роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Пологовий будинок 1 Львів (Мечнікова)

Отзыв добавил(а): Ляна
Отзыв:

Народжувала в серпні 2011, пологовий будинок 1 Львів (Мечнікова), лікар Федина Роман Григорович-супер! Уважний, допомагав,казав, що і як робити тому пологи пройшли досить швидко і відносно безболісно (маю з чим порівнювати,бо народжувала вдруге). Про гроші навіть не згадує.
А про педіатра такого сказати не можу.
Ковальчук Лариса Дмитрівна-це просто жах! До всіх дітей ставиться погано, вигадує неіснуючі у вашої дитини хвороби і тільки й чекає на «подяку», яка впринципі нічого не змінює у її ставленні. Загалом відношення непогане і залежить від зміни.

Рекомендация к посещению и оценка: лікаря рекомендую,а педіатра-НІ

177 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Пологовий будинок 1 Львів (Мечнікова)

 • оксана

  Привіт всім. я вагітна другий раз на 8 місяці. Старшу доньку Софію родила на ДЖАМБУЛА в лікаря Калініна Ігора Сергійовича-ой то щось. Родила 12 годин. його зі мною не було приходив разів три а так то акушерка зі мною то медсестра,а чоловік взагалі не відходив від мене(і мому чоловіку треба було платити за роди,а не калініну) я не спорю після родів в мене все окей зі швами…родила сама не касарево. Я дала йому 150$ бо думаю за що тобі більше,акушерка просила помогти мені відкрити матку,а він не хотів…А він мене на друий день зі швами зтягнув з ліжка і сказав,що мої послуги коштують 300$. Я в шоці… ладно то фігня,а дитину забрав від мене ,мол коли будуть решта грошей тоді буде дитина звами в палаті. то капець мій чоловік думав порве його, та вирішили що життя дитини і здоров,я важливіше ми доплатили решту грошей. Персонал хороший я про санітарок мене підмивали то я платила по 10 грн в кишеню…Дитячій лікарці 300 ГРН. Медсестра при виписці з роддому хотіла 50 грн за те що винесла мені дитину до виходу-хамка. Доречі а мала я родити в Данкова О.В але він мене відправив до Калініна бо менав сил, був після родів.

  • Софія

   Все так само було і в мене але в 2008 році, зараз родила вдруге то вже на мечнікова в чудового лікаря Федашко. Калініна не раджу нікому

  • Дана

   Дівчатка не говоріть дурного за лікаря, якщо не тямите в медицині.
   Поняття «відкрити матку»- це не просто взяти і відкрити дверцята!!!
   Не у всіх випадках це показано!!! Тай взагалі це вміють робити тільки
   Лічені лікарі( до слова, хвалимий Степанчак до них не належить, практики
   І знань замало). У Калініна я родила свою другу дитину- делікатнішого лікаря
   Годі знайти. Огляди він проводить надзвичайно легко, а це немало важно при подає
   , коли у Вас схватки!!! Професіонал не той, що багато говориться і сидить у родзалі, а
   !!!!

  • Галя

   Увага!!! Дівчата не народжуйте на Мечнікова, заносять стафілокок. Я народжувала в липні 2014р. в Коваль О.І., роди пройшли нормально (кесерово),але після почались проблеми, температура, шрам гноївся, втрачала свідомість… Нам не казали, шо занесли інфекцію, притому що я неодноразово питала чи то не стафілокок. Постійно відправляла і назначала недіючі препарати. Дойшло до того, що обкидувало черяками і почали гноїтись нігті на ногах. А мені розказували, що я нігті неправильно обрізала. Так лікувала 4 місяці безефективно, приглушували антибіотиками, а толку ніякого. Лікар не визнавала, шо мені занесли інфекцію.
   Вилікувалась в іншого лікаря, курс тривав 3 місяці за допомогою вакцини.
   P.S. Від знайомих чула, що були і гірші випадки там, заражали стафілококом і дітей.

   • ольга

    не сійте паніку. Стафілокок був справді. До листопада місяця 2014 р. його норми були перевищені- факт. Був спалах. Після останньої листопадевої позапланової мийки його рівень в нормі. І зараз ризик підхопити- такий самий, як і в інших пологових ( стафілокок живе ПОСТІЙНО у всіх пологових- це частина внутрішньогоспітальної флори). Не більший і не менший. Читайте перед пологами інформацію про те, як можна знизити ризики зараження внутрішньогоспіталкою. По іншому ви можете це принести наразі з будь-якого з пологових

    • irena

     Чому ніхто з лікарів не скаже про випадки синьогнійної палички зараз в роддомі(мечнікова)???? Коли закриєте на профілактику цього року. Про 2 видадки знаю, але медперсонал все заперечує..!!!!

    • Тіна

     Про стафілокок я чула і в інших подогових, тому це залежить від багатьох обставин. Раджу в першу чергу вибирати лікаря, на якого можете покластись на всі 100. Для мене таким є Никитюк О.В.. У нього я народжувала двіччі і тільки завдяки йому природнім шляхом , за що йому дуже вдячна, і якщо коли небуть наважусь на третю дитину, то народжуватиму тільки у нього.

  • Зоряна

   Дівчата, підкажіть будь-ласка телефон лікаря Никитюк Олександра Володимировича

 • оксана

  Хочу родити того разу на мечнікова у львові в Верхівської Світлани Михайлівної кажуть знайомі лікарка-супер. Хто що знає про неї. Розкажіть будь ласка!

 • Людмила

  Привіт всім. Я вагітна 28 тиждень. Зараз лежу на Мечнікова, під наглядом Забори Ольги Валерівни.Кажуть що вона приймає роди, і дуже хороший лікар.Розкажіть чи чули щось про неї.Дякую.

 • Людмила

  Підкажіть хороших лікарів на Мечнікова. І розцінки:)))Дуже дякую.

  • Oksana

   Щодо розцінок, то не поможу, бо сама шукаю свіженьку інформацію.Народжувати маю на початку березня. а щодо лікаря– то Федина Роман Григорович! народжувала в нього синочка у 2009р. Тепер кажу, що без нього і без чоловіка народжувати не буду:). Лікар від Бога. Уважний, завжди поруч (незалежно від зміни), притримується ідеї природніх родів і вагітності (мінімум медикаментів і втручань). Завжди при телефоні! В будь який час доби! і про гроші з ним мова не клеїться взагалі. скільки зможете стільки віддячите. а після вдалих пологів при виписці з вдячності хочеться віддати йому останнє. чесно! гарних Вам пологів і здорового янголятка!

   • Людмила

    Дуже дякую Вам Оксана за хорошу пораду!!!Вам також бажаю легких пологів!!!

   • Оксана

    Прив1т,можна взяти контактний номер Федина?

 • Юля

  Привіт всім майбутнім мамусям! Я народжувала в серпні 2011 року у Верхівської Світлани Михайлівни – задоволена, дуже приємна лікар!

 • юлія

  Дівчата що можите сказати про Усика Валентина Сткпановича,скільки він бере за кесерево,а скільки за природні роди.Дуже його хвалять!!!

 • Галя

  Всім привіт. я зараз також шукаю лікаря, і хотіла б до Федини Романа. Може хто має контактний номер його, буду дуже вдячна.

 • КАТЯ

  Я НАРОДЖУВАЛА В ФЕДИНИ У 2008,ПОЛОГИ БУЛИ СІДНИЧНІ, ДЯКУВАТИ БОГУ ВСЕ ОБІЙШЛОСЬ БЕЗ УСКЛАДНЕНЬ, ЛІКАРЕМ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА В СЕРПНІ ІДУ ЩЕ РАЗ ДО НЬОГО. НОМЕР ФЕДИНИ Р.Г.0506709914

 • оленка

  привіт.Підкажіть інформацію про лікаря Герчаківського В.Й…

 • Наталя

  привіт мамусічки!народжувала в серпні на мечнікова. Лікар-Федина Роман Григорович- лікар від Бога!притримується тільки природніх пологів за мінімальної кількості медичних препаратів, дуже чуйний та турботливий фахівець. народжувала з чоловіком, але лікар бігав коло мене цілу ніч (навіть ходив зі мною в туалет!). Фінансове питання ви вірішуєте на свій розсуд, тобто ніхто вам не говорить суми, як це буває у випадках вимагання іншими лікарями!!!Завжди на зв»язку!Вже задумуємось про друге маля))) і тільки в цього лікаря!всім здоров»ячка та легких пологів!

