роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Міський пологовий будинок Івано-Франківськ

Отзыв добавил(а): Віка
Отзыв:

Народжувала у 2009 році, міський пологовий будинок Івано-Франківськ, і перед тим лежала в паталогії. До того, як мій лікар порадив мені лягти в паталогію без будь-яких на то показів, я була дуже проти. Але зараз зовсім не жалкую про це. Я приходила зранку (на 8 год. прийшла тільки одного дня, бо треба було здати аналізи, а у всі інші дні десь на 10-11), проходила огляд і додому.

Як тільки мене по документах перевели в родовий зал і я прийшла по свої речі на моєму ліжку уже лежала «нова» вагітна.

Загалом персоналом задоволена, грошей ніхто відверто не вимагав.
Хоча були і такі, які ставились недуже добре. Для прикладу – приїхала я в пологовий з перервами між переймами у 5 хвилин. Прийшла чергова медсестра і одразу накинулась, чого я дочекалась до таких коротких проміжків. Далі пішла кликати чергового лікаря. Ну, а я собі по коридорі ходжу, чекаю лікаря. Тут медсестра повернулась і знову на мене з претензіями – чого це я по лікаря пішла? якщо ти собі ходиш? то нащо тобі вже лікаря?

А вже після пологів інша медсестра зайшла і сказала, щоб я сама не вставала, бо можу знепритомніти. Але більше так і не приходила Цікаво – а як дитина плаче, то як не встати?

Пологи були партнерські, хоча їх так назвати можна з превеликою натяжкою. Персонал переважно налаштований категорично проти присутності чоловіка. Та ще й поки у жінки перейми – чоловіка не пускають. Я в пологовий приїхала в понеділок зранку, народила через добу (у вівторок), а мій чоловік був зі мною всього кілька годин. Так з переймами і сиділа у приймальні, а він мені там спину масажував і підбадьорював.

Після пологів перевели у палату – очевидно раніше там був родовий зал, а в ньому поставили перегородки і зробили бокси. Одне ліжко (з провислими пружинами в яке лягаєш ніби в корито і зі швами самій встати дуже важко), пеленальний столик, крісло і прозорий візочок (чи як то воно називається) для дитини. Чоловік зі мною залишався на ніч, спав на підлозі. Палату з ліжком для чоловіка виділяли лише жінкам після кесаревого. Душ (нова сантехніка, плитка, гаряча вода) і туалет одні на поверх.

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Нет, не требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Міський пологовий будинок Івано-Франківська непоганий. Персоналом задоволена, грошей ніхто не вимагав.Загалом враження таке – дуже сильно хотілось додому :)

11 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Міський пологовий будинок Івано-Франківськ

 • Олександр

  Дівчатка, а що Ви думали,що це є Міжгір»я, де золота сантехніка! ) Рахуючи скільки коштів виділяють на існування цього медзакладу, то це ще рай (Умовно) Міський пологовий будинок Івано-Франківська – будувався в 80-х роках минулого століття, а якщо бажаєте,щоб за вами заглядали то народжуйте закордоном за відповідні гроші. Наш Міський пологовий будинок Івано-Франківська – це є Крим, де є де, є з ким, є навіщо – но немає одного розуміння, що це є твоя робота за яку хоть платять від держави символічно, але це є твоя робота Шановний медперсонал!!!!!

 • Іра

  Я народжувала в 2013р.В міському пологовому,в обсервації,ставленням медперсоналу задоволина.Моїм лікарем був Савка Іван Богданович.дуже хороший спеціаліст,лікар від Бога.Розумний,уважний,акуратно дивиться,людяний.До родів і після родів,весь час був зімною.Було екстрене кесареве,я подзвонила приїхав серед ночі.Зараз вагітна2 дитиною,також буду народжувати внього.

  • Люда

   Дайте номер телефону Савки І,Б, дуже треба

 • Наталія

  Я народжувала своїх двох дітей також у Савки І.Б.і дотогож два кесарових ростиеи.лікар чудовий,організував мені платну палату з гарними умовами(душ,туалет,холодильник,телевізор,шафа,ліжко породілі зручне,ліжеяко доя дити гарненьке,чисте,для чоловіка також було ліжко
  ,бо бачила після родові то просто жах…..

 • Олеся

  Я,також народжували у Савки,і більше не буду.В кінці родів у мене почалася кровотеча,його команда лікарів ледве зупинили кровотечу і зашили мене ніби якусь свиню.Після родів він мене оглядав, невже він не побачив як мене зашили.Пройшов 1рік і 4 місяці і пішла я до лікаря, і вона запитала:Хто вас так зашивав жахливо? А, тепер через цих безруких в майбутньому народжувати мені тільки кесаревл.

 • Вікторія

  Народжувала у Савки ІБ у 2017 дуже хороший спеціаліст спокійний людяний уважний весь час приходив післ родів оглядав приїхав у ночі коли подзвонили ))Зауввжень немаю ніяких

  • Люда

   Дайте,будь ласка,номер телефону Савки І.Б.

 • Зоряна

  Народжувала 7.12.17.в Савки І.Б. дужеееее задоволенааааа. Рекомендую

  • Люда

   Дайте, будь ласка, номер телефону Савки І.Б.

 • марія

  0671778333 Савка Іван Богданович

 • марія

  Народжувала у 2015 був екстений кесарів, у лікаря золоті руки зробив все дуже акуратно шви дуже швидки зажили,а ще на кожну перев’язку лікар приїджав сам і не залежно чи це субота чи неділя.РЕКОМЕНДУЮ САВКУ

Написать комментарий