роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Обласна лікарня Львів (Львівська обласна клінічна лікарня) відділення щелепно-лицевої хірургії, щелепно-лицевий хірург

Отзыв добавил(а): Ірина
Відгук:

Хочу залишити відгук про Філіпську Тетяну Антонівну, обласна клінічна лікарня Львів, відділення щелепно-лицевої хірургії, щелепно-лицевий хірург.
Ніколи не довіряйте лікарю «як Богу». Нещодавно лікувалась в обласній клінічній лікарні, у відділенні щелепно-лицевої хірургії, у Філіпської Т.А. Лікувалась впродовж трьох місяців з приводу флегмон та абсцесів. Причин стоматологічних не було виявлено, але флегмони та абсцеси виникають все частіше – в результаті на обличчі безліч деформуючих рубців. Я була у розпачі… Почала приймати антидепрессанти… Одного разу мій товариш – лікар-діагност, з 20-ти річним стажом роботи, розповів мені про синдром Мюнхаузена, в якому часто підозрівають пацієнтів, коли не можуть встановити діагноз. Звичайно, я про все без вагань, розповіла лікуючому лікарю, а саме Філіпській Т.А., оскільки вірила їй «як Богу» і не бачила тут нічого страшного, в тому, що я знаю назву цього захворювання психіки і … отримала результат… Людина, якій я так вірила, звинуватила мене саме у цьому… При тому за період трьох місяців, що я лікувалась у неї, я їй «віддячувалась», загальна сума склала 15000грн. Але у неї ніколи не було часу ні прокоментувати свої назначення, ні вислухати те, що їй говориш. Тетяна Антонівна працює під девізом «прийняти побільше пацієнттів, витративши при цьому мінімум часу». Але усіх ж грошей на світі не заробиш… А за цим усім стоїть чиєсь здоров»я і чиєсь життя… Але Тетяна Антонівна, коли бачить, що ситуація безвихідна, а часу для вирішення у неї немає, бо з втраченим часом можна втратити нових пацієнтів, а з ними і нові гроші, швидко вирішує все так, як їй вигідно. З психікою у мене все гаразд, і жодного синдрому Мюнхаузена у мене немає, швидше навпаки я панічно боюсь лікарів, проблема лише в тому, що абсцеси появляються і дальше, в результаті з’являються все нові рубці на обличчі. Здала аналізи – імунологічні дослідження – була на консультації у імунолога, виявлено ім.недостатність, та ще багато змін, сказали, що саме проблеми з імунітетом можуть приводити до виникнення флегмон, сказали, що потрібно лікуватись. Але як тепер я можу повірити лікарям і взяти рецепт з їхніх рук, якщо мене зрадила людина, якій я вірила «як Богу»?

Рекомендация к посещению и оценка: Не довіряйте лікарю «як Богу». Філіпську Тетяну Антонівну (обласна клінічна лікарня Львів) не раджу.

Обласна лікарня Львів відгуки пацієнтів про лікарню та лікарів. Львівська обласна клінічна лікарня залишайте відгуки.

Львівська обласна клінічна лікарня. Обласна лікарня Львів

Якщо ви шукаєте інформацию про лікарні Львова відгуки та інше – то ви попали за адресою. На цьому сайті читайте про Львівська обласна клінічна (Обласна лікарня Львів) та інші лікарні міста. лікарняВисловлюю свою велику вдячність і повагу лікарям-хірургам Стенику Роману Володимировичу та Захарусю Мар’яну Богдановичу за високий професіоналізм, вміння та відповідальність у своїй роботі. Часто їм доводиться виправляти помилки своїх колег з районів, беручи на себе велику відповідальність за здоров’я і життя дітей. Особлива подяка Мар’яну Богдановичу за розуміння,бажання допомогти, доброзичливість, повагу до своїх пацієнтів та їхніх батьків, вміння підбадьорити, людяність,терпеливість, привітність. Впевнена, що такі ЛІКАРІ врятують не одну дитину Обласна лікарня Львів – раджу звертатися, але читайте відгуки про лікарню.

