роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Львов, 8-а Міська Клінічна Лікарня.

Отзыв добавил(а): Анонім
Отзыв:

Вночі у 8 лікарню поступив мій знайомий з крововиливом у мозок внаслідок побиття. Так його не прийняли, лікар сказав, що він не черговий, а тільки підміняє. Дурниці які!!!! Так відцуралися і в двох інших лікарнях і відправили додому. Вже тоді на око було видно діагноз. Сьогодні людина вже в лікарні, от тільки в реанімації помирає. Лікар хамло, хоче хабара.

Рекомендация к посещению и оценка: Ну де на них знайти управу?

30 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Львов, 8-а Міська Клінічна Лікарня.

 • Юлія

  15 лютого звернулась в травмпункт, на прийом потрапила швидко

 • Галя

  Я народжувала свою донечку на Дж.Вашингтона у лікаря Сімкіна О.Л. Дуже йому вдячна, надзвичайно хороший доктор, справжній фахівець. Відповідальний і пильнує своїх пацієнтів на протязі всього періоду перебування в пологовому будинку.Враження найкращі та найпозитивніші.Ще раз дякую всім лікарям за професіоналізм і направду хороше відношення.

 • юрій

  такого хама як хер руг інакше не назвеш лікар П. треба пошукати шив руку боліло це не означає що треба крити матами до мене бо я скрикую жах потім ходять бо ти йому винен не заплатив бо в них мала зарплата я вас туди посилав вчитись йдіть до ради хай вам підвищать 8 лікарня хами і хабарники !!!!!!!!!

 • Паціент

  ЛІкарня імені Князя Лева на Ужгородській у Львові. Нікому не раджу звертатись у гінекологічне відділення, що на 2 поверсі. Лікарі безвідповідальні і неграмотні. Завідувач Надоршина Наталя Едуардівна не володіэ своэю професіэю. Молоді лікарі не добре роблять ультразвук. Гінеколог Монастирська на роботі зявляэться о 10.30 ,а в 14.30 іі вже немаэ. Що це за робочий день? Особливо не раджу лягати туди на підтримку вагітним, не надійтесь на якісну допомогу.

  • Галя

   Особисто я про лікарню імені князя Лева нічого поганого сказати не можу,мене оперуваи в гінекологічному,спогади тільки приємно,не віриться чомусь таким зауваженням.

 • Пацієнтка

  мене цікавить прізвище інтерна-хірурга (2 рік інтернатури) звуть Віталій

 • ОЛЕНА

  ПРОШУ ПОВІДОМИТИ КООРДИНАТИ АДРЕСУ ТА КОНТАКТНІ ТКЛЕФОНИ ВІДДІЛЕНН СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ ЩИРО ДЯКУЮ ТА ЧЕКАЮ ВІДПОВІДЬ

 • Яна

  Лікуюсь в травматологіі 8 лікарні,зробили операцію,всі привітні,приходять турбуються і лікарі і санітарки,звісно операцію не за спасибі робили,дмовились на перед про оплату,але мене все влаштовує,в них тут між собою дуже дружня атмосфера і це відчувається.Палати після ремонту,навіть годують нормально.Лікарі тут красені всі височезні,як на підбор,аж здивувалась.Враження позитивні.Люди така вже в нас система,медицина не безкоштовна ні на грам,коли буде загальне страхування,ось тоді будемо фиркати,а зараз все за свій рахуночок,лише операційний набір обійшовмя в 1150 грн.Ось так,але є тут різні пацвєнти і іх всерівно лікують і без грошей і без нічого,виходить,як хочеш,щоб було якісно,плоти.І так у цвлому світі,тільки ми нарікаємо.

 • Руслана

  Не робіть в 8-ій клінічій МРТ,там застарілий апарат.Хороші апарати МРТ на Топольні і Святої Параскеви.Це пише людина яка через пройдене помилкове МРТ в цьому закладі серйозно запустила хворобу,добре що мені порадили зробити повторне МРТ в нормальному закладі на Топольні

 • Христина

  доброго дня.напишіть,будь ласка,номер телефону кваліфікованого лфкаря,який займається дитячою опіковою хірургією.дякую

 • Інна

  лікар Мігущенко (травматолог 8 лікарні) – хамло, нікому не раджу до нього на прийом попасти!!!!! Він навіть говорити з нами не став – сказав «не тратьте мій дорогоційний час», навіть не вислухав на що скарги. Тільки скерування дав на платку діагностику що біля лікарні, певно має якісь відсотки з того!!!.

