себе заради мого з донечкою здоров’я і щастя!

  • Люда

   І в мене схожа ситуація була,тільки мій лікар з яким я домовлялась був на лікарняному,і відправив мене до Липного,я мала народжувати в нього,потрапила в пологовий 2.06.14р.2.06.14р.йому телефонувала і я і персонал,він не приїхав,правда тоді я так і не родила,вранці о 10год 3.06. він прийшов подивився і все,за цілий день не заглядував.(як лікар і людина він мені не сподобався,дуже зарозумілий(Липний В.М)).4.06.14р я всетаки народила,і роди приймавчерговий лікар Федорків Артур Ігорович,тому що Липний сказав «Я не приїду,тому що не в Рівному».А я навіть рада що його не було,тому що Артур Ігорович «Лікар від Бога».Він жодного разу не крикнув на мене,хоч я і не правильно тужилась.Навпаки заспокоював і розповідав як треба.І в наступні дні приходив цікавився почутям моїм і дитинки.Я дуже вдячна йому і дівчатам(акушерці і санітарці) які були на зміні.Всі виявились дуже хороші люди.Нехай Бог посилає їм здоров’я.Я зараз вагітна другою дитиною і планую народжувати тільки в нього і всім РЕКОМЕНДУЮ!!!

 • Irish

  Готуюсь народити вперше) Сказали, що з рівненською пропискою в паранатальний просто так не попасти, обов’язково треба домовитись з лікарем і написати заяву…. Підкажіть, будь ласка, толкового і «не дорогого» лікаря.
  Чула про Харитонова О.С., хто в нього народжував? Які враження?

  • оля

   Я теж з рівненською пропискою,але народжувати буду тут тільки от теж з лікарем не можу оприділитися,сестра два рази народжувала у Тимощук.

   • Irish

    а заява писали?

    • оля

     Ще ні,але треба писати коли домовляєся з лікарем.

  • Анюта

   Читайте мій відгук від 18. 06. 2015!

 • оля

  Скажіть будь ласка як лікар Тимощук Жанна Михайлівна та скільки стоять роди у перинатальному?

 • Наталья

  Добрий вечір підкажіть скільки коштують роди у Погребняк?????

 • Наталья

  Якщо народжувати у чергової зміни скільки коштують роди,чи хто як вважає за потрібне хочеш подякуй а хочеш ні.

  • таня

   Такси немає! Хто скільки вважає за потрібне! І 100у.е. мінімум- це не правда! Навіть якщо брати по старому курсу!))

 • Маша

  підкажіть,хочу стати на облік,думаю Романенко чи Єнікеева,у кого які враження,і які зараз ціни)

 • Наталія

  підскажіть хто лікувався у Романенко по безпліддю, як до неї попасти, чи приймає іногородніх, або якогось хорошого лікаря по безпліддю порадьте, буду дуже вдячна.

  • Олександра

   До неї потрапити не проблема, приймає іногородніх))) Приїжаєте і просто встаєте в чергу)))

 • юля

  В кого роди приймав Мельничук О Ю???стою в нього на обліку ніби непоганий лікар, а от щодо домовленості про роди ще не впевнена, хотіла б дізнатись як він,шо він, чи приїжає в будь який час на роди, яка ціна. Буду дуже вдячна за будь яку інформацію

  • Маришка

   я народжувала в Мельничука, але доні вже 5 років :)
   лікар просто прекрасний, дуже уважний і чуйний, ніякого тобі слова кривого, завжди руку подасть щоб встати…. перші пологи, не знала що і до чого, то спочатку просто ввечері приїжав і відкривав свій кабінет – щоб оглянути і впевнити що все добре ідуть легенькі схватки, поступала в роддом вже вночі – теж приїхав одразу (хоча це були якраз вихідні і День молоді), сидів біля мене всю ніч і анекдоти росказував (не так як дехто пише, що лікар десь спав, а все робила акушерка), був присутній до самого народження, все пройшло просто чудово, ніякх швів чи розривів чи проблем…. сам приходив щодня (крім чергового лікаря) і сам приніс виписку :)
   на той час я платила 200у.е. (це було на всю бригаду: йому, акушерці і неонатологу – бо приїхала до мене теж у вихідний спеціально зав.відділенням)

   • юля

    А ви з ним домовлялись??

    • маришка

     ну да :) чого б він до мене просто так приперся на вихідних

     • Марія

      Скажіть, а скільки приблизно цьому лікарю років?

     • Оксана

      А в мене було цілком все навпаки.Схватки почалися у вечері,а він приїхав топір в 6 ранку.І біля мене не сидів,а приходив через годину нестерпно накураний.І роди прийняв так,що дитя пролежало 2 тижні в реанімації.І ніякого співчутя,чи пояснень я не отримала.Хоча також домовилися з ним.

 • Марина

  На облік ставати тільки до Романенко,вона уважна до проблем,гарно консультує,всіх кого треба підключить аби тобі допомогти.Я не вагітніла 10років,об’іздила всіх світил у Києві,Львові,Тернополі-все дарма,тільки викачували шаленігроші.До Романенко завели куми,через три місяці я вже була вагітна.Родила синочка,йому вже 9місяців теж у Романенко,дуже задоволена. Щиро бажаю і вам стати мамою!!телеф.іі 067 709 5417

 • Олена

  Усім привіт.Хочу хоч із запізненням висловити ВЕЛИКУ ПОДЯКУ усьому персоналу Нашого Рівненеського перинатального центру. Я сама із Рівного, два роки назад народжувала свого синочка. Спочатку пролежала шість неділь на збереженні у відділенні паталогії, відношення починаючи від прибиральниць та закінчуючи завідуючим просто БОМБА. Підтримували усі і добрим словом, і діями, і порадами. Повірте бо порівняти є із чим до цьго лежала у Києві, також і у перинатальному і в звичайному роддомі– причому по знайомству і за гроші. Про відношення навідь нема порівнянь, кормили просто жах за два місяці не разу не принесли не то що мясо чи рибу, навідь сосисок не було. А людей які приіхали у Київ їх більшість- провідати немає кому, от і раціон для вагітної :( . У Рівному з харчуванням все по-іншому, дуже пристойне, особливо для дівчат котрих не можуть провідувати кожного дня.
  Дуже вражена була після операції в реанімаційному відділенні- це святі люди,які знаходяться на своєму місті.ВЕЛИКА ВАМ ПОДЯКА!!!
  Прочитала відгуки мам про довгу реєстрацію на приймальні та завзяте відношення-БРЕХНЯ! Мене прийняли швидко із добрим словом та шутками,і черговий лікар ні які питання про воші не задавав, а оглянув і провів у палату із НОРМАЛЬНИМ ліжком. А яке ви всі чекаєте?із натурального дерева та з ортопедичним матрасом? Це смішно!
  Окрема подяка лікарям,які мене вели це Романенко Лілія Георгієвна-перебувала у неї на обліку, та Лічнер Степан Іларійович-лікар з великої букви у якого народжувала(був кесарів розтин). Ні про які гроші ні хто не разу не заікнувся навідь, а давати, чи ні, це справа кожної людини і нема чого жалітися.
  Дуже Вам всім дякую за мого синочка! Прийду до Вас народжувати дівчинку :) )

 • Лейла

  Підкажіть,хто що знає за Коновальчука Василя Івановича з перинатального?

  • Олена

   Народжувала у Василя Івановича 9.07.2015 р. після перебувань на збереженні в ІПАГ (Київ) та в паталогії в Перинатальному. Домовлялась з лікарем завчасно і ні разу не пошкодувала про свій ввибір! Василь Іванович дуже уважний та професійний, інколи суворий (лишнє не скаже). Щодня відвідував і оглядав як після пологів, так і до – в паталогії. Пологи проводив планові, шляхом кесеревого розтину. За 20 хв мій чоловік зміг пригорнути до себе синочка, а я вже в реанімації побачила своє «щастя». Словами не описати, як ми вдячні п. Коновальчуку, який до речі, і шви сам знімав, і цінні поради щодо вигодовування давав, підбадьорював. Одним словом, лікар – майстер своєї справи!