 • ванілька

  забора оля дуже класний спеціаліст приймала пологи супер підтримувала як могла ну дуже задоволена всім раджу

 • Оксана

  Степанчак Михайло Йосипович-лікар від Бога,дуже турботливий,чуйний,відповідальний має чудове почуття гумору!Схватки почались в ночі,приїхав відразу і починаючи від схваток і всі пологи був поруч(а родила з ранку в 10год.),дуже допомагав при схватках!Постійно приходив і до і після пологів!Я дуже задоволина,раджу всім!

  • іра

   Я родила в Степанчака МИхайла Йосиповича вади відійшли в ночі приїхала в родом тільки через сім годин він подивився на мене сказав що щийка матки не відкривається поставив якийсь гель шоб допомогти розкритись не помогло покликав Усика після нього почала відкриватись але вже було за пізпо схватки були дуже сильні і дитина задихалась забрали на кесарське. Степанчак казав що він оперуватиме але збрехав оперувала Ковальчук мені після операції сказала акушерка тй у випискі стояло прізвище Ковальчук а він до останього казав що він оперував. Якби не ХАЛАТНІСТЬ СТЕПАНЧАКА ЯБ РОДИЛА САМА,НЕРАДЖУ НІКОМУ

   • marija

    а в чому тут проявиась його халантність, не розумію???? я в нього народжувала, в мене був дуже складний випадок, кесарили на 7 місяці, все пройшло чудово, я задоволена ним як лікарем на всі 100%, раджу всім, на наступні роди тільки до нього піду!

    • Наталя

     І я нерозумію до чого тут халатність, я родила у нього недавно зранку відійшли води , причому шо води були зелені, подзвонила до нього так він ше й сам передзвонив до мене, приїхала він мене оглянув, схваток небуло а води відходили, поставили капельницю і в обід я народила здорового хлопчика.Раджу цього лікаря, дуже хороший спеціаліст,дуже жобре ставлення до тебе і до родів і після приходив кожен день.Якщо буду народжувати ще третій раз то обовязково до нього.

     • Ната

      Дівчата згідна з вами!!! Я дуже рада що вирішила народжувати саме в нього. Схватки почались в ночі в 2 год. ночі, я йому подзвонила поки зібрала речі і спустилась в родзал він за 10 хв.вже також зайшов і всі схватки був біля мене. Про оплату взагалі не йшла мова!!! Родила літом, лікарем задоволена якщо наважусь також на третю дитинку то тільки донього піду!=)

 • Віка

  Оксанка, а Ви б не могли мені підказати номер телефону Михайла Йосиповича.

 • Сью

  Всім успіхів у родах ) Скажіть мені , може хтось чув ,хто приймає роди після КР.Дужє треба , хочу знайти лікаря в якого є така практика. Якщо хтось зможе запитайтеся в свого лікаря. Дуже вам дякую.

 • OksAna

  Дівчатка підккажіть будь ласка номер телефону лікаря Левицької Соломії Євгенівни. Буду дуже вдячна!

 • марта

  Маю народжувати в кінці лютотого. хочу на Мечнікова. рекомендуютЬ лікаря Шикету Наталю Михайлівну. напишіть будь-ласка хто знає. яка вона лікар. як приймає роди. які розцінки .Буду дуже вдячна.

  • Іра

   Марта, і шо ви народжували в Шекети Наталії? Що можете сказати?

 • Тетяна

  Привіт дівчата, може хтось чув про Мединського Ярему Тарасовича? потребую ваших відгуків, дякую.

  • Богдана

   чудовий лікар. я народжувала в нього своїх двійняток і він продемонстрував високий професіоналізм. рада за вас і ваше малятко – ви у надійних руках.

 • Наталія

  Дорий день дівчата. Підскажіть будь ласка про лікаря Панкевич Маряну Володимирівну. Нічого про неї знати не можу. Я вона як лікар. Маю скоро родити і не знаю чи варто до неї звертатися???

  • Орися

   Я родила у неї в 2012р.Направив до неї Усик! Я задоволення на всі 100%,зараз в 2015 маю знову народжувати то піду тільки до неї!!!

 • Марія

  Добрий день. дівчата підскажіть будь ласка про Степанчака Михайла Йосиповича! Мені родити в кінці лютого!!! Мало відгуків, і всі добрі!!! Знаю що він молодий і все… А як лікар він добрий!????????????????

  • Іра

   НІ НЕРАДЖУ

   • Наталя

    Раджу дуже хороший спеціаліст.

  • Наталочка

   Марія,цей лікар дуже добрий, не кричить на тебе, підтримує тебе, хороший спеціаліст,був біля мене від початку і до кінця, ще й після пологів кожен день приходив в палату і питав про самопочуття.Як що ще буду родити третій раз то тільки до нього.

  • Uljana

   Уляна 16.01.2014, 11:04 3.6Оценил материал:
   Народжувала в Роксоляни Іванівни Ленчевської, і то випадков бо мій лікар не прийшов. Задоволена дуже. Пологи були склані, і мені повезло з таким високо кваліфікованим лікарем.(але дуже строга
   А степанчак не зміг прийти

   • Маряна

    Доброго вечора! Можете дати номер Роксоляни Іванівноі? Народжувала в неї 7 років тому і втратила її номер:( Буду дуже вдячна! Мій адрес ел пошти maryasha90@bk.ru.

   • Зоряна

    Доброго дня!Можете дати номер тел. Ленчевська Роксолана Іванівна?і які там ціни зараз

  • Uljana

   Народжувала в Роксоляни Іванівни Ленчевської, і то випадков бо мій лікар не прийшов. Задоволена дуже. Пологи були склані, і мені повезло з таким високо кваліфікованим лікарем.(але дуже строга
   А степанчак не зміг прийти

  • Оля

   Родила 24.03.2014 в Степанчака. Лікар від Бога, хороший, чуйний, уважний, врівноважений, не кричить, прекрасний спеціаліст. Роди були довгі, бо почались не так як треба, про те пройшли добре, за гроші мови не було, після пологів приходив в палату кожен день(при тому що віддячилась я йому за пологи коли мене виписували,а не зразу після родів,і стільки скільки сама вважала за потрібне).Якщо другий раз то тільки до нього.
   Увага!!!!Не можу не згадати нашу дитячу лікарку Лілю Петрівну,завідуюча,сидить на 4 поверсі,НЕ КОМПЕТЕНТНА І ВЗАГАЛІ СТРАШНА ЛЮДИНА!!!! Вона в моєї дитини на другий день після родів нібито виявила страшну хворобу серця, і каже мені я даю вам гарантію що ще два дня з вашою дитиною буде все добре а дальше як прийдете додому може бути добре а може шось статися, хотіла мене відправити в ахмадет на два тижня зразу з роддому нібито на обстеження,і все питала чи дитина коляр не міняє,чи носогубний трикутник не чорніє,коли я відмовилась їхати в ахмадєт,вона почала мене лякати,шо з таким діагнозом якшо він підтвердиться то дитину можна тільки до місяця прооперувати інакше дитина помре,пульсу в ніжці нащупати не могла,казала пульсу нема. Потім ми поїхали після виписки зразу на узі,нічого з того шо вона мені казала в роддомі не підтвердилось,і пульс в ніжці був, дитинка цілком здорова, я думаю ви мене розумієте,коли мені мамі говорять ваша дитина помре,це жахливо, не дай Боже комусь пережити то шо я там за 4 дні,коли дитина спить а я її буджу,бо мені здається шо вона не дихає,це просто жах. Розказала вам свою історію щоб вас застерегти. Я думаю там якась ціла схема працює, вона направляє в ахмадєт,а там вже з тебе гроші викачують,на узі на таблетки і мучать здорову дитину. Шкодую що ніякого документу в тому шоці де пише про той діагноз від неї я не взяла, всьо тільки слова,таких треба гнати з роботи. За її послуги дитячого лікаря я не дала нічого,хоча знаю без 300грн вона не випише).

