роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

м. Чернівці, Чернівецький обласний онкологічний диспансер, доцент Пересунько О.П.

Отзыв добавил(а): Марія
Отзыв:

Хочу порадити всім хворим людям хто прочитає ці рядки, щоб ні в якому разі не звертались по допомогу до так званого доцента хірурга- онколога Пересунька Олександра Петровича (Чернівецький обласний онкологічний диспансер) який є непрофесійним та не відповідальним лікарем, після лікування котрого мало хто виживає, от і я залишилась жити тільки тому що відмовилась від препаратів та оперативного втручання, яке пропонував мені названий доцен.
На відміну від мене моя знайома з аналогічним діагнозом, як і в мене, пролікувавшись у Пересунька прожила ще два місяці з обіцяних мнимим доцентом 20 років.
Тож люди не вірте вивіскам на кабінетах «доцент», тому що це куплений науковий ступінь,а ви собі не зможете купити здоровя не говорячи вже про життя.

Рекомендация к посещению и оценка: Люди будьте обачні, десять раз перепитайте в людей, перш ніж звернутись до того чи іншого лікаря. Чернівецький обласний онкологічний диспансер, доцент Пересунько О.П. – не раджу.

21 комментарий, написать комментарии (отзывы) к м. Чернівці, Чернівецький обласний онкологічний диспансер, доцент Пересунько О.П.

 • олександер

  лікарня комунальна власність..а гроші беруть страх за 2 .3 години від трьох тисяч на одну людину і ще всяким опришкам .. доречі пропоную приеднуватись .. еее нас уже сьомеро які роздавали хабарі.. будем реформувать цю клініку ато вони там себе … хабарники в білих халатах взятки беруть.. пропоную через мусорник приеднуйтесь звоніть нас уже е достатньо.. почнем з операційної.. у нас е імена хто брав .. і ми всі хто їм давали.

 • руслана

  підкажіть хорошого дерматолога в Онколікарні….щоб видалити родимки на обличчі….

  • Олег

   Идите к Мусиенко В.В он единственный на западной Украине серьезно специализируется сугубо на Дермато-онкологии. Но он не в диспансере а на Ровенской 5а 4 этаж принимает. Мы всей семьёй родинки у него проверяем, оборудование очень серьёзное.

 • Анжела Кройтор

  Та которая Маруся. Или как там тебя. 12 мая 2010 года Пересунько Александр Петрович вытащил меня с того света на операционном столе. А знаешь, скольких еще он вытащил? Со счета собьешься. Низкий поклон этому Хирургу! А ты просто купленная бычка.

 • Татьяна Гладій

  Порадьте, будь ласка, спеціалізованого і компетентного онколога-мамолога в Чернівцях.

 • Андрій

  Вважаю за необхідне (заради відповідності здійснення НАДІЙ! хворих людей в реальності та обіцянками і переконаннями деяких лікарів) поширити наступну інформацію:
  щиро раджу усім онкохворим, що мають намір проходити лікування в Чернівецькому онкодиспансері, В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ! не звертатися за допомогою до хірурга-онколога ПЕРЕСУНЬКА О.П., вдаваний «професіоналізм» якого дуже далекий від такого в СПРАВЖНІХ! фахівців, а переконливі обіцянки на порятунок не що інше, як «фикция» –
  те, до не відповідає дійсності та використовується з певною метою. А мета тут, ясна річ, яка – непогані суми по «тарифу» (як у них там кажуть) на гарне та достойне існування шановному доценту!

  • Анжела Кройтор

   Та ти що??? Впевнений, Андрійко??? Це взагалі-то жіночий лікар. Ти яким боком до нього потрапив? Невже на кастрацію??? :-) )))

 • Світлана

  Що скажете про хірурга-онколога Олара ?

 • Павел

  Хірург-онколог Олар – Специалист! Только благодаря его труду я остался жив!

  • Юлія

   Добрий вeчір, як з’язатись з Олар і що з вами було?

 • Ляля

  Что скажите о Грицає Андрее? Назначили мне врач операцію у него? Можно довірять доктору? У меня рпухоль

  • Юлія

   Доброго вeчір, як з ним можна з’язатись і що з вами було?

 • Ляля

  Что скажите о Враче Грицай Андрей Марьянович? Мне назначили операцию у него. Опухоль. Можна врачу доверять? Отзывы пожалуйста

 • Наталія

  Дуже хороший лікар Олар Сергій Іванович – справжній професіонал. Рекомендую.

 • Лія

  Напишіть, будь ласка, відгук про лікаря-онкогінеколога Кміть Наталію Василівну. Завчасно дякую всім. хто відгукнеться.

 • Наталя

  Порадьте!!! Скоро операція в Пересунько О.П. А тут таке прочитала…Напишіть відгуки!

 • Марта

  Это чушь полная… Я лична была на операции у Пересунько.О.П великолепный хирург,я досих пор рада, что была в его руках… Спас от смерти! Доктор очень конкретный и внимателен!

 • Наташа

  Напишіть будь ласка відгуки про лікаря Єршову І.І.

 • Оксана

  Ось і ми не знали і потрапили до Пересунька. Зробив мамі операцію а хімію не дав. У мами розійшлися метостази. Ще й купа грошей здер. Не йдіть до нього ніколи.
  Будь ти проклятий ПЕРЕСУНЬКО! Ти знищив нам життя. Нехай ти відчуєш то, що ми зараз відчуваємо, нехай твої діти так страдають!!!!

 • "вдячна пацієнтка"

  а тепер я розкажу про Єршову І.І.з променевої терапії.Довго не наважувалась,але все ж таки вирішила.Пишу, щоб більше ніхто неоптнявся на моєму місці.
  Це некомпетентна,жадібна(без грошей на вас і не подивиться) маразматичка.Результати кт читати не вміє.Результати узд з іншої лікарні тим більше.Ще й кричить «чого туди пішли чи бачив той спеціаліст узд колись наслідки променевої терапії?».Відповіді на мої скарги щодо мого самопочуття у неї стандартні:так має бути,у Вас клімакс, у Вас постпроменеві прояви.Вона не бачить те,що вже сліпий без медичної освіти бічить.А як гроші любить…Вислів «не навреди» це не про неї.Своєю «допомого» вона довела до того, що мені вже нічим не можуть допомогти Люди, якщо хочете жити, тікайте від неї як від вогню.
  Будь ти проклята!!!Мучайся все життя, що у тебе залишилось!!!

 • Мар'яна.

  Доброго дня. Я переселенка,скажіть будь ласка є в Чернівцях хороший лікар онколог гинеколог. Буду дуже вдячна.

Написать комментарий