 • Инна

  Доброго дня!цікавить лікар Нестеренко з Міцкевича, в кого які відгуки про неї?
  хочу стати до неї на облік чи варто!

 • Тетяна

  Доброго дня, дівчата. Сама я з Луцька, але живу і працюю у Рівному.Потрібно ставати на облік, кого порадите? Дякую.

 • Марія

  Добрий день. Скажіть, чи є в перинатальному центрі лікар-гінеколог за іменем Олег Миколайович? Я просто не помню його прізвища, він мене кесарив у 2010 році, коли ще був зав. від. Лічнер. Крутиться в голові чи то Басюк, чи то Борсюк. А може я взагалі не запам’ятала… Дуже веселий, привітний, ми з ним не домовлялися, роди були екстренні, кесарили, бригада була молода, всі добрі, чуйні, веселились, розказували мені анекдоти… Врач молодий, чорнявий, не худенький, не дуже високий. Скажіть, як мені його знайти, чи він ще працює… Мені через 4 міс. народжувати, хотілось би до нього попасти. Дякую всім не байдужим. (Я не з Рівного, тому не так просто приїхати в центр.)

  • маша

   ви скоріше всього говорите про Юрчика Олега Миколайовича.він працює

   • Марія

    Дякую. Так, можливо це і він є.

  • Инна

   Юрчик Олег Миколайович! Лікар чудовий. Стояла у нього на обліку та народжувала КР. Враження тільки позитивні! Він зараз на скільки мені відомо, працю в родзалі. Домовитися можна. 050 759667

 • Катя

  Добрго дня. Народжувала в перинатальному центрі. Вагітність не перша. В дома вже бігають дітки. Всіх народжувала в Рівному в різних лікарів. Всі пологи викликали. Цього разу мені порекомендували Артура Ігоровича Федорківа. Чому? – вагітність протікала не дуже добре. Хотілось гарно народити.
  Так і сталось. Недодавно народира малюка. Без жодних проблем, таблеток (попередні роди без них не обходились) і стресів.
  Відразу видно, що лікар любить свою роботу і своїх пацієнтів. Якщо Бог подарує нам ще вагітність – на роди тільки до нього. А мені є з чим порівняти)
  Перинатальний – найкращий заклад в області і гарно тримає марку завдяки професіоналізму і турботі персоналу, що там працює!

 • Ірина

  Привіт дівчата.Таке питання,як можна домовитись про кесарів розтин без показань?можливо хтось домовлявся то скажіть як і з ким?чула що беруть справку в окуліста про те,що народжувати тільки через КС.я розумію,що це природа,всі народжують,що так краще,але я дуже боюсь болі,я часом падаю в обморок просто після огляду на кріслі,тому народжувати хочу тільки через КС.Будь ласка порадьте з ким можна так домовитись?
  І підкажіть як краще,ставати на облік до того в кого будете народжувати чи немає різниці?і ще скажіть ціну на КС.Всім наперед дякую

  • Оленка

   Привіт я теж хотіла КС але порадилася і мене лікар переконала що краще епідуральна анестезія. Я вже народжувала і в курсі що це таке(жесть) тому також буду брати анестезія тільки зараз не знаю цін бо народжувала ще у 2010 р.

  • Катя

   Найпростіше домовлятися про кс з гол лікарем Єнікеєвою. До речі вона якраз то практикує більше кс ніж природні пологи. Правда у лютому коли я народжувала, то чула що вона брала за цю послугу 200-300 $. Так що є підозра, що зараз ще дорожче

 • Оленка

  ПРивіт всім напишіть будь-ласка хто народжував у Бойко С.А. Скільки вона бере за пологи?????? Може хтось в курсі скільки коштує епідуралка?Дякую заздалегідь.

 • Альона

  Привіт дівчата. Розкажіть хто стояв на обліку або народжував у Романенко Л.Г? Яка ціна на пологи?

 • Жанна

  Про Садову і Морозюк хто чув чи народжував?

  • Оксана

   Я місяць назад народжувала в Морозюк Т.М. – чудовий лікар. Я після родів місяць була в лікарні, то вона постійно заходила, турбувалася за дитинку. А про гроші зовсім мови не було. Я не розумію навіщо люди пишуть ці негативні відгуки. Нарешті в Рівному відкрився нормальний центр і то його обгадять. Кому не подобається тут, то хай народжують в своїх районах. От там капец.

 • Іра

  Дівчата,напишіть будь ласка хтось якусь інформацію про Погребняк В.В.Можливо маєте номер телефону.Думаю стати до неї на облік

  • Настя

   Не раджу нікому! Є у перинатальному дійсно нормальні лікарі, молоді, ще не такі спорчені хапуги…а народжувати краще у Лічнера, сама шкодую, що не послухала знайомих і пішла до Погребняк…

 • Наталя

  Дівчатка,чому так мало коментарів про Бойко Світлану Антонівну???Невже ніхто не народжував у неї???Розкажіть хто що знає!Будь ласка!

  • Альона

   І я збираю інформацію про Бойко С.А., невже мало хто в неї народжував?

 • Іванка

  Привіт.Напишіть будь ласка про Шевчук Валентину Вадимівну і Стецюк Людмила Василівна!!!!Дякую зазделегідь…

 • валентина

  Підкажіть номер телефону Лічнера С.Л.

  • Надія

   почитайте мій комментарій від 09.11.2015р
   можливо у вас інша думка, напишить будь-ласка))

 • Ольга

  Хочу поділитися своєю історією.Стояла на обліку в Пелешок І.І.,дуже їй вдячна,хороший лікар і чуйна людина.Народжувала у Коновальчука В.І.Враження двоякі-лікар привітний,але на мою думку,безвідповідальний.Післяпологовий період-це просто ЖАХ,медсестри-нетактовні,невічливі хамки,абсолютно нелюдяні.Чергова педіатр недогледіла,запустила маля,дитина попала в патологію недоношених.Загалом пролежали ми там 10 днів.Коли виписувались, склалося враження,що викинули якнайшвидше,щоб зняти з себе відповідальнісь за такий недогляд.Враження вкрай негативні.Майбутні,будьте уважними у виборі пологового.

  • Наталія

   ПІСЛЯПОЛОГОВЕ ЖАХІТТЯ – це персонал цього відділення. Замість того, щоб підтримати молодих мам і татусів, розказати, навчити, підказати щось по-огляду за дитиною, ці тварюки влаштують вам там школу виживання…виключення лише єнікеєвські пацієнтки, за ними, як сказала наша неонатолог, справді доглядають.

