роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Обласна лікарня Львів (Львівська обласна клінічна лікарня) відділення щелепно-лицевої хірургії, щелепно-лицевий хірург

Отзыв добавил(а): Ірина
Відгук:

Хочу залишити відгук про Філіпську Тетяну Антонівну, обласна клінічна лікарня Львів, відділення щелепно-лицевої хірургії, щелепно-лицевий хірург.
Ніколи не довіряйте лікарю «як Богу». Нещодавно лікувалась в обласній клінічній лікарні, у відділенні щелепно-лицевої хірургії, у Філіпської Т.А. Лікувалась впродовж трьох місяців з приводу флегмон та абсцесів. Причин стоматологічних не було виявлено, але флегмони та абсцеси виникають все частіше – в результаті на обличчі безліч деформуючих рубців. Я була у розпачі… Почала приймати антидепрессанти… Одного разу мій товариш – лікар-діагност, з 20-ти річним стажом роботи, розповів мені про синдром Мюнхаузена, в якому часто підозрівають пацієнтів, коли не можуть встановити діагноз. Звичайно, я про все без вагань, розповіла лікуючому лікарю, а саме Філіпській Т.А., оскільки вірила їй «як Богу» і не бачила тут нічого страшного, в тому, що я знаю назву цього захворювання психіки і … отримала результат… Людина, якій я так вірила, звинуватила мене саме у цьому… При тому за період трьох місяців, що я лікувалась у неї, я їй «віддячувалась», загальна сума склала 15000грн. Але у неї ніколи не було часу ні прокоментувати свої назначення, ні вислухати те, що їй говориш. Тетяна Антонівна працює під девізом «прийняти побільше пацієнттів, витративши при цьому мінімум часу». Але усіх ж грошей на світі не заробиш… А за цим усім стоїть чиєсь здоров»я і чиєсь життя… Але Тетяна Антонівна, коли бачить, що ситуація безвихідна, а часу для вирішення у неї немає, бо з втраченим часом можна втратити нових пацієнтів, а з ними і нові гроші, швидко вирішує все так, як їй вигідно. З психікою у мене все гаразд, і жодного синдрому Мюнхаузена у мене немає, швидше навпаки я панічно боюсь лікарів, проблема лише в тому, що абсцеси появляються і дальше, в результаті з’являються все нові рубці на обличчі. Здала аналізи – імунологічні дослідження – була на консультації у імунолога, виявлено ім.недостатність, та ще багато змін, сказали, що саме проблеми з імунітетом можуть приводити до виникнення флегмон, сказали, що потрібно лікуватись. Але як тепер я можу повірити лікарям і взяти рецепт з їхніх рук, якщо мене зрадила людина, якій я вірила «як Богу»?

Рекомендация к посещению и оценка: Не довіряйте лікарю «як Богу». Філіпську Тетяну Антонівну (обласна клінічна лікарня Львів) не раджу.

Обласна лікарня Львів відгуки пацієнтів про лікарню та лікарів. Львівська обласна клінічна лікарня залишайте відгуки.

Львівська обласна клінічна лікарня. Обласна лікарня Львів

Якщо ви шукаєте інформацию про лікарні Львова відгуки та інше – то ви попали за адресою. На цьому сайті читайте про Львівська обласна клінічна (Обласна лікарня Львів) та інші лікарні міста. лікарняВисловлюю свою велику вдячність і повагу лікарям-хірургам Стенику Роману Володимировичу та Захарусю Мар’яну Богдановичу за високий професіоналізм, вміння та відповідальність у своїй роботі. Часто їм доводиться виправляти помилки своїх колег з районів, беручи на себе велику відповідальність за здоров’я і життя дітей. Особлива подяка Мар’яну Богдановичу за розуміння,бажання допомогти, доброзичливість, повагу до своїх пацієнтів та їхніх батьків, вміння підбадьорити, людяність,терпеливість, привітність. Впевнена, що такі ЛІКАРІ врятують не одну дитину Обласна лікарня Львів – раджу звертатися, але читайте відгуки про лікарню.

