роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Обласний онкологічний диспансер м.Хмельницький вул. Пілотська 1

Отзыв добавил(а): Назар
Отзыв:

Потрапив в обласний онкологічний диспансер м.Хмельницький адреса вул. Пілотська 1. Так там взагалі жах ! Кажуть, що онкодиспансер один з кращих в країні, але мені так не здалося, лікарі – грубіяни! Постійно вимагають благодійні внески, змушують купляти ліки, які потім не знадобляються, купили з бюджета міста новий апарат для УЗД, але все рівно змушують платити гроші! Лікарі направляють один до одного на обстеження, таке враження, наче вони всі змовились, без грошей взагалі приймати не хочуть, просто виганяють з кабінету, а коли намагаєшся сказати, що медицина в нас безкоштовна, тобі трохи не плюють в обличчя ! Коротше кажучи, не рекомендую звертатись в онкодиспансер м. Хмельницький (обласний онкологічний диспансер м.Хмельницький).

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Да, требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: в обласний онкологічний диспансер м.Хмельницький звертатись не раджу

Адрес телефон Обласний онкологічний диспансер адрес відгуки про онкодиспансер м.Хмельницький.

Обласний онкологічний диспансер м.Хмельницький адреса лікарі

Якщо ви шукаєте відгуки про медичні заклади України та міста Хмельницький зокрема, або якщо вам потрібна інформація про лікарів, або якість обслуговування, ви потрапили, куда потрібно ! На нашому сайті ви зможете знайти найповнішу інформацію про лікарів, медзаклади м.Хмельницький і інших міст України, інформацію ви знайдете у відгуках і коментарях до них. Якщо вам цікаве питання, скільки коштує лікування, онкодиспансер місто Хмельницький, відповідь на це питання, ви також зможете знайти тут.

лікарі онкодиспансер м.Хмельницький адреса відгуки

Звичайно, немає єдиних тарифів, і скільки конкретно дати грошей лікарю, вам ніхто не скаже. Звичайно, не можна казати, що всі лікарі погані, і всі вони беруть гроші за лікування, і звичайно не можна казати, що онкодиспансер м.Хмельницький поганий, там працює багато лікарів, медсестер і т.д, і казати, що всі вони беруть гроші не можна. Тому, краще не хворійте, щоб не довелось звертатись в онкодиспансер м. Хмельницький.

адреса онкодиспансер м.Хмельницький лікарі

Лікарі бувають різні, хороші і погані, і в онкодиспансері м. Хмельницький теж є різні лікарі, тому не слід ставитись до всіх критично, коли людина захворіває, вона витратить будь яку суму грошей для того, щоб одужати, але вся проблема в тому, що не завжди гроші йдуть на лікування хворого, особливо ті суми, які витрачають на лікування онкохворих і обласний онкологічний диспансер м. Хмельницький не є виключенням ! Тому, стежте за своїм здоров*ям, що не потрапити в обласний онкологічний диспансер м. Хмельницький

95 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Обласний онкологічний диспансер м.Хмельницький вул. Пілотська 1

 • тетяна

  Да відношення жахливе до пацієнтів здирають по 200 гривнів нблагодійні внески які незнати куди йдуть

 • Оля

  Я в ХООД лежала три рази у різних відділеннях.І не про які внески в сумі 200 грн навіть не чула,та обстеження також безкоштовне.(тільки 20 грн за плівку)Хоча з приводу грубіянства,я з вами згідна.

 • ГОСТЬЯ

  Пришлось лечится в ХООД в гинекологии.Это УЖАС.Люди бегите от туда пока не поздно ведь в онкологии главное не потерять время.Нас лечили- тянули время,деньги, отговаривали ехать дальше когда уже даже знали ,что не получается справится с опухолью, говорили «что оно даст, вам ничего другого не скажут».УБЕЖАЛИ.СКАЗАЛИ.УСПЕЛИ.Самые лучшие специалисты в Киевском Национальном институте рака.И ПОВЕРТЕ -ДОСТУПНО,по деньгам тоже, что и в Хмельницком,химиотерапия БЕСПЛАТНО.А самое главное там работают ЛЮДИ и высокие специалисты.НАС СПАСЛИ после «лечения» в ХООД, хоть и пришлось пожертвовать конечностью.В радиологии работает врач которая нас чуть не угробила.ЛЮДИ не бойтесь обращаться к другим врачам, не останавливайтесь только на ХООД. ЗДЕСЬ ВСЕ ЗАЖРАЛИСЬ, человеческие жизни им ничто ,главное деньги.Совести ,человечности,сочувствия НЕТ.

  • Елена 33 года

   Поверьте,я имела возможность лечиться,даже за границей.Но лечилась я в гинекологии ХООД,И не правда,то всё что вы пишите.