 • Надія

  Всім привіт) хочу поділитись з вами своїми враженями про цей заклад. Мені довелось тут побувати у жовтні 2014р.,Це був просто жах. Гроші викачували з мене як тільки могли! В мене такий характер, що я не промовчу, і коли я говорила їм своє обурення чи давала зауваження мед персоналу то вони були готові викинути мене на вулицю навіть без речей!!!!
  у мене було сідничне передлежання, плюс шия дитини була обвита пуповиною 2рази(за це на узд в перинат. нічого не сказали мені), і було моловіддя та передчасне старіння матки.я багато чула від своїх подруг про лік. Лічнера С.І. і зразу пішла до нього…… можливо це лікар від Бога…. але я не можу з цим погодитися – халатності в ньому стільки, що можна всіх голодуючих людей в Африці нагодувати!!! за весь час мого перебування там він жодного разу до мене не прийшов!!!! а ті лікарі, що замість нього приходили,говорили, що в мене дитина велика і т.д.,що дуже тяжкий стан, і що тільки лічнер може прийняти роди навіть на суму зробили натяк, а ще не радили мені йому щось говорити з цього приводу.я в дикому жаху щей зараз.. Я НЕ РАДЖУ ЛІЧНЕРА ЯК ЛІКАРЯ І МОЖУ ЙОМУ ЦЕ ПРЯМО В ОЧІ СКАЗАТИ.робить з себе Бога, царя. а до мене ставиться як до бомжа.. а коли я його зустріла в коридорі то запитала чому він до мене не підходить, не перевіряє, не цікавиться моїм станом, станом моєї дитини, він спокійно відповів що підійде через 2дня!!! і я не відмовилась платити благодійний внесок до того часу поки він мене не огляне..а коли пройшло 2 дні то з самого ранечку прийшла медсестра і сказала що мене переводять в іншу лікарню і сказали щоб я вибрала куди мені хочеться. так як я не місцева бо більше часу живу в києві я попросила у дівчат з кімнати щоб вони мене зорієнтували і я вибрала обласний пологовій буд.
  скажу вам чесно, я жодного разу не пошкодувала що туди приїхала
  через випадок з лічнером з лікарем не домовлялась. тут за мене відразу взялись і вже тут виявили обвиття пуповиною і зважили дитину яка виявилась на 1600кг меншою ніж говорили в перинатальному…. був черговий лікар але він відмовився так як був важкий стан, води вже відійшли і дитина не подавала ознак життя
  Дякувати БОГУ ВСЕ ОБІЙШЛОСЬ ДОБРЕ.черговий лікар сказав що йому зателефонував Валерій Ю. і сказав попередити його щодо моїх пологів. він приїхав відразу по дзвінку. все розумно, в доступній формі розказав, заспокоїв і порадив покластися на Бога))) дякуючи йому і не дивлячись на тяжкий стан мене і дитини пологи пройшли дуже швидко, легко, а головне ЩАСЛИВО. дитина закричала зразу і все з нею було добре, акушерка і санітарка дуже привітні, розказали що треба купувати а що ні бо вони дають своє щоб не списувати
  також сподобалась дитяча лікарка
  одним словом фахівці, видно що люблять свою роботу, добре ставлення відчувалось ще задовго до того як заплатили))))) молодці, знають свою справу!! ВСІМ РАДЖУ НОБІС В.Ю. побільше б таких людей
  а за лічнера то ще скажу таке: спустіться з неба до нас, простих земних людей….
  можливо ще хтось у нього народжував, можливо він не завжди такий «пафосний» і халатний, пишіть. цікаво почитати думку ще й і вашу)))

 • Алла

  Всім привіт! Я теж народжувала в перинатальному центрі в 2013 році. Вагітніть у мене була дуже важка. Майже всю вагітність я пролежала на збереженні. Спочатку лежала на Мірющенка У Рудик О. С. Я їй дуже вдячна якби не вона дитинка б моя не вижила. Потім мене перевели у інше відділення. На 28 тижні вагітності на Мірющенка мені сказали, що я більше недоношу і мене будуть кесерити. Я не погодилась і чоловік самовільно забрав мене у перенатальний центр. І я ще 3 місяці лежала у перенатальному. Я незнаю як зараз, але тоді ніяких грошей ніхто з мене не викачував. Народила я на 38 тижні. Був кесарський розтин. Мала народжувати у Коновальчука В. І. Прекрасний лікар. Але так склались обставини, що кесерив мене Лічнер І. С. Ніякого зверхнього ставлення я не відчула. Як на мене в порівнянні з Мірющенка перенатальний центр це небо і земля. Я дуже вдячна Коновальчуку В. І і Лічнеру І. С. за свого синочка.

 • Оксана

  Люди добрі, що ви пишете, я просто в шоці. Місяць назад я народжувала в перинатальному центрі. Там все зовсім не так як тут пишуть. Народжувала в Морозюк Т.М. Все було добре, хороший лікар. А третій поверх, лікарі, медперсонал – це просто казка, відношення чудове, за дітьми дивляться, як за своїми. Я там була місяць. За гроші навіть мови не було. В Рівному відкрився один нормальний заклад, і той обгадять. Нашим людям взагалі добра робити не треба.

  • Оля

   Оксано,і я в шоці,але з точністю до навпаки.Казки бувають різні…

  • Маша

   Оксана!я також планую народжувати в Тетни Миколаївни.А ви на зміну попали?і чому ви місяць лежали?розкажіть,будь-ласка

   • Оксана

    Я попала на зміну до Тетяни Миколаївни. Місяць пролежала тому що народила дитинку в 7 місяців. Була спочатку реанімація, потім відділення інтенсивної терапії, на третьому поверсі, де ми і пробули місяць часу. Відношення медперсоналу чудове, головне самій залишатися людиною, а не виставляти свої коники. Там ти пацієнтка, а та якою ти є за межали закладу не має значення. Деякі жінки пишуть маразм. Вони думають, що заїхали в центр в будуть показувати лікарям, які вони круті. Багато грошей тягне реанімація, це правда. Ліки дуже дорогі, кожний день дають список.

    • Настя

     А Ви були на місці всіх цих жінок, щоб судити про їх «маразм»???…тут люди пишуть про свій біль, який пережили через горе-професіоналів і застерегти від цього інших. Ні жодне відділення перинатального, а я побувала у всіх і вела себе дуже гарно і слухняно, не справило на мене позитивного враження! Поки не заплатиш, ніхто і не гляне на тебе, і платити треба всім – від лікаря до санітарки, і не факт, що врешті у тебе все буде гаразд…

 • Альона

  Напишіть будь-ласка, хто народжував у Бойко Світлани Антонівної?

 • Юлія

  Порадьте будь ласка лікаря до якого можна стати на облік у перинатальному центрі?

 • люда

  Попавши в реанімацію на Мірющенка будьте готові до того що назначення роблять по телефону,в карту невписують всі препарати…..В нас після переводу в обласну лікарі показали карту сина-там навіть діагнозу не було.А про препарати які давали сину ніслова-добре що листочки для аптеки лишились і так дізнались.За пять днів динині жодного разу не допомогли покакати в результаті камяний меконій виймали медсестри обласній.Хоча 70 памперсів взяли для сина…..Обласній лікарні дякую за те ,що ви люди і нам допомогли.Перевезення для одних платне а для інших безплатне!

 • катя

  після кесерського ростину дитина впала в кому…((

 • ліля

  Стою на обліку у Гуменюк Л.В. Хто що про неї може сказати? Хто в неї народжував?

 • светлана

  Доброго дня а скажите будь ласка а скильки буде стоить кесерив розтин. И интересует цена самой родить. Если я не месная. И кого по рекомендуете врача для пологив.

 • Юлия

  Добрый вечер !!Кто знает,сколько стоит у Личнера кесарево ??спасибо!!

 • Катя

  Хто наороджував у Мельника В. В., хто що може сказати як він як лікар

 • Юлия

  ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДО ЯКОГО ХОРОШОГО ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІКАРЯ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТА МЕДОГЛЯД? хто що знає про Гуменюк Л.В.?

  • Ольга

   Стояла на обліку в Людмили Василівної,як лікар вона мені дуже сподобалась,завжди давала відповіді на усі запитання,постійно давала безліч корисних порад,як були проблеми я до неї телефонувала,все дуже швидко вирішувалось.Я рахую,що вона професіонал та знає свою роботу на 5 +

   • Анна

    А ви не могли б дати номер телефону Гуменюк Людмили Василівни ? Дуже хочу стати до неї на облік! Буду вдячна …

 • Альона

  Хто народжував у Липного Віталія михайловича? напишіть відгук про нього)

  • Оксана

   Липний нормальний лікар, коли лежала в перинатальному, то чула за нього. Просто йдете у відділення і домовляєтеся з ним ( 2 поверх). Подяку в грошовому еквіваленті визначаєте Ви самі. Дякую всьому.

  • таня

   хороший врвч.очень хороший..всем говорю только к нему рожать….или к Личнеру….

  • таня

   очень хорошый…он супер

 • Альона

  Підкажіть, будь ласка, хто що чув про Цілінську Маргариту Іллівну???

  • Оля

   Перший огляд обійшовся в 500грн. – наборчік для огляду, який сама впарила, по 100 грн. кожен аналіз-мазочок, які в перенатальному безкоштовні..результати аналізів не повідомляє…по телефону каже, що все гаразд, врешті, коли через місяць добилась до тих результатів виявилось є проблеми..іногородніх на облік брати не хоче, каже так приїжайте щомісяця (суму лишити)))..якось так…роди не приймає.