львівська обласна лікарня у Львові

Обласна лікарня Львів туди я зверталася три рази. Але зверталася також и і в 5 лікарню Львова. Якщо Вам не повезло і Ви попали на 5й поверх в гематологічне віділення – умови ніяки, відношення медперсоналу і того гірше (притому що за гроші!) Якщо Вам призначили лікаря Басову Ольгу Олексіївну – негайно!!!!! просіть щоб її поміняли на якогось інщого лікаря(якщо хочете вийти живим із лікарні),вона не компетентна як лікар (або принайми веде себе так), відношення до хворих гірше нема куди і ще раз повторююсь – і це за гроші! Якщо хтось би попередив мене так як я Вас, то все може було би інакше. Так що бажаю Вам всім здоров»я і ніколи не попадати в руки лікарів, як Басова О.О. Львівська обласна клінічна лікарня

Обласна лікарня Львів. Львівська обласна клінічна лікарня.

Обласна лікарня Львів туди я ходила лікуватися і у мене були не дуже гарні враження від цієї лікарні. не тільки дорого народжувати діточок, дорогим є і обстеження у лікаря гінеколога.
оскільки я працюю в центрі, то мені зручніше вибігти з роботи під час обіду, тому й обираю краще з того, що є в центрі нашого міста.
десь біля 3-х років (раз в рік), я відвідувала лікаря в залізничній лікарні, думала вона найкраща – привітна, хороше ставлення до пацієнтів, а головне все швидко – зробила аналізи, а результат відомий максимум через день, але минулої весни трохи застудилась (дістала запалення лівого яєчника), звичайно мене швидко вилікували, пила я дорожезні ліки, хоч суть не в тому. лікарка, яка оглядала мене вже 3 роки (але за рахунок того, що пацієнтів у неї дуже і дуже багато візуально мене точно не пам’ятає), на останньому сеансі (коли мій яйник вже здоровий) каже, що у мене є загиб матки і завагітніти я зможу тільки в спеціальній позі. певно, що моя реакція була обурлива «чому мені про це ніколи не говорили» на що я почула просту відповідь «ми з вами лікували запалення, а про загиби розмови не було» . Львівська обласна клінічна лікарня мені не сподобалась тому що там працюють лікарі до яких я не раджу звертатися.

4 комментария, написать комментарии (отзывы) к Обласна лікарня Львів (Львівська обласна клінічна лікарня) відділення щелепно-лицевої хірургії, щелепно-лицевий хірург

 • Андрей

  Я также был на консультации у Филипской Т.А. Действительно, обратил внимание на то, что она на каждого пациента уделяет не больше пяти минут. У меня с собой были снимки и МРТ, снимки посмотрела вскользь, а МРТ даже не смотрела, и сразу хотела назначить день операции – «хоть завтра». Но, очевидно, пятое чувство меня не подвело и я оперировался в частной клинике. Кстати, все говорят, что в частной клинике очень дорого, но сумма названа мне за операцию в областной клинической больнице Филипской ничем не отличалась от суммы, которую я уплатил в частной клинике. Разница лишь в том, что я уплатил за качество, а не за халатность и хамство. Надо было Вам лечиться в частной клинике, дороже Вам бы это не обошлось.