   • Віталік

    Оля дуже прошу Вас написати номер тел лікаря Степанчака. Дякую

    • Оля

     напишіть вашу електронну пошту,скину

     • Леся

      напишіть будь ласка номер телефону Степанчака Михайла Йосиповича
      чи варто до нього звертатися?
      дякую

     • Людмила

      Доброго вечора! Напишіть будь ласка номер Степанчака Михайла Йосиповича. Мені народжувати, а Ви написали хороші відгуки про цього лікаря. Дякую

   • Марія

    Неприємно у вас вийшло.Але я наприклад дуже задоволена Лілею Петрівною,ми і після роддому до неї їздили і все було чудово.

  • няна

   привіт, скажіть ціни на пологи на Мечнікова»

 • Оля

  Хочу поділитись своїми враженнями про Попович Аллу Іллівну.Дівчата хто збирається в неї родити добре подумайте.Дуже шкодую що до неї попала,хочу йшла по домовленості.Не буду вдаватись до подробиць,але роди були дуже важкі,і мене довела до критичного стану,що 2 місяці після родів відходила і дитинку замучили кисневим голодуванням(потуги були 7 годин).Дуже вдячна лікарю Федині,бо навіть не знаю що б було з моєю донечкою.Та й гроші бере великі(запросила 350 доларів).На лікування ускладнень після родів ще 3 тисячі гривень пішло.Склалось враження,що вона нічого не знає і не вміє.

  • Надія

   Приєднуюсь)) Дійсно таке враження що нічого не знає і не вміє!!!

   • Юля

    Не правда,прекрасний лікар,я в неї народжувала в липні 2014,розумна,скокійна,уважна,завдяки Аллі Іллівні народила сама,дуже нею задоволена!!!!

 • Марія

  Привіт мамочки! Я родила в 2011 році в РОМАННИ ОЛЕГІВНИ БАСИСТЮК. В мене був плановий кесарів розтин через сідничне передлежання дитини. Лікарка просто клас! Всім рекомендую. Заплатила я в порівнянні з тими жінками, що робили кесарів в інших лікарів найменше. Вона кожен день приходила спитатися про самопочуття (і після операції і до, бо я лягла скоріше), мені навіть завидували сусідки по палаті. А от лікар Усик до своїх пацієнтів навіть носа не потикав, хоч деякі лежали по 2 тижні і чекали природних родів. Рома Олегівна лікар прекрасний, і після родів я до неї приїжджала на консультації. Дуже чуйна людина і ПРЕКРАСНА ЛІКАРКА!!! Ще там є дуже хороший палатний лікар ОЛЕГ ЕНВЕРОВИЧ. А от педіатра (забула прізвище, але вона там завідуюча)не рекомендую ні за які гроші. Вона моєму малому понаставляла стільки діагнозів, вплоть до гною в легенях, а то просто був набряк слизової оболонки носоглотки і він не міг нормально дихати і плакати, після того як дуже сильно накричався коли його опромінювали лампою від жовтушки.Там є зміна няньок що дітей пильнує, а є такі, що просто кашмар. А загалом санітарки дуже добрі, акушерки приємні, дуже класні лікарі в післяопераційному блоці. ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ.

 • Оксана

  Добрий день усім! Я народжувала свою дівчинку 25 січня 2013 року у Степанчака Михайла Йосиповича. ДУЖЕ НИМ ЗАДОВОЛЕНА!!! Це лікар від БОГА! ДУЖЕ уважний, турботливий, хороший спеціаліст! У зв»язку з вагітністю мала проблеми з нирками, то лежала на Мечнікова і у вересні, і у грудні 2012 року, лікував Степанчак М.Й. Щодня по кілька раз приходив, питав за самопочуття, дуже турбувався про мене… Коли почалися роди у січні, то приїхав відразу, коли мене забрали у родзал, весь час був поряд, дуже допомагав і підтримував морально.. Дівчинку народила легко, 3,100 кг, 50 см.
  Степанчак Михайло Йосипович хороший фахівець, дуже уважний, спокійний, врівноважений, турботливий лікар, з гарним почуттям гумору )))) Наступний раз буду народжувати лише в нього і раджу його усім!
  Бажаю усім легких родів і здорових діточок!!!

  • Наташа

   Скажіть будь ласка скільки вам обійшлись роди, скільки коштував сам лікар? Він ціни не каже, а я в розцінках не дуже орієнтуюсь.Дякую

 • Оксана

  Жоден хороший лікар вам не скаже ціни, тому давайте стільки, скільки вважаєте за потрібне. У мене залишилися лише хороші спогади від цього роддому і працівників. Хочу наголосити на тому, що ніхто з медперсоналу нічого від мене не вимагав!!! Всі були дуже добрі, ввічливі і уважні.
  …Акушерка головна 300, санітарочка 50-100, все для обробки пупка дитинки – здала 50 – хоча всі медикаменти можете купити самі, неонатолог при родах 100, неонатолог при виписці 100-300, палатний лікар 50, УЗД після родів 30 грн, я робила масаж грудей на 2й день після родів, то дала 50 грн,. ЩЕ ПРИ ВИПИСЦІ просять двічі, хто скільки може, на відділення, то я дала 30 і 50 грн.
  Медсестрі, що винесла дитинку при виписці 20 грн і медсестрі, що винесла сумки 20.

 • LONA

  Добрий день усім!Я народжувала на Мечнікова в серпні 2013 у Федини Романа Григоровича.Дуже ним задоволена!!! Справжній професіонал і надзвичайно приемна людина!Пологи (складні) провів дуже профісійно! Після пологів турбувався як про близьку людину.Відвідував по декілька разів на день.Про гроші навіть не згадував.Завдяки йому найприємніші спогади про пологовий будинок.ЧЕСТЬ І ХВАЛА таким лікарям!!!(Маю з чим порівняти бо народжувала вдруге.)

 • Анна

  я народжувала в Левицької.але не задоволена роддомом,а сама відношенням персоналу.тільки й дивляться на гроші.лікар попалась нормальна,а за решту тільки дерли гроші.на виписці медсестра за те,що знесла вниз одягнену дитину вимагала нагло 50грн.ще не сподобались ці оператори з фото і відео.хто їх тримає в роддомах?чому вони нагло пхають свої послуги?це вже занадто.на виписці буду сама,бо інакше відбитись від них важко.навіть за те,що рідні передачі носили,персонал вимагав гроші,бо за 2грн тобі не дуже хочуть нести в палату кульки.ось так.і дитяча добровільно-примусово хотіла 300грн.за що/?за її роботу 3дня?а тепер чула від знайомих,що вимагають вже санітарки за миття підлог і палат по 100грн.а не зажерлись?пора нам мамам на такий беспредел зробити заяву в УБОЗ

  • Ната

   Народжувала цього року ніхто ні з лікарів, ні з персоналу про гроші навіть не заікнувся!

 • Мар'яна

  Привіт майбутні матусі!я у лютому 2013р. народжувала у пологовому будинку по вул.Мечнікова,8,у Коваль Ольги Іванівни.Сказати,що я задоволена лікарем-це нічого не сказати.Це і лікар,і людина,і жінка від Бога!!!!!Коли лежала на підтримці,то приходила не завжди(бо не було нагальної потреби).Але питала у палатної про мене щодня,цікавилась результатами аналізів та триразовим вимірюванням тиску.При першому знайомстві,при ляганні на підтримку і решта відвідувань Коваль Ольги Іванівни жодного разу не взяла грошей,не натякнула,а навпаки відмовилась!!!!!!Я хотіла народжувати швидше,але Ольга Іванівна постійно відраджувала,мотивуючи,що ще не настав час і вона не буде шкодити моїй малечі стимулюючи пологи.А коли настав час(перейми почались 23.40) то за 15 хвилин лікарка вже була у пологовій кімнаті біля мене.Хоча поруч постійно був чоловік,Ольга Іванівна також майже не відходила.Це у мене друга дитина і пологи пройшли легко і швидко.Я постійно і уважно слухала лікаря(як би не боліло,а боліло сильно!)тому мала лише 1 розрив!!!!(перший раз при пологах мала 9 розривів,1розріз і тріщину).І після пологів приходила ще 3 дні,хоча були вихідні.Жодної ціни за пологи не називала,нічого не вимагала і не натякала(хоча займає посаду завідувача паталогічного відділення народжених немовлят-це третій поверх)У неї народжувала моя кума,я,брали контакти одні поважні професори, і тепер збираються народжувати моя подруга та кума.Я дуже задоволена і усім раджу!!!