  • Ольга

   ЛЮДИ,ЩО ВИ ВЗАГАЛІ ТАКЕ ПИШИТЕ,НАЖАЛЬ ДЕЯКІ ЧЛЕНИ МОЄЇ СІМ»Я ТА Я В ЦЬОМУ ЗАКЛАДІ ПОБУВАЛИ НЕ ОДИН РАЗ,ТУТ ПРАЦЮЮТЬ ЛЮДИ,ЯКІ ЗНАЮТЬ СВОЮ СПРАВУ!!!!є ТАКІ ВИПАДКИ,КОЛИ ХВОРОГО НІХТО НЕ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ І ВИНІ В ЦЬОМУ НЕЗАВЖДИ ЛІКАРІ,ДУЖЕ ЧАСТО ПАЦІЄНТ ЗВЕРТАЄТЬСЯ ПРОСТО ПІЗНО.ХОЧА ЗА ВСІХ ЛІКАРІВ НЕ ВІДПОВІДАЮ,АЛЕ ОНКОГІНЕКОЛОГІЯ ТА МАМОЛОГІЯ.ТАМ ЧУДОВІ СПЕЦІАЛІСТИ!!!!!!!!!!ДЯКУЮ ЛІКАРЯМ ЯКІ ДОПОМОГЛИ МОЇМ БЛИЗЬКИМ ТА МЕНІ,Я ЗДОРОВА ТА СКОРО СТАНУ МАМОЮ.

   • Алина

    Ольга , про що ви взагалі говорите. В ХООД взагалі не цінують людське життя. Є гроші – лікуватимемо , ні – лише вітаміни. Взагалі це у нас вся система охорони здоров я така. Лікарі хабарники, нормального людського ставлення не зустріти. Операції платні . Всі про це знають. В середному лікарю на «руку» потрібно дати 2 тисячі гривень. Всі ліки потрібно купувати , не зважаючи на те , що вони є в диспансері. Куди діваються вони , спробуйте здогадатися? Дивно , що прокуратура не займається цим питанням. Хочеться звернутися до людей , якщо ми хочемо нормальної медицини , потрібно почати із себе. Не давати хабарів , якщо його вимагають запиувати аудіозаписи , фотографувати , як лікар – хабарник із ХООД бере не чесні гроші , а потім нести всі матеріали в прокуратуру. Ніхо нам не допоможе , окрім нас самих, варто це пам ятати.

 • Татьяна

  Врачи в онкодиспансере – взяточники, не професионалы, грубияны.
  Особенно хочеться отметить – СТОЦКОГО и ЗАКРЫЖЕВСЬКОГО. Как они могут спокойно спать?!За пол года зарезали двух мне близких людей без зазрения совести.
  Хочется их подвестить на суку – и всунуть им в зад баксы.
  Один близкий умер за 2 мес. «лечения», но не от рака – а диабетичной комы.
  Ему при диабете – кололи глюкозу, и сколько мы не просили сделать анализ на сахар /диабет у человека/ – НИ РАЗУ!
  А второму при раке толстой кишки – забыли ее просто вывести!
  СКОТЫ!

  • Михаил

   Закрыжевский В. М. ( Василий Михайлович) особенно халатен и груб! Вышибает деньги за все,что только можно. Быдло недорезанное! Я не понимаю как такие тупые могуть получить титул Заслуженного Врача Украины,и стать зав. отделения.

 • Елена 33 года

  Люди не верьте,и не пишите плохо о Докторах,пишу с большой буквы ,потому что ,Они этого достойны.Кто не был там ,и Слава БОГУ.У них не работа,извините за слово ,у них конвейер больных, и это правда.И я в нём побывала,не дай бог никому.Но отношение к больному,поверьте,родная мать так относится,как они относились ко всем больным,не смотря на возрастные категории.Бабушка с села а к ней обращаются как к девушке.И не только доктора ,а вёсь персонал. И всё это не из за денег.Поверьте,я,общалась с людьми,которые лечились в Киевском институте рака.Кому нужно пишите .Подробнее в личку.Всему медперсоналу Хмельницкого Областного Онкологического Динспансера низкий уклон.

  • Анна Ярмолинці

   Попалиб ви до Закрижевського тодіб ви інакше співвли… Була я у нього раз, вистачило на все життя! Негідник і бугай!

 • Елена 33 года

  Всем помогу советом.

  • Елена

   Лена, здравствуйте!
   На одном из форумов вы писали про Хмельницкий онкодиспансер. К кому из врачей посоветуете обратится. К сожалению придется для свекрови.

   С уважением, Лена.

 • Аліна

  Мої перші враження ,що я свого тата залишила в надійних руках.Відношення до людей дуже уважне ,хоч хвороба в нас важка ,але лікар Чекерда Анна Іванівна ХООД подарувала нам надію на життя. Моє велике прохоння вратуйте мого тата!!!

  • Алена

   Здравствуйте.Очень нужен номер телефона Чекерды А.И

 • Антон

  Да мёдсёстры и другой дежурный персонал очень приятный! Всегда с улыбкой помогают.

  Но! Не знаю как у вас, но моей бабушкой занимался Закрыжевский В. М., невежа ещё тот. Никакого уважения к ветеранам и старшим, да и к сотрудникам тоже. Все время намикал на деньги, у него без денег никак! Лучше от Этого Закрыжевского держаться подальше!

