роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Львів, роддом на Джамбула

Отзыв добавил(а): Галя
Отзыв:

Відгук про Львів роддом на Джамбула.
Знаю я про Львівській роддом на Джамбула не дуже добрі речі… Коли лежала перед родами в роддомі, поклали жінку, в якої відійшли води і ще щось там. І це на 20 тижні. Виявляється, вона перед тим лежала на Джамбула, в неї тиск високий був. Полежала тиждень чи два і виписали її. Вона просилася ще не виписувати, бо погано почувається, ходила просила лікаря не виписувати. А їй відповіли: «Тиск вже впав, можей йти додому. А погано почуваєшся бо вагітна». А через день її поклали вже на Батальну (роддом на Джамбула не прийняли!!!), бо відійшли води. На 20-му тижні. Дитинку, по-моєму, не вдалося спасти, хоч лікарі прикладали всіх зусиль. І ще пару днів підтримували. А роддом на Джамбула відмовилися.
Та й взагалі… Так багато було випадків, що клали жінок з всякими ускладненнями і кожен раз ці жінки розказували, що їх то на Мечнікова відмовилися прийняти, то на Джамбула. А одна розказувала як вона кочувала, ні один роддом не прийняв (випадок дійсно серйозний був), аж на Батальній прийняли. І все в неї нормально. Я і тепер з нею зідзвонююсь частенько.
Отак от професіонально працюють деякі лікарі (чи роддоми?).
Я нікого не хочу образити, я розказую те, що бачила. Я майже 2 місяці лежала на Батальній і дуже багато чого надивилася.
Львівській роддом на Джамбула це щось.

Рекомендация к посещению и оценка: Львівській роддом на Джамбула не раджу.

Здесь вы найдете разные отзывы про Львів: Львів роддом на Джамбула, Пологові будинки Львова відгуки и другие медицинские учреждения.

Львівській роддом на Джамбула Відгуки, Пологові будинки Львова відгуки

Пологові будинки Львова відгуки, Львівській роддом на Джамбула. Я повторюсь… наслышано много плохого к сожалению. 2 недели назад рожала девушка с работи у врача Сикора. говорила что не довольна… плохо относился… только когда давали денюжку тогда заходил. 2 дня без взятки- опять даже не подходит… Она там перед родами 2 недели была еще…
Но каждому хорошо то что он себе вибырает! и ценим мы после родов а не до них…. одному хорошо- двоим плохо…

Відгуки Львів роддом на Джамбула, Пологові будинки Львова відгуки

Аякже!!! На Львів роддом на Джамбула навіть дуууууже хороші спеціалісти!!!!! Про Данкова чули? До вашого відома, він на Джамбула!!! А про Мєчнікова – то там теж є свої спеціалісти, так як і всюди!!! Я вважаю, що порівнювати ПБ недоречно, бо всюди є свої спеціалісти і неспеціалісти, всюди жахливі умови, всюди може бути по-різному. І в спеціалістів трапляються казуси на роботі! При чому фатальні!!! Як на мене, можна просто описати хто в кого родив, скільки платив, задоволений чи ні, які умови і т. д. А от говорити про ті ПБ, в яких навіть не були, а просто щось десь чули – це просто дезінформація для відвідувачів цієї сторінки.

Львів роддом на Джамбула відгуки та Пологові будинки Львова відгуки

А багато в яких ЖК рекомендують саме Львівській роддом на Джамбула.Ну нема там некфаліфакованих я особисто там родила 2 місяця тому і не зустрічала такого.Та умови не дуже ( але це лише 2 поверх) там скоро буде ремонт і це не головне , як Ви писали лише якихось 3 дні потерпіти , але з дитинкою все буде ок, для мене це було головне і я не помилилась з вибором пологового. Чому багато хто страшить тим Джамбула якшо навіть там не родив, я наприклад нічого не скажу про інші пологові чи там добре , погано, який там персонал бо я там не нарожжувала, а розкажу про той де родила.Мій відгук про Джамбула дуже є позитивний бо я там родила і моя дівчинка здоровенька. Пологові будинки Львова відгуки.

994 комментария, написать комментарии (отзывы) к Львів, роддом на Джамбула

 • катя

  повністю згідна, на джамбула повний ДУРДОМ. Там взагалі крім лікаря Данкова більше лікарів нема. Говорю так бо сама втратила там дитину через ідіотку НАТАЛЮ ЮРІЇВНУ, я була вже на 43 тижні,два тижні лежала в лікарні під наглядом тої сумашедшої і в ночі почалися схватки а їй було лєнь в ночі мною займатися зробила укол і моя дитинка ПОМЕРЛА.таких лікарів треба РОЗСТРІЛЮВАТИ

  • НАТАША

   хто знає до Куль номер телефону підкажіть

   • MissDance

    0933390000 , 0678000070

   • Іра

    Не раджу Вам до не звертатись,з її вини вчора помер мій плимінничок,сьогодні поховали,а мама в реанімації(((((((((((

    • юля

     Куль-це страшний лікар.Ні в якому разі до неї не звертайтесь. Вона перед пологами понаколює дімідролу, вимучає до смерті. Вночі їй ліньки приїзджати. Взагалі, всі проблемні роди на Джамбула майже через неї. Вона понароблює справ, а Данков потім спасає діток або мам. Не ведіться, що вона дуже приємна в спілкуванні. Це дійсно так, вона справляє враження прекрасної людини, але поки доходить до справи, то бережіться. Хороші лікарі на Джамбула-це однозначно Данков, Скибак.

     • Елена

      Я рожала у Скибак совсем случайно и очень мне понравилась, хороший врач и спеуиалист. Кто знает её номер телефона напишите

     • Наталия

      Так! Скибак хороша лікарка, я внеї родила, почистила і зашила добре, Раджу. тел 0506273775. вона не дуже церемониться,але це не головне.

     • ольга

      я рожала у Куль в 2010 году.ничего мне не кололи.очень довольна.первого ребенка рожала на мечникова-никому не посоветую туда.а про Куль…я могу только хорошее сказать.приехала в роддом 5 июня ночью,позвонила ей,она приехала через минут сорок.

     • оля

      хочете проблем, тоді вам до куль ) нею задоволені, ті в кого не виникло жодних проблем при пологах!!! повірте

     • орися

      я з вами цілком і повністю згідна ми маєм через неї теж біду!!!

     • Леся

      хто має ном тел Данкова?

    • Наталя

     Про Куль можу сказати що при першій зустрічі вона дуже щебетуха,а коли прийшлося народжувати тут почалося справжне пекло.Води відійшли в 1 год. вночі,схваток нема вона мене чимось пообколювала,сказала що до ранку маю народити.Потім зранку зробила біля мене консіліум лікарів на чолі з відомим їхнім «професором» і він сказав що маю родити сама.Родила я в 13 год.,мала кучу зовнішніх так і внутрішніх швів.Кожен день мені здавався адом.Другу свою дитину родила на Батальній.Все пройшло супер.

    • Наталія

     Куль не раджу, вона тільки прості роди може прийняти, якщо кесерів або ускладнення то вам не до неї,не компетентна. То шо вона сюсюкається це признак того шо вона хороший лікар. через неї в жінки в моїй палаті чуть не задихнулась дитина в животі,бо та переношувала вже 42 тиждень, а Куль казала «нічого ще почекаєм поки ви сама розродитесь», а потім прийшов якийсь професорський огляд і цю жінку терміново прокесерили в той же день, якби ще почекали то дитина би вмерла. А куль казала «почекаєм», бо нехотіла втрачати свою «нагороду» за роди, так як кесерити не вміє. отака історія.

  • маряна

   дівчатка можливо хтось знає скільки зараз коштують кесерів роди? бо я чула що від 1000$-до 2000$ я просто в шоці з тих цін )))))

   • Анонім

    800$

   • юля

    Звідки ви берете такі суми? Жоден лікар вам не скажить ціни. Це ваша справа скільки дати. Єдине, що анастезіолог сам напряму говорить, що його послуги коштують 100 доларів і 300 грн медсестрам. А лікарю ви вже даєте від 400 до 600 дол. Але не більше. На Джамбула лікарі не зажрані

  • Таня

   А прізвище Наталії Юріївни? Бо власне зараз сама визначаюсь з лікарем….буду вдячна.

   • вірна

    рудик сука не народжуйте у неї бо пошкодуєте

    • Юля

     Я повністю згідна!!!Ще й яка….відправила мені дитину на той світ…

     • Маришка

      Рудик,мене з дитиною чуть не відправила на той світ,дитини ще до сих пір в реанімаціі

    • наталя

     так рудик це жах,нівякому разі до неі не йдіть,

  • Анжеліка

   Доброго Дня!Була сьогодні в роддомі,і взнала дуже не приємну новину що помер дуже хороший лікар Панківський В.С=((((збиралась в нього родити 2 дитину ,але крім того роддом з 25 листопада по 25 грудня закривають так шо дівчатка кому на грудень всі на Мечнікова=((((!

   • Віра

    Доброго дня!Ви мали на увазі Паньковський С.В.???Якщо так то це правда????????(((Я планувала теж в нього родити другу дитину,так як 1 в нього родила в 2013 році……………

    • Анжеліка

     Так саме він помер десь недавно=((

  • Вася

   ТА ШО Ви базарите то всьо брехня

  • лена чеснова

   Добрый день .моя мама рожала ва львове 1984.году .и зделана родовая травма .и плюс сд ет ва мною некто не занемался мама рожала в диагностической центре .львова .патом когда я родилась то врачи издевались и ржали .а патом я родилась синюшная и руки верх вниз.и мне надо было делать массажи а мне не зделали нечего и врачи п…….здоватые .в том роддоме .и там работает оля паламарчюк и она платный психолог .и берет втридорого .и она когда я пришла с мамой или с бабушкой то он взяла чясть денег себе а втарую половину врач ю .и она как шалава .а гинеколаги ублюдки .

  • Ліля

   На Джамбула мода робити уколи вночі, бо їм ліньки приймати роди – уроди! Але мені повезло більше: був 41 тиждень, я відчувала РЕАЛЬНІ сватки, мені сказали, що лише на 1 см відкрилося, вкололои анальгін з демідролом і сказали йти спати, при температурі 39 і тиску 150\110! так було двічі, доки я не почала скандалити так, що збудила весь поверх, погрожувала прокуратурою і засобами масової інформації!
   Потім приїхав чоло вік
   , мені пробили води, вони були вже зелені – тобто, дитинка какала і те ковтала, терміново кесарили! Операція тривала більше двох годин ,бо ще там щось шили, і кровотечі були. Ми живі і здорові, нам скоро рік! А ті сволочі сказали, що якби я не кіпішувала, то до ранку не дожили б двоє! це нормально?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

   • Віолета

    А у кого ви родили?

 • марічка

  чому нема!я народжувала у Паньковського теж хороший лікар!

  • Ольга

   я тоже рожала на Джамбула у Паньковского – очень хороший врач, внимательный и ответственный. Рожала ночью и все прошло хорошо

  • Алина

   Я теж народжувала у Паньковського, лежала там на підтримці то за три тижні не було такого дня щоб до мене не зайшов, перед родами лежала 2 тижні теж постійно приходив за руку зі мною на узі ходив, народжувала теж вночі, зараз через місяць маю знову родити, піду тільки на джамбула і тільки до нього, і всім раджу)))))

   • Ирина

    І я народжувала у Паньковського 6 років тому, була дуже задоволена, через 1,5 місяці знову йду народжувати і тільки до нього!!!! В кожній лікарні є дійсно лікарі і «нелюди», тільки виписали з Батальної, лежала на 32 тижні на Батальній, дуже негативне відношення!!!! Хоча і там є дійсно хороші спеціалісти, як я чула, до яких стоять черги!!! Тому судити треба з власного досвіду і відношення!!!!

    • Марта

     Дівчата підкажіть будь ласка скільки зараз коштують роди на Джамбула у Паньковського мені народжувати з дня на день. Завчасно дякую

    • Марта

     Народжувала 16.04.2014 року у Паньковського. Дівчатка це дуже хороший лікар уважний, відповідальний людина своєї справи. Якби народжувала втретє, то тільки в нього. Все разом обійшлося в 2200 грн.

     • Лана

      Підкажіть будь ласка, скільки зараз коштує кесереве на джамбула

  • марічка

   Дівчата це жах Паньковський помер дуже шкода його хороший лікар був і як людина теж(

   • Марта

    Народжувала я в Паньковського С.В. у 2009 і 2013 році,зараз з дня на день маю народжувати знову.Дзвонила до нього,домовилась з ним,17 листопада мала приіхати до нього на прийом,а тут така жахлива новина мене застала…)))))Блін,так шкода його.Він був людиною з великоі літери,я дуууууже була ним задоволенна,ніяких притензій і дорікань нуууу просто не було до нього.Так шкода,що не получилось втретє у нього народити.Він залишився у моій пам»яті світлою і хорошою людиною.Я йому дуже вдячна,що він допоміг моім двом діткам появитися на світ.Світла йому пам»ять!!!!

    • Марта

     Хто маж номер телефону Данкова..Напишіть буджь-жласка,джуе потрібно>>Дякую

     • Лана

      Кому потрібен телефон Данкова Олега Веніаміновича 0505026222. Двічі у нього народжувала, раджу спеціаліст…. єдине що немає часу на зайві балачки, у нього конвеєр з вагітних. Таке вРаження складається))) ціну за пологи неназиває, скільки дасте….

 • ліля

  я народжувала на Джамбула у халіної н.ю зразу скажу що дуже шкодую що обрала саме цей роддом .Коли я там лежала з нами на повесі лежала жінка з туберкульозом про це я почула як говорили між собою лікарі отже це 100% правда вони дуже хвилювались про те, що від неї можуть заразитьсь і мед персонал і пацієнти ,а ОСОБЛИВО ДІТИ .тому я нераджу народжувати в цьому роддомі .

  • Катя

   Ліля, я сама медсестра у пологовому будинку, але не роддома на Джамбули. А де ж тоді народжувати жінкам з туберкульозом, СНІДом, та іншими букетами хвороб? Вони народжують у тих самих пологових будинках, лежать в тих самих лікарнях. Не тільки на Джамбули, а у всіх пологових будинках. І я вважаю це нормально. Вони ті самі люди. Просто медперсонал повинен добре слідкувати за санітарно-епідемічним режимом у пологовому будинку. Тоді всі будуть захищені.

   Ми ж у транспорті їздимо, де тільки не буваємо і навіть не підозрюємо скільки всього навколо нас.

   Ось наприклад, розказувала колега з туб.диспансеру. Їхала у маршрутці, і побачила чоловіка, який стоїть на обліку в туб.диспансері, хворий на туберкульоз, а поряд сидить жінка з дитиною на руках. І цей чоловік їде, кашляє, всю дорогу. І ніхто ні про що не здогадується.

  • НАДІЯ

   Напишіть будь-ласка детальніше про Халіну? Наперед дякую)

 • Оксана

  Не обговорюйте по вашій проблемі. А я народжувала у цьому роддомі свою другу дитину-дуже задоволена, маю з чим порівняти. Народжуваля я у Островського Л.З. надзвичайно кваліфікований спеціаліст, відношення супер, і порадить і порекомендує… А біль нашу при пологах ніхто не забере, так що не наговорюйте на людей, якщо не маєте медичної освіти, і тим більше хто зна як ви себе поводили. Під час моїх пологів і в після родовий період отримала належне ставлення медперсоналу за таку ж плату як і всі.
  Що правда дуже вимогливими і неприємними виявилась дитяча медсестра, яка вимага гроші на придбання оглядового матеріалу немовлятам.Хоча дитячого педіатру влаштовувало все що мала при собі мама.

  • іра

   Оксана за Островського ви праві,а ще хороший Данков, а решти всі просто називаються лікарі!!!персонал просто чудовий, єдине що дитяча медсестра що приносила кожен ранок олійки,дійсно неприємна вимагала повний комплект лікарств про які неонатолог навіть неговорила,а ще мусорні кульочки і то з притензіями щоб надругий день їй були,хто її там тримає!!!!!!!!

   • Таня

    Іра, привіт, я також хочу народжувати на Джамбула. але не знаю до кого звернутися, Ви писали, що Данков хороший лікар, ви в нього народжували? в мене перші пологи, мають кесарити, якщо можна напишіть координати Данкова, буду дуже вдячна

   • Мар'яна

    Дуже позитивні враження від Островського Любомира Збігнєвича. Хороший спеціаліст, кожного дня заходив по декілька разів, щоб спитати про самопочуття, суму не називає. Медперсонал також хороший, про гроші ніхто не говорить, всі виконують свою роботу.

    • аліна

     островський і персонал тільки про грощі думають

     • Олеся

      100% правда
      Ставлення ужасне !!!!!
      Суму сам називав !!!!

  • юля

   Цілком згідна, що Островський теж хороший лікар!

   • тарас

    Добрий день якщо можете дайте телефон островського
    Нам вже скоро родити

   • Марія

    Я теж народжувала у 2014 р. в Островського Л.З. Дуже задоволена і всім рекомендую! Хороший лікар і людина!

 • Людмила

  Всім привіт. У мене 32 тиждень. В звязку з тим що Мечнікова у жовтні закрито, мені прийдеться народжувати, а саме кесаритись втретьє, на Джамбула. Розкажіть мені, якщо хтось щось знає Про Попович Аллу Іллївну. Буду дуже вдячна

  • Оля

   Действительно очень мало пишут о Попович Алла Іллївна.
   Вот, что я максимум нашла за 2010 год:
   «Я народжувала в Попович А.І. у травні і задоволена нею на 100%. При тому, що малюк був у сідничному положенні і до останнього я настоювала на кесарському розтині. Та Алла Іллівна запевнила мене в тому, що все буде добре і я народила сама гарненького хлопчика. Якщо буду народжувати вдруге, то лише в неї.»

   Еще узнала, что она написала в 1996 году диссертацию: «Попович Алла Іллівна. Питання діагностики і лікування трофобластичної хвороби. : Дис… канд. мед. наук: 14.01.01 / Львівський держ. медичний ун-т. — Львів, 1996. — 175л.»
   Наверно грамотная врач.

   Людмила, наверно вам стоит сходить в роддом на Джамбула и пораспрашивать медперсонал, например медсестер. Они как правило не врут и говорят правду про врачей, потому как нет смысла кого-либо расхваливать, с ними в основном деньгами не делятся. Если вам сложно ходить, попросите подруг или родственников.

   • Анастасия

    Я тоже рожала у Попович Алли. Ну что могу сказать, в принципе неплохо. Но, просила ее не резать меня , а дать возможность родить самой. А она таки надрезала меня, да еще и сдвух сторон, да так, что малой аж вылетел, еле поймали медсестры. А вообше, родами у нее довольна, анастезией не пользовались. А вот зашивала потом хорошо, в смысле ничего не чувствовала, почти, и нитки были рассасывающиеся, те ничего не пришлось выдергивать потом из того места, которое очень болело. А так, будут какие- то вопросы, пишите на мыло, отвечу всем. Рожала я в июне 2012 года. Realt.nastya@gmail.com

  • MissDance

   На кесарскі роди просіться до професора,він знає своє діло.А так дуже хороший лікар – це Даньков.

 • Людмила

  Дякую за пораду. Мабуть так і зроблю. :)

 • Ярина

  А я народжувала 2 роки тому в Куль Наталі Степанівни- і дууууже нею задоволена. Відколи почались схватки і я була в родовій палаті- вона від мене практично не відходила. В неї самої 4 чи 5 дітей- і вона ставилась до мене майже як мама. Чоловік в неї священник. В січні буду народжувати вдруге- то піду тільки до неї. І всім своїм коліжанкам її раджу. :) )

  • Іра

   Цілком згідна, мала з нею справу. ФАХІВЕЦЬ(помірні ціни)

   • Оля

    Якщо розглядати Рапопорта: То КУЛЬ або ДАНКОВА

    • Анна

     дівчата,підкажіть, будь-ласка,які там зараз умови на джамбула. я теж буду народжувати в Куль,лікар сподобалася,але про палати,душ нічого не знаю. чула,що умови були жахливими 2 роки тому,але ніби чула,що ремонт зробили там.скажіть,як там з водою,душем,палатами?

     • Оленка

      Аня привiт, я минулого року народжувала теж у Куль. Палати класнi, чисто. На рахунок душу, то вона появляеться здаеться з 10год., тепла звicно:). Була черга, чимала. Це все я говорю за вiддiл патологiii. В роддомi вода тепла була постiйно, але душi такi собi:(. До речi, я також чула що там зробили ремонт!

    • Оля

     Яка Куль!!!Це жах

     • Оленка

      Оля, обгрунтуйте будь-ласка своii слова.

  • Оля

   Ярина- розкажіть детальніше про КУЛЬ ???? ДЯКУЮ

  • MissDance

   Сама родила у Наталі Степанівної Куль 3-и роки назад,але вона вже не та що була 2-3 роки назад.Моя подруга родила в неї місяць назад і каже якщо б мала ще колись родити малютку то 100% до неї не піде.Я вагітна і також подумую піти до Данькова або на Мечнікова.А на рахунок дітей то у Наталі Степанівної їх було 5-ть в 2009 році і чоловік її не священник,а просто віруюча сімя.

  • Марічка

   Як в Куль з подяками?

