роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Львів, Мєчнікова роддом (1 пологовий будинок Львів)

Отзыв добавил(а): Юля
Отзыв:

Народжувала в квітні 2010 року, Львів Мечникова роддом, або 1 роддом Львова.
Пологовий будинок на той час, за умовами перебування не дуже сподобався. Ремонт був не в усьому пологовому будинку, іноді навіть було видно цвіль в післяпологових палатах. Душ був один на всіх, не було гарячої води.
Щодо грошей. За всі медикаменти вимагали гроші, свого у них взагалі нічого не було, тобто дають список і йдеш в аптеку.
У мене було кесерево і в результаті довелося заплатити аж 1000 доларів. З яких 800 за саме кесерево і 200 на інші витрати, в які входило: медикаменти – 500 грн, рукавички плюс пляшка під суміші – 100 гривень, у приймальні заплатила 20 грн, в паталогии ще 20, за КГТ – 30, за узі і доплер – 50. Забрати дитину на ніч коштувало 30 гривень.
Не сподобалося те, що мені капали антибіотики, дитині при цьому нічого не назчілі з бактерій, через що у неї почалися болі в животі і почала кричати на весь пологовий будинок, вже потім тільки призначили, хоча могли не чекали і дати відразу.
Взагалі про лікарів можу сказати, що вони мені сподобалися, досвідчені, незважаючи на інші всі недоліки пологового будинку на Мечникова.

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Да, требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Взагалі пологовий будинок Мечникова Львова мені сподобався через досвідчених лікарів, але умови перебування погані і вимагання грошей за все теж відлякує, ти як би потрапила в магазин, а не в пологовий будинок державний і безкоштовний. Чому так у нас відбувається? Дівчатка, хто народжував на Мечнікова, у вас теж таке вимагання було, чи мені тільки «пощастило» ?

Львів Мєчнікова роддом відгуки або 1 пологовий будинок Львів відгуки справжніх жінок які там народжували та перебували.

Львів Мечнікова роддом Львів 1 пологовий будинок відгуки

Стосовно санітарної обстановки, то – Мечнікова роддом Львів найкращий. Медінститут – заходьте, хто хочете і чого хочете, але без грошей вам не дадуть навіть матрац. Батальна – не на стільки хороші умови, щоб за них платити такі гроші, ДЖамбула для мене завжди асоціювалось з нечистим роддомом в принципі, бо сестри малому внесли стафілокок, та й взагалі вигляд там справді «лікарняний». А от на Мечнікова – в допологовому відділенні зроблено капітальний євроремонт. В палатах приємно лежати. Кожен лікар має свою палату і, відповідно, вкладає в неї гроші. На стінах картини, на вікнах – приємні штори, або тюль. Душ, щоправда, загальний, але він є і в прекрасному стані. Зроблено 2 душові кабінки, все новеньке, чистеньке. В післяпологовому теж непогано. ПРавда ще не всі палати відремонтовано, але є і з ремонтом. Особливо мені сподобався душ на 4 поверсі. Ніколи не скажеш, що це лікарня. Все оброблено тесно бордовою та рожевою плиткою, напівкругла душова кабіна, нові унітази. Не знаю чи побачите ви такі умови в медінституті чи на Джамбула. Так що ідіть і не пожалкуєте. Тим більше, що там немає такого прохідного двору, як в Медінституті і, щоб бути присутнім на пологах дружини, треба зробити купу аналізів та досліджень. Читайте про 1 пологовий будинок Львів відгуки та роддоми Львова відгуки та народжувайте у кращих лікарів.

Роддоми Львова відгуки та Львів Мєчнікова роддом

Я прочитала багато про роддоми Львова відгуки та розповім про 1 пологовий будинок Львова. У мне сестра першу родила у роддом Мєчникова Львів – жах! Позаносили їй і дитині всякої зарази – досі аукається малій ( а вона вже в 3-ьому класі)
На Джамбула знаю суперового лікаря – Данков Олег Веніамінович. Всю вагітність оглядав, консультував, про віддяку грошову навіть чути не хотів. А родила не в нього, бо в той час вони закриті були. Родила на Батальній. платно, але досі не пошкодували, бо без всяких проблем, без інфекцій, ускладнень і іншої фігні… Сестра в Данкова родила третього – рада як слонь.
А я в медінститут прийшла 1 раз вагітною на консультацію (по знайомству!!!), витримала мене лікарка 40 хвилин!!! внизу коло чергового, а потім ще і накинулись працюючі лікарі на мене, бо ступила я десь не там! Дуже не приємне враження. Не раджу пологовий будинок медінститут Львів .

Роддом Мечнікова Львів чи пологовий будинок Мєчнікова Львів

Особисто я можу сказати що у Львові є тільки два пологових будинки які відповідають статуту «Лікарня доброзичлива до дитини» це Львівська обласна клінічна лікарня (медінститут, де я родила дуже і дуже сподобалося, я була в приватній палати з душовою і туалетом з вільним графіком відвудувань найближчих родичів на 3 місць, дуже класно, про ті палати мало знають і в них можна попасти). І Львівський державний обласний принатальний центр (Дж. Вашингтона колишня Батальна) де з 1998 року функціонує Центр підтримки лактації та грудного вигодовування. У стаціонарі впроваджені «10 принципів успішного грудного вигодовування», що дозволило здобути міжнародний статус «Лікарня доброзичливого ставлення до дитини» так як і медінститут. Тільки ті два пологові будинки оснащено за сприянням дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Основними напрямками діяльності Центру підримки лактації та грудного вигодовування є: проведення навчання вагітних жінок з грудного вигодовування; консультування та надання інформаційно-психологічної допомоги з будь-яких питань грудного вигодовування вагітним жінкам та матерям , що годують грудьми; проведення підготовки супружніх пар до сімейних пологів. Роддом Мечнікова Львів – чистый, оборудованный, персонал знающий. Но… Одно большое НО! Без пачки денег туда не суйся! Впечатление, что это их личный роддом, как будто сами его построили и бешеными темпами «отбивают» бабки!
Читайте про Пологові будинки Львова відгуки, роддоми Львова відгуки та народжувайте здорових дітей.

1204 комментария, написать комментарии (отзывы) к Львів, Мєчнікова роддом (1 пологовий будинок Львів)

 • Ярина

  Дівчатка, хто підкаже хорошого лікаря на Мечнікова? Бо в січні маю родити, а Джамбула закривають:(. Тож хочу підстрахуватись…

  • Галина

   Читайте мою статтю і ні в якому випадку не йдіть на Мечнікова, ні родити, ні тим паче Хорони Вас Господь, щоб Вам там робили, якісь операції!
   Можливо моя історія комусь допоможе буду тільки рада! Намагатимусь писати, коротко щоб не було нудно читати.На сьогоднішній момент 6 років немає дітей. Пережила викидиш та позаматкову вагітність з повним видаленням правої труби..операція наркоз. Робили мені її на Мєчнікова Винницька Соломія Євгенівна, Шекета Наталія,і завідуюча – не пам’ятаю як звати.Взяли за це 400євро і ще казали мамі та чоловіку, що вони повинні бути вдячні, так як вони врятували мені життя. (труба трісла). Може й життя врятували, але мене покалічили… (я ще про це не знала, тоді, тому була їм дуже вдячна) і знову готувалася вагітніти…з того часу пройшло ще 2 роки..вагітності нема… Де я тільки не була в яких гінекологів а чоловік в урологів…але у всіх один вердикт…причини толкової нема. Щоправда один гінеколог на узд відправив там побачили поліп, потім ще пару узд зробили..з 4-х підтвердили 3-и УЗД що поліп є! Треба різати…В кого, в кого ж різати? Варіантів було море ..Шидлик, Филип’юк, Томич…але чомусь так тягнуло до Мартина Тараса Юліановича. Пішли ми до нього…порадились. Він запропонував крім гістероскопії (видалення поліпа, ще зробити і лапараскопію, бо тільки так можна зрозуміти, в чому причина). Труба ліва в мене прохідна – я провіряла, ми сумісмні, овуляція є, чоловіка спермограма нормальна, а дітей нема! Казав мені – йди думай і вирішуй! Але думати не було чого! Ми рішення прийняли швидко і одразу записалась я на операцію. (Чекала 3 тижня, бо треба було після наступних місячних). Боялась невиносимо! Страх катастрофічний. Проте прийшов час операції. Операція триавала 2,5гол. і була успішною. Дякувати Богу, і лікарю, труба прохідна ціла! Але те, що там побачи Мартин Т.Ю, а потім я на відео, …словами не передати …просто ШОК! В мене в середині не було органів, чітко видних, а було просто МІСИВО! Мене за 400євро на Мечнікова Винницька, Шекета та завідуюча шили шовковими грубими нитками, які не розсмоктуються. Клубами Мартнин Т. витягував ті нитки, відділяв кишечник від яїчників…словом..повна катастрофа. На них просто треба подати в суд, щоб вони сиділи довічно. Більше слів у мене не має. Я не перестаю дякувати Богу, що труба ціла, та й лікар сам в шоці, як так! Як ж я могла завагітніти, при такій ситуації? Дівчата, уважно прочитайте ці призвища, і якщо Вам дороге Ваше життя та здоров’я, не йдіть родити до цих трьох! А Мартин Т.Ю.-лікар від Бога! Також там на Русових,є дуже хороша лікар Сливка Наталя Ігорівна – гінеколог.

   • Хрис

    Згодна Шекета молодша жахлива. Ставлення погане. Квал!ф!кац!я – не простежуэться.

   • Люба

    Доброго дня! Скажіть будь-ласка, скільки коштує гестероскопія у Мартина? Дякую.

   • Олеся

    О ,як я вас розумію!!!!Шекета Н.М-це просто жах!!!На 32 тижні через її халатність завмерла вагітність,ще й 3 дні ходила за нею що рухи погано чую ,доходилась що чуть зараження не дістала крові(бо 2 дні була ваг завм)ще й сказала їхати додому (57 км) з тим дитятком в животі(ну слава Богу я підняла рух і мене Бистро положили в лікарню)ще й при родах не зашили тріщинку,занесли щось,утворилась ерозія ще до тих пір лікую.А про те як її мама зав відділенням мені води пробивалася і огляд робила зі злості то я вопше мовчу….Через 6 років після цього жаху,і з моїми силами нашла чудових лікарів(Островська О.В.,Шахова Н.М і професор Маркін Л.Б),дякувати їм я маю дитятко.А таких як Шекета і ще забула призвище узіста на Мечнікова(на букву В починається),треба гнати в шию з медицини….О а ще смішно,коли мама попросила історію перексерити,то вона викликала мене за двері і сказала,що мама має дякувати що вона Королєва мене спасла,а не судитись.Там вже напевно таких випадків валом,просто мамочки її прикриває!

  • Яра

   Дівульки, хто знає що потрібно для того, аби чоловік був присутній на пологах?

  • Наталя

   Першу донечку народжувала в серпні 2011 на Мечнікова у Верхівської. Була затьмарена щастям материнства, тож не звертала уваги на всі недоліки, які там були… Лікар зробила свою справу, і більше я її не бачила, її не дуже хвилював мій стан ні до, ні після пологів. Коли завагітніла вдруге, теж хотіла народжувати в тому ж роддомі, але домовилась з лікаркою Мала-Гресик Анна Дмитрівна, бо начиталась про неї багато хороших відгуків в інтернеті. Але вона зовсім несерйозно ставиться до своїх обовязків, бо на відстані керувати пологами і заставляти пити вагітну но-шпу з анальгіном при схватках на 39 тижні треба вміти!!! А я її послухала, сиділа вдома, аж поки не побачила в себе кров і зрозуміла, що терпіти більше не можу, приїхала в роддом, а ця «лікарка» каже Серцебиття немає, у вас мертва дитина(хоча ще ввечері добре чула рухи своєї донечки)!!! Важко уявити, що я пережила в той момент!!! Це навіть шоком не назвеш!!! Але це ще не все! Мене з Мечнікова в такому стані Анна Дмитрівна відправила на таксі в Медінститут, бо не хотіла брати на себе відповідальності за смерть моєї дитинки !!! А потім навіть ні разу не подзвонила і не поцікавилась станом мого здоровя! Ось такі у нас лікарі на Мечнікова: коли гроші гребти лопатою – то перші, а коли щось іде не по плану – вмивають руки((( Але нехай Бог їм буде за це суддя…

  • Вікторія

   Я недавно родила,дуже файний лікар Усик Валентин Степанович, він доглядав, приходив питався після родів як у мене справи)) я рада що в нього родила і вам раджу))

   • Мирослава

    Може знаєте скільки в той час в нього коштував кесарський розтин? Вже домовилися з ним про кесарське через місяць, а в цінах зовсім не орієнтуюся.

    • Наталя

     Доброго дня , ви народжували в Усика? Планую до нього, можете мені написати на почту ?natash1@ukr.net

    • Вероніка

     Ми поатили 200€ йому,брати не хотів. Чоловік 2рази до нього ходив. Може тому що тітка особисто просила маркіна мене оглядати і тд,вони друзі, а самі знаєте як до нього ставляться… 100$анастезіологу,дуже зороший був,не пам’ятаю як щвати…є інший)аін трохи хапуга). Ну і мед персоналу 1500 чи 2000,усик сам сказав скільки бо операція була важка. І лікарю асистенту 500грн.
     Приходив часто.до кесарських він ходить. Все швиденько оглядав.я задоволена,ні шва не видно,нічого.єдине,до породіль які родять самі,може раз загляне,але в нього як не вихідний-то виклик,можна зрозуміти.

  • оксана

   В березні народжувала в Чигринець Наталі О.Надзвичайно задоволена,відношення супер,була завжди біля мене…роди в мене бкли дуже тяжкі – шийка матки не відеривалась,дитина задихалась,і йшла ручкою вперед…..Якби не Наталя Олександрівна все це закінчилось би дуже трагічно..Вона нас врятувала….і це при тому що це був день ііі народження….Одним словом вона першокласний спеціаліст,заертайтеся до неіі….А також 3 роки назад я мала в неіі операцію ,також задоволена!Наталя Олександрівна – лікар від Бога!!

   • ольга

    а в а,а в Вас іі номера не має? Я також в неі родила,чудовий лікар,а зараз мені терміново треба до неі попасти, а дитинка телефон розбила і номер зник,відпишіть будь ласка,з пов.Оля
    вас Оксана

   • ольга

    а в а,а в Вас іі номера не має? Я також в неі родила,чудовий лікар,а зараз мені терміново треба до неі попасти, а дитинка телефон розбила і номер зник,відпишіть будь ласка,з пов.Оля
    вас Оксана

    • Анна

     Якщо ще актуально, то Наталля Олександрівна приймає на Щирецькій в клініці Парентс.

   • Іра

    Доброго дня! А коли в Наталі Олександрівни день народження?

 • Яна

  Я родила на Мечнікова у лікаря Мала-Гресик. Хороший лікар, досвідчена. Про сам роддом: велике здирнецтво грошей, а на рахунок знімальної групи на вході (при виписці) – це просто ДУРДОМ!

  • Марія

   Яна та дівчата взагалі, я натрапила на дуже цінний відгук про виписку та знімальну групу и про ДУРДОМ, як Яна пише.
   http://odoktore.com/gorodskoj-roddom-3-lugansk-otzyv-foto-i-video-semki.html

   Відгук про роддом Луганська, але там і про Україну взагалі. Поділітся цим відгуком з іншими, я усім знайомим дівчатам дала, тим що народжувати збираються і подругам по інтернету. Про свої права треба знати.

  • Еліна

   НАроджувала в Ганни Дмитрівни Мала-Гресик,дуже задоволена,зараз народжувати знову,то тільки до неі!хоч молода,але уважна і досвідчена,дуже приємна та турботлива,рекомендую!!! А на рахунок дурдому привиписці,то чоловік сказав,що цього разу обовязково пошле іх прямим текстом!!! Користуються тим,що в людей голова забита і ніхто нічого тямить від радості)))просто треба нагло відмовлятися і йти собі додому відпочивати!!!

   • Наталя

    Привіт,
    Хочу також народжувати В Ганни Дмитрівни, підкажіть, будь-ласка, номер її мобільного телефону,якщо маєте,
    наперед вдячна,

    • Еліна

     Анна Дмитрівна. 0979671210

  • Катя

   Гнесик Анна Дмитрівна, цікавий персонаж!

 • Оля

  Народжувала 2 дітей(в 2004 і 2010)в Музиченка Олександра,Дуже хороший лікар,підтримував і допомагав,дуже задоволена.

  • олеся

   дівчата підкажіть Верхівська Світлана михайлівнахороший лікар?

   • Олена

    народжувала у світлани михайлівної, хороший лікар, врівноважена, спокійна і в неї все по-плану…)))

  • Олена

   Відносно Музиченка.На 9 тижні попала з кровотечею в гінекологію.Попала з вулиці,бо почалось все раптово.В кишені мала 100грн.Перше питання-скільки маєш грошей.А потім-готуйтеся до чистки,бо там нема що рятувати.Я на той час була ще студенткою медуніверу.Відмовилась категорично щось робити без УЗД.Лежала без будь-якої меддопомоги 5 годин в палаті,поки не приїхав чоловік і не почав роздавати гроші на ліво і на право.Тоді аж мені приписали відповідне лікування.Про чистку вже мови не йшло навіть.Я сама потім ледве випросила УЗд щоб переконатися,що з дитиною все добре.Слизький типок…

 • Оксана

  Дывчата допоможіть будь-ласка. Хто знає Палій Марту Олександрівну з пологового на Мечнікова. Мені рекомендують її на пологи

  • Оля

   Я родила малого в 2008 році. Лікар Палій Марта Олександрівна-дуже добра лікар і людина. Терпелива, уважна, цілу ніч від мене не відходила ,і після родів кожний день відвідувала, відносилася прекрасно. І після виписки я зверталася ,вона ніколи не відмовила. За другою дитиною ,звичайно, тільки до неї. Дивіться самі і думайте, найкращі відгуки -то власні враження. А в тих коментарях далі – багато шо неправда. Але так набріхувати на людину не можна, цей сайт не є для зведення особистих рахунків.

 • Іринка

  Марта Палій, що ви дівчата, так це ж недовчена пройдисвітка, таке враження, що ПТУ закінчила. Думаю є достатньо хороших лікарів у Львові. А таким як Марта Олександрівна Палій не місце в пологових будинках.Я нікому її не рекомендую….

  • Олена

   ага,я тоже таке чула,вона в мене була палатною.дуже дивна жіночка,та й до тогож папіросками від неі тхне…хоч би жуйку жувала ,чи шо…все ж таки пологовий будинок,а не кабаре ну на професіонала вона не виглядає,у несе усяку нісенітнецю…

   • Наталя

    А я іншої думки. Нічого такого не помітили, навпаки, палатна лікар Палій М.О. приділяла багато уваги, давала корисну інформацію. Допомагала з грудним вигодовуванням, в сусідки по палаті були броблеми з грудьми, але завдяки п.Марті годує вже 4 місяць.Родила я в Федини Р.Г.- задоволена на всі 100%!

  • Вероника

   Я рожала двоих своих деток у Палий Марты Александровны. Только положительные и хорошие впечатления остались. Моя знакомая тоже у неё родила, осталась всем довольна. У нас здоровые дети и это главное!!!
   Врач скромная, внимательная даже не знаю, кому понадобилось её очернять.Так можно любого человека оговорить:(

 • Уляна

  Дуже хороший лікар Чигринець Наталія Олександрівна. Я в неї народжувала, дуже задоволена, відчувається професіоналізм, дуже уважна. Щодо Марти Олександрівни Палій, то моя подруга в неї народжувала. Обережно дівчата, а то чуть вона без чоловіка залишилася. Таких як п.Марта Палій остерігатися треба, мабуть має невлаштоване особисте життя і тому веде себе аморально. Має скандальну репутацію у Львові по цій темі, це не від одної особи я чула.

  • юля

   Марта Олександрівна хороший фахівець.народжувала у неї двічі.дуже позитивна та інтелігентна особа.як на свій молодий вік -дуууже розумна.начитана.вміло пояснюе все.дивно тут читати таку нісенітницю.адже лікар вона з великої літери!а бути таким може лише хороша людина

   • Дзвеніслава

    Знаю її особисто, до написаного маю дуже багато заперечень щодо людських якостей. Все ж таки як фахівець не виключено, що має якісь знання, бо працює. А щодо «хорошої людини», можна мемуари писати про її вчинки. Справді, ВМІЛО ПОЯСНЮЄ ВСЕ!

    • Сусідка

     Щодо лікарки п.Марти, то тут дівчата праві.Живемо поруч на вул.Кн.Ольги, справді, слава в неї як про жінку негативна,порядності нуль, гуляща,слухів багато про це ходить і не ввічлива абсолютно. Мама її гарний фахівець, нажаль молоде покоління не перебрало цього.

     • Світлана

      Все вірно описуєте. Цікаво єдине, невже чоловік цього не бачить, нехай проконтролює. А то все в нього на очах відбулося після ДТП.

     • Іра

      Я – сусідка Марти Олекс. Палій, і я в неї народжувала. Вона хороший, уважний лікар, відповідальна. В мене був перенос, великий плід, але я сама народила здорову дитину під її наглядом. Я дуже задоволена і іншим її рекомендую. Те, що тут написано про неї попередньою «сусідкою» -абсолютна брехня. Як справжня сусідка, я знаю її сім’ю, чоловіка, Марта – порядна дружина і мама. І дуже ввічлива , культурна людина, і релігійна. Так що це тільки вводять в оману тих, хто її не знає.

     • Мар’яна

      Родила у вересні 2012 року і Марта Олександрівна в мене була палатною лікаркою. Можу сказати одне, що вона не тільки професіонал, але й людина з великим серцем і душею. Я в роддомі пробула 6 днів (мене виписали через 3 дні, але так як у дитинки була жовтушка ми залишились ще на 3 дні), і кожен день вона приходила до мене і запитувала чи мене нічого не турбує і як моя малеча (хоча до дитини жодного відношення не має). Підтримувала мене морально, бо вже дуже хотілось додому і давала дуже корисні поради на рахунок ГВ, неодноразово показувала як правильно сціджувати залишки молока, і що робити для прибуття молока. Я щиро вдячна їй за її підтримку мені це було дуже потрібно. А на рахунок Вашого кометаря напрошується висновок, що це суто особиста неприязність до неї і спосіб очорнити її, ви як мала дитина тільки би накапостити. Жодної правди у Ваших (Сусідка) словах немає.

     • Олександра

      Народжувати буду в квітні на Мечнікова, домовилася з Усиком В.С., багато чула і читала позитивних відгуків. Коментарі завжди заставляють замислитися, тому попросила лікаря, якщо це можливо, щоб ця палатна лікар мене не обслуговувала.Він сказав, що постарається допомогти. Виглядає дуже чуйний і уважний.Можливо хтось народжував в нього, скільки платили і коли,зразу після пологів, чи при виписці???

     • Дарина

      Народжувала в лютому 2013р.у Винник О.В.. В мене теж була палатною Марта Олександрівна.Вона мені видалася хабарницею страшною, я мала наміри пожалітися головній лікарці на неї, бо тільки те і робила, що нагадувала про віддяку, мотивуючи, що ось тепер ви будете годувати бо я вам дуже допомагаю, мене чоловік вмовив не жалітися, щоб собві нерви не псувати. Неонатолог також попалася хамовита, жодної нормальної поради,при консультації щодо прививок для донечки, то взагалі насварила на мене, для чого я це розпитую, вони зробили бізнес з пологів, для них породіллі як кусок мяса на базарі. Хоча Ользі Володимирівні про це розповіла, це єдина людина, якій я вдячна. Гарно відноситься, уважна і досвідчена, справжній професіонал. Дякую Вам.

     • Марія

      Дарина,а що,вас заставляли робити прививки? Я теж лежала там в лютому,і педіатр нам казала,що це тільки за нашою згодою робляться прививки. Палатна лікар,до речі,теж була та сама,але вона просто розказувала,що робити в післяродовому періоді і давала поради. Всі були доброзичливі. Я дуже задоволена і персоналом,і умовами в роддомі.А якщо ви задоволені своєю лікар,то звідки такий негатив, що ви прирівнюєте породіль до куска м’яса?

     • Дарина

      Педіатр дуже негативно віднеслася до моєї відмови, її реакція однозначно викликає обурення і таке ігнорувати не можна, як і поведінку нижчого персоналу описаного мною вище. Ольга Володимирівна лікар від Бога, безмежну висловлюю їй подяку.

     • колега

      Дарина,то як конкретно звучали натяки про подяку від палатного лікаря? Бо те, що ви написали- повний асурд . Якщо в кожному прояві уваги до вас ви бачите корисні мотиви , то це тільки ваше неадекватне сприйняття. А взагалі я сумніваюсь, що ви там лежали, тому що лікар і подібного нічого не говорить. Оглянути груди-її прямий обов»язок.А якщо вам щось порадили , ви могли просто сказати «дякую» чи не сказати , а не обзивати лікаря «хабарницею» . А це вже- наклеп ,за який є відповідальність , якщо ви не можете цього довести. Тому , якщо попередні ваші дописи правдиві , так само впевнено назвіть своє прізвище та № палати і поверх, де ви лежали, бо дуже легко перевірити , чи була така пацієнтка в палаті Палій М.О.Видно ,що ви стежите за всіма коментарями тут, тому якщо відповідь не буде швидко надана, можна вважати ваші коментарі пустими домислами і наклепом!!!

  • Тетяна

   Уляна розкажіть будь ласка детальніше про Чигринець Н.О.,думаю до неї звертатись…скільки все обійшлось,яке ставлення.

   • Марта

    Мене також цікавить інформація про Чигринець Н.О. Мені народжувати у вересні. Рекомендують цю лікар як доброго спеціаліста, але хочеться дізнатися більш детальну інформацію. Я також очікую коментарів від Уляни…)) Тетяно, якщо дізнаєтесь щось з інших джерел про Наталію Олександрівну, напишіть будь-ласка. Дякую!

    • Лілія

     Дівчата! Хочу поділитись досвідом народження дитини у ЧИГРИНЕЦЬ НАТАЛІІ ОЛЕКСАНДРІВНИ—жахливішого лікаря я не бачила і не чула більше.Пішла до неї по домовленості,перші роди не знала до кого,повірила дільнічому гінекологу! Мало того що роди були досить стрімки(в 12 ночі відійшли води,а в 3-ій годині ночі родився малий),так я весь час була сама в предродовій палаті-лікар спали…В той час до інших дівчат постійно підходили їхні лікарі.В 3-ій її збудили,в 3.30-народила. Зранку в мене температура,а Чигринець навіть не прийшла подивитись.Лише після того як чоловік розплатився(а взяла вона в 2-а рази дорожче,ніж в цей час інші дівчата в палаті розплачувались зі своїми лікарями)її величність прийшли до мене.Більше вона в палату не навідувалась,приходилось консультуватись з палатною лікаркою.А після виписки в мене розійшлись всі шви-тому що була видно якась інфекція яку треба було пролікувати нормально.І зашивали повторно під загальним наркозом!Всі в палаті дивувались,чому вона взагалі не навідується,тоді як інші лікарі кожен день навідували своїх пацієнток.І це вже не перший відгук про неї.Дівчата не ризикуйте і не псуйте собі настрій,не народжуйте в Чигринець!

   • ІРИНА

    ШАНОВНА КОЛЕГО!!!!!!!!»ЛІКАР І ПОДІБНОГО НІЧОГО ТАМ НЕ ГОВОРИТЬ» – ЦЕ Я ВАС ЦИТУЮ, ОЦЕ ПОВНИЙ АБСУРД!!!!У ЦЬОМУ ЗАКЛАДІ ВЕСЬ ПЕРСОНАЛ, ВІД ПРИБИРАЛЬНИЦІ ДО ЛІКАРЯ, МАЄ СВОЮ СТАВКУ.(в ТУАЛЕТ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ ПРОВЕЛИ – 20 ГРН., НА ГРУДИ ГЛЯНУЛИ І ЧУТЬ ПРОМАСАЖУВАЛИ – 40 ГРН.(ПРИЧОМУ НІХТО НЕ ПРОСИВ)). СТАВКИ НАЗИВАЮТЬ САМІ. ДАСИШ МЕНШЕ – ДИТИНУ БУДУТЬ ТРИМАТИ ДОВГО І НУДНО, КОЛОТИ НЕВІДОМО ЧИМ І НЕ ЗРОЗУМІЛО ДЛЯ ЧОГО. ПЕДІАТРІЯ, НУ ДУУУУУУУУЖЕ НА НИЗЬКОМУ РІВНІ. Я ВЗАГАЛІ НЕ РОЗУМІЮ ЗА, ЩО ЇМ ПЛАТИТИ (СТИКАЛАСЯ З МИРОНОВИЧ Л.П. І 100-МУ ПЕРЕКАЗУЮ, ЩО ЦЕ СТРАШНА ЛЮДИНА, ЯКА ДАВНО ВТРАТИЛА МОРАЛЬНІ ЦІННОСТІ. МАТЕРИНСЬКІ СЛЬОЗИ ДЛЯ НЕЇ НІЩО. ВОНА ЗАБУЛА, ЩО БОГ БАЧИТЬ ВСЕ. І ЯК ПРАВИЛО, ВСЕ В ЦЬОМУ СВІТІ ПОВЕРТАЄТЬСЯ БУМЕРАНГОМ) ВОНИ МЕНІ НАГАДУЮТЬ КУБЛО ГАДЮК ЯКІ ПОСТІЙНО СИЧАТЬ. ВОНИ ЗАБУЛИ, ЩО ЇХ ОСНОВНА МЕТА – ЗДОРОВ’Я МАТЕРІ ТА ДИТИНИ. НЕ КОЖЕН МОЖЕ ЗАПЛАТИТИ ЗА РОДИ 400 ДОЛАРІВ, АКУШЕРУ – 400 ГРН. ПЕРІАТРУ- 500 ГРН., ДИТЯЧОМУ – 100 ГРН… І ТАК А Ж ДО ПРИБИРАЛЬНИЦІ. А ВИ, ШАНОВНА КОЛЕГО ПИШЕТЕ, ЩО ЦЕ АБСУРД!!! НІ ЦЕ НАША БЕЗОПЛАТНА МЕДИЦИНА. І ЩОСЬ ТУТ ЗМІНИТИ ДУЖЕ ВАЖКО, БО ЯК КАЖУТЬ: РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ.

    • РОМАННА

     ЦІЛКОМ ПОГОДЖУЮСЯ З п.ІРИНОЮ. І РАДЖУ ВСІМ ХТО СТАВ «ЖЕРТВОЮ» ЦИХ ХАБАРНИЦЬ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ ШЕКЕТИ Л., АБО Ж НАДІСЛАТИ ЕЛ.ЛИСТ НА САЙТ ПОЛОГОВОГО БУДИНКУ.ОСОБИСТО Я ТРИ РОКИ ТОМУ МАЛА ПОДІБНУ ІСТОРІЮ З ЛІКАРЕМ З ЦЬОГО ПБ(ПРІЗВИЩЕ НЕ НАЗИВАТИМУ ЦЕ НЕ ЕТИЧНО, БО ПІСЛЯ ТОГО ЯК ПОЖАЛІЛАСЯ ГОЛОВНІЙ РАЗІВ ПЯТЬ ВИБАЧЕННЯ В МЕНЕ ПРОСИЛИ). НУ А ВИ,КОЛЕГО – ТОБТО МАРТО ОЛЕКСАНДРІВНО ВЖЕ НЕ ЗНАЄТЕ ЯК ОПРАВДАТИ СЕБЕ І АМОРАЛЬНІ ВЧИНКИ СВОЇ. РОЗУМІЄТЕ,ЩО ВАС ПРОКЛИНАЮТЬ ЗА ВАШУ ПОВЕДІНКУ, ТОМУ І ПОВОДИТИСЯ ЯК «БЛОХА НА РОЗПЕЧЕНІЙ СКОВОРІДЦІ» КРАЩЕ ОПАМЯТАЙТЕСЯ І ІДІТЬ ДО ЦЕРКВИ ПОМОЛІТЬСЯ.

    • Людмила

     Напевно по хабарництву і нелюдському відношенню це роддом номер1. Гроші вимагають за все, навіть при виписці беруть кров з пальця і нагло кажуть 10 гривень,коли виносять дитину вже з роддому то 50 грн на відділення. А про те, скільки грошей я залишила в тому роддомі взагалі мовчу!! Ще й занесли мені стафілокок і мучуся тепер з черяками, до родів навіть не знала що це! Відношення педіатрів до дитини жахливе, швиряють ту бідну дитинку при зважуванні і так толком до неї ніхто не дивиться, а до мами так взагалі!!! Дівчата, хоча тамна Мечникова вроді і ремонт більш менш, але не родіть там заради здоров’я і життя вашого і вашої дитинки!!!!!

 • Ангеліна

  Дівчатка, мені здається коханці цієї чи іншої лікарки це її особиста справа, давайте по суті. На обстеження ходжу до Басистюк Романни Олегівни, знаючий лікар, нічого поганого сказати не можу. Вдячна їй за допомогу.

 • Іра

  У 2010 народжувала на Мєчнікова і Басистюка Андрія, лікар супер, це чоловік Романи Басистюк, претензій жодних, і оплата не одговорювалась, скільки поклала і за це спасибі, єдине що несподобальсь в самому роддомі це те, що я мала окрему свою палату за яку платила 800грн, а на кнопку виклику медсестри чи когось з персоналу ніхто не реагував, добре що мама завжди була поруч і ходила за ними якщо треба було.

  • ОКСАНА

   доброго дня скажіть будь-ласка як лікарка Басистюк Романна Олегівна при пологах або її чоловік . я в неї була на підтримці 2 тижні то вона досить приємна людина і б хотілось у неї народжувати…

   • Ірина

    Андрій Володимирович ЧУДОВИЙ ЛІКАР!!! Я родила в нього в 2009 році донечку, і зараз знов до нього збираюсь!!! Грошей скільки не каже… Уважний і добрий… Раджу всім.

    • Ярина

     Я теж родила в Андрія Володимировича,задоволена на всі 100)))Він знає як до людини поставитись і що сказати,ціни не ставить.

    • наталiя

     ви маэте тел. iванойка В.А киньте будь ласки потрыбно срочно

  • Діанна

   добрий день!!
   підкажіть будь ласка,лежачи в окремій палаті ви платили 800 грн за день чи за час перебування?
   мама з вами ночувала???

 • наталя

  Дівчата,я вперше маю родити,зараз на 30 тижні)))…скіжіть хоча би приблизно скільки дають тут лікарям за роди?

  • Олена

   У 2009 році народжувала,то платила лікарю 250 у.о,акушкрц і та дитячому по 300 грн.санітарці шо мене мила та прибирала після мене 50,та палатній 50 + побори у відділеннях за довідки і т.д,загально вийшло десь 350 у.о.Зараз у травні знову нарджую.думаю що ціни у долярах такі самі.рахуйте по курсу))) взагалі роддом хорошийюа зараз ще кращий бо до кінця відремонтований.

 • НАДЯ

  пидкажить дівчата,,, про лікаря Беген Оксану Степанівну??? хороший вона фахівець??? хтось народжував у неи???

 • ЛЕСЯ

  Я в минулому році народжувала на Мєчнікова в лікаря Мала-Гресик Анни Дмитрівни. Вона лікар-професіонал! Знає свою справу.Приділяла мені багато уваги.Вагітність протікала з ускладненнями,але завдяки їй пологи пройшли добре!!!
  P.S.Загалом про роддом приємні враження, за виключенням того ЩО ЗА ВСЕ!!! тягнуть гроші.

 • Романна

  Доброго дня. Ми проживаємо в Дрогобичі, але народжувати наше друге дитятко вирішили у Львові в пологовому буд. на вул. Мечнікова, пологи плануються на липень. Розповіли нам про надзвичайно гарні умови створені для матері і дитинки. Прошу порадити досвідченого лікаря.Мабуть більше довіри буде до старшого за віком лікаря, зі сподіваннями, що більше досвідчений.Цікаві коментарі тут пишуть, про «»начитаних, розумних, інтелігентних»" а далі по тексту як про порнозірку.Порадьте будь-ласка, справді хорошого лікаря.Дякую.

  • Андріана

   Я також маю народжувати в липні 2-гу дитину, і вдруге в Усика Валентина Степановича! Лікар-від Бога!!! Задоволена ним і раджу Вам-не пошкодуєте, тому що таких спеціалістів і просто хороших і чуйних людей зараз дуже рідко!!!

   • юля

    я теж народжувала двох дітей в УСИКА і в мене було два кесарських він дуже хороший лікар

    • Надя

     А хто знає номер Усика Валентина Степановича? Наперед вдячна!

    • Юлія

     Напишіть будь-ласка номер телефону Усика, дякую…

    • Ірина

     скажіть будьласка скільки зараз обходиться кесерів ростин на мечнікова… Бо коли родила першу дитинку 2009році то обійшлось тільки лікаці довелось дати 400євро і крім цього 900гр наркоз 900грмедикаменти і ще купу всім загалом пішло 9000гривень

    • Оксана

     Скиньте, будь ласка, номер телефону Усика. Дякую!!

    • Діанна

     доброго дня
     скиньте будь ласка номер телефону Усика.
     хочу народжувати в нього.
     наперед вдячна.

   • Мар'яна

    А чи могли б ви надісласти мені на електронку контакт Усика?

   • Наталя

    Напишіть будь-ласка телефон Усика. Наперед вдячна!