  • Мирослава

   Можна телефон Ольги Іванівни Коваль, мені народжувати на початок січня, планувала на Джамбула але кажуть що будуть закривати на мийку.

 • Марта

  Народжувала менше місяця тому в Степанчака. Дуже тішусь, що випадок звів мене саме з ним. Я переношувала два тижні, тому була під щоденним наглядом лікаря. Михайло Йосипович нікуди не поспішав, натяків навіть на стимуляції не було. На пологи приїхав дуже швидко, весь час був поруч під час переймів, хоч залишався дуже для мене непомітним. Пологи пройшли дуже добре. Опісля в мене були ускладнення з нирками та молочною залозою, то він дуже ретельно мене лікував і навіть в неділю сам дзвонив спитати, як я.
  Приємний, ввічливий і турботливий. По-чоловічому мало говорить, тому допитливим буде з ним нелегко. Йому просто треба довіритись і робити все, як він скаже!

 • Олександра

  Степанчак Михайло Йосипович. По рекомендації лікарки з поліклінки, яка вела мою вагітність познайомилась з Михайлом Йосиповичем на 7.5 місяці вагітності. Був ввічливий з почуттям гумору, скзав що прийме пологи, і прийти на 9 місяці, ближче до родів з останнім УЗД. Коли прийшла до нього почав крутити носом, не знаю, бо пологовий мають закривати в червні, а чи ти встигнеш, хоча по їхніх підрахунках я мала родити ще 18 травня. Одним словом в кінці травня, сказав ще тобі родити рано іди шукай іншого лікаря, нікого рекомендувати не можу, бо Мечнікова зайкривають. І на останньому тижні вагітності прийшлось шукати інший пологовий і лікаря. Де ж він був до того бачив всі УЗД, термін вагітності також. Не відповідальний. То, що він вміє приказковувати, і багато говрити, то одне, а професіоналізму і медичниої етики йому ще треба повчитись.

 • Зоряна

  Привіт!підкажіть будь ласка до кого краще звернутись до Степанчака чи Ошуркевича???дякую

 • Таня

  Степанчак М.Й. це найкращий лікар!!!!добрий,відповідальний ,чуйний,спокійний в любій ситуації !!!дякуючи йому пологи пройшли вдало!!!після заходив по декілька раз на день!!!якщо на мечнікова то тільки до нього!це лікар від Бога!!!

 • Анастасія

  скажіть будь ласка які зараз умови перебування,ціни,та чи забирають дитину після пологів і чи можна її забрати до себе в палату у роддомі на мечникова..????

  • Таня

   Якщо з дитинкою все добре,то малеча відразу залишається з Вами в палаті!палати в дуже доброму стані,чисті.взагалі роддом на мечнікова знаходиться в хорошому стані!

 • Галя

  Я народжувала на Джамбула 19.04.2011року лікаря мені порадили Калініна.Багато поганого я наслухалась і про пологовий і про свого лікаря.Але я була задоволенна на всі 100%. оскільки я сама худенька родила хорошого синочка вагою 4,300кг, 54см , всім на здивування сама, обійшлося слава Богу без кесаревого. приїхав до мене в 2 ночі оскільки почалося відкриття матки, хоч пішла родити в 9 ранку він мені простимулював відкриття матки на що я сама погодилася і дуже , задоволена родами, якщо родитиму ще раз що планую то , лише до нього!

 • роксоляна

  Я народжувала тиждень тому на Мечнікова у федини Р.Г., лікар фантастичний, справжній професіонал. Я лікарем задоволена, приїхав швидко, завжди на зв’язку, завжди порадить, пітримає, не пічкає таблетками, каже що все має бути природнім шляхм, де треба скаже чітко(без крику) що робити. Пологи пройшли без ускладнень, слухала доктора і все буде гаразд. Порадила мені його лікарка з Батальної, в якої народжувала першого синочка. Взагалі тільки позитивні враження!!! Всім рекомендую!!!

  • Ление

   А можете дать его контактный номер) и сколько вам обошлись роды?

   • роксоляна

    0506709914 Федина Роман Григорович

    • роксоляна

     заплатили йому 2000 грн(платив чоловік на другий день після виписки) він навіть не заїкався про гроші, ставлення без грошей було супер!!!!, 400 грн акушерці, 100 неонатологу, 50 грн санітарці

 • Іра

  Народжувала у нього на початку 2014 р. Не рекомендую нікому. На пологах хамив, після пологів не приходив, або приходив і в дверях питався, чи все добре, і йшов далі. Рекомендацій від нього ніяких не отримала. Поки не заплатили, документів на виписку не давав. Як побачив гроші, сказав «Ну нарешті ви надумалися, і тепер ваші документи в порядку». Хто захоче в нього родити, дуже добре подумайте – чи треба вам кінські дози окситоцину і видушування дитини(((

  • Іра

   маю на увазі Степанчак Михайло Йосипович з Мечнікова

   • marija

    100% неправда!!! народжувала в нього, згідна з усіма позитивними відгуками!!!! про окситоцин в нього і мови ніколи нема, про оплату також!!!!! і заходить він декілька разів на день, оглядає!!!!!! і,взагалі, він дуже хороший лікар!!!!!!

  • Ірина

   Для чого писати неправдиві відгуки….!!!!!!!!! Народжувала 28 лютого 2014 року у Степанчака М. Й.та декілька подруг народжували в нього і всім дуже задоволені, як і вище писали це лікар від Бога!!! Наступні рази тільки до нього.Приходив декілька раз на день після пологів, оглядав,давав рекомендації. А на виписку не він готує документи а палатний лікар тому можна зробити висновки з вашого відгуку що ви великий фантазер!!!!

   • ольга

    На виписку документи готує палатний лікар, але ВИКЛЮЧНО після дозволу того лікаря, який у вас приймав пологи і під чиєю відповідальністю ви знаходитеся Бо 40 днів після пологів за вас юридичну відповідальність несе той, хто приймав пологи а не палатний. ТОму: на породілю дозвіл на виписку дає її лікар, що приймав пологи; на малятко- неонатолог, а вже палатний відповідає лише за документальну технічну частину. Поки не буде дозволу вашого лікаря на виписку,доти не буде палатний оформляти документи.

 • Іра

  Народжувала на Мечнікова у Коваль Ольги Іванівни в березні 2014 р.,при родах були ще інші лікарі весь третій поверх мучили мене 11 год.,замість того щоб зробити кесарові роди.В результаті чого була тяжка асфіксія у дитини,яка викликала крововилив в наднирниках і ДИТИНА ПОМЕРЛА. ЛІКАРІ НЕДОСВІЧЕНІ,так як я потім взнала вони повині були відкачати надлишкові води за допомогою трубочок як це роблять на Батальній або ж робити кесарово.
  Народити там дитину живу і здорову можуть тільки ті хто і вдома зможе без лікарів.Виживають одним словом сильніші,кому як повезе. Знаю точно що там родити я точно не буду більше.
  ЩАСЛИВИХ ВСІМ РОДІВ.

 • Юлія

  Доброго дня. Дівчата, хто знає номер тел. Степанчака М.Й., напишіть, будь-ласка.!!! Дуже його рекомендують.

  • Віталік

   Юля ви вже маєте номер тел Степанчака ? Якщо так то прошу вас мені його написати . Дякую

 • Юля

  Дівчата, напишіть, будь ласка, телефон Левицької Соломії!!! Дякую щиро!

 • Ання

  дівчатка підкажіть щось про лікаря Никитюк Олександр Володимирович як він

  • Оля

   Лікар одним словом супер, народжува в нього двох своїх діточок. Різниця між родами 10 років. Як першого разу так і другого ним задоволена. Дуже відповідальний та досвідчений лікар, який знає свою справу.

 • таня

  Напишiть будь ласка вiдгуки про кухаэвич iрину богданiвну.

  • Ліліана

   Народжувала у неї рік тому, дуже сподобалась мені як людина. Приїхала серед ночі дуже швидко, постійно була поруч, після пологів ціну не називала, сказала, що такси у неї немає. Усі дні перебування в лікарні заходила щоденно. Рекомендую.