  • юля

   Я б ворогу не порадила КУль. Можливо у вас були легкі пологи і ви б у любого лікаря народили, а взагалі про КУль я ось що скажу: я лежала 5 тижнів на підтримці і повірте багато чого надивилась. Навіть медсестри кажуть, що їй би не довірились. Вона понаколює дімідролом по декілька днів, що дівчата взагалі ходити не могли, бо бачте їй лінь вночі приймати пологи. І це я бачила багато разів. НАвіть коли є реальні проблеми, що треба кесарити, то вона цього не робить, вона вимучує жінок…і в кінці кінців прибігає Данков і спасає цим нещасних породіль. БАгато хто просто ведеться на їївигляд, бо вона дійсно приємна жінка і спілкується дуже солодко…Але як доходить до справи, то жах один.

   • Анастасія

    я народжувала в Куль у вересні 2012. лікар вона супер. не знаю чому ви пишете, що вона не приїжджає вночі. схватки в мене почались 23.30, за годину і я, і Наталія Степанівна вже були в роддомі. народила я 1.30. хоч дитина була великою, Наталія Степанівна зробила лиш 1 надріз(шви вже на другий день чудово зажили).
    Зараз вагітна знову і здається двійнею, або трійнею – буду народжувати тільки в неї

   • Анна

    в Куль народжувала моя сестра дочку і знайома подруга 4дітей з різницею в роках.і вони нею задоволені.я довіряю цим людям,їм нема сенсу брехати.а за цей бруд,що тут лиється на Наталію Степанівну-я не вірю.може сам лікар з того ж роддому під різними іменами писати гадості із заздрості,бо до неї постійні черги бажаючих народити.бачила сама.тому я не вірю тим негативам,що тут пишуть.вона кожній вагітнаій намагається приділити увагу по максимуму,тому довго приймає,а ще роди на ній.не сподобалось мені на мечнікова,коли я там народжувала свою дівчинку в 2011р.коли відійшли води і почались схватки,мене залишили в палаті саму.і коли мені захотілось в туалет,я сходила між переймами двічі сама у вбиральню.так не має бути.а на джамбула тебе саму в палаті ніхто не залишає.постійно хтось поруч з персоналу.тому раджу куль і сама в новому 2014році буду у неї народжувати.добре,що роддом буде відкритий.

    • Марія

     добрий вечір,дайте будь ласка номер Куль Наталії.дякую))

   • Олена

    Повністю згодна!Я мала в неї кесарський розтин.Про саму операцію нічого поганого сказати не можу,все пройшло непогано.Але…Солодко говорить і на цьому все закінчується.Три дні підряд казала після 6 не їсти,бо завтра мене оперують,в результаті я 3 дні просиділа з 6 вечора до 1 дня голодна.мене не те що не прооперували.а навіть не удосужилась зайти сказати,що не будудть оперувати і можна хоч попити!!!Жах!!Маю з чим порівняти бо це не перша дитина!!!При тому,що дівчата які в неї народжували говорили про неї не дуже гарно.Вона вся типу така віруюча.а на хабарі так натякає,аж гай шумить!

   • орися

    це правда переконалася на свому гіркому досвіді ворогові непобажаю її якщо хочете мати здорову дитину нейдіть до неї це я вам можу сказати я народжувала в неї 25,01,2014 дитина хвора розвиток 0 і все це родова травма де б непішлавсі кажуть вина лікарки

   • орися

    дівчатка нейдіть до куль якщо хочете лишитись живими і народити здорову дитину я переконалась на власному опиті всі хто пишуть шо вона супер це жінки які немали проблем під час родів а в мене через неїхвора дитина на руках що жити нехочеться проклинаю той день в який я пішла до неї народжувати!!!!!НЕЙДІТЬ

    • Кристина

     1. Куль Наталя Степанівна – порадили її знайомі жінки.
     2. Пологовий Джамбула вересень 2010р.
     3. Жахлива лікарка, не кваліфікована, хамка, ставлення погане, положила мене перед родами в лікарню але не навідувалась до мене за 2-тижні що я там лежала прийшла до мене 2-рази. Весь цей час мене оглядав закріплений за палатою лікар. Як йшла до Куль Н.С. домовлялися про кесарів розтин, а коли я була в лікарні, то вона все час тягнула, і навіть хотіла мене простимулювати.Як би дівчата з палати не підсказали мені, що це стимулюючі таблетки, то незнаю чим би все заківчилося. Бо дитина в мене була сідничного передлежання, 2-рази обгорнута пуповиною навколо шиї і в мене серйозні поблеми з хребтом (сколіоз грудно-поперекового відділу важка ступіль), за рахунок зміщення хребта всі органи в мене також зміщені. Всі 2-тижні стільки нервів собі стріпала, постійно плакала через невизначеність. За результатами аналілів постійно ходила сама і Куль Н.С. ловила на коридорі щоб показати їй результати. Врезультаті, підключились мої знайомі, яким буду вдячна до кінця свого життя і я попала до професора Маркін Л.Б., який мене прооперував. Професору Маркіну Л.Б. безмежно вдячна, і задоволена ним на 100%. Професор оглянув мене на другий день зранку після операціїї, хоча якби не телефонний дзвінок моїх знайомих до професора, то він би мною і не зайнявся, незнаю чим все би закінчилось. Я зрозуміла для себе, що тепер без знайомств не можна нікуди йти, бо ніхто про тебе не думає, не переживає і як завжди в нашій медицині не несе ніякої відповідальності. Хіба що тим можна йти до Куль Н.С. хто мав чи впевнений що буде мати легкі роди. Як дізналась я пізніше, що вона займається тільки легкими родами і кесарів ростин не робить, бо не вміє робити, а коли якісь проблеми виникають при родах то Куль Н. вміє дуже гарно все списати. Тож дівчата бережіться цієї лікарки, вона підступна, вміє дуже гарно говорити, до своїх слів привязує слова Бога, хитра як лисиця, іграє на публіку, перед випискою приходила до мене 3-дні підряд і дуже гарно вміла примовляти до мене і моєї дитини, щоб дівчата по палаті все це бачили і складали про неї гарні враження. Завдяки їй я тепер роддомів боюсь до сьогоднішнього дня, а коли мене виписали з лікарні я не вірила що вже дома. Анастезіолог був в мене чоловік, прізвища вже не памятаю(здається він був зав.анастезіологом) але ним також дуже задоволена, бо сильно переживав за мене перед операцією і на 3-день після операції прийшов мене провідати і поцікавитись моїм самопочуттям. Дуже гарна, приємна людина, жартівливий, вічливий.
     4.Кесарів розтин.
     5. Куль Н.С. – нічого не отримала, професор Маркін Л.Б. – 8000 грн. ця сума була поділена ще на дит.лікарку, анастезіолога, дитячий пакет і всіма препаратами (капельницями, уколами….) після к/р я також була забезпечена. Крім цієї суми я нічого не платила. Санітарки і акушерки дуже хамовиті і хапуги, правда є 2-ві зміни акушерів і санітарок в яких дуже приємні жінки.
     6. Ніколи в житті, і нікому не раджу. Я навіть не порадила б її своєму ворогові. Хочете жити, ні в якому разі не звертайтесь до неї.

 • наташа

  привіт всім! мене звати наталя. я сама з києва, але після одруження живу у львові. у мене 34 тиждень. мнеі порадили попович алла ільївна. хто знае нормальна вона.

 • Оксана

  Я народжувала другу дитинку в Попович Алли Іллівни.Скажу,що дуже задоволена.Професійна лікар…

 • Оксана

  Якщо говорити про цей роддом то в мене виникають одні негативні емоції, я теж домовлялась з Наталією Степанівною Куль, все на словах було теж дуже добре, а коли почались схватки в ночі (а я живу 70 км від Львова) подзвонила,попередила що їду. Через годину приїхали лікар подивилась, каже ще рано, виписала таблетки, уколи, відправила додому. Більше в мене схваток не було, через два дні дитина перестала рухатись. Коли подзвонила їй – вона сказала шукай роддом поближче до нас недоїдеш. Дякую лікарям з м.Сокаль зробили керарське і врятували дитину.

  • юля

   нічого немає дивного, Куль частенько таке виробляє.

 • Оксана

  Я б нехотіла лікарку обідити, бо в кожного бувають промахи, але факт остається фактом.

 • Іра

  Стільки всього коментують про цей роддом я вже навіть не знаю де родити. В мене в Львові нема нікого, нікого не знаю. Сама живу 60 км від Львова. Шо порадите робити. Мені в січні напевне родити

 • Іра

  А скільки зараз коштує родити на Джамбули

 • НАДЯ

  підкажіть будь-ласка, скільки коштують роди на Джамбули???

 • Марійка

  Дівчата, раніше я цікавилась також цим питанням, але, на жаль, не пам’ятаю, чи то було про роддом на Джамбули, чи інший, але цифра була 350 доларів. з яких 250 доларів лікарю, та 100 акушерці. Але, дівчата, то було десь у 2009 році і я думаю, що ціни стали нижчі трохи через кризи. А взагалі, я вважаю, не треба так боятись їхати на зміну.Лікарі ж також люди. А це все таки не малі гроші. Лікарі працюють ті самі, можна просто пообіцяти подякувати коли все скінчиться, стільки, скільки вважатимете за потрібне. А якщо домовляєтесь, то можна напряму в лікаря спитати.
  Платити лікарю 350 доларів, за те, що він приїде в роддом – це занадто. Ну це моя думка. Я сама так народжувала, просто їхала на зміну і пообіцяла віддячити. Ніхто мною не нехтував. Все пройшло нормально. Потім чоловік подякував лікарю в грошовому еквіваленті. Здається 100 доларів, чи щось таке. А акушерці дали 200 грн окремо. Я думаю це нормально.

 • НАДЯ

  дякуюююю

 • Наталя

  Доброго дня. Я двічі народжувала на Джамбула у лікаря Паньковського 2001-2008рр.Дуже лікарем задоволена, ставлення супер, суму не називає, буду в 2012 народжувати знову і тільки в нього

  • Уляна

   Наталя! Як можна мені звязатися з Панковським???? Підкажи будь-ласка!

   • Марта

    Паньковський Сергій Віталійович 067 7110451

    • Женя

     Девочки,панковского к сожелению уже нет!он врач от бога!я рожала у него в 2010 году!довольна на все 100%а еще хороший врач рибун татьяна николаевна

 • Ярина

  Дівчатка, а ніхто не знає, чи будуть закривати пологовий після свят в січні? Хотілось би встигнути в 15-20 числах…

 • Ірина

  Дівчата в мене перші пологи,дуже боюсь,мені виходить срок 6 січня незнаю де краще народжувати і в кого,багато чула і поганого і хорошого,про Данкова,але ще хочу порадитись з вами допоможіть:((я просто боюсь щоб на свят вечір лікарі були на робочих місцях!!!!!!!!!і який хороший лікар????

 • НАДЯ

  підкажіть будь-ласка до місяця вагітносты треба стати на облік????

  • Ярина

   Взагалі-то, перше УЗД роблять до 11 тижнів вагітності, тому до того часу вже треба стати на облік, принаймні бажано…

 • НАДЯ

  а це довгий процес шоб стати на облік???? шо для цього потрібно зробити???

  • Ярина

   Не знаю, як де, але в нашій жіночій консультації треба наперед записатись і прийти в заданий час. Там заповнюєте всякі документи. Процедура триває до години часу. З собою треба мати паспорт і гінекологічний набір.

 • Христя

  Я народжувала на Джамбула в жовтні 2010року в Попович Алли Іллівної.Спочатку вона мене поклала в патологію, бо почався 41 тиждень вагітності. Цілий тиждень мене ходили оглядали, була на 2 консиліумах у зав. патології і начмеда, ніхто не міг сказати чи народжу сама чи будуть кесерити.(узд показувало масу дитини3700+-200г)Через тиждень Алла сказала випити касторку може почнуться схватки, проте схватки не почалися було лише відкриття 4 пальці і мене перевели в родзал.На запитання я сама народжу ? лікарка відповіла- подивимося!!!!!! Тільки перевели в родзал зразу пробила води,(потім написала що було раннє вилиття)поставили стимуляцію, почались нерегулярні схватки. Лікарка приходила до мене оглядала,(взагалі вона була дуже спокійна не кричала )В 18 год шось вона засумнівалася чи я сама народжу (схватки були вже з 13год) скликала лікарів, ті помацяли і сказали- розродиться родові шляхи не довгі. О 21 год знову вона скликає всіх лікарів оскільки серце дитини дало аритмію(то 140ударів то90)Почала я родити і через 30 хв бац і я відключилася! як виявилось пізніше мені дали наркоз, а дитинку діставали щіпцями. Дитя не закричало йому поставили по шкалі Апгар 2 бали (0-1 мертва дитина) дякуючи дит лікарці яка зробила швл+ реанім. заходи дитині потім поставили 6 балів і забрали в кювез. а через добу транспортували на Орлика в реанімацію!Через рідке дихання можлива зупинка)де на 3 добу нас прооперували(гематома печінки)ДЯКУЮЧИ ЛІКАРЯМ З ОРЛИКА В НАС ВСЕ ДОБРЕ!!!!!!!!!!!!АЛЕ в мене друге питання невжн мене не можна було прокесерити (дитина народилася з масою 4100, а мій ріст 158) і з якою силою треба було тиснути на живіт щоб зробити гематому печінки????????????????????!!!!!!!!!!!!!Всі дні які я провела в роддомі Попович до мене приходила, оглядала все заспокоювала не я перша не я остання….. Проте ні до чоловіка ні до батьків вона навіть не спустилася……..Дорогі дівчата, вам вибирати в кого народжувати, але думаю на рахунок ПОПОВИЧ АЛЛИ ІЛЛІВНОЇ ВИ ДОБРЕ ПОДУМАЄТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • оксана

   христинка, як я рада,що все добре з дитинкою.Випадково натрапила на твій допис,не знаю чи ти коли прочитаеш,але напишу.Тоді я теж лежала з тобою на поверсі в патології,в мене ще малий не хотів опускатись,ми в коридорі любили поговорити.Памятаю яка ти щаслива йшла у родзал,а потім почали бігати лікарі і було зрозуміло,що щось не так.я до сих пір тебе згадую,бо навіть не знала,що з дитинкою,знала що перевели на Орлика,а тебе не виписували.Боже,як добре,що все добре.будьте здоровенькі.Оксана

   • Христя

    А ти в Данкова народжувала?2 дитинку? Як малятко!?

    • оксана

     Так,я народжувала в Данкова,першу дитинку.Памятаєш,ми на диванчику в коридорі зустрічались,я теж не могла розродитись,бо малий не ставав в родові шляхи.Я така повненька,риженька і кучерява,якщо памятаєш.Ми тоді бачились після твоїх пологів,ти сама нічого толком не знала,памятаю тебе ще не виписували,а дитинку перевели в іншу лікарню.От впадково перечитувала про Джамбула і впізнала тебе по допису,я маю надію,що я не помилилась,але все співпадає.Про мене,тоді я пролежала майже три тижні в очікуванні,нічого не змінювалось,проавда вже почало боліти і кровити.В понеділок мав бути професорський обхід,на цей раз вже був перенос і я підпадала під то шоу з професором,але мені повезло,його не було і мене дивився мій Данков.А ввечері прийшов і сказав,що завтра зранку плановий кесарський.ОТ 2.11.2010 зявився мій синочок Антоша,мали трохи асфіксію,а так все нормально.Данковим дуже-дуже задоволена,треба буде ще і свої враження якось написати про Джамбула,бо я там провела в сумі 24 дні,так що є що згадати.НЕ знаю може згадаєш мене,а може ні,але я дууууже за вас рада,бо ми тоді всі переживали і нічогісінько не знали про дитинку.Будьте здоровенькі,ростіть великі.Оксана.

     • Христя

      Звичайно, що пригадую!Добре, що у Вас все добре пройшло!!!!!!!!Ви теж ростіть здоровенькі!

     • Оксана

      Можете мены написати про Данкова детальныше ы про цыну.Через два тижні лягаю в лікарню до нього в мене буде кр і видалення фібріоми.Дякую.

 • НАДЯ

  підкажіть, хто знає, прізвище якоїсь нормальної лікара-гінеколога в жіночій консультації в поліклініці на симоненка…????????????? бо хочу ставати на облік, а не знаю…..

  • іванна

   це залежить де ви прописані на якій вулиці,увас має бути своя лікар гінеколох.а взагалі можу порадити Царенко Ольга Ярославівна,я внеї стою на обліку дуже класна і відповідальна.

  • Софі

   в поліклініці на Симоненка рекомендую Хомишин Анну Миколаївну, шикарна лікарка)

 • Ксюша

  Мені скоро народжувати, кінець грудня. Хочу в КУЛЬ НАТАЛІЇ СТЕПАНІВНИ !!! Чула хороші відгуки, зокрема від подруги, в неї пологи пройшли легко та без розривів( ця лікарка робить ще й спеціальний масаж перед пологами, звичайно кому потрібно)А про ДАНКОВА чула, що ні після родів ні до родів не заходить, щей на самі роди під кінець прийде (гроші треба ж взяти)

  • Ярина

   Я думаю, що це через те, що він завідуючий і має дуже багато пацієнток, тому не може приділити кожній жінці достатньо часу і уваги…А на рахунок Наталі Степанівни, то я з Вами згідна- сама йду до неї народжувати в січні. Вона приймала в мене перші пологи- то я нею задоволена:)

   • Олена

    Данкова виправдовувати нічого, він зайнята людина і йому ніколи прийти. А гроші брати у державному безкоштовному пологовому будинку він знаходить час.
    Таким же чином може приймати пологи і брати гроші дядько Вася слюсар з сусіднього будинку. Взяти гроші він вміє і прийти в кінці пологів і взяти конверт теж думаю зможе. Тому й дядько Вася може теж працювати в роддомі на Джамбула і буде не гірше Данкова.

    Це як я в університеті вчилася і викладали нам чи лаборант який заміщав професора і сам професор 1 раз за семестр, пів години порасказував і залік почав приймати. Навіщо нам такий професор, хоч він і розумний, коли з нього толку, як молока з козла.

    Аналогію відчуваєте?

    • Оксана

     Я з вами не згідна, сама народжувала у Данкова, пологи тривали легко при вазі дитини 4100, а ріст 60см.,після родів відійшла швидко,за гроші ніразу незаїкався( розраховувалася бігаючи за ним по роддомі).На родах в більшості була присутня акушерка, але завжди з ним на звязку, прийшов у самий відповідальний момент. Я ним дуже задоволена, лікар від Бога!!!

     • галя

      Цілком з вами згідна.Я теж народжувала у Данкова.Дуже добрий спеціаліст.Після родів він заходив навіть декілька разів.Він не говорить про суму оплати.Скільки ваша ласка можете віддячити.В мене багато подружок,які в нього народжували і всі задоволенні.Всім рекомендую.Єдине що не сподобалось в роддомі то це дитячий педіатр.Поки не заплатила,то навіть не дивилась до дитини.Прізвище не памятаю.

    • Ксюша

     Я підтримую вас, бо вже народила !!!!!!!!!! Родила в Куль (супер) Тільки одне ЗАУВАЖЕННЯ : старайтесь наперед у лікарню не лягати, бо після професорського обходу лікарів половину вагітних беруть на пологи БЕЗ СХВАТОК !!!!!!!! Мені було дивно з того,поки мене також так не взяли.ДАНКОВ ЯК ЗАВІДУВАЧ ЗАСТАВЛЯЄ ЛІКАРІВ РОБИТИ СТИМУЛЯЦІЮ ДІВЧАТАМ, ЩОБ ШВИДШЕ ЗВІЛЬНЯЛИСЬ МІСЦЯ У ЛІКАРНІ.А це все відображ на дитині, а потім педіатри говорять- це через кисневе голодування !!!!!!!!!!Винна мама !!!!! ОТ ТАК.

     • ЛвівськаЛяля

      ОЛЯ Ты больная на голову!!
      Бойся такое говорить,если ты рагулиха и нормальное отношение для тебя чуждо,то твои проблемы!
      Более квалифицированного,доброго,приятного,заботливого врача в жизни не встречала!!!
      Куль Н.С. это тот человек который обо мне заботился с 8го месяца беременности и 3 месяца после родового периода!!!
      она шикарна!!!!
      Я рекомендовала всем подругам своим,и все в восторге от нее!!!!
      она ЗОЛОТАЯ
      такого врача стоит поискать

    • оля

     Олена і Ксюша……ви написали такі дурниці, що і сміятись і плакати хочеться…….!!!!!!Данков нікого ніколи не стимулює!!!!!!тим більше нікого не заставляє!!!!!Про гроші нічого не говорить і сум не називає!!!!!!а те що цілі роди біля Вас не сидить то це теж логічно!!!!я родила вночі 12-ю в нього…яким чином він мав фізично бути біля всіх одночасно??????????дитинка народилась сідницями без розривів здоровенька – це хіба не показник????притому що я просилась на кесарів розтин…..

     • Марія

      Стимулює!!!!!!!