львівська обласна лікарня у Львові

Обласна лікарня Львів туди я зверталася три рази. Але зверталася також и і в 5 лікарню Львова. Якщо Вам не повезло і Ви попали на 5й поверх в гематологічне віділення – умови ніяки, відношення медперсоналу і того гірше (притому що за гроші!) Якщо Вам призначили лікаря Басову Ольгу Олексіївну – негайно!!!!! просіть щоб її поміняли на якогось інщого лікаря(якщо хочете вийти живим із лікарні),вона не компетентна як лікар (або принайми веде себе так), відношення до хворих гірше нема куди і ще раз повторююсь – і це за гроші! Якщо хтось би попередив мене так як я Вас, то все може було би інакше. Так що бажаю Вам всім здоров»я і ніколи не попадати в руки лікарів, як Басова О.О. Львівська обласна клінічна лікарня

Обласна лікарня Львів. Львівська обласна клінічна лікарня.

Обласна лікарня Львів туди я ходила лікуватися і у мене були не дуже гарні враження від цієї лікарні. не тільки дорого народжувати діточок, дорогим є і обстеження у лікаря гінеколога.
оскільки я працюю в центрі, то мені зручніше вибігти з роботи під час обіду, тому й обираю краще з того, що є в центрі нашого міста.
десь біля 3-х років (раз в рік), я відвідувала лікаря в залізничній лікарні, думала вона найкраща – привітна, хороше ставлення до пацієнтів, а головне все швидко – зробила аналізи, а результат відомий максимум через день, але минулої весни трохи застудилась (дістала запалення лівого яєчника), звичайно мене швидко вилікували, пила я дорожезні ліки, хоч суть не в тому. лікарка, яка оглядала мене вже 3 роки (але за рахунок того, що пацієнтів у неї дуже і дуже багато візуально мене точно не пам’ятає), на останньому сеансі (коли мій яйник вже здоровий) каже, що у мене є загиб матки і завагітніти я зможу тільки в спеціальній позі. певно, що моя реакція була обурлива «чому мені про це ніколи не говорили» на що я почула просту відповідь «ми з вами лікували запалення, а про загиби розмови не було» . Львівська обласна клінічна лікарня мені не сподобалась тому що там працюють лікарі до яких я не раджу звертатися.

23 комментария, написать комментарии (отзывы) к Обласна лікарня Львів (Львівська обласна клінічна лікарня) відділення щелепно-лицевої хірургії, щелепно-лицевий хірург

 • Андрей

  Я также был на консультации у Филипской Т.А. Действительно, обратил внимание на то, что она на каждого пациента уделяет не больше пяти минут. У меня с собой были снимки и МРТ, снимки посмотрела вскользь, а МРТ даже не смотрела, и сразу хотела назначить день операции – «хоть завтра». Но, очевидно, пятое чувство меня не подвело и я оперировался в частной клинике. Кстати, все говорят, что в частной клинике очень дорого, но сумма названа мне за операцию в областной клинической больнице Филипской ничем не отличалась от суммы, которую я уплатил в частной клинике. Разница лишь в том, что я уплатил за качество, а не за халатность и хамство. Надо было Вам лечиться в частной клинике, дороже Вам бы это не обошлось.