 • Ірина

  Степанчак М.Й – класний лікар. Він дійсно переживає за свою пацієнтку і дитинку, як за своїх рідних. По термінах я дуже переношувала дитинку , але під його наглядом і щоденним оглядом я дочекалася до природніх родів.І все було добре. Ще мені сподобалося те, що він не соромиться попросити поради у своїх колег. Тому, що деколи важлива думка і огляд декількох лікарів.

 • Танюшка

  Напишіть будь ласка за Мединського Ярему Тарасовича.

  • Катерина

   Я ще не народила, але Ярему Тарасовича порадив мені хороший друг. Так от, він на 8 тижні врятував мою вагітність і ще кілька разів дав дуже слушні поради. Вагітність проходить чудово. Він справляє враження професійного лікаря і уважної людини. Якби народжувала у Львові- то до нього. Телефон підняв швидко навітьо 01:30 ночі, гроші майже не платила взагалі. Тож, робимо висновки.

   • оля

    Я теж у нього народжувала. Чудовий лікар. Зараз чекаю на другу дитину хочу знов до Мединського. Можете дати його номер бо десь загубила. Дякую.

 • Ольга

  Багато чула про Степанчак М.Й. хто може дати його контактний номер телефону?..

 • Лена

  Дівчата я маю родити в Степанчака М Й , скажіть будь ласка скільки він бере, або хто родив на Мечнікова місяць два тому які там розуінки) дякую

 • марянка

  Дівчатка, підкажіть будь ласка щось про лікаря ГЕРЧАКІВСЬКОГО з мечнікова. Хочу у нього народжувати а відгуків мало….)

 • Наталія

  Народжувала у Степанчака М.Й. 20 липня 2014 року. В мене бракує слів наскільки це хороший лікар, розумний, уважний, добрий, спокійний, співчутливий. Це лікар від Бога! В мене гіпоплазована нирка, перший раз коли з ним познайомились, дав рекомендації, що пити для нирок, та при болях. На наступний раз коли я прийшла він одразу мене згадав і спитав, як ваші нирки. На родах весь час питав як я себе почуваю, слухав серцебиття. Я просила, що не можу лежати на спині під час схваток (навіть щоб вколоти крапальницю), акушерка нервувалась і казала, що я мушу привикати, бо так буду родити. А він сказав щоб вкололи в зад і я не лежала. І потім, коли всі лежать прямо, я лежала на боку (хоч знову акушерка не дозволяла, а він дозволив). Та на превеликий жаль в мене завужений таз, та дитина не опускалась. Пробували її опустити, та нічого не виходило. Я дякую йому, що він не чекав, та зробив кесерів розтин і в мене здорова дитинка, бо хто знає , що могло б бути. Кесарів був терміновий (4.25 я ще була в родовій, а 4.40 народилась моя донечка). Він заходив по 2-3 рази на день, все контролював, питав як я.
  Я думаю, що ті негативні відгуки які є , це пише персонал, який його не долюблює, або заздрить. Тому, що він настільки все правильно та професійно робить, а не халтурить, що інших це нервує. Коли я сказала, палатній лікарці, що він ще мені має знімати шов. Вона аж скривилась, і сказала, Ой, то Михайло Йосипович вже хоче щоб все так гарно було. Вкінці коли знамав шви, зробив рекомендації, казав, якщо потрібно звертатись. Плюсів під час мого перебування в пологовому, було багато, та важко все й згадати (головне так думаю не тільки я, та мій чоловік, який був зі мною на родах, мої батьки які до мене приходили, а мама лежала зі мною в сімейній палаті, то вона в такому ж захваті від нього як і я). Я раджу його всім, і дякую Богу, що потрапила саме до нього! Якщо когось, щось цікавить звертайтесь і головне не переживайте, він професіонал!!!

 • Юлія

  І я народжувала у М.Й. Степанчака. А порадив мені його лікар, який не міг прийняти у мене пологи по причині відпустки (був закордоном). Впевнено можу сказати, лікар, якому можна і потрібно довіритися, він знає і передбачає кожну хвилину розвитку подій на пологах, навідміну від нас,які не знають, що робиться з тілом і чекають, щоб швидше все закінчилось. І в палату приходив по кілька разів на день, цікавився станом моїм і дитинки, давав рекомендації. Якщо наважусь на третю дитину, то на пологи тільки до Степанчака М.Й.

 • Олена

  ХТО ЗНАЄ ЩОСЬ ПРО НИКИТЮК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ????

  • olik

   я нещодавно в нього народжувала. дуже вихована і освічена людина. під час схваток навіть вірші розказував. роди були складними, якби не він то б закінчились кесерським. я задоволена цим лікарем.

  • Інна

   Народжувала у Никитюка Олександра Володимировича у лютому 2011р. Лікар – від Бога ! Дуже кваліфікований, уважний, відповдальний. Віршів не розказував :) , але всіляко підтримував. Приходив по декілька разів на день (навіть коли був після зміни чи вихідний). Заспокоював, оскільки палатна педіатр також лякала вадами серця (відкритим овальним вікном), падінням ваги і пробували дитину підсадити на суміш (благо, дитина виявилась розумною і пляшечку з сумішшю не брала, та і взагалі чи не тому виросла взагалі без соски).
   Якщо зважусь на другу дитину – то тільки до нього !!!
   P.S. За віддяку взагалі не заїкався.

 • Таня

  Хтось має відгуки про Чигринець Н.О. з мєчнікова?

 • Оля

  Народжувала у Степанчака Михайла Йосиповича, надзвичайно задоволена його роботою, пологи пройшли легко та швидко. Лікар постійно був біля мене і підтримував. Після пологів приходив по декілька раз на день та давав корисні поради. Рекомендую його усім хто шукає відповідального та професійного лікаря.

 • Ольга

  Всем привет! рожала на мечникова 19/07/14 у Верхивской С.М. Очень рада,что повезло попасть к ней! У меня было кесарево, все прошло отлично! Врач-супер! Спасибо Ей! Один большой минус-это наша терапевт! Подробности писать не буду,но ее компетентность под большим знаком вопроса – ее имя София Александровна!

 • Тетяна

  Дівчата хто чув про лікаря Бондаренко?

 • Наталя

  Доброго дня!
  Дівчата, підкажіть!30 тиждень вагітності, пора лікаря вибирати, а я просто розгубилася!багато хто радять Федину,відгуки не є погані,але все ж до того всього доброго і негативів купа!хто недавно народжував в нього?

 • Маша

  Долатказін Олег Енверович -лікар від Бога,дуже кваліфікований,відповідальний і добре ставиться.Я і всі мої знайомі дуже задоволені ним.Раджу народжувати в нього.Якщо комусь потрібно можу дати його тел.

  • Руслана

   Шановна Маша напишіть, будь ласка, на електронну пошту телефон лікаря Долатказіна.
   Наперед дякую

   • Едвард

    Скиньте будь-ласка телефон Долатказіна на поштову скриньку

  • Інна

   100%. Підпишусь під кожним словом !
   Народжувала у лютому 2011р. – Олег Енверович був палатним лікарем. Чуйний, уважний, відповідальний і дуже кваліфікований.

  • Світлана

   Будь ласка напишить хтось номер телефону Долотказіна Олег Енверовича на мою пошту marlenkykla@mail.ru Буду дуже вдячна, срочно потрібно, скоро народжувати.

 • Іра

  Привіт. розкажіть хто що знає про Усика Валентина Степановича? чи робить і скільки бере за кесарево?

 • Анастасія

  20 вересня родила у Верхівської Світлани Михайлівни.Дуже задоволена, за професіоналізм,акушер Оксана дуже допомагала мені.було дуже важко але все пройшло добре.за ггроші ніхто ні слова.давала на свій розсуд.ніхто нічого не вимагає.начиталась на форумах що вимагають гроші….не правда..принаймі в мене нічого такого подібного не було.виписали мене без усяких проблем.

 • Інна

  Я також народжувала у Долатказіна Олега Енверовича на Мечнікова.Надзвичайно задоволена ,дуже розумний ,добрий,уважний.На пологах постійно був біля мене,а після них заходив по декілька разів на день.На рахунок грошей -ніхто не вимагав!!!На наступний раз буду тільки в нього.