    • Катя

     читаю і диву даюся. я 20.12.2011 народжувала у Данкова, попередньо не домовлялися, бо скерували саме до нього, оскільки тільки він погодився на мою ситуацію. в ніч на 20 почалися перейми. прокесарили мене 20 ввечері. лікар не дозволив народжувати самій (зламана рука, дитина обвита пуповиною двічі). кожного дня приходив дивився на шов. від операції відійшла дуже швидко,бо чітко виконувала рекомендації лікаря. з малою все добре, лікар сам наполягав на ГВ, так що годувались ми до 1.9 років, сам ганяв по коридору після операції. Данков лікар від бога!!!!! Чоловік тиджень до нього ходив щоб подякувати, а тут такі коментарі. можливо дописувачка хотіла,щоб лікар безвилазно сидів біля неї, але Данков настільки жаданий лікар, що він просто не встигає,аще їздить по всій області. так що хто хоче професіоналізму і відсутність проблем після пологів то це дор нього,аза усі-пусі,то до інших лікарів і за багато більші кошти.

    • Татьяна

     Я в шоці з таких коментарів…. Я народжувала в неділю зранку, Данков відразу приїхав, роди пройшли досить легко, без ускладнень. Про гроші він ніколи не говорить, тому порівнювати його з якимось там Васьою взагалі неумісно. Я дуже вдячна долі, що попала саме до нього. Мені здається, що кращого лікаря просто не існує!

  • Христя

   Куль Н.С. чудова лікарка!

   • Оленка

    Я родила в червнi в Наталi Степанiвноii,дуже задоволена. Ставлення було чудовим до мене.

    • Ксюша

     Якщо чесно, я ще не чула і не бачила таких лікарів як КУЛЬ Н.С.!!!!! Я в неї родила, таке враження що це твоя рідна мама прий має пологи, або відчуваєшся якоюсь знаменитістю, бо дуже гарно, тепло ставиться до тебе весь персонал !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Родзали класні!!!!!! І народжувати було зовсім не страшно, а навіть цікаво, ще й під музику.Дівчата -це дійсно класна лікарка!!!

     • Зірка

      Дівчатка, підкажіть будь-ласка, хочу народжувати на Джамбули в Куль Н.С., чула і читала, що вона хороша, але хочу іти так прямо до неї, тобто без знайомств. Чи вона нормально це сприймає? і чи ставиться теж однаково, як через знайомих? І скільки коштують в неї роди?

   • Уляна

    Дівчатка, дайте будь-ласка її номер !!!!

    • Вова

     моб, 0933390000

     • Вова

      Перепрошую, що втручаюся(моя дружина там родила)
      Пологовий будинок по 5-ти бальній шкалі:
      Зовн,вигляд -4
      Палати-3
      УЗД – 5(фахівці)
      Род,зал -5+
      персонал-4(не всі беруть взятки, як на мене це дивина)
      З лікарів: по тому, що я особисто бачив найбільшою популярністю користуються КУЛЬ Н,С, і ДАНКОВ

     • Оленка

      Я з вами абсолютно згiдна, серед лiкарiв вони найпопулярнiшi!

   • Iра

    Погоджуюсь Данков лiкар вiд Бога тому до нього так важко попасти, бо не дре грошI як iншi лiкарi, а професiйно виконуe свою роботу. Недавно в нього родила i задоволена на всI 100 процентiв.

  • юля

   ДАнков дуже хороший спеціаліст. І незважаючи на те, що в нього найбільше пацієнтів-він до всіх встигає забігти, оглянути. Та ще й дуже багато родів і операцій за день має. Він взагалі в роддомі днює і ночує. А на рахунок грошей-це не про нього. Йому щоб дати гроші ще треба побігати. Для нього це не головне. А у випадках, коли легкі роди, то він взагалі гроші не бере.

 • Іванна

  А хто знає Сидник Любов Василівну, і яке її ставлення.

 • Lili

  Привіт усім!Хочу поділитися своєю історією.19.11.2010р. в медінституті дуже відомий лікар Кобецький робив мені кесарів розтин.Дитинка народилась жива здорова 3.700 53см оцінка по шкалі Абгар 8/8 . чоловік був під операційною і чув як дитинка кричала , а потім замовкла.Коли дитинку перенесли в кімнату для дітей дівчинці стало погано.Дитинку почали рятувати , вентиляцію легенів.Але дитинку треба було перевезти в реанімаційне відділення біля роддому вул.Чернігівська ,але в цих дохторів не було реанімаційної машини ,а вже через 7год.перевели.Тоді лікар приходив в палату до мене і весь час говорив якась інфекція невідомого походження,дитина інфікована,гнила плацента.кальцинована плацента а я йому повірила.Мене виписували і япішла дивитися останій раз на дитинку покликала мене до себе дохтор п.Салабай завідуюча відд. недоношених дітей коліжанка п.Кобецького і почала те саме говорити «якась інфекція»,чи старша донька здорова. Дитинка померла.В результаті провели розтин дитинці і патологонатом поставив діагноз «Родова травма» несумісна з життям МХК-10-(Р10-15 розрив внутрічерепних тканин та крововиливи внаслідок пологової травми )померла моя донечка 23.11.2010. задаю собі запитання як може бути при кр родова травма та інфекція в здорової жінки.В мене свекруха працює біля роддому і почула як лікар гінеколог розповідала що в медінституті сталося чп бригада лікарів святкували і дитина в них випала з рук і не один раз я чула те саме.Ми подали в управління і ні якого результату ,до головного лікаря Гички ,а тепер в прокуратуру, але там напевно лікарі платять їм гроші.Але мої біди не закінчилися порйшов місяць часу після кр в мене почалася кровотеча , я звернулась до п.Кобецікого він сказав що це менструація .Пройшло 10 днів в мене не припиняється кровотеча ,я знову звертаюся до п.Кобецького ,а він каже не переживай і побільше ходити , то я звернулася в лікарню швидкої допомоги де мені зробили вишкрібання , «залишки плаценти» і пізніше мені ще надавали лікування.В мене склалося погане враження до таких кваліфікованих лікарів. Будь ласка модераторів не видаляти.
  ..

  • Христя

   Ви знаєте лікарі один одного покривають …… солідарність в них така. В нас так само було спочатку в дитини діагностували гемангіому, і як прооперували також казали гемангіома,а як виписали у виписці написали ГЕМАТОМА.(Яку натиснули лікарі коли витискали дитину)

  • Наталія Шелестак

   Знаю п. Салабай Зоряну 7,5 років. В мене 2 недоношених синочка. Пройшли в 2004 та в 2011 році Чернігівську. Впевнена в її професіоналізмі і порядності. Вона днює і ночує біля тяжких діток. Я впевнена, що Салабай зробила все що в її силах для Вашої дитинки. На все воля Божа. І мені здається, що така високоморальна особа, як Салабай не могла б прикривати своїх колег у разі, як би побачила б в їх діях вину. Принаймі повідомила б Вам про це. Я все життя буду їй вдячна за двох своїх синочків. Дай Бог їй сил і здоров»я!!!!!

 • Оленка

  В мене малий народився недихав,дуже тяжкий був стан. Але дякувати Боговi вижив. Пiсля мене родила знайома в Данкова,дитинка померла:(

  • Ксюша

   Не тільки в ДАНКОВА померла дитинка, в моєї знайомої по палаті в цей час і в УЛАШИНА померла дитинка !!!!! Оце було ЧП !!!!!! ТАКІ ХВАЛЕНІ ЛІКАРІ !!!!!! Напевно забухали під Новий рік!!!!

  • юля

   Якщо дитина померла, то це ще означає що треба клеймо на лікаря ставити. Данков кожен день приймає пологи і чудеса робить…в нього просто руки золоті.

 • христя)))

  хочу до Данкова. мені подруга порадила,але тільки кесарити. може ше хтось чув як він кесарить? підкажіть.

  • юля

   Це лікар від Бога. Звертайтесь до нього.

 • Оля))))!!!!

  Привіт..мені порадила народжувати у Паньковського С.В…хтось щось може сказати про нього…))Буду дуже вдячна)))

 • Іра

  Привіт! Хто може щось сказати про лікаря Петришака В.М.? наперед дякую! ;)

  • марта

   хороший лікар!сама в ньго буду родити)від жінки не відходить))))))

  • Оксана

   незная, я внього стояла на обліку в 1996р. щось неподобається він мені, хоча коліжанка в нього родила, казала що нормальний, незнаю правда скільки це їй коштувало

  • Ірина

   Привіт, я теж родила у цього лікаря, у мене це були перщі роди, лікар поставився дуже гуманно й терпеливо до мене, я відразу призналась, що усього боюсь.З дівчиною,що у один день різниці ми родили теж прекрасна донька, а у мене синочок,її коліжанка на кесареве лягала,у цій області лікар теж мае чи великий досвід. Я саме й планую 2-і роди та облік саме у цього лікаря, бо вже е досвід.ДЯКУЮ таким лікарям.

  • Іван

   Моя знайома родила у Петришака В.М. на Джамбула, її кесарили, чи то під час родів, чи після не був несправним якийсь апарат (здається штучного дихання), народилася дівчинка. Потім сказали що у дівчинки почав пропадати пульс, дитина померла через 3 години. До родів ніяких симптомів не було. Лікар перастрашився, почав зразу надавати їй всіляку допомогу, казав що бере усі витрати на медикаменти, тощо не себе. Батьки відмовилися проводити розтин, поховали дитинку. При виписуванні моя знайома дала йому ще 200 доларів(!!!), а він їй свідоцтво про смерть, взяв ці гроші і сказав:»Дякую, що ви розумієте і цінуєте мою роботу»!!!!
   Я це повідомлення пишу, тому що я був у шоці, від даного вчинку лікаря. Я особисто людина незацікавлена в тому, щоб погось розхвалити чи накогось наговорювати. Але те, що дитинка померла через халатність лікаря, і що таке дійсно було – це правда.

  • оксана

   Нікому не раджу Петришака,це не лікар це ходячий ужас.Я в нього родила перштй раз(дякувати богу обійшлося)а коли мала родити 2-гий раз він відказався від мене 5-ть днів перед родами.Бо в мене були проблеми з ниркою,а він любить лехкі роди,щоб забрати гроші іне думати головою.

   • Ольга

    Народжувала в липні 2014 р. у Петришака. Лікар уважний, компетентний, все пояснив детально (перші пологи). Стосовно грошей, то казав «скільки можете», не було ніякого тиску.Приїхав посеред ночі за 40 хв. після дзвінка.Задоволена і його відношенням, і допомогою. Другий раз планую родити теж в нього!

  • Аня

   Володимир МИхайлович молодець! В мене були важкі плоги, дитина велика, несумісність резусів…. але він заспокоїв і зробив все що в його силах…. приїхав за 30 хв. після дзвінка! Порядний і уважний….багато знайомих народжували в нього всі задоволені!І його дружина педіатр, також хороший лікар! Тому проти нього сказати щось совість не дозволить!

 • Ірина

  Дівчата я теж родила в Куль Наталі Степанівни.Вона дуже хороший і кваліфікований лікар. Сама мама 4 дітей,а тому прекрасно розуміє кожну жінку.Вона прекрасно справляється зі своїми обовязками підчас пологів як фахівець і підтримує морально.Вона як мама.А це теж дуже важливо.

 • Оля

  Вже стільки начиталася про лікарів, що голова обертом іде. Напевно на все воля Божа. Я хочу народжувати в Халіної Н.Ю.і дуже сподіваюся, що все пройде добре.

 • надя

  Мені робив кесарський розтин Данков, дуже ним задоволена хоча і були ускладнення після родів,але думаю,що багато залежить від жіночого організму.(це було 7 років тому) От і цього року теж збираюсь до Данкова на квітень .

  • Оксана

   Привіт! Мені скоро народжувати. Читала багато хорошого про Данкова. Напишіть будь-ласка його номер.

   • галя

    Хто знає куненець г.я

 • Світлана

  Я народжувала у лікаря Калініна І.С., дуже задоволена! В нього високий рівень професіаналізму! Роди були тяжкі, але в руках Шгора Сергійовича нічого не страшно!

  • Лилия

   Я тоже рожала у Калинина, 09. 2010г Очень, довольна! Мне рожать второго в начале 2016 буду договариваться только с ним!!!

   • Софія

    Лилия, а Калінін ціну називає, чи на власний розсуд платили? І можете поділитись його номером телефону, якщо маєте. Теж думаю до нього йти..

    • Зоряна

     І я хотіла. Але. В суботу було відкриття євро 2012. В неділю зранку почались схватки. Одним словом Калінін приїхав п’яний… грозився кесерити… Його відсторонили, приймав роди Роман Михайлович (здається Шалатка). Маю доцю, з нами все добре, хоч були великі. Можливо Калінін хороший лікар але він не один на Джамбула. Все залежить від мам, обставин і самих діток. Ну і лікарів, але не тільки від них.

 • Наталя

  Доброго дня дівчата,мені скоро народжувати,дуже хочу у Данкова,підкажіть хто знає,які зараз у 2012 році ціни,сам він ціни не каже,а скільки коштує акушер та анастазіолог,за які ще послуги там обов.язково платити???? Буду вдячна за відповідь

 • Ярина

  Я народжувала після свят, то платила акушерці і педіатрові по 300 грн, санітарці 150грн, а лікарці дала 250 у.о. Ні в кого не питала, скільки давати, але інші дівчата теж давали приблизно так.

  • Оленка

   Ярина, ви дуже багато заплатили!

   • Ярина

    зараз я теж думаю, що багато, але….вже не повернеш час…)

    • Оленка

     Ви знаете щастя не в грошах, а в тому що дитинка здорова. Правда?!

  • Іра

   Ви трошки забагато заплатили(враховуючи к-сть пологів)
   Кожен лікар має до 10-ти пологів за добу

   • yarynka

    Звідки такі дані?:)
    Деякі лікарі мають п’ять -шість жінок в місяць, а деякі п’ять – шість жінок за добу,але не щодня!:)

 • Наталя

  Дуже дякую Яринка,бо мені теж ціни не кажуть,не хочу опинитись в незручному становищі

 • Ярина

  Прошу:)

 • ОЛЕНА

  Можливо,хтось підкаже чи буде працювати роддом на Джамбула в квітні,бо я чула що будуть закривати на мойку?Наперід дякую!

 • люда

  Я НАРОДЖУВАЛА НА ДЖАМБУЛА В СІЧНІ 2010 Р. В ЧЕРЕДНІЧЕНКО Н. М.Задоволена дуже.До того лежала в патології 9 днів,народила на 41 тижніВсю вагітність високий тиск,роди дуже важкі(15 ГОДИН)Але я була до цього готова.Дякуючи лікарю,народила сама здорову дівчинку без вн.розривів вага 4150,ріст 56.,чим дуже горжусь.Це перші пологи.

 • НАДЯ

  хто знае шось про гінеколога Беген Оксану Степанівну???? з МЕЧНІКОВА???

 • Уляна

  Хто знає номер телефону Лікарки Куль Наталії Степанівни з Джамбула?

 • ОЛЕНА

  Дівчата,а які відгуки про Кунемець Галину Ярославівну?

  • Христя

   Я лежала в палаті з дівчатами яких вела Галина Ярославівна.Вона приходила по декілька разів на день, оглядала їх(до речі казали,що на кріслі досить боляче оглядає….)Одну дівчину вона кесерила,все добре!ще одна народила сама другу дитину за 5 годин від початку схваток.(там вона використала якусь гарну стимуляцію,бо сама пацієнтка купляла!)а ще одна дівчина лежала в неї на підтримці 3 тижні, передлежання плаценти.Плацента піднялася і вона сама народила,(хоча її готували до к.р)але під час родів відірвався шматочок плаценти,плаценту відшаровувала в ручну під наркозом.Ця лікарка з вами церемонитись не буде, і накричить…..і на сварить……..

  • Ірина

   Я народжувала в Галини Ярославівної ще в 2008році,пологи були дуже важкі,в мене води віддійшли в 18,00,схватки почались в 21,00,в цей самий вечір у лікарки дуже сильно захворів син,але коли я їй подзвонила і сказала,що вже почались схватки,то вона за годину часу була в вже в лікарні(інший на її місці міг і відмовитись)Роди проходили дуже важко,в мене за 10 год.матка відкрилась лише на 2пальці,вона увесь час до завершення пологів була поруч,а вони тривали до 7,45ранку,синочок родився здоровий,правда неодразу заплакав,так як був двічі обмотаний пуповиною,але дивом для мене закінчились лише маленькою зовнішньою тріщинкою. Так ось велике значення в пологах віддіграє хороший,відданий своїй професії лікар!!! В грудні знову планую народжувати тільки в неї!

   • Наталія

    Я народжувала в Кунинець Г.Я. в 2010 році. Лікарка дійсно з вами церемонитися не буде. Оглядала на кріслі дуже боляче( ще попередила щоб я про цей огляд нічого не казала завідуючому),роди стимулювала бо не хотіла щоб я родила на вихідних!Під час схваток і потуг біля мене майже її не було,все що вона зробила це зашила мене наживо так пагано що на шийці матки лишився рубець.Я більше в неї не буду родити і вам не раджу!!!!

    • Мирослава

     Підтримую на рахунок огляду.Оглядає справді нереально боляче. Також стимулювала,але в цьому була потреба – шийка не відкривалась взагалі, а перейми тривали вже досить довго. Як до спеціаліста, крім жахливо болючих оглядів, претензій не маю.

  • Мама

   Народжувала двох хлопців 4200 і 4700/60см в неї без проблем. Спочатку при знайомстві здалась мені різку вартою, але в родах вона дуже дбайлива і ставиться з повагою до жінки. Стимулювала по показаннях, бо через великих дітей+багатоводдя матка не могла сама «стартанути», хоча я вже перевершувала. Вона чудова як людина і як спеціаліст. Дуже дбайлива, уважна, в родах, особливо перших, практично увесь час проводила зі мною, відводила в туалет, стежила пеленки і робила ще купу всього, що мав би робити нижчий/середній медперсонал. Напоготові до будь-якого ходу подій в других родах була вся команда спеців і для мене, і для малюка, але ГЯ не розгубилася і весь процес пройшов добре. Післяпологових проблем і дискомфорту взагалі не було, що мене аж лякало. Неонатологи рекомендували пильнувати малюка у спеціалістів через можливі травми в родах. Ми його кілька разів показували зав відділення неврології на Орлика та іншим добрим спеціалістам, ні в кого питань не було, наш малюк росте здоровеньким, слава Богу. Суму назвала сама, кажуть, що велика, але я такою її не вважаю за таку працю. Лежала два рази в патології і за спостереженнями не дай Бог попасти до Куль, а От до Островського, Данкова, Рібун (більше нікого не запам’ятала) я б пішла. Зараз третього малюка хочу до Кунинець, сподіваюсь, візьме:) А взагалі пологи – то такий інтимний процес, що лікар має просто підійти, добре, коли знаходиш свою людину.

 • наталя

  Дівчата,скільки коштує кесрський розтин,і скільки кому платити, анастазіологу,акушеру,педіатру,та іншим…..Підскажіть хто знає.Родити хочу в Данкова О.В.

 • Наталя

  Дівчата,а які відгуки про Хому Дарію Миколаївну?і скільки коштують взагалі пологи?

  • Наталия

   Рожала у нее двух дочек, очень ею довольна, правда вторую кесарево, договаривалась с Дарьей Николаевной, но роды были преждевременные и попала на смену Сергея Витальевича Паньковского ( это была ночь с субботы на воскресенье), она сразу же пришла и была ассистентом на операции( у них такие правила, если кесарево не планированное, то делает тот, кто дежурит). Но они оба были очень внимательны и заботливы и денег никто не требовал, по-возможности. С первыми родами тоже Дарья Николаевна была как мама.

 • Меланія

  Я народжувала у Данкова,дуже задоволена його роботою))))А ось педіатр нам попалася дуже не компетентна особа Зінчук Катерина Петрівна,гроші взяла а роботу зробила свою так,що я чуть не посивіла,занесла інфекцію в пупок дитині і він почав гнити і некомпетентно перев»язала,потім лежали з цією проблемою на Орлика.

 • Іра

  Привіт усім. Я маю народжувати на Джамбула у Калініна І.С., ХТО МОЖЕ ЩОСЬ РОЗПОВІСТИ ПРО НЬОГО, ЯКИЙ ВІН СПЕЦІАЛІСТ?

  • Наталя

   Я народжувала на Джамбула у Калініна два місяці тому.Потрапила до нього випадково без попередніх домовлень.На мою думку спеціаліст хороший.

  • юля

   привіт! я родила у Калініна в 2007р, задоволена, і тепер хочу домовитись з ним про другі роди у липні місяці. напишіть його моб, бо загубила!

   • Лола

    Юля, народили вже ? мене цікавить вартість

 • НАДЯ

  скажіть будь-ласка, скільки в середьому коштують роди на даний час???

 • Іра

  В середньому 3000грн, але якщо кесарити то приблизно 7000грн. напишіть відгуки про Калініна, як він кесарить?

 • НАДЯ

  дякую

 • НАДЯ

  хтось народжував у Беген О.С. з Мечнікова???? розкажить………

 • Світлана

  Дівчата, а про двійню в Данкова що скажете??? Хотілося би більше знати про компетенцію, вартість кесарського розтину, і про відношення до породілі… Буду щиро вдячна.

  • марта

   Добре приймае Данков))))))))і ставиться до своіх породіль добре!