 • Ірина

  Ось вже минуло більше року, як я лікувалась у ФІЛІПСЬКОЇ ТЕТЯНИ АНТОНІВНИ – хірурга вищої категорії (саме це повторювала вона на кожному прийомі, набиваючи собі ціну). Через чотири місяці після лікування у «ЛІКАРЯ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ» та після її бредового діагнозу причина виникнення абсцесів була встановлена – лейкемія, з багатьма іншими супутніми діагнозами – хронічний сепсис, асцит, цироз, спленогепатомегалія. Але найгірше, що окрім обличчя у мене вже перегнили ноги, в результаті чого розвився виражений лімфостаз, і зараз мені дуже важко ходити (про взуття, в яке поміщаються мої ноги, вже і нема що говорити). Я на інвалідності. Ось такий результат я отримала лише через те, що у ФІЛІПСЬКОЇ вистарчило часу лише на те, щоб задовольнити свої амбіції бредовим діагнозом. Якщо б після консультації у професора імунолога (до речі, за свою присутність на консультації ФІЛІПСЬКА взяла 200 доларів), який і ставив попередній діагноз хронічний сепсис, взяли кров на посів, як і повинно бути, на фоні підвищеної температури, то мені би вдалось уникнути багатьох проблем, звичайно, що не лейкемії, але хоча б ноги не були у такому стані. Але, оскільки у ФІЛІПСЬКОЇ завжди не було часу, то перед тим, як взяти кров на посів, про температуру вона і не запитала – зате ФІЛІПСЬКА вважала, що температуру важливо міряти лише через дві години після ін’єкції димедролу з анальгіном для того, щоб поставити свій бредовий діагноз. Спочатку, я мріяла про те, що отримавши «кінцевий результат», я доведу ФІЛІПСЬКІЙ, на скільки вона не права, адже я знала, що я не ідіот і жодним синдромом Мюнхаузена не страдаю. Але, отримавши діагноз, який є вироком… залишилась одна пустота… Я ще навіть їй не віднесла заключення онколога і просто не глянула в очі… Хай розсудить Бог… А я зі своїм синдромом Мюнхаузена мовчки пройшла усю хіміотерапію, «повзаючи» на роботу з усіма характерними побічними ефектами лікування. Лікарю-онкологу, звичайно, що я розказала про лікування у ФІЛІПСЬКОЇ та її діагноз, тому він пішовши на компроміс, розписав схему таким чином, що я усі внутрішньовенні вливання отримувала по вихідних. Лікарняний лист на чотири місяці я просто викинула. Тільки те, що випало волосся після хіміотерапії приховати не вдається… Ось такий результат я отримала після лікування у ФІЛІПСЬКОЇ… Тому, коли Ви бачите, що лікаря цікавлять лише гроші, а на усе інше у нього не має часу, то тікайте звідти чим швидше, бо втратите віру в усіх і в усе. А в моєму випадку може це і краще, адже лейкемія це рано чи пізно, а все одно вирок… А у ФІЛІПСЬКОЇ звичайно, що все гаразд, вона дальше шукає «лохів», на яких можна добре заробити, і зовсім не має часу подумати про те, що калічить чиєсь життя і при цьому ще виявляє незадоволення, коли чує про себе негативні відгуки.

  • Світлана

   ірино, будь-ласка, напишіть мені на пошту svitlanakovda@gmail.com свій номер телефону. Я – журналістка т/к СТБ і хотіла би вам допомогти!

  • Vira

   Ірино, при нагоді відпишіть, будь ласка, я теж представник ЗМІ, зацікавила ваша тема

 • Леся

  Сьогодні приїхала з дитиною в травмпункт. Коли наші лікарі і медсестри спустяться на землю? Я не приїхала до них до дому і немаю намірів дивитись на їх кислі і важні морди. Необхідно переходити на платну медицину. Я переважно ходжу в приватні клініки, на жаль цього разу сталося неприємність і вирішила не чекати запису а відвідати наших медикі. Культури у них нуль, а вони ще хочуть щоб ти їм в кишені пхала побільше. Необхідної консультації не отримала . Лікар сказав, що не знає і відправив на Орлика. Всім лікарям і їх сімям бажаю долі їх паціентів

 • Ірина

  Щиро хотіла подякувати дитячому хірургу Львівської Обласної Клінічної Лікарні Конику Миколі Володимировичу.У три рочки під час медогляду у мого сина виявили вроджену ваду серця -дірочку в серці 9 мм.Довго не наважувалась робити операцію.Мені порадили звернутись до Коника М.В. Микола Володимирович виявився дуже доброю і чуйною людиною, а ще це хірург від Бога, який живе своєю роботою.Місяць тому він прооперував мого синочка.Операція пройшла добре.Після операції я з дитиною лежали в окремій дитячій палаті, що дуже порадувало.Дуже вдячна усьому медперсоналу, лікарю-анестезіологу, медсестрам, усі були дуже уважними і дбали про мою дитину.Окрема подяка Віталію Федоровичу.Я дуже вдячна, що в такий нелегкий для мене час мені зустрілись такі хороші люди. Хочу порадити батькам хворих діток,щоб не боялись і звертались до Коника М.В. Він і його команда-справжні професіонали.