    • Христина

     Доброго дня.Скиньте, будь ласка, номер Усика. Хочу в нього родити. Дякую

  • НАТАЛКА

   раджу Вам ВЕРХІВСЬКУ СВІТЛАНУ МИХАЙЛІВНУ. ЛІКАР – СУПЕР. НАРОДЖУВАЛА 2 ТИЖНІ ТОМУ!!!

   • Уляна

    Я на роджувала першу дитину у Верхівської Світлани. ось прийшов час з другим , хотілось би знати чи нічого не помінялось . першого разу – була дуже задоволена . а зараз читаю . відгуки різні, особливо здирництво середнього медперсоналу. Наталя , поділіться враженням !!!

    • Юля

     І я родила У Верхівської,2х дітей,і зараз третій рах донеї йдем)задоволена)

   • Галина

    Справді ВЕРХІВСЬКА СВІТЛАНА МИХАЙЛІВНА дуже хороший лікар!!!!! Я родила в січні..

    • Олена

     Перші роди кесаревим у 2009 р у Паєнка О.С.Врятував і мене,і дитину.Дуже велике дякую!!!У 2014 була вагітна вдруге.Знаючи,що Паєнок не прихильник природніх пологів після кесаревого,пішла ,за порадою своєї дільничої,до Верхівської.Вона на мене подивилася ззовні,спиталася,чи чую рухи і сказала,як відчую схватки,то з»явитися до неї,мол будемо пробувати родити самі.Таке враження,що лікарка ця рішила,що має екстрасенсорні властивості і допоміжні заходи діагностики до одного місця треба.Дякувати Богу,чоловік настояв,щоб ми звернулися знову до Паєнка.Варикоз по всій матці був такий,що коли народжувала під епідуралкою,бачила,як з Олександра Станіславовича 100 потів зійшло.Тобто при першій же схватці все би закінчилось масивною кровотечею…Як від людини-у мене про Верхівську склалося тепле враження(мила,добра,привітна),але щодо професіоналізму-маю на неї зуб…

   • наталя

    Доброго дня. хто має номер телефону верхівської світлани михайлівної. якщо можите напишіть

  • Іра

   На Рапопорта/Джамбула Куль Н,С і Данков дуже раджу(фахівці) Ціни помірні. Для не Львівських(довідка про здачу крові)

  • Оля

   Іванойко -лікар від Бога!!!!!

   • Діанна

    добрий день
    скиньте будь ласка номер телефону Іванойка.
    хочу родити в нього
    дякую

    • Марта

     Дівчатка ЛІКАР Іванойко А.В. дійсно від бога я народжувала в нього 2-ох,діток і дуже задоволена ціни помірні(не дорого)і вам раджу ном.тел.лікаря 380505860700

  • оля

   фЕДИНА Р. Г.

 • Оля))))!!!!

  Привіт,19 березня 2012 року я приїхала у род.на вул.Мечнікова для того,щоб лягти перед родами,термін виходив 25 березня…Після оформлення,потрібно пройти там же певні аналізи і на кінець залишається огляд твого лікаря…на огляді,вона мені сказала,що у мене відкриття на 4 см і що потрібно переводити мене у родзал,у мене був шок,адже мене нічого не торбувало…Народжувала я у Винник Ольги Володимирівної,дуже хороший спеціаліст,під час схваток вона заходила,слухала дитинку,а коли почались сильніші схватки то взагалі сиділа зі мною.Акушерка також попалась дуже хороша.Коли почався процес родів,виявилось,що синочок обвитий пуповиною(на узд нічого не показало,я робила їх 5 і останнє у той самий день,коли народжувала)але пройшло все просто чудово,тому усім раджу саме Винник Ольгу Володимирівну….Ціни вона не казала,ми дали те,що вважали за потрібне…Вона старша,відповідно більше досвіду.Коли буду народжувати вдруге,то тільки у неї…

 • Мар"яна)

  Дівчатка, привіт! Мені народжувати на середину червня. Ніхто не знає коли закривають пологовий будинок на Мечнікова? Бо я чула, що як раз у червні…

  • Христя

   Мар»яна), саме так. З 3 червня пологовий на Мечнікова закривають. На скільки часу не знаю….

   • Надежда

    відкрити мають 4 або 5 липня

  • Liliya S.

   Мар’яна де ви народжували в червні? Мечнікова був закритий???

 • Наталка

  минулого тижня народжувала на мечнікова. умови просто прекрасні. ставлення лікарів на родах також чудове. народжувала разом із чоловіком з початку до кінця. всім рекомендую. підтримка надзвичайна. всі препарати і апарати в родзалі є в наявності. всі лікарі акушер дит лікар медсестра присутні біля тебе і дуже підтримують і переживають. допомагають морально і фізично. я дуже задоволена абсолютно всім. чистота і порядок. якщо прийдеться знову народжувати то тільки -туди!!!

  • Ольга

   Наталя, а в кого народжували?

  • sira

   А цыни можете сказати… ???

 • олена

  я народжувала двох дітей на Мечнікова у Верхівської Світлани Михайлівни, дуже задоволена умовами і відношенням персоналу!

 • Олеся

  Привіт! Ніхто не підкаже як цього року пологовий на Батальній в липні? я чула що його якраз тоді на ремонт закривають(( а дуже хотіла саме там родити…

 • Орися

  Планую народжувати у Палій Олександри Львівни. Можливо хтось знає її?

  • Галя

   Я народжувала у Палій Лесі Львівни, я задоволена,майже весь час вона була зі мною, її дочка Марта Олександрівна Палій теж була присутня при пологах, дуже мені допомогла, підтримувала. Ось і тепер знов мабуть піду до когось з них))))

 • Юля

  Народжувала в Король Галини Романівни. Дуже задоволена!

  • марта

   А скільки винесли пологи у Король…

  • Natali

   Підкажіть будь ласка, скільки обійшлись пологи у вашого лікаря, збираюсь теж до неї на пологи.

  • Марта

   Я також народжувала у Король Г.Р. У 2006 році. ВСЕ було жахливо!!! І відношення і її некваліфікованість і решта персоналу. Про хабарництво я взагалі мовчу! Лікар зайшла до мене після пологів і потім на п»ятий день (коли я бігала, шукала її, щоб виписатись). В день виписки мене «провідало» купу лікарів (дивувалась, думала може так має бути)кожен щось попросив. Хто грошей, хто коньячку…
   Про перебіг самих пологів нічогісінько хорошого сказати не можу. І хочу відмітити, що за все було заплачено по домовленості. А відношення отримала таке, що це мені треба було платити за моральну і фізичну шкоду.

 • Олена

  Я народжувала у 2007 році у Винник Ольги Володимирівни. Чесно кажучи, трохи здивована таким чудовим відгуком про неї. Як фахівець – вона не погана, але про скромність сказати не можу. Нарподжувала разом з чоловіком, як і планували, тому заздалегідь він здавав мазок на стафілокок. Ну, найперше, йому назвали таксу у 300 доларів і вказали якими купюрами принести гроші, а потім відправили додому за ТАПОЧКАМИ! Я переживала, що він не встигне приїхати поки все почнеться, мені вкололи промедол, їх так зване «обезболююче», яке по суті посилює перейми і все сприймаєш як в тумані кілька годин. Він таки встиг, але лікарі як могли намагалися випровадити його за двері і не дозволимти бути поряд. Якби він мене на руках не відніс на крісло в родзалі, я б туди бісля їх чудного уколу точно сама не дійшла. Загалом пологи виявились легкими, як на перший раз. Зашивали наживо, ще й кричала на мене, коли я застогнала від болю. Дозволяла собі розм овляти по мобількому, поки я родила. Потім я 2 години лежала у загальному коридорі на каталці. По при мене ходив хто хотів. Якби не чоловік… просто страшно як би все було. І це при тому, що ми за все заплатили. Тепер я чекаю 2 дитину. І тепер уже вибагливо шукаю собі лікаря, а вдруге до пані Ольги йти не бажаю.

  • оксана

   п. Винник Ольга – хороший фахівець, але лікар абсолютно зі стандартним радянським підходом до пологів. Окситоцин-промедол- епізоотомія-шви. Стосовно оплати праці- погоджуюся. Я сама була свідком, коли вона моїй сусідці по палаті прямим текстом сказала, що її послуги вартують…. у.о. Оскільки та заплатила менше, то очікує її чоловіка з … у.о. Про те, що може і прикрикнути- теж погоджуюся. На дівчинку у родзалі вона кричала, що якщо та не замовкне, вона її під ніж пустить ( КР)

   • Оля

    На пенсію пора таким лікарям. ГРОШІ, ГРОШІ і ГРОШІ в неї в голові. Так, можливо досвідчена,але це їй мішає. Через свою самовпевненість, високу думку про себе, повірте, не одну дитину скалічила. Я знаю її особисто і можу з впевненістю сказати, що на першому місці в неї гроші, а потім життя і здоровя вашого дитятка. Сьогодні є багато хороших лікарів, в яких планка на рівні голови, а той нижче і тому у них є ще совість, здоровий глузд і страх, що можна одною неправильною дією зломати людям життя. Дитятко ваше зараз захищене у животику, тому не довіряйте перші його хвилини такій людині як Винник, бо вони можуть стати останніми або ж ці хвилини радості, які б мама мала відчути тримаючи дитинку на животі, можуть стати хвилинами, які ви захочете забути і викреслити зі свого життя.

 • Іра

  На відгуки про Музиченка Олександра могла б також так добре про нього як про людину відгукнутися, тому що дійсно – мужчина симпатичний, уважний, відношення супер!!! Все супер!!!! Доти, поки я не прийшла додому – і на 6 день після родів, в мене з піхви не виліз тампон!!!!! Який забув мій лікар і акушер під час родів! Звичайно, цей жах Олександр мені пояснив, що це нормально просто таким чином вони припиняють кровотечу. А коли я поспілкувалася з медиками, то ситуація виглядала дуже печально – насправді, при будь-якому використанні тампонів, в таких випадках, ведеться підрахунок скільки використали і відповідно, стільки ж витягли. В моїй ситуації – мене спасли сильні антибіотики, бо інакше, зараження,могло б призвести до летальних випадків. Але, крім того, скажу, що антибіотики спасли мене, а дитині ізрядно пошкодили – коліки мучили жахливо!!!Ну, справедливості ради, мушу сказати, що рахувати ті тампони мала б акушер, за коліки відповідальність на педіатрі роддому, яка, до речі поки я не дала грошей – не хотіла мене виписувати, а про те, що дитині необхідно бактерії, у зв язку з тим, що я споживала антибіотики вона, напевно, і не знала. Тому думайте обирайте!! Але класні лікарі доти, поки ти сама природньо і спадково здорова і готова до родів!! Інакше велика відповідальність когось рекомендувати, бо одні «пукнув» і родив, а інші по 16 годин без схваток і безводневим періодом. Але це все проходяще!! Бути мамою це щастя – тому бажаю кожній бути щасливою!!!!

 • Марія

  На мечнікова та медсестра з фотографом то є банда і здирництво грошей. Коли нарешті прикриють той бізнес.

 • Оксана

  Мечнікова закривають цього року 6 червня! Скажіть будь-ласка хто чув щось про таку лікарку як Шекета Наталя Михайлівна? Може хтось народжував в неї і знає приблизні розцінки…. Дякую

 • Наталя

  Народ, ми родили в Шекети Н,М, в січні цього року. На нашу думку, вона просто супер,як фахівець в цій сфері .Нам всі прогнозували хірургічним втручанням, тому що ми після операції,завдяки Наталі Михайлівні ми народили природнім шляхом,без жодних проблем.Не думайте, якщо лікар старший за віком , то розумніший,головне щоб він працював задля вас ,а не задля грошей.В Наталі Михайлівни насам перед було здоров’я матері та дитини.Розрахунок був в день виписки, сума не обговорюється-скільки не шкода. 300 тато дав за сина.А з відео і фото це розвод сто процентів, не давайте їм ніякі гроші,і взагалі,можете вимагати, щоби вони не контактували з вашою крохою,хто йогознає чим вони дихають,і взагалі чи вони проходили медогляд.Умови супер,єдиним недоліком є те, що на чужу неохрещену диттину кинулося троє людей з камерою і фотоапаратами, не запитавши дозволу в батьків, а потім поставили перед фактом – заплатити 345 грн. за 15 фото, при чому не попередивши про ціну за ці врочистості. Хоча на той час відвідувачів не пускали у зв’язку з карантином, а самі, зовсім чужі нам люди, контактували з нашою дитиною без пов’язок і невідомо чи з помитими руками і ніхто не переймався тим, що була епідемія кору. А рідного тата до дитини не пускали всі три дні…

  • Олічка

   Наталя, напишіть докладніше про Шекету Наталю, ск. вона бере ? і як вона як лікар і людина (добра, чи трохи криклива,і чи весь час присутня на родах ) ?

  • Іруся

   Дівчатка напишіть номер тел. Наталі Михайлівни, якщо можете!!

 • Галина

  Добрий день!!!Дівчата хто народжува у Усика Валентина Степановича?
  Напишіть ,будь-ласка ,свої враження.

  • Христина

   Я народжувала в Усика Валентина Степановича. Дуже хороша людина і професіонал у своїй справі. В мене був плановий кесарів. зараз вже майже 5 місяців після операції і я не пошкодувала ,що народжувала саме в цього лікаря.

   • Наталя

    Доброго дня!!! у Вас є номер Усика В.С?

 • Мирослава

  Я народжувала у Вільшанецького Романа Теодозійовича але коли дізналася що він помер неможу повірити бо якщо б не він я не знаю чи я тішилася б дитиною На сьогодні докого звернутись я не знаю

 • Тетяна

  Добрий день! Підкажіть , будь-ласка, хто хороший спеціаліст по кесаревому розтину на Мечнікова. Першу операцію мені робив Вільшанецький Роман Теоджзійович, з коментарів дізналась що він помер, шкода, був спеціаліст і людина від Бога.

 • Оксана

  Верхівська Світлана Михайлівна кесарила мою сестру задоволена на усі 100%

 • Марія

  Добрий день! Дівчата підкажіть до кого з лікарів можна звернутися у мене проблема не можу завагітніти з першою дитиною якось получилося а долі нічого не виходить До кого не звирталась ніби і все добре

  • Максим

   Якщо займешся зі мною сексом то все буде ок.

 • Іра

  Доброго дня.
  Можливо хтось народжував на Мєчнікова в Федини Романа.Може когось він кесарив і скільки коштує…

 • Христина

  Доброго дня! Дівчата, Я до кінця червня маю визначитись з лікарем на мечникова. В мене іх декілька на приміті, і кажуть що всі хороші. Але ж все таки кого вибрати, допоможіть??? в роздумах про: Федину Роман Григорович (кажуть що він трохи збоченець?), Левицька соломія Євгенівна, герчаківський Володимир Йосипович,Степанчик Михайло Йосипович, Шакета Наталія Михайлівна,Мала-Гресик Анна,Верхівська Світлана Михайлівна, Винник Ольга Володимирівна, Чернова Марта Олександрівна.Підскажіть кого вибрати і може хто, що чув, про кожного зокрема. Дякую!!!

  • ОЛЯ

   Якщо уважність і відповідальність збоченство, то я згідна Федина Р.Г. збоченець!!! 17.04.12 народжувала в нього свого другого синочка. Свого першого синочка в 2005р народжувала на Джамбула в л. Данков О.В.; самі розумієте порівняти є з чим. Перед пологами, на пологах і після них Р.Г. носився зі мною як з писаною торбою і якщо надумаю народжувати втретє то піду тільки до нього. І ще він деже побожна людина, перед пологами радив піти до сповіді, читати духовну літературу. Єдине що мені не сподобалось це те що шив мене наживо.

   • Наталя

    А чого вам не сподобався Данков? мені про нього казали,як про дуже хорошого лікаря! але народжувала у Бонцарівської О.Г.(ЗАВІДУВАЧ ПАТОЛОГІЇ),а до Данкова не попали

   • Галина

    Я з вами згідна. Я народжувала 19 серпня 2012р. у Федини Р.Г. Дуже порядний. Перед пологами мене відправив в капличку у роддомі помолитись. А взагалі в мене схватки почались в ночі і я розбудила лікаря о 3.00. У лікарні був одночасно зі мною. Допомагав, підказував. І акушерка попалась дуже хороша молоденька жіночка, звати Оксана. Родзал дуже класний. Та що тут багато говорити -лікар мені дуже і дуже сподобався. Я виконувала все що він мені казав і народилабез розривів і розрізів здорову донечку за 4 години. Якщо лікар бачить цей коментар -знайте я вдячна Богу, що потрапила до Романа Григоровича.

    • Христина

     а з якою вагою донечка родилась?

    • Маряна

     Галина!!!Повністю з вами згідна щодо лікаря Федини Р.Г.Це справді лікар від Бога.Я народжувала в нього 1 дитину 2010 році на саму паску.І він исидів зі мною до кінця поки я не народила а потім поїхав додому святкувати .от зараз знову буду народжувати в нього в серпні 2 дитинку.Всім,хто хоче народити без проблем і розривів раджу лікаря Федину Р.Г.І дісно дякую Богові за такого лікаря,побільше б таких спеціалістів.

  • Ірина

   З усіх перечислиних радила б Малу Анну, знаю особисто її і її маму, дуже хороша лікарка і людина.

   • оленkа

    Чи можете поділитися контактами лікаря?

    • світлана

     дуже хороший лікар на мечникова Олег Енверович 0672756468 всім рекомендую

 • Наталя

  Планую народжувати на Мечникова на початку серпня. Підскажіть будь ласка може хто чув щось про Панкевич Мар’яну Володимтрівну:))))

 • оленка

  привіт.Підкажіть інформацію про лікаря Герчаківського В.Й…

  • ірина

   хороший лікар!народжувала у нього у серпні!Лікар з почуттям гумору,веселий,відповідальний.

 • Ярина

  Буду народжувати в липні на Мєчнікова.Чи може хтось розповісти про лікаря Левицьку і які в неї розцінки7

 • Христина

  Привіт!))) Скажіть хто що знає про Бонцаревську Оксану Григорівну на мечнікова? Як приймає пологи і яка ціна?

 • Наталя

  Народжувала у Бонцарівської,загалом задоволена. єдине-вона вночі прийняла у мене роди,а зранку поїхала відпочивати,тому інша зовсім лікарка приходила до нас! платили 300уе,мені здалося,що вона не зовсім була задоврлена(

 • наталя

  оля скажіть будь ласка скільки коштуе народити у іванойка

 • Даша

  Дівчата, підкажіть, будь ласка, хто є хто на фотографії лікарів з Мечнікова. Цікавить, як виглядають ті, про кого тут згадувалося. Ось тут фото колективу пологового будинку на Мечнікова Львів:
  пологовий будинок на Мечнікова Львів

  • Інна

   На верхній фотографії нижній ряд третя зліва Чигринець Наталія Олександрівна,поруч біля неї Усик, наступна Шекета Людмила(в шапочці).Наступний ряд тих що стоять, зліва перша Палій Олександра Львівна, наступна її дочка Палій Марта Олександрівна( про неї найбільше тут коментарів, і не найкращих), в цьому ж ряді пята по рахунку Басистюк Рома, а шоста з правої сторони Анна Мала-Гресик.

   • олена

    про нижній ряд правильно,а вгорі стоять перша зліва Костюченко Світлана Григорівна,друга зліва Шекета Наталія Михайлівна,а Палій М.О.(про яку тут пише наклепи одна невгамовна особа,яка навіть не знає як виглядає ця лікар)на цій світлині немає.

    • Іра

     На верхній світлині описано все вірно!На ній присутня Палій Олександра Львівна і Палій Марта Олександрівна. Я народжувала в Палій М.О. тому знаю її особисто, а також знаю її маму. Не розумію кому потрібно було вводити в оману відвідувачів форуму.

     • Наталя

      Саме так, це Палій Марта на верхній фотографії. Вона теж в мене палатною була. Здається, що це вона сама пише коментарі ніби її нема на фото. Мабуть соромно їй, за свю поведінку.

     • Мирослава

      Дівчата,не заплутуйте людей,які тут дійсно шукають правдиву інформацію. Немає тут Палій О.Л.і Палій М.О. Якби ви родили чи лежали, то знали б це. А чого це Марті має бути соромно – вона поводить себе завжди пристойно і не реагує на брудні інтриги і наклепи. А може їй має бути соромно за чужу поведінку,тої людини, яка анонімно назвонює Марті вже 2 роки на дом. і моб. телефон ( до 100 дзвінків на день )і обливає брудом на даному форумі?

     • Леся Щербак

      Доброго дня! Скажіть будь-ласка, Марто Олександрівно, можна якось проконсультуватися зараз у вас, чи потрібно чекати аж відкриття пологового будинку, тобто 27 червня? Бачу ви приймаєте активну участь на форумі, тому вирішила до вас тут звернутися. Напишіть відповідь будь-ласка, бо не хочеться вас турбувати під час вашої відпустки по моб. телефону.

   • Яніна

    якщо я правильно зрозуміла, то на першому фото середній ряд стоячих зліва перша – Костюченко, а не Палій Олександра Львівна. Чи ми не про одну людину говоримо?
    А взагалі мене касарив Усик, все супер, задоволена на 100%. А анастазіологом був на другому фото в голубому костюмі (не пам»ятаю як його звати) теж дуже хороший спеціаліст та приємна людина. Взагалі я задоволена була командою яка мене оперувала.

    • Христина

     В голубому костюмі- анестезіолог Косоноцький Ростислав Миколайович. я народжувала в Усика В. С., а Косоноцький Р. М. був у мене анестезіологом, теж задоволена на 100 %

     • Мері

      Підкажіть будь ласка УСИК робить при кесарівому розтині горизонтальний шов (акуратний?) чи тільки вертикальний???

     • Ірусик

      Дівчата напишіть будь-ласка номер телефону Палій Лесі Львівни. Буду вдячна!

     • Христина

      в мене був плановий кесарів,тому горизонтальний і під трусиками не замітний.В мене акуратний, я задоволена.

    • Анютка

     Яніна, ви мабуть помилилися і маєте на увазі другу фотографію! Мене оперувала Палій Олександра Львівна. Так? це вона на першій фотографії, другий ряд знизу, перша зліва. Дуже дорого коштувала мене операція, бо як лікар вона не скромна, назвала ціну!!!!!Але як оперуючим лікарем я цілком задоволена, зараз виношую дитинку і постало питання вибору лікаря для пологів. Дівчата, можливо хтось родив в Палій О.Л., напишіть будь-ласка свої враження.

     • Ан

      Ірусик, будь-ласка 2636051дом. 0677506089моб. Палій Олександра Львівна

     • Іванна

      Дівчаточка, я таке наслухалася про цю лікарку Марту в пологовому на Мечнікова,і не можу повірити що таке буває.Хоча я її не бачила, вона не була моєю лікаркою, хотілось би поглянути на цю особу. Там як в вулику всі шумлять про те, що вона є коханкою якогось чиновника здається який є одружений. Я думала що це лише в фільмах бувають такі історії. Читаю коментарі і розумію, що не одна я таке чула.Народжувала у Федини Р.Г. я задоволена дууууже, спочатку вагалася йти до нього чи ні, а тепер вдячна йому за допомогу при народженні другої доці. Він віддається своїй праці цілком, просто народжений бути лікарем. Першу донечку родила на Батальній нікому туди не бажаю потрапити, лікарка не погана була, але умови просто жах!!!

     • юлія

      Палій Олександра була черговою лікаркою на моїх пологах. Я навіть не знала тоді, як її звати. Відгуки – лише позитивні. Оглядала мене як черговий лікар вночі, дуже акуратно,заспокоювала,видзвонювала мою лікарку, а потім ще кілька разів заходила вже у пологову залу і цікавилася у моєї лікарки про мої справи.

     • Соломія

      Не можа не написати коментар до даної теми. Лежачи на збереженні в пологовому на в.Мечнікова, багато також наслухалася історій в т.ч. про лікаря Марту. Це обговорюють вже навіть на рівні санітарок, тобто це пройшло через всі руки починаючи від лікарів. Про те, як часто вибігає в готель»Еней» під час робочого дня, чи після. Побачила співчутливі погляди лікарів в слід її мами. Про сімю в (яку нібито вона розбиває)якій вагітна жінка, є чи була.. Шкода, що такі історії доводиться відчути сімї, яка мабуть не заслуговує на таке. Зараз маю трохи проблеми з перебігом вагітності, молю Бога, щоб все пройшло щасливо, а також дякую Богу що оберіг нашу сімю від подібних відьом, і щаслива що маю вірного,люблячого чоловіка. Планую кесаритися в Костюченко С.Г. Хоча це треті пологи, та хвилювання неймовірне, бо попередні пологи пройшли природнім способом. Кого кесарила Світлана Григорівна? Жінки, напишіть свої відгуки,прошу Вас?

   • Маряна

    а хто герчаківський?

  • Олена

   нпишіть скільки обходяться роди у басистюка?І де він на фото.дякую

   • Екатерина

    Басистюка’на фото немає, стосовно вартості даєте скільки вважаєте за потрібне.

    • олена

     Басистюк на верхньому фото є. третій ряд перший зліва.зараз він, правда, дуже схуд і постарів

   • Ірина

    Родила в Басистюка А.В. першу донечку в 2006 р, пологи були важкими і довгими, він всю ніч не відходив, навіть по воду мені ходив, відносився дуже добре. В 2009 родила в нього другу донечку, дякувати богу дуже скоро. Правильно веде роди. Всі мої коліжанки і знайомі, які родили в нього ні одну не шили, всі дуже задоволені. На березень збираємось родити хлопчика, і навіть іншого лікаря не розглядаю. Якщо буде роддом на перемивці піду до нього до дому (Шутка, звичайно).
    Родіть, дівчата в Андрія Володимировича Басистюка. А про інший нижчий персонал в роддомі, то повна жесть і хамство. Від прибиральниці до неонатолога.

 • юля

  на верхній фото справа в синій сорочці – блондинка з бейджиком лікар – Левицька

 • Христина

  А хто з них Усик, Бонцаревська???

  • юлія

   Бонцаревської тут немає на знимках.Усик- нижнє фото, посередині у білому. Зліва від нього- Коваль Ольга,друга справа у нижньому ряду- Верхівська Світлана

   • оксана

    Юлічка, а може ви знаете телефон Бонцаревської Оксани Григорівни? Напишіть будь-ласка. Або може хтось знає, то напишіть. Родила першого у неї, хочу і другу. А телефон пропав через необережність.

 • Ірін

  Мені родити на жовтень. Підкажіть – лікар Федина Роман ціну називає (натякає)?, чи скільки заплатиш…. і яка ціна? Дякую!

  • ОЛЯ

   Ціну не назве!!!

   • Галина

    Це правда. Федина Р.Г. у відповідь на моє запитання -»скільки?» сказав, що взагалі натаку тему не розмовляє. Отже хто як захоче віддячитись і ніяких розцінок. Це мені дуже сподобалось.

 • Юля

  Дівчата, хто народжував у Левицькоі ? Поділіться будь-ласка враженнями. Може хтось знає,які розцінки і взагалі як вона як спеціаліст? Чи варто до неі йти родити?

  • маша

   спецiалiст вона просто можна сказати вiд чорта вона пiд час вагiтностi за ii непрофесiйнiсть неправильнiсть обстеження i коли приймала роди молоду жiнку вiдправила на той свiт.Дiвчата бережiться вона е просто саме зло.

 • Мар’яна

  ДІВЧАТА,мені на вересень родити,підскажіть будь-ласка хто народжував у НАДИШКО ВОЛЬДИМАРА ВОЛОДИМИРОВИЧА????бО ПРО ВСІХ НАПИСАНО А ЗА НЬОГО НІЧОГО НЕ ЧУТИ((((

  • Maryanna

   Відгуки про Вальдемара Володимировича я чула і читала тільки хороші.Через 2-3 тижні планую родити з його допомогою!!!

   • Наталя

    Що скажете про Надіжко Вольдемара Володимировича? Вагаюсь, чи до нього чи до Федини.

   • Ната

    підкажіть, будь ласка, номер телефону Надіжко Вальдемара.

   • Ната

    а можна його номер телефону. буду вдячна

 • Ірина

  Напишіть відгуки про Герчаківського В.Й.Чула про нього багато позитивного,але коли прийшла на прийом до нього то почав вимахуватись.дивний.

 • оксана

  привіт дівчата дуже прошу скажіть скільки коштують роди в ВЕРХІВСЬКОЇ СВІТЛАНИ МИХАЙЛІВНИ???????77

 • наталя

  Дівчата підкажіть будь-ласка хто народжував в Мацюри на Батальній.Який він спеціаліст.

 • Іруся

  Привіт! дівчата, підкажіть чи хтось в курсі як лікар Долотказінн Олег Енверович. Буду дуже вдячна:)))

 • Любов.

  Привіт всім! Розкажіть про Пронь Марію Миколаївну.ми маємо в Неї родити .

 • Юлианна

  Привіт!народжувала 6.08.12 у Усик В.С.лікар від Бога.Приіхала в родом зранку щоб зробили узд і аналіз крові,поки почала все проходити то вже почались схватки(був останній день 41 тижня).Усик подивився на кріслі в 14:20 вже було відкриття 2 см, а в 16:30 я вже народила донечку!!всім рекомендую цього лікаря!!!!!дуже уважний і професійний!!!!по ціні не зорієнтую, бо він не каже, а ще не платили бо ще знаходжусь в роддомі.Педіатр у нас Павленко також дуже хороший спеціаліст-1500 грн,акушерці 800.

  • Світлана

   Доброго дня!
   Почитала відгуки на різних форумах про лікарів у роддомах Львова і зупинила свій вибір на Усику В. С. Напишіть, будь ласка, його номер телефону.

  • MARINA

   Привіт.Усик це жахлива людина і не дай боже комусь родити в нього!Моя сестра приїхала з-за кордону на місяць вона була на 6 місяці..в неї почалася сильна алергія..він сказав то не до нас..почав нас ганяти по всіх лікарнях..нарешті приїхали на ужгородську там покапали капельниці 3 дні і відправили на те ж мечнікова..бо срок підлягав вже до роддому..а Усик нас як побачив що ми лежимо в лікарні каже ви знову тут ми кажемо так бо підлягаем з таким станом в роддом.На другий день ми пішли на узд і Усик як професор був присутній і каже у вас така перетинка що дитина може народитися без ніг і рук .це жах був.Потим через пару днів ми виписались і пішли до Палиги на УЗД ВІН СКАЗАВ ЩО ВСЕ ДОБРЕ..І ДИТИНКА РОДИЛАСЬ ІЗ РУЧКАМИ І З НОЖКАМИ!Це не лікар!Як таке жахіття взагалі може працювати в роддомі і на такій посаді!

   • юлія

    щось ви все наплутали. Усик не є професором і як він міг коментувати УЗД- узагалі не ясно. Це не входить у його компетенцію. З алергією під крапельниці на термін до 22 тижня ( інколи до 24)- справді на Мечнікова не кладуть

 • Олічка

  привіт, порадьте будь-ласка лікаря, ( родити у вересні) я розгубилась якого лікаря вибрати : Усик В., Шекета Наталя чи Мала- Гресик ??? наперед дякую !!!

 • Іруся

  Це педіатру потрібно 1500 грн платити за що??????? а акушеоці 800 грн?????? ну і ціни страшні….безкоштовна медицина в країні…..

 • марта

  а чого педіатру 1500 грн і акушерці 800грн…вони самі ціни такі космічні називають чи що?????якщо в у.о-лікар-350+педіатр 200+акушерка100=650У.О.а ще витрати в дрібницях-то там ціни космічні….маю родити на початку жовтня-тому вже від цін вшоці

  • Оленка

   Марта, за такi грошi Ви зможете народити на Джамбула двiчi. Подумайте, там дуже добре. Не пожалiете.

 • Аня

  Левицька Соломія Євгенівна,дуже хороший лікар,кажуть,що недешева,але я цього не можу скзати,,так як народжувала у 2005р,якщо буде друга дитинка,то тільки до неї і уважна і вночі приїхала за 20хв і після пологів прибігала по декілька разів в день

 • Іруся

  Мені теж моя лікар радила Левицьку, але моя подруга народжувала в неї 2 роки тому….і каже що за другою дитиною ніколи не піде до неї. По-перше вона дуже багато набирає жінок, і не має можливості всім приділити уваги, по-друге мою подругу зашила жахливо, потім сама кликала іншого лікаря щоб подивився, після чого той лікар розшивав її і шив по новому, а після оцього всього вона просто підійшла і сказала щоб «віддячили » їй вже. Вони в шоці були, таке відношення ……а наглості багато.От.

 • Олічка

  дівчата що ви скажете про Шекету НАТАЛЮ ???? ЯК ВОНА ЯК ЛІКАРКА ?

  • Вероніка

   Прекрасний фахівець,народжувала в неї донечку,попри свої професіональні здібності,вона ще й прекрасний психолог і ЗОЛОТА людина,усім своїм знайомим раджу!!!

  • Марта

   Вероніка, а можна номер Шекети, дякую!

 • Таня

  Підкажіть, будь-ласка, скільки Король Г. Р. платили за роди? Минулого тижня ходили домовлятись і точної ціни вона не назвала! Можливо хтось недавно в неї родив, як вона як лікар???

  • марта

   Знаю що Король хороший лікар.бере не дуе багато-300-350 у.о.
   Ціни ніхто прямо не говорить бо бояться за свої робочі місця.Але про ціну домовлялася моя гінеколог в якої стою на обліку-я її попросила спитати вартість….знайома родила недавно-витрати ще були-педіатр-500грн.та акушерка-500 грн.родовий набір-380грн. ну і дрібні витрати

 • Ольга

  Хто народжував У лікаря Мала-Гресик Анни Дмитрівни, напишіть , будь-ласка, як з нею розраховувались(с-ки) і як вона діє якщо потрібно було б кисерити, а то в мене під питанням чи я зможу природньо народити(вузький таз)а думаю іти до неї

 • Леся

  привіт всім хотіла б дізнатись за Усик Валентина Степановича яка ціна у нього за роди

  • Христина

   Нам Усик сказав «за Вамшим бажанням», ціни не називав

 • Хелен

  привіт. Можливо хтось чув щось про Лесняк Дзвіну?або можливо народжували в неї?

 • Галина

  Я народжувала 19 серпня 2012р. у Федини Р.Г. Дуже порядний. Перед пологами мене відправив в капличку у роддомі помолитись. А взагалі в мене схватки почались в ночі і я розбудила лікаря о 3.00. У лікарні був одночасно зі мною. Допомагав, підказував. І акушерка попалась дуже хороша молоденька жіночка, звати Оксана. Родзал дуже класний. Та що тут багато говорити -лікар мені дуже і дуже сподобався. Я намагалась виконувати все що він мені казав і народила без розривів і розрізів здорову донечку за 4 години. Якщо лікар бачить цей коментар -знайте я вдячна Богу, що потрапила до Романа Григоровича.

  • Ліля

   напишіть будь ласка контакти Фдини Р.Г.!!дякую

 • Юля

  Привіт.Розкажіть будь-ласка про лікаря Левицьку,чи вартує до неї йти?

 • Наталя

  Я цього року народжувала. Роди були не легенькими, трохи намучилась. Тільки завдяки лікаря Малій-Гресик Анні Дмитрівні (Мечнікова) все нормально. Живі здорові і я моя дитина. Лікар просто супер!!! Справді Анна Дмитрівна дуже уважна до своїх хворих, піклується про них. І про здирництво на рахунок неї це не правда, бо вона не вимагає грошей, і просто допомагає своїм пацієнтам. Я дуже рада, що народжувала саме в неї!

 • Іруся

  Всім привіт! Можливо комусь в пригоді стане. Я 21,08 народжувала на Мєчнікова, все як і описувалось тут вище: гарний роддом, гарні умови, гарний ремонт і палати. Але вдруге туди ніколи більше народжувати не піду. Педіатрія там на страшенно низькому рівні, незважаючи на «платність» педіатрів. Ми народились з вагою 3750, за перший день дитина втратила 250 грамів, за другий 80, за третій 110 і нас при цьому всьому виписали як і всіх на 3й день. Дитина була дуже ослаблена, мала жовтяницю, жодного аналізу на білірубін, чи аналізу крові дитині не зробили. на око виписали ліки від жовтяниці і відправили додому. Вдома ми 12 год. нічого не їли і спали так безпробудно що годі і добудитись. Викликали швидку, попали на Орлика в лікарню…дитину капали, кололи антибіотики….а все тому що в роддому на аналізи і всі дит. обстеження ЗАБИЛИ! Лікарі навіть не здивувались….сказали що з немовлятами у них пів Мєчнікова лікується, бо там конвеєр. Пролежали ми там тидждень, поспілкувавшись з мамочками повірила – з 10 мам, 7 породіллі з дітками саме з Мєчнікова.
  В того очко закипає, в того проблеми з пупиком, в когось алергія, і т. д.
  Також маю пару слів про лікаря акушер-гінеколого ДОЛОТКАЗІНА ОЛЕГА ЕНВЕРОВИЧА, тут про нього відгуків мало, вагілась довго чи йти до нього, молодий, 12 років досвіду, але…справляв дуже приємні враження і ми пішли таки до нього народжувати. Залишились ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ. Лікар просто супер!. Уважний, дбайливий, весь час був поряд, приїхав щойно подзвонили йому що підтікають води. Про наш приїзд вже був повідомлений і черговий лікар, і в приймальному відділенні. Допомагав на родах, щодня заходив в палату по кілька разів, цікавився самопочуттяв, оглядав. Давав багато корисних порад. Дзвонив нам після виписки, дізнавшись що ми в лікарні на Орлика телефонував туди дізнатись про ситуацію з дитиною безпосередньо від лікарів. І ось нам майже 3 тижні, а лікар і до цього часу через день надзвонює і цікавиться станом мами і дитини. Радить педіатра….і т. д.
  Хто ще вагається чи йти до нього – йдіть, не пошкодуєте. Моя коліжанка по палаті теж домовлялась з лікарем про пологи, але і 10 частини не мала тієї опіки що я.