 • Альонка

  ХОЧУ НАПИСАТИ ПРО ДИТЯЧЕ ВІДДІЛЕННЯ ОНКОДИСПАНСЕРУ І ЙОГО ПЕРСОНАЛ.ДАЙ , ГОСПОДИ ЗДОРОВЯ І ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО МЕДСЕСТРИЧКАМ І ВІТАЛИКУ .ЯКЩО ХТОСЬ З НИХ ЧИТАТИМЕ МОЇ СЛОВА,ТО НЕХАЙ ЗГАДАЮТЬ ТЬОМКУ І ВОНИ МЕНЕ ЗРОЗУМІЮТЬ.19 СЕРПНЯ ЗУПИНИЛОСЬ СЕРДЕЧКО НАШОГО СОНЕЧКА, НАШОЇ МАЛЕНЬКОЇ ПТАШЕЧКИ І РАДОСТІ , НАШОГО АРТЕМЧИКА.ЛЮДИ , ЦЕ ТАКЕ ГОРЕ І ТАКИЙ НЕВИМОВНИЙ БІЛЬ…. ПІШЛА З ЖИТТЯ ДИТИНА , ЯКІЙ ВИПОВНИЛОСЬ 2 РОЧКИ.У НЬОГО БУЛИ УСІ ШАНСИ НА ОДУЖАННЯ, АЛЕ ДРОБНЕР ГАРІЙ ЙОСИПОВИЧ ВКОРОТИВ ЙОМУ ВІКУ ,ПРОКАПАВШИ ДИТИНІ ПРЕПАРАТ , ЯКИЙ НЕ КАПАЮТЬ ДІТКАМ ВЗАГАЛІ…У ДИТИНИ СТАЛАСЬ НЕЙМОВІРНО СИЛЬНА ІНТОКСИКАЦІЯ ОРГАНІЗМУ ,А ВІН ВІДПРАВИВ ДИТИНУ ДОДОМУ З ТЕМПЕРАТУРОЮ І ЛЕЙКОЦИТАМИ 0.5 НАВІТЬ НЕ ПОСТАВИВШИ ПРОМИВКИ…ЛІКАРІ ДИТЯЧОЇ САНАВІАЦІЇ НАМАГАЛИСЬ ДАТИ ДИТИНЦІ ШАНС . АЛЕ МАРНО…ГАРІЙ,ТИ СВОЛОЧ!ЯК ТЕБЕ ЗЕМЛЯ НОСИТЬ..СКІЛЬКИ БУДУ ЖИТИ , СТІЛЬКИ ПЛАКАТИМУ НА ТЕБЕ І ПРОСИТИМУ «ДОБРА» ТОБІ ….ВБИВЦЕ, СКІЛЬКИ ДІТЕЙ ТИ ЗГУБИВ . СКІЛЬКИ ЖИТТІВ ВІДІБРАВ НЕ ДАВШИ ЇМ РОЗКВІТНУТИ. ЦІКАВО ,СКІЛЬКИ В 76 РОКІВ ТИ ХОЧЕШ ІЩЕ НАБРАТИСЬ ХАБАРІВ, ЗДЕРТИ З БІДНИХ БАТЬКІВ , ЩОБ ЗГУБИТИ ЇХНІХ ДІТЕЙ.НЕВЖЕ ТИ НАДІЄШСЯ .ЩО ТОБІ ПРОСТИТЬСЯ ЗА ТВОЮ ХАЛАТНІСТЬ… ТИ ВДАВИШСЯ ГРІШМИ І НАШИМИ СЛІЗЬМИ І НЕ БУДЕ ТОБІ ПРОЩЕННЯ… МАТЕРИНСЬКІ СЛЬОЗИ НА ЗЕМЛЮ НА ПАДАЮТЬ .,ЗНАЙ ПРО ЦЕ , А МИ МОЛИТИМЕМОСЬ….

  • Наталія

   Да це ще той тиран.В нього нічого свотого немає,йому не з людьми працювати які хворіють важкою недугою,а в колонії стого режиму.

 • Людмила

  НАЗАРЧУК СЕРГЕЙ АДАМОВИЧ Хмельницкий Областной онкологический диспансер
  ця СКОТИНА зарізала мого батька, і це ПАДЛО не соромилось брати гроші. ГОРИ ТИ І ТВОЇ БЛИЗЬКІ В ПЕКЛІ
  я не знаю хто йому видав диплом і дозволив працювати…вас теж нехай лікують такі криворукі лікарі!!!!!!!!!!!!!

  Два місяці лікувати і запевняти що все добре, при цьому зробити 4 операції на виправленння своєї помилки..і завняти що батько не міг померти від раку, не дали бумажку про смерть – відправили в морг – висновок: інтоксікація організму онко..Все робиться за гроші. Всі лікарі один одного покривають, мати просила іншого лікаря так зав. відділення відповів що не мають права міняти лікаря. Я не знаю кого він вилікував вам дуже пощастило, тому що мій батько помер у постійних муках і операціях – рак був лояльнішим до нього ніж лікування. Якби не цей лікар мій батько можливо і прожив трішки довше проте не в таких постійних муках….