 • Наталья

  Хочу висловити слова вдячності за врятоване життя мого батька-Ткача А.М.У Львівській обласній клінічній лікарні була виконана резекція аневризми аорти черевного відділу.Лікарям-Лєбєдєвій С.А.та Меленю А.П.низький уклін від усієї нашої сім»ї,нехай Господь дарує вам довгих років життя.Ми проживаємо в Рівненській обл.і зверталися не в одну клініку та я рада,що ми вирішили оперуватись у Львові.На жаль,в нашій державі кругом треба платити,бо достатнього фінансування немає жодна медична установа та ми не шкодуємо ні про що,бо дуже важливо,що нам трапилися дуже уважні та чуйні медики.

 • Юлія

  Хочу висловитись на захист хірурга Філіпської Тетяни Антонівни. Мене власне до неї (!) скерував мій лікуючий стоматолог («Пародент») з приводу болів у щелепі і сталося так, що скерував мене саме на кафедру, у лікарню. Вигляд лікарні складає моторошне враження, але лікар – абсолютно нормальна і адекватна людина, приємна, чітка і конкретна (я люблю таких людей). Подивилась, вислухала, попитала, коректно і спокіно пояснила в чому може бути проблема, але, на жаль, інформації з обстежень , яка у мене була з собою, виявилося замало, щоб скласти повну картину моєї проблеми, тому Т.А. надала рекомендації стосовно подальшого обстеження. Т.я.я прийшла без паперового скерування від стоматолога, маючи лише адресу лікарні і номер телефону, відірвала її від робочого процесу, я готова була оплатити консультацію, але Т.А.грошей не взяла (мені не зручно, що я щось пропонувала). В цілому все було по-людські, враження від спілкування залишились приємні.

 • косандяк ( попович) оксана

  Хочу по дякувати лікарю Гавриш Ярославу Ігоровичу за маму мою яку ви оперували лапароскопічно діафрагмальну грижу 2007 р хоча в лікарні га топольній лікар Гураєвський А А відмовився оперувати так як моя мама алергетик а ві зробили і все гаразд дякую

 • Мар"яна

  Доброго дня,
  Нажаль, мушу звернутись з проханням розглянути корупційну діяльність лікарів Обласного онкологічного центу по вул Гашека 2а у м.Львові, а саме лікаря Мельник Г.В., яка збирає побори з регулярною завидністю. З кожного пацієнта по 200 грн за отримання «безкоштовної» процедури. Але на цьому тижні їй і цього стало мало. Тариф за послуги зріс до 450 грн з пацієнта. Не думаю щоб завідуюча відділення Зубарєва Н.А. не знала про побори. Також хоченься наголосити на медикаментозних махінаціях, коли лікарі Онколікарні примушують пацієнтів купувати ліки лише у визначених аптеках, які належать їхнім родичам або їм особисто по завищених цінах або приносять ліки пацієнтам без чеків довірені особи лікарів.
  У разі відмови платити «данину» Мельник Г.В. відмовляється проводити призначені процедури.
  Нажаль, коли отримуєш діагноз «рак» людина починає сприймати це як вирок і готова на будь які умови співпраці з лікарями лиш би отримати шанс на життя. Цим і користуються горе-лікарі
  І це при тому всьому головний лікар дає інтерв»ю і в голос розказує що жодних «платних по 6-20 тис грн операцій не має,що це подяка ))))) ха-ха … Одні колядники зібрались в колядувальному центрі. і те що кожна послуга радіологів коштує від 10 до 50 а тепер вже і 450 грн він вперше чує…. Соломно і прикро….

 • Руслан

  Хочу декілька слів написати про «знаменитий» медінститут . Не можу сказати про фаховість лікарів , але хабарники ще ті . Не дасиш , поведуться із тобою як зі скотиною . Звичайно не всі . Минулого літа був і відчув на собі лікарську «увагу «.