  • Світлана

   Будь ласка напешіть номер телефона Долотказін Олег Енверович.Хочу в нього народжувати. Буду Вам дуже вдячна.

 • Ірина

  Дівчата, розкажіть будь ласка про лікаря Надіжко В.В.

 • Наталія

  Я народжувала у лікаря Надіжка Вальдемара Володимировича….лікар супер, спокійний врівноважений,з хорошим почуття гумору, все розказував, родила дуже швидко і з швами не було жодних проблем…якщо буду народжувати ще раз, то іншого лікаря і не подумаю шукати, тільки до нього.

 • іванка

  Діччатка, а які умови в самому роддомі чи це не так важливо?
  і лікар казав що може покласти мене у відділ паталогії…..можливо хтось має чим поділитись?!?!?

 • Христина

  Напишіть будь-ласка номер тел. Верхівської Світлани Михайлівни!

 • Христя

  Народжувала 12.10.2014 на Мечнікова. Домовилися з лікарем Фединою Р.Г., дуже зрадів що ще і чоловік хоче бути присутнім при родах. Дитинка була розміщена дупою (сідничне передлежання). Лежала в лікарні 3 тижні, лікар ніби хороший відпускав додому. Та коли в мене почались схватки серед ночі, поіхала в роддом, а лікар НЕ приіхав. Народжувала я в черговоі лікарки Роксоляни Іванівни, старша вже лікарка (прізвища правда не памятаю). Народжувала з чоловіком, дякую лікарці і іншим хто був при родах, все обійшлось добре.
  Хто хоче родити в Федини знайте, що це не перший зі мною такий випадок. Дівчині, яка лежала в сусідній палаті теж мала в Федини родити. Сталось так що іі мусили терміново кисерити, він виявляється кисеровий розтин НЕ робить.

  • Христя

   Як це не робить? В мене в вересні 2013 робив. Все професійно, я задоволена. Вцілому – хороший лікар.

 • Христя

  Умови в патологіі бажають бути кращими. Туалет і душ по дві штуки на цілий поверх. Незавжди вчасно прибирають. Вода тепла була по годинах (лежала вересень-жовтень). Істи мені приносили в основному здому, бо іхню іжу я не могла істи. На поверсі є холодильники і телевізор. Мала з собою ще електрочайник, бо хотіла часто гарячого пити, а загріти води в чергових санітарів не можна було, вони сварились що та кухня не для пацієнтів. Хоч була довго в лікарні, проте з дівчатами не скучали.

 • КАТЯ

  НАРОДЖУВАЛА 29.10.14р У ФЕДАШКО ІГОРА РОМАНОВИЧА-ЛІКАР ВІД БОГА, КВАЛІФІКОВАНИЙ,РОЗУМНИЙ,ДОБРИЙ,УВАЖНИЙ) ЛІКАР ПРОСТО СУПЕР!З ХОРОШИМ ПОЧУТТЯМ ГУМОРУ)))ПІД ЧАС ПОЛОГІВ ВСЕ РОЗКАЗУВАВ І ПІДТРИМУВАВ!!!!НА ПРОТЯЗІ ВСЬОГО ПЕРЕБУВАННЯ В РОДДОМІ ЦІКАВИВСЯ І ЗАХОДИВ ПО ДЕКІЛЬКА РАЗІВ НА ДЕНЬ)ДЯКУЮЧИ ЙОМУ ПОЛОГИ ПРОЙШЛИ ЛЕГКО І СКОРО)))))ВСІМ РАДЖУ ЦЬОГО ЛІКАРЯ!!!!!!

  • АННА

   Скажіть будь ласка,скільки Федашко бере за пологи,ціну сам називає?

 • іванна

  скажіть будь ласка про Царинник Вікторію Ярославівну

 • Ната

  Не можу визначитись з лікарем))) порадили двох : Мединський Ярема Тарасович та Надіжко Вольдемар. можливо хтось чув про них… відгукніться))) буду дуже вдячна

  • Жанна

   В 2013 році народжувала в Мединського Яреми Тарасовича. Одразу була налаштована, що піду до нього. Бо мала дуже багато позитивних відгуків від своїх подруг і від їх знайомих, які народжували в нього або ще в його батька. Приємно вразило, що на мій дзвінок в другій ночі(почали підтікати води), одразу була піднята трубка. Перейм не було, Мединський сказав приїзжати в пологовий на 5 ранку. До 7 ранку чекав, що почнуться природні перейми, але нічого не почалось і він прийняв рішення стимулювати, бо вже пройшло 5 годин як води почали відходити. Народила в другій дня без жодного розриву. Вважаю, що це заслуга Мединського, який робив масаж, щоб повністю розкрилась шийка, ну і звичайно акушерки. Під час переймів через кожні півгодини заходив до мене, підтримував. Взагалі дуже приємна людина. Коли була в палаті з дитиною, то заходив щодня, інколи і по декілька раз. Встигла вже особисто його порекомендувати декільком знайомим, які народжували в 2014 – всі залишились задоволені!

   • марія

    скажіть будь ласка, скільки Вам обійшлись роди в цього лікаря?

    • Жанна

     В вересні 2013 р. обійшлися все разом 3000 грн. – це і акушерці і неонатологу і лікарю, і педіатру і палатній лікарці. Були ще дрібні витрати санітаркам і медсестрі, яка одягала дитину перед випискою. По інформації від моєї подруги, яка родила в Мединського в лютому 2015 – він ціни взагалі ніякої не захотів називати, сказав: «На ваш розсуд».

   • Христина

    28 березня 2015 року народжувала на мечнікова в Мединського Яреми Тарасовича. Чудовий лікар, дуже приємна людина.Дуже дбає і про маму і про дитинку. Після пологів заходив декілька разів на день поцікавитися чи все добре. І взагалі, якщо ще раз вирішу народжувати, то піду тільки до нього.

 • Уляна

  Народжувала на Мечнікова в серпні 2014,перед закриттям…в приймальному покої чула як лікар сама казала пацієнтці пийте бігом касторку як хочете в нас родити…якби та жіночка знала що насправді краще бігти подалі з того пологового,а не спішити туди попасти((((.Я касторку не пила,але таки ПОПАЛА…Почалось усе з конвеєра в родзалах,місць не вистачало і так як у мене відходили води а схваток не було,то мене привели у якусь кімнату,де було два дивани,на одному з них лежала молода мама з дитинкою ще з попереднього дня,бо палат вільних для них не знайшлося,а на другому мала лежати я…Тоді я ще не розуміла про яку санітарію може йти мова у цьому пологовому…Далі було довгих 7 годин стимульовних перейм і екстрене кесарево.Про його доцільність і якість проведення операції судити лікареві,я присутня то була але самі розумієте))))А потім я довго вимагала дитину,ясно що його догодували сумішшю,нас з сусідкою по палаті,переводили з палати в палату чуть не кожного дня,а виставили за двері на 4 день зраночку після пологів. Накололи всім так що ми бігали здоровісінькі і здавлось з нами нічого не відбулось,поки звичайно не прийшли додому.Не буду багато про неуважний персонал,за яким треба бігати було і сунути гроші, щоб щось сказали чи зробили…Дитину мені принесли уже з насмарком і висипкою,на що педіатр сказала що нічого страшного і так казала поки нас не виписали…Коли викликала додому дільничого неонатолога виявилось, що у моєї дитини стафілокок шкірний, який погресував гнійниками по тілу, а з часом у нас почались поблеми з животиком і виявилось що це знову стафілокок і ще купа всякої зарази,від якої моя дитина кричала диким криком без перестанку. Ми довго лікувались,дитинку вилікували,а потім зненацька у мене вискочив фурункул на руці,типовий випадок стафілококової інфекції, який не лікувався нічим крім оперативного втручання, а потім було 2 операції на грудях-гнійний мастит,і це був знову золотистий стафілокок,а крім того я виявилась така зовсім не одна у хірургів, таких жіночок з Мечнікова зі мною паралельно оперувалось до десяти,а ще скільки до мене і після мене, і це тільки в тих лікарів,в яких оперувалась я…Саме з Мечнікова пацієнтки ідуть…і тут варіант «та вам груди продуло а ви нас звинувачуєте»(так лікар один сказав)не проканує…Я лікувалась всім чим казали: антибіотики, бактеріофаги,Бади,народні методи…Після цього всього мене знову обсипало фурункулами з якими борюсь дотепер.Остання надія це інєкції антистафілококового імуноглобуліну,яких немає у продажу, які я таки знайшла,курс яких більше 1500грн і я молю Бога щоб це допомогло…Уявіть скільки пережито за цей час навіть не мною,а моїм маленьким хлопчиком, який ще і суміш ніяк не хоче їсти і після всього, що сталось ми продовжуємо грудне вигодовування на скільки це можливо…Задумайтесь,чи ваш організм настільки сильний, адже від зараження цими лікарняними інфекціями не застрахований ніхто, а пологовоий хоч і закривали на чистки 2 рази цього року, вже і після чисток приходять пацієнтки з такими самими бідами як у мене до хірургів..Чесно кажучи не вірю я у ті всі чистки,знаючи як воно у нас все робиться-для окозамилювання, і знаючи на скільки агресивна ця інфекція…Те що там гарна побілка,подекуди нові ліжка і час від часу лазить баба зі шваброю не означає що там чисто і гарні умови…Не ризикуйте собою і своїми дітьми.Сподіваюсь комусь моя розповідь допоможе визначитись.