 • Таня

  Дівчата я от читаю за ваші поради і ціни і дивуюсь.є такі лікарі які не називають ціни ,а ви радите давати 300 -400 дол. а у вас яка середня зарплата? я не розумію за що давати такі гроші якщо немає важких родів? 200 дол я думаю більш ніж достатньо враховуючи ,що у нас БЕЗКОШТОВНА медицина.ми ж самі тих лікарів привчаємо до таких цін.мені наприклад шкода стільки грошей віддавати за те,що я сама зробила ,а мені лише допомогли.я краще їх на дитинку потрачу.а ви вирішуйте самі.але потім не жалійтесь що лікарі озвіріли з цінами.МИ САМІ В ТОМУ ВИННІ

  • Ярина

   я з Вами цілком згідна!!! Але кожна жінка думає так: якщо я не дам грошей або дам мало, то на другий раз, коли мені треба буде звернутись знов до того лікаря- то як я буду до нього звертатись?
   В мене, наприклад, минулого року товаришка родила на Батальній. Вона не мала грошей і її мама перед родами сказала лікарю, що вони йому не заплатять. То в цієї товаришки води відійшди в суботу зранку, а родила вона без всяких стимуляцій аж в неділю- через добу- насухо!!! Дуже намучилась. Так що лікарі вже звикли, що їм мають «віддячитись».

   • Ксюша

    Без віддяки ви нормально не народите. Зроблять ТАК, що або ви, або швидше дитина намучиться, їм всерівно……….Маю реальний приклад у роддомі(надивилась там всього)

  • Faun

   Цілком згодна. Платити треба по ситуації, але завжди – керуючись здоровим глуздом у першу чергу!

  • Faun

   Мій товариш на мечнікова за пологи дружини неплатив жодної копійки.
   Ніякої суми йому ніхто не називав, тож подякували і поїхали додому.
   Уявіть – таке можливо.

 • Юля

  Привіт! підкажіть будь-ласка номер( Паньковського Сергія Віталійовича)

 • Оля))))!!!!

  Паньковський Сергій Віталійович тел. 067- 711- 04 -51,думаю не змінився)))))

 • Юля

  Оля дуже дякую)))

 • Оля))))!!!!

  Будь ласка…)))

 • Юля

  Дівчата що ви можете сказати про Улашина і Паньковського?

  • Львівянка

   Народжувала в Улашина. (Планувала до Данкова, але він був у відпустці, не пощастило)
   познайомилась із ним на 34 тижні, був дуже уважний, привітний, ввічливий. На 38 тижні без всяких показів сказав, щоб я лягала у патологію, мовляв, мені і так скоро родити, щоб була під наглядом, але я тоді простудилася, тому лягати відмовилася. На 39 тижні дзвоню йому домовитись за черговий огляд, а він мене ошарашує, що їде на тиждень, а мене передає іншому лікарю (хотів мене швидше покласти і простимулювати, щоб не втратити клієнта, щоб я родила до його відїзду. Потім уже прочитала що там після обовязкового і дуже болючого професорського огляду на наступний день всі народжують і туди не дай Бог попасти! Це нормальне, людське відношення??) Повернувся він, я ще не народила, тому вирішила родити у нього, так як він мене вів з 34 тижня і я вже настроїлась родити у нього. Приїхала в пологовий із переймами в 5 хв, в 12 дня, була його зміна. Він незадоволено запитав, чому одразу як почались перейми, в 6 ранку не приїхала (хотів простимулювати пошвидше, щоб не паритись зі мною довго), на що я сказала що пологи перші і що я читала що все не так швидко. Ці слова його дуже розсердили, він почав мене сварити, що треба книжки читати медичні а не інтернет. Одразу пробив води, води зелені. Поцарапав дитині голову. Почав мене страшити – дивись які у тебе води! Я готувалась до пологів, тому знала що це не страшно і так буває, кажу – це меконій. Він зрозумів що я справді щось таки читала і перестав чіплятися. Тоді акушерка давай мені якусь бумажку пхати на підпис, що я не проти стимуляції. Я кажу що проти і не буду підписувати. Тоді вона покликала його, а він давай мене пресингувати щоб я підписала. Не памятаю що він говорив, у мене були схватки і було взагалі не до того, голова не варила і я не мала сил із ним сперечатися, тому я підписала, але сказала що хотіла б народити сама і без крайньої необхідності щоб стимуляцію не кололи. От дурна, от наївна! Це з людьми можна про таке домовлятися, але не з цими егоїстичними айболітами, які думають як пошвидше взяти гроші і піти додому. Чоловік внизу купував халат і не зміг мене підтримати у цей найвідповідальніший момент, про що досі дуже шкодую. Зразу поставили мені капельницю, акушерка сказала що не стимуляція а для розслаблення мязів матки, а я тільки через місяць знайшла в пакеті з аптеки залишки ліків і список, то у списку окситоцин був, а в залишках його не було, значить мені його вкололи на родах. Я була така зла! Бо вірила що мене таки не стимулювали! Вкололи мені стимуляцію без мого відома, бо я весь час перепитувала що мені колять!) почалися страшні перейми, які просто неможливо було терпіти. Весь час зі мною був чоловік, Улашин за 5 годин зайшов кілька разів щоб без слів подивитись відкриття і послухати серцебиття дитини. Слава Богу, усе йшло добре. Коли почалися потуги, після 4 потуги мене розрізав, сказав що сама не народжу бо мязи тверді. В результаті, до закінчення його зміни мене всеж розродили, як якусь корову піддослідну, зробили так як зручно було їм, а не моїй дитині і мені. Окрім царапини на голові дитина народилася здорова, але я потім мала проблеми через цю стимуляцію і швидке проходження дитини по родовим шляхам. Невропатолог ставила нам гіпоксію, гіпер збудливість, казала це через важкі пологи, дитина до 5 міс. була дуже нервова, збуджена, капризна, погано спала. Коли почала ходити – ставала на пальчики, довелося проходити спец масажі. Намучилися ми.
   Вдруге до Улашина я точно не піду. Може він із досвідом лікар і сум не називає, але ставлення у нього якесь нелюдське. На пологах був весь час насуплений, слова мені не сказав у підтримку, а навпаки, бачачи у якому я стані, ще грузив мене. Ходив і машинально виконував свою роботу. Після пологів зайшов за 4 дні 2 рази. Останній – зняти шви. І навіть не привітав із народженням дитини!!

   • ....

    Окситоцином колять після народження дитинки,щоб народився послід. Називається активне ведення третього періоду пологів.
    А проблеми з дитиною були через важкі тривалі пологи,які в кожної вагітної проходять по своєму. На жаль, у вас було так

 • Юся

  Львів, роддом на Джамбула.
  Я родила 15 січня 2012 року. Впринципі задоволена. Під час вагітності ходила на курси для вагітних тому була психологічно готова. Взагалі планувала не домовлятись але почала переносити за термін, тому прийшлось йти в роддом мене оглянули сказали якщо через два дні нічого не відбудеться будуть класти щоб спостерігати (мова про гроші не йшла). Але це сталось. Перші схватки перебула в дома, так краще відволікатись і легше коли чоловік поряд, може помасувати. У роддом поїхала о 23.00 в таксі відійшли води. Подзвонили лікарці вона приїхала, мене завели у родзал. Акушерка і санітарка супер попались, пропонували різні позиції на шарі, говорили зі мною підтримували, я була на партнерських пологах зімною була мама (раджу на парнерські брати маму, вона все розуміє, знає, і старається допомогти своїй дитині).Халіна Наталія Юрівна постійно мене спостерігала. В 2.00 я народила дівчинку. Якщо слухати лікаря все пройде супер і якщо лікар відповідно хороший (мені попалась хороша). Грошей в мене ніхто не вимагав скільки кому хотіла стільки дала. Щодо дитячого лікаря мені теж попалась хороша (їх там є кілька) не пам»ятаю як звати, вона молоденька, чорнява, симпатична. За передачі теж ніхто нічого не просив і ставились нормально. Я можу сказати що є і хороші лікарі і погані всюди і на Мєчнікова і на батальній і на Джамбула. Просто головне попасти до хорошого лікаря а все інше то дрібниці. Рекомендую Лікаря Халіну Наталію Юрівну і головного лікаря Данкова.

 • Мар"яна)

  Привітик! Хто народжував у Сікори Ореста Васильовича???

  • Оксана

   Я народжувала в нього в 2006 році,нікому б не радила.Води відійшли в 4 ранку ,а він приїхав о 9 год(при тому ,що я його попереджала,що в мене відійшли води),щоб мав мене за цей час стимулювати ,він проспав.В результаті він мене прокесарив в 12 год(дитина родилася з набряками,так як була без вод).Коли я запитала в нього чого так пізно приїхав,він сказав ,що він подумав ніби я попісялася))))).Вирішуйте самі ,чи нормальний лікар казав би таке????

 • Ліля

  Халіна ще та штучка!!!

 • Ніка

  Привіт! Я народжувала у Попович А.І. вона хороший лікар! До неї звернулася на 36 тижні пологи відбулися на 38 вночі! вона приїхала до мене оглянула і за к-ка годин появилася моя донечка))) це було в 2008 р. і зараз ходжу до неї на огляди і плануємо 2 дитинку!!! Моя знайома також у неї народжувала і задоволена!)))

  • Христя

   Можливо у Вас були класичні роди без всяких відхилень, тоді вона чудово справилась зі своєю роботою(Вона викладає акушерство в медуніверситеті,теоретик) но нажаль не в моєму випадку!

  • Христя

   Через 10 місяців після родів я познайомилася з акушеркою яка приймала роди з Попович. Вона теж сказала,що класичні роди вона приймає добре, а в моєму випадку їй потрібно було передати мене більш досвідченому лікарю, який має більше практики!!!!

  • Софія

   я теж народжувала у Попович в 2011році в липні! Роди були легкі , але сама вагітність проходила важко. На родах весь час була зі мною і за час перебування в роддомі кожний день по пару раз заходила, дивилась як я!
   А на рахунок чоловіка чи батьків то до них теж не виходила і нічого їм не говорила…

  • Софія

   я теж народжувала у Попович в 2011році в липні! Роди були легкі , але сама вагітність проходила важко. На родах весь час була зі мною і за час перебування в роддомі кожний день по пару раз заходила, дивилась як я!
   А на рахунок чоловіка чи батьків то до них теж не виходила і нічого їм не говорила…
   Хоча чесно кажучи до неї в друге родити не піду!!!

 • Олександра

  Всім привіт!підкажіть будь-ласка хто що знає про Скибак Любов Василвну!?!!

  • Юля

   Любов Василівна дуже відповідальна лікарка! У неї народжувало 2 мої сусідки по палаті (платили десь 2900 грн). Приходить щодня до пацієнтів по 2-3 рази на день як мінімум.

 • Соня

  Дівчата хтосб шось знає про лікаря Улашина ???

  • Юля

   Соня сама хочу до нього іти чула що хороший,але перший раз тому нічо точно незнаю)))

   • Соня

    А вам на яке число поставили пологи ???

   • Надя

    І як вам Улашин?бо я в нього народжувала в 2006 році,то була задоволена.А тепер мені знов треба йти,але він у відпуску.Хоча до дати оплогів має вийти.Напишіть свій відку.І скільки зараз дають лікарю?І чи клав він вас наперед?Дуже вдячна

    • Христя

     Улашин Олександр Борисович ДУЖЕ ХОРОШИЙ ЛІКАР! САМА РОДИЛА В НЬОГО В БЕРЕЗНІ 2012, УВАЖНИЙ,ВІДПОВІДАЛЬНИЙ,ОДНИМ СЛОВОМ ЛІКАР ВІД БОГА!!!!! ПОКЛАВ МЕНЕ НАПЕРЕД ЗА 10 ДНІВ ДО ПОЛОГІВ, КОЖЕН ДЕНЬ ПО 2 РАЗИ ПРИХОДИВ… В ДЕНЬ РОДІВ НЕ ВІДХОДИВ ВІД МЕНЕ!!!!ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА ШО ПІШЛА САМЕ ДО НЬОГО!!!!!!!!

  • Nata

   Всем привет!Рожала я у Улашина О.Б в 2007 году!Врачем очень довольна,внимательный,компетентный,присутствовал,как на родах так и после них!!!!Второго рожать иду к нему!Всем удачи и терпения!

 • Юля

  Мені на 8 травня…А вам?

  • Соня

   ухти))) а мені на 9 травня) і коли ви плануєте їхати домовлятись ???
   раніше боюсь лягати, бо не хочу попасти на професорський обхід, він кожного понеділка)

   • Юля

    Сьогодні їздили то казав приїхати 26 подивиться і скаже чи лягати…а до того бути дома хіба що якщо щось то дзвонити до нього)))

 • Соня

  а сьогодні на огляд вас не брав ???
  я вот думаю чи то на цьому тиждні їхати чи вже на наступний)))

  • Юля

   ні небрав…можете цього тижня…)))

   • Соня

    ясно)))
    в мене ще таке питання, ви до нього попередньо дзвонили чи їхали відразу на пряму??? бо я чула, що деякі так і роблять, їдуть так, шукають там лікаря і вже на місці домовляються)

    • Юля

     Ми дзвонили питали коли можна підїхати він казав що він там кожен день краще зранку десь біля 10:00,приїдете і там подзвонете він вийде до вас)))

     • Соня

      дякую за інформацію )

 • Юля

  Будь ласка)))

  • Соня

   а вам дали список що потрібно на пологи ???

   • Юля

    ні він нічо ще казав…а що вам давав якийсь список?

    • Соня

     ні, я ще до нього не дзвонила, планую ближще до дати пологів

 • Оксана

  Вісім привіт. В мене 30 тиждень але вже починаю готуватись, Підкажіть скільки зараз Кесарів????, Я багато чула і про Джамбула, і про Мєчнікова, і промед інститут…. Першу дитину родила на Джамбула в Рудик Світлани, Другу вже кесарили правда на Закарпатті. 5 років тому, а от зараз я просто вшоці від того СКІЛЬКИ за це ДРУТЬ… а якщо в когось нема грошей? Мені трохи непособі від таких речей…

 • Христя

  привіт!в мене знайома родила в УСИКА В.С. на мечнікова дала за к.р. 4000 грн на свій розсуд (він ціни не називав)у день виписки!

 • Соня

  Дівчата хто народжував на Джамбула і знає про професорській обхід, чи можна від нього відмовитись ???, якщо професор за хоче оглянути, бо на скількі я чула після його огляду можна в той ж самий день родити))) і через нього не хочу раніше лягати і тянути до останнього так само не хочеться)

  • Nata

   Насчет профессора я тоже ето слышала!!!!!!!!!!!!))))

  • Оленка

   Ой дiвчатка, цей професор просто «пiпець». Вiн не мае мiри в руках, я думала що вроджу на цьому крiслi. Менi пicля нього так погано було. I ще одне, вiдмовитись вiд огляду неможна. Коли мене оглянув, то сказав що на наступний день я маю iти родити.

  • Інна

   відмовитись не можна. я від нього в сльозах виходила. по обставинах я до нього 3 рази ходила… на другий раз не так страшно. коли я там лежала, ми називали його «М’ясник»

   • Оленка

    Я також плакала, дуже боляче було;( Мене цiкавило таке питання, коли я пiсля родiв з малим лежала на Орлика в патологiii, я його там бачила. Що вiн там забув?!

    • Ірина

     Да дівчата за професора дійсно правда,він мене оглянув о 9 ранку а вже в 10 вечора мені робилось погано,мені сказали що це перед схватками і дійсно в 2 ночі почались нерегулярні схватки,я пішла в маніпуляційну і поскаржилась на біль,медсестра покликала лікарку,таку світленьку молоду з хвостиком вона якраз мала роди,вона подивилась покрутила носом, і сказала щоб мені зробили 2 уколи (ношпу,анальгін).Мене вкололи і сказали йти спати,та біль непроходила так я промучилась цілу ніч з схватками,а вже о 7,30 ранку я з сльозами від болю подзвонила до Калініна оскільки він був моїм лікарем і все росказала))він тоді прислав до мене Островського оскільки його на місці небуло,той подивився і подзвонив сказав що вже,мене забрали в родзал і я далі мучилась в родзалі зі мною була медсестра та акушерка дві Маряни дуже хороші робили масаж радили що як робити невідходили,бо Калінін ще десь був на заняттях а прийшов в 11,30і пробив води,після того схватки сильніші шийка в 14 год.відкрилась на 10см повністю ,а дитина непроходила, аж 16,50 год. Калінін подзвонив Данкову, і сказав що в нас критична ситуація, дитинка непроходить в шийку матки а надверхом,я в той час падала в обмороки вже знесилена від схваток,а родити немогла,коли прийшов Данков я отямилась, і просила допомогти і молилась він сказав непереживай, ти думаєш я що роблю.Під час схватки він мені вставив головку дитини в прохід і за 15 хв я родила,ще головне слухати лікаря що він каже робити,і наслідків небуде!!!коли побачила своє ангелятко доцю про все забула ,і була щаслива дякувала Богові за допомогу,ТАКЩО ДІВЧАТКА МИ ТАКІ і для того народжені ТІЛЬКИ ТІ ЯКІ ПЕРЕЖИЛИ РОДИ РОЗУМІЮТЬ А ВСЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БОГА А НЕ ВІД ЛІКАРІВ НИНІ ТАК А ЗАВТРА ТАК В НИХ БУВАЄ,,, МОЛІТЬСЯ І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ ГОЛОВНЕ ВІРИТИ!!!!І РОБІТЬ ВИСНОВКИ З ВИЩЕ НАПИСАНОГО!!!!!!!!!І ще там ніхто цін неназиває як вважаєте за потрібне!!!!!!!!

     • Інна

      хай би як страшно і боляче не було в професора, але його дуже поважають лікарі, а дехто постійно радиться з ним (якщо складнощі якісь). знаю, що він на мечнікова «частий гість», в медінституті його бачили…

 • Мар"яна)

  Дівчатка, підкажіть хто що знає про Шатилович Катерину і про Сікору Ореста Васильовича????

 • Олександр

  Доброго дня дівчата !
  Настав і у нас той час коли вже треба домовлятися із лікарями,хоча домовились на Мечнікова з однією лікаркою , але маємо сумніви , хотілося б попасти до Данкова або Петрушака(обидва на ДЖамбула) , можливо хтось має номери їх телефонів ,щоб зв»язатися .
  Будемо вдячні !

  • Олександр

   А також можливо з орієнтуєте по цінах , нема бажання, так як і зайвих грошей,переплачувати більше

  • Оксана

   Сама хочу до Данкова, а Петрушак на Ленынградськый в ЖК приймаэ,

  • Оксана

   На дывочих посиденьках э цыни, прызвища Лыкарыв ы выдгуки, рекомендую!!!!
   а телефон можна дыстати там же на Джамбула в персоналу….

 • Анастасія

  привіт
  матиму пологи в районі 21 червня. Ще не домовлялася ні з ким, не знаю що робити, як краще…
  чула в тих числах Мечнікова буде закритий, де краще ще народжувати? начиталася про смерті немовлят від недбалого ставлення лікарів – і стало страшно.
  Жаль же ж, стільки часу відносити, змінити своє життя, полюбити цю дитину і втратити її так безглуздо.
  Допоможіть якоюсь інформацією. Це мої перші пологи, заради цієї дитини повністю змінила життя.

  • Оленка

   Настя привiт! Я так само переживала, незнала що робити i що мене чекае. Пораджу на роди взяти чоловiка. На рахунок роддому то я родила на Джамбула, менi там дуже сподобалось. До речi Настя якщо хочете можемо зiдзвонитись, я вам iз радiстю усе розповiм:)

 • Олена

  Дівчата хто народжував на Джамбула і знає лікаря Кожинська Вікторія?

 • Таня

  Дівчатка, підкажіть будь ласка номер телефону Данкова, якщо хто може!!! буду дуже вдячна!! :)

  • Вова

   Не всі лікарі беруть взятки . Будьте уважні

   • Іра

    Я чула , що на Рапопорта/Джамбула підбір хороших кадрів(еврейський шпиталь)

  • Юкка

   050 502 62 22, Данкова звати Олег Веніамінович ;-)

 • Оксана

  Хто чув щось про Шекету Наталю Михайлівну?

  • Христя

   Моя сестра народжувала в неї 20 квітня 2012р. дуже задоволена!!!!!!!!

   • Оксана

    Скільки вона платила якщо не секрет

    • Христя

     ціни не називала.дала 360 доларів за все!

 • Саша

  Добрий день усiм!Менi народжувати в трете за мiсяць,хвилююсь як в перше.Головне позитивний наотрiй породiллi.2008 народжувала другий раз на Джамбула у Анни Григорiвни Хмара(менi порадила дiльничий лiкар.)

 • Наталя

  Хто має номер телефону Калініна І С …Буду вдячна…

 • Ліля

  Привіт всім.

  В мене плановане кесарське в Маркіна Леоніда Борисовича. Чудовий лікар, знаю що врятував не тільки мого синучка а ще й дуже багато діток про яких казали, що в них нема шансів. Тому з другою вагітністю тільки до нього.
  Першого разу він кесарив мене на Мєчнікова бо Рапопорта було закрито. Там було супер.
  Зараз виглядаж так шо буду на Рапопорта (Джамбула). Хотіла запитати дівчат які там були, як в загальному враження про лікарню? Чи є платні палати? скільки вони коштують? які там умови (туалет, душ)? Найважче що було на Мєчнікова – пройти до туалету по коридору коли сильно болить живіт після операції а треба швиденько – бо в палаті чекає малятко.