 • Ірина

  Доброго вечора! Проживаю в Рівному, прописку маю з Рівненської області, потрібно ставати скоро на облік але незнаю куди і до кого. Мене цікавить чи поставлять мене в перинотальний центр, бо за нього більше наче позитивних відгуків?! Або яким чином туди можна потрапити? Допоможіть будь-ласка розібратися!

  • Ольга

   У мене були треті пологи. Трьох дітей народжувала у Перенатальному (2007,2010,2016). Проживаю і приписана в Рівному.
   Можу порекомендувати Мельника В.В.Не можу сказати жодного поганого слова.
   І акушерка з ним хороша працює.
   «Дякувала» як вважала за потрібне, по можливості.

 • Ольга

  Хто народжував у Садової,знаю,що вона дуже хороший лікар.

 • Христина

  Підскажіть будь ласка, що ви знаєте за Лічнера С І.
  Чи хороший він лікар і скільки приблизно бере грн ??
  Дякую)

 • Олена

  Доброго вечора дівчата.Можливо хтось народжував у Геккеля Євгена Володимировича,він працює в другому пологовому.Напишіть будь-ласка свої враження .Нам його порадили.Незнаю що робити.Народжувати через 2-3 тижні.Буду дуже вдячна за відгук.

 • Таня

  Я 7.01.2016 родила в перенотальному, мені сподобалось і ставлення, і кваліфікація лікарів:-) зважаючи на те що родила при здачі змін ніхто нікуди не пішов поки роди не закінчились. Малий був обвитий, з потугами вийшла накладка і всерівно жодного грубого слова в свою сторону я не почула. Родила в Липного за другим піду до нього. Дуже здивувала медсестер в подлівці в своїй тарілці знайшла порційний кусочок курячого м’яса стояла з круглими від подиву очима. А коли сказала, що в пологовому свого міста їла суп з манки де з жирів дві каплі олії зверху, і дитина під час їжі впузіку робила все можливе щоб той суп в пузік не попав з такими самими очима стояли вони.

 • Тамара...

  Всім привіт. Планую родити у Лічнера С.І.,Хто знає яка сума подяки?

 • Наташа

  Як у церкві ,скільки не шкода)

 • Наталі

  Доброго дня! Хотіла б дізнатися про лікаря ПОГРЕБНЯК Вікторію Василівну. Може хтось народжував? Як приймає роди? І чи сама говорить скільки будуть коштувати? Справа в тому, що мені скоро народжувати і я планую у Вікторії Вас. Моя вагітність спочатку проходила не дуже добре, вже два рази лежала в перинальному на збереженні у Погребняк В.В. Але, Слава Богу, і дякуючи лікарші, все зараз добре. Мені вона здалася доброю та чуйною, завжди приходила, питала як себе почуваю, а коли бачила, що я дуже переживаю – підтримувала,заспокоювала. Але хотіла б, все таки, дізнатися як приймає роди, і чи сама приймає, чи залишає все на акушерку???
  ДУЖЕ чекаю ваших коментарів!!!!

  • Маша

   У Вікторії Василівни я пролежала майже всю вагітність на збереженні. І вона приймала пологи. Народжувала Я в 2013. Як лікар вона дуже хороший професіонал. Під час схваток ( 6 годин) прибігала весь час дивитись мене. А медсестра не відходила ні на хвилину. Гарно прийняла пологи ( 20 хв). Єдиний мінус- дорого. Вона після пологів сама ціну називає. Але воно того стоїть. Раджу її.

   • Наталі

    На той час 2013 дорого – то скільки?? Скажіть,будь ласка, якщо можете?

   • Оля

    Хочете, щоб покромсали на «зірочку» і промордували тиждень в післяпологовому – вам до Погребняк…Нічим вона особливо не переймається в процесі пологів, як кому пощастить, а гроші бере УХ ЯКІ, щей іншим членам своєї «команди» назве скільки платити…

  • Собуцька Юлія

   На рахунок Погребняк – я залишилась дуже задоволена!!! Якби не вона я не зуміла б сама народити дівчинку 4200 кг 56 ст. Дуже відповідальна, чуйна, вічлива,у самий важливий момент, коли вже не має сили допомагає зосередитись, дуже підтримує і після пологів приїздить і у вихідні, розказує про догляжд за дитиною, я залишилася в захваті, мої пологи тривали 7 годин, останню годину вона не відходила від мене. Основне підібрати лікаря який тобі підходить і довіритись йому ( а розкрамсати можуть всі – все замежить від породіллі)я знала що Погребняк візьме трубку, не забухає і приїде і у ночі і в свято!

   • Оля

    Ну, певно ви під настрій хороший попали…А професійні гінекологи, бачачи роботу пані Погребняк за голову «беруться»…

    • Анна

     Ось і в мене так було.Лікар за голову взявся, після пологів у Погребняк В.В.Через її лікарську помилку, моя дитина ледь не залишилася калікою,а я більше року намагаюся відновити здоров’я.Нажаль здоров’я я втратила назавжди у цього «горе» спеціаліста.Вагітність і пологи-це гострий момент і саме правильне рішення лікаря збереже життя і здоров’я мамі і дитині в майбутньому.Як фахівець, вона зовсім не компетентна в цьому плані.Тому не йдіть ставати на облік і народжувати у лікаря, який думає лише про гроші, їй всерівно на вас і на ваше здоров’я!!!

   • Наталія

    Цікава така логіка, чисто лікарська..якщо пройшло все супер – це докторка «красавіца», а якщо ні..-це породілля винна..Але, один момент – це не породіль в медичних ВУЗАХ вчать народжувати, а лікарів-гінекологів приймати пологи і навчити породіль, як діяти; чи це породіллі прагнуть, щоб над ними так познущались, як тут описують..Не знаю, хто там задоволений Погребняк..мені під час пологів вона зробила надріз зигзагом, зашила його так, що свищі утворились, три місяці дитині, а я не присідаю досі, і дитина бере грудь тільки лежачи, бо навіть стояти досі боляче. Притому за 5-ть днів лежачи в післяпологовому вона навіть не обробила ці шви, поки лікар відділення не сказала. І, до речі, більшість тих, з ким я лежала у її відділенні, зібравши інформацію про те, як вона приймає роди пішли до Лічнера.

   • Зоя

    Скільки ж ви платили щоб від вас так трубку брали?Я стояла у неї на обліку після того як пролежала місяць у її відділенні,добитись на прийом важко постійно занята.коли в 7-м місяців у мене відійшли води викликали швидку і всю дорогу,всю ніч у перенатальному я їй звонила але трубку вона не взяла,а до мене ніхто з лікарів і навіть медсестер не підходив коли я конала без вод і зі схватками бо я пациентка ПогребнякВ.В. вже вранці коли помінялась зміна чоловік наробив репету,то забрали в родзал,де В.В. появилась аж в 11.00.

 • Тося

  Доброго дня! Напишіть відгуки хто народжував недавно у Садової О.?

  • таня

   садова ето не человек..ето изверг………..нерокомендую ..ребенка убить может..

 • Таня

  Скажіть, будь ласка,до Харитонова О.С. лягають на збереження і чи він веде вагітність? Чи тільки пологи приймає? Відгукніться, хто стикався.

 • Анастасія

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки зараз коштує приблизно кесарів розтин у перинатальному??? Дуже потрібно знати. Хто можливо знає чи сам народжував?
  Буду дуже вдячна за інформацію!!!

 • Настя

  Доброго дня! Дівчата, хто знає щось про Букатєвич Анну Володимирівну, невролога. Може хтось звертався до неї. Хочу знати, яка вона, як лікар!. Дякую.