  • Мері

   Підкажіть чи він проводить КР ? І номер контактний. Дякую!

  • Христина

   в мене Долатказін був палатним лікарем,також часто на протязі дня заходив і цікавився самопочуттям. Дуже приємний і багато порад отримала від нього!

   • Христина

    Також про педіатрію: в мене був кесарів розтин і молоко ще не прибуло. як на 3 день мені принесли дитину на довше ,ніж попередні дні і Миронович побачивши.що з дитиною принесли суміш для годування насварила на медсестру і заборонила їм приносити пляшечки з їдою.мотивуючи,що дитина буде тягнути груди і тим самим молоко швидше прибуде. Тільки вона пішла донечка захотіла їсти і до години часу з таким запалом тягнула груди,що соски в мене були в ранках і потім ще й потріскали. а коли я задзвонила до медсестри ,щоб забрали дитину погодувати,то вона прийшла і зразу з дверей зі словами» хто тут з дитиною не хоче бути»,»кому дитина заваджає». я після цих слів розплакалась і все ж пішла в дитяче відділення перевірити чи погодують.черех коридори ледве дійшла.Але вже як пбачила .що погодували ,то трохи заспокоїлась. При тому це таке відношення,навіть як я віддячувала в кишеню.

  • Діанна

   доброго дня
   підкажіть будь ласка номер Долотказіна
   дякую

 • ірина

  привіт,я народжувала двічі в Левицької С.Є,У 2006 І 2010 РОКАХ,я нею задоволена!!! це правда,що в неї багато клієнтів,але ж це плюс для неї( якщо би вона була поганою,то до неї ніхто би не йшов ),до всіх вона встигає зайти,пояснить все як треба і кваліфіковано прийме пологи!!!

 • руслана

  найкраща лікарка-кухаєвич ірина богданівна. Народжувала в неї 11.5.11.і так сталось,що 23.09.12.знову буду родити в неї ж.відповідальна,добра,активна і надійна. Дуже допомогла моїй сестрі 3.09.12.сестра задоволена на 100%

 • Наташа

  Хочу похвалити лікаря на Мечнікова Альбіну Бекерівну-лікар від Бога,по-перше спеціаліст з величезним стажем,по-друге людина прекрасна,таких зараз дуже мало. Народила дівчинку 4300 , 54см.

  • Мар’яна

   Я також родила у Альбіни Бекерівни і дуже задоволена. Висококваліфікований спеціаліст дуже їй вдячна. І рекомендую всім народжувати у неї. Ціни також не каже скільки можете стільки і давайте

 • Марія

  Маю народжувати в кінці листопада,плануємо в Король Галини Романівної,які відгуки про неї?

  • марта

   вона просто супер..в неї народжувала недавно-задоволена на 100%

 • настя

  ДОБРОГО ВСІМ ДНЯ! ПІДКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ХОРОШОГО ЛІКАРЯ, БО МАЮ ВДРУГЕ КЕСИРИТИСЬ, А ПОЛОГОВИЙ НА ДЖАМБУЛА ЗАКРИВАЮТЬ З 1 ГРУДНЯ ПО 15 СІЧНЯ., Я ТАМ НАРОДЖУВАЛА СВОЮ ПЕРШУ ДОНЮ У 2010 РОЦІ,І БУЛА ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА ВСІМ)) А ОСОБЛИВО ЛІКАРЕМ – ДАНКОВ О.В.,ВІН ДОПОМІГ МЕНІ У СКЛАДНІЙ СИТУАЦІЇ ЩО СКЛАЛАСЬ, І НА СВІТ ЗЯВИЛАСЬ ЗДОРОВЕНЬКА,МІЦНА ДІВЧИНКА.ДОГЛЯД ЗА ПІСЛЯКЕСЕРІВСЬКИМИ ЖІНОЧКАМИ ТАМ ГАРНИЙ,І ПАЛАТИ НЕПОГАНІ. ШКОДА ЩО Я НЕВСТИГАЮ З ТЕРМІНОМ ПОЛОГІВ)) ЩО ПОРАДИТЕ?!

 • Аня

  Дівчата, я народжувала 19.02.2012 на Мечнікова у Мала-Герасик Анни Дмитрівни. Дуже задоволена, вона дуже переймалась кожним моїм дзвінком до та після пологів. Підчас родів мала кровотечу і вона дуже швидко і з терпінням (я викручувалась, адже боліло) справилась з проблемою. Я і зараз спостерігаюсь тільки в неї. Раджу всім звертатись до неї, лікар від Бога.

  Щодо виписки – це так!!!коли на 3-й день після родів та кровотечі тебе внагляк заставляють там зніматись – це жах…я думала що втрачу свідомість, а вони пригрожали головним лікарем та проблемами з випискою…я тоді не зрозуміла що всі документи на руках і нічого вони вже не зроблять…посилайте їх напряму, тому що цей цирк там нікому не потрібен…мучають породіллю і дитину

 • Іруся

  дивно, я якось тих цирків і не бачила, медсестра винесла дитину до виходу, і ніяких камер та фотоапаратів там не було….може тому що виписка була у вихідний 24,08…

 • Зоряна

  привіт всім підкажіть будьласка мені скоро народжувати скільки коштують пологи у Винник

 • Зоряна

  підкажіть хорошого лікаря на мечнікова бо я у роздумах мені скоро народжувати

  • марта

   король галина романівна…родила на початку жовтня-лікар супер..

 • Наталя

  Кухаєвич Ірина Богданівна дуууууууууже хороший лікар!!!!!Грошей не вимагає,дуже добре ставиться!Педіатри там беруть по 300грн.Загалом дуже задоволена роддомом!Хороші умови і персонал!!!!Мечнікова найкращий роддом!!!!

  • Настя

   А як з нею зв’язатися,може є номер телефону?

 • Ксюха

  Моя знайома народжувала у Винник,казала,що такси не говорить,приблизно 250-300у.о.Дуже задоволена,каже,що дуже уважна.

 • Ксюха

  Дівчата,що можете сказати про лікаря Федашко Ігор Романович?Мені його рекомендують,але про нього знайшла лише один відгук,правда позитивний.

 • маряна

  Я другого малого народжувала на Мечнікова 20.07.11року в Усика В.С.Лікар він хороший,як людина і як фахівець,тільки один недолік в його роботі це той,що він дуже зайнятий.Коли я нарожджувала то разом зі мною одночасно народжували ще дві жінки і також в Усика і він бігав до всіх по троху….Явважаю,що так не повинно бути,якщо ти берешся то ти знаєш приблизну дату пологів жінок ісплануй так,щоб таких інцидентів уникнути…Добре,що всі народили благополучно,але якщо б щось пішло не так,він встиг би одночасно надати допомогу всім трьом жінкам……..

  • Крісті

   ну ви якісь дивні. А ви знали точну дату своїх пологів??? А до нього таких як ви приходить по 10 в день і він має за всіх пам»ятати? І ще одне, якщо ви з лікарем домовились, то не факт, що 100% будете в нього народжувати, а він через вас має комусь відмовити, повинен тільки вас в тойф день чекати. Але ж люди смішні пишуть таке, запланувати дату пологів )))) сміх та й годі

 • Оксана

  дівчата, хто народжував в Цариник? Напишіть про неї. Мені рекомендували, маю йти завтра на огляд і збираюсь в неї родити в грудні

 • діана

  Доброго дня напишіть будьласка хто народжував в Царинник Вікторії Ярославівни ,яка вона як спеціаліст?дякую….

  • оксана

   дуже хороша лікарка! я народжувала в неї малого 2012р. то від мене невідходила. Вмене води відійшли, а матка не розкривалась то вона руками розмасовувала ще й малий йшов локтем і обмотаний пуповиною, якби не вона то напевно мала б екстрене кесереве! Родила малого 3800!!!Зараз будемо до неї з другою дитиною! Всім раджу уважна, ввічлива, професіонал своєї справи!

   • юля

    цього року я народжувала в Цариник, дуже нею не задоволена…. вона не могла прийняти нормально роди, мучили мене цілий день і в результаті зробили екстренне кесерово…. на операції вона не могла дати собі раду, тому викликала інших лікарів, а після виписки в мене шви розійшлись…. ще й гроші здерла.

   • юлія

    Оксаночко, це називається не розмасовування матки ( як це люблять називати), а ручне відкриття шийки матки. Один із способів стимуляції і прискорення пологової діяльності. Може призвести до травматизації шийки . Обмотування пуповиною- це стандартна ситуація, з якою справляється будь-яка акушерка ( в момент виходу голівки вона знімає петлі з дитини). Так що тут або вам лікар розписала усі «ужаст» ваших пологів і як вас від них вона врятувала. Або ви самі трішки ідеалізуєте лікаря

  • Тетяна

   Якщо ви хочете народити здорову дитину прошу Вас не звертайтесь до Цариник.Вчіться на чужих помилках.Вона не лікар,вона мясник та наглий хабарник.Я не буду вдаватися в подробиці,це для мене дуже тяжко(хоча пройшло вже 4 роки).Мій синочок помер у 3 місяці.Людина яка називає себе лікарем,вона навіть не людина.Вона плачеться що вона вдова,та сама виховує дітей.Ціну називає прямо.Каже скільки,якщо немає каже прямо:»я краще час зі своїми дітьми проведу».Але це все дурниці,гроші і так далі.Бо кожна мама думає як народити здорову дитину і щоб пологи пройшли добре.Нехай змилується над нею господь за її гріхи.Я після пологів не була подібна на себе ще довго,страшно було дивитись у дзеркало.Бажаю всім вам народити здорових діток та бути щасливими.Обдумуйте та зважуйте всі дрібниці які стосуються ваших пологів.

 • Женя

  дівчата підкажіть будь-ласка хто народжував в Анни Дмитрівни Гресик скільки їй платили чи вона сама каже ціну(хоч приблизно)

  • Віта

   Я народжувала в серпні ціни не називає, я віддячилась(350) Лікарем задоволена:) Дуже класна людина і спеціаліст

 • Оля

  Скажіть будь-ласка хто народжував в Потапов І. А. з батальної які враження і скільки коштує.

 • Оля

  Скажіть будь-ласка хто народжував в Потапов І. А. з батальної які враження і скільки коштує????

 • Аня

  Доброго дня! дівчата, порадьте, будь-ласка, нормального лікаря на Мєчнікова. Мені родити наступного року, час ще є, хочеться вибрати професіонала. Мені радять Герчаківського, про інших не чула ще нічого.

  • Оксана

   Доброго дня! Я народжувала в Герчаківського в 2011 році.Скажу так писати багато немає сенсу це просто Лікар з великої букви,просто професіонал.Відповідальний,уважний,чуйний,веселий і дуже симпатичний мужчина.На родах був цілий час,ніде не виходив так як люблять інші приймати кілька родів одночасно та ще й веселив під час схваток шоб не було так боляче.Ціни не називає,дали 250 дол,то 50 приніс назад сказав шо забагато.після родів заходив по 2 рази на день і питав як самопочуття.Після мене в нього родило 8 коліжанок та знайомих і всі дуже задоволені.тож думаю і ви якшо надумаєте то не пошкодуєте точно.

   • ірина

    Цілком погоджуюсь з попереднім коментарем!!також народжувала у Герчаківського у серпні.Хоча у моєму випадку крім мене, приймав пологи у ще одної…Але все пройшло благополучно!Справді уважний і веселий)))

   • Мар"яна

    Аня, навіть не думайте народжувати у когось іншого! Володимир Йосипович і тільки він!!!!!! Супер спеціаліст! чуйний, вихований, можна сказати ніжний і просто дуже хороша людина, в очах доброта!!!в мене були другі роди (21.11.2012) мала внутрішній шов від попередніх, переживала як воно все пройде! в його руках все відбулося практично непомітно швидко! дуже хороша «команда» в нього!всі привітні були при родах ніхто голосу не підвищував, бігали біля мене, пильнували!після пологів як пишуть дівчатка вище, приходив по два рази на день справлятись про мій стан!так як пологи дякуючи йому пройшли гарно і дитинка і я були у відмінному стані то і виписали мене досить швидко.Одним словом раджу і буду радити усім тільки його!!!!!

  • оксана

   Я родила у Герчакывського у 2009.Це супер-доктор!та заради такого лыкаря хоч кожного року бери роди!!!!професыонал,з почуттям гумору,вмыэ пыдтримати ы выдволыкти,ну взагалы просто гарна людина.тепер всы моы знайомы тыльки до нього йдуть-ныхто не жалывся.зараз я другий раз вагытна,маю родити початок сычня,питання в кого родити навыть не обговорюэться,эдине за що переживаю,щоб не закрили роддом.хтось знаэ коли закривають?

   • Оксана

    Графік закриття пологових будинків м.Львова буде сформований наприкінці січня 2013 року на підставі заяв пологових відділень та пологових будинків.
    От шо знайшла та думаю шо в січні ше буде відкрито бо переважно вже починають закривати з весни по черзі.

 • Віка

  Роскажіть щось про Мініралову Лілію Петрівну, з Мечнікова!

 • Вероніка

  Привіт, дівчата! Скажіть будь ласка, що ви можете сказати про лікаря який на першій фоотографії, у верхньому ряді, другий зліва? Дякую!

 • оксана

  привіт!я народжувала в царинник вікторії ярославівни 14.02.2010р.як людина і лькар хороша,але не дуже сильна,тобто при важчих родах кличе других лікарів підстраховується!ціни прямо теж не називає,ми на той час дали 2,5тис.грн з яких вона мала дати педіатру 200грн.але забула;)після родів раз в день заходила,і після виписки ще були проблеми з грудьми то назначала лікувіння!вирішуйте самі,бо я повинна скоро родити другу дитину,але не внеї хочу у верхівської світлани михалівни!

  • оксана

   цариник була моєю палатною лікаркою вона просто хамка в неї ніколи неможна було щось спитати…гавкала я собака…а родила я у верхівської ви зробили правильний вибір що йдете до неї вона класна лікарка…

 • Ліля

  Доброго дня!Дівчатка, напишіть будь ласка контакти Федини Романа Григоровича!!дякую

 • Марія

  Привіт! Дівчатка маю родити на мечнікова в Кукаєвич І.Б., як вона як лікар? Скільки коштує?

 • Віка

  Привіт! Скажіть будь-ласка,може хто знає, чи буде відкрито на Мечнікова в січні?

  • Ксюха

   Здається,що буде відкрито.Закривали літом.То Джамбула до 15 січня буде закрито.

 • Олена

  Привіт, маю народжувати в лютому, незнаю який роддом і якого лікаря вибрати, перші роди.Підкажіть буть-ласка.

  • Віка

   Я маю народжувати у січні. Вибрала Мечнікова, там в травні народила моя сестра, вона дуже задоволена. Чисто, гарно, ціни як всюди, не більше ніж на Джамбула. Є дуже гарні лікарі.

  • Натка:)))

   Рекомендую народжувати на Мечнікова в Левицької С.Є.Лікарка просто супер, я народжувала в січні 2011р.

 • Христина

  Привіт, хто знає лікаря Данчук Ірину Михайліну, якщо можна відгуки, умови, ціна (сама каже, чи ні , скільки)

 • Оксана

  Привіт. Підкажіть,будь ласка номер Усика В.С. Сестрі скоро народжувати,хоче з ним домовитись. Кажуть,що хороший спеціаліст.

 • Оксана

  хто може щось сказати про лікарів Чегринець Наталю і Коваль ольгу. і приблизні їх ціни на кесереве і такі пологи. підкажіть ,будь ласка.

 • Марія

  Федина Роман Григорович 0506709914

 • Ма

  Номер Усика В.С.0672616866

 • Олена

  Дівчата, хто родив на Мечнікова в Палій Олександри Львівни. Як Вона, як спеціаліст?

 • Сью

  Всім успіхів у родах ) Скажіть мені , може хтось чув ,хто приймає роди після КР.Дужє треба , хочу знайти лікаря в якого є така практика. Якщо хтось зможе запитайтеся в свого лікаря. Дуже вам дякую.

 • ТІНА

  Привіт!Я народжувала в Степанчака Михайла Йосиповича – бажаю всім такого лікаря)))

  • оля22

   Розкажіть будь ласка детальніше про нього умови, ставлення, ціна,все! ми познайомилися з ним і більше нічого не знаєм що до чого і як!

 • Христина

  кого кесерив Усик?Наскільки чула у львові після кесеревого народжують лише в Данкова.

 • Оленка

  Привіт усім! Я народжувала в вересні на Батальній. Домовлялася з лікарем Морозович, але за кілька днів до моїх пологів вона захворіла і «передала» мене своєму безпосередньому керівникові – завідувачу відділення Мацюрі Роману Ярославовичу. Я спочатку занервувала, бо не хотіла народжувати у «шишки» (по відгуках, такі лікарі лише грошей значно більше беруть, а ні до пологів ніякої уваги тобі не приділяють, ні під час самих пологів. І як лікарі дуже часто значно гірші ніж «пересічні». Але Романом Ярославовичем я дуже задоволена. Щодня приходив, перевіряв, питав про самопочуття. «Приставив» до мене свого ординатора, щоб той двічі на день слухав серцебиття дитини, супроводжував на УЗД… Коротше, надзвичайно уважно ставився. Навіть у неділю приїхав.Я думала, що ціну собі набиває, але заплатили йому всього 400 доларів (пологи природні, без ускладнень). Сам сказав, кому з лікарів ще скільки заплатити (400 грн акушерці, 400 – педіатру і ще по дрібному медсестрам). Після пологів теж спостерігав до самої виписки. Так що другу дитину теж в Мацюри буду народжувати. А пологовий на Батальній усім раджу. Звичайний, без модних наворотів і понтів, але чисті палати, годують тричі на день (звичайно, їжа примітивна, але їсти можна), вода гаряча, палати є і на двох, і на чотирьох (безкоштовні і ті, і інші), персонал уважний. І, головне, ніхто тобі в кишеню не заглядає, гроші не вимагає. Як сам даш – подякують, але тарифи, як кажуть на Мечнікова, ніхто не виставляє. Так що 2-є акушерське відділення на батальній раджу всім.

 • Ірина

  Привіт усім! Дівчата потребую відгуків про Чаплінську з Мечнікова, може вже хтось в неї народжував?

  • вікторія

   Не знаю який вона акушер, але лікар гінеколог Чаплінчька нікудишня. Лежала 3 міс і вона не побачила ерозії.

   • марійка

    Чаплінська Н.Л.Лікар суперський!Спостерігалася в неї під час вагітності,уважна,розумна,як спеціаліст порядна,під час пологів дуже мені помагала,можу сказати,що вона як мама.Приходила після пологів щодня,слідкувала за мною,ціну не називала,віддячилися самі на свій розсуд.Враження тільки позитивні….

 • оля

  скажіть будь-ласка хто народжував на Мечнікова в Костюченко Світлани Григорівни?Який вона спеціаліст?

 • Таня

  Народжувала у липні 2012р в Чаплінської Н.Л.Нею не задоволена.До пологів була приємна,дуже добра,але коли почались схватки я до останнього сиділа вмирала в коридорі біля ординаторської чекала на неї, поки вона не вирішить всі свої справи.На пологах вона мені зовсім не сподобалась,була не приємною,не чуйною,не говорить як і коли правильно дихати, в родзалі творився хаус всі хто хотів заходили,було дуже шумно,акушерка яка була з нею це взагалі нервово хвора людина,яка не вміє ставити катетор і кричить.Заплатила Чаплінській 400$,акушерці 300гр,педіатру 100, і по 50 гр санітаркам.Загальне враження про роддом ніякі,дуже дорого за все потрібно платити кожному,навіть за те що мене завели в туалет після пологів я заплатила 20 гр.

 • оля

  СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ВРАЖЕННЯ ПРО КОСТЮЧЕНКО СВІТЛАНУ ГРИГОРІВНУ?

  • наталі

   Я родила в КОСТЮЧЕНКО-це просто жах!!!!!!!!!!!!!!! Згадувати про неї не хочеться-схватки почались в 3 годині ночі(я вже лежала в лікарні), а вона приїхала і прийшла до мене в 8.45 і сказала,що їйтреба було відпочити так,як в неї запланована операція.Лікар Іванойко витиснув з мене дитину( вона вже незнала,що їй робити і сама покликала його)-йому я дійсно вдячна і віддячила йому. А другу дитину я родила в Левицької не порівняти з першими пологами-все пройшло нормально-вона приїхала в роддом швидше за мене,хоча мені було іхати туди хвилин 7

   • Олена

    Скажіть будь ласка скільки Левицька взяла за роди???

 • інна

  дівчата чи хтось народжував у лікаря Степанчика Михайла Йосиповича

  • наталя

   я народжувала у Степанчака М.Й. лікар супер!!!!!!!!!!не бачу багато коментарів про нього,тому пишу сама: народжувала я 20.05.2012 перед пологами ходила до нього,лікар все мені пояснив як і шо має відбуватися,що робити коли схватки будуть,бо це моя перша дитина і мені не було з ким порадитись!!!лікар молодий,але дуже відповідальний,прямий ,вміє підтримати,розвеселити.ціни я внього не питала,бо казали дівчата шо він не називає,дала стільки скільки вважала за потрібне.
   я впевнена,якшо оберете його -не пожалієте!!!!!я також сиділа в неті і вичитувала де би і до кого піти,тому знаю як це!))) він на фотографії верхній зліва в синьому костюмі-той менший по росту.

   • оля22

    Розкажіть будь ласка детальніше про нього умови, ставлення, ціна,все!

 • Кріс

  Народжувала у Степанчака М.Й.Задоволена своїм вибором. Можу сказати, що даний лікар приділяє багато уваги своїм пацієнтам, постійно був присутній в родзалі, не кричить навіть в тому випадку коли ти щось робиш не так при пологах (звернення на пологах йдуть проханням, а не приказами). До пологів по декілька разів на день заходив в палату запитував про самопочуття, після народження дитини також заходив. Акушерка, яка була з ним так як і сам лікар дуже мила.Їхня підтримка дуже допомогла на родах.

  • оля22

   а скажіть будь ласка про ціни що кому і коли бо нам народжувати на початку січня перший раз) нічого не знаю!

 • Lera

  Щодо коментаря Тані про Чаплінську Н.Л. то дуже в цьому сумніваюсь.Мої подруги народжували в неї (дехто вже другу дитинку)і дуже нею задоволені.Вона приємна та уважна. Ніхто з них не замічав за нею такої негативної поведінки.Вона на родах як мама, що завжди готова на все задля своєї дитини.
  ТАНЯ, можливо це проблема не в лікарю, а в ВАС особисто?

  • маша

   І я тільки за Чаплінську. Побільше б таких лікарів,як вона. Лишніх медикаментів не випише,слідкує за кожною вагітною,бо народжувала сама особисто і бачила відношення і знайомі народжувати,то дуже задоволені.Суми ніколи не назве,порядний та знаючий лікар.

 • інна

  Кріс скажіть будь-ласка коли родили і яка ціна у Степанчака М.Й.дякую

 • Юля

  привіт,дівчата,мене цікавлять лікарі Іванців та Надіжко В.В.можливо хтось прокоментує,дякую

 • Люба

  Дівчата хто щось знає про Усика В.С.? Я домовилась з ним на кисарське і хотіла би знати враження про нього.

 • Іра

  А що чути про лікаря Грицишина з медінституту

  • Улянка

   Привіт, Іра, може це вже не актуально, але напишу…
   Лікар він звичайно хороший, нема що казати (лікувалась в нього)
   і гарно буде говорити, і заспокоїть, і породить…
   та грошей дере багато…

 • вікторія

  Ні в якому разі не раджу лікуватись і на народжувати в Степанчак Михайла Й. На 5 міс вагітності хотів мені штучно перервати вагітність( була невелика кровотеча). Завдяки іншому лікареві( прізвища незнаю) все відклали. Доносила до 40 тмжня,родила здорову дитину!!!Король, Чайківська тільки здирають гроші.Чигринець нормальний лікар-єдина поставили діагноз.

 • Лілі

  Привіт! Хто може щось розповісти про Кухаєвич Ірину Богданівну з Мечнікова. Планую іти до неї народжувати. При першій зустррічі здалась дуже хорошою і чіткою, все добре пояснює. А яка вона на пологах

 • Ліля

  Привіт!Хто може щось розповісти про лікаря КОСТЮЧЕНКО ОВІТЛАНУ ГРИГОРІВНУ. Тут жодних коментарів про неї, що ніхто не родить в неї, який вона лікар, і які в неї ставки.Дякую.

 • Маша

  Дівчата,підкажіть чи когось кесарила ШЕКЕТА НАТАЛЯ на Мечнікова ,і як вона як лікар.

 • Анюта

  Привіт дівчата! Я, маю скоро народжувати, і незнаю до кого краще піти родити! До Верхівської С.М., чи Гечаківського В.Й. Порадьте мені будь ласка! Буду чекати відповіді з нетерпінням! Дякую:)

  • оксана

   тільки до верхівської……кесерів в неї коштує 500 доларів знаю на всі 100

  • ксюшка

   а я би порадила Герчаківського!!!!!!!!!! і про Верхівську нічого поганого не можу сказати(сусідка в неї родила),але всім раджу Володимира Йосиповича!!!!!!! неймовірно хороший,чуйний,уважний професіонал!! два рази в нього родила,не можу дочекатися третіх родів))))))))

   • Іра

    а Герчаківського питати про суму, чи давати скільки можеш??

 • Мар'яна

  Привіт дівчата! Народжувати маю в березні,але вже скзали оприділитись з лікарем,от вибрала Левицьку Соломію,порадила знайома.Чи маєте її номер телефону?

 • Маша

  0662566611 телефон Левицької Соломії. Мені також її порекомендувили,навіть була у неї на консультації,перше враження не погане,але в мене має бути кесарів розтин,а про неї нічого не можу знайти як вона кесарить,може когось вже кесарила,або від знайомих щось чули,напишіть будь ласка,бо чогось сумніваюсь .

 • Марта

  Підкажіть, будь ласка, хто ж скільки платив у лікаря Усика? І скільки платити іншому персоналу?

 • оксана

  дівчата я родила в серпні у Верхівської Світлани Михайлівни,що хочу сказати про неї як людина вона дуже добра,а як лікар просто супер,на родах некричить,як інші,підтримує,говорить що,як і коли робити,як кричати як тужитися і все інше дуже нею задоволена і всім раджу тільки її. крім того в неї дуже великий досвід роботи і практики в родах….а хто хоче кисирити тільки до неї,бо я лежала в роддомі до родів 8 днів,бо сама з самбора,і повірте надивилася і наслухалася про всіх лікарів дуже багато. найкращі відгуки саме про неї……..

  • Anelia

   Можете дати хтось номер Верхівської С.М..??? Десь у жовтні мають бути роди ( з Божою помічю) ,- хотіла б до неї звернутися.. Дякую наперід.

   • Олеся2014

    Підкажіть розцінки Верхівської? І всіх інших ? Скоро родити. Дякую

 • Маша

  Оксана,напишіть будь-ласка,а що ви чули про Левицьку Соломію та про Шекету Наталю,маю кесаритись мені радили їх,не можу вибрати.Дякую.

  • оксана

   чула і про левицьку і про шекету і навіть їх бачила вони молоді….як на родах незнаю…..дуже вам раджу верхівську повірте непожалієте,а ще й ви кажете що маєте кесерити…..вона супер…я її порадила вже дуже багатьом,так як і мені її колись порадили,всі дуже задоволені…..хочете можете до мене подзвонити все розкажу що цікавить 0673860630

  • Галина

   Мене двічі кесарила Шекета з доволі малою перервою (півтора року). Другий раз було навіть простіше, але це індивідуально. Лікар хороший, відповідальна, приходила у вихідні дні. Досить доброзичлива. Ціни не називає.

 • оля

  дівчата скажіть будь-ласка про Костюченко Світлану Григорівну?маю народжувати в неї на початку січня,а про неї тут жодних коментарів.

 • Марія

  Народжувала у листопаді у Король Г.Р.,Як лікар,то вона на родах допомагала,говорила як все правильно зробити,але роди приймала акушерка дуже хороша(Валя,на першому поверсі).А Король гроші дере просто жах.За роди я їй заплатила 300$,100грн вона взяла незрозуміло на який фонд роддому,280грн-родовий набір(в аптеці-170),50грн-за нитки,а мене зашила зовсім трішки,при чому в аптеці моток ниток-15грн.Акушерка супер,я б краще їй ці всі гроші заплатила,їй я дала 200грн,то Король казала,що це мало,бо всі дають 300грн.Лежала на 4 поверсі.Дуже хороша дитячий педіатр Ліля Петрівна,а решта персоналу тільки дивиться,щоб дати гроші.При виписці всі беруть на фонд відділення,кожна медсестра називає іншу суму,хоча би домовились і однаково брали,за щеплення дитині треба платити,виносять дитину -платити і т.д.Гроші беруть всі іна все,а навіть зельонки і спирту не дадуть просто так.Роддом чистий,акуратний.Лікар Король Галина Романівна жахлива здирниця.

  • оксана

   я з вами згодна на рахунок здирництва це все точно так як ви написали……я також родила на першому поверсі у верхівської,але заплатила їй 300 доларів і все….вона мене і добре зашила і відвідувала на палаті кожного дня….лежала після родів також на 4 поверсі ліля петрівна дійсно супер педіатер я з малою пару раз до неї їздила на консультацію прийняла дуже добре…

 • Анюта

  Оксаночка, дякую за відповідь! Скажіть мені будь ласка таке:
  1. Скільки зараз самі пологи у С.М. Верхівської?
  2. Як її команда ставилась до вас, і скільки ви платили кожному?
  3. Як умови перебування?
  4. Чоловік може бути присутній на пологах?
  Дякую Чекаю відповіді!:)

  • оксана

   1….мона платити і 250 і 300 доларів залежить від самих родів ви самі зрозумієте чи вони були тяжкі чи ні…вона сама ціни не каже…
   2…..акушерці 300 грн…санітарці 30 грн…дитячій 200 грн…команда просто супер…ставлення на вищому рівні без криків і поганих слів все спокійно…
   3…..умови також прекрасні але залежить від того на якому поверсі будете родити якщо на першому там нові крісла ремонти нові апарати і все інше..а на другому поверсі все ще неоновлено хіба ремонти зроблені я родила на першому,але якщо ви родити будете в верхівської то вона вас прийме на першому,бо вона там завідуюча…
   4…..чоловіка обовязково пускають небійтеся.ви попали в дуже хороші руки….головне на родах робити все так як вона буде казати…а хочете подзвоніть до мене я розкаже набагато більше просто вже пальці болять писати..0673860630

 • Анюта

  Оксаночка, я Вам дуже вдячна! Шкода, але в мене Life, а по Київстару трошки дорого говорити!Але я обов’язково Вам передзвоню!
  А те що пишуть, ніби вона любить стимулювати, і видавлювати плід, щоб пришвидчити пологи, це правда?
  Коли я родила в Медінституті, у Стаха, то він мені видавлював. Мій чоловік був в шоці!Це моя друга дитина, і хочеться умов ліпших, бо там просто жах що творилось! По всіх пунктах!
  1. В палаті мало лежати 3 породілі, а лежало 7.
  2. Туалет один на поверсі, в ньому і клізми робили роженицям, а там лише одна кабінка, бруд просто капець.
  3. Стах прийшов до мене за три дні лише 1 раз, і то коли мали виписувати.
  4. Лише один позитив в тому, що коли я застудила груди два рази, то він мене прийняв дуже добре, тепло, і лікарів хороших дав.
  Це лише одне мені запам’яталось.

 • ірина

  я народжувала в 2011 р. в Федини Романа Григоровича,мені дуже ре,лікар просто супер, допомагав як міг,дуже побожна людина,пееред родами відвів мене помолитися в капличку,сам вкляк і молився разом зі мною. Безпосередньо на родах допомагав як міг,відносився до мене ,як до рідної дочки.Ніякого збочення з його бок і бути не може,він -НАЙКРАЩИЙ !!!

 • наталі

  Про Костюченко я написала від 20.11.2012.Посміхається,називає «сонечком»,але я маю гіркий досвід завдяки їй. Мені її порадила сусідка,казала ,що невістка родила в Костюченко.До родів я невістки не бачила,але як зустріла після своїх родів-зрозуміла,що я не перша кому ця лікар не сподобалась.Хоча зі мною в палаті лежала жінка в якої роди пройшли чудово в цієї ж Костюченко але…в ту ніч Костюченко була на чергуванні і їй повезло…В Левицької я народила без будь-яких проблем

  • Ліля

   а чим саме вона не сподобалась, можете написати, дякую.

 • маряна

  Я народжувала в Чаплінської Н Л в 2010 році як спеціалістом і людиною дуже задоволена. зараз вагітна вдруге і знову буду народжувати в неї. А щодо Левицької, яка була в мене палатною лікаркою, в мене не вистачає слів.Єдине що вона любить це гроші і критику. це моя думка

 • Юля

  Чаплінська Надія Львівна – супер лікар. Народжувала в неї в вересні 2012 року.На пологах Надія Львівна вела себе спокійно і впевнено як справжній професіонал,і робила все,щоб полегшити мій біль.Після пологів приходила кожного дня,давала різні поради.Я дуже задоволена,що нарожувала в неї,завдяки їй на світ появилась моя маленька ,дуже вредна принцеса:) .(P.S. дівчата,роди-це дуже не приємна процедура,мяко кажучи лікар не буде вас гладити по голівці,не шукайте собі «мамочку»,а шукайте професіонала.)

 • Анна

  Привіт!Дівчата, можливо у когось є контактний тел. Герчаківського? І підкажіть будь ласка на якій неділі потрібно домовлятись з лікарем про роди, бо сама не зі Львова, а хочу народжувати на Мєчнікова?

  • оксана

   0508362126-Володимир Йосипович Герчаківський
   я домовлялася на 35 тижні,можете подзвонити до нього після 30 тиж.а він сам скаже коли приїхати.я теж не зі Львова,і він сказав приїхати,щоб написати заяву.

 • оля

  десь за тиждень маю народжувати,скажіть будь-ласка номер телефону Верхівської С.М.,про неї тут дуже гарні відгуки.

 • Анюта

  Олічка, із задоволенням дам Вам телефончик Верхівської СВітлани Михайлівни, бо і сама мала в неї родити у 2010 році, але якраз в той час, закрили на ремонт пологове віділення, і не встигла! Казала мені, щоб приходиоа до неї за дівчинкою. І у 2013 році літом маю до неї іти, і піду із задоволенням. Вона відповість на будь які Ваші питання, заспокоє, і все таки вана майстер своєї справи!Звичайно ідеальних лікарів не буває, але на мою думку на Мечнікова, вона іде у лідерах. тел. 80505709898 Успіхів Вам, і нехай Вас і вашого малюка благословить Господь!

 • Мар'яна

  ЧАПЛІНСЬКА Надія Львівна дуже хороший лікар, в мене був перенос 42 тижні , гестоз , і неправильно йшла головка дитини , вона мене прокесарила (дуже делікатний шов , майже непомітний) і поставила на ноги . Дуже їй вдячна, притому вона бере під свій нагляд жінок які мали попередні викидні, або не могли виносити діток. Моїм 2 знайомим вона допомогла стати мамами (тільки завдяки правильно нагляду). Якщр в вас є проблеми з вагітністю , то раджу звертатись тільки до неї.

  • Маряна

   Якби вона була таким хорошим лікарем, то вас би не касерили аж на 42 тижні , бо як я розумію ви з нею домовлялись швидше… я про неї не можу сказати нічого хорошого мене на родах вона намучила дитина йшла ніжками і про кесарів розтин мови не було, жах… добре що все з дитиною добре….

 • Рокола

  ЧАПЛІНСЬКА НАДІЯ ЛЬВІВНА БЕРЕ ЗА КЕСАРІВ РОЗТИН В РАЙОНІ 800-900 ЄВРО , АЛЕ ЛІКАР ТОГО ВАРТУЄ . ВОНА ДОСВІДЧЕНИЙ, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ СПЕЦІАЛІСТ. В НІЙ МОЖНА БУТИ ВПЕВНЕНОЮ ШО ВСЕ З МАЙБУТНЬОЮ МАМОЮ І ДИТИНОЮ БУДЕ В ПОРЯДКУ.

  • Оля

   Можливо вона і хороший лікар, але в неї захмарні ціни (ше й бізнес в роддомі зробила виписує ліки і відразу пропонує в неї купити)

   • Іра

    Я дуже перепрошую,вона що може вам ціну назвала за розтин??Дуже в цьому сумніваюся,бо то просто не та ЛЮДИНА!!!!!!

 • Анна

  Порадьте, будь ласка, хорошого спеціаліста з УЗД!

  • галина

   Особисто я знаю про Прокопчук Наталію Миколаївну (ехомед на котика 4), вона і генетик хороший, ходила тільки до неї. Або ще її брат Корінець, він приймає на батальній у нього приватний кабінет. Та вони і разом на котика приймають, але там потрібно записуватися, і записи є на тиждень-два наперед.