  Невже видаючи диплом за гроші вам не страшно попасти до такого лікаря!!!! Люди які допустили цю СВОЛОТУ – НАЗАРЧУКА СЕРГІЯ АДАМОВИЧА- до лікарні- ви теж винні у смерті мого батька…..

 • Наталія

  Потрібна консультація момолога до якого найкращого спеціаліста можна звернутися?

  • Свєта

   Коваленко Ольга Олександрівна, лікар чудовий, і ставиться гарно. Рекомендую всім, дуже уважна і терпляча людина. Нажаль не раз доводилось звертатись, саме тому і рекомендую.

   • Аня

    Можна номир тел коваленко Ольги мамолога

    • Володимир

     Доброго вечора можна номер до Коваленко Ольги .Дякую

   • Ксенія

    Хабарниця!!!
    Династія Коваленко-це просто бізнес((((

 • Оксана

  ДИТЯЧИЙ ХІРУРГ ОНКОЛОГ ПАНАМАРЬОВ ОПИРУВАВ МОЮ ДИТИНУ ЯКІЙ 1,9 НА ГОЛОВІ УДАЛЯВ МЕРТВУ КІСТРУ, ЗАШИВ ТАК ЩО ПРОРІЗАВ КОЖУ І НИТКИ ВРОСЛИСЬ В КОЖУ І ПОЧАЛИ ГНИНИТИ ЗАШИВ НЕ ТИМИ НИТКАМИ ЯКІ МИ КУПУВАТИ, КУПИЛИ РОЗСАСУЮЩІ ЗА ЗАШИЛИ НЕ РОЗСАСУЮЧИМИ НИТКАМИ, ЗА 1 ТИЖДЕНЬ КОЛИ ПІШЛИ НА ПРОВІРКУ ДО РАЙОНОГО ХІРУРГУ ПОЧАЛИ ВИТЯГУВАЛИ НИТКИ УСІ ШВИ РОЗІЙШЛИСЬ І УТВОРИЛАСЬ ДИРКА ЯКА НАБРАЛАСЬ 2 ДНІ ГНОЙОМ, ДИТИНА КРИЧАЛА ЩО ПРАМО НЕПЕРЕДАТИ ЦЬОГО, ОПИРАЦІЯ ТРИВАЛА 15ХВ ПІД ОПЦИМ НАРКОЗОМ А ПІСЛЯ 20ХВ ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ ДИТИНА ЩЕ НЕ ОДІЙХОВШИ ВІД НАРКОЗУ ВИСТАВЛЯЮТЬ ЗА ДВЕРІ ТРЕБУВАЛИ ГРОШІ АНАСТАЗІОЛОГ, ХІРУРГ, і медцистра ЗА КАПИЛЬНИЦЮ ЯКУ НЕСТАВИЛИ,НЕ НАДАВАЛ КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРО ДОГЛЯД ЗА РАНОЮ, ПОКИ НЕ ДАЛИ НА ЛАПУ. ЛУЧЕ ВІД ПАНАМАРЬОВА ТРИМАТИСЯ ПОДАЛЬШЕ,ЛЕШЕ ВМІЄ ТРЕБУВАТИ ХАБАРІ!!!!!!!!!!!!

 • владимир

  Назарчук Сергей Адамович зарезал моего отца. Отец на прием пришел без особо сильных симптомов. Через 6 дней умер в реанимации. Быдло, а не профессионал. Люди, обходите стороной этого «чудо-доктора». Если бы не мать, прямо в кабинете ему поломал бы руки, чтобы не калечил судьбы людей.

 • Галина

  Добрий день. я лиш приїхала з Хмельницького онко диспансеру лікувалася по гінекології. люди добрі біжіть звідти бо ці коновали Вас залікують і заріжуть. грубіяни, хами. зімною в палаті лижала молода жінка то вони її чуть на той світ невідправили. цілий день ніхто навіть незаходить в палату, а санузли це взагалі щось страшне. ніякоїї гігієни. і це онко. зате кишені розтавляють. в них операція мінімум 3000 грн. і це нерахуючи реанімації і анастазіолога.

 • Сергій

  У мене батько лікувався в ХООД на 4-му поверсі,ліків взагалі ніяких нема, все за свій кошт,в реанімації катівня,коли хворим не дозволяють нічого їсти лікарі смажать картоплю і регочуть…Антибіотик (на той час,2007р. «Тієнам» коштував 110 гр.)медсестра хотіла підмінити,поставила капати баночку із фізрощином,тому дивіться у препараторській,що вони вам колотять,позначайте,якщо антибіотик дорогий,у них там взагалі совісті не має,тільки гроші.
  З паном Закрижевським,рідкісна скотина,взагалі незрозуміло як він робити може операції із своїми габаритами.
  Тупо вимагає гроші,поки ми там були двох чоловіків зарізав.
  Думаю Бог усе бачить і Закрижевський ще перетерпить і переживе все те, що пережили його пацієнти.