  • Руслан

   Були ми в Букатевич. Може вона й спеціаліст, але свої навики показує, коли ДУЖЕ добре заплатять. В дитини була кома, а вона про все мовчала. ЗАВЖДИ мовчала. Тоді питання: нащо той огляд, коли ти батькам нічого не кажеш? Порекомендую лікаря приватного на Мірбщенка – Кіщук. А вам вирішувати і обирати.

 • Лєна

  Доброго дня!Дівчата,хто знає щось про Музику Петра Трохімовича,чи працює він ще

  • Катя

   Доброго дня… Ще працює.. Збираюсь народжувати в нього в квітні 2 дитинку…

   • Аня

    Привіт. А де саме приймає музика петро трохимович?

 • Вікторія

  В пренатальному народила трьох чудових діток, пологи приймав Лічнер Степан Іларіонович- лікар від Бога всім рекомендую. Педіатру та акушеркам потрібно дати хотяб якісь гроші. Щоб було краще відношення, принципі як скрізь зарез.

 • Мирослава

  Дівчата скажіть будь-ласка, хочу народжувати в перинатальному,як там з палатами до родів та після??? по скільки чоловік в палатах чи там одиночні палати??? після родів дитинка з мамою залишаються чі вони в окремих палатах лежать?????

 • Валентина

  Доброго дня. Скажіть будь -ласка хто чув про Музику Олену Петрівну? І скільки зараз коштує кс в перинатальному?.Дякую

  • Оля

   Музика Олена Петрывна вже давно в Киеві…

 • _________

  Привіт! Хтось стояв на обліку у Нестеренко? Хотілосяб знати відгуки ….

 • Marina

  Не раджу народжувати у Геккеля Є.В. Погано почистив, шви розійшлися. Будуть оперувати…

 • Мирослава

  Скажіть хто народжував то який там дають список???

 • Оля

  Привет всем ! В январе было второе кесарево …запланированное ,кесерил Личнер ! Все прошло лучше чем я ожидала ,шов идеальный ,лучше чем был после первого кс . Отношение персонала хорошое , палаты супер ! Стоимость была в запланированного кс от 150$

  • ольга

   Ця сума разом із ліками чи лиш подяка лікарю?

 • Наташа

  Підкажіть будь-ласка. скільки вартують роди??? І можливо хтось стояв на обліку у Нестеренко?????

  • Настя

   Нікому не раджу УЗД у Ірини 2-поверх перенатального. Підіть в діагностичний до Сосинюк, в 4Д-навпроти діагностичного,врешті в Благодар, тільки не туди. За 150-200 грн. просидите день в черзі, находу, вибачте на слові, білизну зніматимете, бо узістка постійно поспішає, а її медсестра постійно чимось невоволена і ще в спину підганяє.А в тих закладах, прийдете на свій час, все детально розкажуть і настрій піднімуть, а не зіпсують його напроч перепадаючи перед Єнікеєвськими клієнтками і мордуючи всіх інших.

 • анастасія

  Привіт.В мене кіста яїчника і я вагітна 17 тижнів,направили в перенатальний центр на операцію,запевняють що таких операцій роблять багато.Можливо хтось щось подібне робив,підскажіть будь ласка як все проходило і чи здорові дітки після такого,тому що дуже лячно за своє дитя.

  • Ірина

   На 2 узд по вагітності знайшли кисту правого яйника 5 см (20-21 тиждень).Щодо операції-сказали робити через декілька місяців після родів.Родила сама на 40 тижні в перинатальному, а операцію робила через 4 місяці після пологів в Обласній лікарні в лапороскопії(хірургічний корпус, 4 поверх).Правда , під час операції знайшли ще 1 кісту (зліва ) і велику, яку на 3 узд не бачили.Одночасно видалили і ліву трубу, так як кіста була занадто велика, до того ж вже лопнувша.

 • тося

  Доброго дня. Підкажіть будь-ласка ,хто знає коли перинатальний мають закривати на мийку?

 • Свєта

  Рік тому в мене стався викидень. Швидка привезла в перинатальний з сильною кровотечею. Черговий лікар Федорків Артур заспокоїв і провів «чистку» (не знаю як ця процедура правильно називається). Вдячна всій бригаді, адже серед ночі без жодних проблем все швидко і гарно зробили. Хоча мій психологічний стан був дуже тяжким( Лікар мене заспокоїв. Все пояснив (мені вкрай потрібна саме така підтримка). Через три місяці ми звернулись до Артура Ігоровича обстежились і спланували наступну вагітність.
  Скоро маю народжувати – на пологи тільки до нього! Лікар завжди уважний, в доброму гуморі і компетентний в цій насправді не легкій роботі. За це ще раз ДЯКУЮ!
  Зрозуміла за останні роки поневірянь по лікарнях з різними проблемами – лікарем треба народитись!
  Почитавши Ваші відгуки переконалась в цьому ще раз.
  Гарних Вам лікарів на пологи, а в решті випадків – міцного здоров’я!

  • Іра

   Швидка в перинатальний не возить тим більше викидень.рік назад викидень і ….Вже скоро маєте народжувати….і ще й обстежувалися і лікувалися…

   • Свєта

    Не розумію чому така недовіра? Ми ж тут просто ділимось своїми враженнями.
    А швидка,якщо дуже попросити – завезе!
    І завагітніла я через 5 міс після викидня. А вам бажаю здоров’я і більше радості в житті! А то ви якісь зленькі))

    • Іра

     Якщо він ваш Дуже хороший лікар то після викидня не рекомендував вам через 6 місяців вагітніти-це ж по наказах по яких працюють лікарі…гарно виносити вам вагітність і вдалих вам пологів в Артура Ігоровича…:):):)

     • Свєта

      Аааа то ви його колега…
      тепер все зрозуміло:)
      дякую за побажання!:)

    • Іра

     І зовсім не колега.а був також викидень і швидка не повела туди бо з Рівне.а хто такий Артур Ігоровича я і не знаю.просто ви писали що рік назад викидень і вже скоро народжувати.

 • Юля

  Підскажіть хто знає. Я з рівненської обл на обліку в перинатальному не стою але нарождувпти хочу там. Скажіть до кого звертись з ким і чи обовязково домовлятись заздалегідь?

 • Тая

  Привіт! Дівчата хто, що може сказати за Тимощук Жанну Михайльвну з перинотального???Порекомендували ставати до неї на облік, але я щось не дуже впевнена(((

  • Tanchik777

   Я стою в Тимощук, нічого поганого сказати не можу. Дає відповіді на питання, розказує все.

 • Тая

  І може хтось порадить до якого лікаря можна стати на облік в перинотальному з людським відношенням і мінімальним ходінням в сінево???

 • Лариса

  Народжувала у гол. лікаря Єнікеєвоі В.М.-не рекомендую. Це того не вартує. Дуже полюбляє гроші.

  • Юлія

   ця головна лікарша взагалі хамло,під її кабінетом стоїть черга тих кому вона без медичної етики грубо відмовляє, притому в такій грубій формі як ніби вона творець всіх нас, дуже перегинає палку.І так всім відомо що безкоштовних родів практично не буває, так вона ще й хоче щоб за нею бігали і ті в кого є показання народжувати в перинатальному.

   • Юлія

    вона навіть заяву на роди в роддом не підписує

  • Ирина

   Скільки коштують пологи у Єнікеєвої?

 • Настя

  Підкажіть скільки коштує планове кесарське у Єнікеєвої?

 • Лєна

  Мені рекомендують домовлятися про пологи з Чупирою Аллою Яківною. Напишіть будь ласка свою думку,враження,можливо, у неї хтось із вас народжував? Дякую!

 • Ірина

  Доброго дня. Напишіть будь ласка відгуки про Лічнера. Порадили в нього народжувати, але ще сумніваюсь.

 • Лєна

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка номер телефону Лічнера С.І. Дякую!

 • Альона

  скажіть будь ласка чи буде Лічнер завтра на робочому місці?

 • Лєна

  Доброго дня! Дякую, але цей номер постійно відключений, у мене він з 2007 року, мабуть змінив.Можливо маєте інший?

 • іра

  хто народжуав у Романенко ? які враження? яка вартість пологів?