   • Анна

    А можна її контакти для запису??Я вже читала про неї хороші відгуки. Які в неї ціни?

  • Віка

   Ще дуже хороший спеціаліст на Лисенка, Лотоцька Л.І. Строга, але професіонал в своєму ділі.

 • оля

  ЦІЛКОМ ЗГІДНА,ЯКЩО НА УЗД ТО ТІЛЬКИ ДО ПРОКОПЧУК Н.М.

 • Маряна

  Дівчатка, народжуйте на Мечнікова. Тут і умови класні, і лікарі непогані. Народжувала в вересні в Шекети Наталі Михайлівни. Просто супер лікарка. Від неї іншого звертання, ніж «Заєць» і т.п. не почуєш. Підтримує на пологах і до них. Постійно приходить, оглядає, все розповідає докладно. Супер-супер-супер!!! На наступний раз, дай Боже дочекатись, вирішили з чоловіком, що обовязково до неї підемо. І не бійтесь спільних родів, це дуже класно. Ну звичайно, якщо чоловік в обморок не буде падати))))))) От мій мріяв про те, щоб піти))))))

  • Іра

   дякую, розкажіть детальніше які розцінки і чи дійсно чоловік допомагає при родах

 • олена

  що скажете про Усика В.С.?Які в нього ставки?

 • олена

  чи впускають на Мечнікова відвідувачів?

  • оксана

   ні непускають нікого

 • Іра

  Привіт. Хто знає кінець березня-початок квітня Мечнікова буде відкритий??

  • Мар’яна

   Мечнікова закривають в червні

 • олена

  скажіть будь-ласка про Усика В.С.хто в нього народжував?Які в нього ставки?

 • MissDance

  Привіт хто має мобільний телефон Усика В.С.??? Підскажіть.

 • Анна

  Сьогодні записувалась на УЗД до Прокопчук Н.М., сказали прийти на Круп’ярську 1. На скільки я знаю вона приймає на Котика. Може мене не до неї записали, чи вона і там приймає?Дівчата, хто знає????

  • Іра

   чула що вона сьогодні останній день приймала на Котика. А з вівторка вони переїжджають на Крупярську.

 • Юля

  Добрий вечір!Дівчатка підскажіть щось про Музиченка Олексанра.Які в нього ціни?

 • оленка

  я народжувала свого синочка в Король Галини РОманівни лікар прекрасний і не дорогий .Спеціаліст прсиділа коло мене цілу ніч,а коли народилася дитина це була неділя ,то постійно підтримувала зі мною контакт .Приходила до мене по кілька разів на день до самоі виписки.Я ій дуже вдячна.

 • ксюшка

  Привіт всім.кілька днів тому вернулася з роддому.Не повірите,але ностальгія трошки є!Особливо за лікарем!То Людина,Лікар і Спеціаліст з великої букви!!!!!!
  ГЕРЧАКІВСЬКИЙ В.Й.найкраще,що може бути на Мечнікова!!!!!в мене були другі пологи(перші теж він приймав),сталося це на свят-вечір,і всі Різдвяні свята він навідував мене.давала 200$(1600грн)то 600грн відразу віддав. настільки він хороший,що на весь той»непривітний»персонал вже не звертаєш уваги.Підтримував так,що я навіть не жалію що чоловіка не було при родах.Ми хочемо третю дитину і тільки на Мечнікова і тільки у Володимира Йосиповича!!!!!!!!

  • Мирослава

   Цілком і повністю підтримую!!!!!!!!!!!!Герчаківський людина з великої букви, дай Бог Йому всього доброго, таких людяних лікарів як він зараз майже не буває!!!!

  • Софія

   А можите дати номер телефону Гречаївського! я маю родити в кінці квітня і хочу до нього!

   • ксюшка

    0508362126-Володимир Йосипович. Легких вам родів!

 • Ярина

  Хто рожав у Коваль ольги іванівни або Кухаєвич Ірини Богданівни,напишіть щось про них будь-ласка!!!

  • Ірина

   Я народжувала у Коваль Ольги Іванівни. Відгуків про неї мало, тому хочу написати. Порадила мені її подруга. вона працює в тому роддомі. бо я родила вперше і не знала до якого лякаря звернутися. Ольга Іванівна просто чудовий лікар! вона, правда, дуже занята, але завжди прийде, перевірить, огляне і не забуває про своїх пацієнтів. Роди пройшли – чудово! Вона їх провела як командир в армії, все було чітко і впевнено. Головне, слухати уважно, що вона говорить робити і виконувати її вказівки. Вона молодець! І акушерка була хороша. правда не знаю її імені (така біленька привітна жіночка). Крім того, в мене був гестоз – це хвороба, при якій тільки кесерять. Але Ольга Іванівна сказала, що я народжу ама. Все було під її пильним контролем! І анастезіолог був присутній при родах постійно ( я так зрощзуміла, в разі якщо шось пішло не так) Одним словои, під її командуванням всі працювали як команда!
   Приїхала одразу тільки почалися схватки. в 9 години мене привели в родзал. то 10 по 9 приїха мій чолові, а 15 по 9 приїхала вона. то в 11 годині я вже побачила своє маля!!! Зараз у мене підростає чудова дівчинка. Ользі Іванівні дякую за чудове проведення родів і ставлення особисте, бо вона спростувала міф про тяжкі і трашно болючі роди:) Вдруге буду народжувати тільки в неї і також буду її радити!!! Вона професіонал свого діла!!! Молодець!

  • Маряна

   Я народжувала у КОВАЛЬ ОЛЬГИ ІВАНІВНОЇ.Хороший лікар знає свою справу дуже чуйна та ласкава

 • марія

  я народжувала в Ірини Богданівни двічі:в 2007 сама родила і в вересні минулого року мене кесарили.Дуже хороша,відповідальна і приємна лікарка.Приходила до мене кілька раз на день,як лежала в патологічному відділенні тиждень до родів і після них.Сестра також в Березні мае в неї родити.

 • Ярина

  А вона каже скільки за роди,чи скільки даш……

 • надія

  дівчатка можливо хтось має інформацію про Верхівську Світлану, мені рекомендують в неї родити, незнаю як поступити.Дякую

 • Алла

  Дівчатка,хто знає коли закривають Мєчнікова цього року,мені родити в травні

 • Роксолана

  Дівчата підкажіть будь ласка хто родив у Винник О. В.? Який вона лікар?. Дякую.

 • Дарія

  Доброго дня!Дівчата хто знає чи дійсно в червні закривають мечнікова?мені родити в середині місяця я так надаштувалась туди і от кажуть що закриють (((навіть не знаю що тоді робити?(((

 • Ярина

  Мєчніково закривають на мойку з 3 червня по 27 червня

 • Оля

  Привіт, дівчата! Читаю відгуки про лікарів з роддому на Мечнікова. Дивно, чому ніхто не пише про Попович Аллу Іллівну. В мене було кесареве повторне 24.12.12(перший раз кесарили на Джамбула, лікар Данков О.В.), через високі ціни вирішила повторно йти не до нього. Можу сказати, Попович мене консультувала з 6 місяця вагітності, і вона- висококваліфікований лікар, з великої букви!!! Коли починалася паніка, вона мене підтримувала як рідна мама.Операція пройшла успішно, дитина народилася здоровою, вагою 3300 г і ростом 53 см. Втрет.- тільки до Алли Іллівної, і всім рекомендую!

  • Софія

   І скільки ви їй за кесарова давали?
   Я перший раз теж в неї родила! але щось мене в ній відштовхує… Хоча нічого поганого про неї не можу сказати!

   • Оксана

    Софія,в мене така сама ситуація,теж народжувала в неї,але ось родити мені за два місяці знову і я щось в розгубі.В 2008 році я платила її 250 доларів,цікаво,скільки хоче зараз.

  • Оксана

   Скільки бере за роди Попович???

 • Рая

  Усім привіт! Можливо хтось народжував на Мечнікова в Анни Дмитрівни Мала-Гресик? Як враження? І яка вартість пологів? Дякую)

  • Женя

   Привіт Рая!Народжувала в Анни Дмитрівни 11січня!Лікар від Бога,уважна,чуйна,показувала як дихати,підтримувала.Шкодую що першу дитинку в неї не родила!Родила в неї дитинку 4кг без жоного розриву,не наклали жодного шва!після пологів заходила кожен день,а при виписці сказала,щоб по будь-яким питанням по гінекології дзвонила і їхала тільки до неї.Ціни не називає!

   • Марта

    Анна Дмитрівна Мала-Гресик справді супер-спеціаліст,прекрасна людина,молода і красива жінка. Народжувала в неі в ж жовтні 2013. Спочатку я домовилась з Усиком, а той пішов у відпустку нікого не попередивши, добре, що я сама за два тижні до пологів передумала в нього народжувати, інакше попала б не відомо до кого черещ його відсутність. Я жодного разу не пошкодувала про своє рішення, всім рекомендую Анну Дмитрівну. Доречі зодо оплати, вона не називала ціни, ми самі віддячили стільки, скільки змогли .

 • Ольга

  Чи правда, що на Мечнікова закрили цей «дурдом» при виписці з фото та відео?

  • ксюшка

   так,правда!тепер спокійно,без перешкод можна виписуватись,ніхто не давить:)))нарешті,а то було неможливо спокійно пройти через центральний вхід.

   • Софія

    Це добре що ту показуху закрили, але чи на довго?

 • Софія

  Дывчата скажыть хто вже народжував у цьому році , як ставиться персонал? І скільки грошей вони деруть і за що…?

  • ксюшка

   я родиа 6 січня цього року.персонал як яка зміна попадеться,а так в загальному бувало і гірше(перший раз родила в 2009,то ставлення було ужасне)а тепер так нічого,я задоволена.
   як поступала,то 30грн на фонд лікарні,потім лежала в патології-50грн на відділення(але то не обовязково-я не дала,бо лежала там тільки один день)
   50 грн на медикаменти для дитини(зеленка,спирт і т. д.)30грн на відділення,20 грн щоб зробити дитині БЦЖ і аналізи,30 грн УЗД.

 • Ірина

  Де на Мечнікова роблять КТГ? Чи зроблять мені його якщо маю напрвлення з поліклінінки?

 • Марта

  Дівчата, чи хтось чув про Федашко Ігора Романовича?

  • Ксюха

   Я народжувала у Ігора Романовича 11 грудня 2012р.Дуже задоволена!!!!І чоловік також(був присутній на родах)Про нього чомусь дуже мало відгуків…знаю декілька дівчат,які в нього народжували також і залишились задоволеними)))Ціну не називає,приходив кожний день після пологів,ще й в день виписки поради давав,як доглядати за дитиною.Почула багато корисного,більше чим від педіатра: )І акушерка,яка з ним роди приймає дуже уважна та чуйна!Рекомендую)))Другу дитину буду народжувати у нього : )А ще в мене перед пологами були проблеми з гемороєм.Порадив чим лікуватись і куди краще до проктолога звернутись.

   • Марта

    Дякую за відгук, я також чула про нього дуже мало, але хороше. Це в мене вже другі пологи, першу дитину родила також на Мечнікова, але в Надіжка В.В., і дуже не задоволена, нікому б не радила…Надіюсь цього разу буду задоволена)))

    • Наталя

     А чому не задоволені Надіжком?

 • Аня

  Всім привіт я родила в Альбіни Бекерівної лікар просто від Бога на родах просто супер дуже допомагає .Всім її рекомендую!!!!!!!!!!!!

 • Софія

  В мене братова родилла теж в Альбіни Беккерівної в 2011році, роди в неї були перші і важкі дуже.. Але вона її не залишала ні на хвилину враховуючи що води в неї відійшли в 22год а родила вона в 6год ранку.. Відносилась до неї добре, і весь час що вона була в роддомі їїпідтримували і заходила по пару раз на день і так весь час до виписки з роддому.

 • Алла

  Привіт дівчата!! Хочу народжувати в Усика, знайшла тут його номер телефону. Тільки от боюся чи він прийме отак людину з вулиці без попередньої домовлесті???

 • Софія

  Алла, я якщо чесно то не думаю що без попередніх візитів до нього він погодиться, хіба що вам випаде родити на його чергування.
  Наскільки я чула від не здираэ грошей за роди, йому віддячують хто скільки вважаэ за потрібне.

 • Софія

  Дівчата, можливо хтось ще родив цього року ?
  Цікаво як зараз віддячуються лікару, в родзалі, і скільки вимагалэ молодший персонал.

  • оксана

   залежно в якого ви лікаря будете родити,а в середньому 200-400 $. санітарці-50 грн. акушерці-250грн.педіатру-250грн(то вже каже сам лікар що і кому давати)

 • наталя

  добрий вечір підскажіть як лікарка чернова марта олександрівна наперед дякую

 • Улянка

  Дівчатка, підкажіть а лікар Федина практикує планування вагітності?
  чи тільки роди приймає?

 • Ярина

  На Мечникова боронь Боже попасти народжувати до Царинник Вікторіі Взагалі то вона працює в патології на 2 поверсі,але мені «пощастило» в неї родити. В результаті в дитини родова травма наслідки лікуємо досі(4 роки)Крім того за це калічення ми ще й заплатили 300 євро! чоловік давав 200, але пані сказала,що це мало Вона вдова, виховує трьох дітей,тому й дере за роди як за кесарське Але елементарно не вміє їх приймати Хоч як лікувати підтримку може бути Все одно раджу занести її в чорний список Гарно говорить,але погано робить

 • оксана бар

  Не раджу народувати в Усика,моя знайома домовлялась з ним (роди почалися 6квітня)
  Нічого толком не пояснюючи,з родів пішов.В підсумку лікарі довго виясняли ,хто прийматиме роди( були важкі).Сама народжувала у Бонцаревської,задоволена, на рахунок оплати – скільки вважаєте за потрібне,її слова

 • Зоряна

  Привіт. Підкажіть будь-ласка, можливо хтось народжував у Костюченко Світлани Григорівни, як вона як лікар? І які розцінки у неї. Маю родити в березні. Дякую.

 • Зоряна

  За скільки часу до родів потрібно домовлятися з Фединою Р.Г.? Мені через місяць народжувати, чи погодиться він?

 • Софія

  Зоряна, я думаю що погодиться!

 • kristina

  Дівчатка,може хтось народжув в Панкевич М.В??? чула за неї позитивні відгуки і планую народжувати в неї в березні….

 • Маруся

  Дівчата, хто за скільки часу домовляється з лікарем? За скільки потрібно домовлятись з Герчаківським В.Й?

  • ксюшка

   привіт.я родила двох діток у Герчаківського. перший раз домовлялася на 30 тижні,а другий-на 35 тижні.
   а в середньому хоча б за 1-2 тижні до пологів потрібно домовлятись,не пізніше.(ну якщо хочете родити у Володимира Йосиповича)

 • вероніка

  Не знаю дівчата чого в вас таке враження про Царинник В.Я!!?? мені дуже сподобалась і як лікар і як людина!! вона варта тих грошей що я дала! і я задоволена і дитина здорова!!! ні шва ні тріщинки!

 • ГАЛИНА

  ПІДКАЖІТЬ,ЯК ПРИЙМАЄ РОДИ ФЕДАШКО ІГОР РОМАНОВИЧ?ЯКІ У НЬОГО ЦІНИ?

  • Ксюха

   Приймає роди супер)))Рекомендую!Ціну не називає.Чоловік дав 275 у.Я родила легко та швидко.За 2 години.Зашив добре)))Можливо за важчі роди більше дають…

  • Оля

   Я в Федашка І.Р. народжувала в січні другу дитину, і дуже задоволена! Уважний, спокійний з почуттям гумору! Доречі завчасно не домовлялись, попала на його чергування.Відношення чудове.Після родів слідкував за моїм станом до виписки хоча ускладнень як таких ніяких небуло. Я залишилась з позитивними враженнями, можу радити звертатись до нього!

  • Марта

   Я 13.03 народжувала у Федашка, домовлялася завчасно, так як в мене були трошки проблеми з тиском, то телефонував до мене питався про самопочуття. На родах був дуже уважний з почуттям гумору, родила без розрізів та розривів, за пару год після родів вже бігала по сходах. До виписки заходив до мене по пару разів на день, давав рекомендації, щодо догляду за дитиною, щодо грудного вигодовування, щоби мала це робити лікар-неонатолог. Дуже-дуже задоволена ним, всім рекомендую!!!!!!!!!!!

 • Оля - ля

  Також дуже цікавить Федашко, хочу в нього народжувати. Знайома мала в нього кесерський, то платила 600 у.о., ціну сам назвав, дуже ним задоволена. А скільки коштують звичайні пологи??? Напишіть номер будь ласка!!!

  • Марта

   Привіт, з дня на день маю родити в Федашка, перше враження склалося про нього позитивне (2 рази вже з ним зустрічалась).За ціни не знаю, за звичайні роди він ніби не називає ціну.

   • Оля ля

    Буду чекати ваші враження! Гарних і легких вам родів!

    • Ксюха

     0677265316 Ігор Романович Федашко

  • Ксюха

   Я народжувала у Ігора Романовича у грудні 2012р.Подивіться мій відгук за 1.02.2013р.Щоб знову не повторюватись)))Дуже задоволена!!!Дійсно ціну не називає)

 • Анна

  Підкажіть, тих що не зі Львова ложать швидше чи кажуть їхати коли все почнеться?А то якось страшнувато, раптом не доїду?))

  • Іра

   Про це ви можете домовитися з лікарем в якого будете народжувати. Якщо вам страшнувато, звісно, можете лягти в лікарню швидше, наприклад за тиждень.

  • ксюшка

   Анна,залежно за скільки часу ви доїдете до Львова.якщо це перші роди,то як правило маєте в запасі кілька годин.мені до роддому 35хв. а були другі роди,то лікар мене положив в лікарню,а на наступний день я вже родила.

 • оксана

  напишіть будь-ласка хто народжував в Царинник В.Я як вона як лікар і скільки бере за роди

 • Юля

  Добрий день! Поділіться будь ласка своїми знаннями про лікаря Гречаківського. Чи варто звернутись, щоб він приймав роди? дякую!

  • ксюшка

   юля,навіть дуууууууже варто звертатись до Герчаківського!!!!!!!!! повірте,ви не пошкодуєте ні на секунду,що в нього родили!!!!!! він двох моїх діток допомагав приводити на світ-задоволена на всі 100%,навіть більше))))

 • Софійчик

  Оксана, про Цариник кожен має різне враження! мої двоє подруг в неї родили і в двох ну зовсім протилежні враження!
  А Бере вона 300- 400 доларів!!!!

 • Софійчик

  я зовсім скоро маю родити, обрала собі Попович А.І. , не можу про неї нічого поганого сказати, так як народжувати буду уже в друге і в друге у неї!!!!
  А вот про персонал в роддомі можу сказати що вони ну геть зовсім обнагліли, вимагають ну майже за все подяки в фінансовому виді, і не соромляться по пару раз про себе нагадати…

 • Ляна

  Зараз вагітна вдруге і вже весь інтернет обшарила в пошуку толкового лікаря… Вперше народжувала в 2010році у Чаплінської на Мечнікова , був кесарів розтин вона сказала заплатити за кесарів розтин від 700 до 1000 доларів!!! Ми дали 800. При тому коли дали, вона відразу перерахувала…. За набір для кесарівого розтину який на той час коштував 500 грн. сказала дати 1000грн. Про що це говорить самі розумієте …( Тепер роди наскільки чула в Чаплінської 900 євро. В Данкова на Джамбула кесарів розтин 400доларів, в Солощенка в Медінституті теж, хороший спеціаліст Герчаківський (Мечнікова) 2013 року в лютому за кес.розтин 400дол(давали 500 дав 100 здачі). Тепер вибираю з 3 останніх, бо не дуже хочеться переплачувати в 2,5 рази.

  • оксана

   ДУЖЕ РАДЖУ ВЕРХІВСЬКУ СВІТЛАНУ МИХАЙЛІВНУ З МЄЧНІКОВА ЗНАЮ точно бере 500 доларів….але зашиє так що й сліду небуде)))))

   • Оксана

    Добрий День .Можете мені скинути номер тел Верхівської С М

  • Маряна

   Я би Вам радила Герчаківського!!! Суперовий лікар, відношення чудове до пацієнтів!!!

 • Мар'яна

  Порадьте хорошого лікаря (2 кес.розтин), можливо когось кесарив Федина (Мечнікова)? Перший раз кесарила Чаплінська другий раз шось не дуже хочеться до неї йти….

 • Анна

  Сьогодні телефонувала до Герчаківського, маю народжувати на квітень, а він мені відмовив..дуже розстроїлась((((Порадьте до кого ще звернутись?Бо на Мечнікова більше нікого не знаю((((

 • Маруся

  Напишіть будь ласка про Федину Р.Г!Як він приймає пологи??Чула, що він ціни не називає, а скільки приблизно треба давати??

 • Софійчик

  Анна, а чого відмовив?

 • Ярина

  Анна,чому відмовив,я до нього дзвонила 19-го лютого сказав прийти 1 березня….зараз переживаю може в нього там щось помінялось…,мені рожати на 15-е квітня…

  • Анна

   Мені народжувати приблизно на 17 квітня. Сказав просто, що не візьме мене на квітень..щоб я пошукала собі когось іншого(( Може в нього вже багато мають народжувати в квітні..Не знаю тепер, до кого звернутись?Порадьте ще когось з хороших лікарів!!!!!!!

 • Соня

  Важко Вам порадити лікаря, з урахуванням того що комусь він може бути дуже хорошим, і іншим до неймовірності поганим! На мечнікова можна піти до Усика, Феедини! Гречаівського. Принайймні вони не називають цін, скільки даш, стільки буде. За Цариник В Я , як лікар не погана але гроші зразу перерахуэ і сккаже скільки ще додоти грошей. Попович теж хороший лікар, і ціни не називаэ, як віддячишся так і буде. Альбіна Беккерівна теж дуже хороша (прізвище правда не памятаю). Про Шикету майже нічого як про лікаря не чула, а як про людину кажуть що вона дуже задна.

  хоч чесно не розумію я наших лікарів помимо того що вони всі беруть державну зарплату, то ніхто з них не стидаэться брати так звані «подяки» (від 250 – 1000$). зараз щоб родити тільки в роддомі потрібно що найменше лишити 5
  тис. грн, а без таких «подяк» ні на тебе ні на дитину ніхто не подивиться. добре коли породілля маэ можливість в фінансовому виді. а як нема такоі можливості…?

  Зовсім не давно моя коліжанка родила на мечнікова (27-28січня). За роди вона не домовлялась , туди іі привезла швидка, так помимо того що э черговий лікар не хотів приймати роди у неі бо вона без домовленості , і ті так звані лікарі пів години вирішували хто з них буде приймати пологи…. якась лікарка погодилась , прізвище незннаю, прийнявши пологи зразу сказала скільки вона маэ лишити грошей в родзалі…. (800грн. ) на що мама коліжанки сказала в нас нема такоі можливості, ми дуже скромно живем, а в відповідь почула то чого ви іхали сюди родити? треба було іхати в медінститут, а в нас ніхто безплатно не працюэ… і мама моэі коліжанки в той ж день йшла і брала кредит , бо поки не появились гроші на іі дочку і внучку всім було наплювати…..Вот т ака в нас медицина!!!!!!!

  • Людмила

   Треба було не за кредитом, а в прокуратуру їти.

 • Анна

  Дорогі дівчаточка! Звичайно таке читати зовсім не приємно і не всім повіриться, що таке в насв державі ще є! Але я коли лежала в Медінституті з першою дитиною, то сусідка по палаті старша жіночка років 55, не мала всієї суми, щоб віддати бо її чоловік працював на заробітках в Росії, і не встиг вислати певну суму. То її лікар прийшовши в палату такий крик підняв, що вона ще не доплатила якихось 300 грн. Вона бідна плакала цілий день, наша палата заспокоювала як могла, а той жирний самолюб інакше не назвеш його, без жодного докору сумління повернувся і на кінець сказав ще пару слів. Ніби то як вона не віддасть його борг, то він таке напише у виписці… Ми сиділи і не вірили своїм вухам. Таким лікарям треба зуби без наркозу виривати один за одним.

  • Марта

   Потрібно було його вимоги і висказування записати на мобільний, і передати головному лікареві разом зі скаргою на цього лікаря. Або просто зі скаргою звернутися до головного. Тому що така наглість переходить усі границі, а люди беруть і попускають таке собаче відношення до себе.Таких лікарів взагалі не можна до людей підпускати, тому що вони не працюють заради благої справи, а роблять собі бізнес.

 • Юля

  А якщо поскаржатись вищим органам на таких лікарів, наприклад, звернутись в прокоратуру? Я думаю вони безнаказані не залишуться…. Наша біда в тому, що ми не вміємо відстоювати наші права, а цим «лікарям» дуже легко нами маніпулювати, бо більшість думають ,що це нормалні речі давати такі великі гроші за іхні послуги. Люди добрі – вони не приватні лікарі!!!
  Людина може подякувати (матераільно) скільки побажає, але наш народ настільки їх навчив,що вони на голову полізли. І тому не дивні такі ситуації , як описують. Люди самі так навчили їх………..а потім плачуться,що дорога медицина!!!!

 • Соня

  Так то так, але яка молода матуся побіжить в прокуратуру… тай хто ій там повірить без доказів? Наші лікарі вже геть зовсім нічого не бояться… хіба що телекамер’ і то не довго…..

 • Маруся

  Напишіть будь ласка про Федину Р.Г! Чи варто народжувати у нього? Як він приймає пологи??Чула, що він ціни не називає, а скільки приблизно треба давати??

 • Лілія

  Хочу сказати про лікаря Кухаевич І.Б. Народжувала у неї 27 грудня і дуже нею задоволена. Усім рекомендую! Дуже чітка і порядна. А відносно грошей, то на Мечнікова дійсно ніхто і не подивиться в твою сторону безкоштовно. Але головне, щоб усе пройшло добре, і з дитинкою та з мамою усе було гаразд!

 • Марта

  Лілія , а Ви можете написати приблизний список витрат в роддомі… за які послуги скільки треба платити…
  Я маю в квітні родити, і хочеться знати що і скільки коштує

  • Ірина

   о, там витрати, здається, безкінечні!!!! тільки поступаєш внизу на прийомі кажуть дати 30 грн. (невідомо за що і для чого, при чому іншим дічатам з якими я спілкувалася і 10 грн просили і 5 грн. напевно, це хто собі скільки заробить на прийомі). На родах: лікарю (я давала 350 доларів), 400 грн. акушерці, 100 грн медсестрі що дитинку мила, вдягала, важила, міряла, 100грн. анастезіологу (якщо був присутній), 20 грн. нянічці, яка миє породіллю після родів. 200 грн. на медикаменти під час родів. і ще цілу сумку всього накупила перед родами! потім вже в післяродовій палаті – 300 грн. педіатру (о, тут як не даш, то вони все зроблять, щоб ту суму все одно з тебе витягнути, а саме, каже що не випише тебе, бо дитина втрачає вагу. заставляє йти в магазин – купити бутилочку, суміш. і при ній годувати дитину), палатному лікарю – 100 грн., за привику 20 грн., масаж грудей – 40 грн. може ще щось було. вже й не памятаю. (народжувала в грудні 2012 року. як щось згадаю – ще напишу:)

 • Лілія

  Усе я підсумувала разом з усіма витратами на аптеку та на «подяки» лікарям і акушерам мені обійшлося у 6 тисяч грн. Пологи у мене були досить легкі, без жодного розриву, проте дуже багато грошей іде на аптеку; Якщо кесарево, то набагато дорожче доведеться платити лікарю. Бажаю легких пологів!!!

 • Софія

  Станом на 2011рік мені 8 денне перебування в роддомі обійшлось майже в 6тис грн і це не рахуючи харчування і гігієнічних потреб…
  Приймальня роддому -50грн
  Відділення патології – 50 – 100грн (то вони на свій розсуд беруть)
  Вислуховування серцебиття 1 раз – 30 – 50грн
  Аптека перед родами ( там рукавички, уколи..) – 100грн
  Родзал ( акушерка, санітарка, педіатир і медсестра дитяча ) -600грн
  обезболення під час родів – 250грн
  Роди – 3000тис
  Санітарці яка перевозить в відділення, ( вона ще постіллю застеляє ліжко і помагає пере лягти) – 20- 50грн
  Відділення новонародженого (4поверх)- 100грн
  На потреби роддому -100грн
  на догляд за дитиною (ніч) – 100грн
  На суміш ( якщо дитина не зразу взяла цицю ) – 100грн (при тому що та суміш на той час коштувала від сили 60грн
  На гігієн засоби для дитини які ніхто не віддає потім – 50-100грн
  Довідки (4шт) – 200-300грн (тут теж ціну різну називають)
  узд -30грн
  Акушерці що зносить дитину -50грн
  санітарці що зносить сумки -20грн

  Ну це ще не рахуючи тої процедури з камерою при виході….

  І ще хочу сказати що найбільш вони деруть з тих хто в перше родить!!!!!!

  • алла

   в Германии роды в полном обьеме обошлись мне с нахождением в частной палате 2000 евро…ни памперсов…ни постель..ни одежду для ребенка я не брала…все обеспечивает роддом…полотенца для тебя и ребенка …вся одежда…трусы..косметика вся …прокладки ..и для груди тоже…идеальная чистота…ванные …туалеты…личное меню…кофе и чай для посетителей…и никакого стафилоккока…может мы начнем все валить за границу…наши роддомы останутся без работы…может начнут бастовать…и может что-то поменяется в этой жизни…или наше государство ждет бури…

   • Елена

    Это точно!!!Я рожала в Италии в Неаполе в государственной клинике.За всю беременность(анализы узд) и роды не заплатила ни копейки!Мне ещё денег дали новую детскую одежду,просто(не официально)!!!Палаты 2-х местные в комнате душ и туалет,,личное меню(мужа подкармливала когда он приходил)Памперсы пять штук в день давали,смесь(если надо),медикаменты ,всё что нужно было!Я уже не говорю про отношение!!!Я иностранка а они как к родной!!!Роды кстати не лёгкие были,малыш с ручкой вперёд шёл и родовой деятельности не было.Но у меня даже в мыслях не было что что-то может быть плохо!Так они уверенность внушали и поддерживали.Вообщем читаю отзывы и плачу!В сентябре 2013 жду второго и просто в шоке от прочитанного!Даже не знаю к кому обратиться и как деньги скопить!!!

 • Софія

  і інші витрати там передачу передати чи помогти встати – 200грн

  • Ксюха

   Ну з Вас і здерли!!!Я в грудні 2012р. потратила набагато менше!Єдине жалію,що заплатила неонантологу 300 грн.Дівчата!!!Не платіть!!!Поради такі собі і чхати вона на вас хотіла.Дає свій номер телефону,а трубку не бере…

   • ксюшка

    я родила в січні 2013р. і теж так не платила,як ви Софія.а вам казали так платити,чи ви на свій розсуд?

 • Маряна

  Дівчата підкажіть будь-ласка маю скоро народжувати домовилась на Мечнікова у Левицької С.Є,Скільки вона бере за роди?

  • Ксюха

   300 у.о.Знайомі та кума народжувала в неї

 • Юлія

  Підкажіть будь-ласка,можливо хтось народжував у Рибчинського Олега Григоровича на Мечнікова, відгуки?

  • Олена

   Маю народжувати у Царинник В.Я., можливо хтось знає і має якісь відгуки, тому що попредньо дуже мало про неї написано. Дякую.
   Маю народжувати вкінці березня.
   Дякую за коментарі!!!!!!!!!!!!!!!

   • Ira

    Про Царинник дуже багато є відгуків, почитайте собі Раджу/Не раджу Вам лікаря з ПБ на ДП. Мене до неї нарправляли родити з ЖК, але зважаючи на усі прочитані відгуки, я обрала іншого лікаря.

   • Василина

    ви родили в Царинник, і як?я мааю родити але незнаю в кого((((допоможіть

 • Юля

  06.02.13 народжувала в Басистюка Андрія Володимировича. Дуже задоволена. Веселий, постійно жартує, каже те що хочеш почути, не панікує і мужчина симпатичний :) . Ціну сказав сам, а мені так найкраще, ніж здогадуватись.

  • Олена

   якщо не секрет – скільки????????? оскільки мені також скоро народжувати і догадуватись не люблю.

   • Маряна

    Що то за такий лікар, що сам називає ціну? Платиться на власний розсуд, скільки можеш стільки і даєш, а якщо людина не взмозі заплатити таку суму, то шо може їй кредит в банку брати? Не розумію таких лікарів, я б точно в такого не народжувала

    • Юля

     Маряна, може ви і праві. Але платити треба чи так чи так. Треба собі розраховувати. Ціна за послуги мені підійшла і була прийнятна для мене.

   • Юля

    Якщо так, то дам вам свій номер і можу вам все розказати і дати його номер, якщо потрібно.

   • Юля

    Юля 08.03.2013 01:36 Ответить
    Олена, а ви також в Басистюка Андрія плануєте народжувати?

 • Оксана

  дівчата, маю народжувати на початку травня.хочу домовитись із Надіжко Вальдемаром Вальдемаровичем.підкажіть, хтось знає як з ним звязатись?може має номер тел?бо їхати зразу в роддом, а якщо його не буде?допоможіть,будь ласка!

  • Юля

   напишіть мені на мейл – jkuleba@gmail.com
   Бо не знаю, наскільки етично давати публічно телефон. Відповім Вам на мейл

 • Юля

  Олена, а ви також в Басистюка Андрія плануєте народжувати?

 • Олена

  я народила 4 березня 2013 року. ніхто грошей не вимагав. кому вважала запотрібне тому й дала. родила у Верхівської С.М. роди тяжкі, але все гаразд, кожного дня приходима до мене, оглядала, я нею задоволена. ще задоволина кушеркою Орисею,вона мене заспокоювала весь час була біля мене, старалась. нарахунок душу є тепла вода постійно,двомісні палати,нові родзали, педіатри весь час оглядали дитину, давали поради по догляду за нею.

 • Галина

  Народжувала я в 2007р. в Шекети Людмили Дмитрівни. Вилежалася майже місяць до родів разом з випискою, тому багатьох лікарів памятаю в обличчя. Немає слів – лікар просто супер. Потім так сталося, що в мене сталося замертвіння плода в 2008р. і вона скерувала робити вишкрібання у своєї дочки Шекети Наталії Михайлівни. Нічого гіршого ніж за її маму про неї я сказати не можу. Дуже чуйна, цін не називають. І з 2008р. я постійно оглядаюся в Шекети Н. З нею планували другу вагітність.Народила здорового сина у 2010р. І зараз я на 10 тижні чекаю третю дитину і звичайно оглядаюсь тільки в неї. Взагалі дякую Шекеті і Степанчак – це чудові лікарі.

 • Наталі

  дівчата, напишіть,будь-ласка, про Чернову Марту – мені через два тижні народжувати

 • Оля

  Я народжувала в грудні 2012 року у Царинник В.Я. Порадили мені її сестри. Вони були дуже задоволені нею чого про себе я сказати не можу. Сам процес родів був неважкий. Роди мені стимулювали. Я переносила дитину на тиждень, тому навколоплідних вод у мене майже не було. Після родів протягом двох місяців в мене була температура 37,3. я звернулась до неї, вона сказала, що проблема в грудях. Коли їх я привела в норму, в мене два рази була кровотеча. Після цього вона мене оглянула, УЗД зробила, аналіз крові і сказала , що причина кровотечі – груди( запалення груді). Після цього я вже зі втратою крові попала у реанімацію зі значною втратою крові . Як виявилось чистку зробили погано, залишили кусочок плаценти, що і було причиною температури(хоч і не високої, бо якщо була вище 38 тоді б вона переживала), кровотеч. Після цього мені робили поврорну чистку та вливання крові. Від родів у Царинник відходжу ще й досі. А грошей скільки пішло…

  • оксана

   оля,ви далеко не перші від кого я чую такі відгуки про Царинник!!!ужас,як таких лікарів тримають в роддомах?сусідка по палаті відразу після пологів,ще не встигла поріг переступити,як втратила свідомість,почалась кровотеча….ледь врятували!!!теж вона погано почистила(((

 • Марта

  Дівчатка, хто вже в 2013 р. народжував у Шекети Н.М. скільки платили?

 • оля22

  Я народжувала 25 січня у Степанчака Михайла Йосиповича. Всім раджу цього лікаря! Працює чітко, спокійно, не кричить ще й встигає жартувати і відволікати тебе! З ним працюють провірені люди, бо він кличе собі весь персонал, як я зрозуміла! Всім буду радити і на наступний раз звернуся до нього!

  • ксюха

   ми теж народжували в Михайла йосиповича!!!один позитив!!!лікар справді від Бога!Уважний відповідальний приємний спокійний!йому легко довіритися!пологи пройшли легко і швидко!наступний раз тільки до нього!!!

 • Анна

  Підкажіть, будь ласка, хто народжував у Федини Р.Г., скільки йому треба давати за роди?А на рахунок розрахунку із молодшим персоналом, він каже кому скільки??

 • Олічка

  Привіт)Підкажіть хтось враження про Кухаєвич Ірину Богданівну,бо щось тут про неї мало пишуть?