 • Олеся

  Дробнер – хам и неврастеник, нам девочке в 3 месяца тупо на ходу выжег гемангиому, с ужасными шрамами и болезненостью, после него она прорасла внутрь шеи и стала не операбельной, Наблюдаемся в Охматдите, есть видео и фото его работы, там все в шоке!!!! Чтобы у тебя на лбу вырасла гуля, сволочь!

 • Інна

  Підкажіть будь-ласка до кого краще звернутися із раком шийки матки? Чи взагалі варто звертатися в онкогінекологічне відділення ХООД? Чи краще їхати у Київський інститут раку? Може хтось знає до кого там можна звернутися?

  • Юля

   Попович Ірина Ігорівна дуже хороший лікар в хоод вчилась в Швейцарії та США

   • Светлана

    К Попович не идите ! Она ещё совсем зелёная, расхваливает себя на всех форумах и статьи в газетах о себе печатает, наработки мало. Лучше в институт рака. Или во Львов .

   • Ludmila

    Вона вчилась в Франківську,а не в США та Швейцарії!! Будьте уважні!

    • Оксана

     Попович без досвіду це точно, в США хотіла виїхати на пмж, а не вчилась там. вчилась у Франківську. Вірно роблять , що не допускають її до роботи. вона не спеціаліст

 • Леся

  Підкажіть будь ласка хорошого мамолога в ХООД. Буду вдячна.

  • Светлана

   Была у Разуваева – очень понравился. Немногословный , правда, но конкретный. До него была у Дробнера старшего – псих , конечно, но как специалист понравился. Там в маммология вообще плохих нет .

 • Ольга

  Лікар відділення онкогінекології – Михальчук Єлізавета Андріївна. Дуже вдячна їй за професіоналізм, лікарський такт, доброту та розуміння. Звернулася з діагнозом – дисплазія шийки матки, була прооперована, операція пройшла успішно.Постійно відбувався чіткий контроль лікарем в післяопераційний період, завжди надавалися консультації, цінні поради. Дякую Вам за вашу роботу! Завдячуєчи вашому професіоналізму, я живу і виховую двох синочків.

  • Ольга

   Добрий день чи можна номер лікара в мене такий самий діагноз або на вайбер 0962300703

 • марина

  Батько лікувався в онкодиспансері.ніякої доброти та співчуття взагалі в лікарів немає!заплатили за хіміотерапію яку порадили лікарі шалені гроші.коли прокапали стало набагато гіше.по рекомендаціям звернулися в львівський регіональний центр до Ярослава Васильовича Шпарика головного хміотерапевта львова.він дуже здивувався що призначили хіміотерапію з непідтвердженим діагнозом.і взагалі сказав що саме цю хіміотерапію в львові непризначають через те що в ній дуже багато протипоказано!вона більше шкодить ніж допомагає.Нажаль батька не встигли врятувати через недоброякісно виконану операцію зроблену раніше в хмельницькому обласному онкодиспансеру!Люди будьте пильними це ваше життя!Шукайте нормальних лікарів!В Хмельницькому їх немає!!!!!

  • ирина

   Це все правда,там безвідповідальні лікарі,моя мама теж померла,від іхньоі халатності,тримайтесь.

  • Світлана

   Добрий день Маріна! Я хотіла з Вами поспілкуватись про лікування у Львові. Якщо можете наберіть мій номер 0974909050. Я з Хмельницького. Маю вирішити до Нового року де прооперувати свою мамуся, в неі онко нирки. Ось і зочу з Вами проконсультуватися. Дякую! Дуже чекаю дзвінка. З повагою Світлана.

 • ирина

  Нікому не раджу,молодшого дробнера,це не лікар.Він не міг поставити діагноз моій матері,відправив в хірургію,так сказали це онкологія ,потім оперував старший дробнер,але було пізно,через 3 міс,мами нестало.

  • Марта

   Можна ваш контактний номер ?

 • Елена

  У меня от онкологии умели и папа и мама. Маму убила Коваленко Людмила Александровна, а папу Закрыжевский Какеготам. Этот мне прямо в лицо сказал : » Что, 82 года – да столько не живут!» И ничего не сделал. Наверно, потому, что мне было нечего положить ему в карман. А про маму я потом консультировалась в Инновации. и мне сказали что её лечение должностное преступление врача, и предложили судиться, своё заключение и своего юриста. Только заключение бесплатно, а юриста за свои деньги. Да и что я буду с этой сволочь судиться, она весь суд купит с потрохами. Ничего, Божий суд не купит.
  Врачишки. а врачишки: мерзкие, паршивые паршивые врачонки, почему вы так ненавидитенас, своих пациентов и так любите наши деньги?!

  • Марта

   Можна ваш контактний номер телефону ?