 • Ірина

  Ось вже минуло більше року, як я лікувалась у ФІЛІПСЬКОЇ ТЕТЯНИ АНТОНІВНИ – хірурга вищої категорії (саме це повторювала вона на кожному прийомі, набиваючи собі ціну). Через чотири місяці після лікування у «ЛІКАРЯ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ» та після її бредового діагнозу причина виникнення абсцесів була встановлена – лейкемія, з багатьма іншими супутніми діагнозами – хронічний сепсис, асцит, цироз, спленогепатомегалія. Але найгірше, що окрім обличчя у мене вже перегнили ноги, в результаті чого розвився виражений лімфостаз, і зараз мені дуже важко ходити (про взуття, в яке поміщаються мої ноги, вже і нема що говорити). Я на інвалідності. Ось такий результат я отримала лише через те, що у ФІЛІПСЬКОЇ вистарчило часу лише на те, щоб задовольнити свої амбіції бредовим діагнозом. Якщо б після консультації у професора імунолога (до речі, за свою присутність на консультації ФІЛІПСЬКА взяла 200 доларів), який і ставив попередній діагноз хронічний сепсис, взяли кров на посів, як і повинно бути, на фоні підвищеної температури, то мені би вдалось уникнути багатьох проблем, звичайно, що не лейкемії, але хоча б ноги не були у такому стані. Але, оскільки у ФІЛІПСЬКОЇ завжди не було часу, то перед тим, як взяти кров на посів, про температуру вона і не запитала – зате ФІЛІПСЬКА вважала, що температуру важливо міряти лише через дві години після ін’єкції димедролу з анальгіном для того, щоб поставити свій бредовий діагноз. Спочатку, я мріяла про те, що отримавши «кінцевий результат», я доведу ФІЛІПСЬКІЙ, на скільки вона не права, адже я знала, що я не ідіот і жодним синдромом Мюнхаузена не страдаю. Але, отримавши діагноз, який є вироком… залишилась одна пустота… Я ще навіть їй не віднесла заключення онколога і просто не глянула в очі… Хай розсудить Бог… А я зі своїм синдромом Мюнхаузена мовчки пройшла усю хіміотерапію, «повзаючи» на роботу з усіма характерними побічними ефектами лікування. Лікарю-онкологу, звичайно, що я розказала про лікування у ФІЛІПСЬКОЇ та її діагноз, тому він пішовши на компроміс, розписав схему таким чином, що я усі внутрішньовенні вливання отримувала по вихідних. Лікарняний лист на чотири місяці я просто викинула. Тільки те, що випало волосся після хіміотерапії приховати не вдається… Ось такий результат я отримала після лікування у ФІЛІПСЬКОЇ… Тому, коли Ви бачите, що лікаря цікавлять лише гроші, а на усе інше у нього не має часу, то тікайте звідти чим швидше, бо втратите віру в усіх і в усе. А в моєму випадку може це і краще, адже лейкемія це рано чи пізно, а все одно вирок… А у ФІЛІПСЬКОЇ звичайно, що все гаразд, вона дальше шукає «лохів», на яких можна добре заробити, і зовсім не має часу подумати про те, що калічить чиєсь життя і при цьому ще виявляє незадоволення, коли чує про себе негативні відгуки.

 • Леся

  Сьогодні приїхала з дитиною в травмпункт. Коли наші лікарі і медсестри спустяться на землю? Я не приїхала до них до дому і немаю намірів дивитись на їх кислі і важні морди. Необхідно переходити на платну медицину. Я переважно ходжу в приватні клініки, на жаль цього разу сталося неприємність і вирішила не чекати запису а відвідати наших медикі. Культури у них нуль, а вони ще хочуть щоб ти їм в кишені пхала побільше. Необхідної консультації не отримала . Лікар сказав, що не знає і відправив на Орлика. Всім лікарям і їх сімям бажаю долі їх паціентів

 • Ірина

  Щиро хотіла подякувати дитячому хірургу Львівської Обласної Клінічної Лікарні Конику Миколі Володимировичу.У три рочки під час медогляду у мого сина виявили вроджену ваду серця -дірочку в серці 9 мм.Довго не наважувалась робити операцію.Мені порадили звернутись до Коника М.В. Микола Володимирович виявився дуже доброю і чуйною людиною, а ще це хірург від Бога, який живе своєю роботою.Місяць тому він прооперував мого синочка.Операція пройшла добре.Після операції я з дитиною лежали в окремій дитячій палаті, що дуже порадувало.Дуже вдячна усьому медперсоналу, лікарю-анестезіологу, медсестрам, усі були дуже уважними і дбали про мою дитину.Окрема подяка Віталію Федоровичу.Я дуже вдячна, що в такий нелегкий для мене час мені зустрілись такі хороші люди. Хочу порадити батькам хворих діток,щоб не боялись і звертались до Коника М.В. Він і його команда-справжні професіонали.

Написать комментарий