  • Аля

   СЕгодня ночью 21.03.2013г.на Мечникова, я незнаю у какого врача, УМЕРЛА моя подруга, от заражения крови, ей было 41год, она родила девочку 3.850,а через 5 часов она умерла,была в сознании, еще поговорила с мужем, сказала что не очень хорошо чувствует себя, а уже через час не подымала трубку не она ,не врач…….. Да у нее был перенос беременности, да ей вызывали роды……..но я немогу понять….почему не прокесарили…я многое не могу понять……НО уже не чего не вернуть…….обязательно напишу подробности, как только встречусь с родственниками. А так к рекомендациям добавлю ,я рожала на Джамбула в 2006г., вернее делала кесарево, осталась довольна,незнаю как сейчас,слышала что там сделали ремонт, 2006 все было как в добрые советские времена, было очень чисто,строго и детей приносили только на кормения, мы выходили все из роддома мыспавшие и родственников не пускали на этаж и мое мнение это правильно, а прутся все в одежде и т.д.

   • Юля

    Аля, який жах. Я також нещодавно народжувала на Мєчнікова. Як будете мати якусь інформацію напишіть, будь ласка, як там манюня вашої подруги і хто був лікар. Я всім рекомендую тепер Мєчнікова, бо всім була задоволена… Я в шоці від вашої розповіді.

   • Лина Волович

    это о моей родной сесте !! врач = убийца Липиньска Соломия !!

  • Аля

   Олічка, извените это я не вам отвечала , просто случайно нажала ответить.

 • Таня

  Аля, я просто шокована. Мені на днях родити на Мечнікова. Як будете щось знати то обов’язково напишіть.

 • Надя

  Привіт дівчата ))
  в мене така ситуація маю родити майже на Великодні свята ( 8 травня ), спочатку думали на Джамбула домовлятись з Данковом,але розпитрувала про нього і були як хороші відгуки , так і не дуже , то ж тепер вирішили ніби на Мечнікова, але не можу вирішити між Кухаєвич І.Б., Верхівською С.М. і Усиком В.С.(про перших двох лише позитивні коментарі,а от про ост. є теж погані відгуки )
  бо хочеться когось відповідального,щоб про мене і дитинку добре подбали (доня до сих пір попкою вниз,то ж незнаю,сподіваємось що ще повернеться,але вже розраховуємо і на кесареве..)
  а так ,самі розумієте,свята…всі розїжджаються по домах….то ж порадьте хто що може, буду вдячна ))

  • Nаталя

   Доброго вечора Надя:)Мені також народжувати десь в тих числах.З лікарем домовилась,сказав підіхати на початку квітня.Лікар Герчаківський В.Й.Також хвилююсь,бо всі будуть св’яткувати…А ви вже оприділились,з кимось домовились?

   • Надя

    Добрий вечір Наталя =) ще не домовилась, бо не можемо вирішити з яким лікарем )
    але сподіватимемось на краще ) хоча від нас мало що залежить,будемо сподіватись,що Бог допоможе,і все буде добре :)
    а ви як домовлялись,то «щось» йому давали ???

    • Nаталя

     Привіт:).Ні,я з ним по телефону домовилась,він сказав на початку квітня зателефонувати і тоді домовимось про зустріч.На скільки я знаю Володимир Йосипович цін не називае.Доречі дуже сильний лікар Іванойко,але номера його не маю,може хтось з дівчат знае.

     • Nаталя

      І ще,не хочу здатись не нормальною,але щоб дитя перевернулось можна робити одну вправу.Знаю я це від своеі свекрухи у неі мама була акушеркою.Мій чоловік теж не хотів перертатись,але вправи допомогли:)Якщо зацікавить розкажу.

     • Надя

      привіт Наталя )
      цікаво дізнатись про такий метод,якщо він провірений і не нашкодить дитинці,то розкажіть будь-ласка ))
      до речі, про багатьох лікарів кажуть що вони дуже хороші,але ,на жаль, бувають різні ситуації,а за перші роди завжди саме більше переживається, тому хочеться обрати найкращого )
      а і ще скажіть,якщо можете, чому ви вибрали саме Герчаківського В.Й. ???

     • Наталія

      Іванойко Василь Андрійович контакти 0505860700

    • Nаталя

     Привіт Надя.Вправа не шкідлива:).Кожного дня розсипаете коробочку сірників і зганаючись збираете іх по одному,звичайно в тому темпі в якому вам комфортно та з перервами.А Герчаківського обрала якось інтуітивно,звичайно перед тим читала відгуки.Ви вже визначились,чи ще думаете?Вам на узд сказали що термін випадае на 8.05,чи в ж.к?

     • Надя

      Привіт Наталя )
      дякую за пораду,будемо пробувати ))
      ми ще в роздумах,але цього тижня вже доведеться оприділитись,бо час то йде… )
      мені в ж.к. казали,і 2 перші рази на УЗД казали на 8 травня,а от 5 березня я була на УЗД – то сказали 9 травня ) а тобі на яке число казали родити ? ти ще підеш на УЗД ? ( бо я вже 3 рази була і думаю : чи то ще раз скажуть,чи то вже достатньо ???)

    • Nаталя

     Привіт:)Мені ж.к сказали 9травня,а на узд 13травня,а точну дату скаже лікар:).Прокопчук Н.М сказала що на 32 тиждні роблять останній узд,а потім вже лікар перед родами направляе.Можливо не варто більше узд робити,все рівно потім ще лікар направить.Доречі,у тебе е список в пологовий?

     • Надя

      та такого колннкретного не маю, але чоловіка сестра в вересні народжувала,то мені такий приблизний склала (нічна сорочка -2шт., халат, тапочки резинові, лівчик для годування, пеленки непромокаючі = десь 7шт., упаковку вологих салфеток, ну для себе там ще засоби гігієни, вода проста,сухарі, пакети для сміття, цукор, чай…
      а для малюка : 3 костюмчики,памперси – одиничку,найкращі кажуть Pampers,бо вони зручні, 2шапочки,2 пари шкарпеточок, костюмчик і шапочку на виписку)
      ну і ще дородовий набір для нас ( він приблизно 200грн.,то всяукі уколи і таке різне) і в деяких клініках є набір для дитинки (десь 80грн.) Але про ці набори лікар має сказати, чи вони є в клініці,чи просто він дасть список – і треба буде самому купувати все .
      До речі я теж до Прокопчук на УЗД 2 рази їздила (хороший лікар)
      а ти маєш список ?? ну і як твій дуже відрізняється ?

    • Nаталя

     Не дуже відрізняеться:),але ще:(з мед.препар)пурелан,бепантен,зеленка,перекись,вата,можливо міні клізма.Для себе:після родові прокладки,після родові труси,ватні палички,одноразові рушники (рулон),рідке дитяче мило,тапочки резинові і звичайні,2рушники,постіль(бо не знаю яка там).Дехто з дівчат казали що брали чайник,бо там 2 на поверсі і постійні черги.Для малюка:одіяльце,З звичайні пеленки,ножниці для нігтів,присипка,олійка.До речі дуже мені сподобалась дитяча косметика Hipp:)Я написала список на листочку,то таке враження що я на тиждень у відпустку збираюсь і сумка така буде….;)

 • наталия

  про ситуацію яку описала АЛЯ ,я також знаю цю дівчину ,вона родила в ЛЕВИЦЬКОЇ СОЛОМІЇ,ТАКОЇ БЕЗДАРНОЇ І ХАЛАТНОЇ ЛІКАРКИ ,Я ЩЕ НЕ БАЧИЛА ,цікаво чи вона буде,ще працювати ,І ЧИ ВІДПОВІСТЬ ЗА СМЕРТЬ

  • Ліля

   Спочатку дізнайтеся від чого померла жінка та діагноз комісії лікарів судебно-медичної експертизи /вскриття/ аж тоді давайте свої коментарі шановна Наталия

   • даша

    тепер вже нiчого не докажеш лiкарi це теж банда яка прикрие один одного лiкар Левицька зробила багато помилок вiдносно вагiтноi навiть взяти цей факт що вагiтнiй було 41 рiк вона малаб ii покласти в лiкарню ще задовго до родiв а не дотягнути час до того що вона переносила дитину до такого що води були як гноiвка.А перед самими родами вiдпустили ii додому коли матка була вiдкрита на два пальцi i сказала пити касторку а може вона хотiла i дитину вбити.Шо за час шо за краiна грошi хочуть а за нiшо не вiдповiдають.Одне шкода шо такоi доброi i веселоi дiвчини вже не вернеш.

  • Іра

   Шановна Наталия! Не будьте такою принциповою і не пишіть такі коментарі, якщо точно не впевнені. Чи може в вас на руках є результати розтину і ви оперуєте фактами?(в чому я дуже сумніваюсь)

  • Лина Волович

   …она ответит за смерть моей сестры !! притом не единственную !! ….читайте мои комментарии ниже !!

 • наталия

  про який результат розтину ви пишете ,звичайно він буде інакший .НА ЖАЛЬ В НАШІЙ КРАЇНІ ВСЕ ПРОДАЕТЬСЯ І КУПЛЯЕТЬСЯ,тількі такі лікарі прикривають свій зад ,а що дітинка лишилася сиротою вже нікого не цікавить!!!!!хай береже вас БОГ!

 • оля

  о это точно ,результат напишут такой какой нужен врачам,безнаказанность за халатность переходит все границы!!!соболезнования семье

  • Ліля

   Про яку безмежну халатність можете стверджувати якщо жінка померла від емболіі навколоплодними водами нажаль жоден лікар не може вплинути на цей процес співчуття родині

   • наталия

    о я бачу ви дуже обізнанні ,в реальному діагнозі ,тоді чому написали серцева недостатність?????добре ви знаете реальну причину смерті,замість того ,жоб тут відписуватись сходіть до церкви!

    • Іра

     Наталия, то краще вам піти до церкви і помолитись за вашу знайому, а також перепросити хоча б в Бога, за оті коментарі що ви кинули в сторону С.Є. І я б на вашому місці не читала і не коментувала цю гілочку, знайючи що все купується і продається, бо судячи з ваших слів, ви знаєте як і де можна купити здоров’я. Думаю ДИСКУСІЮ НА ТОМУ МОЖНА ПРИПИНИТИ.

     • алена

      Іра,судя по вашим коментариям ,вы очень заинтересованное лицо,наверно хорошо знакомы с Левицкой?что вы так бурно реагируеете,ПЛОХО СПИТЕ ПО НОЧАМ?

   • даша

    Лiля то чому ви пишете що то емболiя навколо плiдними водами а заключення лiкарi написали що це серцева недостатнiсть.ви б краще ту лiкарку не захищали вона все ж таки жива здорова а дитинка лишилась без рiдноi мами яка дуже дуже ii хотiла i мрiяла про неi всю вагiтнiсть

   • алла

    о чем это вы? у меня мать всю жизнь проработала в роддоме…так когда я рожала в 40 …отправилась в германию рожать…мне мать сказала-ни ногой сюда…и второе…на следующий день после смерти я звонила своим подругам-гинекологам…по поводу смерти…они сказали…что даже если лни позвонят им никто ничего не скажет…и третье на следующий день уже карта переписана…где живете все знаете…чему удивляетесь…как живете – тоже видите все…что в этой стране для народа…и ПОСЛЕДНЕЕ 0 МОЯ МАТЬ СВОЮ РОДНУЮ ДОЧЬ НЕ ВЗЯЛА РОЖАТЬ ЗДЕСЬ…вот и делайте выводы…всем толь
    ко бог поможет..

 • nadia

  привіт, дівчата! чи правда, що на червень мають закрити пологовий на Мєчнікова?

  • Іра

   Так правда, з 3.06.2013р. по 27.06.2013р.

 • nadia

  Дякую! де б порадили народжувати?

  • Іра

   Дивлячись коли вам іменно родити, бо з 28.06.2013 мають Джамбула закривати. В своєму випадку я обирала між Мечнікова і Джамбула, бо Медінститут мене не влаштовував, а з Батальною невідомо, чи закриють на той ремонт чи ні. Так і попала на Мечнікова.

 • Іра

  Алена, я не зацікавлена сторона, мені на днях народжувати в цьому пологовому. І коментарі стосовно бездарності і халатності тих чи інших лікарів мене дуже обурюють.

  • алена

   это вас обурюютькоментарии ?,девочки описали ситуацию, которая случилась с их знакомой ,не вам судить, кто прав ,кто виноват ,они наверно лутше знают ВАС,ситуацию которая произошла ,а вы можете писать свои суждения после того, как там побываете!не нравится читайте книжки об уходе за ребенком ,УДАЧИ И ЛЕГКИХ РОДОВ !

 • Лілія

  Я згодна з Альоною. Кожна людина може висловити свою думку щодо певного лікаря в пологовому будинку. Я народжувала на Мечнікова у грудні 2012 і можу сказати, що без грошей ніхто і не гляне у вашу сторону, хоч так і не повинно бути. роди перетворилися у своєрідний бізнес, де на першому місці – у них гроші, а не здоровЄя матері та дитини!

 • анна

  во халепа….а мені на червень родити….а я на мечнікова хотіла….

 • Іра

  Алена, Лілія я не з Марса звалилась на землю і прекрасно знаю ситуацію в наших роддомах, бо це не перші мої пологи. Я за чесність висловлених тут думок і коментарів, які б не принижували честь і гідність людей! Бо будь який коментар, повинен відповідати дійсності. Я залишилась при своїй думці!

  • алла

   вот ирочка и думайте…наша подруга умерла…не защищайте бездарность…потому что в 21 веке – такое…это не просто ЧП…это УЖАС…это же не коновалы..это ВРАЧИ там ..ты свою ЖИЗНЬ …а не мебель им доверяешь…гнать их к чертовой матери…пока не научатся..пусть клизмы ставят…профессия врача – святая…люди,которые идут в нее должны это понимать..и чем больше будет гнева…тем чаще они будут думать

 • Валентина

  Моі співчуття родині-це велике горе.
  але як можна обливати брудом лікаря не знаючи фактів?????
  бувають звичайно випадки коли лікар і винен, але це точно не стосується лікаря Левицької С.Є. такого чуйного, уважного лікаря ще треба довго шукати! я, в свій час, попала до неї випадково, але народила з її допомогою з того часу троє чудових діточок(10р, 8р та 1,5р)не всі пологи проходили без проблем- тиск під час вагітності і пологів, і загроза викідня були-я далеко не ідеальна паціентка була, але Соломія Євгенівна завжди була високопрофесійним лікарем і чудовою, щирою людиною! багато моіх подруг так само за цих 10років народили в неі діточок і ми всі дуже ій вдячні!!!!!!!!!!! доречі… ціни ніколи не називала! і ніколи не казала, якщо було меньше написанних тут «тарифів».
  так і не написали подруги що саме сталося з породіллю.
  Головне здоров’я вам та вашим діткам і небійтеся народжувати!!!!

  • алла

   ПРАВДУ пусть ваша скажет…а я знаю…НИКОГДА…она себе не враг…и роддом не допустит…чтобы это вылезло…потому что это ЧП ..это не просто тень на весь роддом

  • Лина Волович

   Валентина !!я родная сестра погибщей!! читайте пожалуйста мои заметки ниже ! убила своей врачебной халатностью !! Левицька Соломия евгеньевна !!

 • наталия

  кожен хвалить свого лікаря ,коли все добре ,а коли стаеться непоправиме ,то всі білі і пухнасті ,Валентина ,що ви можете писати ,чи стосуеться ,чи не стосуеться це Левицької ?у вашому і в багатьох слава богу все добре,в цьому цілком здорова дівчина ,яка ніколи не хворіла ,без проблем відносила всю вагітність ,чомусь померла розтин показав, що всі органи здорові ,одну причину говорили родині другу написали у заключенні ,а про третю ніхто не скаже і не докаже ,бо дуже багато вже розбіжностей в тому ,що говорили лікарі,у нашому суспільстві це вже норма ,і у кожного лікаря є свій цвинтар.я нікого не хтіла і не хочу обідити ,дівчата всім легких пологів і щоб з вами були лікарі від бога ,а не бізнесмени ,які диктують свої ставки ,але інколи і гроші вже нічого не вирішують

  • Лина Волович

   хотите знать настоящую причину смерти моей родной сестры читайте заметки ниже !! а какой она была красивой и молодой ! в 41 год смотрите на одноклассниках у Лина Волович Наталия спасибо за сочувствия !!

 • ірина

  Усім доброго вечора,я багато начиталась,і чесно кажучи я в шоці,але напишу свою думку,багато хто пише про ціни в роддомі,багато лікарів з мечніка не говорять ціни на роди,а просто відходять від питання,я в 2010 році родила хлопчика в Верхівської,сідничне положення без розривів,родила без розривів за півпора години,тоді встала на ноги і сама пішла до палати,тепер в травні маю родити третє,і також іду до Верхівської.Одне ,що напишу там педіатерка є карочі кажуче при виписці сказала дати їй 650 гривень,бо вона принесла дитині,шприц свій,якого я не купляла.Я зрозуміла головне,що не потрібно розкидати на право і на ліво гроші,і давати їх там де потрібно в роддомі.

  • Надя

   Добрий вечір Ірина )
   я теж в травні маю родити, і от думала до Верхівської чи до Усика,а ви за нього нічого незнаєте? бо я про Верхівську багато хорошого чула))
   а коли саме в травні ?

   • ірина

    Доброго дня Надя в 25 числах,за Усика незнаю.

  • Наташа

   Доброго дня Ірина . Скажіть будь ласка чи ви вже народили дитинку у Верхівської? На Мечникова планую родити вибираю лікаря Верхівська обо Бонцаревська. Про Верхівську багато хороших відгуків, а про Бонцаревську практично немає нічого хоча її порадила знайома. Я розумію що роди це справа індивідуальна, але все ж таки хотіла б почути відгук). І ще запитання чи пускають відвідувачів маму чи чоловіка ?

 • Юлія

  Добрий день всім! Підскажіть хто знає,головний лікар Шекета Людмила Дмитрівна ще приймає роди чи тільки її дочка Наталія? якщо можна лишіть свої коментарі про них. Буду дуже вдячна.

  • Вероніка

   Я народжувала в її доньки,дуже задоволена пологами і відношенням до себе з сторони лікаря!!!Відповідальна людина,переймалась не лише моїм самопочуттям,але й самопочуттям донечки!!!

 • Іра

  Привіт, Дівчата! Підскажіть, маю народжувати на травень і вагаюсь між роддомом на Мечнікова та лікаркою Верхівською, і роддомом на Джамбула та лікарем Калініним!!!! Який роддом та лікар краще…?

  • Марта

   Добрий вечір, я 13.03 родила на Мечнікова інші варіанти навіть не обговорювались, правда не в Верхівської, а в іншого лікаря яким дуже-дуже ЗАДОВОЛЕНА, про Верхівську чула багато хорошого (сусідка по палаті в неї родила) і не тільки від неї чула…а в Калініна родила моя сестра 5 років тому і дуже не задоволена ним, тому в вересні другу дитину народжувала вже на Мечнікова в того самого лікаря, що і я. Ми двоє дуже ним задоволені і всім радимо))))))))))))

   • Юля

    Марта, а в кого ви народжували на Мєчнікова?

    • Марта

     У Федашка Ігора Романовича))))))))))

   • Іра

    Марта, ви недавно народжували, що можете сказати про ситуацію зі стафілококом, бо читала що він зараз як на Мечнікова так і на Джамбула є.))))))

   • Оля - ля

    А в скільки вам роди обійшлись у Федашка, якщо не секрет)))))))??? Я також в Калініна народжувала, не задоволена, хотів стимулювати без ніяких на то причин!!!Бо йому так зручно!!!

  • Ольга

   Я родила в 2010 році на Джамбула в Островського Любомира Збігнєвича.Дуже задоволена.І якби зараз не закривали цей роддом на час моїх других родів питання де родити в мене б взагалі не виникало.

  • Ольга

   Напишіть,будь-ласка,про Палій Лесю Львівну.І співчуття родині покійної Віоли.Так страшно читати.Тут одні в розпачі через велику втрату,а другі питають про лікарів.Життя йде далі,я розумію,але страшно жити,незнаючи,що тебе чекає.А ми з надією довіряєм своє життя і життя наших ще ненароджених дітей незнати кому.Ще раз мої співчуття…

 • Аля

  Вы понимаете не кто ее не обливает( брудом)…..но факт остается фактом…умерла она у нее,а у подруги был конкретный перенос беременности, а она действительно ей дала касторку и отправила домой, почему она ей не предложила остаться в больнице, не предложила кесарево???!!!!Потому что у нее небыло возможности заплатить 1000долларом. И я вас умоляю, тарифи сейчас говорят все, без стеснения, если не сами то передают через медсестер. Бог ей судья и мы не вправе ее осуждать. Не суди и не судим будешь. НО осталась маленькая девочка сирота, вот и все…………

  • Лина Волович

   полностью подтверждаю сказаное Али как родная сестра покойной !! читайте мои заметки ниже !!

 • алла

  дорогие девочки…я вам всем желаю родить легко …прожить счастливо…и вырастить своих детей…но понять..пока вы будете покупать сами шприцы…давать деньги врачам и пр. вы сами будете развращать их…будете развращать государство…заменяя их функции…потому будут смерти..потому что НИКТО не несет ответственности НИ ЗА ЧТО…(хоть раз бы кто-то поднял голос,чтобы что-то изменилось)

 • алла

  а у кого умерла наша подруга…я не собираюсь скрывать…виновата – не виноаата…БОГ ЗНАЕТ..но имя ее должны тоже все знать ЛЕВИЦКАЯ СОЛОМИЯ…а вам выбирать у кого рожать

 • Лина Волович

  дорогие женщины Я родная сестра той женщины о смерти которой вы сейчас дискутируете…мой крик души услыште !!!Левицкая Соломия убила мою сестру по своей врачебной халатности и человеческой алчности !!! у меня на руках результаты вскрытия копия и правильно тут девочки её огласили…но дело даже не в этом….моей сестре был 41 год носила 2 ребёнка когда подошло время рожать.её врачу Левицкой Соломии подошло время идти в отпуск а так как 1000 доллоров обговоренных заранее терять не хотелось передав Виолу к другой аккушерке … она отправляет Виолу домой со словами…прийдёш через две недели….и про касторку правда!!! вместе с касторкой вышли воды !!ни на сохранении ни кессерова – не было

 • Лина Волович

  Тут кто-то говорил о ёё чуткости внимании …Так почему за всё зто время а сегодня 8 дней она ни разу не перезвонила на телефон к родственникам со словами соболезнования.?? почему когда родственники я лично звонила не брала трубку ?? боялась встречи??? ДА ПИДАРША ОНА !!!ХАПУГА !! девочки я написала и буду писать о том что вскорьем времени этого врача ЛЕВИЦКАЯ СОЛОМИЯ лишат врачебной лицензии так как это не первый случай в её практике..Год назад у неё при таких же обстоятельствах у женщины погиб ребёнок!!!!! я знаю фамилию и имя этой потерпевшей !!она узнав о нашем горе позвонила к нам и рассказала свою историю !! будем сообща писать в прокуратуру !!

 • Мартуся

  Добрий день. Дівчата, можливо хтось народжував у Палій Лесі Львівни? Напишіть буль-ласка коментарі, яка вона як лікар і скільки коштують в неї пологи. Мені радить її лікар у якого на обліку стою. Народжувати буду на початку червня. Якщо можна напишіть номер її моб. телефону. Дякую!

 • Оксана

  Я народжувала в грудні 2012 в Верхівської Світлани Михайлівни. На 30 тижні пішла з нею домовитись, вона мені сподобалась, дуже професійна і впевнена жінка. Кожні наступні 2 тижні оглядала мене. Схватки в мене почались ввечері, до 2год ночі я ще могла терпіти, тому чекала дома, коли схватки стали кожні 10 хв – зателефонувала лікарці, та сказала їхати в пологовий. В 3 год ночі я вже була на мечнікова, там мене оглянув черговий лікар, розкриття було 4 см, зателефонував Світлані Михайлівні і та через 30 хв вже була біля мене. Народила я в 6.20 ранку донечку, так шо мучилась не довго. Лікарка дуже спокійна, зайвого не каже, тільки те, що треба робити…Все в неї чітко і впевнено, не «сюсюкається», настроює на серйозну роботу, тому я зібралась і зробила все як треба…. Ціну не каже, чоловік дав їй 2000грн, подакувала і все. Акушерці – 400 грн, санітарці – 50 грн, неонатологу – 100грн. Роди були партнерскі, чоловік все мужньо витримав, а мені справді це дуже допомогло, особливо під час схаток.
  Якщо наступного разу наважусь – то також до Верхівської С.М. Задоволена на всі 100%.

  • наталя

   згідна з вами на 100 відсотків. верхівська -ас у своїй роботі.і як людина також.професіонал з великої букви.якщо наступного разу наважусь – то тільки до неї!!!!!!!

  • Олена

   Доброго дня! Хочу поділитись своїми враженнями, щодо лікаря (зав.відділенням)- Верхівської Світлани Василівни. Протягом двох місяців лікар мене постійно оглядала, але коли прийшлось до справи, лікар забула про свою відповідальність та знехтувала своїм службовим місцем…..
   О 22.30 у мене почались схватки, перетелефонувавши до Світлани Василівни, отримала пораду випити 4 таблетки ношпи та 2 таблетки валер’яни, якщо дані спазми не пройдуть перетелефонувати через 30 хв….. телефонувала дві години!!!!!!!!!!!!так як схватки почались ще більш інтенсивніші,ніхто трубки так і не взяв…… Надзвичайно страшно та неприємно опинитись в даній ситуації, так як розумієш, що попадеш до невідо кого .. , а крихітка така
   цінна,

  • Олена

   Доброго дня! Хочу поділитись своїми враженнями, щодо лікаря (зав.відділенням)- Верхівської Світлани Василівни. Протягом двох місяців лікар мене постійно оглядала, але коли прийшлось до справи, лікар забула про свою відповідальність та знехтувала своїм службовим місцем…..
   О 22.30 у мене почались схватки, перетелефонувавши до Світлани Василівни, отримала пораду випити 4 таблетки ношпи та 2 таблетки валер’яни, якщо дані спазми не пройдуть перетелефонувати через 30 хв….. телефонувала дві години!!!!!!!!!!!!так як схватки почались ще більш інтенсивніші,але ніхто трубки так і не підняв…… Надзвичайно страшно та неприємно опинитись в даній ситуації, так як розумієш, що попадеш до невідо кого та пологи у мене були першими.. , а крихітка така цінна для кожної матусі.. Бувають різні життєві ситуації у кожної людини, але справа лікаря виконати свій обов’язок, або хоча б повідомити про неспроможність допомогти та знайти вирішення із даної ситуації….

 • Маряна

  Народжувала два тижня назад у Федашка Ігора Романовича. Сталося так, що про пологи домовлялася з іншим лікарем, який на самі пологи не приїхав, і попросив Федашка щоб той прийняв у мене пологи. Я була шокована, адже до того про того лікаря нічого не чула, і мені було дуже страшно. Але як виявилося це суперовий лікар, з яким я зразу знайшла спільну мову, а ще він хороший спеціаліст і людина. На другий раз (якщо наважусь) однозначно буду народжувати в нього!

  • Марта

   Погоджуюсь з вами на 100%, але я з ним домовлялась завчасно…До речі я також 2 тижні тому родила. А що це за лікар такий «відповідальний», що не приїхав до вас, якщо не секрет?

  • Арина

   напишіть номер Федашка Ігора Романовича

 • Марія

  Я народжувала в вересні 2012 в Виник Ольги Володимерівної вона дуже хороший лікар відповідальна в мене були проблеми із тиском і набряки я пролежала 2 тиж в потології і О,В приходила кожен день із тискоміром слухала серце битя мені робили кесарів після також приходила кожен день провіряла тиск і все що потрібно і ще вмене була проблема із сосками вона розповіла що потрібно робити, Виник Ольга Володимирівна раджу всім

 • Ігор

  Стало зовсім пусто,немов, щез цілий Всесвіт!!!Шість годин після пологів,котрі пройшди успішно,померла найкраща та найщасливіша на цілім білім світі людина-молода мама.Це сталось в ніч з 20.03.на 21.03.цього року.Пологи приймала Левицька С.Є..Я-батько новонародженої дівчинки.Віходила весь період вагітності Віола прекрасно:весело,легко та невимушено.Її станом та здоровям захоплювались усі,в тому числі і лікар Трубич Н.І.,котра спостерігала перші місяці вагітності до шести місяців.Трубич Н.І.ПІДКРЕСЛЮВАЛА,що так легко не ходять навіть молоді мами…Пологи було вирахувано на другу половину лютого.Потрапивши до Левицької,дещо були здивовані розбіжностями в підрахунках,котрі вона перерахувала на 3.03-8.03..Була і запланована відпустка С.Є.,і незрозуміла відсутність без попередження,хоча домовлялись про пологи ще на шостому місяці вагітності.Занервували,коли зрозуміли,що в любому випадку переношуємо-незалежно від того,хто правильно вираховував дату пологів Трубич чи Левицька…
  11.03.ми познайомились з Коваль Ольгою Іванівною,номер котрої дала Левицька перед відпусткою.Їй було все рівно на коли призначено пологи,оглянувши вагітну,вона впевнено заявила,що матка відкрилась лише «на палець» і треба ще чекати.
  18.03.були на прийомі вже у «своєї»Левицької.Вона повідомила,що матка вже відкрилась на «два пальці»і за всією симптоматикою ще можна було б 5-7 днів погуляти,якби не маловіддя.Про те,що вагітна Віола тривалий час «підтікає»ми повідомляли неодноразово.Лише за день перед пологами за допомогою УЗЕД,вияснивши,що має місце маловіддя як факт Левицька спитала МЕНЕ!!!що їй робити.Я став настювати на тому,щоб залишити вагіну в лікарні,та аргуметуючи тим,що краще спокійно,випивши касторки з томатним соком,сходити в туалет вдома,вона до ранку вілправила нас додому.
  Вранці,вона заявила,що їй необхіюно показати вагітну начмеду…
  О 13.30 Віола повідомила,що її будуть стимулювати.
  О 20.33 вона сама народила дитину.
  О 22.02. впродовж 3-4хв.,розмовляючи по телефону,тішимось подією!!!
  При розмові жінка повідомила мені,що добре себе почуває веселим,бадьорим голосом,усміхаючись,що лежить під капельницею.Їй наказали вимкнути телефон і..
  О 02.32.Левицька мені задзвонила та повідомила,що все дуже погано,,
  Думаю,що це вже був момент смерті,оскльки,коли мене пустили в реанімацію породіль вже була мертва!!
  Емболія-це класика жанру,котра б мала зняти всі питання.З таким же ж успіхом,щоб не заморочуватись,в графі «ДІАГНОЗ»можна писати просто слово «СМЕРТЬ».Отож, на емболію завжди все при потребі можна списати-все просто і легко,і мабуть, комусь хочеться вірити,що безнаказанно……
  Та при емболіі люди помирають за 20-3-хв.і аж ніяк через 6(шість)годин!!!

 • Ігор

  Хочу добавити стосовно кесаревого січення-таких розмов взагалі не велось.Ні про оплату,ні про грпоші ми не говорили взагалі,оскільки потреби хірургічного втручання не було,а щодо грошей-проблем не існувало жодних.Звідки взялась тисяча у.о.,котра вирішила наше питання негативно,не розумію.З чоловіком Левицької ми були знайомі багато раніше та зігрпала свою роль рекомендація знайомих щодо Левицької С.Є.з найкращої сторони.На Левицькій зупинились відразу-сподобалось тепле ,учасливе відношення,хоча звернутись мали можливість до будь-кого…Та від цього ще більше болить і пегше,мабуть,вже ніколи не стане,навіть попри час,котрий,нібито,все лікує.Це неправда!Час може лише притупити,зачерствити людину,а дитина вже з самих перших годин свого життя сирота,бо батько маму не замінить!!!!!Бережітьтся та вважайте і хай Вам Бог допомагає!

 • Ігор

  Стосовно пологів Савенко Віоли існувала крайня необхідність в її госпіталізації за 7-10 днів до проведення таких,оскільки на це був цілий ряд причин:
  1.Кількість пологів та абортів більше 3-ох,а саме 6(ШІСТЬ) в сумі.
  2.Вік понад 35 років.
  3.Переношеність плоду.
  4.Достатньо великий плід:3840г.
  Тобто були всі ознаки ймовірності розвитку емболії.Для того,аби це знати, достатньо прочитати кілька статей,знаючи лише грамоту,при цьому не маючи жодної медичної освіти.Натомість нас відправили в переддень пологів додому,порадивши випити касторки та мотивуючи це тим,що краще буде спокійно сходити в свій туалет.

 • татьяна

  Я не понимаю почему вторая врач Коваль Олбга Ивановна.тоже не обратила внимание на то.чтоВиола больше месяца перенашивала.Они обе виноваты в смерти молодой женщины.Надо у экстрасенсов выяснить.что все-таки с Виолой произошло и будет ли кто-то наказан.Каким образом она оказалась в Мединституте ОДНИ ВОПРОСЫ.

 • Аня

  Хто що може сказати про лікаря Мединський Ярема Тарасович? Мені його порадили, але тут про нього нема ніяких відгуків. Напишіть, хто в нього народжував, скільки він бере і все інше. Буду дуже вдячна!

 • Наталя

  Я народжувала в 2007р і 2009р в лікаря Іванойка Василя Андрійовича дуже задоволена пологами.Всім раджу!!!! контакти лікаря 0505860700

 • Софія

  січень 2012
  Мечнікова
  Беген Оксана Степаніва
  стимуляція, відкриття матки руками, спроба видавлювання малечі…..НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!

 • Маруся

  Дівчата, просвітіть мене будь ласка!!!!)))Мене лікар Федина ложить у роддом за декілька днів до ймовірної дати пологів, бо я не зі Львова))) Підкажіть будь ласка, скільки треба платити за це? А палати там платні?коли треба розраховуватись?На рахунок харчування, то там кормлять чи треба щоб з дому привозили?Знову ж таки що це коштує? І ще напишіть що кому там ще треба заплатити…можливо при поступанні…..

  • оксана

   маруся,мене ложили за день до пологів в патологію,якщо вас теж туди ложать,то годують там так собі-зранку і ввечері каша,на обід перше і друге.на відділення 50грн(то вони вам самі скажуть,а особисто я не платила-бо це за бажанням)палати безкоштовні.ви лягаєте не на зберігання,тому ніяких процедур і уколів вам робити не будуть-то і платити нема чого!

  • Ира

   Якщо ложить, значить бачить в цьому потребу. І ви його послухайте. В приймальному вам скажуть дати 20 грн на потреби роддому, потім призначають вам палату(там по 4 ліжка в палаті). Це безкоштовно. Якщо хочете, є і платні палати, там по 2 ліжка – 200 грн за весь час перебування. Душові і туалет загальні. Кормлять зранку(якась каша, чай чи кава), в обід(супчик, на друге можуть бути голубці, кисіль або чай) і ввечері. Харчування безкоштовно. Змусять вас здати кров з вени при поступленні, потім сечу(безкоштовно), напевно будуть вам робити КТГ(20 грн) і при потребі УЗД(50 грн). Будуть вас там пильнувати палатний лікар і ваш в якого будете народжувати. Будуть рекомендувати щодня пити ношпу, валеряну і ставити свічі Колпотрофін. Таблетки купуєте самостійно. Якщо почнуться схватки, то вас одразу переводять до родзалу, а після пологів вже буде інша палата.

 • ГАЛИНА

  Народжувала 31.03.2013р.у ФЕДАШКО ІГОРА РОМАНОВИЧА.Уважний,спокійний та чуйний лікар.Прекрасний спеціаліст.Дуже задоволена,що народжувала саме в цього лікаря.Раджу всім,не пожалієте!!!ЛЕГКИХ ВАМ РОДІВ!!!

 • Вiка

  Дiвчатка пiдскажiть хто знаэ,скiльки Усик В.С.бере за роди?!Бо вiн некаже…

 • таня

  Знает ли кто-то.кто будет воспитывать Виолыну доченьку.

 • лина

  Привіт. Підкажіть будь-ласка, можливо хтось народжував у Костюченко Світлани Григорівни, як вона як лікар? І які розцінки у неї. Маю родити в березні.

 • лина

  Привіт. Підкажіть будь-ласка, можливо хтось народжував у Костюченко Світлани Григорівни, як вона як лікар? І які розцінки у неї.

 • Пленарного

  Народжувала в черновоі марти ,задоволена як лікарем і людиною,хороше відношення ,доступно і зрозуміло пояснює твої дії ,як лікар -чудова!молода та досить амбітна таких зараз лікарів на жаль мало .моя вагітність після еко ,так що лікаря вибирало досить прискіпливо,мені порадила іі моя доктор.так що дуже задоволена.дякуючи їм обом маю хорошого синочка.

  • Натася=)

   Скажіть будьласка скільки бере за роди Чернова Марта Олександрвна???

  • Натася=)

   Скажіть будьласка скільки бере за роди Чернова Марта Олександрівна,і як вона як лікар????