  • Юкка

   На Джамбула платних палат вроді би дві – і то треба за них домовлятися із заввідділеннями. На третьому поверсі у лівому крилі (там, де лежать породіллі) зараз дуже гарні умови – нові загальні туалети і душові, є біде. У патології на другому, де лежать вагітні, теж нові санвузли.

  • marikor

   Я теж консультуюся у Маркіна. Раніше було сідничне передлежання плоду, тепер, слава Богу, дитинка повернулася. Цікаво, чи Маркін Л.Б. приймає природні пологи і які тепер розрахунки?

  • Марія

   Дайте номер телефону до професора Маркіна Леоніда Борисовича.Дякую

 • Ника

  Привет всем.Я рожала в роддоме на ул.Рапопорта (Джамбула)в 2010 году у Данкова Олега Вениаминовича.Всеми действиями врача во время родов и после них очень довольна (от знакомых слышала,что кесарит хорошо).А то,что некоторые пишут,что Данков,как зав.отделения ЗАСТАВЛЯЕТ делать стимуляцию роженицам,чтобы быстрее освобождались места в палатах – НЕПРАВДА!Не нужно писать то чего не знаешь,и знать не можешь!Олег Вениаминович – врач который пользуется большой популярностью,мамочек у него ОЧЕНЬ много,поэтому иногда создается впечатление,что он не внимателен и небрежен.Но это не так.Данков – хороший специалист,он вызывает доверие,и уверенность в благополучном исходе даже самых тяжелых родов.

 • Женя

  050 504 47 99 Калінін Ігор Сергійович(якшо не змінився). Дівчата хто знає коли закривається Джамбула? І скільки зараз роди в Калініна? А про Островського хтось може щось сказати?

  • Оленка

   Женя доброго дня, в мене знайома родила у Калiнiна вона заплатила 200$.

 • ІРИНА

  ДОБРОГО ДНЯ мені порадили народжувати у зав. від. Паєнок В.О. хото щось можепро неї сказати?

  • Лола

   Ірино, народжували у Віри Олегівни ?

 • Лілія

  Привіт всім.
  Велике прохання написати відгуки про Скибак Галину Василівну з Джамбула, можливо хтось в неї народжував, а то нам її порадили а ми не можемо оприділитися.
  Буду дуже вдячна.
  І ще, чи можна зараз народжувати з чоловіком на Джамбула?

  • Оленка

   Лiля, звичайно що можна!

 • makci_la

  Привіт хто знає скільки коштує кесарево для двойні

  • Інна

   в 2009 зі мною в палаті була жінка з близнюками, давала 750 $, туди входило все: і педіатру, і акушерам, і медсестрам…короче всім, кому тільки можна.

 • Інна

  я родила двох дітей в 2009 і 2010 у Шатилович Катерини Леонідівни. дуже задоволена. з першим трішки тяжко було, бо дитина велика, ще й 42 тиждень, але все пройшло добре. малий родився здоровий, 4,600 кг, 60 см. завдяки правильній і вчасній організації обійшлось без розривів і без поганих наслідків. з другою дитиною було легше, вона була маленька, але довелось на 2 тижні швидше викликати роди. мала родилась здоровою, 2,800 кг, 51 см. Катерина Леонідівна не забувала заходити провідувати нас (в обох випадках), мінімум 2 рази в день.і навіть зараз, коли пройшло майже 2 роки, вона нас пам’ятає і дуже рада була побачити моїх діток.

  • Галина

   Привіт! якщо маєте номер Катерини Леонідівни напишіть будь-ласка? Дякую!!

 • надюша

  скыльки коштують роди у Куль Н.с.????

  • Оленка

   Я платила 200$, в мене роди були складнi. А колiжанка заплатила 100$. Дiвчатка Наталя Степанiвна не каже цiну.

 • Машинька

  Скажить будь-ласка про ликаря Островького Любомира

  • Ольга

   Прекрасний лікар.Народила в нього доньку,без розривів,скоро.Родила зранку,він був після зміни,але лишився,прийняв роди,потім заходив в палату,питався,як самопочуття.Скільки заплатити не каже,ми дали 200 доларів(я чула стільки йому дають)і все.

   • Ольга

    це про Островського

 • Іvanka

  привіт усім,в мене 28 тиждень народждувати ми маємо в Калініна І.С. хто знайє щось а може народжував в нього напишіть і скільки платили якщо не секрет?

  • Оленка

   В мене колiжанка в нього родила, казала що класний дядько. Заплатила йому 200$

 • надюша

  дуже дякую… а педиатру та акушеру скыльки треба платити??????? чи то даеш 200$ лыкарю, а вона з ними дилиться????????

  • Оленка

   Вона не дiлиться, це все окремо. Педiатровi та акушерцi по 200 грн. Санiтарка вiд нас небрала, але так то я чула що дають 50 або 100 грн (вона пicля родiв прибирае родзал).

 • Наталя

  Як давно нороджували в Калініна що платили 200S? В мене вже 37 тиждень…Я теж була в нього на прийомі..Класний дядько….малого я родила на Мечнікова 4.5 р тому,а зараз закривають на промивку….Тому думаю на Джамбула….

  • Оленка

   Наталя, якщо ви запитуете мене., то – Моя колiжанка родила 4 червня 2011 року.

 • надюша

  дуже дякую…

 • Наталя

  дякую за інформацію….Я просто ще за малого так платила….Хоча Калінін мені ціни не назвав коли я була в нього на огляді!!!

  • Оленка

   Наталя, колiжанка моя давала пiсля родiв. Точнiше вiн каже сам, в залежностi як все пройшло!

 • Оля

  Привіт. Хтось останнім часом народжував в Кунинець Г.Я.?

 • Наталя

  Я своїй лікарці на Мечнікова дала аж на 3 й день, і після родів заходила до мене кожний день….Сама сказала до мене; «що я нікуди не втікаю»…..Ну це лікар від Бога….А ноонатологу,акушеру скільки зараз дають? Правда що В Калініна є теж тільки 2-3 акушера з якими тільки він працює?

 • Мар"яна

  Дівчатка, підкажіть хто знає, якщо на пологи йдеш з чоловіком чи потрібно це попередньо узгоджувати з лікарем, може документи заповнити якісь???

 • Оля

  Мене також цікавить інформація про Кунинець…Дівчата, розкажіть про неї, хто знає???

 • Наталя

  Ми от сьогодні з чоловіком були на джамбула в Калініна І С то сказав нам щоб кров здати і доброчинний внесок в банку заплатити бо в мене немає Львівської прописки…А на роди мати халат, бахіли і шапку на голову….

 • надюша

  хто знае, по скильки породиль лежать В палатах на ДЖАМБУЛА????

  • Христя

   по троє!

  • Інна

   на третьому поверсі є навіть на одну людину, а так від 2 до 6. є на 5, але розділено стінкою на 2 і 3

 • Мар"яна

  Дякую, Наталя! А про те, що чоловікові треба мати змінний хатній огляд лікар не казав????

 • Наталя

  Ні про це нічого не казав!!! Палати є по 2-3 чоловік то ті з дітками, а 6 чоловік то дітки окремо….Я так проінформована….

 • Аня

  Дівчата,може хтось щось чув про роди в Медінституті,а саме лікаря Мальчевського Ігора Миколайовича?

  • Інна

   про самого лікаря не чула, але про роддом тільки погане чула, наприклад, що лікарі там наглі і відношення там на найгіршому рівні.

   • ira

    підтримую теж чула що там лікарі і персонал наглі

  • Настя

   В Мальчевського лежала на підтримці в 2010 році. Дядько ДУУУЖЕ класний. Привітний, охайний, жартує весь час. В мене була підозра на апендицит, то закріпив малого по повній. На плановий огляд ходжу лише до нього. Хотіла тоді родити в нього, але несклалось, бо знайшли знайому на Джамбула і родила в Данкова. Тепер знов піду родити до нього. Але про Мальчевського враження хороші.

 • Анна

  Хто знає телефон Попович Алли Іллівни?

 • Уляна

  Дівчатка, підкажіть будь-ласка скільки коштують роди на Джамбула в Куль Наталі Степанівни!!!! Дуже прошу!!!

 • Ірина

  Дывчата пыдкажыть будь ласка хто що чув про Скибак Л.В на Джамбула?

 • надюша

  хто знае, скильки коштують симейни платни палати на джамбула?????

 • Галина

  Я вже двіччі народжувала(кисерили) на Джамбули у доцента Сікори Ореста Васильовича. Дуже задоволена, чудовий спеціаліст, гарне відношення.

  • Наталя

   народжувала першу дитину в Сікори О.В.Тепер вагітна другий раз.Знову хочу у нього підкажіть номер телефону і як з ним звязатися.Дякую.

 • Наталя

  От і відстрілялись…Я родила 29 червня на Джамбула в лікаря Калініна – супер,гарний лікар у всіх поняттях цього слова…Роди були без ускладнень…За 5 год я справилась…Це 2 роди в мене….Раптом одна тріщина, через 6 год сказав мені що можна сідати…Акушерка п.Маряна теж супер,дит Клос Леся Романівна теж як на мене хороша…Правда чоловік ще в родзалі заплатив їй…Ну палати могли б бути кращі…Оскільки роддом був дуже переповнений,бо дехто по пару год в коридорі лежали то я зразу була в палаті….Для мене головне медперсонал і процес ….Та все це пройшло добре,тому 3 ночі можн перебути…. До речі про Куль Н С сусідка родила в неї то платила 200S…

  • Оленка

   Вiтаю! Нехай ваша дитинка росте здоровою!!!

  • Лола

   Ск. давали Калініну ?

 • Ivanka

  скільки платити лікареві він сам каже бо ми теж в серпні маєм родити в Калініна,а всім остальним перед тим платити чи після вони говорять самі?

  • Ірина

   Іванка Калінін ні персонал неназивають ні цін ні некажуть коли платити все залежить як пройдуть роди,я родила в нього 17 січня))акушерці і неонатологу заплатила зразу по 400 грн і санітарці 50,а Калініну за день до виписки він навіть нічо неказав напевно думав що я незаплачу я дала 250 дол!!!оскільки я так вважала і вони були того варті!!!!!!!!

 • олька

  Я народжувала 13.12.11 на Джамбула,в лікаря Островського Л.З.дуже класний лікар і на родах уважний,і пожартує,підбадьорить,після пологів по декілька разів на день приходив,хоча порівняно молодий але професіонал своєї справи))

 • Олеся

  Доброго дня!підкажіть будь-ласка скільки на сьогоднішній день коштуютьроди у Попович та Петрашака?

 • Марта

  Народжувала у Скибак Любов Василівни три рази.Дуже класний спеціаліст,відноситься як друга мама.Під час пологів ще й другим лікарям приходить на допомогу.Багато не сюсюкає,але негативно відноситься до стимуляції,і ліки без потреби не призначає.Професіонал своєї справи.

 • Надія

  Я народжувала на Джамбула двічі – у 2001р. та в 2004р. Обидва рази у Паньковського Сергія Віталійовича. Дуже ним задоволена. Прекрасний спеціаліст та просто чудова людина.Ціну не називав. Відносився добре і після пологів.

 • Оксана

  І я І я хочу поділитись своїм досвідом.Перед родами в інтернеті начиталась багато позитивних відгуків про Куль Наталю Степанівну і вирішила народжувати у неї. Народжувала 2 тижні назад і справді переконалась, що Наталя Степанівна дуже хороша лікарка. Схватки тривали 7 год. і практично увесь час вона знаходилась біля мене. А ще так як я народжувала вперше, то мені сподобалось те, як Н.С. психологічно підготувала мене до пологів…, тому все пройшло добре!!!!

  • Оленка

   Так, вона дiйсно хороша людина. Прямо так як мамам ставиться до тебе як до своеii дитини!!!

   • Алекса

    Подскажите пожалуйста, когда закрывают роддом на Джамбула на профилактику?

  • Оля

   Оксана- а після народження дитини, Наталя Степанівна приходила до вас ? хочу в неї родити.

 • Віра

  Я народхувало в Данкова, справжній спеціаліст,сказав що за 2 години роджу, так і народила. Приїхав швидко, хоч на той момент був на охоті за Львовом.За гроші навіть мови не були. Народжувала в листопаді, в роддомі дуже тепло і чисто. Я всім задоволена. Наступного разу теж хочу там народжувати.

  • Оля

   можете дати номер Данкова?

 • Ліля

  скільки бере Островський?

 • Ірина

  Львов, Пологовий будинок на Джамбула, вул. Рапопорта. Добрий день. Скажіть будь-ласка чи хтось народжував в Гурського О. на Джамбула. Що можете сказати про лікаря та відношення медперсоналу. Дякую.

  • Софія

   Лікар чудовий всім раджу))положили в патологію на 40 тижні,16 грудня.17 в обід почав боліти низ живота, ближче до вечора сильніше.оглянув черговий лікар,сказав,що пора в родзал. десь в 23.30 подзвонила Олегу Романовичу,через 20 хв він вже був в роддомі.роди були легкі пройшли скоро.вже в 3.30 синочок лежав на мені.були трішки надрізи,але О.Р постійно жартував,підтримував,тому все згадую тільки з позитивними емоціями.всім рекомендую Гурського Олега Романовича.через два роки повернемось ще:)

 • ольга

  розкажіть будь-ласка про Леве Ольгу Сергіївну, скільки бере за роди і яке її відношення до вагітних

  • Наталія

   Я родила в ЛЕВЕ Ольги Сергіївни в 2013р, НЕ РАДЖУ, молода щн, практики не має, походу вчилась на мені. Це були другі роди, перші були в Скибак Л.В. і все було добре.,а ця Леве О.С. не зашила мені тріщину,яка кровила,яку( як мені потім сказали гінекологи на оглядах) аж проситься зашити докупи,вона просто приклала вату,щоб перестало кровити,я питаю там розрив,вона каже»ні,це просто садина». Яка садина???вона просто перестрашилась і незнала шо робити, це пішла тріщина від вагіни донизу(в напрямку анусу) і її треба було просто зшити,а вона лишила як є,довго заживало,бо незшите, і тепер мені так і зажило, тепер нічо вже не зробиш, на вигляд ужас, і по відчуттях теж,бо навіть коли підмиваюсь то пальцями намагаюсь там не лізти,бо таке як наверха все. Короче один шов міг все змінити, але вона цей шов не поставила. Халатність чи некомпетентність,незнаю, дуже жалію шо попала до неї.

 • Оля

  дівчата розкажіть детальніше про Куль Н. С. ? Скоро родити, а я ще неоприділилась. Кажуть на Мечнікова хороша лікарка Шекета Н. ? -може про неї хтось чув ??

 • Женя

  Дівчата,підкажіть хтось а коли роддом на Джамбула закривають на профілактику?

 • Оленка

  ЛьвiвськаЛяля, скажи будь-ласка коли ти народжувала. В мене таке враження, що я тебе знаю :)

 • маша

  Дівчата ніхто не йдіть до Шукатка Роман Михайловичь що на Джамбула лікар ніякий не опитний в мене через нього були розриви кликав на допомогу інакших лікарів.Одним словом ніякий лікарь ще і хам нахамив моїй мамі.

 • уляна

  Скільки виносять усього роди природні у Сікори,чи говорять прямо??

  • Оксана

   Якщо хочете родити самі,тоді вам не до нього,бо коли я родила в 2006р,він спеціально все зробив,аби дотягнути до КР і ще на той час здер 300$.

 • Маряночка

  Привіт дівчата, мені народжувати кінець січня, хочу дуже до Данкова на Джамбула, підкажіть будь-ласка, коли закривають його на профілактику, і скільки в середньому зараз дають йому, бо він сам не говорить?
  Дякую

 • ЮЛЯ

  НАРОДЖУВАЛА 7РОКІВ НАЗАД НЕЗФДОВОЛЕНА НІ ДЖАМБУЛА УМОВАМИ ПЕРСОНАЛОМ І ДАНКОВИМ ЯКИЙ НЕМАВ НІКОЛИ ЧАСУ І ЧЕРЕЗ ЙОГО ХАЛАТНІСТЬ МЕНІ РОБИЛИ ЧИСТКУ,СПРАВА НЕ В ГРОШФХ ВОНИ БУЛИ,І МАЮ НАРОДЖУВАТИ ВДРУГЕ В ЛЮТОМУ ДЖАМБУЛА НАВІТЬ НЕ РОЗГЛЯДАЮ

 • Іра

  Улашин Олександр Борисович,чи хороший лікар. Відпишіть, буду вдячна. І ще,скільки він бере за роди.

  • Мілана

   Я народжувала в травні на Джамбула в лікаря Улашина, хороший лікар, скількі не каже, але я заплатила йому 200$)Но умови жахливі)

  • Христя

   Народжувала в березні цього року в Улашина О.Б. лікар просто чудовий, хороше ставлення, відповідальний, скільки не казав, заплатила 250 доларів. умови нормальні. дуже задоволена!!

 • Людмила

  В березні 2009 мене кесарив Данков Олег Веніамінович. Задоволена цілком і повністю :) Ох і намучився він зімною. Заходив в родзал кожні 20-30хв питав як і що. Оглядав періодично. До останнього сподівався , що вдасться обійтись без КР, ле..не вийшло. Шов акуратний, практично не видно. За 2 дні після пологів до всіх дівчат приходили лікарі і казали кому і коли шви зніматимуть. Я запитала коли ж мене те щастя чекає, сказав ніколи. Каже я тобі супер клеєм заклеїв, нема що знімати :) Веселий дядько. Вічно шухер на голові :) Пишуть, що мало уваги приділяє… Та в нього такі черги народ, він не сюсюкається а говорить швидко і по справі.
  Питали за двійню в нього. Я коли лежала на підтримці в Улашина, данков вів одну мамочку з двійнею. Народила вона у нього сама, хоч наперід була настроєна на КР. Ще одна зіронька була з нами в палаті, яку Данков вів, їй 40 років. Вона його просила, молила, гроші пхала, аби лиш не родити природнім шляхом, а щоб прокесарив. Потім його п/ч пологів матюкала, але родила таки сама:)
  Ціни він не називає. Я його ловила , в прямому розумінні, щоб розрахуватись.
  Анастазіологша низенька, пухкенька, НАГЛЮЧА, я ще від наркозу не відійшла як вона прийшла клянчити гроші собі, акушерці і за набір для кесарського. Їй заплатила 400грн, хоч вона просила 600, я сказала що більше не маю. Дитячий лікар, високий сивий дядька, теж нагла м..рда, клянчив – виклянчив 250грн.
  Ремонту там бракує дужеееее! Душові це просто ЖАХ. Палати на 7 з 10.

  В кінці січня планую знову до нього, якщо в той час На промивці не буде пологовий…
  І ще, хтось знає ціну в платні палати на Джамбула?!

  • Ліля

   Мені кесарський Куль Н.С. робила, то шов мені також не знімали…нитки самі розсмокталися)

   • Кристина

    як вона вам як лікар?я з нею домовилась, скоро народжувати, а стільки бруду на неї ллють!аж страшно стає….

 • Оксана

  Дівчата, підкажіть будь ласка номер Куль Наталії? Хочу з нею домовитись про роди сама, чи це реально? чи тільки через знайомих? Буду рада за відповідь.

  • Мар"яна

   Куль–жахлива лікарка!!! Я в неї родила другу дитину(першу в Данкова), тому маю з чим порівнювати!!! Перший син родився великий порівняно і все пройшло супер, після народження я навіть не відчула, як він чистив(швидко і професійно). А от з донечкою намучилася, хоча вона родилася маленька. Куль ставилася до мене, як до скотини, понаколювала мені уколів, щоб я швидше родила, я відмовлялася і її це ще більше взбісило. А після народження в результаті багато внутрішніх і зовнішніх розривів, і чистила вона мене ще годину, такі страшні болі були, гірше за роди, а потім почала зашивати….то ниток аж їй бракнуло. А потім зайшла до мене аж на третій день зла, бо як я посміла у ній засумніватися. На четвертий день взяла на крісло знімати шви, ще раз довелося переживати сильні болі(Данков так легко зняв, що я майже нічого не відчула). Я вже потім від медсестер і санітарок наслухалася про неї і про її важку руку!!! Я їй заплатила і більше не побачила, не зайшла навіть коли мене виписували, хоча любить всім перед випискою читати цілу лекцію, що не має жінка робити 40 днів після родів, типу вона брудна і все таке….
   Донечці вже рочок, а я і досі все з жахом згадую!!!! Дівчатка, НЕ ЙДІТЬ НАРОДЖУВАТИ ДО КУЛЬ Н.С.!!!!! А Данков хоч і рідко заходив через брак часу, але лікар від Бога!!!

 • Ярина

  Куль Наталя Степанівна 067-8-0000-70, 093-339-0000. Домовитись самій навіть дуже реально. Але їй треба дзвонити зранку десь о 8-8.30, тоді вона каже коли прийти.