  • Надія

   Дякую за відгук, читаю і просто шокована,намагаюсь не панікувати. Я на 36 тижні.В мене шок,але не маю іншого виходу, Батальна закрита,а Джамбула на травень закривають… Другого малюка родила в Данкова в 2012р.Ну що сказати- лікар на 200% суперовий, палати нормальні, ніхто в кишеню не заглядає і суми не називає,лежала 10 днів до пологів і 3 дні після. Задоволена відношенням персоналу на всі 100%. Професіоналізмом педіатрів, суперовою акушеркою.А тут читаю про мечнікова і я просто в шоці!!!Обмеженою в коштах себе не рахую, тим більше. коли це стосується здоров»я моїх дітей, але безглуздо роздавати гроші направо і на ліво теж не збираюся, тим більше враховуючи нинішню ситуацію в державі…Тепер залишається лише молитися…Доречі домовилась з Усиком. Надіюсь написати позитивні відгуки про пологовий ,бо на разі натрапляю чомусь тільки на НЕГАТИВ

   • Олена

    Доброго дня, Надя! Вас вже можна привітати?! Розкажіть про своі враження від лікаря і роддому вцілому. Дякую. Можете написати на пошту або відправте мені свій номер,я вам подзвоню.Мені дуже терміново і розходиться в цьому лікарі. Ще раз дякую.

 • вікторія

  Дуже хочу прийти до Степанчака зі своїм 3 річним сином, якого б могло не бути, бо він через непрофесіоналізм хотів мені робити чистку на 22 тижні вагітності.

 • марина

  Девчонки, скажите пожалуйста, хочу рожать на Мечникова. Какие там сейчас расценк?

 • Марина

  Скажи пожалуйста,сколько он берет сейчас за роды?

 • наталія

  Привіт всім! Я народжувала у Верхівської 2 дітей у квітні 2012 і грудні 2013. Задоволена не те слово! Професіонал вищого класу! Родило в неї потім багато моїх знайомих, усі задоволені. Одна по сьогодні дякує Богу за її знання, при розриванні міхура відірвалась пуповина, прокесарила за 5хв. Спокійна, врівноважена, знає свою справу і має великий досвід у складних родах. Щодо грошей, ніхто нічого не вимагав. Лежала в сімейнім, умови супер, прибирали 2-3 рази на день. Весь персонал дуже уважний і приємний. Всім раджу!

  • ольга

   Мати рідна… Яким чином лікар тоді мала проводити амніотомію так, щоб аж пуповина відірвалася? Це взагалі анріал. Дитинка може загинути внутрішньоутробно за лічені хвилини від гіпоксії. І після цього цю лікарку ще радять?

 • Мар"яна Юристовська

  Привіт всім.Я народжувала другу свою лялю на Мечнікова у Коваль Ольги Іванівної.Дівчата це лікар від Бога .Мали бути звичайні роди,але мій малюк вирішив по-іншому.Взяв і повернувся.Знаю що коли Вона це побачила то за 5 хв.була готова операційна.Іяк мені казали інші лікарі бачучи записи якби не Ольга Іванівна не було б в мене мого синульчика.Все могло б бути дуже трагічно і для мене і для нього.Тому Ольга Іванівна дай Бог Вам здоров»я.

  • Мирослава

   Можна телефон Коваль О.І., мені народжувати на початок січня, планувала народжувати на Джамбула, але ідуть чутки що будуть закривати на мийку, коли відкриють Мечнікова.Скільки вам обійшлися кесерні роди, бо мене також будуть кесерити, хочу знати на скільки розраховувати.

 • Антоніна

  Хто народжував через кесарський розтин у Надіжка В.В.? Напишіть будь ласка свої відгуки. У мене буде планова операція так, як першу дитину народжувала через кесарева. Дякую!

 • Оля

  Напишіть будь-ласка відгуки хто народжував у лікаря Мала Гресик…скільки платили за роди …і як вона як лікар ??

 • Няна

  Я народжувала у 2013році в Степанчака М.Й. дуже хороший лікар, гарно ставиться до свої пацієнтів, в родзалі був з самогопочатку й до кінця.

  • ольга

   На жаль, між 2013 і 2015 роком вже значний часовий проміжок. Який пішов не на користь лікарю. ТОму зміни є.

   • Наталя

    Ольга, напишіть будь ласка про нього що і як. Мені скоро в нього народжувати. Також цікавить сума. Бо при знайомстві нічого не сказав. Багато дати не зможу 1000-1500 не більше

 • Наталя

  Ольга, напишіть будь ласка про Степанчака. Мене з ним звела лікар, яка приймала перші пологи, а зараз не зможе прийняти, бо сама в декреті. Мені родити в кінці травня. Також цікавить на рахунок суми, бо при знайомстві не заікнувся навіть за гроші. А я багато дати не зможу. Хто народжував в нього недавно, розкажіть.

 • таня

  Дівчатка, хто народжував у Лехновської Тамари Анатолівни, чи можете дати номер. Дякую.

 • Наталя

  Доброго дня ,дівчата! Я народжувала в 2012 році в Левицькоі Соломії Євгенієвної, лікар від Бога, в мене велика проблема з кульшовим суглобом – коксартроз, з дитинства говорили, що треба буде робити кесаревий розтин, вона перша лікарка, яка сказала , що можу родити сама, і попросила дозвіл від ортопеда, той відмовив, а вона всеодно дозволила природні роди! родила я сама, 6:00 приїхала,6:35 народила, все пройшло чудово, в малесеньким розривом. Тепер про гроші: вона сказала 400 грн медперсоналу, що допомагав при родах, а коли ми запитали скільки їй, то вона сказала, скільки вважаєте за потрібне, ми дали 2400 грн, тоді це було 300дол., а от все решта капець, 50 за прививку, по 20 за кожну передачу (тоді роддом був закритий на карантин) 50 за масж грудей, 20 за те,що з родзалу завезли в палату і!!!!! 300 педіатру, бо казали, що знайде мільйон причин не виписати, ось так, роддом супер, палата гарна, родзал чудовий, все кольорове, а персонал хоче грошей!

 • Оля

  Всім привіт! Хто народжував в Усика В.С. напишіть будь-ласка свої рекомендації. І які в нього розцінки?

 • Svitlana

  Всім привіт! Хочу поцікавитись за Степанчака М.Й.-знайомі хвалять- родили самі, цікавить мене ще кесереве, та відношення персоналу. маю родити в грудні незнаю ,чи йти до нього. Дякую всім!!!

 • Анна

  Дівчата,розкажіть про Никитюка.О.В. Хто нещодавно в нього був?

  • іра

   раджу нікітюка!на всі 100

 • Таня

  Доброго дня! Дівчата хто що може сказати про Ярему Тарасовича Мединського??? Зто ліпше, він чи Долотказін??

  • юля

   Він ліпший чим долатказін

   • Іринка

    Я б так не сказала. Хоч Мединський і старший, але Долатказін в кількості прийнятих пологів і не завжди простих, йому не поступається.