 • Анна

  Я планувала , і дуже хотіла попасти на Мечнікова, бо маю скоро родити!
  Але після прочитаного, не наважуюсь туди піти! Хочу вам дівчатка дати почитати те, що і сама на днях вичитила в Неті!
  Я заплатила Штогрин Оксані Павлівні, при першому знайомстві в палаті 200 грн. Моя дитинка теж родилась здоровою. Вона теж приходила і тільки важила. Я навіть не мала можливості щось спитати її. Зразу вона виходила і шла собі. А на 3 день прийшла в палату, а я якраз зібралась дитину годувати – це 12 год. дня була, От лікарка і каже: Ось у Вас, не пам*ятаю точно як там називається – висипка новонародженого і треба терміново зробити укол Супрастину. Я кажу, та це ж пітничка (літо спека, я за тепло вдягнула на ніч), а вона почала кричати, що ми мамочки нічого не розуміємо. Я розгубилась і кажу ну треба то треба, тільки дайте я погодую, бо дитина голодна, кричить, а в мене якраз молоко гарно прибуло. А вона далі в крик, що це я тут їй права качаю, потім погодуєте. Пішла принесла укол, я хотіла подивитись на ампулу, а вона психувала. Ну, от зробили укол, і моя дитина через 15 хвилин заснула. Навіть не поїла. Так от дитина проспала 16 годин голодна, я не могла її розбудити! Груди розбухли до вечора, болять, а дитина ніяк не реагує. Прокинулась тільки через 16 годин в 4 години ночі. А я ж в 23год. пішла до акушерки і кажу, що груди болять, стали як камінь,а дитина спить, розбудити не можу. Акушерка мені почала зціджувати, сказала, що груди занадто затверділи і сиділа біля мене зціджувала (звичайно за гроші, але вона дійсно заслужила), я так плакала, біль жахлива на початку, поки ту твердизну не розім’яли. Зціджувала акушерка (більше пів години наді мною сиділа) і приказувала, скільки ж вони дитині вкололи дози, що вона не реагую ні нащо вже 16год. А ще було неприємно, коли я покликала чергового неонатолога, щоб подивився на дитину, ну ніяк дитина не реагувала і я перед ніччю почала переживати. Прийшла чергова неонатолог. Така висока, кучерява, трохи риженька (не пам*ятаю як звали), але дуже приємна, подивилась дитину і каже, який супрастин???, це ж пітничка, нащо ви дали колоти??? Я кажу та ж мені сказала наша Штогрин. Дівчата, то була німа сцена. Лікарка розводить руками і каже не потрібно було згоджуватись, а я така зла на себе стала, розплакалась. То чергова неонатолог мене ще заспокоювала, потім розказала мені все що мене цікавило всі ті дні, а моя лікарка, все часу не мала, щоб поговорити. Обіцяла зайти ще пізніше. Я намагалась дати їй (черговій) гроші (50грн.), але вона не взяла. Сказала, що це її робота.
  А шановна неонатолог Штогрин, на мою розповідь, що дитина спала до четвертої ранку, і не їла 16 год. Сказала, от бачите мамочка, як я Вам допомогла, Ви змогли виспатись. Ну, це було знущання, Яке виспатись???, я 16 год сиділа над дитиною прислухаючись до дихання, час від часу намагаючись розбудити, щоб покормити (знаючи що заснуло дитя голодне).
  А в день виписки, Штогрин сказала заплатити за палату їй ще 300 грн.!!!
  Я сказала, що це не Ваша палата, що я з Вами розрахувалась ще на початку.
  Лікарка пішла незадоволена, гримнувши дверима.
  Я для себе зробила висновок на майбутнє.
  А Штогрин, нехай це буде на совісті. Бог їй суддя!!! За таке ставлення до дітей і породілей.

  А всім молоденьким мамусям раджу, радьтесь, ще з якоюсь іншою лікаркою при потребі, не погоджуйтесь на непотрібні маніпуляції.

  • наталя

   я народжувала трохи більше року тому. у верхівської с. м. задоволена на 100000 відсотків. а от ШТОГРИН – дитяча лікарка тупа як пробка. а на рахунок грошей це правда. поки я не дала 300грв. вона сказала що так прийнято. то тоді все було добре. ужас а не дит. лікар.

 • Янка

  Мене дуже цікавить таке питаннячко! Хто родив на Мечнікова, той знає – яке відношення лікарів до породіллих і діточок???

 • софія

  Дівчатка хто родив в Солощенка скажіть будь-ласка скільки він зараз бере?

 • Люда

  я народжувала ще в 2005 році, тоді Джамбула де я лежала на підтримці закривали і мені порадили лікаря Федину Р. на Мечнікова, роди в мене почались в неділю зранку і 18.30 я народила…лікар дуже хороший, дбайливий, грошей в наглу не вимагав, педіатр старша жіночка – дуже переживала і навіть просила медсестер за мною дивитися (мені тоді 17 рокі було) лежала я в 2 місній палаті безкоштовній..там тоді якраз тільки ремонт зробили….після виписки в мене трохи задовго кровоточило і лікар Федина як відповідальний і хороший фахівець приїзджав аж до мене додому на огляд…тільки хороші враження отримала від народження свого синочка в червні йому вже 8 років виповнюється)

 • Софія

  Про Федину теж чула найкращі відгуки!! Простий,веселий,не охає і не ахає просто так. А ще вселяє впевненість)Знайома в нього народжувала,сестра скоро народжує і я збираюся) Ціну не називає, часто приходить в палату провідати.Знайомій сказав дати 500 грн на всіх акушерок, санітарок і сам роздав. Йому заплатили 350$(бо за жодний прийом до цього не платили).

  • Ольга

   Хто родив в Палій Лесі?Як вона як лікар?

 • Оля

  Дівчатка, може хтось має телефон Шекети Наталі Михайлівни, поділіться, будь-ласка.

 • Наталя

  Підскажіть будь ласка, збираюсь народжувати на Мечнікова в Герчаківського, хтось знає його розцінки та і в загальному розцінки даного ротдому??? Наперел вдячна!

  • оксана

   Герчаківський не говорить ціну!а в середньому йому дають 200 $.Але такому Лікарю(замітьте-з великої букви)я би заплатила набагато більше!!!!!!

 • оксана

  Герчаківськикоїий не каже ціни.А в середньому 200$.Але такому Лікарю(замітьте-з великої букви)я би дала набагато більше!!!!!!

 • Ярина

  Це точно,в квітні народжувала в Герчаківського,були другі роди…якби прийшлось ще народжувати то тільки в нього….дуже уважний,відповідальний,і взагалі приємна людина….

  • Наталья

   а скіли вам обійшлись пологи, скільки і кому платили?

 • Наташа

  Дівчатка підскажіть будь-ласка хто народжував у Бонцарівської О.Г. вибираю лікаря ніяк не можу опреділитись порадили її) а після того як почитала коменти взагалі паніка…….Буду дуже взячна за відгук)

 • Олександра

  Народжувала в січні в Басистюк Роми Олегівни. Лікарем дуже-дуже задоволена,професіонал своєї справи. У мене дитина народилась 4,2 кг, проте родила я швидко і майже не порвалася.Після пологів Рома Олегівна весь час дзвонила і навіть приїжджала в родом на Свят вечір, щоб подивитися як я себе почуваю. Ціну не називає, але такому лікарю хочеться сказати велике СПАСИБІ!
  Всім молоденьким мамусям раджу саме такого лікаря.

 • Анюта

  Наталочка! Я Вас розумію, бо і сама вибирала хорошого лікаря! Подивіться відгуки про Лехновську Тамару Анатоліївну! Я з нею спілкувалась по телефону, і мені цього достатньо, навіть і думати над іншим лікарем не буду! Якщо Вас цей лікар зацікавить то можу дати телефончик! Вона сама з Батальної.

 • Наташа

  Дівчатка хто народжував на Мечгикова у Степенчака М.Й. скільки вам обійшлись роди у нього? Дякую за відгук!

  • крістіна

   Народжувала також у Степанчака Михайла Йосиповича!можу сказати,що він лікар від Бога!нарожувала 25.11.12.(перші пологи)..Надзвичайно хороший спеціаліст,коректний,добрий,веселий!на родах був постійно біля мене,розповів як себе правильно вести!пологи пройшли добре!після пологів заходив по кілька разів на день!щодо грошей,то не сказав конкретної суми…Всім рекомендую цього лікаря….Не пожалієте !!!!

 • ольга

  дівчатка!коли я народжувала першу дитинку,я навіть не здогадувалась що можуть бути настільки жорстокі люди,як винник о.в.Її не цікавиш ні ти,ні твоя дитинка,а лише власні інтереси.невже можуть бути настільки корисливими лікарі

  • Оксана

   Доброго дня….неможу з вами погодитися на рахунок Винник Ольги Володимирівної…я народжувала в травні 2013 року…лікар дуже сподобалася, допомагала від початку і до кінця..не відходила ні на хвилину….допомагала при схватках, консультувала…лікар СУПЕР….а після родів постійно приходила і цікавилася самопочуттям моїм і дитинки….

  • Оксана

   Народжувала в Винник О.В. в вересні 2008р. Роди почались в неділю, дзвонила до Ольги Володимирівни, можна сказати витягнувши її з відпочинку. Без будь-яких запитань, приїхали в роддом. За 6 год. родів не виходила з родзалу ні на хвилину. Роди були важкі. Все закінчилось добре, за що їй дуже вдячна. Людина професіонал в своєму ділі. Я згідна що вона не сюсюкається зі своїми паієнтками, але як лікар – хороший спеціаліст. Після пологів заходила до мене кожного дня, щоб перевірити чи все нормально. Ціна залежить від складності родів. Наперед ніхто не казав точну ціну. В той час, як на батальній за важкі роди брали 1000 у.о., я заплатила 400 у.о.

 • іванна

  дівчата скажіть будь ласка хто родив в лікаря Гречаківського В.Й.чула він дуже хороший?хто має його номер тел.напишіть будь ласка..скільки треба мати грошей собою в родомі??

  • оксана

   Герчаківський,то не просто хороший-то ДУЖЕ хороший лікар,суперова людина!Таких дуже мало зараз є!ось його номер-0508362126 народжуйте в нього-не пошкодуєте!!!!
   В родзалі я давала 100 грн на ліки,пеленки.Санітарці,акушерці,неонатологу-400грн.і після родів гривень 200-300(бажано мати дрібними)

 • іванна

  Оксана велике дякую аш надуші полекшало!!я вже зним домовилась.

  • оксана

   Іванна,наздоровячко))От побачите,що з лікарем ви не прогадали!!!Легких вам родів)

 • Марта

  Я народжувала на Мечнікова, точніше в мене був кесарський розтин, в червні 2010 року в Шекети Наталі Михайлівни. Дуже-дуже нею задоволена, вона супер як лікар і просто як людина. Зараз знову чекаємо дитинку і теж планую до неї. Питання з вибором лікаря цього разу навіть не стояло. Всім раджу Наталю Михайлівну.

 • іванна

  а як опреділяють робити кесеро розтин чи ні?я не хочу і боюсь більше ніж родити своїм ходом!!!(((

  • Світланв

   Це залежить від того, як дитинка лежить. Якщо ніжками до низу – то точно кесареве, якщо дупкою – тут 50 на 50, положення голівкою до низу – показ до природніх пологів. Але є ще купа нюансів, такі як обвиття пуповинкою, коротка пуповина, поганий зір у мами… Точніше дізнавайтесь в лікаря.

 • Таня

  Народжувала у 2010 році у Беген Оксани Степанівни. До вагітності вона була просто моїм гінекологом, тому після того, як дізналась про майбутнє поповнення без сумніву знала в кого буду народжувати. Вона – професіонал. У неї народжували майже всі мої родички і коліжанки. Як розумієте, випадок у кожної був свій, свої особливості перебігу вагітності та пологів, але у ВСІХ про неї тільки найкращі відгуки. Жодна не сказала нічого негативного, усі задоволені. На пологах був чоловік, зовсім вона не проти такого, ціни не вказала, сказала, що це наша справа чи їй віддячувати. Ми заплатили 300у.о. Вона не панькається,тримає тебе весь час в курсі того, що з тобою відбувається, кожен крок коментує, не лишає без нагляду, хоча в мене весь період (від того часу як відійшли води до народження дитинки) тривав 10 годин. Кожні 15-20 хв. вона була в мене. Всім раджу!!

 • юля

  Дівчата, що там на рахунок закриття роддому, ато я планую ще встигнути там народжувати, термін вийшов 20 травня, а я ще пузата, бачу що роддом ще закриють і треба буде десь інше домовлятися…чи можуть відтягнути закриття?

  • Наташа

   Точно закривають з 3 по 27 червня!

   • Масяня

    Точно закривають, але ті хто хочуть родити з 2 на з червня переводять на вул. Кульпарківська 43!

   • Андрій

    Чи приймуть мою Мася в серпню на пологи термін 23 серпня?

    • Оля

     Так приймуть, приїджайте!

     • Андрій

      І що котів тоже приймають?

 • Юлія

  Дівчата привіт! А хтось має контактний номер Степанчака, мені народжувати в липні, хотіла б з ним домовитись

 • Наташа

  Степанчак- 0506725225 якра була у нього на прийомі домовлялась про пологи на липень) дуже приємний лікар , якось на душі спокійніше статало після розмови)

  • Юлія

   Дякую

   • Наташа

    Вам на яке число випадає народжувати?)

    • Оля

     На 32 лютого!

     • Наташа

      Не зрозуміла)))))) лютий вже минув)))))

     • Наташа

      посміялась хахаха! хоча і не вам було запитанря!!!

 • Світлана

  Скажіть,будь ласка ,хто родив щось про Бонцаревську Оксану Григорівну, Мечнікова..Скільки коштують роди???????

  • Ася

   досить дати на пачку льодів і одного чупа чупса.не забудьте вклонитись і сказати гарно спасибі.лікарі це дуже люБЛЯТЬ!

  • Мая

   а ви би брали і платили ..за що?медицина у нас по конституції україни є безплатною.це їхня робота.хай працюють по клятві гіппократа.як стати всім так платити -то можна і без майток ходити.

  • юлія

   я народжувала. І мої родичі та подруги у неї народжували. Лікар- професіонал з великої букви. Не губиться у найскладніших випадках. У жодної з нас не виникло ніяких ускладнень .Я мала довгі і непрсті пологи. народила без жодного розриву чи шовчика. Про вартість- сум не називає ( каже «як собі розраховуєте самі»). Реально вважається одним з найкращих і високооплачуваних спеціалістів цього пологового

 • Mr Arnoid Weman

  Ми хочемо видати кредит на яких коли-небудь, що потребує кредит під низький
  процентною ставкою 3%. Видаємо кредит від мінімуму 5,000.00 USD до
  максимум 100 мільйонів доларів, фунтів, євро. Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами за
  E-mail: arnoidweman@gmail.com

 • Юлія

  Розкажіть, будь ласка, щось про Іванойко Василя Андрійовича і Басистюк Романну, маю в серпні народжувати і ще незнаю в кого. Що і скільки коштує? Планую родити на Мечнікова. Буду вдячна за любу інформацію…

 • Іра

  Хто народжував в Палій Лесі Львівни? Подільться,будь-ласка,враженнями.мені рекомендують іі як хорошого спеціаліста. Хотілось би дізнатись думку тих,хто вже народжував в неі. А то тут коментарів про цю лікарку майже немаэ.

  • ольга

   Якщо взнаєте інфо про Палій Л Л,напишіть,а то ніхто нічого не коментує,а мене хоча б ціна цікавить.

 • Юля

  Я народжувала на Мєчнікова у Малої-Гресик Анни Дмитрівни 2 тижні тому, а моя сестра один рік назад-кесарським. Ми обидві дуже задоволені лікаркою, її професіоналізмом, а особливо її добрим, чуйним, людяним ставленням. Таких людей зараз мало. Всім раджу звертатись, не пошкодуєте!!! Можливо комусь треба 097-967-12-10

 • Наталя

  Я народжувала у Царинник Вікторії Ярославни. Дівчата, це був жах!!!!!!!!!!!!!по перше прокесерила , хоча роди мали бути звичайними і про це їй говорили лікарі які були черговими ,шо я можу народжувати сама , але кесерево дорожче і це їй вигідніше.розріз на животі зробила такий, що від пупка і доки можна було, шов получився такий шо в воєнні часи напевне були акуратнішими.вийшовши з операційної , чоловікові назвала ціну 1000 євро, а він в ту хвилину був ладен все віддати, шоб тільки з нами було все добре, тому ізаплатив. відношення після родів жахливе, заходила раз в день. я не витримавши такого ставлення,їй сказала, шо ми вам віддячились а ставлення до мене ніяке!!!а ше я запитала чомуу мене роди получилися такими дорогими по відношенні до інших породіль, які зі мною лежали, а вона мені відповіла»НУ це ж новорічна ніч а ви що хотіли?!» Одним словом нам частину грошей повернули!!!!!!дівчата , я би ворогові не порадила цього лікаря – це простоякась аферистка!!!не раджу нікому!!!!!!!!!!!

  • оксана

   Я ЗГІДНА З ВАМИ НА ВСІ 100% ПРО ЦАРИНИК ВОНА СТРАШНА ХАБАРНИЦЯ….ВОНА КАЖЕ В МЕНЕ Ж 3 ДИТИНИ І Я БЕЗ ЧОЛОВІКА ТРЕБА Ж ЯКОСЬ ЖИТИ….УЖАС А НЕ ЛІКАРКА…

 • Марта

  Привіт може хто має номер телефону Верхівської Світлани Михайлівни або Федини!!!!!

  • Для п. Марти

   тел. 80505709898 -+- Верхівська С.
   Федина Роман Григорович 0506709914

   • Марта

    Дякую!!!!!

    • Для п. Марти

     Прошу. Хай тобі щастить. Я правда не у цих лікарів народжувала, і не у цій лікарні. Проте, багато говорять про них хороших відгуків, особливо про Федину. Та й на кафедрі акушерства і гінекології ЛМУ відомі. А це теж про щось говорить.

 • Альона

  Дівчата, напишіть, будь-ласка, відгуки про лікаря СОЛОЩЕНКО на Мечнікова. Мені скоро народжувати, потрапила до нього.

 • Іра

  что знає скільки коштує одномісна палата на мечнікова?)

  • Ірина.

   Ніби біля 800 грн. 8 місяці тому. Моя знайома двійню народила і була у цій палаті. То так говорила. Може ще хтось має інформацію.

   • Іра

    це за день?

    • оксана

     1000грн…за всі дні пребування з дитиною…

 • Іра

  що можете сказати про Герчаківського? чи не пізно домовлятись за місяць?

  • Ірина.

   На рахунок лікаря не скажу, бо народжувала на Раппопорта. Вгорі про нього багато позитиву. Дівчата гарно відгукуються певно хороший фахівець. А от щодо домовленості про пологи. По-різно домовляються, є й такі, що з 20 тижнів спостерігаються у пологових будинках. Якщо завчасно відомо, що буде плановий КР, то домовлятись варто наперір із щапасом. Але коли вагітність проходить добре, все в нотмв, то швидше ніж 36 тижнів непотрібно. Так мені говорила лікарка з ЖК. Я домовлялась в 32 тижні, бо мала симфізит (не давав мені ходити) не знала, що то є ?

  • Ірина.

   Натрапила на дуже гарний гарний відгук про цього лікаря і тел. є.

   оксана 23.05.2013 15:15 Ответить
   Герчаківський,то не просто хороший-то ДУЖЕ хороший лікар,суперова людина!Таких дуже мало зараз є!ось його номер-0508362126 народжуйте в нього-не пошкодуєте!!!!
   В родзалі я давала 100 грн на ліки,пеленки.Санітарці,акушерці,неонатологу-400грн.і після родів гривень 200-300(бажано мати дрібними)

 • марта

  про Царинник – просто все брехня. Працює ідеально. Ставлення дуже уважне. Родила в неї двох. Готуюсь третю.Сама лікар і історію в новорічну ніч чудово знаю. Дівчата будьте уважні з парнерами- не буде інфекцій і більшисть лікарів стане чудовими. Вилікуватись від важкої інфекції та ще народити зорову дитину- це коштує.

 • Zorjana

  Привіт Дівчата! Про Герчаківського я також дуже багато хорошого начиталась, і порадили мені його на роботі співробітниця! Я дзвонила до нього домовитись за роди, але так як роддом закрили, сказав передзвонити першого липня!!!

 • Ольга

  ЯКЩО Є ЖІНКИ,ЩО НАРОДЖУВАЛИ В ПАЛІЙ ЛЕСІ ЛЬВІВНИ,НАПИШІТЬ,БУДЬ ЛАСКА,КОМЕНТАР ПРО НЕЇ.ДЯКУЮ.

 • Марууууууууся

  Добрий день! Хто знає щось про лікарку Імшенецьку Альбіну Берківну, підкажіть будь ласка, бо жодних відгуків найти не можу. ДЯкую!

  • Лія

   А де ж то Ви таку винайшли ? Ні на яких форумах і т.і. про такого лікаря не пишуть.

  • Світлана

   Альбіна Беккерівна працює на Мечнікова. Дійсно, на форумах небагато відгуків про неї, але вона – хороший лікар. Приймала другі пологи у моєї мами, частину грошей повернула, сказала, що забагато. Уважна, весь час не відходила від мами, після родів приходила часто. В 2009 у неї народжувала моя знайома. Також задоволена. Вона лікар з великим стажем, тому, думаю, вам сподобається. Негативу про неї не чула…

  • Іра

   Дійсно. Переглянувши сайт пологового будинку на Мечнікова, я таку лікарку знайшла. Але відгуків про неї ….. То Вам може варто підійти у приймальний покій та й з медсестрами трошки переговорити. Розумієте … То так роблять. Щось точно конкретне довідаєтесь.

   • Марууууууууся

    Дякую. Мені просто казали що вона старша і має великий стаж, було зав відділенням патології один час.

  • Катя

   я народжувала, дзвоніть усе розкажу 0639932255

   • Наталя

    Напишіть мені,будь ласка,її контакти….в Альбіни Бекерівни народжувала ще мо мама і хотілося також з нею зв*язатися…відгуків про неї небагато,але ніби непогані…

  • Катя

   В Імшанецької 22.01.02013

 • Віка...

  Привіт! Напишіть будь ласка, хто щось знає про Рудин Світлану, мені її порадили, говорили що не багато бере за роди……. Дякую

 • Надя

  Привіт! Народ,хто знає номер Усика Валентина Степановича? Наперед вдячна!!!

 • Наталя

  Скажіть будь ласка, скільки разів на рік закривають роддом?
  Можливо хтось в курсі чи працюватиме пологовий на Мечнікова в грудні-2013, січні -2014???
  наперед вдячна.

 • Марта

  Привіт! Дівчата раджу вам тільки лікаря Верхівську С.М. дуже хороша.
  Це дійсно професіонал!!!

  • Наталя

   Марта, добрий день. Розкажiть про ваше перебування у Верхiвськоi, якi цiни i вiдношення. Завтра йду знайомитись.

 • Анастасия

  Всем привет!!! Стала месяц назад мамой и всем хочу посоветовать прекрасного врача и просто человека – Федину Романа Григоворича. О нем тут и так много позитивных отзывов, которые я читала, будучи еще беременной. Но всем хочу сказать, что я лично убедилась в человечности и профессионализме этого врача и не жалею, что приняла решение рожать именно у него. Девочки, всем его советую!!!
  P.S. Соседка по палате рожала у Герчакивського В.Й., она им тоже очень довольна.
  И еще касательно самого роддома – впечатление у меня остались позитивные – чисто, хороший персонал, если что надо – спрашиваешь – отвечают, показывают. Одно НО – это кухня, то есть питание оставляло желать лучшего.

  • Віка

   Привіт! Якщо можете напишіть будь ласка, в скільки Вам обійшлись роди у Федини, тому що я вагаюсь між ним і Герчаківським……… Дякую)

   • Анастасия

    Вика, вообще-то Роман Григорович цену не называет и когда я приходила к нему на осмотр перед родами, речь о «цене» не шла. Средняя стоимость в этом роддоме 300 у.о., а платите вы на свое усмотрение.

 • Ольга

  Хто народжував в Палій Лесі Львівни?Як вона,як лікар?Скільки бере?

 • Маряна

  Прочитала всі відгуки, у вересні маю народжувати,вирішила йти до Герчаківського.Підскажіть,до нього тільки по знайомству,чи можна просто подзонити?

  • Віка

   Привіт! Просто можете подзвонити……. Так робила Я, і також маю народжувати у вересні))) І домовилась з ним без проблем.

   • Маряна

    Дякую,буду дзвонити.Може ще в одну палату попадемо).То не пізно дзвонити на 30 тижні?

    • Віка

     Ви можете собі уявити, дзвоню я тільки що, до Герчаківського, щоб домовитись про зустріч, а він мені говорить, що в нього змінились плани, і на кінець серпня початок вересня дівчат він не бере, попросив вибачення і сказав шукати другого лікаря…………..я в шоці! (

     • оксана

      я знаю,що в нього вкінці серпня день народження,може з тим повязані його плани,або у відпустку зібрався,він теж людина-хоче відпочити,посвяткувати.його можна зрозуміти!

     • Віка

      Я нічого не маю протів, і все розумію сама….він ж також не може нас усіх прийняти!!!!

     • Світлана

      Мені також він відмовив. В мене ПДП 15 серпня. Я звернулась до Мала-Гресик Анни Дмитрівни. Ми з чоловіком приїхали на зустріч, сказати, що вона нам вже сподобалась – не сказати нічого. Ми в захваті!!! За півгодини розмови, вона нам дуже гарно все розказала, пояснила, як починаються пологи, чого чекати. Наразі ми задоволені. Після родів напишу як все пройшло! ;)

     • Ірина

      У мене було те саме, але я подзвонила домовлятися на початку березня на 20-ті числа, і він мені також відмовив, сказав, що в нього вже багато домовленостей на кінець березня, причому відмовив мало не в хамській, фамільярній формі, ніби ми з ним як мінімум якісь однокласники.

 • Маряна

  А є платні палати на мечнікова?Може хтось з тобою залишитись після родів?

 • Богдана

  Народ, підкажіть, будь ласка, чи працює ще на Мечнікова лікар Іванойко В.А. Народжувала у нього 2-х своїх дітей, третю народжувала на Дж.Вашінгтона (безплатно туди нікого на відправлю). Дуже треба знати, чи він ще працює! Справді – лікар від Бога! Дай, Боже, йому довгих років здоров’я і сили дарувати людям радість!

 • Мар"яна

  Привіт всім.Маю народжувати в кінці серпня,лікарка порадила Кухаєвич І.Б.Напишіть будь ласка якісь відгуки,розцінки.Дякую

  • Ліля

   Я у неї народжувала пів року тому, дуже задоволена. Дуже хороший лікар. Якщо цікавить, моду дати свій телефон, що розповісти детальніше

   • Мар"яна

    Напишіть будь-ласка свій номер телефону і коли можна буде Вам зателефонувати. Дякую.

    • Ліля

     0677252620

     • Мар"яна

      А можна зараз зателефонувати?

 • АННА

  В 2002 РОЦІ РОБИЛИ МЕНІ КЕСАРІВ РОЗТИН- Я ДУМАЛА ЩО ФЕДИНА Я З НИМ ДОМОВЛЯЛАСЬ ПРО РОДИ А ПО ХОДУ ВИРІШИЛИ РОБИТИ РОЗТИН .ВСЕ ПРОЙШЛО ДОБРЕ.СКОРО МАЮ ЗНОВУ ЙТИ АЖ ТЕПЕР ДІЗНАЛАСЬ ЩО ФЕДИНА НЕРОБИТЬ КЕСАРЕВОГО РОЗТИНУ (ВИДНО ВІН СКИМОСЬ ДОМОВЛЯВСЯ САМ)ЗАРАЗ НЕЗНАЮ ЩО РОБИТИ ,СКІЛЬКИ ЦЕ МЕНІ БУДЕ КОШТУВАТИ ЯКЩО ЗНОВУ ЙТИ ДО НЬОГО,ЧИ КОГОСЬ ШУКАТИ? ЯК ЛЮДИНА ТА ЛІКАР ДУЖЕ ДОБРИЙ ПОЛОВИНА МАЄЇ РОДИНИ РОДИЛО В НЬОГО.

 • Olga

  Порадили піти до Чаплінської Надії Львівни.Я пішла,враження при спілкуванні хороше,в мене 39 тиждень,виписала пити но-шпу і валеряну,зробила узд і ктг.На запитання,що мене ще цікавить,я запиталась про грошову сторону.Вона сказала,що за родзал 100 грн,акушер,педіатр,санітар-450 грн,набір медикаментів-280 грн і так,як я не прописана у Львові-100 грн в касу роддому.Свою ціну не назвала,сказала скільки вважаєм за потрібне(що назбирали за 9 місяців).Я до неї попала по рекомендації знайомої акушерки і вона сказала,що платять Чаплінській десь 300 доларів,залежн,як роди підуть.Хто родив вЧаплінської Н.Л.,будь ласка,напишіть,скільки платили,як вона ,як лікар,чи приїжджає на пологи і чи некаже доплачувати після родів,чи бере ,що дадуть,а то в мене двоякі враження і я ще можу домовитись з кимось з Джамбула(я там родила першу дитину,але роддом ще закритий).Я читала коментарі вище,що за кесарів вона бере багато,а за природні пологи?

  • Катя

   Чаплінська Н.Л. дуже хороший лікар,мене вона кесерила в 2012році,ціни ніякої не називала,дали самі 600дол.,всі медикаменти,анестезіолог,ін.витрати додатково.Можу сказати,що я в неї консультувалася під час вагітності,вона все що призначає,пам’ятає,хороша як людина,дуже добре до мене віднеслася.Після родів теж приходила до неї вже просто на консультацію.Я знаю не з власного досвіду,щоб вона приїжджає завжди на пологи,про доплату та людина не скаже ніколи,не хвилюйтеся,і при вас рахувати теж не буде.Звичайно,що вам вирішувати,але їй я довірилася,і не пошкодувала.

 • Olga

  І ще мені Чаплінська написала список речей в роддом(чи в родзал),серед них ДВА комплекти постілі і 15 пеленок полотняних.НАВІЩО СТІЛЬКИ???Я незнаю в що це все пакувати,хоч з чемоданом їхати в роддом.На Джамбула постіль дають свою,а пеленки треба лише одноразові(хіба щось змінилось).

 • марка

  І я народжувала в Чаплінської,роди природні,мені сподобалася,вона така прискіплива людина,виписала мене на 5 день,бо був високий тиск,все дуже контролює,трохи дотошна,приходила до мене ,коли я лежала в патології,аж дівчата дивувалися,що приходила по 4 рази вдень,хоч до неї завжди чееерги жінок,поганого не можу сказати.Їй дали 250євро,ціну сама не називала.

  • Администратор Сайта ODoktore.com

   Внимание. Найдены заказные отзывы.
   Чаплінська Н.Л. просим вас(или кого-то по просьбе или заинтересованных)не писать про себя отзывы под разными именами. Цель которых одна, сказать, что Чаплінська Н.Л. лучший врач и деньги не требует, при этом всячески указывая людям свою ТАКСУ (сумму денег которые вы желаете получить).

   Вот все отзывы одного и того же человека(с того же компьютера) под разными именами и за 1 день:
   марійка 16.07.2013 в 17:36 | В ответ автору вікторія – http://odoktore.com/lvov-myechnikova-roddom.html#comment-15241
   маша 16.07.2013 в 17:40 | В ответ автору Lera – http://odoktore.com/lvov-myechnikova-roddom.html#comment-15242
   Іра 16.07.2013 в 17:42 | В ответ автору Оля – http://odoktore.com/lvov-myechnikova-roddom.html#comment-15243
   Катя 16.07.2013 в 20:17 | В ответ автору Olga – http://odoktore.com/lvov-myechnikova-roddom.html#comment-15246
   марка 16.07.2013 в 20:22 – http://odoktore.com/lvov-myechnikova-roddom.html#comment-15247

   ДЕВОЧКИ, мы желаем вам родить здоровых детей и быть лучшими мамами. Мы следим за честностью на портале и будем стараться выявлять не честных людей. И так же помните, что:
   - Вы не обязаны платить в государственных медицинских учреждений ни за КС и даже за лекарства(когда платите просто деньгами, иногда говорят сумму в 2-3 больше, чем надо на самом деле или как писала выше Olga берут товаром).
   - Когда вы прикармливаете врачей, они начинают наглеть и увеличивать и так незаконные для себя суммы взяток.
   - Нечестные и зажравшиеся врачи иногда за 1 день получают денег столько, сколько вам и за 3 месяца не заработать. При этом они, как правило ни с кем не делятся. Зато потом вы ожидаете от персонала улучшенного отношения. Дайте лучше деньги медсестрам, которые следят за вами несколько дней и каждый час.
   - Прикармливая врачей, они наглеют и когда нужно сделать КС и у людей нет денег они часто пытаются выбить до последнего. Когда не получается выбить, просто могут сказать что КС не нужно и протянут до конца своей смены лижбы не возиться. В итоге иногда бывают из-за этого летальные случаю, дети умирают при естественных родах, которых по показаниям не должно было быть. После чего врача сложно обвинить.
   - Если желаете с кем-то договориться, ищите врача, который сразу не называет таксу и берет деньге после родов, если берет.

   Можно просто рожать, без договоренностей и без денег, просто приезжая в любое время в роддом на смену.
   Удачных родов, будьте здоровы.

   ПС Врачи и работающие на них, просьба не обманывать мам и будущих мам.

   • Іра

    Даруйте за звернення. Класно, що Ви відслідковуєте оці неправдивості. І дуже зле, що у цьому всьому беруть участь лікарі під логінами, а не реальними знаменитими іменами напрацьованими досвідом і репутацією. Ні, щоб жінкам реалії розповісти … Та все одно без домовленості у наш час нікуди не дітись. Не залишилось (практично) тих, які справді співпереживають з роділлею процес народження дитини, лише тому, що можуть допомогти, переймаються, живуть своєю роботою, любов»ю до людей і несуть по-житті таку визначну місію – приймати життя людське, а не за певну винагороду після.

    • Іруся

     Розумію що вже пізно для вас мій коментар) але може комусь пригодиться) Долотказін просто СУПЕР! писала про нього вище) Дуже відповідальний, ДУЖЕ уважній, ми з ним ще мабуть 3 місяці, якщо з дитиною навіть чи у мене щось не так зідзвонювались. Завжди радив лікарів, акушерку добру ( масаж грудей, мала застій молока брррррррр) Не вагайтесь)

 • юля

  привіт усім!можливо хтось народжував у ДОЛОТКАЗІНА О.Е.???хочу почути відгуки,буду дуже вдячна!!!!)))

  • Іруся

   111

  • Іруся

   Розумію що вже неактуальна моя відповідь, але може комусь пригодиться) ДОЛОТКАЗІН супер) про це я вже писала вище) народжувала в нього 21,08,2012 р) Уважний, врівноважений, на пологах були деякі важкі моменти, реагував швидко, в результаті гарна мацьопа) всім раджу, не вагайтесь, незважаючи на його молодість, він дуже вправно все робить) І ще мабуть 2-3 місяці після пологів допомагав консультаціями по телефону, дит. порадив хорошу акушерку коли потрібно було розмасажувати груди через 1 і 2 міс після пологів (застій молока, мала дуже багато).

 • dr.kravets@gmail.com

  Звертаюсь до дівчат, які вже родили на Мечнікова у Федини. Він ніколи не каже, що купувати з медикаментів в пологове, а потім під час схваток, коли чоловік так потрібен для підтримки він мусить бігати і купувати все необхідне! Трошки не правильно це робиться! Коли я родила першу дитину в Медінституті, то мені дали список, що купувати – а тут не так!
  Напишіть будь ласка що ви купували з медикаментів, скільки чого, наприклад: Рукавички 7.5 – 4 шт., йод 2 шт. і т.д… Буду дуже і дуже вдячна

  • Анастасия

   Правильно, потому что покупается НАБОР медикаментов для мамы и отдельно для ребенка уже когда все началось. А я и понятия не имела, что именно в тот набор входило. И муж никуда не бегал, просто акушерка сказала, что наборо стоит столько-то и муж с ней расплатился.