 • Оксана

  Ярина, дякую за номер. Мені народжувати в перших числах грудня, сьогодні почула що в грудні роддом на Джамбули закривають. Хтось знає? Це правда?

  • Маряночка

   та закривають 4 грудня

 • Ксюха

  Я чула,що закривають 17 грудня.Мені також народжувати в перших числах грудня.

 • Маряночка

  Дівчатка, я вчора дзвонила в пологовий на Джамбула і мені сказали що закривають 30 листопада по 15 січня

  • Ксюха

   Мар»яночка,дякую за інформацію.Дуже шкода!Я так хотіла на Джамбула народжувати.А ви часом не знаєте,лікарі ідуть на відпочинок чи вони на час закриття будуть працювати в інших пологових будинках?Незнаю тепер,що й робити?

 • Маряночка

  Ксюха того я вже не знаю, чому саме ти хотіла на Джамбула і в якого лікаря, бо мені в кінці січня народжувати, дуже хочу до Доанкова попасти, але не знаю чи вийде

  • Ксюха

   Я чула багато хороших відгуків про Джамбула,більше чим про решту пологових будинків плюс я живу поруч,біля Краківського.Хотіла б народжувати в Куль,також думала про Данкова,але кажуть,що до нього важко пробитись,бо всі хочуть в нього народжувати)))

 • Оленка

  Незнаю на скiльки це правда, але коли я лежала на Джамбула, то дiвчатка розказували що Данков працюе в лiкарнi «Богдан», коли роддом закривають.

  • Олена

   Мене трохи шокувала новина про закриття роддома на Джамбула, бо мені у цей період родити вдруге і хочу тільки у Данкова.Якщо він приймає у «Богдані», то які там розцінки цікаво? Які акушери і педіатри? Якщо хтось має інформацію про це-напишіть.А то не дуже хочеться своїх останнії два місяці вагітності присвятити «біганню» по роддомах.

   • Оленка

    Я чула одне, що там дуже дорого!!!

 • Ірина

  Куль Наталі Степанівна- не є хороша лікарка , не раджу нікому в неї родити !!! щоб не розчаруватися …

  • Ярина

   не знаю, яким чином Ви в ній розчарувались, але я двох дітей в неї родила – і не пошкодувала ні на хвилину…

   • Мар"яна

    Ви просто не маєте з ким порівнювати!!!! Я першу дитину родила в Данкова, а другу в Куль(Данков був у відпустці). Жах і розчарування, які мене очікували, ніколи не забуду!!!! З Куль я відчула себе скотиною, шкода тих людей, які в неї народжують!!!

 • MissDance

  Хто має мобільний Данькова?

 • Оленка

  Я народжувала в Наталi Степанiвноii минулого року, цiлком задоволена. Iнколи ще до неii заiiджаю, перевiряюсь, консультуююсь. Усе добре. Чим ви незадоволенi, розкажiть, будьте добрi!?

 • MissDance

  Куль Наталя Степанівна дуже хороший лікар,але деколи бере дуже багато дівчат на пологи і не завжди встигає між всіма розірватись.Живе практично в лікарні.Коли не подзвонишь чи прийдешь Куль і Даньков завжди на роботі.

 • Ліля

  Я народжувала в Куль Н.С. дуже хороша і чуйна лікарка.В мене був кесарський…операція пройшла успішно…дуже задоволена результатом…донечка здорова.нам вже 3 місяць іде)Куль Н.С. справжній професіонал!

  • MissDance

   Дивно,бо Куль не проводить кесарські пологи.Вона може бути присутня на пологах,але сама вона не оперує.

 • Надія

  Я народжувала у 2004р.,у Сікори Ореста Васильовича.Я задоволена, дитину 4,100 родила сама без розривів, дитина повністю здорова. Лікар відповідальний, компетентний,провів час біля мене від початку схваток і до кінця.Я впевнено можу радити його як хорошого лікаря.

  • Оксана

   Про яку відповідальність йдеться мова,коли я народжувала в нього в 2006 році, в мене в 4 ранку води відійшли,а він приїхав в 9 год ранку,то яка тут може бути відповідальність і компетентність))))))))))

 • Сью

  Всім успіхов у родах ) Скажіть мені , може хтось чув ,хто приймає роди після КР.Дужє треба , хочу знайти лікаря в якого є така практика. Якщо хтось зможе запитайтеся в свого лікаря. Дуже вам дякую.

 • Роксолана

  Народжувала я мою маленьку в цьому роддомі 2.5 місяці назад.Що я хочу розповісти про цей роддом. Лежала я до родів в відділенні патологіі 25 днів на передродовій підготовці. так що я вивчила цей роддом і лікарів на всі 12 балів. почну з того дня як я туда поступила. була середа – професорський обхід . одразу мені несподобався завідуючий відділенням -Улашин. Лікар він без посмішки, з поглядом _що хочеться тікати з тої лікарні (про те як дівчата в нього народжували я напишу пізніше, це окрема історія). А от палатний лікар Роман Михайлович дуже хороший лікар ,завжди чуйний, усміхнений, цікавиться кожною майбутньою мамою. Це були мої перші враження від роддому. Поки що я буду писати тільки про відділення патологїї. Горяча вода Є. І вранці і ввечері. 2 дуже гарні душові , одна з яких навіть з біде. Їжа теж непогана. Борщ,овочевий суп,салат з бурячка,кашки різні, інколи навіть курочка ,рибка,запіканка була. прибирали кожного дня.чисто. палати теж чисті. тож мені можна сказати в тому відділені все сподобалось. Домовлялась я про роди з лікарем Куль Наталею Степанівною. лікар хороший. в нею дуже багато народжують. можна сказати що вона живе в тому роддомі.Народжувала я швидко за 6 годин але тяжко. що мене поразило – однаково помагали мені народжувати і лікар і акушерка і навіть санітарка.робили мені масаж спини, розмовляли, підтримували.ВЕЛИКА ЇМ ЗА ЦЕ ПОДЯКА!!!!!тепер перейду в після родове відділення. на 2 поверсі в яке мене перевезли одразу з моєю маленькою. Палати ЖАХ. одна резетка на 3 ліжка. самі ліжка незручні. туалет – гірше чим безкоштовний на вулиці. душ один на всіх породіль, а їх 15-20 в тому післяродовому крилі.!!!!!!!! просто можете собі уявити. мій жах коли я відійшла після родів і це все побачила…… медсестри дійсно погані !!!( в відділі патології були суперові) не підійдуть, не поможуть, не спитаються. навіть за ті 10-20 гр які я 2 рази дала. дитячі лікарі навіть не приходять , а той один раз зранку я навіть не рахую за відвідування . мені правда більше повезло з дитячим лікарем. багато чого підсказала і навчила. бігала до мене по пару раз на день. в перший день після родів наказали!!!!так так наказали купити кулек з різними медикаментами , рушниками, милом і т.д сказали це для нас потрібно. АЛЕ після того в нас все це забрали. і з трьох тих куплених нами (в палаті нас було трое) пакетів по 94 гривень кожний принесли тільки один рулон рушників , 3 малюсеньких флакончика олії, і одне рідке мило. а одна дівчина яка лежала зі мною в палаті не могла одразу придбати той пакет,їй ще батьки непривезли гроші на той момент. тож на неї так накричали, що в мене вуха пухли. і це на ту, яка щойно народила!!!!!!!!!!!!!!! куда вони потім дівають наші покупки – догадуйтесь самі)) Тож чи народжувати в тому роддомі- вибір кожного. другу дитину , якщо дасть Бог я буду народжувати у тому ж роддомі. але буду знати вже що ,кому, і скільки. на рахунок в кого народжувати можу просто рекомендувати а вам вже вибирати. Це Куль Наталя Степанівна, Данков О.В , Островський Л.З ,Колодій О.І Ну і Роман Михайлович ( нажаль непам»ятаю його фамілії) це є лікарі які знають свою справу на 100%. Тільки не йдіть до Улашина – на родах не церемониться, ніякої підтримки, а почистить після родів так що потім знову підете на крісло на чистку(((((( за стільки днів перебування в лікарні, повірте я багато чула і бачила. ЛЕГКИХ ВАМ РОДІВ І ЗДОРОВИХ ДІТОЧОК дорогеньки матусі. Роксолана.

  • Мар"яна

   Цілком з Вами згідна, окрім Куль Н.С., я в неї народжувала другу дитину, про це буду завжди шкодувати. НЕ йдіть народжувати до Куль!!!!

  • Христя

   Підскажіть скільки ви платили і лікакрю, і всім іншим, мені ск4оро в неї народжувати,а я нічого про ту всю «кухню» не знаю, боюсь мало дати але і забагато теж не хочеться платити…

 • Марія

  Хто може щось розказати про Іванойко Василя Андрійовича- буду дуже вдячна!

 • Наталя

  підскажіть скілки коштує кесерів розтин двійні у Сікори О.В.Дякую

 • олена

  Привіт,багато читаю ваших відгуків про різних лікарів,але одне можу сказати точно,що Петришак Володимир Михайлович-лікар від Бога!Я в нього обстежуююсь з 2005року.Спочатку просто ходила на обстеження,потім стояла на обліку,і народжувала також в нього в 2007р донечку,а 2011р синочка.Він від мене не відходив на перших пологах,а на других зі мною був чоловік.(тому сміюсь що на других пологах зі мною були два дорогі мені мужчини)бо за ці роки я дуже до нього привязалась.І все пройло дякувати Богові добре,після мене родили в нього багато моїх знайомих,родичів і друзів-ВСІ ЗАДОВОЛЕНІ.І він нікому не говорить скільки дати за роди(хто скільки може,стільки дає).

 • Ірина

  Привіт! Стільки читаю відгуки про лікарів,що аж очі болять, а про лікаря Шахова Олена Вікторівна-ні словечка!!!Я мала родити в Улашина,але він ішов у відпустку, тому порадив і направив до неї, і я народила здорового хлопчика в 2009році(спочатку було моторошно в неї родити,бо незнала що за людина і які про неї відгуки)Зараз я вагітна і маю родити в кінці квітня,хотілось би піти до неї на другі роди(під час перших родів ніразу від мене не відходила,все пройшло добре і недовго мучилась,хіба що трішки мене надрізала,щоб не було внутрішніх розривів)тому прошу дайте хоть якусь інформацію про Шахову О.В.може хтось ще в неї родив, і взагалі чи вона ще там працює?Буду дуже вдячна.Всім породіллям-легких родів і здорових діточок!!!

 • Mia

  Привіт! Підкажіть, а народжував хтось на Джамбула у Процайло Ірини? Кажуть, молода, а чи фахівець хороший?

 • Марина

  Всім привіт ! Народжувала двох дітей в Попович Алли Іллівни – дуже задоволена.. Другі роди йшли важко, так як шийка матки довго не відкривалася, але Алла Іллівна, на щастя, висококваліфікований і дуже дбайливий лікар. З третьою дитинкою – тільки до неї. І всім рекомендую.

 • Юля

  Добрий вечір! Цілком згідна з Маріною..Перший раз в мене був кесарський розтин- все пройшло нормально. Алла приходила до мене навіть на вихідних після операції. От зараз готуємося з чоловіком до других родів ( які, звісно, теж будуть операцією через перший раз ) , і будемо домовлятися з Попович А.І.

 • Наталя

  Дівчата, розкажіть про Халіну Н.Ю.і, якщо можете, дайте, будь-ласка номер її мобільного……наперед дякую

 • Оксі

  Привіт дівчата. А хто знає про лікаря Колодій Оксану Іванівну. Який вона спеціаліст. Нам її порадили а відгуків про неї не мож знайти в інтернеті

 • Оля

  Моя знайома повинна була народжувати у л. Попович Алли Ілліної попередньо домовившись з нею. Коли під час схваток пацієнт зателефонувала до лікаря на що та віповіла їй прийняти Но-шпу і не з»явилась на пологи. Така поведінка є безвідповідальною і заслуговує неповаги !

 • Галина

  Привіт! Може хтось має номер телефону Шатилович Катерини Леонідівни? Напишіть будь-ласка! Дякую!!!

  • Олесенька

   Доброго дня,н.т.0677672133. Сама народжувала у Катерини Леонідівни 25.09.2012,дуже задоволена,ускладнень ніяких не було як до ,так і під час пологів. Дуже хороший спеціаліст. Також ходила до неї на огляд вже після пологів.Рекомендую.

 • Марина

  Народжува я менше року тому назад.Цілком задоволена.Мій лікар Петришак В.М. чудовий спеціаліст і дуже хороша людина,медперсонал також хороший і хороше ставлення. Петришак дуже хороший лікар, після нього до іншого лікаря ніколи не піду.Єдиний мінус, такий великий це фотографи при виписці.Жінка ще не відійшла від родів а вони при виписці на тебе налітають, як ті ворони хочеш чи не хочеш ,фотографують, пхають якісь грамоти,тільки щоб вирвати в тебе кілька грн.На місці адміністрації я б подумали або попередила цих фотографів про їх ставлення до жінок!

 • Марина

  Народжува я менше року тому назад.Цілком задоволена.Мій лікар Петришак В.М. чудовий спеціаліст і дуже хороша людина,медперсонал також хороший і хороше ставлення. Петришак дуже хороший лікар, після нього до іншого лікаря ніколи не піду.Єдиний мінус, такий великий це фотографи при виписці.Жінка ще не відійшла від родів а вони при виписці на тебе налітають,
  хочеш чи не хочеш ,фотографують, пхають якісь грамоти,тільки щоб вирвати в тебе кілька грн.На місці адміністрації я б подумали або попередила цих фотографів про їх ставлення до жінок!

  • оксана

   Я про Петришака нічого доброго сказати не можу.Він любить тільки гроші.В нього нуль відповідальності.

 • Оля

  Добрий вечір, дівчатка ! Пишу, поки маля дає можливість. Відчитуюся : родила на першу Святу Вечерю на Мечнікова в Попович Алли Іллівної. Роди перші, пройшли напрочуд легко. Завдяки моїй акуратній лікарці родила без жодного розриву. Незважаючи на свято, через півгодини після дзвінка чергового лікаря Попович приїхала. Вдячна їй і Богові за мою радість материнства!

 • Maria

  В 2008 на Мечнікова народжувала донечку вагою 3600 в Попович А.І. все пройшло чудово незважаючи на те що донечка була з двійні і одне самовільно викинулось(на ранньому терміні через стрес), але навколоплідні води від дитинки залишилися. Роди тривали 7 год. 40 хв. Зараз знову збираємось народжувати в Попович і це знову двійня))) надіюсь все пройде добре)))

 • Христина

  Доброго дня,дівчатка! Скажіть,будь ласка хто останнім часом народжував у Калініна, як він як лікар? І які розцінки – скільки лікарю, акушерці, педіатру, санітарці, може когось забула! Пологи перші, тому ще, я думаю, багато чого не знаю!

  • Елена

   Моя подруга рожала у Калинина но кесарево, то такса у него 800 долларов кроме всех врачей ей обошлисьполностю роды в 1000 дол. Ну обычные наверное на 200 дол. меньше

 • Наталія

  Я народжувала в Шатилович Катерини Леонідівни другу дитину.Перші роди в мене були на батальні просто пекельними 18год.А другі завдяки тільки Катерині Леонідівні були просто хорошим спогадом.Я від родів відійшла десь за год,вже сама пішла в душ і до дівчат хвалитись шикарними родами.Бо по суті тільки завдяки тому,що вона йде в ногу з медициною.В мене викривлена маточна труба,тому я думала ,що роди будуть такі самі як перші,але Богу дякувати випадок мене звів з цією людино з великої букви,яка мене підготувала до родів,і вони пройшли так як вона мені обіцяла 6 год для мене це швидко!Лікар справді професіонал своєї справи!Я впевнена,що не забаром вона стане професором і до неї як і до Данкова просто черги будуть.
  І до речі я з нею познайомилась на УЗІ і можна сказати,що мій ангел охоронець потягнув мене за язика і я просто спитала:а можна я в вас буду родити?

  • оля

   добрий день п.Наталя.Я маю родити у вересні 2013р. теж порадили Катерину Леонідівну.Якщо можна скажіть скільки вам обійшлись роди?Дякую…

 • Зоряна

  Привіт. Хто що може сказати про Бурака Юрія Тадейовича і Грицишина Руслана Мироновича з медінституту? І взагалі, хто родив в медінституті, поділіться інформацією.

  • Аліна

   Трохи запізно, але все одно напишу про Бурака. Родила у нього як чергового у 2009 році. Дуже вимучив мене під час пологів (багато окситоцину кололи, відкриття вручну, витискання), бо після зміни поскоріше хотів додому, а у мене перша дитина і процес розтягувався. Чоловік зразу ж після пологів розрахувався (дуже навіть непогано – ми ж без домовленості), і Бурак про мене забув. Він забув мене виписати (!), не кажучи вже про те, щоб прийти хоча б раз запитати, чи все добре. Спогади про все просто жахливі…

 • наталія

  КАЛІНІН ІГОР СЕРГІЙОВИЧ !!!ЛІКАР ПРОСТА БОМБЕЗНИЙ СУПЕРОВИЙ.ДАЙ БОЖЕ ЙОМУ ЗДОРОВ ЯЧКА.Я У НЬОГО РОДИЛА.СЕСТРА МОЯ.ПОДРУГИ МОЇ.УСІ НОШІ ДІТКІ БАВЛЯТЬСЯ НА ОДНІЙ ВУЛИЦІ.У ВСІХ НАС РОДИ ПРОЙШЛИ НОРМАЛЬНОООО!!!ПЛАТИЛИ 300 ДОЛ…КОЛІНІНУ.400ГРИ…АКУШЕРЦІ.І ДИТЯЧІЙ 300ГРИ…!

 • Марина

  Доброго дня… Мені скоро родити планую в Паньковського, про нього мало відгуків може хтось в нього родив і щось підскаже..

 • Оксана

  В 2008 роц,я народжувала в Попович А.І,всі її хвалять,но я з тим незгідна.Я народжувала 11 годин,і з них вона до мене підійшла 3 раз,і то все мовчала ,нічого не скаже ,нічого не пояснить:((((.

 • Віка

  Привіт дівчата! в 2012р. мала кесарів ростин.Робив Данков чудовий лікар-професіонал.Приіхав на пологи о третій ночі,поміряв тиск і сказав кесарити.Шов зробив акуратний поперечний,зараз майже не видно.Суму не казав (чоловік віддячив прибл.350, +акушерці 60,+ анастазіологу 100) Мала проблеми з грудьми,ЛАКТОЛОГ дівчата погладить-погладить! гроші візьме 20-30гр, а толку ніякого, А вот палатна МЕДСЕСТРА ІРА (повненька-Чорнява) з другого поверху ЦЕ ПРФІ !!! Розцідила моі дійсно проблемні груди з першого разу!!!.Правда не меньше години масувала. Я ій дала 50,бо знаю що такий масаж поза роддомом коштує 150 мінімум,а з виіздом додому 200-250.Рекомендую дівчата не пожалієте!
  Родіть дівчата в Данкова ,а з грудьми до Іри.

  • galina66

   дуже вдячна тобі за пораду!я тоже хочу народжувати в Данкова тільки я незнаю як зним звязатись, чи немогла ти мені дати його кординати.

 • galina66

  привіт усім! В мене 36 неділя, я б хотіла народжувати на джамбула в Данкова тільки в мене немає його кординатів.Дівчата я вас дуже прошу хто має його телефон дайте будьласка.

  • натали

   данков-0505026222
   0685022883

  • Оксана

   050-502-62-22
   068-502-28-83

  • тарас

   Добрий день.як у вас все відбуломя.родили в данкова?
   В мене жінка на 8 місяці теж думаємо до кого звернутися.

 • оксана

  Христинка,я зовсім випадково натрапила на твій відгук про роддом,не знаю чи колись прочитаєш,але все ж напишу.Я дуже щаслива,що все у вас добре,по твоєму описі я впізнала тебе,я лежала з тобою на поверсі в патологіії в той самий час в жовтні 2010р,ми спілкувались в коридорі.Памятаю тебе таку маленьку і тендітну,як ти весело йдеш в родзал,а потім ми всі страшенно переживали,коли зрозуміли,що там не все добре,бо був серьезний шухер у лікарів.Памятаю дитинку перевели,а тебе не виписували і все,більше про тебе нічого не знала,але згадувала.Тепер я вже знаю,що в вас все добре.Ростіть здоровенькі.Оксана

  • Христя

   Оксанка, нам зараз вже 2р.3 місяці, ми вже гарно говоримо,знаємо кольори, звірів…всім цікавимося,запитання на які хочеш теми, казочку про Курочку Рябу….Ростем і розвиваємся як всі дітки, Богу дякувати, а роди згадуємо як страшний сон.!!!!!!!!!!А як Ви?

 • Оксана

  Христинка,я вже на горі під твоїм дописом написала пару слів,а тепер побачила тут.НАм теж 2р.3місяці з хвостиком,ми 2.11.2010р народились.Теж як і ви балакучі,теж знаємо кольори і тваринок,а ще знаємо всі марки машин(машиноман) і багато різного.Ростем,маємо трохи своїх проблем,ще висить у ночі на сісі,але вже будем закруглятись до весни.Гуляємо майже кожен день у Стрийському парку,приєднуйтесь до нас.Були би раді вас побачити.Оксана.

