роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Львов, вул. Стецька жіноча консультація поліклініки №4 Львів

Отзыв добавил(а): нескорена квіточка
Отзыв:

доброго дня, читачі! хотілося б застерегти вас від відвідування пана дохтора Феленчака Євгена Олексійовича у цій ЖК. Цей лікар енергетичний вампір висмоктує соки із вагітних та вважає що він у цій
ЖК головний, на нього немає впливу навіть завідуюча ЖК. Вже неодноразово зі слів завідуючої Кузьменко на нього поступали скарги та вагітні відмовлялись у нього стояти на обліку, але чомусь ніхто як не дивно не може вплинути на цю ситуацію. Феленчак скеровує усіх вагітних на аналізи тільки у клініку Тітовця(ціни може перевірити при бажанні), при питанні де ще можна здати аналізи – відповідь однозначна «я не знаю». напрошується висновок що цей лікар отримує відкати від клініки. маю з чим порівняти адже вже удруге стою на обліку у цій ЖК, вперше дільничний був інший,дуже шкодую що відразу не змінила лікаря. Дівчата описувати насправді про стосунки і конфлікти з Феленчаком не дуже маю бажання, бо їх було безліч.можливо моя думка субєктивна.

Рекомендация к посещению и оценка: Стецька жіноча консультація поліклініки №4 Львів – не рекомендую

12 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Львов, вул. Стецька жіноча консультація поліклініки №4 Львів

 • НАТАЛЯ

  добрий день.
  чи правда те,що якщо ми з чоловіком вже 3 роки не користуємось жодними контрацептивами взагалі а просто стримується вкінці і не вагітнієш,то це погано….
  просто ми ще не думаєм вагітніти просто цікаво….

  • Любов

   Наталю, це є шкідливо в першу чергу для чоловіка, оскільки його природа була задумана так, щоб не стримуватися, просто можна не стримуватися скажімо в простирадло, рушник або на живіт жінці (щоб не вагітніти), але й цей метод досить ненадійний (як і ваш), прочитайте про перерваний статевий акт, як метод контрацепції

 • Катя

  Стала на облік, я не зі Львова , зразу пиши заяву і + 100 грн оплати на рахунок поліклініки , як благодійний внесок. Кров з вени здавати , то кажуть купити і вату пачку і спирт цілу пляшку, шприц. Хоча на укол достатньо одного ватного диску з 1чи 2 змоченному у спирту. Рука правда 2 дні половина фіолетової було , так беруть з вени кров на стецька. Головна Олена Валеріївна жіночої консультації тільки і дивиться щоб їй в кишеню поставили, а так толку з неї мало і фахівець сумнівний. Якщо вже і береш гроші то хоть трошки тої літератури почитай ( толку ніякого, зате періодично на якихось курсах) тай щось вагоме і доречне вагітним радь , а не що перше взбрело на язик , щоб вже знати за що давати!

  • Валентина

   Ви зовсім не праві!!!!!!! Кращого ФАХІВЦЯ я ще не бачила!!! Дуже хороший лікар! Завжди порадить,обговорить та памятає про тебе! Оць це справжній жіночий лікар!!! А за гроші…. на теперішній час взагалі не знаю лікарів,яким не платять…якщо заплатив то й відношення зовсім інше до вас…але Олена Валерівна й так досить добре ставиться до своїх пацієнтів,з розумінням…Побільше таких лікарів!

  • Світлана

   Катю, абсолютно згідна з Валентиною, Валерівна – хороший лікар!!! Стояла в неї на обліку, за порадою нашого сімейного лікаря. Ніколи, ніколи не дивилася в кишеню, приділяла багато часу, по телефону консультувала, сама передзвонювала, хвилювалася як моє самопочуття. Після родів я так і лишилася її пацієнткою, приходжу на огляди, здаю аналізи, все безкоштовно, на мої питання «що з мене» завжди відповідає «нічого, це моя робота». Просто як хорошій людині їй хочеться подякувати за чуйність та відповідальність, але це особисте бажання.

 • Cветлана

  Девочки подскажите где лучше родить?я не местная, нужен врач от Бога, который может и кесарить, в случае чего.

  • Анна

   Світлана, я родила першу дитину на Мечнікова – на даний момент – найкращий роддом. Проте, якщо Ви не місцева одразу узгодьте, адже в такому випадку потрібні якісь додаткові документи(точно не знаю які). Я родила в лікара Мала-Герасик Анна Дмитрівна. Ставлення чудове, лікар хороша, хоч і молода. Всім знайомим раджу її і всі дуже задоволені. Зараз вагітна 2-ю дитиною і також буду родити там і саме в цієї лікаря.

 • Анна

  Якщо ви стаєте на облік в жк по вулиці Стецька і у вас лікар Феленчак Є. Тікайте!!!
  Лікар не компетентний, постійно підвищує голос. Тепер думаю , як переписатися до когось іншого!!!
  Жахливий лікар!

 • лена чеснова

  Я родилась с родовой травмой .весом 2.900.когда я рода лась и у мамы были схватки ,то с мамы все ржали .и мама рожала руками а не ногами .патом маме меня отдале на третий день плен ис ли .и я руки туда сюда верх вниз .а патом меня выписали на третий день .и я открыла глаза тоже на третий день .а мама была без прописки потому ,что мама санек и батя был военным .так говорит мама .и у мамы роды были тя жилые .

 • лена чеснова

  А еще мне надо было делать массаж и еще мама перед родами упала и ударилась об о асфальт .а патом она лежала после родов тоже и с нее ржал весь роддом .а она рожала меня в львовской диагностике .или мединстетут .

 • лена чеснова

  А теперь у меня органика или органическая поражение и цнс .

 • Інна

  Шановні жіночк, підкажіть, будь ласка, де можна стати на облік у ЖК у Лтвові без прописки? Дякую!

Написать комментарий