  • Іра

   Варіант 1:

   Обмінна+паспорт
   Родзал для себе:
   1. Пеленка одноразова 60х90 – 3 шт.
   2. Нічнушка з гудзиками для пологів – 1 шт
   3. Простинь на кушетку – 1 шт
   4. Рукавички для огляду – 5 пар
   5. Вода негазована – 2 л
   6. Гігієнічна помада – 1
   7. Саморобні прокладки – 2 шт
   8. Тапки резинові – 1
   Родзал для дитини:
   1. Пеленка одноразова 60х60 – 3 шт
   2. Памперс – 1
   3. Пеленка – 1 байкова, 1 ситцева
   4. Рушник прикрити дитину – 1
   5. Розпашонка на запах+чоловічок+шапочка+носочки
   Для дитини в палату:
   1. Царапики+2 шапочки+2 пари носочків
   2. 2 розпашонки+2 пари повзунків
   3. 2 бодіка+2 чоловічка
   4. Пеленка байкова – 1
   5. Одноразові пеленки 60х60 – 2 шт
   6. Кремчик+олійка Бюбхен
   7. 20 памперсів+вологі серветки
   8. Марлевий наріз – 3 м
   9. Камфорний спирт+2 піпетки
   Для себе в палату:
   1. Пеленка одноразова 60х90 – 7 шт
   2. Саморобні прокладки – 18 шт
   3. Одноразові трусики – 4 пари
   4. Лактаційні прокладки – 6 шт
   5. Рушник для душу, для рук – по 1
   6. Комплект постілі (беру трохи старшу червоного кольору)
   7. Нічна сорочка – 2 шт + Халат – 1
   8. Мило дитяче з дозатором+господарське – по 1 шт
   9. Зубна щітка+зубна паста
   Ну і таке інше:
   1. Блокнот+ручка
   2. Щітка+резинки+невидимки
   3. Телефон+зарядка
   4. Фотоапарат
   5. Тарілка+ложка+виделка+горнятко
   6. Туалетний папір+рушники одноразові

   Варіант 2:

   Список в ПБ
   Кульок 1 (малий): ліки
   Кульок 2 (малий): речі в РЗ
   Кульок 3 (середній): речі дитини
   Кульок 4: (великий, або сумка): речі в палату
   Кульок 5 (?): ковдра (?)
   Кульок 6: речі виписка (залишається вдома)

   РЗ (кульки 1+2):
   1. Документи: паспорт, обмінна карта, копії аналізів та обстежень в папці
   2. Ліки за списком (медінститут, квітень 2011):
   вата 100 г.
   марля 5 метрів
   бинти 2 шт. (шириною 10-12 см.)
   йод 1 флакон (5% розчину)
   спирт 100 мл. (96 %)
   рукавички стерильні хірургічні (№7,5) 7 пар
   шприци (5 мл. – 5шт.; 10 мл. – 5 шт.)
   система для в/в крапельного введення -1 шт.
   довенний катетер №18 (зелений) – 1 шт.
   окситоцин 3 ампули
   метилергобревін 3-4 ампули
   лейкопластир 1 котушка (шириною 10-20 мм.)
   порошок пральний 1 пачка
   господарське мило 2 шт.
   3. Одяг:
   довга футболка
   халат,
   тапочки,
   шкарпетки
   4. Одяг чоловікові: халат (?), тапочки (?)
   5. Їжа:
   вода,
   сухарики чи крекер
   шоколадка,
   канапка з сиром (?)
   6. молитовник + вервиця
   7. Гігієнічна помада (?)

   ОДЯГ ТА РЕЧІ ДЛЯ ДИТИНИ (кульок 3) :
   1. Ковдра
   2. Дитяча постіль (простирадло, підковдра) або 2 пеленки
   3. Одяг:
   комплект одягу 1: боді + повзунки + сорочечка
   комплект одягу 2 і 3: боді + сліп
   тонка шапочка
   рукавички
   шкарпетки 2 пари 9 розмір
   пелюшки 2 шт.
   4. Дві пеленки (для підстилки повивального столика)
   5. Памперси 2-5 кг.
   6. Крем під підгузник «Бюбхен»
   7. Вологі серветки
   8. Дурачок (?)

   ПАЛАТА (кульок 4):
   1. Одяг в палату:
   сорочка, що розстібається на грудях
   одноразові прокладки саморобні,
   прокладки олвейс (?)
   одноразові пелюшки 6 шт. 60х90 см.
   труси великі 2 шт.
   бюстгальтер 2 шт.
   прокладки для грудей
   тапочки для душу (?)
   шкарпетки звичайні
   8. Постіль
   9. Ковдра (?)
   10. Засоби гігієни:
   рушник великий +малий
   стирка
   щітка зубна + паста
   щітка для волосся
   мило дитяче в мильниці
   туалетний папір
   серветки паперові
   серветки-шмаркачки
   губка для посуду
   11. Інше:
   електрочайник або кип’ятильник,
   мобілка + підзарядка
   горнятко, миска, ложка, ніж
   дрібні гроші
   записник + ручка
   ВИПИСКА:
   1. Одяг для виписки мій
   2. Одяг для дитини на виписку:
   ковдра тепліша + стрічка або комбінезон
   шапочка трикотажна грубіша
   светр 62 розмір

   Варіант 3:

   В род. зал:
   -один памперс
   -вологі серветки для дитини
   -2 шт. одноразових пеленок великих, 2 шт маленьких
   -одяг для дитини+рушник, щоб загорнути замість одіяльця
   -пляшка не газованої води (пити)
   -сорочка переодітися

   Для дитини в палату:
   -дитяче мило з дозатором
   -одяг
   -памперси
   З медикаментів планую нині купити:
   -зеленка
   -камфорний спирт
   -бинт
   -вата стерильна
   -зажим для пупка
   -перекись
   -марлю (треба, не треба?)
   Що ще? Підкажіть, чи може щось лишнє? Не хочу у них там купувати.

   Для себе в палату:
   -халат, тапки
   -нічна сорочка
   -прокладки
   -рушник і засоби гігієни (зубна паста, щітка, мило і т.д. і т.п.)))
   -паперові рушники
   -постіль
   -одноразові пеленки
   -пакет для сміття
   -кип»ятильник, посуда (горнятко, миска, ложка)…

   • Ната

    Ви з дуріли, для чого так всього багато, ви що на пів року йдете в роддом……..? Дівчата розслабтесь, вам і четвертини з того не потрібно!!!!

    • Анеля

     не кажіть так. цей список розширений і мені був дуже помічний. Я народжувала з 13.09.2013 на 14.09.2013. Роди були важкі , і через несумісність групи крові і резус мінусів мене і дитини, в малого піднімався сильно білірубін і ми лежали в роддомі ще 6 днів, мені навіть мало було того всього

 • Наталя

  Скажіть хто народжував в Левицької,який вона спеціаліст і скільки платили.Дякую

 • Олександр

  Моїй дружині народжувати в вересні , нам порадили Музиченко Олександра Володимировича . Може хтось в нього народжував ? Цікавить в першу чергу його тарифи за звичайні роди .

 • наталя

  Дiвчата менi народжуати в жовтнi цього року, пiдкажiть будь-ласка скiльки в загальному обходяться роди i якщо кесерово. Чи може бути на Джамбула дешевше?

  • Оксана

   Добрий день…незнаю як в кого,але в мене роди на Мечнікова обійшлися в 3500 грн…це зі всім..я платила скільки важала за потрібне…

   • Оксана

    МЕні лікарка не говорила скільки маю платити….

 • Віка

  Привіт! Мені сьгодні порадили лікарку Король Галину Романівну! Скажіть буть ласка, зто знаю, скільки вона бере за роди…..Дякую!

  • Марія

   Король хороша спеціаліст.Звичайно кожному один і той самий лікар подобається по різому.Якщо у когось щось не склалось,то вже поганий лікар і т.д.Я особисто задоволена Король,як буду родити друге,то лише до неї.Я народжувала в листопаді 2012,платила 300$.Ціни не називала,я сама давала.Вона приходила до мене кожного дня,оглядала.Рекомендую.

 • оксана

  мені народжувати у кінці серпня .можливий кесерів розтин (сідничне передлежання). Кого кесерили – напишіть ціни .не знаю на що розраховувати…. дякую

 • оксана

  на Мечнікова..

 • Марууууууууся

  Усім привіт! Я родила в середині липня, задоволена не на 100% а на 200%. Хочу порадити лікаря від Бога – Імшанецька Альбіна Беккерівна. Роди були складні, 14 годин родила думала що вже сама не народжу, крмчала щоб кесерили мене, але завдяки високому професіоналізму лікарки(40-ка річний стаж) все закінчилося добре. Після родів щодня по 2 рази заходила до мене, за ціну ніслова не сказала, в останній день коли мене виписували дала їй 300$, хоч її робота безцінна. Ще велике дякую палатному лікарю – Долатказін О.Е – чудовий лікар, добрий, розумний,і дуже симпатичний:)))

  • Зоряна

   Дякую Вам за відгук! Я також домовилась з нею за роди, порадила мені співробітниця, але так як про неї не багато відгуків трішки вагалась….! Ще раз Дякую!

 • Юлія

  Дівчатка привіт, хто має номер телефону Усика, напишіть будь ласка, дякую наперед!!!

 • Ольчик

  Напишіть,будь ласка,відгуки про Чигринську Наталію Олександрівну.Який вона спеціаліст,яке відношення і які ціни…все що можна.Наперед дуже вдячна!!!

 • Оксана

  Я теж домовилась з Альбіною Беккерівною. Скоро лягаю у стаціонар. Маруууууууся, дякую за коментар), тепер спокійніше…

  • Марууууууууся

   Будь ласка, бажаю легких пологів! Всього найкращого:)

   • Зоряна

    Дякую! Мені скоро родити, як тільки вийду з лікарні напишу як все пройшло…!

 • Галя

  Дівчатка, дякую всім за хороші коментарі. Маю родити в січні(планую в Шекети) і сьогодні перечитала всі відзиви, зробила для себе певны висновки. Дуже корисно ділитися власним досвідом незважаючи на те чи негативний він чи позитивний, а щодо того, що лікарі самі пишуть про себе відзиви-нема чого дивуватися, самі собі роблять безкоштовну рекламу, але це так смішно, бо жоден хороший лікар не буде себе розхвалювати, адже його пацієнти то і є мабуть його реклама.

 • Леся

  Доброго вечора! Може ще хтось поділиться враженнями про Чаплінську Н.Л.А то я прочитала хороші відгуки,а адміністратор пише,що це підстава.Який вона лікар і хто скільки платив за роди?

 • Ірина

  Привіт! Я народжувала в середині травня. Мені 32 роки. Перші пологи. Пологи приймала Король Г.Р.
  Задоволена абсолютно всім. Відношенням, умовами, способом розрахунку.
  Лікар приїхала через годину після виклику. Пологи пройшли без ускладнень, народила швидко. Лікар керувала пологами дуже грамотно. Вся команда (акушерка, медсестра, неонатолог, санітарка) також були на своїх місцях і виконували свої обов»язки, на мою думку, правильно. Мій чоловік постійно був поряд.
  Палата після пологів була на 4-му поверсі (а не на 3-му). Король Г.Р. щодня приходила і контролювала мій стан. Дитячим лікарем була Миронович Л.П. (зав.відділення і найкраща з усіх що є). Палатний лікар – Долатказін О.Є. щоденний огляд проводив дуже ретельно, без поспіху, відповідав на запитання. Одним словом – молодець. Весь персонал відділення також дуже швидко реагував на всі мої прохання (доставка передач, питання щодо малюка, масаж грудей та інше).
  Стосовно фінансової сторони: на пологи лікар прийшла зі своїми медикаментами, за які я потім розрахувалася ,а не купувала сама (ми це наперед узгодили).
  Платила одразу санітаркам, палатному лікарю, за довідки при виписці, за масаж грудей.
  Розрахунок за пологи з лікарем, педіатром, дит.медсестрою, акушеркою був одним платежем вже після виписки.
  Сума була чималою!!!! Але не шкодую ні за жодну витрачену гривню! Тому що пологи і триденне перебування в пологовому відділенні залишилося для мене приємними спогадами! Цифри не озвучую з етичних міркувань. Вони і так всім відомі.
  Коментар пишу з доброї волі, а не на замовлення. Я не лікар і до медицини відношення не маю взагалі ніякого. Головне – позитивно налаштуватися і не економити на своєму здоров»ї і свого малюка! Бажаю всім народжувати так як я!

 • Галя

  Хто народжував в лікаря Івасейка прошу дайте коментарі?

 • Юля

  Добрий вечір,дівчата!Зібралась я народжувати вперше,за рекомендац ією подруги, на Мечнікова в Попович Алли Іллівни.Перше враження дуже і дуже позитивне

 • Юля

  Привіт!Я народжувала на Мечнікова,в ЛЕВИЦЬКОЇ СОЛОМІЇ ЄВГЕНІВНОЇ дуже приємний і професійний лікар!!!!!!!!Я пролежала на мечнікова мойже три тижні поки народила приходила до мене майже кожен день!!!як прийшов час родити вона приїхала дуже швидко і приймала роди в мене сама і шила мене тоже!!!!Суму оплати вона мені не казала я сама їй віддячилась(200долларів)!!!ВОНА ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІКАР!!!!!

  • Оксана

   Про Соломію Євгенівну знаю лише те, що коли в неї народжувала моя сестра, то вона забула всередині тампон чи бинт, точно не скажу. Після чого відповідно були проблеми.

 • Юля

  Я чула про Федину досить не хороші відгуки я не можу ствержувати що то на 100% правда,але казали що в нього були летальні випадки і не один!!!!(((((

 • Світлана

  Привіт! Хочу поділитись враженнями від пологів. Народжувала 12,08 в Анни Дмитрівни Мала-Гресик. Сказати, що я задоволена – не сказати нічого! Пологи були не складні, але я ніяк не могла витиснути малятко. Серцебиття падало… Анна Дмитрівна швидко й професійно зреагувала – зробила надріз і за 3 потуги я народила лялічку! виявилось вона мала одне обвиття + виходила ліктем. Я їй безмежно вдячна! В день пологів дзвонила 2 рази, питала про самопочуття. Кожного дня приходила, по 2-3 рази, давала поради. Вдень виписки гарно все розказала, пояснила, обійняла нас і поцілувала! Ну просто як подруга! Всім її рекомендую! Вона мегапозитивна і Професіонал! Ціну за пологи не каже, ми давали 2500

  • дзвінка

   Підкажіть, будь-ласка, номер телефону до неї.

 • квітка

  Всім привіт!! Хтось може сказати про лікаря Коваль Ольга Іванівна??? Мені її порадили…але тут про неї майже нічого немає, і де можна дістати її контакти !!!!

  • Оля

   Привіт. Коментарів про неї дійсно нема, але мені її порадила моя знайома казала що дуже хороший лікар. Так от я сьогодні їздила до неї на зустріч бо маю народжувати у вересні. І дійсно на перший погляд приємна людина. Оглянула мене,дала деякі поради. Якщо хочете можу дати вам її моб.номер.

   • квітка

    так, якщо можете напишіть мені на мою пошту anelchuk@ukr.net….буду дуже вдячна. Я маю народжувати на початку жовтня.

    • Ірина

     Народжувала в Коваль О.І. в березні цього року. Домовлялась з іншим лікарем, але так склалося, що він був відсутній, тому родила у неї. Коли мені про це повідомили, то мені одразу дві акушерки і санітарка незалежно одна від одної сказали, що мені дуже пощастило з лікарем, що вона супер. Я лишилась задоволена, але якщо вам потрібно (так як мені, наприклад :) ) щоб з вами сюсюкались, то це не про неї. Вона чітка, строга і конкретна, але, як на мене, це ознака професійності. У мене пологи були перші, тяжкі, але пройшли без ускладнень, і моя ляля абсолютно здорова, має вже півроку! Так що якщо шукаєте чіткого професіонала, вам до неї.

   • Анна

    Напишіть будь ласка моб номер Коваль О.І. чула багато хороших відгуків про неї, думаю багатьом номер знадобиться.

  • nadia

   Доброго дня. Мені її теж радили, Ви маєте вже якусь інформацію про неї?

 • Любов

  Доброго дня! Народжувала у Палій Олександри Львівни…так собі…При огляді сказала, що ще ходити мінімум тиждень, а на другий день з 5 год.ранку в мене вже були потуги. Приїхали, прийняли, все як має бути, пішки на 4 поверх, бо щось там з ліфтом було, води спустили, потім вона вколола якусь гидоту, що я була в передсонному стані досить довго… правда, під час пологів вона як сказала слухати її голос, то я так і слухала її голос )))хоч стояло десь біля 4 лікарів чи медсестер. Потім тривалий час лежала в коридорі, мене трусило, як на морозі 40 градусному, завезли в палату четвірку, а таааам мишка бігала в кутику біля жіночки,яка вже була там і боялася тої мишки, як чорт кадила))) ну я її впіймала та й злила в туалет, потім зробила скандал і мене перевезли у двійку на цьому ж поверсі. Олександра Львівна зайшла один раз! на дитинку навіть не глянула, просто повідомити кому скільки требя дати. На той час їй я мала дати -750 грн., акушерці та їй доньці по 100, медсестрам від 10 грн…я зробила велику дурницю, що їй заплатила.

 • LONA

  Доброго дня!Хочу поділитись своїм враженням від пологів.Я вважаю професіоналізм лікаря пізнається на складних пологах.Коли все йде добре то любий лікар справиться.У мене були складні пологи. Але зі мною був лікар від Бога- ФЕДИНА РОМАН ГРИГОРОВИЧ.Швидко і прфесійно реагував на все.Був весь час поряд.Допомагав як міг.Завдяки йому все закінчилось щасливо! Лікар справжній професіонал і порядна людина.На наступний день перший хто зайшов в палату був Роман Григорович!Приходив кожного дня.Завдяки йому враження про роддом позитивні.Ціни не називав.Хоча його робота безцінна!!!Всім його рекомендую!

 • Наталя

  Народжувала в Усика В.С. кесаревий розтин. Суми не називає. Лікар уважний всім рекомендую.

  • Ірина

   скажіть будьласка скільки зараз приблизно обходиться кесерів ростин.

 • Мар'яна

  Привіт. напишіть будьласка що саме потрібно приготувати в роддом, бо лікарка не сказала, а по пошуках в інтернеті списки дуже відрізняються! Буду дуже вдячна))

  • оксана

   пишу,що я брала собі(те що дійсно пригодилося):пеленки медичні великі-6шт,простирадло(я брала всю постіль),туал.папір,рідке мило(дитяче),щітка,ризинка,зарядне,рушники(для обличчя і в душ)шапунь в пакетиках,тапочки ризинові і звичайні,прокладки саморобні(багато),господарське мило,2 тарілки(глибока і пласка)стакан,губку(щоб помити посуд)ложка,виделка.білизна,халат.(що бракнуло-чоловік довіз)
   дитині: пачка(маленька)памперсів,вологі серветки,пеленки тонкі(2-3шт)байкові(1-2шт)шапочки(2-3шт)розпашоки(або бодік)-2,повзунки-2шт.пінетки,шкарпеточки,пляшечка,пипка,бепантен,олійка,вата.з медикаментів я нічого не брала,всеодно в роддомі кажуть здавати грн на аптечку,там все для малечі входить.мені все пригодилось і нічого зайвого не було!

 • Христина

  Мені рекомендують Палій Лесю Львівну, що можете сказати про неї?

 • Христя

  Привіт дівчата, поможіть я маю родити на початку жовтня і мені радили Герчаківського а в ЖК запропонували Басистюка та Усика і я дуже вагаюсь кого вибирати, бо термін піджимає. Наперед вдячна

  • Ирина

   Якщо хочете родити у Герчаківського, домовлятися треба за 3-4 тижні максимум, я подзвонила до нього за два тижні, він мені відмовив, сказав, що в нього вже багато домовленостей, і він більше нікого не бере. Зрештою родила у Коваль Ольги Іванівни.

   • Христя

    я просто переживаю бо про нього мало що знаю та й він досить молодий ))) а вам хто його радив?

  • Галя

   Тільки не в Басистюка, про нього багато негативних відгуків, моя знайома в нього родила дуже важко через його халатність, після того дитина лежала в реанімації довго.

   • Христя

    дякую Галя просто другі роди і незнаю до кого йти ну Басистюк точно відпадає, а тепер думаю чи молодий чи з певним опитом. Дівчата і хто може розказати які зараз розцінки на мєчнікова?

 • Юля

  Напишіть будь ласка хто народжував у Костюченко С.Г….Дивно що зовсім немає відгуків…

 • лили

  Про Костюченко на другом форуме нашлись такие отклики:

  1. Старша жіночка, біля неі почуваєш себе, як біля мами. Все робить впевнено, без нервів, але відчувається, що має авторитет серед персоналу.

  2. В Костюченко родило троє моїх знайомих.Ніби живі-здорові. Але всі троє порвалися від вуха до вуха.При тому,що діти абсолютно різні по вазі. Я так розумію,що то фірмовий знак тої лікарки. Ну і плюс всім трьом окситоцин у вену, плюс розтягування шийки матки вручну. Короче для стандартних родомівских пологів супер лікар,але я б на таку не спокусилася б.

 • Христина

  Напишіть номер тел. Король Г.Р хто знає

 • Галя

  Дуже хороший лікар Рибчинський Олег Григорович, професіонал своєї справи.Таких лікарів зараз дуже мало.

 • Ольга

  Тут дехто дифірамби Король Г.Р. співав, чим неабияк мене здивував. Можливо з роками люди міняються, але мої враження про неї (хоча і 13-річної давності) не з приємних. Стимулювала по повній навіть не питаючи згоди! Малий просто «летів» і це при перших пологах! Результат оцінила потім: 1) я зашита по саме «не хочу» (без обезболення!!!) і найгірше 2) 6 місяців малий на контролі з гіпоксично-ішемічним синдромом + множинні кисти в головному мозку. За грошима сама прибігла і ще й озвучила кому і скільки крім неї давати! Думайте мамочки перш ніж з такими зв’язуватись :(

 • Ірина

  скажіть будьласка верхнє фото другий ряд третя з права в зеленому халаті прізвище і імя хто знає….

  • Лілія

   Здається, Кухаєвич Ірина Богданівна

 • Александр

  Всем добрый день недавно моя жена рожала в роддоме на Мечникова . Все здесь пишут о том какие там врачи , а я решил написать о том что там происходит с женщинами и сколько что стоит . ( Если вы с врачем не договаривались о деньгах , не волнуйтесь – он вам сам о них скажет на прямую ;но советую обговорить это зарание , так как сразу изменится отношение к вам ).

  И так вы поступаете в родильное отделение : но это не значит что вас сразу положат в палату так как рожениц в этот день может поступить много ( в моем случае их было больше 8-и ) сначала вы отстоите очередь на оформление – от 30 до 50 мин на женщину * и тут первый взнос на благотворительность – 30 гривень* .
  Если вам повезло вас поместят в палату если нет то на кушетку в коридоре , а потом доставят раскладушку в какую то палату или же вовсе отправят домой . Тут вас просят внести очередные * 50 гр за место в палате *

  Дальше поговорим про сами роды : и так приготовтесь выложить * от 250 до 400 гр на принадлежности и лекарства нужные для родов ( врач сам скажет что надо и даже сам с вами подойдет в аптеку роддома , готовтесь к переплате за лекарства ) * . одни бахилы только 2гр за пару хотя в другиз аптеках они по 60 коп.

  Перед родами вас попросят зделать узи * это еще 100 гр *

  Вас поместили в родовую палату * тут очередной взнос типа в касу без квитанции 100 гр .
  После родов опять очередные взносы * 300-400$ врачу ; 300-400 гр окушерке ;50 гр санитарке ( в моем случае врачи честно отработали свои деньги так как роды были не из легких ) *

  Часа через 2 вас переведут в после родовую палату , но об этом чуть поже.

  Теперь про ребенка , так как есть несколько важных замечаний :опять * 10 гр на 1-ю бесплатную прививку ребенку *
  Желательно с собой сразу иметь – детский крем , влажные салфетки , бутылочку , детскую воду для приготовления смеси и детскую смесь последней особое внимание — в даном роддоме кормят только » нан » или » нутрилонг » если вы взяли другую смесь ( у нас был » нестожен » ) вам ее вернут и скажут купить только эти смеси , а у них в аптеке они в среднем на 20 гр дороже .

  Теперь вы в после родовой палате : очередные * 20 гр на вторую бесплатную прививку ребенку * Вам сделают два раза * узи матки по 30 гр *

  Немного поже к вам прийдет палатный врач , очередные * 70-100 гр * , педиатр опять * 250 гр *

  Теперь про выписку : вам должны выписать 2-е справки , которые вам обойдутся в * 30 + 50 гр ( под предлогом на отделения – не дадите будете ждать свои справки до вечера так как сразу появятся предлог их задержать )

  ВЫ одеты и ваш ребенок тоже одет вы имеете справки на руках и готовы покинуть роддом ( вы могли бы сами взять сначала свои сумки снести их мужу ( 4-е этажа ) , а потом вернутся за ребенком )).
  Но не тут то было – вам обьявляют что ваши вещи выносит санитарка * 10 гр * а ребенка медсестра которая его одевала * 20 гр * – и только так и не иначе .

  Вы вышли за двери роддома и с облегчением вздохнули – наконец то эта богодельня закончелась.

  P.S. : И ПУСТЬ КТО ТО МНЕ ПОСЛЕ ЭТОГО СКАЖЕТ ЧТО МЕДЕЦИНА У НАС БЕСПЛАТНАЯ .КОНЕЧНО ВЫ МОЖЕТЕ МНЕ СКАЗАТЬ ЧТО ПЛАТИТЬ НЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО , ВОЗМОЖНО – НО КАК ТОГДА К ВАШЕЙ ЖЕНЕ ОТНЕСУТСЯ ВРАЧИ И КАК ОНА РОДИТ , ЗАШЬЮТ ТАК ЧТО ПОТОМ ШРАМЫ ОСТАНУТСЯ НА ВСЮ ЖИЗНЬ И ТОМУ ПОДОБНОЕ . НАДЕЮСЬ МОЯ СТАТЬЯ КОМУТО ПОМОЖЕТ.

  • Даша

   А медецина не бесплатна давно.І винні у цьому самі пацієнти.Я теж там два пащи по два тижні лежала на зберіганні.Гроші хочуть всі,це правда.Але від тебе залежить чи ти дякуєш чи виконуєш їхні «хочу».Я вирішила що кому хочу тому стільки і відячу і в кінцевому результаті всі були задоволені.А всьому мед персоналу і за все немає чого платити,вони нічого такого не роблять.Бачиш що людина з добрих міркувань допомагає,піклується про тебе і дитину,звісно подякувати можна.А є такі мігери там,що даш гроші,що ні,вовком дивляться.а діло ваше.правда я за все в роддомі витратила тисячі 4грн.

 • Андрій

  Добрий день.
  Два місяці тому народжувала дружина. Був присутній на родах.
  Хотів би звичайно підняти тему фінансів і оплат. Думаю, що тут це вже давно обговорено, але хотілось залишити свої думки.
  Решта відгуків не читав, можливо повторюсь.
  Нарешті ми дочекались довгоочікуваної події.. ось-ось має народитись синочок, останні приготування вже зроблені: ліжечко, коляска, одяг, сумки до роддому.
  Настав той день! Попали у роддом.
  Ремонт, умови – все не так погано, от тільки з душем і туалетом трохи проблематично, шкода, що немає окремого в палаті. Ніби і 2 людини в палаті, теж добре. Хоча можна і окремо бути. Можна ще платну – сімейну, хоча як на мене повний брєд.. хоча в кого бюджет дозволяє – будь ласка.
  Хотів би більше сказати про лікарів та медперсонал..
  Дуже шкода, що наше суспільство стало таким аморальним та безсердечним. Таке враження, що лікарі взагалі забули, що їх головна мета – лікувати та допомагати людям.. а вони влаштували конвеєр зі своєю таксою, закрили для відвудувань (принципово не дав ні копійки тим, хто заносить передачі).
  Лікарів можна зрозуміти, на їх зарплату прожити важко.. погоджуюсь.. я б теж брав гроші.. але ж не 300-1000 доларів за роди. Якщо хтось з ВАС, «лікарів», це читає, У ВАС Є СОВІСТЬ???
  За що беруть такі гроші? За те, що виконала просто свою роботу? Повний маразм! Ще зрозумію 500 грн, 100$. Так вони ще й ціну називають.
  Народжували у Коваль Ольги Іванівни, не дав ні копійки! Просто сказав «дякую»! Хоча вона прямо називала ціну скільки їй, скільки педіатру. Записав всі прізвища, розмови на диктофон і відео. Буду звертатись у всі інстанції.
  Був би я при владі, відрубував би руки!
  Це добре, що я був з дружиною, тому з неї нічого не витрясли. Не міг просто її там лишити без своєї допомоги. А ті, в кого дружина туди поступає.. мають бути впевнені, що вона в хороших руках.. а виходить так, що боїшся, щоб ті лікарі шкоди не зробили та й гошей не витрясли.
  Роддом має бути місцем радості та любові, тому треба тих хапуг звільняти і рубати їм руки!
  Роди пройшли добре. Все ок. БЕЗ ГРОШЕЙ!
  Хоча погоджуюсь, на гривень 500 вона напрацювала, але вже з принципу навіть того не дав, вони ітак там від жиру бісяться!!!
  Всіх, хто прочитає цей відгук просто прошу, закликаю, благаю – занесіть вкінці цукорки і конячок. І обовязково при цьому сфотографуйте вираз обличча лікаря, навіть можна окрему тему форуму зробити, де викладати ці фотки!
  Всі скаржаться, що вони беруть гроші і тп, так почніть з себе! Просто не давайте! Хай роблять свою роботу!!!

  • Ирина

   Пане Андрій!!!
   Я щось не дуже зрозуміла ваш допис, поясніть!
   Тут ви пишите, що були поряд з дружиною і тому з вас не здерли грошей і вона почувалася в безпеці, також що сімейні палати це за вашими словами бред ( але це єдиний варіант коли ви законно могли перебувати постійно з жінкою!!!).
   І в тому ж дописі що коли передали передачі, то нічого не давали???!!!

   Або ви заплуталтсь самі або наклеп на пологовий!!!

 • МІРА

  у кого приймала пологи Вікторія Ярославівна?БУДЬЛАСКА РОЗКАЖІТЬ ЩОСЬ ПРО НЕЇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Ксенія

  доброї ночі, панство, будьласка, напишіть кому відомо номер телефону лікаря Малої-Гресик. Дякую.

 • Оля

  хто що чув про лікарку з Мечнікова Москвяк-Лесняк Дзвенислава Євгенівна? Ніякої інформації не можу знайти, а її рекомендували мені. Може хтось народжував в неї?

  • Марі

   Прочитала Ваше повідомлення і сама жодної інформації неможу знайти. Зможете підказати Ваші враження?

 • Любов

  П. п. Андрій та Олександр, дуже пізнавальні статті :) п.Олександре, мій чоловік такої ж думки і хоче зі мною в роддом попасти. Жінці в ці моменти не до сперечань з тими виродками, інакше не назвеш, рідко яка мамочка буде за гроші після родів воювати, а вони цим користуються, а отже, залишається надія на мудрого чоловіка. Все зрозуміло – робота не проста, але кожна з них знала на кого вчилась і куди йде працювати…Ціни космічні…Наглі, поваги до породіль ніякої. Є, напевно, людяні лікарі, але то одниці.

 • Таня

  Чи правда, дівчата, що у лютому працюватиме Джамбула та Мєчнікова. Підкажіть в кого народжувати всеж-таки, якщо на Мєчнікова. Хто там з лікарів «БОГ»

  • Зоряна

   я раджу вам роддом на мечнікова і лікаря Виниик Ольгу Володимирівну вона хороша,принаймі була для мене,вона старша по віку але вже не один рік там працює і сама вже бабуся 5ти онуків,якщо захочете звертайтеся можу дати її телефон

  • Оксана

   Я згідна Ольга Володимирівна лікар від «Бога» задоволена на всі 100%….

 • Олюся

  народжувала 15.09.2013року у Левицької Соломії Євгенівної. Лікар від Бога уважна чуйна, і професіонал у своїй справі. Роди були важкі подвійне обвитя кругом шиї,і
  ножки,завдяки професійній роботі лікарів дитинку розмотали швидко і без проблем.Соломія Євгенівна з 14 на 15 була на весіллі і коли я позвонила їй о 2.30 ночі вона відразу приїхала в роддон.Весь час силіла біля мене. робила все для того шоб роди пройшли як найкраще.Після родів заходила постійно оглядала.Ціну не називала ми дали їй 2400грн, 50 санітарці 50 дитячій і 300 акушерці.Жалію шо перший раз народжувала не в неї!!!!!Перші роди були на Батальній, відношення лікаря жахливе- здерли купу грошей ні за шо 24 шви (шили інтерни)стимуляція касторка.
  Мечнікова- супер!!!!ціни помірні
  Батальна- жах!!!!ціни космічні
  3 раз тільки у ЛЕВИЦЬКОЇ СОЛОМІЇ ЕВГЕНІВНОЇ!!!!!!!!!!!!!

 • Марія

  Я теж народжувала в Левицької велике їй спасибі,дуже хороший лікар.Всім рекомендую.

 • Зоряна

  Всім привіт!я народжувала 01.11.2012року у Винник Ольги Володимірівни,палатною у мене була Костюченко Світлана Григорівна,чесно сказати всім я дуже задоволена,ставлення до мене було дуже хороше,але знаєте дівчата,жіночки,тому що у кожного тут різна думка про лікаря у якого ви народжували,тому я вам пораджу краще переконайтеся самі народивши у того чи іншого лікаря,бо кожна з вас це індивідум,до одного лікар чи лікарка віднеслась погано ,до когось по іншому,це все залежить від самих пологів і від вас самих насамперед,наскільки ви уважно слухаєте лікаря і виконуєте його вказівки підчас схваток ,пологів…

 • Зоряна

  Винник Ольга Володимирівна – це лікар від Бога,у якого золоті руки,вона мені напологах була і за маму і за лікаря…. я дуже задоволена що народжувала саме внеї,це дуже чуйна,уважна,доброзичлива,відповідальна,мені бракує слів і місця щоб описати її ставлення до мене…розповім так: пологи у мене були важкі,лягля я у роддом на 2 тижні швидше у звязку з набряками і високим тиском,
  там дуже гарно,чистенько,і персонал так нічого.завдяки їй я виховую чудового здорового синочка,дуже їй вдячна за все… я і надалі знею спілкуюся телефоную запитую якщо щось незрозуміло…скажу так якщо буду народжувати ще раз то тільки внеї,дай Бог їй здоров»я і сили продовжувати допомагати з»являтися на світ таким чудовим малюкам як мій син….

 • Вікторія

  Може хто знає лікаря з медуніверситета РАЧКЕВИЧ О.С. напишіть про неї, буду вдячна

 • Христина

  Дівчата під кажіть хто народжував у черновоі марта олександрівни? Бо щось ніде не можу знайти відгуків про неї .

  • Мар"наа

   Чернова Марта лікарка просто супер!!!!!!!!Ідіть сміло до неї родити непошкодуєте.Родила в неї в березні цього року,синочку вже 7 місяців.Завтра йду до неї на огляд.Якщо треба можу дати її номер телефону.

   • Людмила

    Скыльки, Чернова Марта Олександрівна бере за пологи?

 • Христя

  Дівчата підкажіть хто знає щось про Коваль Ольгу Іванівну не можу про неї знайти відгуків

  • Іра

   писала вище про роди і як вона їх проводить. і нижче теж розповіла про неї саму. чудовий лікар – не пожалієте!!!

 • Христина

  Дякую за відповідь. Ном тел я вже дістала. Але мені цікаво чи Палій М.О. І Чернова М.О. Чи це випадково не одна й теж сама лікарка, чи просто ініціатив співпали. Бо про Палій тут стільки поганого начиталась, шо вже переживаю.

  • Мар"яна

   найшла в інтернеті список лікарів мечнікова.Там є Палій і Чернова.Думаю це просто ініціали співпали!!!!!!!! Шекета Людмила Дмитрівна
   Усик Валентин Степанович
   Амброзевич Богдан Миронович
   Басистюк Андрій Володимирович
   Басистюк Романна Олегівна
   Беген Оксана Степанівна
   Бонцаревська Оксана Григорівна
   Брилінська Наталія Осипівна
   Верхівська Світлана Михайлівна
   Винник Ольга Володимирівна
   Винницька Олена Романівна
   Винницький Роман Васильович
   Вікарчук Василь Степанович
   Вольф Андрій Михайлович
   Герчаківський Володимир Йосипович
   Данчук Ірина Михайлівна
   Долатказін Олег Енверович
   Забора Ольга Валерівна
   Задорецька Оксана Володимирівна
   Звонко Леся Іванівна
   Іванойко Василь Андрійович
   Імшанецька Альбіна Бекерівна
   Кепич Світлана Іванівна
   Коваль Ольга Іванівна
   Ковальчук Лариса Дмитрівна
   Король Галина Романівна
   Косоноцький Ростислав Миколайович
   Костюченко Світлана Григорівна
   Куновська Наталія Омелянівна
   Курило Вікторія Мирославівна
   Кухаєвич-Бульбук Ірина Богданівна
   Левицька Соломія Євгенівна
   Ленчевська Роксоляна Іванівна
   Мала-Гресик Анна Дмитрівна
   Мединський Ярема Тарасович
   Миронович Лілія Петрівна
   Миськів Дарія Едуардівна
   Мінералова Лілія Петрівна
   Музиченко Олександр Володимирович
   Москвяк-Лесняк Дзвенислава Євгенівна
   Малко Андрій Теодорович
   Надіжко Вальдемар Володимирович
   Никитюк Олександр Володимирович
   Павлик Любомира Богданівна
   Палій Галина Омелянівна
   Палій Марта Олександрівна
   Палій Олександра Львівна
   Панкевич Мар’яна Володимирівна
   Пилипчій Роман Богданович
   Пронь Марія Миколаївна
   Рибчинський Олег Григорович
   Сех Марта Володимирівна
   Степанчак Михайло Йосифович
   Турко Лілія Богданівна
   Федашко Ігор Романович
   Федина Роман Григорович
   Филима Наталія Іванівна
   Худоба Олександра Василівна
   Царинник Вікторія Ярославівна
   Чаплінська Надія Львівна
   Чегринець Наталія Олександрівна
   Чернова Марта Олександрівна
   Чупініна Елеонора Вікторівна
   Шекета-Степанчак Наталія Михайлівна
   Шовган Оксана Ярославівна
   Штогрин Оксана Павлівна

 • Ганна

  Напишіть, будь-ласка, номер телефону Надіжка В.В.