 • Ганна

  Моя дочка народжувала в Куль Н.С. в 2010році ми всі нею задоволені.Другу дитинку теж буде родити в неі.

 • мирося

  кого кесерив маркін леонід борисович весною у мене 3 кесерне я дуже боюся який він лікар і чи знаєте ціну операції

  • Марися

   Вітаю! Як пройшли пологи? Я теж планую народжувати у Маркіна. Але в мене природні пологи.

 • Юля

  Дівчата скажіть хто що знає про Шакету Наталію,щось про неї мало відгуків,буду дуже вдячна хочаб за якісь відгуки.

 • МАРИНА

  Дівчата хто щось знаэ про Колодій?Яка вона?

  • Люба

   Колодій прекрасний спецiалiст,я в неi народжувала першу дитинку i зараз збираюсь у неi народжувати.

   • марина

    дівчата хто знає щось про Калініні?який він? і його моб,?

 • Матуся

  Я народжувала в Данкова лікар від Бога, зараз по другу дитину теж до нього хочу. А про Куль чула тільки негативні відгуки, така ззовні привітна але під час родів панікує і може наробити дурни ць, в мене так знайома чуть не втратила через неї дитину, і багато хто чула що втрачали :( а коли лежала в патології то вона до нас впалату заходила і зїдала наші шоколадки без дозволу, :( ( стид.

 • Олеся

  Я планувала нарождувати в травні на Джамбули, уже попередньо розмовляла з лікарем, та недавно маю інформацію про те що дітки заражаються стафілококом (родичка і знайома нарождували в лютому цього року).

 • Марія

  Дівчатка незнаю читаю тут що ви пишет про Куль Н.С. і дивуюсь я у неї родила першу дитинку у жовтні 2011 року…. Вона надзвичайна і хороша людина і Спеціаліст з великої букви вона золота лікарка…. Ось збираюсь до неї цього року з другою дитинкою…. А дівчат які у неї родили мої подруги це я знаю 10 чоловік… Усі задоволенні її роботою і усі дівчатка і хлопятка щасливі які родились у неї….. І ми щасливі що вона з нами була і допомагала нам на родах…

 • Маряна

  Привіт. Чи хтось може щось розповісти про Савку Адріану Володимирівну з Джамбула. Мені її порадила моя дільнича лікарка, але жодного відгуку про неї я не знайшла.

 • анна

  Всім привіт!!!мені порадили Данкова та Хому Дарію Миколаївну…..напишіть хто шо знає…і мене цікавлять ціни….мені на червень родити хотіла на Мечнікова але в червні його закривають тому варіант розглядаю як Джамбула…правда недуже хороші відгуки про палати чула…..а про ціни взагалі невкурсі….напишіть будь_ласка,,

  • Олеся

   Я две своих дочери родила у Дарьи Николаевны!!!Старшей 9 лет,а младшей 8 месяцев.Не жалею ни секунды!Дарья Николаевна относилась ко мне и к другим пациенткам как мама.Это очень важно.Она ответственный специалист,врач и главное-человек!!!Очень люблю Дарью Николаевну и благодарна ей за все!!!

 • Аня

  Привіт всім! Розкажіть будь-ласка про лікаря Калініна Ігора Сергійовича. Була в нього на першому огляді, але попала чисто випадково, то він мені здався якийсь дуже мовчазний і непривітний, а головне сказав вже точну дату, коли прийти в роддом з речами, хоча ускладнень в мене слава Богу ніяких нема (це що, означає, що я буду родити, коли він скаже, чи коли йому буде підходити?!)
  Дуже прошу тих, хто в нього вже народжував або щось чув від достовірних джерел, напишіть що він за лікар, як він поводиться на родах, чи стимулює або проколює без потреби, чи навпаки є прихильником природних родів? А ще скажіть, скільки він бере за роди і чи сам каже, чи можна дати по можливості? Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію, бо термін піджимає і хочеться бути більш впевненішою!

 • Елена

  Девчёнки кто слышал о враче на Джамбула Скибак Любовь Васильевны и есть ли у кого-то номер её

  • Настя

   Очень хороший врач!Сестра рожала у нее.Если надо могу телефон узнать

   • Елена

    узнай пожалуйста мне номер Скибак любовь Васильевны. Спасибо. Если можешб скинь на почту pypsiklenysik@mail.ru

  • Наталия

   Скибак Л.В. хороша лікарка, в неї спокійно, і почистила добре, ізашила неболяче і добре, вона впевнена в собі,руки не трясуться))), старша опитна лікарка!!!!! тел.0506273775. не всім легко з нею говорити,але це не головне,головне як роди прийме,і почистить добре!

 • Оксана

  Всім привіт!!!!!!Скажіть будь-ласка може хтось знає коли Джамбула закривають,бо мені родити на серпень,хочу в Данкова родити))))))))))))

 • Катя

  Привіт)) не переживайте, ремонт вже зробили, тому закривати не будуть. Знаю, бо самій родити в травні в Данкова))

  • Оксана

   Я вже ходила в роддом,мені сказали що закривають на червень)))ще маю говорити з Данковим,бо його небуло,кажуть що в серпні він може піти в відпуск!Пропонують Калініна,а щось невпевнена чи він хороший))

   • Катя

    ого(( про інших лікарів не можу нічого сказати. знаю лише про Данкова, бо його порадив мій львівський уролог.

    • Оксана

     Говорила я сьогодні з Данковим і виявляється що роддом закривають з червня аж до 1 серпня так що мені взагалі не вийде родити на Джамбула,бо в мене термін на 3 серпня))))так що не судьба ,буду шукати когось на Мечникова)))

 • Анна

  Девченки рожайте на Джамбула у доктора Островского Л.З. Я родила дочечку 15.04.13г. Роды были стремительные, в 9.00 начались слабые схватки, в 10.10 забрала скорая, а в 10.50 я уже родила. С доктором не договаривалась, наверное он был дежурным в этот день. Прекрасный врач, внимательный и профессиональный. Огромное ему спасибо. Еще замечательный педиатр(неонатолог)Мария Петровна,жаль не знаю фамилии, и ей огромное спасибо. Отдельное спасибо акушерке, которая принемала мою девочку. Верте-не верте, а не один из них не заикнулся о деньгах. Вот так в наше время оказывается дети могут доставаться бесплатно. Желаю всем легки родов и здоровых деточек.

  • Nata

   Я народжувала в нього в 2008р ціну не говорив заплатила 1000гр.Скільки коштують зараз? Ти зовсім нічого йому не платила?

  • ольга

   Шановна Анна,ви Островському щось платили?Скільки,якщо не таємниця?Хочу родити в нього,якщо доношу.

 • Наталя

  Аня!Привіт!я буду народжувати в травні в Калініна І.С.дві мої знайомі народжували в нього і дуже задоволені.в одної з них були туже важкі роди і він зробив все можливе,щоб не кесерити і все добре.а особисто мені він здався дуже приємною людиною і дуже уважний був до мене.і я чомусь з радість хочу йти до нього на роди…ціни він не каже я планую йому 350$ давати.

 • Юля

  хто народжував в Халіної напишіть свої відгуки! Ставлення, чи стимулює чи за природні пологи, чи каже вартість пологів?

 • Микола

  Куль Н.С. тягнула 2 пологи 14 годин, результат: здорова дитина померла, мати не може мати більше дітей і ще має совість говорити що ніхто не винен, кесарів розтин не хотіла робити поки не прийшла комісія.
  Лікарем таку людину назвати важко
  ЯК ТАКИХ ЛЮДЕЙ ЗЕМЛЯ НОСИТЬ????????

  • Оленка

   Наскiльки менi вiдомо, пiсля останнiх пологiв якi вона приймала, нескоро ii допустять до вагiтних…….

  • Наталия

   Куль тяне до останнього бо не вміє кесерити,хоче щоб жінка сама розродилась,щоб заробіток не втратити,хоча там може бути вже загрозлива ситуація для дитини,в палаті в жінки так і було, на проф огляді їй сказали срочно кесеритись і то вже, а куль казала «давайте ше пару днів почекаєм», і то при тому шо 42 тижд. Короче,вона приймає прості роди, шось сложніше не може і віддати пацієнтку іншому спеціалісту тоже не хоче, вот тому так івиходить,шо діти вмирають! так шо думайте..

   • Аня

    як ви можете таке писати про неї???легше судити збоку,коли ти сам не є лікар.вона-чудови

    • Наталія

     це було з жінкою з моєї палати з якою я спілкувалась, не вірите мені читайте відгуки їнших жінок про ту Куль,вя ких повмирали діти через неї,і вних запитайтесь як вони можуть таке писати,не попридумували ж вони, а потім кажіть який вона «чудовий» лікар! краще судити збоку, і щоб інші жінки до неї не попали!

 • оля

  я також знаю від данкова що род дом на джамбула закривають з 1 липня 2013 на місяць так що буде народжувати на мечнікова вони якраз будуть після промивки так що будуть чистенькі !!!!

 • юля

  привіт народжувала на джамбула пів року тому і хочу сказати що таго відношення від лікарів як там я ще ніде не зустрічала данков це хамло такого ще пошукати треба на роди приходить в кінці напевно щоб взяти гороші і немалі а те що пишуть що лікар від бога то я такого сказати не можу лікар як і всі але дуже себе возвеличує про акушерок і мед сестер і санітарок я паганого нічого сказати поганого не можу умови так собі.

 • Людмила

  З дівчатами згідна з одним є там один лікар від Бога Данков. Народжувала в 2011,прийшлося, бо мечнікова була закрита, дякуючи Богу залишилася жива, і я і дитина. А лікарка все залишила, ще прийшлося чистку робити. Добра була акушерка не знаю прізвище пам’ятаю Людмила звали, років під 40-45. Якщо б прийшлося народжувати другий раз то народжувала тільки на Мечнікова, а якщо б пришлося на Джамбула, то ТІЛЬКИ до Данкова.

 • Марта

  Скажіть будь-ласка коли точно закривають роддом бо мені родити 28 червня????

 • Наташа

  Ой дівчата розчарували ви мене що закривають Джамбула з 1 липня ((( мені народжуаати 8 липня) і живу я навпроти адмін корпусу роддома)

  • Ольга

   Наташа,Джамбула цього року закриють або аж з серпня,або взагалі закривати не будуть.Інформація провірена.

  • Ольга

   Нова інформація:закривають з 28 червня по 16 липня тільки на мийку.Але це бажання начальства,наказу про закриття ще немає.

 • Наталя

  Дівчата, може хтось має телефон до Колодій Оксани Іванівни? планую домовитись з нею про пологи

 • Уляна

  Усім привіт!Дівчата хочу почути хорошу пораду від вас!це моя перша вагітність,лікарів я страшно боюсь маю родити приблизно на 10 серпня радять усі на Джамбула,але порадьте будь ласка хорошого спеціаліста і відразу його номер телефону,хочеться тому лікарю довіритись,щоб все пройшло добре.
  Буду дуже вдячнаю

  • Мар яна

   Раджу йти до Данкова, можу дати його номер, я народжувала в нього в 2011, лікар від Бога, про нього знайдете багато відгуків, тільки от в серпні буває у відпустці, якщо не Він, то хороший там ще Улашин-зав.патології, якщо вам потрібні будуть номери тел., я напишу.

   • Уляна

    буду дуже Вам вдячна якщо напишете мені номер Улашина і Данкова

    • Ірен

     Данков-0505026222
     0685022883
     Може скластись враження, що цей лікар неуважний, але це у нього стиль роботи такий. І це правда, що всі пологи не є присутній. Процес звичайно контролює, але тримати за руку весь час не буде. А так пацієнток має вдосталь. Я внього не народжувала, про те він був присутній у мене на пологах, і лежала я в патології до народження дитини – теж багато про нього чула. А ще він в чудових відносинах з лікарем у якого я народувала, а це начмет. А щодо Улашина трохи різкуватий дядько. Ну треба сказати правду, ні один з лікарів (ні чоловік на пологах, ні мама) не облегшить тої участі, що має пережити жінка. Все рівно все маєш сама перейти. Головне, щоб фахівець в тому ділі, а то що без «Сюсів-Пусів», то дурня. Там не до того буде.

 • Ольга

  Хто народжував нещодавно,скільки платили акушерці,дитячій санітарці і,хто народжував в Островського,скільки лікарю.Він ціни не називає,але щось йому платять…

  • уля

   я народжувала в Островського 26.09.13.тоді подякувала йому в сумі 2500 грн(300$) по тодішньому курсу.зараз маю їти на кесарево і дуже цікавять ціни.доречі дуже гарний лікар!

 • Руслана

  Яка цiна кесеревого в Кунинець? Як вона вiдноситься?

 • Ірина

  Колодій О.І. 0679906691

  • Vasylysa

   А ви знаєте скільки бере Колодій О.І за пологи?напишіть будь ласка.Дякую!)

 • Ольга

  Хто робив дослідження на біофізичний профіль?Скільки це коштує на Джамбула?І хто родив недавно на Джамбула в Островського,скільки заплатили?Наперед дякую.

  • Марта

   Біофізичний профіль коштує 70 грн.

  • Тетяна

   Від 200 до 300$ залежить які роди)

 • Ірина

  Привіт усім. Почитала коментарі і захотілось про себе краплину написати. Моя доця уже народилася рік тому. Але від пологів і до нині я не відійшла. Щодо пологових будинків, то я була на Раппопорта, умови як умови. Всі накупі, вода по-годинах, медперсонал нічого, але є різні. Ніхто і ніколи не буде перейматися Вами, такий світ «свій за свого». Треба лише навчитися призвичаїтися до ситуації і перечекати, і пережити. А всі роддоми однакові, це ж лікарня. Щодо лікаря – мені повезло – усі життєві обставини склались так, що я потрапила у руки до начмеда ЧЕРЕДНІЧЕНКО Н.М. ЇЇ праці завдячую життям дитинки. У 20 хв. нею приймалось рішення, щодо життя мого і дитини. Лікар високопрофесійний, врівноважений, деталізований, відповідальний. Багато пацієнтів не бере. Кошти, хто як гаразд. Я не шкодувала, було за що. Бажаю всім вдалих пологів. Хочу додати про неонатологів не забувайте, ці лікарі неменш важливі.

 • Ольга

  ІРИНА,або хтось інший,хто нещодавно народжував на Раппопорта,напишіть,будь ласка,скільки ви платили при родах і кому.Таку інформацію в лікаря прямо не спитаєш.

  • Ірина

   Привіт Ольга. Щодо своєї суми Вам говорити не буду, бо мені вийшло досить. У мене своя ситуація на неї рівнятись не потрібно. Але ціни були такі, думаю значно вони не змінились. Говоримо про звичайні природні пологи, лікарям жінки платили від 200 до 350 доларів, санітарки 50 грн., але залежить чи багато вона намилась у пологовій (розумієте), акушерка 300-500 грн., неонатолог також такі межі. Окрім цього сестрам у післяпологових по 20 грн. в залежності, як там приходили мити, чи жінка відразу встала, чи давались судна (розумієте). О такі ціни. Всюди одинаково плюс-мінус. Сама зрозумієш після процесу, оціниш роботу медиків і визначиш де скільки скинути, де набавити. Ще додам, моя особиста думка і з досвіду вона підтвердилася, то не той випадок коли треба скупитись і відкладати, перед процесом треба теж трішки подякувати. Справи тоді краще підуть набагато. Хай щастить.

 • Ольга

  Дякую,Ірина,за відповідь.Я вже народжувала три роки назад в цьому роддомі і ціни майже не змінились.Тепер знаю на що розраховувати.А ви щось давали наперед?Скільки,якщо не секрет?І скільки і що взагалі дають?

 • Ірина

  Прошу п.Ольго. Якщо ви уже народжували, то мені не варто Вам щось глобально і пояснювати на рахунок коштів. Ви все знаєте. Переважна більшість жінок хочуть економити, не конкретизуюсь ні на кому. Я обома руками за це. Та є речі у житті, де цьому не місце. Повторюсь, це лише моя суб»єктивна думка. Кожному своє. Щодо «подяки» заздалегідь, то варто наголосити, що відчуття такту тут не зайве. Не знаю яка Ваша ситуація, який лікар. Як часто Ви до нього ходите. Тут теж – самі дивіться, як Вас «зустрічають». Мені здається, що 50-100 грн. сьогодні це нормально (не багато) за консультацію.

 • Ольга

  Я згодна,що це не багато.Думала,що дають більше.А зекономити і не вийде в наш час і я б не ризикнула економити на своєму житті і дитини.Дякую.

 • ІНФО

  Привіт. Кого цікавила інформація щодо планового закриття пологового будинку на санітарну обробку, то подаю достовірні дані. Згідно з наказом №9 від 09.01.2013 р. пологове відділення 3-ї МКЛ закривається з 28.06.13 р. по 30.07.13 р. Так, що визначайтесь щодо місця народження та плануйте з лікарями пологи. Всім бажаю спокою, гармонії та «ЗДОРОВЕЗНИХ ДИТИНЧАТ».

  • Ольга

   це згідно наказу,а насправді ситуація інша.Див.коментар вище.

   • ІНФО

    А такі речі лише згідно з наказами головного управління охорони здоров»я у Львівській області й відбуваються, то не капусту на базарі продавати. І дати достовірні. Інакше і бути не може. А коли ви якщо так точно знаєте, то подайте достовірні дані. А не так (як вище, провірена інформація декілька раз змінюється). Прошу не ображатися.

    • Ольга

     Роддом на Джамбула закривається з 27 червня по 16 липня.Це узаконена інформація,вже прийнята керівництвом роддому.Н е забувайте,в якій країні ми живемо,тут все відбувається згідно обставин,а не закону.

     • ІНФО

      Невтрималась. То дійсно правда п. Ольго, держава за нас постійно думає. Особливо за наших дітей, так думає, що прививки індійські закупляє, а потім діти страждають. І так усе.

 • Валерія

  Мала народжувати в Данкова, але його не було на вихідних, тому народжувала у Халіної Наталії Юріївни. Все пройшло добре, сподобалась лікар, медсестра взагалі супер(шкода не знаю як її звати), а ось педіатр Наконечна, вибачте за вислів, сучка рідкісна. Їй не сподобалось, що я їй дала 200 гривень, тому вона нас не хотіла виписувати, хоча з дитинкою було все ідеально. Подруга розповідала, що в нею з Наконечною така ж ситуація була. Крім того у виписці з роддому в поліклініку вона написала, що я хворіла грипом під час вагітності, що вагітність протікала важко, і взагалі в мене недорозвинута дитина, хоча я під час вагітності взагалі не хворіла і вагітність проходила ідеально, і дитинка в мене здоровенька.
  А взагалі якщо буду народжувати вдруге піду до Халіної.

  • Оленка

   Валерiя добрий день, скажiть будь – ласка а скiльки ви платили Наталiii Юрiвнiй, i напишiть менi номер телефону. Наперед вдячна )))))

 • Ольга

  Хто знає який кращий лікар на джамбула!? І чи є там партнерскі роди?

  • Ірина

   Привіт. Партнерські пологи є. Якщо в лікарні все добре, немає карантину, то на пологах може бути хтось присутній з близьких. Ніяких заборон щодо цього немає. Сміло запрошуйте того, хто Вам потрібний. Правда не знаю, чи то так аж сильно треба ? Для кожного своє добре. Я була проти. Але лікарі за, говорять, що дуже допомагає. Лікарів багато, відгуки різні. Залежить, що Вам потрібно, сусі-пусі чи обідетесь конструктивізмом. Треба вирішити, бо більше 12 год. (тривалість перших пологів) з лікарем треба бути в контакті. І треба, що на душі було спокійно. Ото треба подумати. Є й свфітила. Данков хороший,добре звичайно до нього потратити. Пацієнток має дуже багато, але реально домовитись. Єдине на усіх пологах не присутній, багато бігає. Проте, коли справа доходить до голоного він є і роботу робить добре. Я народжувала у начмеда, суперова жінка. І можливостей у неї більше ніж у всіх лікарів. Пацієнтів багато не бере, бо має ще й ін. роботу. Сусів – пусів немає, все без крику, чітко, ясно і в одному темпі. Правда огляди робить боляче. Цін не називає, завжди покладе в хорошу палату, і відповідно увесь ін. медперсонал уже відноситься по-інакшому. Думайте, може ще з хтось з жінок, когось гарного порадить.

   • Ольга

    Спасибі))

    • Ірина

     Прошу. Рада Вам допомогти. Якщо зможу і Вас щось цікавитиме про лікарню на Раппопорта, то надам інформацію якою володію. Трохи мала справу (у свій час, рік тому) з цим мед. закладом.

 • Ольга

  партнерські роди є-це точно,бо я 3 роки назад родила з чоловіком,сумніваюсь,що щось змінилось

 • Ольга

  Хто родив в Островського?Скільки йому платили?

 • Наталі

  Дівчата, скажіть будь ласка, коли потрібно йти домовлятись з лікарем? у мене майже 32 тижні, так виходить що Джамбула через тиждень буде закритий місяць і відкриється з серпня, тобі я матиму 38 тижнів. То трохи резиковано, чи на відправлять якшо піду з наступного тижня домовлятись?

  • Оленка

   Джамбула вiдкривають 16 Липня, я ходила домовлятись цього тижня, перед закриттям. В мене 36 тиждень.