 • Наталія

  Я була на консультації у лікаря Нетлюх Андрія Васильовича.( Львівська обласна клінічна лікарня відділ щелепно- лицевої хірургії). Це дуже хороший лікар, який приділив мені багато уваги і терпляче і спокійно відповідав на всі мої запитання щодо мого здоров»я. Через тиждень після звернення Нетлюх( він до речі кандидат медичних наук та автор патенту) та професор Готь мене прооперували.Після операції як професор, так і лікуючий лікар Нетлюх приділяли мені стільки уваги, що у мене складалося враження, ніби я перебуваю у приватній лікарні.Перев’язки лікар Нетлюх робив мені ОСОБИСТО,( а не перекладав на медсестер чи чергового лікаря), приїжджаючи навіть у вихідні дні!!! Раджу всім звертатися до вищеназваного лікаря. Це не тільки високопрофесійний лікар, але й людина дуже інтелігентна, спокійна та привітна. Крім того ,Андрій Васильовия надзвичайно ВІДПОВІДАЛЬНИЙ перед пацієнтом.
  ДЯКУЮ ВАМ Андрій Васильович!!!

 • Олександра

  В ЛОКЛ(медінститут) удаляла щитовидну залозу. Направили мене до Маркевича Ю.О. Лікар халатно відносився до своїх обов’язків: забув дати направлення на аналіз, забув дати листок назначень медсестрі, щоб мені уколи робила, хоча перед тим казав , що обов’язково потрібно лягати в лікарню, щоб здати аналізи і зробити уколи(підготовка до операції). Відкрито уникав мене.Мені потрібно було ловити його по коридорам і нагадувати, що він має зробити.Ніколи не приходив після операції і не питав про самопочуття, хоча інші лікарі постійно приходили до своїх пацієнтів(такі як Шаваров, Лукавецький,Хом’як). Потрібно було йти і нагадувати Маркевичу, що мені потрібно шви знімати.Та ще й загнув за операцію шалені гроші порівняно з іншими лікарями. Тому не раджу вам звертатися до цього лікаря.

 • Оля

  Хочу написати відгук, а також висловити подяку,урологу- Повху Маркіяну Юрійовичу, найкращому лікарю, який не тільки чудовий спеціаліст, а й щира, прекрасна людина. Це кращий лікар, якого тільки зустрічала. Маркіяне Юріювичу, терпіння Вам і сил у Вашій роботі.
  Цей лікар попри заклопотаність завжди знаходив час на консультацію, все чітко пояснював і відповідально ставився до своєї роботи.

 • Оля

  Хочу написати відгук про лікаря уролога – Повха Маркіяна Юрійовича. Це найкращий лікар, з яким доводилося мати справу. Попри заклопотаність, завжди знаходив час на консультацію. Все чітко і ясно пояснював. Надзвичайно хороше враження справляє як лікар.

 • Олена

  Я ходила до лікаря ревматолога СИНЕНЬКА!!!! Були як мінімум 4 рази в неї. Виписала купу аналізів, через що полетіло багато грошей, кожен мій візит закінчувався словами – Не знаю що з вами, йдіть здайте ще це. Я здала всі аналізі, зробила рентгени, що в кінцевому результаті закінчилось хамством в мою сторону і образами. Прийшовши в останній раз за діагнозом я почула в свою сторону купу неприємних слів, чим була обурена. Я жодного разу не зустрічала ще таких наглих лікарів. При фразі я віддала багато грошей які мені ітак важко заробити лікар відповіла – та це не гроші що ви віддали це копійки, а це була сума не мала. Вибачте мене але якщо лікар розкидається такими фразами то я не здивуюсь скільки вона має в кішені і як вона їх отримує!!!! Та що ще більше мене обурило що все що вона змогла мені написати в книжці так це те що мені потрібно пити вітамінки і ніби стане краще!!! Вони навчились тільки гроші брати а лікувати не навчились, сором ВАМ!!! НІКОМУ НЕ РАДЖУ ЛІКАРЯ СИНЕНЬКУ з 30 кабінету ревматолог. А ще краще звільнити таких лікарів!!!!!