 • іра

  хто народжуав у Романенко ? які враження? яка вартість пологів? відгуги дуже різні мені озвучили суму 300 доларів плюс акушеру санітарці педіатору

  • Наталія

   хочу зазначити що все індивідуально. Хто наскільки забезпечений. Але однозначно сума подяки значно вища ніж у інших лікарів

 • Наталія

  Думаю що мій відгук буде корисним для дівчат які планують народжувати у перинатальному але сумніваються з вибором лікаря. Колись так само сиділа на форумах й вагалась в кого народжувати. Мій вибір зупинився на Коновальчуку В.І. (про нього також дізналася від родичів які в нього народжувати). Лікар професіонал. Відповідальний. Постійно на родах контролював весь процес. Пологи зайняли близько 3,5 год. з яких лише 20 хвилин тужилась. Все пройшло швидко й саме головне з дитиною все в порядку. Враження тільки позитивні. За гроші ніхто нічого не говорив. Все на ваш розсуд. Тому рекомендую…

 • Таня

  Хочу залишити відгук на Садову Олену Олександрівну. Мене привезли на швидкій 22.07.16 в 21.00, документи оформлялися дуже довго не менше 25 хв, лише для того щоб покласти в палату, була я на 7-му місяці вагітності. Поки оформлялись документи болі були жахливі та нестерпні, поклали мене в палату, прийняла Садова О. О. і задала некоректне запитання «Що робила з маткою?» послухала серцебиття дитини і сказала добре і назначила капельницю. Під нею я пролежала з 22:00 до 11:00, змусили з капельницею вночі йти в туалет і здавати мочу. Не змогла сходити, медсестри поставили катетора (при цьому сміялися тому що не могли цього зробити, єхідно улибалися. За цей весь час Садова навіть ніразу не прийшла, зміну не здала і не передала мою справу для наступного чергового лікаря. Потім в 12:00 наступного дня мене відправили на УЗД і там відразу прямим текстом сказали що плід мертвий. Відразу повезли на операцію, яка тривала три години. Якби я втратила ще 400 гр крові то мене вже не було б.
  Я вважаю що у всьому винна Садова О. О. так як віднеслась до мене халатно: не відправила відразу на УЗД. Вона повністю визнає свою вину. Липному та Лічнеру дуже вдячна що спасли моє життя.

 • Квіточка

  Привіт.
  Першого синочка родила в Клевані. На пологах був лікар Гаврилюк(не пам’ятаю імені). Лікар – супер. Відповідальний, видно, що хвилюється… Погризлись із Звенигородською. Бо вона пальцем не поворухнула, а грн хотіііла! Тільки заглядала в палату: «Ну, шо, будем РАЖАТЬ?». Ну я вже й чекаю. Може й справді будем… Пішла вона додому, то взявся за мене Гаврилюк, і все, слава Богу, добре.
  По другого поїхала в перинатальний. Стояла на обліку в Клевані, а туди їздила час від часу на контроль. До Єнікеєвої. Потім лежала на збережені. То мені все сподобалось, і комфорт ф медперсонал (чи то через то шо я пацієнтка Єнікеєвої була, чи шо моя родичка там посаду не маленьку займає). Кароч, все норм. Всім задоволена.
  Але якщо з дитиною проблема, то треба брати ноги в руки… Дитячі лікарі там ТУПУЩІ! У дитини не вийшов меконій, дитина млява, не реагує на біль… Вони нас виписали «ЗЗДОРОВИМИ»!!! Через два міс. нам поставили гіпотиреоз… Правла, слава Богу і тільки Богу, шо у нас здоровий синочок.
  Да, і пані Єнікеєва дуже дорога. $200 за пологи… В голові не вміщається.
  Тепер знову вагітна, і ломаю голову куди податися? Всі хвалять Юрчика, а щоб до нього добратися, то треба через Єнікеєву… Кароч, вибачте, шо багато букв… 2 часа ночі все-таки..))))

  • таня

   к личнеру советуюили липний…ето врачи очень хорошые….непожелеете..

 • Лєна

  Народжувала три рази у перинатальному. Останній раз на початку серпня цього року у Юрчика О.М. Дуже задоволена цим лікарем- професіонал у своїй справі. Мені є з чим порівняти, тож рекомендувати можу тільки його. Завдяки Олегу Миколайовичу пологи пройшли швидко, я навіть не думала, що в мене все може пройти настільки добре ( зазвичай це затягувалось надовго). І домовлялася я з ним не через Єнікеєву.

 • Квіточка

  Домовлятися не через неї, знаю. Але вона підписує заяву на пологи в інших лікарів. Ну так мені казали.

 • Лєна

  Так, вона має підписати. Мені підписала одразу, правда з поміткою «за наявності вільних місць», дехто ходив декілька разів. У Вас трохи інша ситуація, бо Ви її колишня пацієнтка. А може вона вже Вас і не пам’ятає,через неї стільки людей проходить.

 • Квіточка

  Ага. Я ж лежала там. Мабуть місяця три. Не знаю…

 • Tiana

  Гарний центр з дорогим обладнанням, але мою родину спіткала біда в цьому хвалебному центрі, коли я навіть не могла собі уявити що ведучий лікар, лікарі УЗД не звернуть уваги на те що дитя обвите пуповиною, я знаю що у 70% дітей це є і це нормально. Але в нашому випадку був «дійсний вузол» або «істинний вузол» так він називається в медицині і ми втратили наше дитя. Дійсний вузол пуповини виникає через рухів плоду і, швидше за все, розвивається на ранніх термінах вагітності, коли спостерігається відносно велика кількість амніотичної рідини (навколоплідні води), тому рух плоду більш інтенсивне. Ризик освіта істинних вузлів безпосередньо залежить від віку матері, довжини пупкового канатика і кількості навколоплідних вод. Часті стреси і підвищення рівня адреналіну в крові сприяють збільшенню рухливості плоду. Можливе обвиття пуповиною діагнозцірують по гіпоксії плоду при проведенні кардіотокографічного дослідження. Потім проводять ехографіческое дослідження, в результаті якого розглядають наявність петель, утворених пупковим канатиком в області шиї. Також проводять колірне доплеровское дослідження і вивчають рух крові по судинах. При підозрі на гіпоксію плода ці дослідження повторюють протягом вагітності жінки кілька разів, так як в результаті руху плоду вузли можуть не тільки заплутується, а й розплутуватися. Обвиття пуповиною при пологах викликає брадикардію плоду. Знизити ризик дозволяє постійний контроль серцебиття плоду, також застосовується стимуляція для прискорення пологів, а в разі гострої необхідності проводиться операція з термінового витягання плоду – кесарів розтин.

 • Оксана

  Всім привіт!)))) Мене цікавить Ольга Юріївна! Можливо хтось був у неї на обліку? Розкажіть будь ласка!))

  • Tiana

   Була моя невыстка. не раджу. дитя було обвите пуповиною в результаті дитина померла в утробі матері.

 • Anya

  Привіт! Хто народжував у Олександра Сергійовича? І які ціни за пологи?

  • катя

   я народжувала в нього два рази.ціни він не ставить,скільки даси….дуже гарний лікар!!!!добрий,розуміючий та великий професіонал…всім раджу народжувати у Харитонова!

 • Оксана

  Дівчата підскажіть хорошого гінеколога в Рівному чула хороші відгуки про Нобіса з Мірущинка і про Лічнера з перенатального,хочу завагітніти але поки що марно,тому шукаю гінеколога з великої букви

  • Світлана

   Зверніться в «Благодар».
   Лікарі дуже хороші. У нас було ЕКЗ. З першого разу все вийшло.