  • уляна

   сама довго шукала на форумах його номер, і ніде не знайшла. лише у знайомих, які у нього народжували – тому ділюсь з вами – 067 756 25 73, може комусь і знадобиться)

   • Оксана

    В кінці не 73, а 74! Тобто номер Надіжка Вальдемара Володимировича повністю такий: 067 756 25 74. Народжувала в нього у квітні, задоволена на всі 100%: професіонал, уважний, з гумором, терпляче відповідає на усі питання,після пологів заходить по кілька разів на день, тактовний і дуже симпатичний:) Тепер раджу усім своїм знайомим народжувати у нього, а якщо бог дасть, то і сама звернуся лише до Вальдемара Володимировича!

 • мирослава

  В кого приймала пологи Царинник Вікторія Ярославівна будь-ласка напишіть,вона хороша як лікар?Її ставлення до вас під час перебування під її наглядом?Та скільки коштують в неї пологи??????????????????????Буду дуже вдячна!!!!!!!!!!

 • Сяня

  привіт. народжувала в Кухаєвич І.Б. дуже задоволена.лікар парядна, старанна,уважна.пологи були складні. І.Б. приводила для консультації багато різних лікарів,робила усе,щоб дитя народилось нормальним і мені було незле.шила акуратно,знеболила.про гроші ні слова не казала,правда я не запитувала.жодних натяків на «подяку» не було. я сама вирішила дати 2500грн.потім кожен день приходила,давала настанови.підігнала нормального педіатра -Лілю Петрівну,заввіділу.ця теж про гроші не казала.нормальні вони там.до жінки ставляться супер.а от педіатрія на нулю.моя лікарка ще порядна,а інші,поки не дала жіночка гроші, то говорила як з худобою,нічого їй не підказувала.медсестри хамки і хапуги.палатна у 409 – повна бездара і аморальна людина.її звати Марія,а по – батькові забула.одним словом, народжувати у Кухаєвич можна без страху.

 • Galyska

  Народжувала 07.06.2010р в Костюченко.Все було добре і з моїм здоровям і зі здоровям донечки. Там ще була присутня Іра(не знаю ким вона там рахувалась),чорнява жіночка.Вона супер мені дуже допомагала і підтримувала. В травні-червні наступного року маю вдруге народжувати, але дуже хочу в Федини Р.Г., багато чула всього хорошого ну і коментарі тут непогані про нього)))))тільки скажіть скільки йому давати за роди?????

 • Вікторія

  НАПИШІТЬ ЯК ВАМ КОВАЛЬ О.І.

  • Іра

   лікар і спеціаліст – просто чудовий! свою справу знає і виконує її на високому рівні. роди пройшли легко, без ускладнень. родила сама, хоча була хвороба гестоз, при якій радять народжувати кесарево! дуже нею задоволена! правда, хто хоче високої і пильної уваги до себе і щоб навідувати вас по 10 раз на день – то того не буде! він чітка і конкретна. щось потрібно – обовязково скаже, підскаже, допоможе! дуже відповідально ставиться до породіллі. дає чіткі настанови і поради!жіночка делікатна і водночас строга!!! люблю таких людей, тому задоволена своїм вибором!

 • Мирослава

  Доброго Дня!мені народжувати на початок грудня сиджу цілими днями на форумах читаю відгуки перші пологи були на батальній зараз лікарню закрили.вирішила народжувати на Мечнікова радять лікаря Степанчак М.Й.відгуків мало а дуже хочеться почути пораду щоб заспокоїтись допоможіть!.підходить термін щоб домовитись!!!!!дякую))))

  • Наташа

   Народжувала у Степанчака у липні цього року.Довго сиділа в неті і читала відгуки не могла опреділитись,але після зустрічі з ним заспокоїлась. Лікарем задоволена на всі 100 %. І не я одна в нього народжували ще моя подружка і її знайома теж задоволені)))) Одним словом нема до чого придертись відповідальний, добрий, з чуством юмору. Перебувавши в пологовому ше тиждень до родів в патології дівчата обзавидувались що він кожен день по декілька разів забігав в палату навідував, коли їхні лікарі раз зайшли під час обходу і все.Навіть взяли його дані та тел. що будуть народжувати у нього)))Народжуйте у нього не пошкодуєте.

 • Женя

  Доброго дня! Народжувала в 2011 році у Годиша О.Я. (Батальна), задоволена на всі 100,уважний, веселий и дуже професійний.Хоч і спочатку були показання на кесарево, я сама народила,правда з епідуральною анастезією. Врезультаті жодного шва, хоч пологи були дуже складні. Лікар весь час був біля мене, підтримував, навіть жартував.Після пологів заходив кожен день.Всім раджу!

 • Зоряна

  Добрий вечір Дівчата і також Чоловіки! Читаю Ваші різні відгуки про лікарню і також про лікарів! багота писати не буди з чим згідна а з чим ні….!!! В роддомі я пролежала два тижні. В мене було сідничне положення, тому вирішили мене кисерити….Дав мені Бог так, що я попала до Імшанецької Альбини Бекерівни, і дуже за це вдячна, як лікар, і як людина просто СУПЕР, Золото, дійсно лікар від Бога……! Дякую її за все, а особливо за синочка. Свічка в церкві за Ваше здоров’я завжди буде горіти!

 • Марія

  Дівчатка підскажіть, на фото, запис від 22.06.12, де знаходиться Герчаківський? Дуже багато хорошого чула про того лікаря, цікаво на нього подивитись. Може хтось народжував, у кого були важкі пологи? всі переважно пишуть шо все пройшло швидко, легко, цікаво який він спеціаліст у непростій ситуації? можливо хтось стикався?

 • оксана

  Герчаківського на фото нема! особисто в мене не були важкі роди,але коли я родила,то в якоїйсь породіллі почалися ускладнення(кровотеча відкрилася),то лікар Царинник кликала на допомогу Володимира Йосиповича! і ще читала на якомусь форумі,що Герчаківський в прямому значенні врятував життя жінки і немовлятка!! от,що знаю про нього))

  • Марія

   Дякую за відповідь))). Навіть не думала шукати лікаря по форумах, але з прочитаного в мене появилась надія що не все в нашій державі так погано в плані медицини, те що він вертає гроші взагалі мене вражає, тому цікаво знати по більше інформації, маю його на увазі)

 • Марія

  Герчаківський В.Й. як спеціаліст супер! родила у вересні цього року, завжди був поруч, самі роди пройшли дуже швидко !) Родила без розривів) Головне його слухатись !) Всім легких родім !) Раджу тільки його!!!

 • Марія

  Всім привіт…..я родина у Федашка Ігора Романовичаю….прекрасний спеціаліст,хороша людина з великим серцем,завжди підбадьорить,пояснить і заспокоїть.А в післяпологовий…до нього я потрапила з батальної де мені говорили ,що я підлягаю лише під кесерське,бо у мене прееклампсія(тиск,набряк,білок в сечі).А під наглядом Ігора Романовича і Чаплінської Надії Львівни я народила сама…..

 • Марія

  Всім привіт…..я родина у ФЕДАШКА ІГОРА РОМАНОВИЧА….прекрасний спеціаліст,хороша людина з великим серцем,завжди підбадьорить,пояснить і заспокоїть,а ще з ним легко знайти спільну мову.А в післяпологовий період як би не він в мене була б депсія,він заходив до мене 3-4 рази на день,запитував як я і завжди знаходив потрібні слова які мене заспокоювали.Дівчатка кращого лікаря на мою думку не знайдете,звертайтесь саме до цього лікарі і ви НЕ ПОШКОДУЄТЕ.

 • sofi

  Мені чесно кажучи смішно читати деякі статті! Навіщо по 100 разів питати про лікаря, ну наприклад- Верхівську? Ви крутите одну, і ту саму тему по декілька разів, нікому це не цікаво, і не потрібно!!! Читала коментарі Андрія та Олександра, цікава тема доречі! То чому би не підтримати їх в цій ідеї, і не написати як від вас брали лікарі хабаря? Після коментаря Андрія, якась дівчина знову просить, щоб їй порадили лікаря! Скільки можна??? Повна деградація! Давайте висвітлювати ті питання, які дійсно принесуть користь іншим парочкам!

  • Зоряна

   Софі я цілком звами згідна

 • Наталія

  Доброго дня.Я нараджувала в травні у Герчаківського В.Й.Лікар чудовий.Я дуже задоволена,хоча пологи були не з легких.Дитина ніяк не виходила,тому допомагав Федина Р.Г.Я дуже вдячна ім обом.Володимир Йосипович дуже відповідальний та чуйний лікар.Заходив кожного дня в пологовому,а ще дзвонив та питав як я після виписки.Якщо наважусь на другу вагітність то народжувати бути тільки в нього.Всім раджу цих 2-х спеціалістів,це лікарі від Бога.

 • Христя

  Доброго вечора!Народжувала в жовтні НА Мечнікова,лікар Степанчак М.Й.- лікар СУПЕР!!!!ми З ЧОЛОВІКОМ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕННІ СТАВЛЕННЯМ як самого лікаря,так і в сього персоналу!Лікар приходив кожен день питав як самопочуття,добре знає свою справу і професійно її виконує!всім раджу цього лікаря!!!

 • Христина

  Дівчата під кажіть хто недавно на мєчнікова мав КР , мене цікавить приблизна ціна . Чи все залежить від лікаря? Бо в своєї лікарки ще не питалась, бо маю ще трохи часу.

 • Наталія

  Привіт усім!Порадили мені лікаря Коваль О.І.Дуже прошу жінок хто народжував в цього лікаря дати відгуки!буду дуже вдячна!

  • Наталія

   Подивіться відгук Іри від 30.10. Погоджуюся з кожним словом. Я народжувала в Коваль Ольги Іванівни чотирьох дітей.

 • Руслана

  Народжувала у вересні у Верхівської С.М. Дуже відповідальна і позитивна.Це правда-головне слухатися лікаря і позитивно налаштуватися! Відношення персоналу в родзалі дуже добре))) 3,5 години і без ускладнень….

 • олап

  доброго дня скажіть будь-ласка як лікарка басистюк романна олегівна при пологах або її чоловік і кільки у них обходиться роди?

  • Олена

   Напишіть про Басистюка,мені його рекомендують.

  • Олена

   Напишіть про Басистюка,мені його рекомендують.

 • Ірина

  Дівчатка,привіт! Якщо не важко,напишіть,будь-ласка ном.тел.Кухаєвич Ірини Богданівни.Наперед вдячна.

 • Юля

  Дівчатка,хто чув щось за Брилінську Наталію Осипівну,скоро маю народжувати,а радили мені саме її.Не знайшла жодного відгуку про неї.

  • Іра

   Так, дійсно відгуків про неї майже немає. Я в неї не народжувала, але перебувала тиждень під її наглядом в паталогії. Надзвичайно приємна і уважна жінка, пам’ятає про кожну свою породіллю, все гарно пояснює, відповідає на всі запитання, приділяє багато часу майбутнім мамочкам. Склалось враження що вона днює і ночує в роддомі. Єдине АЛЕ, вона часто відлучається на операції і тоді видзвонити її досить проблематично. Якби родила ще раз, то однозначно обрала б її.

 • Лиса

  Рожала 21 сентября. Договаривалась с одним врачом, но когда внезапно отошли воды, оказалось, что он в дороге, едет из Киева. На тот момент я уже была в приемном отделении, меня осмотрел дежурный врач – Федашко Игорь Романович, и роды принимал тоже он. Но жалеть не пришлось, все было грамотно, профессионально, доброжелательно, врач подбадривал, говорил как дышать, когда что делать, следил за пульсом ребенка, все прошло прекрасно. После родов каждый день заходил в палату, осматривал, давал рекомендации и советы, по нескольку раз звонил узнать как дела, нет ли жалоб. У меня был небольшой симфизит (расхождение костей лобка), поскольку ребенок оказался больше, чем мне сказали на УЗИ, так он сам лично бегал 3 раза с 3-го этажа на 1-й, чтобы подобрать мне в аптеке правильный бандаж на бедра нужного размера, чтобы меня не гонять по лестницам (ходить было больно и не рекомендовано). В общем, рекомендую этого прекрасного врача и человека, почему-то про него немного отзывов, хотя он заслуживает наилучших слов, у меня остались чудесные впечатления.

 • Ocean Finance

  Вам потрібен терміновий кредит? якщо так, зв’яжіться з нами для отримання додаткової інформації: {oceanfinanace@live.com}

 • Мар'яна

  Народжувала в квітні 2011р. в лікаря Герчаківського. Лікар дуже хороший. Постійно був зі мною,при тому що я народжувала разом з чоловіком.
  За ціну нічого не сказав АБСОЛЮТНО. Чоловік давав йому 200 у.о. – так він половину грошей віддав і сказав, що він нічого особливого не зробив. Після пологів завжди заходиві оглядав мене, цікавився моїм самопочутям.
  на третій раз піду теж до нього. це справжній лікар, який переживає не лише за породіллю, але й за маля.
  ДЯКУЮ ВАМ !!!

 • Ярина

  Доброго дня усім!
  Планую народжувати у новому 2014 році в кінці лютого, на початку березня на Мечнікова. Хочеться обрати спеціаліста в своїй справі і не хвилюватись сильно ( оскільки, це перші роди ).
  Редомендують мені різних лікарів і важко оприділитись ( також почитала форум і запуталась взагалі) .

  Підкажіть будь ласка 5 найкращих лікарів і чому вони найкращі.Дуже дякую!

  • віка

   Добрий вечір!Я народжувала у 2013р. в січні. Зараз моїй донечці 11 міс. Народилася гарна, здорова дитинка. Всі пологи лікар була зі мною,допомагала при родах. Народжувала у Мінєролової Лілії Петрівни. Як лікар дуже гарна, добра і порядна людина.Так само в неї народжувала моя сестра, і так само задоволена. І що саме цікаве це те що, про неї нічого немає на форумі, ні поганого ні доброго. Щасливого народження!!!!!

  • юлія

   Ярино, ідеальних лікарів не існу. Так само, як немає ідаельного і універсального для всіх. Мусите йти знайомитися і довіряти своєму серцю. З ким у вас буде психологічний контакт- то й ваш лікар. Стосовно професійних якостей, можете розглянгути: Усик, Іванойко, Бонцаревська, Надіжко, Мала- Гресик, Коваль

  • Даша

   Я особисто 23.04.2013,народжувала в усика валентина степановича.дуже хороший лікар.чуйний,добрий,підтримає,розсмішить,а головне спеціаліст своєї справи.і гроші для нього не головне.Чула поки лежала в роддомі верхівська хороший лікар.

 • Марія

  Я би рекомендувала Герчаківського Володимира Йосиповича….він справді лікар від Бога….ціни не називає, все робить акуратно, головне його слухатись ) Має легку руку, я навіть не відчула , що народила, все так швидко було, хоча дитинку народила велику..) рекомендую його.!

 • Таня

  Якщо в мене роди в лютому, прийме мене Гегчагівський,так як він зараз у відпустці до кінця грудня, тому немає з ним звязку, чи шукати іншого

 • Таня

  розкажіть будь ласка про Никичук, можливо хтось про нього чув

 • Марія

  Думаю що не потрібно шукати іншого))) подзвоните до нього на початку січня ) я з ним домовлялась за місяць до пологів ) Не пожалієте, що вибрали його)

 • Марія

  Про Никитюк Олександр, чула теж про нього хороші відгуки, коли я лежала в патології, одна дівчинка в нього мала родити, то говорила що хороший спеціаліст…) Я лише раз була в нього на огляді, так як Герчаківського не було в роддомі, то він подзвонив до нього) такий веселий і симпатичний мужик)

 • Наталя

  Дівчатка,підкажіть будь ласка,номер телефону Імшанецької Альбіни Бекерівни…і чи порадите ви до неї звертатись…і мене двійня і хотілося б родити в кваліфікованого лікаря

  • юлія

   тел. не підкажу. Але Альбіні Бекерівні можете довіритися. Біля 20 років на посаді зав. відділенням патології свого часу- це багато про що говорить. Аналогічно можете довіритися Усику чи теперішній зав. патології Бонцаревськй. Це лікарі високого класу.

 • Наталія

  Привіт усім форумчанкам!Я народжувала 9 грудня у прекрасного спеціаліста і просто в хорошоі людини Левицькоі С,Є. Що можу сказати по свіжих слідах так це те що на мечнікова нічого незмінилось-персонал голодний на гроші.А лікарка супер-ціни не називає,а відношення дійсно людське!Загалом порівнюю з медом,де в мене проходили перші роди кілька років тому,то Мечнікова набагато краще,а здирництво всюди одинаково!Усім матусям легких пологів!

 • Ксенья

  Напишіть будь-ласка номер Герчаківського В.Й. чула дуже хороший лікар!! Маю родити в травні, хочу в нього!!

 • Таня

  Напишіть дівчата номер Кухаєвич І. Б. буду дуже вдячна

 • Марія

  0508362126- Герчаківський В. Й.

 • єва

  Дівчатонька, розкажіть хтось хоть щось за Король Г.Р. на Мечнікова.
  Народжуватиму за три місяці. Знайомі радять або Данкова О. в., або Король. Данкова в неті всі хвалять, а про Король- ніякої інформації. Плііііз,хелп мі:))

 • Тетяна

  Напишу свої відгуки. Народжувала 17 грудня. Перші пологи були на Батальній. Довго вичитувала відгуки, збиралася до Левицької – тиждень не могла до неї додзвонитися, була поза зоною досягнення, а час підпирав. Зібралася до Надіжко – він цілий грудень мав бути на курсах, тому теж відпав, я вже була в розпачі, але він порадив мені Степанчака Михайла Йосиповича. І я задоволена на всі 100% ним. По-перше, дуже приємна людина, все розказав і при першому візиті, і при пологах все розказував. Спокійний, впевнений, доброзичливий, професіонал. Приходив по кілька разів на день, чим дуже вразив мою сусідку по палаті, яка в перший день не бачила своєї лікарки(ну можливо в неї була операція, не буду судити). Я дуже рада, що мій синочок народився в нього. Якби прийшлося ще раз – то не вагалася б, йшла до нього знову.
  А от післяпологове відділення мене вразило своїми наглими вимаганням грошей не відомо на що. Кажуть, на Батальній дорого народжувати, але 5 років тому з мене так не тягли гроші, як тут. Прийшла лаборантка робити аналіз дитині – візьміть 30 грн, тільки перевели з родзалу – 30 грн на «стерильне», я так і не зрозуміла, на що це, і не хотіла виясняти. При чому кажуть, що відразу беруть дитину помити(цього я не помітила, як дитина була завернута з родзалу, так і лишилася). Потім 50 грн миючі засоби, але крім того треба було купити теж препарати, щоб щоденно медсестри при обході обробляли дитинку. В останній день інша зміна теж взяла 50 грн на миючі(ну звичайно, як тільки почули, що я виписуюся). БЦЖ – 30 грн, на Батальній було бесплатно. І так далі, і тому подібно. Тільки за одну довідку, яка коштувала 50 грн. я розписалася в журналі.

 • Мар'яна

  Вітаю всіх зі святами ) Мені народжувати на кінець лютого-березень. Напишіть, будь-ласка, теперішні розцінки навсяк випадок на кесарево, бо у мене вузький таз і до кого мені порадите звернутись на Мечнікова. Мені 27 і перші роди, ще й до того низька (152 см) і зараз важу 44 кг…

 • Марія

  ну я знаю 800 дол.-1000 дол) Раджу Герчаківського)! Він спеціаліст хороший!)

 • Ярина

  Доброго вечора усім!
  Хотіла народжувати в Герчаківського ( роди на кінець лютого – початок березня ),зателефонувала йому, а він сказав, що має на цей період багатьох вагітних.
  Трохи розчарувалась, але в мене був і другий варіант Степанчак М.Й.( порадила лікар в жіночій консультації ), зателефонувала,домовилась про зустріч. Чоловік дуже приємний, серйозний , говорить по суті і дуже добрий на вигляд).
  Казав звертатись чи телефонувати у будь-який момент. Скоро знову на консультацію піду, але тепер з чоловіком.

  Дівчатка в кого було тазове передлежання на 32 тижні,що робити крім вправ і чи є шанси народити без кс?

  Марія а звідки такі ціни 800 – 1000 доларів?
  Доречі скільки Степанчак бере?

  • Арина

   Думаю при вашому терміні вже можна іти домовлятись…зазвичай з 30-го тижня і вам спокійніше, якщо вже домовитесь;)
   А дільнича час затягує, щоб під кинути потім свого лікаря, так як варіантів вже буде тоді небагато!!!

  • Даша

   300-400доларів кесерево,але люди,немає в лікарів такси,це якийсь жах.скільки людина може дати стільки дає.принаймі Усик такий.

 • Оля

  Привіт! Хто народжував у Чернової Марти Олександрівни, як вона як лікар?

 • Мар'яна

  Марія, дякую )а коли іти домовлятись? у мене 4 тиждень піде, а ліккар каже нешвидше 36..бо всі аналізи в нормі. Так як я тут і на інших форумах почитала бажано швидше не лягати в роддом,а їхати коли між схватками по 10 хв..бо лікарка ще нічого не казала..?

  • Марія

   Коли я лежала у відділенні «патології» зі мною лежало дві дівчинки на кс, говорили в середньому 800-1000 дол.) Так всі говорять))) Хоча ще залежить від лікаря!!!! Думаю точно не менше! На операцію, лише потрібно приблизно 1000 грн на медикаменти) А ніхто не говорив, що Герчаківський за кс розтин бере 800-1000 дол)Йде мова про всіх решту! за нього я не можу сказатив в такому випадку , скільки він бере)

  • Марія

   Домовлятись потрібно приблизно 33-36 т.) Ше маєте багато часу)

   • Ярина

    А якщо мені потрібно кесарський, а я не маю ні 800 ні 1000 доларів,то що тоді робити?

 • ліля

  Привіт! Я народжувала в Черновоі Марти Олександрівни. Задаволена на всі 100%- факовістю,все пояснює і розказує , як правильно себе вести в пологах, що і для чого робить.Пологи в мене були не з простих, але донечка це диво, зров»єм якоі, я завдячую лікарю. Уважна, чуйна, після пологів заходила по 2 рази на день. І єдина хто навчив зціджуватись( що масажистка що акушерки цікавились тільки подякою). Моя сусідка по палаті навіть обурювалась- своєму лікарю подякувала більше, ніж я , а уваги в неі було менше. Так що Оля, не сумнівайтесь- ви оберете фахового лікаря.

  • Олена

   Напишіть будь-ласка її номер телефону

 • luba

  Привіт чи може хтось сказати скільки бере Усик за роди

  • Даша

   Усик бере скільки даш.і дуже він класний.ми з чоловіком 200доларів давали.

 • Маряна

  Привіт усім! Маю народжувати в березні і мені дільничний геніколог радить в Басистюка Андрія Волод.(Мечнікова) Тут прочитала і позитивні,і негативні відгуки. В результаті,заплуталась…Напишіть хто знає корисну інформацію для мене. І ще -чи справді слабенька педіатрія на Мечнікова? Буду вдячна.

  • Олена

   І мені його радять якщо щось знаєте напишіть olenochka.88@mail.ru

 • Наталі

  Доброго вечора! Дівчата, тиждень тому, як народжувала. Роди приймав Герчанківський Володимир Йосипович можу лише сказати, що це справді лікар від Бога.Під час пологів він постійно був поряд. І це все брехня, що Герчанківський бере 800-1000 доларів. Скільки спілкувалась з дівчатами, що народжували в нього і також мені він ціни не сказав, скільки дасьте зате подякує. Дякую йому за синочка!

  • Арина

   У вас були природні пологи?!
   На пишіть скільки ви платили Герчаківському, або хоч приблизно, так би мовити, щоб не обідити.

   • Марія

    За природні пологи в середньому Герчаківський бере 2000-2500 грн)

    • Ірина

     Категорично незгідна!
     Герчаківський цін не називає, скільки даш, мені ще й здачу дав, чим була просто шокована! Давайте по можливості, а не «в середньому бере», нема в цього лікаря середніх такс!!!

     • Марія

      Родила в далекому 2008.Герчаківський був ще дуже молодий,а здачу давав вже тоді.Роди коштували 1000-1300.Ядала 1000,віддав 400 назад.Я була шокована.Згадую його досі з приємністю.Рада що з роками він не зіпсувся

 • Наталі

  Мені перейми викликали і пробивали води, але родила сама. Лікареві дали 300 доларів

  • Арина

   Ви переношували вагітність, шо такі заходи?!
   Як зараз на Мечникова сімейні палати (платні), щось можете про них сказати?

   • Наталі

    Так, переношувала 4 дні. Стосовно платних палат, незнаю.Я лежала в звичайній. Палата на двох людей, всередині лише умивальник, туалет та душ на коридорі.І обов’язково беріть свою постіль, бо з цим там проблеми.

    • юлія

     Тобто 4 дні пілся ПДП це і було основною причиною того, що пологи по суті викликали? Але ж нормальна вагітність – це 38-42 тижні. і у вас ще було принаймні 1,5 тижні запасу ? Як на мене- це зовсім не у плюс лікарю.

 • Іра

  Дівчатка , всім привіт! Пост фактум звітуюсь- родила перед самим Новим роком 31.12.13р. в прекрасної лікарки- Попович Алли Іллівни, чомусь мало про неї написано. Дуже переживала, бо останнє Узі показало, що моє дитя два рази обмотане пуповиною, і повернуте попкою донизу. Незважаючи на всі прогнози лікарки з моєї ЖК,що буде кесарський, родила сама, з невеличким розрізом!!! і все завдяки Аллі Іллівні,яка не відходила від мене всі роди! Це-лікар від Бога! Всім рекомендую!!!! Легких вам родів!

 • Олеся

  Народжувала у грудні 2012р.у Верхівської С.М.Друге кесарське, лікарка супер, зробила все дуже добре, рубець акуратний. За гроші не каже, скільки даш і відношення від цього не змінюється. Анестезіолог теж хороший, заходив по кілька разів на день, імені не памятаю.
  Дуже багато хорошого чула про Герчаківського.
  Умови у лікарні нормальні,а щодо грошей то справді на кожному поверсі треба заплатити на відділення, при виписці заплатити за кожну довідку.
  В загальному пішло тисячу доларів.

 • Ольга

  Дівчата, хто знає скільки бере Чернова Марта Олександрівна за пологи і як вона як лікар? Дякую! Бо порадили до неї, а тут дуже мало відгуків.

 • Софійка

  Всім привіт! Родила в листопаді 2013 р.на Мечникова в Попович Алли Іллівни. Можу сказати, що родила без розривів і жодних надрізів, завдяки моїй лікарці, і акушерка теж хороша попалась! Донечка моя народилась справжньою моделлю-довжиною 55 см і вагою 4200 г, але все ціле. Дякую всім!! Рекомендую..

 • іраі

  привіт.маю родити в квітні…..лікарка Бегер О.С.хто в неї родив напишіть.дякую….

 • Катерина

  Народжувала у грудні минулого року. Мої другі пологи ( перші на Батальній). Федина Роман Григорович як лікар дуже хороший спеціаліст. Він говорить, що лікарі – це пензлі у руках Господніх. Все добре. Завдяки його методам пологи пройшли дуже швидко. Одне «але» – це його ставлення до людини… досить зверхнє. Читала раніше відгуки про нього… цікаво, чому такі зміни?

  • Наталія

   Мені незабаром народжувати у Федини Р.Г.,переживаю ,що означає : Одне «але» – це його ставлення до людини…досить зверхнє?

   • Катерина

    Він не церемониться з пацієнтами, в деяких випадках досить грубий і зверхній. Як сказав, так має бути. Але повторюю, що роботу свою знає і виконує відмінно.

 • Ярина

  Привіт)
  Підкажіть в кого був кесарський в Анни Дмитрівни Малої-Гресик? Як все пройшло? Скільки грошей бере?
  Радять мені також Кухаєвич Ірину Богданівну, не можу оприділитись.

 • катя

  Добрий день скажіть про лікаря Кухаєвич І.Б і який вона спеціаліст

 • Оля

  Привіт, скільки зараз бере за роди Мала-Гресик А.Д, маю через кілька днів в неї народжувати,і решта мед., персоналу?

  • Любов

   Що значить скільки бере??? Мало того, що зі всім своїм, то щей плати їм??? Заробітну плату їх платять!!! Скільки можна корупцію розвивати, самі ж псуємо тих лікарів хабарями, а потім дивуємося – чого воно так?

 • ОЛЯ

  Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли закривають роддом на мечнікова?

 • Ярина

  Ще не скоро, наскільки знаю
  Найближчим часом мають закрити Джамбула

 • Наті

  А коли саме закривають Джамбула?Вагаюсь між Мечнікова і Джамбула….Решта навіть не розглядаю.Перші пологи приймав Усик,вчора подзвонила,щоб домовитись про другі (середина березня),сказав,що буде у відпустці((( Розгубилась я.Радять також Кухаєвич…

 • Ярина

  Наті, я точно не знаю коли, сказали найближчим часом, можу попитати і вам сказати)
  Батальна закрита до кінця року, в медінституті я б не народжувала ( якось швидка мене туди завезла, коли стало зле приблизно на 20 тижні ) , враження жахливі.
  Мечнікова дуже люблю, кілька раз приходила до лікарки, яка буде приймати пологи і не уявляю, що народжувала б в іншому місці)

 • Ірина

  Народила прекрасну донечку 6 лютого 2014 року у Володимира Герчаківського. Дуже задоволена лікарем, справді лікар від Бога, таких напевне нема))) Наполіг лягти в патологію після 40 тижня, щоб бути під наглядом, попри мої благання відмовлявся штучно стимулювати пологи, так як ще був час чекати,дуже вдячна за це!!!Так як природа не заставила себе чекати!!! Кілька раз в день відвідував в патології і потім після пологів, всім хто сумнівається чи варто до нього іти, ідіть, до речі в нього ангельське терпіння, бо мене витримати ну дуже важко))) Ще раз повторюся,лікар супер!!!

 • Катерина

  Народжувала на Мечнікова в травні 2013. моїм лікарем була Винник Ольга Володимирівна. Хоча лікарем цю самовпевнену, зарозумілу, меркантильну жінку назвати важко. Відношення було людське лише тоді, коли в кишеню при огляді на підтримці 100 грн поклала. Та діватись вже було нікуди, багато хто її рекомендував як кваліфікованого фахівця і я довірила найдоржче і зробила найбільшу в житті помилку. Під час пологів в мене піднявся дуже високий тиск, мені було настільки зле. що я втрачала свідомість, як таких схваток не було лише біль постійна внизу живота і з цим всім вона пустила мене в роди, коли всі показники були кесирити. 10 годин були перейми, родила хлопчика, не дихав, був весь синій. В кінцевому результатів дитини гіпоксично-ішемічне ураження цнс тяжкого ступеня. Дитині 8 місяців, а вона не розвивається взагалі, головки не трмає, не плаче, не сміється, не сидить, не бачить, не чує…лікарі назвали дитинку «рослинка». Пані Винник сказала, що виною всьому мій тиск і те, що не розійшовся таз, дитинка билась в кістки тазу голівкою. Сьогодні бути таким кваліфікованим лікарем, місяць спостерігати за мною на підтримці і не бачити явного?! Винник потім прийшла і сказала мені, що перше ми рятуєм маму, а потім, як вдасться дитину. Пані Винник у виписці навіть не вказала. що у мене були важкі роди, так як усі показники були для кесарового розтину, просто спасла себе. А як жити далі нашій сім»ї?! Скільки та дитинка пережила реанімацій, зупинок дихання і т.д.. а такі лікарі продовжують далі працювати і згрібати шалені кошти, щоб їхні діти по штатах роз»їжджались. Ще зовсім недавно моє дитятко здоровеньке копало ніжками у животику, а тепер лежить майже нерухоме. Пані Винник за кілька годин зломала життя мені, чоловіку, зломала все життя нашій дитинці, зробила з нього каліку назавжди, і батьки наші страждають бачачи нас такими і внука маленького такого. Наше життя вмить припинилось, стало чорне все навкруги. Дорогі мамусі хто буде чути про високваліфікованість ВИННИК ОЛЬГИ ВОЛОДИМИРІВНИ не вірте і відмовляйте усіх, хто хоче довірити їй найголовніше у своєму житті. Усі невролог, лікарі, масажисти та інші люди в один голос говорять – вина лікаря, яка просто повинна була прокесерити. Як тепер жити далі я не знаю, жити просто не хочеться…а хочеться лише плакати, плакати, плакати від такої безвиході. Бережіть своїх діток від таких «ЛІКАРІВ».

 • Олена

  Дівчатка, хто народжував в лікаря Кухаєвич або хтось щось за неї чув відгукніться будь ласка!

 • Наталя

  Народжувала на початку лютого в лікаря Мала-Гресик Анна Дмитрівна.Дуже розумна,досвідчена,уважна. Вага синочка 4100 (56см) і жодних розривів. Професіонал своєї справи.

  • Ольга

   Не підкажете, Анна Дмитрівна робить плановий КР?

 • ОЛЯ

  Доброго дня! Хто знає Беген Оксану Степанівну? Дівчата, хто народжували в неї, скажіть свої враження про неї, як про лікаря. І напишіть, будь ласка, її номер телефону. Буду дуже вдячна!

  • Myroslava

   Відгуки позитивні! Читала їх багато! Сама планую з нею звязатись, народжувати в травні! Тел: 0 (50) 502 89 16

 • Надія

  Народжувала в листопаді 2013 в Усика Валентина Степановича. Дуже задоволена, багато говорять, що так як він Начмед то постійно зайнятий і ніколи не приходить до своїх породіль, так скажу, про себе, народжувала вперше, тому приїхала в роддом завчасно на 39 тижні, лежала в 5-ій палаті у палатної лікарки Костюченко Світлани Григорівни (теж дуже хороша людина і спеціаліст). Вона вела мою історію і все йому доповідала про мій і дитинки стан здоровя. А Усик приходив коли мав вільну хвилинку на протязі дня. На пологах був присутній зі мною чоловік – родила дівчинку (слухала все що мені говорив Усик і його колеги) все пройшло чудово, а після того як мене з дитинкою перевели у палату, кожного дня аж до виписки Валентин Степанович о 8 годині. Щодо оплати, суму він неназиває, чоловік заплатив 300 у.о і спитав чи так буде добре чи ще додати, він сказав, що так добре. Такщо дуже задоволена, якщо хтось хоче в нього народжувати, можу дати номер телефону.

  • Даша

   Повністю підтримую.Усик суперовий лікар.

 • Наті

  Я теж народжувала в Усика перший раз…Тепер він каже,що буде у відпустці в той час (середина березня)….Данков тільки в середині березня виходить з відпустки (таке чула…)…Щось мені того разу ні туди,ні сюди) Не знаю що робити.Бо з 10 березня чекати можна щохвилини!

 • Лена

  Дівчатка,напишіть що чули про Брилінську Наталію Осипівну…..бо маю в неї народжувати,а відгуків зовсім немає..

  • Ірина

   Я родила в Герчаківського, перед родами лежала в патології і палатною була Наталя Осипівна. Дуже приємна панянка, часто приходила, про мій стан і дитинки передавала лікарю))
   Я незнала що вона роди теж приймає, коли у мене почалися схватки, вона мене оглянула і перевела в родзал перед звонила сама лікарю і вночі під час потуг побачила іі ))) думала здалось, як потім виявилось, вона вночі приіхала на пологи до дівчинки з якою я була потім в післяподоговій. Роди пройшли в неї швидко, бо то 2-га дитина, мала здається пару швів, після родів часто заходила, сама обробляла шви;)
   Назвала ціну, дівчинка дала меншу сумму, вона подякувала і сказала звертатись з будь яких питань. Думаю якщо будете в неї родити не пошкодуєте. Вона ще часто асистує на кесарських!

   • Наталя

    Якщо перечитувати уважно відгуки, складається враження піаркомпанії Герчаківського, та досить вже, сподіваюсь читачки мудріші, ніж дописувачки і зроблять правильні висновки…У Герчаківського свої ньюанси по веденню пологів, і багато дівчат порвались під його приємну усмішку, але критикувати і про все-все писати не хотілось би…ЕНа Мєчнікова багато достойних лікарів, справжніх профі.

    • Ірина

     Якщо ви не бачите, коментар про Брилінську!!
     А написала в кого родила сама і жодного слова в коментарі немає як пройшли мої роди у Герчаківського, тому де ви побачили піар не розумію !!! Читайте УВАЖНІШЕ!!!
     Якщо у вас особисті враження то пишіть, а писати багато провал ось….то як десь хтось чув, на пишіть свою історію, а читачі самі зроблять висновки!

     Я сама завдяки цьому форуму обрала лікаря і можу сказати що цікавішим є власний відгук породіллі а не хтось десь сказав!!!

     • Наталя

      Ірино, це у вас проблеми з увагою!!! Я акцентувала на багатьох відгуках, а не тільки конкретно ВАШОМУ. Я навмисно нікого не рекламую, хоча в цьому роддомі працює більше 10 років моя сестра, і знаю я багато… Просто дістало читати про Герчаківаського, не вартує уваги цей лікар аж стільки, а читачі мають знати , що тут піарять конкретного лікаря і бути обережнішими.

    • Ірина

     Наталя, то може варто поділитися тим, що ви знаєте, можливо коментар ваш стане комусь в пригоді!!!
     Про Герчаківського я нічого поганого не чула, багато друзів і знайомих в нього родили, тому вважаю що про нього правдиво відгуки, якщо у вас інша інформація , то напишіть!!!

     P.S. Ваш перший коментар не був окремим, а відповіддю на мій про Брилінську!

     • юлія

      А я напишу, чому у Герчаківського так все «супер». Тому що він завідомо не бере проблемних пацієнток ( щоб форс-мажорів на пологах не