 • Віра

  Дуже хороший лікар Усик Валентин Степанович. Двох дітей в нього народжувала, все пройшло добре. Уважний, ще й жартував в процесі пологів:)Тарифу в нього немає. Бере скільки дасте. Задоволена ним на всі 100%. Рекомендую…

  • Олена

   Віра, скиньте будь-ласка, свій номер, маю делікатне питання до Вас. Дякую.

 • Катя

  Дівчатка,хто родив у Куновської Наталі О мельянівни?

 • okssi

  Стосовно Степанчака на родах поводився відповідально я була задоволена взяв у мене не багато за роди…але заніс менізолотистий стафілокок( стафілококову інфекцію)виглядало як чиряки на грудях, але аналізи усе показалм.У мене і у дитини фурункули…випадково дізналася що ще одна жінка після нього таке мала…Робіть висновки, я довгий час лікуюся і не можу вилікуватись..

  • Юля

   Скажіть, будь ласка , ви вже вилікували стафілакок ?

 • Жменька

  Привіт. Маю родити з дня на день у Федини вдруге. Трохи дивний дядько ніби перший раз все пройшло добре але якісь сумніви виникають коли читаєш негативні відгуки. Саме гірше що він всім навязує одну і туж позу під час сутичок на животі,зігнувши одну ногу в сторону ліктя. Хіба не жінка вирішує як ій зручно? Хоча рожала 9 годин з моменту відходження вод,можливо ця поза пришвидшує розкриття? Але тоі пози я не знайшла у жодній статті про пологи. А загалом всім була задоволена, персонал треба ставити на місце стосовно поборів, бути наглою як вони! А щодо лікаря, то він і справді грошима не цікавиться, але може то така тактика, бо в нього конвеєр породіль?

 • Sia

  Народжувала минулого місяця на Мечнікова.
  Кесарів розтин проводив Степанчак Михайло Йосипович.Лікар дуже відповідальний,зробив тоненький шов «посмішку», заходив по декілька разів на день. На рахунок грошей нічого не говорив,дали на свій розсуд. Приємний в спілкуванні. Якщо Бог пошле ще одну дитинку,то з радістю звернусь ще раз до цього лікаря.
  На рахунок персоналу: лежала 2 дні в післяопераційній палаті та 4 дні в сімейній і жодного разу ніхто не натякнув про гроші,приходили робили свою роботу і йшли,хамства з іхнього боку ні разу не помітила,хоча йшла туди з бойовим настроєм і готова була сваритись з ними якшо шо))

 • Tania

  Маю родити у Степанчака М. Й.перед новим роком. Які розцінки за роди та умови?

  • Lika

   Я народила у Степанчака тиждень тому (17.12.2015р.). Лікарем, в цілому, задоволена!Зосереджений, уважний до порділлі, делікатний. Ходили з чоловіком до нього на знайомство та ще два рази: за місяць та за тиждень до пологів. Про оплату не питали, а він сам нічого не казав. Вирішили залатити 100 долярів, але в день моєї виписки чоловік не встиг його застати,тому виловлювали ще 2 дні…тобто теоретично могли б не платити взагалі, на ставлення це ніяк не впливає. Умови у лікарні прекрасні, палати гарні.

 • Саша

  Я народжувала на Мечнікова.Лікар Федора Роман Григорович.Дівчата всім рекомендую.Це просто лікар ‘Від Бога’.На родах підтримає,допоможе,а за роди взагалі ‘подяки’брати не хоче.Моя мама зверталася скільки,так він сказав:Мені нічого не треба,головне щоб ваші діти були здорові.Якщо хтось думає куди звертатися,я Вам раджу тільки до нього.Зверніться ви не пожалієте.

 • Любов

  Народжувала минулого тижня на Мечнікова в Герчаківського Володимира Йосиповича.Щоб написати цей відгук просто не хватає слів,тому що настільки багато емоцій після знайомства з цим лікарем,тижднем лежання в патології і пологів у нього,що хочеться всі найкращі слова сказати в його сторону!Володимир Йосипович-чудовий лікар,професіонал і дуже хороша людина!Він настільки приємний,позитивний,спокійний,ввічливий,що всі страхи розвіюються,бо знаєш що ти в надійних руках! Порівняно з першими пологами, другі пройшли як свято) Одним словом,Володимир Йосипович-це лікар з великої букви і людські якості в нього на дуже високому рівні! Таких лікарів і людей дуже мало! Хоча не пройшов ще навіть тиждень після народження донечки,а в мене вже виникла ностальгія за цим ЧУДОВИМ лікарем) Вийшов «відгук-емоція»,але все так і є.Володимир Йосипович,я вдячна вам що допомогли з’явитися на світ моїй донечці і за ту увагу,яку ви приділяли за час мого перебування в роддомі!Завжди буду згадувати вас з усмішкою на обличчі)

 • Smile

  Народжувала в січні в Степанчака М.Й.
  Надзвичайно хороший лікар і людина з хорошим почуттям гумору,приїхав одразу як подзвонила і сказала,що відійшли води.Був присутній на схватках,не відходив і всяко підтримував і допомагав,дякуючи йому пологи пройшли добре) приходив в палату по декілька раз не натякаючи на гроші.За другим малюком тільки до нього!!!

 • Іра

  А скільки Ви заплатили Степанчаку на свій розсуд при умові, що роди пройшли добре (якшо не секрет) і чи не натякав він що замало чи ше шось типу того?)) Я маю народжувати в нього на початку березня…І ніяк не можу оприділитись з чоловіком скільки йому заплатити.(((

 • Ніна

  Дівчатка, чи може хтось сказати щось про Бонцаревську Оксану?

 • Каріна

  Напишіть,будь ласка, що ви можете сказати про Рачкевич Олену Станіславівну. маю в неї народжувати. І чи на Мєчнікова є ще інфекція стофілокок,яку ще з жовтня ніяк не можуть вивести.

 • наталя

  я обох своїх донечок народжувала у Степанчака М.Й.і хочу сказати, що це чудовий лікар,дуже професійно виконує свою роботу,і ніяких натяків на гроші, великий молодець!

  • віка

   напишіть,будь ласка , номер Степанчака. Дуже потрібно.

 • Оксана

  Напишіть, будьласка номер Степанчака М.Й. Хто знає які зараз ціни кесарського розтину

 • Mari4ka

  Підскажіть хтось номер телефону степанчака

 • Христина

  Дівчатка хто знає яка ситуація зараз на мечнікова з тим стафілококом?!?!? Хочу знову народжувати в малої Гресик , але маю вагання на рахунок пологового. Бо після перших пологів( 30.09.2014) мала страшний гнійний мастит, який отримала там. Зараз там далі підхоплюють масово ту заразу чи ні?!?!

  • Юля

   Всім привіт. Хто збирається народжувати на Мечнікова не раджу. Я народжувала минулого року в червні ,а через 8 місяців виявилось що в мене дитина підципила в роддомі стафілокок золотистий . Я також там його підципила. Сьогодні була з малечою в лікарні і сказали що з стафілококом боряться на мечнікова декілька років а вагітних про це не попереджають. Обходила 6 дерматологів та хірургів і всі в один голос про цей роддом одної думки. Розумію заробити хочеться але не таким чином.

 • оля

  Дівчата, хто має номер до Мединського Яреми Тарасовича напишіть будь-ласка.

 • Mr.Cliff David

  Привіт,

     Чи замислювалися ви отримати законний кредит постачальника, де ви хотіли б реінвестувати після довгих дивідендів? Зверніть увагу, що ми пропонуємо з кредиту за низькою відсотковою ставкою 2% в рік, ми пропонуємо споживчі кредити, заборгованості консолідації позик, венчурного капіталу, бізнес-кредит, освіту кредиту, іпотечного кредиту або «позики по будь-якої причини!». Ви були відхилені вашим банком? Чи є у вас поганий кредит?

     Чи є у вас неоплачені рахунки? Ви в боргах? Чи потрібно вам створити бізнес? турбуватися не більше, як ми тут, щоб запропонувати вам кредит низький відсоток. Наш кредит коливається від 5,000.00 євро до 100,000,000.00 євро. Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами по електронній пошті: worldfunding007@gmail.com

  Контактний телефон: +919205645829

  привіт

Написать комментарий