  • юрій миколайович

   Мені не приємно читати Ваш відгук,але це не мій стиль спілкування.Мені вважається,що Ви зажали гроші на обстеження,а пробуєте звинуватити у цьому мене…

   • пацієнт

    А мені здається Ви не праві,і це не професійно казати що пацієнт зажав гроші…

   • Оксана

    Добрий день, моєму чоловіку 35 років, в 2010 році ви йому проводили операцію методом стягуючоі петлі лівого надколінного сустава. Ви нам говорили, що з часом потрібно буде зробити повторну на видалення, але станом на сьогоднішній день операція по видаленні петлі не проводилася , тому що раніше нічого не турбувало. Але останнім часом він почав відчувати певний дискомфорт. Скажіть, будь-ласка, чи можна до вас записатися на консультацію? Як з вами можна зв’язатися? Ми не місцеві.

   • Лариса

    як можна записатись до Вас на прийом?псевдоартроз шийки лівого плеч.суст

 • Оксана

  Не робіть МРТ на Топольній в лікарні швидкої допомоги. Там апарат старий лікарі інтерни. Процедура 10 хвилин. Ніхто нічого не пояснить. Лікар Комнацка віднеслвсь до мене як до худоби! Я плакала. А заплатила 1200 гривень це вся моя пенсія! А толку від МРТ ніякого.

  • Ірина

   Ситуація абсолютно протилежна. Робила МРТ голови тиждень тому.Заплатила 990 грн. Відношення лікарів на високому рівні – діагностика, направлення. Мною зацмався лікар Богдан Ярославович

 • Анонім

  17 квітня 2015 року в мене сталася неприємна ситуація, я порізала склом руку, поріз був дуже великий, було порізане сухожилля, і ми поїхали в Львів зашивати, наша фельдшир зразу нам сказала що потрібно шити руку, приїхали ми в Львів близько 22,00 год, і я попала на так званого лікаря Жуковського, його ставлення було до нас як до якоїсь худоби, щоб мені зашити руку, йому знадобилося: 20 метрів марлевого бинту, 6 пар рукавичок, і всього дуже багато, в аптеці моя мама лишила 600 грн, операція звичайно пройшла успішно, але потім він ще сказав заплатити йому 1500грн, на той час в мене брат лежав в Києві також в лікарні, він розказав, що в мене був за поріз, і спитав скільки це в Києві буде коштувати вони відповіли 200 грн, ми були шоковані, тому що таку наглість мати, так на людях наживатися, мають вибачте за слово останні … сволочі…

 • Софія

  Одного разу, 13 років тому, коли старшій донці було 5 вона впала з турніка і сильно вдарилась головою об камені… я – нерозумна мати – не викликала швидку, а, натомість схопила її за руку і щодуху помчала на швидку, на Топольну… черговий зробим знімок і, незважаючи на скарги дитини про нудоту та двоякість о очах відправив додому, примовляючи, що це – мала дитина, а вони лікують і консультують лише дорослих!!!!!!!!!!!!!!!! …. пройшло вже багато часу, минулого тижня вже з іншою донькою я бігла на швидку, на Топольну з надією, що мені допоможуть!!!!!!!!!!!!!! хірург, до якого звернулась – сказав :»вашій донці 14 – дитина, не маю права консультувати… йдіть до дитячого спеціаліста» я притиснула в кишені гроші-хабар, які готова була дати за, бодай, людську консультацію і … пішла геть!!! отож я хочу спитати «а де ж Ваша клятва Гіпократа?» що змінилось у нашому суспільстві за всі ці роки!!! Страшно жити у БАЙДУЖОМУ суспільстві!!! Будьмо …. я дякую Богу за тих лікарів, що мені дійсно допомогли!

 • люба

  У 2015 РОЦІ В ЛІКАРНІ НА ТОПОЛЬНІЙ У ВІДДІЛЕННІ ЕНДОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ ДЕ ЗАВІДУВАЧ п.ГУРАЄВСЬКИЙ АРТУР І ЙОГО ЗЯТЬ СТАСИШИН АНДРІЙ ОПЕРУВАЛИ ЛАПАРОСКОПІЧНО ХОЛЕЦЕСТИТ МАМІ МОЇЙ І ЦЕ БУВ ЖАХ 1 – ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ ЗЛАМАВСЯ ОПЕРАЦІЙНИЙ СТІЛ , 2 – ЗАНЕСЛИ ІНФЕКЦІЮ ЧЕРЕЗ ІСТРУМЕНТИ, У МАМУСІ ТЕМПЕРАТУРА ДО 39 ПІДНЯЛАСЬ І СТРАШНІ БОЛІ БУЛИ І ВСЕ ЗА 600 ДОЛ ЦЕ ПРОСТО ЖАХ ТІКАЙТЕ З ТОПОЛЬНОЇ ДАЛЕКО