  • Аліна

   Абсолютно з вами згодна стосовно Коваленко. Їй би ковбасу робити, а не людей лікувати

 • наталія

  Нікому ніколи не раджу звертатись в Хмельницький онкодиспансер. В мого 20-річного сина виявили пухлину в черевній порожнині, були скарги на біль в ногах і біль та занеміння в щелепі. Заслужений лікар України, начмед. ТАБОЛА МИКОЛА МИХАЙЛОВИЧ запропонував негайно операцію, не поставивши діагноза, не зробивши біопсію. Я не дозволила дитину різати. Ми зараз за кордоном, де медсестра лише за скаргами дитини за 30 хвилин поставила правильний діагноз: лімфома Беркітта, в випадку з моїм сином операція категорично заборонена, велика ймовірність, що сина я могла втратити на операційному столі від кровотечі, на той час хвороба вийшла за межі лімфосистеми і вразила кров. Зараз приймає син хімію, про операцію мови не йдеться. БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ»Я, ЗДОРОВ»Я СВОЇХ РІДНИХ, НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ОНКОЦЕНТРУ. Я з жахом зараз думаю про те, що могла втратити свою дитину.

  • Марта

   Можна ваш контактний номер телефону??

 • Євгена

  мені доводилось теж побувати з зі своїм чоловіком в ХООД але я дуже вдячна Таболі Миколі Михайловичу ,це дійсно лікар. він то трішки суворий на вигляд але врач за покликом.

  • Алла

   Скажіть будь-ласка,як приймає Табола?Дякую

 • Вадим

  Доброго дня всім!
  В мого діда скоріше за все рак легенів….підскажіть, до якого лікаря краще звернутись..
  До Закрижевського вже точно не піду.
  Дякую.

 • Людмила

  Може у когось є номер телефона Разуєва В.О., потрібно терміново

 • Руслан

  Добрый день! А кто и что может рассказать про главного врача онкодиспансера. Ведь он тоже хирург, кандидат мед. наук???
  Как он реагирует на такие коменты про своих подчиненных.Рыба то гниет с головы!!!

 • Олег

  Козюк Костя що на КТ в онкодиспансері хабарник, барига і далекий лікар, вони всі там на тому КТ дивляться щоб тільки гроші з пацієнта потягнути.

 • Вита

  Це нелікарння це просто жах, хами, грубіяни. Щоб попасти на узі потрібно стадо пропустити своїх яких завідуючий відділення привів. Тай взагалі за людей там тебе нерахують.

 • Наташа

  Що можете сказати про Золотаревського С.А. як про лікаря?

  • Инна

   лікар ніякий, заліковує людей,лище гроші і більше нічого його не цікавить
   ТІКАЙТЕ ВІД ЛІКУВАННЯ У ЗОЛОТАРЕВСЬКОГО!!!!!!!!!!!

 • Тетяна

  Вчора було 9 днів, як не стало нашої мами… Пишу на її прохання. У свій час ми шукали інформацію будь-де. Півтора роки тому ми взнали, що у мами рак грудей. Дуже агресивна форма. Раззуваєв зробив хімію, операцію, знов хімії, променева терапія… На той час у мами була можливість прийняти гормональну терапію, але нам цього не сказали, адже герцептин коштує 50 тис. За нас вирішили, а потім сказали, чому ми не дали мамі цей препарат((( Ми втратили час, в іншу клініку ми звернулися, коли залишилася паліативна терапія. Кожних 3 тижні майже тисяча доларів. Після хімії тиждень у страшних муках, потім 2 тижні нормального життя і так 16 хімій. Потім організм дав збой, показники впали, хімії відмінили, працювало одне легке, місяць мама дуже мучилася, могла тільки сидіти, Не знаю, як би склалося, якби нам дали шанс прийняти герцептин. Мама попросила написати, що паліативна терапія не потрібна, якщо правильно поставлений діагноз, рак не лікується, якість життя не додається, краще проведіть час, відведений Богом з рідними, близькими, радійте кожній миті… Кожен приймає своє рішення, палиативна терапія подарувала нам 7 місяців життя з мамою, але біль терпіла вона, тому я виконала її прохання…

 • Василь

  Козюк Костянтин Анатолієвич хабарник якого світ небачив, дивиться тільки в руку щоб за обстеження взяти гроші, барига несусвітний без грошей обстеження не пройдеш, якщо буде просити гроші і натякати що не зробе або зробе через тиждень, йдіть в управління обласне охорони здоровя, зразу зробить.

 • Тамара

  Я в шоці. Зібралась на прийом до масового. Не бачу тепер сенсу туди їхати.

 • Тамара

  Прошу вибачення. До мамолога.

 • Руслана

  Довелося побувати з мамою в ХООД. Потрапили до Назарчука Сергія Адамовича. Велика вам подяка за гарне ставлення ти високопрофесійне лікування. Жодної негативної емоції до нього у мами не було (вона дуже ранима і ми дуже переживали як вона все перенесе і чи витримає той курс, який призначив лікар). Слава Богу, і дякуючи професіоналізму лікаря у нас все добре. Бережи вас Господь пане Сергію. Не часто зустрічаєш людяність персоналу в таких закладах. Нам повезло – нам дісталася і людяність і професіоналізм.