  • Вікторія

   Шевчук Валентина Вадимівна. Багатьом знайомим допомогла завагітніти, виносити і родити здорових діток) Специфічна, в міру строга, призначає платні аналізи, але керується виключно даними, а не інтуіцією і інтернетом) … а ще з нею можна відверто і щиро поговорити)

   • Галина

    Зараз в мене перший триместр вагітності, з чоловіком не могли завагітніти рік. В серпні звернулася до Шевчук Валентини Вадимівни, і ось результат – на початку листопада 2 полосочки) зараз стала до неї на облік на Мірющенка, дуже задоволена))). і ніяких проблем, за аналізи не плачу, лише мені запропонували заплатити благодійний внесок, на мій розгляд, оскільки я не місцева….От і все) Надіюсь виносити здоровеньку дитинку))) Нажаль вона пологи не приймає, а тому планую в перинатальному родити, проте незнаю у кого краще!!!!!

  • Алла

   Центр планування сім»ї на Мірющенка – Шевчук Валентина Вадимівна. Приєднуюсь до коментарів про неї.

 • Олена

  Всім парам, яким не байдуже здоровя та життя своїх діток, раджу ніколи не звертатись до лікаря бойко світлани антонівної!!!! Непрофесійний, байдужий та лукавий «лікар», якщо це можна так взагалі назвати. Не хочу багато писати, просто скажу – ні в якому разі не звертайтесь до бойко світлани антонівної!!!!

 • Ірина

  розкажіть будь-ласка про лікаря Музику Петра Трохимовича, радили як хорошого лікаря

 • Лили

  Підкажіть, до кого можна звернутись щоб перервати вагітність?!/

 • Юлія

  Два рази народжувала у Юрчика Олега Миколайовича. Лікар чудовий,спеціаліст висококласний. Як людина прекрасний. Просто фантастика. Приізджає на пологи в любий час доби. Постійно присутній. Відповідальний. Раджу всім народжувати в нього! Не пожалкуєте!!!!

 • Зоряна

  Хто народжував у Вовк І.М .шо хто може сказати про неї,про ставлення під час пологів і після.

 • Мар'яна

  Народжувала у Вовк І. М. 2 роки тому, з дня на день знову маю народжувати теж у неі, подобається іі людське відношення, завжли вислухає і уважно ставиться, всі моі знайомі теж народжували у неі, залишилися задоволенні. Ще дуже хороший акушер це Ольга Пантелеймонівна (прізвища не знаю), дуже професійна і хороша людина.

 • Руслан

  Підкажіть хорошого лікаря-генетика! Але справді хорошого!

 • Наталя

  Доброго дня! Підскажіть,будь-ласка,на рахунок Цілінської Маргарити Іллівни та Шарової Інни Віталіївни.Хто звертався,кому допопогли завагітніти? Дякую!

  • Cтефанія

   Чи допоможуть вам у перинатальному центрі дані лікарі невідомо, але грошей ви там залишите чимало, адже всі лікарі там в першу чергу «бізнесмени», з дипломами лікарів.І якщо після їхнього лікування і допомоги у вас проблеми, то відповідь одна «Для вас зроблено все від мене залежне і за протоколом».

 • Марина

  До Шарової зверталась цього літа правда з іншої причини як на мене зазначає купу непотрібних аналізів по декілька раз одні і ті і головне щоб було направлення з її підписом.

 • Марта

  Хто народжував у Садової Олени Олександрівни?які враження від пологів?

 • Nadya

  Мене теж цiкавить Садова, тiльки в мене кесерiв розтин???

 • Инна

  Хто народжував у Романенко, яка сума пологів? Задоволені нею?

 • Діана

  Мої хороші жіночки!!! «Маємо, що маємо», як говорив президент Кравчук. Звичайно менше потрібно вірити слухам, а самим відкривати очі на людей. З людьми потрібно спілкувтися – ми ж не звірі, яким це не дано. Розкажу про свою історію.
  У мене є хлопчик, якому 17 років і якого я народила у Александрії у 2000 році. Це був лікар дійсно від Бога Ірина Андріївна, на жаль, покійна. Дякую їй за все і нехай їй буде Царство Небесне. Другі пологи були кесарські у 2008 році на Міцкевича. Було старіння плаценти на 30 неділі. І в останній день вагітності почалася різка кровотеча. Визвала таксі і поїхала на Міцкевича. Так дійсно приймали довго, хоча все розказала у приймальному відділенні швидко, що зі мною і чому. Схваток не було. Почувалася до цього відмінно. Аналізи гарні. Щодо приймаючих людей-лікарів у Перинатальному, то це дійсно не професійні люди, хоча і старші уже. Думаю тримати жінку у такому стані це просто непрофесійність, не компетентність тощо. Тому керівництву необхідно задуматися над питанням того, щоб саме у приймальному відділенні працювали професіонали. Так як на перших же хвилинах розмови вони повинні фіксувати стан жінки, а не просити її щось там надати, заповнити, підписати і сказати. Такі речі повинні бути короткими. Дякувати Богу того дня працював Мельник В.В. – чудовий професійний лікар, який відразу подивився на мій стан і сказав, щоб швидко везли у реанімацію. Це пройшло 40 хвилин з того часу, як визвала таксі. Він зробив мені операцію. Дякую йому велике. І сказав, що якби ще 15 хвилин, то і мене не спасли б. Була дуже велика втрата крові. Народилася дівчинка, яка на другий день і померла. Я її навіть не бачила, але дякувати моїм ріднім її відразу ж похрестили і поховали. Все буває у цьому житті. Старі люди кажуть, що таке відбувається саме тоді, коли душа з аду переходить в рай. Тому такі дітки і потрібні Божій Матері. Ну що з таким можна зробити – тільки змиритися. Такі випробуваня посилаються дійсно тільки сильним людям. І я змирилася, віднеслася до цього як до добре виконаної роботи. Після пологів відразу все пригадалося – дуже легко і безтурботно проходила вся вагітність, ніби то я її зовсім і не відчувала. І що найбільше пригадалося, то дитина на мої дотики і запитання, тепло моїх рук не реагувала зовсім. Це говорить про те, що щось таке і повинно було б, на жаль, статися. Хоча після цих родів Мельник В.В. відразу мені сказав, що мій лікар Шиманська О. повинна була мені відразу запропонувати кесерево ще після УЗІ. Але, на жаль, такі молоді, недосвідчені, непрофесійні лікарі живуть тільки різними постановами КМУ, а не реальним життям жінок і їхніми проблемами. Думаю лікарі у першу чергу повинні дивитися на вік, діагноз та стан жінки саме в даний момент часу, а не на те, скільки з неї можна здерти грошей. Це жах. І це, на жаль, така наша відповідальність лікарів за пацієнта. Думаю, що якщо гарний лікар, то він завжди може очікувати на подяку від пацієнта. А заглядати раніше у карман жінок – це просто низькість, яка відразу говорить про тупість лікарів. Я викладач, який працює уже 20 років У ВНЗ, але ніколи собі не дозволяла зі студента взяти хоч гривню, бо рахую, що за таке себе просто перестану поважати. Тому потрібно бути чесним і справедливим, професійним і, в першу чергу, чуйним лікарем. Бо як же важко даються ці діти цим жінкам!!! А той, хто має наглість вести себе нагло, то з тим не потрібно мати діла. І шановні жінки! Не давайте і не розпускайте, цих лікарів, раніше, ніж потрібно. Бо деякі нахабніють дуже швидко. Наприклад, питали про Погребняк В.В. Мені довелося з нею стикнутися, коли у мене завмерла вагітність. Почистила не докінця, було мабуть ліньки (про що сама потім і сказала). Тобто відразу ж сама своїй роботі і дала оцінку. Цей лікар дійсно не від Бога. Працювати любить мало, а грошенята любить дуже. Потім приписала мені лікування і купу дорогих аналізів. Ну пройшло кілька років і я знову завагітніла. На 6-7 тижні почало сильно кровити. Я їй перетелефонувала, але вона сказала, що вже 7 година вечора і вона уже вдома. Тобто натякнула, що повертатися на роботу їй не хочеться. Нащо я зрозуміла відразу, що з такими лікарями діла мати більше не потрібно. Тим більше при спілкуванні з нею було відразу відчутно що людина тобі заздрить, що ти маєш науковий ступінь, а вона, як вона сказала у попередній розмові зі мною «за цією дурною роботою немає коли і собі чогось там досягнути». Жах. Вважаю, що таким людям не можна працювати з жінками і бути лікарями! Слава Богу того дня знайшлися люди від Бога і мені допомогли. Нехай таких буде більше, як Рудик Ольга Степанівна! Думаю люди від лікарів повинні відчувати захист і підтримку, а не такого хамського ставлення, як у Погребняк. Наприклад, щодо мене, то я завжди виділяю час тим, хто потребує моєї допомоги. Завжди – це моє кредо життя. Адже людина приходить на цей світ тільки для того, в першу чергу, щоб допомагати іншим. А якщо лікарі вибирають собі таку професію – бути лікарями, то треба дійсно ними бути, не здаватися! І при будь-якій потребі бігти до тих, хто саме тебе зве і до тебе звертається, а не займатися перенаправленням стрілок тільки не у свій бік. Ось така моя історія. Такщо Погребняк В.В. не рекомендую нікому. Вона ще молода і дуже мало у житті побачила і відчула. А от Мельника В.В. рекомендую дуже. Саме такі лікарі повинні працювати з жінками. Його роботу і зараз дуже гарно оцінюють інші лікарі, які бачуть мій малесенький і акуратний шовчик. Ось таким лікарям дійсно не важко сказати хоч сто разів, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ!!!
  ЖИВІТЬ ДОВГО І БУДЬТЕ ЩАСЛИВИМИ!!!