 • Олена

  Доброго дня . Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНУ ПОДЯКУ професору Бойко Ніні Іванівні.Мала вузол на щітовидній залозі.
  На Ніну Іванівну потрапила випадково, коли з даною проблемою прийшла в Львівську обласну клінічну лікарню(мед Інститут).Даним лікарем був чітко та професійно, а головне своєчасно, поставлений діагноз , який виявився не дуже приємним.Я була в розпачі…..Ніна Іванівна змогла знайти правильні слова щоб мене заспокоїти і через три дні мене вже було прооперовано. З всією відповідальностю хочу сказати, що це ликар з Великої Літери.Таких людей та професіоналів дуже мало. Якщо так трапилось , що ви попали до лікарні, вірте в свої сили та свого лікаря.
  Всім міцного здоров я!!!!!

 • Ліля

  Хто може дати Нетрюха Андрія Васильовича номер дуже потрібер .

 • Наталя

  Доброго дня п.Наталя!!
  Вибачте , що турбую, але мене зацікавила ваша розповідь. Хотіла би з вами більше поспілкуватися. В мене проблема з сином.вроджена вада на обличчі.і я шукаю доброго лікаря. Бачу ви були в лікаря Готь…ми теж оперування в нього…і тепер треба знову.але необхідна пластика.шукаю лікаря…може ви ще десь зверталися..дякую.мене теж звати Наталя.

 • ннн

  Якісно у Готя. можна ще у києві у Слоссера Дмитра (він зі Львова), приймає в приватних клініках.ДУЖЕ!!!Дорого. Ціна питання поза 100 000 грн.

 • Люба Горбаченко

  Безмежно вдячні за кваліфіковану допомогу і людяність медперсоналу хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні,завідувачеві Зубачек Роману Михайловичу,хірургу – Хом’як Володимиру Всеволодовичу -лікарю,відданому своєму обов’язку,професіоналові своєї справи,а також його помічнику під час операції по видалення щитовидної залози анастезіологу Устянович Жанні Олександрівні.Хай Бог віддячить Вам сторицею і зішле на Вас свої небесні ласки!

 • Марія

  Вирішила написати свій коментар. В мене батько за 1,5 місяці вже другий раз лежить в хірургії в медінституті. Він літня людина з села. яка в лікарнях практично не бувала.На даний момент ми його готуємо до операції. Судячи з списків, що приносять кожен раз для лікування , починаючи від бинтів,шприців,лейкопластирю і самих простих фізрозчинів в мене складається враження, що лікарня зовсім не фінансується державою, або рівень корупції просто зашкалює.Кров на аналіз з пальця -30 грн., кров з вени на біохімічний аналіз перед операцією 250 грн., кардіолог -100, а кардіограма-20 грн.В мене запитання , а що в них немає лаболаторії в лікарні, що беруть гроші за все, а квитанції ніхто не видає. З яких пір у нас кардіограма стала коштувати в лікарні120 грн. Мені півтора року назад робили операцію по видаленню половини щитовидки, то я взнавши ціни в медінституті зробила операцію на Огієнка, де суттєво менша суми подяки хірургу, різниця в ціні послуг анастезіолога взагалі викликає подив і роздратування,а всі аналізи перед операціє мені зробили безкоштовно Поки вартості операції батька і ціни анастезіолога сказати не можу, напишу пізніше. але виходячи з витрат на лікування і підготовку до операції раджу по можливості шукати інший лікувальний заклад. Можете спитати, а чого я поклала батька в цю лікарню, то скажу, що це не я приймала рішення. До лікаря лікуючого претензій поки не маю, чуйний, уважний, кваліфікований. Далі буде…

 • Ірина

  Доброго дня! Люди хочу вам розказати і може уберегти від помилки!Гавриш Ярослав Ігорович, щоб там про нього не писали, це людина, яка бере великі гроші, і яка не відповідає за свої слова, сказав дати 600дол.,я немала ,а мала 500, то сказав донести,коли донесла,чуть мені руку невідірвав.Розказує людям,що оперує в Америці,сказав здати дорогущі аналізи в Сінево, зробив операцію на вишивання шлунка і це все просто брехня на викачування грошей

Написать комментарий