 • Аліна

  Людям, які тут працюють, треба на м’ясобойнях працювати, а не в лікарні. Хто взагалі їм повидавав дипломи медиків?? Діагнози ставлять «на око», аналізи без хабаря не роблять, або роблять як попало.
  Не звертайтеся сюди НІКОЛИ!!!

 • Елена

  Доброго дня!Не дай Боже попасти в руки до Дробнер Г.Й. …. Довелося нам з мамою в нього побувати. На око поставив моїй мамі 2-га стадія раку, без аналізів на стіл різати. На щастя ситуацію зупинив анестезіолог, хоча він і його не слухав як спеціаліста. Дав Бог розуму і розсудливості, зі скандалом , а вкінці погрозами Дробнера( як не даш різати, то сюди не приходь, тебе ніхто не прийме тут), ми поїхали в Чернівці, де дійсно спеціалісти провели обстеження, і діагноз «найкращого горе-лікаря Хмельниччини » не справдився! Не дай Боже, пережити комусь те, що ми пережили за маму за 3 тижні. Якби не наша зайнятість в роботі, ми б відкрили кримінальне провадження проти Дробнер Г.Й. Він не хотів з нами дітьми іти на зв’язок і вести мову щодо лікування мами… Діду, ти не Бог, тебе судити коли не коли, будуть!!!!

  • Варя

   Напишіть до кого зверталися в Чернівцях, напишіть або перезвоніть на номер 097 9889056,будь_ласка терміново

  • Богдана

   Я не залишу просто так це. ДРОБНЕР поплатиться за все, якщо зібрати всіх людей, чиїх близьких він вбив, можна скинути його з позором, відкрити кримінальне провадження, давайте об‘єднаємось проти вбивці!

 • Катерина

  Нікому не раджу звертатися в Хмельницький онкодиспансер. У мого 48-річного сина була виразка шлунку. 12 УЗД, 8 рентгенів, 5 томографій не показали онкологічного захворювання. Він ліг оперуватися з виразкою. Заслужений лікар України, начмед, Табола Микола Михайлович після операції сказав, що у мого сина рак і він видалив шлунок, давши шанс йому на житя. Після операції у сина відкрилася велика кровотеча. Якби я не забрала його з диспансера, то моя дитина ще тоді б померла. Пізніше йому зробили ще 6 хімій. Та коли ми обстежили шлунок на спеціальному німецькому обладнанні – діагноз, який виставис Микола Михайлович моєму синові, не підтвердився. Як можна довіряти життя своїх рідних таким лікарям. А ця людина – ше і начмед.

 • Леся

  Підскажіть, будь-ласка, хто стикався чи чув що про хірурга Тоцького І.М. ?

 • Світлана

  Я про все розумію, але про лабораторію це вже занадто. Цікаво хто з лабораторії брав гроші за аналізи. І те що роблять аналізи як попало це уже бред. Вони беруть участь у міжобласних провірках результатів і в них дуже добрі показники, результати не менше 85%. Якщо Вам цікаво то в них висить на стенді усі результати.

 • Тетяна

  Підкажіть будь-ласка хорошого лора-онкологп.Дякую.

 • Могилевська юлія

  Персонал дуже і дуже привітний, уважний
  !хоча з ремонту лише пластикові вікна

 • саша

  Табола Микола Михайлович – як спеціаліст , так і людина хороша . Підійшов до нього – просто з вулиці . Вислухав , подивився всі результати аналізів і попередні висновки лікарів .Поставися чуйно .
  Порадив , грошей не взяв .

 • анастася

  Доброго дня!Підкажіть будь ласка хто лікувався у Степанця Ярослава Вікторовича?Як він як лікар?

 • Виктория

  Доктор Табола моему дедушке в 2005 году поставил диагноз рак печени, дедушка прошел 3 курса химиотерапии… а потом диагноз опровергли в институте рака в Виннице. Это коновал!!!! Бегите от него и будете более здоровы!!!

 • Оксана М.І

  Я взагалі в шоці. Напевне цей відгук про Золотаревського С.А вас «попоросили» написати. Лікувалася в нього я, і не раз мої знайомі, жодного раз ніхто не вимагав в нас ніяких грошей, ні добровільних внесків.Як лікар-професіонал і добра людина-таких ще пошукати треба!!!.

 • Олена

  https://xn—-ttbeqkc.xn--j1amh/likari/onkohinekoloh
  https://xn—-ttbeqkc.xn--j1amh/likari/onkokhirurh
  https://xn—-ttbeqkc.xn--j1amh/likari/mamoloh
  https://xn—-ttbeqkc.xn--j1amh/kt/kt-onkoskrining
  https://xn—-ttbeqkc.xn--j1amh/kt/diahnostyka-raku