 • Olga

  Заснути можна, читаючи таку явну «заказуху»!! Це ж треба було стільки сидіти і строчити, топити одного лікаря і хвалити іншого!!! Скільки у вас злості і ненависті?? Дякуйте Богу, що дітки здорові, а не прізвищам! Можна бути на обліку у найкращого особисто для вас лікаря, і щось піде не так!! Не гнівіть долю і не ображайте людей, і не витрачайте час на заказну писанину, бо на цих форумах сидять жінки, яким необхідні поради, а не бруд заказний.

 • Катя

  Що за маячня??? Як на мене, то це не зовсім адекватна людина може написати, що лікар Погребняк В.В. заздрить якійсь вчительці…))) Як впевнена в собі жінка, кваліфікований лікар з чималим стажем, завідуюча найкращого відділення (я це зрозуміла, коли там лежала), де повний порядок, яка чітко і професійно виконує свою роботу і допомагає людям може заздрить якомусь там науковому ступені якогось там вчителя???)))
  Чесно кажучи, серед всіх лікарів цього медичного закладу мені особисто допомогла тільки Погребняк Вікторія Василівна, яка єдина знайшла причину того, що я не могла з чоловіком завагітніти. І тільки завдячуючи їй у нас зараз росте здорова дівчинка, яку я гарно виносила і легко народила! По більше б таких хороших лікарів, які б відповідально і якісно виконували свою роботу!!!

 • Оля Фескова

  Пройшло 3 місяці після моїх пологів, тепер поділюсь і я!

  Можу похвалитися найкращими лікарями- стоматологами Федорчуком Юрієм і Бовтуном Льонею і гінекологом ПОГРЕБНЯК Вікторією Василівною.
  Не знаю, комусь Погребняк не до душі, бо о 19 вечора як і всі люди вдома, чи то не дарує посмішки (особисто не люблю, коли лікарі схожі на підлиз і шкиряться всім).
  Я – щаслива мама тримісячного синочка. Стояла я на обліку у Погребняк. І завагітніла я також з її поміччю і Божою, за що їй земний уклін від всієї моєї родини.
  Пологи були екстренні, вже за 20 хвилин після мого смс вайбером, Погребняк була вже в лікарні. Кесарево проводила вона, жодних нарікань у мене ні на неї, ні на анестезіолога, я була зібрана і настроєна лише на перемогу, за 25 хвилин о 00.45 я побачила свого богатиря зростом 57 см вагою 4 кг! Шов – ідеальний, тонкий!! Від народження і до виписки вона була в курсі всіх моїх справ з малюком, це те, чого я хотіла. Я знайшла свого лікаря, і дай Боже їй здоров’я на довгі роки! І вдруге я прийду до неї, і втретє. і всім її радитиму, бо я за свої слова відповідаю і готова підписатися під кожним своїм словом! І я піду за нею, яке б відділення вона не очолювала. Вона – профі!
  А ще додам, що і моя похресниця народилася завдяки Погребняк (два роки назад), моя племінниця (шість років тому) – також!
  Тому, у кожного свій лікар і свій життєвий хрест. Будьте добріші.

 • Черноудова Олена

  Я теж хочу сказати декілька слів.
  2 тижні тому народила третю дитинку – синочка Максимчика. Хочу безмежно подякувати за всіх своїх діток Вікторії Василівні Погребняк, в якої я мала щастя народжувати 2-х діток!!! Віктрія Василівна за час перебування на всіх трьох обліках настільки огортала турботою, уважністю та теплом, що завдяки її професійним рукам та такому відношенню, я народжувала зі спокійною душею, знаючи, що з пологового будинку ми з дітками вийдемо абсолютно здоровими. За 7 років знайомства з нею, щоразу приходячи на прийом, я бачила жінку, яка 24години в сутки, 7днів на тиждень на роботі, яка не має права не те, щоб відпочити, поїсти чи виспатись, а навіть захворіти, бо під дверима завжди купа жінок, і кожна найважливіша. Це найкращий лікар і професіонал, і в руки до іншого я б вже не пішла ні за що в житті. ЗАВЖДИ на зв»язку, приїжджає і вдень і вночі, постійно поряд.
  І хоч якусь совість треба мати, щоб писати оту, вибачте, дурню і брехню про Погребняк В.В. В мене теж була завмерла вагітність і чистка, за яку, доречі, з мене ніхто ні копійки не взяв. А завдяки тому, що все було зроблено руками Вікторії Василівни, я народила після того ще двох діток (звичайно у неї ж). Знаю дівчину, якій у двох хвалених закордонних клініках лікування беспліддя сказали, що вона не зможе завагітніти ніколи, а 6 років роботи з Вікторією Василівною принесли їй таку довгоочікувану дитиночку. А скільки її руками «виправлено» помилок інших лікарів і все таки подаровано щастя материнства. І не вводьте в оману жінок, які «прийшли сюди за порадою».

 • Наталія П.

  Начиталась відгуків про лікарів, пригадала свої пологи і вирішила написати враження. Усю вагітність стояла на обліку у Погребняк В.В., вона і приймала пологи за домовленістю. Незважаючи на молодий вік, має чималий багаж досвіду. Я задоволена, бо Вікторія Василівна хороший та відповідальний лікар, прекрасна людина. Ми обоє вірили у краще, незважаючи на не дуже хороші аналізи. Сподобався її лікарський підхід: виваженість у призначенні медпрепаратів та досліджень, максимальне опрацювання результатів аналізів, доступність пояснень нових призначень мені, як пацієнтці. У сучасні школи підготовки до пологів я не ходила, але окремі моменти мені пояснила Вікторія Василівна, в тому числі і перші дні грудного годування, оскільки після перших пологів саме з цим мала проблеми. Пологи розпочались у суботу, лікар приїхала відразу і постійно була поруч. Пологи були не легкими і не швидкими, але професійні дії та рішення лікаря допомогли народити синочка. А далі щодня цікавилася станом здоров’я обох пацієнтів, під час виписки звернула увагу на відновлення мого здоровя’ та проконсультувала по догляду за карапузом вдома.
  Погребняк В.В. – професіонал своєї справи, людина з хорошими особистими та високими інтелектуальними якостями.
  Усім майбутнім мамам бажаю знайти СВОГО лікаря і відчути радість материнства.

 • Зоряна

  Нікому не раджу тут народжувати,особливо у Харинова О.С та Морозюк,мене після пологів ледь врятували і все це через халатність лікарів,а про медперсонал я взагалі мовчу понабирали ді…як складається таке враження що не працювати прийшли,а лікарів чіпляти,це страхіття,дівчата нікому не раджу тут народжувати!!!

Написать комментарий