  • Світлана

   А у вересні 2015р та сама команда: п. Гораєвський з зятем оперували мого батька і так само занесли інфекцію, після цього через три місяці батько помер. Лікарі прикрились, що у батька був рак шлунку, але з таким діагнозом і після даної операціі люди живуть по статисциці ще років 5.
   Після операціі у батька розвинувся асцит у черевній порожнині (при занесенні інффекціі починає накопичуватись рідина) , що спричинило зупинку абсолютно здорових нирок. Батько помер від халатності лікаря,таке враження, що лікар Гораєвський з зятем роблять експерименти на тих лапороскопічних операціях!

   • Степан

    Не маю ніякого відношення до лікарів на Топольній, але те,шо ви тут пишете просто неможливо читати. Це підтверджує, що люди які не мають відношення до медицини такі примітивно-мислячі і далекі! За
    пам’ятайте собі,що асцит-це класична ознака і результат метастазів раку в очеревину або печінку,це свідчення того,що у вашого батька вже була виражена стадія раку, і аж ніяк це не результат інфікування.Операція-це не гарантія вилікування від раку,нажаль
    .
    .

 • Лариса

  30 років назад в 8лікарні врятували мого чоловіка від смерті після дтп.10 років тому зклали зятя.за що дуже вдячна,а хто хоче европейських умов -до европи,лікарі лікують так як дозволяють обставини

 • Олена

  Люди добрі в нас у Львові не мед.університет , а БІЗНЕС ЦЕНТР і , що там випускають лікарів дуже важко сказати 1 на 100 чоловік, решта хами і хабарники тупі. Знаю з власного досвіду. 7 років лікували неіснуючу хворобу, а ще 2 роки встановлювали діагноз ,потім поставили страшний діагноз, якого не було. Зате грошей викачали і не потрібу накололи і накапали. Вчасно поїхала в Київ де лікар за 20 хв.спілкування і одного МРТ поставив точний діагноз.Відношення зовсім інше і ставки як у Львові не було. Маючи готовий діагноз у Львові з лікарем далі трудно. Шановні сидете на прийомах одного напрямку хоч, щось читайте.

 • Надія

  Повністю підтримую Інну,в тому що Мігущенко -ХАМЛО!!! Витикує своїми дипломами,так ніби він один в місті «пан лєкарь – целітєль». Нормально з людьми спілкуватися не вміє,гарчить,певно батьки в дитинстві його нічому так і не навчили.Дуже важка і негативна людина ,після консультації з ним аж тіпає.Натуральне свинство.Не компетентний і раджу не йти, до такого шарлатана на прийом..тіки потратите гроші і час.А от сама лікарня хороша,а цьому лікарю давно пора на пенсію і дати молодим місце,а не гріти крісло …

 • ТЕТЯНА

  Я нетільки підтримую Інну і Надію, а застерігаю всіх не йти до так званого доктора Мигущенка!!! Він прооперував перелом у мого чоловіка так, що ще трошки і ногу могли втратити,дякуючи лікарю із Госпіталя м. Виник,який врятував нам ногу .А блокуючий за який ми заплатили 8тис.у 2011 виявився вартість його тільки 3тис.Моя думка, треба визнавати свої помилки ,я звертаюся до л-ря Мигущенка ,дюкуйте за те що ми це все так і залишили ,в той час в нас була одна поблема врятувати ногу ,такі помилки несуть за собою кримінальну відповідальність!!!!!!!!!!!!

  • співчуваючий

   гунців….
   саламаха…

 • Жека

  якщо ви такі фахівці у медицині, тоді ідіть у медицину і працюйте. письменники гробані

 • Элля

  Робила у 8й лiкарнi декiлька МРТ.В мене дуже проблемний хребет.Усе зробили добе.Ставлення до пациентiв чудове.усе на професiйному рiвнi.Завдяки iхньому апарату 2 рази на попереку виявляли грижу,яку звичайний ренген непоказав.Зараз до них знову збираюсь на мрт тiльки другоi зони хребта

  • Оксана

   як туди записатися маю направлення на МРТ голови на телефони не відповідають

Написать комментарий