 • Богдана

  ДРОБНЕР, ГОРИ В ПЕКЛІ ТИ І ВСЯ ТВОЯ СІМ‘Я! СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ ТИ ВБИВ ЧЕРЕЗ СВОЮ ХАЛАТНІСТЬ! БАЖАЮ ТОБІ ПІЗНАТИ ВСІ МУКИ, ЯКІ ЗАРАЗ ПЕРЕЖИВАЮ Я ТА МОЯ СІМ‘Я ЧЕРЕЗ ТАКУ ТВАРЮКУ ЯК ТИ! Ти гірше ніж вбивця. Шановні люди, цей «псевдо найкращий лікар» прооперував мого батька з меланомою при наявності метастазів. В таких випадках операція ПРОТИПОКАЗАНА! За день до операції зробили обстеження, яке показало наявність метастазів в легенях, а тварюка на наступний день вирізала йому меланому і пустила метастази по всьому тілу! Мало того, потім призначив браковану хімію, відношення до людей ніяке, як ніби працює з тваринами. Взяли діагноз і поїхали місяць назад в Київ, лікарі були в шоці з того, що зробила ця тварюка (перепрошую, по іншому не можу називати його). Люди, їдьте в Київ, тікайте від цього безсовісного вбивці! Поки маєте можливість. А за життя свого батька і тих людей, яких ти вгробив, я тобі відплачу в мільярд разів сильніше. Гори в пеклі, ДРОБНЕр.

  • Инна

   Я в шоці.Треба писати заяву і притягувати до кримінальної відповідальності цього лікаря.

  • New

   В березні 16го Дробнер старший (чув, ніби він вже в кращому світі) призначив операцію по видаленню пухлини в молочній залозі моєї мами. Сказав, що метастаз немає, бо на рентгензнімку не видно жодних метастаз. Я негайно відвіз маму на консультацію в онкоцентр у Львові. Там на КТ були виявлені метастази (вірогідні метастази, оскільки КТ проводилося без контрасту, а тільки контраст може показати з точністю, чи це є метастази, чи шрами в легенях від перенесених запалень і тп.). Старий лікар-хірург в Львові сказав, що операція при метастазах не рекомендована – по їх досвіду, після видалення основної пухлини метастази починають швидко рости, тому або хіміо- або антигармональна терапія. Я також консультувався закордоном у онколога. Він теж порадив антигармональну терапію. Коли я це розповів Дробнеру, його реакція була дивною: «Ви вірите більше мені, чи компютерній томографії? То йдіть лікуватися де хочете. А рентгензнімок я Вам не зможу віддати – він не получився».
   Мати ось вже три роки на антигармональній терапії і радіє життю – приймає одну таблетку в день, пухлина зменшилася у розмірі.

 • Таня

  Прошу поради. Потрібно консультація та видалити родинки. Підскажіть куди і до кого звернутися можна. Бережи Вас Бог.

  • Альона

   Теж питання по родимці, читала що є дослідження прямо на тілі, а лише після нього приймають рішення про видалення. Порадьте онкодерматолога будь ласка.

   • василий

    Альона, добрый день. Вам необходима дерматоскопия. Есть в Хмельницком, Славуте…

 • Анжела

  Нікому не раджу з проблемою родимок звертатись в хмельницький онкодиспансер. Мала неприємність потрапити на прийом до лікаря в 4 кабінеті. Нажаль не знаю його імені, але лікарем назвати його важко. Такого не виховного грубіяна я ще не зустрічала. Хворих взагалі вважає нижчим сортом, які не вартують його уваги. Після такого прийому кілька днів пила заспокійливе.

 • Таня

  А куди звернутися можна, підскажіть.

 • Таня

  Може хто знає як До Таболи М.М.зателефонувати.мені здається що він мало що знає за цей беспредел.А взагалі до Цуглевича
  В департамент.надіюсь може щось зміниться

 • Оля

  Підкажіть, будь ласка, хто робив операції в Коваленко Ольги? Як вона як спеціаліст?

 • Руслан

  Підскажіть,можливо хтось лікувався у Юдіна Ігоря Сергійовича.Хірургія 4-й поверх.

 • Ирина

  Подскажите пожалуйста , кто лечился или оперировался у Пятницкой , как она как специалист ?

 • Татьяна

  Доброго вечора. П’ятницька Тетяна Володимирівна хороший спеціаліст з досвідом, особисто не зверталась, але подруга задоволена візитом до неї, відгуки інших також позитивн.і

 • Ольга

  Підскажіть будь-ласка нормального уролога-онколога. дуже потрібно

 • Аліна

  Доброго дня! Читала відгуки про Дробнера старшого. А про молодшого хтось може щось сказати?Виявили пухлину,призначив хіміотерапію. Чи можна йому довіряти ? Бопри спілкуванні враження не дуже приємні.

 • Татьяна

  Підкажіть будь ласка, Коваленко Ольга, який вона спеціаліст…чи варто йти до неї.напишіть будь ласка,хвилююсь.

 • Наташа

  Доброго дня!підкажіть будь ласка номер та де приймає П’ятницька Тетяна .Дякую

 • Маріна

  Підкажіть будь-ласка номер Закрижевского В.М.

 • Регіна

  Підкажіть номер Золотаревський С.А лікар-хірург онкологічного диспансеру Хмельниц.

 • Ірина

  Добрий вечір,у мами діагноз»Рак мозку з метастазами»,можливо хтось дасть пораду,до якого лікаря звернутись,заздалегідь дякую!!

Написать комментарий