 • Ольга

  В мене таке питання! Чи хтось знає про лікаря «Улашин Олександр Борисович»?

 • Марія

  Я народжувала двійню це були мої перші роди на Джамбула в Шатилович Катерини Леонідівної, можу сказати що вона професіонал з великої букви приїхала до мене на роди серед ночі з відпустки,коли лежала в паталогії теж приходила і дзвонила, платила я після родів суму не називала сказала скіль можу дати, але я сама попросила щоб вона назвала суму я дала їй 300$ акушерці 300 гривень а санітарці 50 а дитячі100$ але це за двійню! крім того в мене були ще троє лікарів і ще одна акушерка їм я нічого не давала. на рахунок професора він мене дивився і зовсім не боляче правда вночі пішла родити

 • Ольга

  Хтось знає про лікаря «Улашин Олександр Борисович»?
  І скільки він бере за роди?

  • Оленка

   В мене знайома в нього народжувала, казала що дуже класний дядько. Заплатила 2.500, але сам некаже цiни.

 • ольга

  хто родив в Островського,скільки йому платили?

  • Тетяна

   Подивитесь по ситуації,якщо важко і довго 2000грн,(швидко і без ускладннень)-чого бажаю 200$

 • Наталя

  Родила цього року в Кунинець Галини Ярославівної, дуже задоволена, маю з чим порівняти, бо першу родила в Халіної і була не задоволена.І мене і майже усіх моїх знайомих, хто в неї(в Халіної) родив, усіх стимулювала. Вона прихильниця того дійства. Після перших пологів я страшно боялась народжувати другий раз, тому дуже прискіпливо вибирала лікаря. Перший раз пролежала в роддомі місяць, тому бачила ставлення багатьох лікарів до своїх пацієнтів.Данков лікар суперовий, але в нього багато породіль і окрім того багато роботи, як в завідуючого.Тому можна домовитись з ним, але потім родити в когось іншого, бо його не буде. Улашин справді дуже строгий, але хороший спеціаліст.Я обрала Кунинець, оскільки бачила її ставлення до своїх пацієнтів ще тоді. Приділяє багато уваги, часто заходить, заспокоїть,вміє розрадити і підтримати. Багато часу приділяє під час пологів, майже все робить сама (бо Халіна тільки стоїть збоку і каже що робити акушеру).Персонал її дуже слухає і дуже трепетно відноситься до її пацієнток. Одним словом другі роди без всяких ускладнень, інфекцій, швів. які не гоїлись, високого тиску,чистки і т.і. Після таких пологів, я готова на третю дитинку)))і тільки в Кунинець.

  • оля

   я також народжувала в КУНЕНЕЦЬ ГАЛИНИ ЯРОСЛАВІВНИ двох діток дуже дуже задоволена!!!

   • Юля

    Кунинець Галина Ярославівна робила к.р.(на 36 тижні вагітності), я дуже вдячна, що врятувала мене і мою донечку.Хороша людина, і професіонал своєї справи.

  • іра

   Скажіть чи Кунинець називає суму за роди???

 • Olga

  Джамбула відкривають 16 чи 17 липня?Іще хто,що чув про Островського,про нього мало коментарів.

  • Тетяна

   Я родила в нього,пологи були важкі(стояло питання кесарити)але він справився, я дуже задоволена,під час пологів питав що ви,як ви і після пологів часто навідувався,допоміг дуже,підтримував,розраджував.

   • Olga

    п.Тетяна,а коли ви родили в Островського?В цьому році?Надіюсь дочекаюсь відкриття роддому.

 • Лілія

  А я вам скажу на рахунок Кунинець таке: зі мно дівчина в палаті лежала, яка у неї родила перед самим Новим роком, і вона її стимулювала тільки тому, бо на Новий рік їхала у село, і мабуть, не хотіла втрачати клієнтку і гроші. Моїй дитинці уже 6 місяців, і я наслухалась уже від багатьох мам про те, наскільки важливо, щоб пологи були природні. Оскільки у дитинки потім можуть виявити різні вади, і навіть ДЦП, внаслідок неправильно прийнятих пологів (різних стимуляцій, видавлювань плоду і т.д.).

 • Оленка

  Джамбула вiдкривають 16 Липня!!!!!!!!!!!!!!!

 • Маряна

  Улашин – сволоч ще та

 • Маряна

  Я домовлялася з Данковим, але він через свою зайнятість, не чув що я я йому говорила про не регулярні місячні і що термін в мене зовсім інший. Данков положив мене за місяць до терміну який показував УЗД, не зважаючи на те, що в мене не було ніяких проблем. Він ніколи не мав часу оглядати соїх пацієнтів, всі його чекали до пізнього вечора на коридорах і просили, щоб він оглянув. Через два тиждні він кудись поїхав і перекинув мене Улашину. А Улашин-сволоч, протримав мене ще півтора тиждні і за два дні до того як мав вернутися Данков придумав казочку про те, що в мене вже 42 тиждень в дитини дуже щільна головка і вона не пройде, якщо вже не стимулювати… Я в це не повірила і просилася на огляд до проферора, а він мені відповів, що обхід буде в 11год, а він не збирається зі мною сидіти до ночі. Мені поставили дві з половиною капельниці, а матка не відкривалася. Ві порвав її як міг ще й дитини поцарапав голівку (добре, що тільки так обійшлося), а мені сказав, що все обійшлося без розривів. Але як потім виявилося тільки зовнішніх, бо ще й крім того сволоч мене погано почистив, і язверталася до інших лікарів – вони були в шоці, що так порвана шийка матки. Під час схваток зі мною нікого не було і якби не санітарка, ніхто б і не знав, що в мене почалися потуги((( За роди ми заплатили йому 250$, а він мені після родів так хамив…((( А в виписці моїй дитині написали, що вона народжена на 39 тиждні, роди викликані штучно через затримку розвитку плоду(((( що я побачила аж коли приїхала до додому, інакше б точно закотила там скандал. Це не лікар – це бізнесмен, і таких там на Джамбула дуже багато, я багото чого на дивилася за місяць, який провела там. В них там справжній конвеєр – як тільки приходить чиясь зміна, вони виводять своїх пацієнтів, стимулюють і на наступний день набирають нових. При мені були такі випадки, що простимулювали жінок на 38 тиждні(бо вони кажуть, що дитина вже сформована і можна родити), а виявилося, що в них були 37 і 36 тиждні…((( Одним словом, якщо хочете родити на Джамбула, то ні в якому разі не лягайте туди завчасно!!!!!!!

  • ольга

   а про Островського ви нічого не чули?А то дуже гарні коментарі…

  • наталя))))))

   це просто ужас!!!!я зарас сиджу і плачу.від вішої істор…бо мені народжувати 18грудня.мені дуже страшноооооо((((

 • Іванка

  приві,я в травні родила в Калініна-ставлення паршеве,в мене немає слів я після родів була в шоці до кого я попала,Я лянула тиждень на перід він був один раз на роди запізнився,після родів неприходив,Заплатила сільки скільки сказав а толку ніякого,прийшов коли виписувати сказав йи до дому а сам не запитав як я і малий И навіть не подивився,незважаючи на то що в мене була кровотеча і мене навіть її не зупинили,як я їх не просила,мусила дзвонити до Данкова,щоб він на паску приїхав мене олянув ,о це справжній лікар від бога,раджу тільки до ньо і до Куль також приходила мене дивилась хороша лікарка…А до Калініна нівякому разі,.

 • iра

  Привiт усiм.Я свого синочка народжувала у Сiкори у 2006.Роди чесно кажучи були не з легких,тривалiстю у 12 годин з стимуляцiэю.Лiкар як на мене вiн не поганий хоча i бере не мало.Син народився з вагою 4 600 при ростi 60 cм.Я вдячна богу що все закiнчилось добре,дитина моя була вся синя з гематомами на личку i на головi.Як на мене то мене повиннi були прокесарити.

 • Olga

  народила нещодавно сина вагою 3800(хоч на узд казали 3200) в лікаря Островського.Пологи були стрімкі.О 22.30 я подзвонила лікарю,що почались схватки.Лікар сказав,що якщо я випила ношпу і,якщо зможу,лягала спати до ранку,а зранку до нього,а якщо ні,то їхала в роддом.О 23.30 я йому подзвонила,що я вже і лежати не можу під час схваток і їду в роддом.Островський сказав нехай мене огляне черговий лікар і йому подзвонить щодо ситуації.Я визвала таксі,адже це скоріше,ніж швидка і,як виявилось,їхала вже з повним розкриттям в роддом.Лікар заледве встиг на пологи,а мені всі дивувалися,як я доїхала і як не боялася їхати сама з повним розкриттям на таксі.Як лікар Островський хороший і відповідальний професіонал,за тих півгодини,що він приїхав я йому дала 150$ і він після цього ще заходив щодня,перед випискою оглянув на кріслі і сказав,якщо будуть ускладнення-дзвонити і приїжджати до нього.Акушерці я дала 200 грн,а санітарці-50 грн,родовий набір-176 грн без одягу для породіллі,бо не встигли принести з аптеки і надіти.Поки принесли родовий набір,я вже народжувала в своїй сорочці,отже одяг віднесли назад і відмінусували.Дитячим лікарем в нас був Ігор Іванович,сивий дядько з вусами.Він,як лікар ,можливо і хороший,але,коли я йому дала 200 грн,то на наступний день він мені сказав,що я трохи скромна,а настільки скромна,щоб подумала сама і це в відповідь на питання про виписку.Я йому додала 100 грн і сказала вибачте більше немаю,на що він сказав,якщо немаю,то не треба і запхав гроші собі в кишеню.

  • Faun

   Ну і бардак… я шокована. Здоров’я вам.

 • Olga

  Я пишу ці коментарі,надіючись,що вони комусь пригодяться,адже в свій час коментарів, мені потрібних,я не знайшла.Нехай гроші-це дурниці,але лікар має залишатись лікарем в любій ситуації.Легких і щасливих пологів усім!!!

 • Наталя

  Привіт, підскажіть хто така Крикус Н.В. чи варто до неї звертатися?
  буду всім дуже вдячна.

  • Ірина

   Крикус Наталя Володимиріна – надзвичайний лікар. Професіонал своєї справи. Стою в неї на обліку. Уважна, чуйна і дуже толковий спеціаліст.

 • наталя))))))

  привіт!дівчата підскажіть будьласка!скільки зарас роди? і чи впускають на роди чоловіків?і чи потрібно за це платити??????????

 • Яночка)!

  Дівчатка, хто знає щось про Гурського? Нічого про нього не можу знайти? І хто кращий – він чи Калінін? Незнаю до кого йти, порадьте, будь ласка…Дякую!

  • Оленка

   Народжувала у Гурського Олега Романовича 15.06.2013))))Дуже йому вдячна ..Хороший спеціаліст!!Раджу його)Роди пройшли дуже легко саме завдяки йому!

   • Яночка)!

    Дякую дуже, Оленко, за коментарі і за позитив))) Мені радили Олега Романовича, але нічого про нього не могла знайти… Думала між тими 2 лікарями і ви допомогли мені) А можна написати номер телефону Гурського О.Р.? Я так розумію ви стояли в нього на обліку в ЖК? А так з вулиці він мене прийме? Я зараз лежу на підтримці на Русових,але там можна тільки до 22 тижня і мене переведуть на Джамбула лежати. Хотіла би домовитися з Олегом Романовичем щоб взяв мене і так вже до вагітності вів. В мене 1 вагітність і я дуже боюся і нічого не знаю що то треба робити… Буду дуже вам вдячна))))

    • Софія

     лікар чудовий ось його номер 0937462613 Гурсьий Олег Романович

 • svitlana

  На роди впускають безкоштовно, бо сама потягла за собою чоловіка рік тому. Народжувала у Островського Любомира – це дуже хороший лікар,роди були непрості та він все спокійно вирішив не хвилюючи мене і не лякаючи. Після пологів заходив по кілька разів на день,при виписці все добре оглянув, надав свій телефон на всяк випадок.Навіть цікавився дитиною.Педіатром у мене була пані Леся, також дуже хороша, до дитини заходила по мірі можливого , але два рази на день це точно.Медсетри дули нормальними, хоча їм я узагалі нічого не платила, ввічливо після пологів питали усіх в палаті як почуття чи потрібно допомогти. Одна проблема у цьому пологовому , що гаряча вода лише уранці і увечері по пару годин, не знаю чи за рік щось змінилось.Палата була на 3-ох з ремонтом.Тепер планую другу дитину , то народжувати піду тільки до Островсько Л.З.це дійно лікар.

 • Jana

  Світлано, а можете написати номер телефону лікаря Островського? Буду дуже вдячна, бо багато гарного читала про нього… А ще – коли потрібно йти домовлятися про роди? Дякую…

 • Христина

  Хто народжувава у Савки А.В?

 • Натуся

  Доброго дня!Мені народжувати в перших числах грудня.підскажіть чи може бути закритий на промивку ротдом на Джамбула?Дуже хотіла б народжувати у Данкова О.В.Дякую.

 • наталя

  хто знає щось про Рудик Світлану багато коментарів про різних лікарів а про неї ні поганих ні хороших. Дякую

 • Оленка

  Доброго дня!!!Перш за все хочу заспокоїти майбутніх мамочок та порадити їм не сконцентровувати свою увагу на поганих відгуках типу- жахливий роддом,погані лікарі і так дальше…а перш за все розуміти що головне -це ваше ставлення до всього що відбувається…Фундамент закладаєте ви самі,позитивно або ж навпаки негативно настроюючи себе..Оскільки попереду у вас важлива та радісна подія-БУДЬТЕ ПОЗИТИВНИМИ)))))

  Народжувала на Джамбула 15 червня 2013)))Оскільки в цей період Медінститут та Батальна були закриті ,тому всі породіллі народжували саме там,тож усі палати були переповнені.Мене зразу попередили що деякий час прийдеться полежати у коридорі…перше було трошки ніяково,але потім……потім усе затьмарила радість материнства та щойно пережитих емоцій,Полежала годинки 3 на коридорі,поплакала від радості,та усвідомлення того що я тепер мама маленокого янголяти,тай усе))перевели в тепленьку палату)))…ні до кого ніяких притензій не маю)))всяке буває))потік мамочок ж великий))Хоча деякі мами й бурмотали)))ніби від того бурмотіння їм ставало лекше)))
  Також хочу порадити майбутнім батькам обов*язково народжувати разом!!!!Бути присутнім при появі нового життя це ж така радість!!!Цей момент назавжди залишиться у нашій пам*яті!!!Плач твого маляти,одночасно зі сльозами радості чоловіка-це щось!!!Мабудь це найкраще що було в моєму житті))))Підтримка та допомога чоловіка…саме це допомагає мамочками бути сильнішими та все робити правильно…Дякую чоловіку Ярчику.
  Особлива подяка свому лікарю-гінекологу Гурському Олегу Романовичу!!!!!!
  ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮЮЮЮЮЮЮ))))
  Перебувала в нього на обліку у жіночій консультації..Олег Романович завжди проявляв інтерес та турботу до мого цікавого стану))При любих проблемах та запитаннях консультував,підтримував та допомагав .)Він не тільки хороший лікар,але й хороша людина!Доця була обмотана пуповиною 2 рази,при родах це далося взнаки ,і саме завдяки його швидкому та правильному рішенні я тепер найщасливіша матуся здорової донечки))!!!ЗА ЩО ВАМ ЩЕ РАЗ ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ОЛЕГ РОМАНОВИЧ!!!!

  Мамочкам на замітку-мені здається немає значення в якому роддомі народжувати,головне це твій лікар,адже він приймає важливі рішення,координує акушера(який саме і приймає роди),назначає ліки …..Хороший лікар та ваш позитивний настрій ось з чого починається щасливе материнстро та успішні роди.Посміхайтесь частіше=) Всім Добра.!

 • Наталия

  Хтось родив в ЛЕВЕ ОЛЬГИ СЕРГІЇВНИ чи чув щось про неї????? як вона як лікар?будь ласка напишіть мені на Stolyarska87@mail.ru , або хоча б сюди.

 • Оля

  Хочу народжувати на Джамбула, але не знаю до кого краще звернутись з лікарів до Улашина чи до Островського.Порадьте будь ласка !

 • Таня

  можливо хтось з вас, дівчата, чув за Костюченко з Мечнікова, буду дуже вдячна

 • Олександра

  Народжувала у Чередніченко Н.М. у червні 2013 року. Задоволена. Все пройшло добре.

 • Вікторія

  Напишіть за ХАЛЬНУ НАТАЛІЮ ЮРІЇВНУ, МОБІЛЬНИЙ ТЕЛ.ЇЇ

 • Яночка!)

  Привіт, дівчатонька! Хто має номер телефону Островського Л.З. і Гурського О.Р., напишіть, будь ласка, ДУЖЕ ТРЕБА!!!! Дякую наперед!

 • Іруся

  Островський Любомир Збігнєвич- 0679412886,маю родити в листопаді,планую до нього іти домовлятись,мені його порадили в ЖК.

 • Яночка!)

  Дякую, Іруся! Напишеш як він тобі, чи домовились і як пройшло все? Бо я теж планую до нього іти, але ще радять мені Гурського… тому ще маю час і вибираю… Буду чекати відгуків!

  • Оля

   Яночка! подивіться нижче;)

 • Юлія

  Дівчатка всім привіт! Маю народжувати в січні, дуже переживаю перші роди, вузенький таз…Буду народжувати в медінституті, по відгуках з різних форумів обрала Коржинську Роксолану Діонізівну. Дівчатка підскажіть будь ласка як вам лікар, з вашого досвіду, та напишіть номер телефону, буду дуже вдячна!!!

 • Оля

  І я народжувала в Гурського Олега Романовича і дууууужжжже задоволена:)) лежала на збереженні в нього, а потім і народжувала. Чуйний, уважний і дуже позитивний лікар. дякуємо за донечку!!!!))) однозначно раджу до нього звернутися – 0503711471

 • Яночка!)

  Дякую, Оля! Тепер маю 2 телефони – залишилося вибрати лікаря… а як??? Про двох відгуки тільки хороші)))… Піду знайомитися з двома, там видно буде))) Дякую всім!!!

 • Наталя

  родила у 2012р.в Паньковського С.В. досить нормальний лікар. 3год мене стимулювали бо пропадали схватки, але самі роди пройшли нормально. Ніразу він не заїкнувся за грн,хоть дала йому на 3 день,кожен день приходив,оглядав,радив. Акушерка попалась суперова,правда непам,ятаю її ініціалів(на вигляд до 30 років), ні на секунду від мене не відходила. правда дитяча лікарка попалась С***, 200грн їй виявилось замало і вона почала придумувати дитині діагнози,ніби в дитини серце хворе, і не хотіла виписувати. але після роддому виявилось шо дитинка здорова.
  а про лікарів знаю шо Данков дуже хороший, і Гурський не поганий.
  зараз збираюся знов родити,але не домовляюсь,і надіюсь шо попаду до когось з них.

 • Яночка!)

  Познайомилася з Олегом Романовичем – враження дуже позитивні… Але… злякало те що він дуже молодий… Трохи переживаю що мало практики в нього, бо якщо, не дай Боже щось, то незнаю як він себе поведе. Що скажете, дівчатка, в кого він приймав складні подоги чи КР? Справиться?

  • Іруська=)

   доброго дня) родила в Олега Романовича місяць назад. дуже задоволена, пологи були досить складні… справиться, не хвилюйтесь)))

   • Яночка!)

    Дякую за підтримку!!!))) Якщо не секрет, скільки обійшлося лікарю і іншим? За що там зараз беруть і хто скільки? Бо я навіть не в курсі? Не хочеться переплачувати і якось по людськи віддячити…

 • слава

  Не знаю як там куль но я домовилася з рібун т м дибілка з дибілок у мене на 36 тижні виникла маленька прблема вона вмила руки і відправала на мечнікова кесерити. Дівчата втікайте подальше від неї це ДЕБІЛКА ДЕБІЛКА ДЕБІЛКА я думаю чи подавати на неї в суд бо таких людей до вагітних і маленьких дітей страшно допускати. Чесно. В мене від перенервування аж аналізи погіршилися.

  • Уляна

   Я вас розумію, бо попала до неї на УЗД. Нахамила на рівному місці. Бубніла собі щось незадоволено, бо ми диск попросили записати. А як в неї родити, страшно уявити)

 • Юлік

  Привіт усім, мені народжувати вперше, дуже боюся. Радили Островського Л.З. Хто в нього родив або щось чув про нього напишіть будь-ласка детальніше дуже прошу!!!!

 • іруся

  доброго дня, дівчата))) народжувала місяць назад в Гурського Олега Романовича, задоволена на всі 100%!!! лікар від Бога!!! відповідальний, чуйний, уважний, не тільки як лікар,але і як людина… пологи були складними,але спраився зі всім, не зважаючи на те, що досить молодий!
  можу порадити його всім)

 • Вікторія

  А СКІЛЬКИ ВАМ ОБІЙШЛИСЯ РОДИ?

  • Яночка!)

   І мене цікавить це питання?

  • Іруся

   олег романович,як лікар,який себе поважає, ціни не називав… всі дають по можливості. ми давали 2000 грн

 • Маряна

  дівчатка підкажіть будь ласка телефон Данкова,дуже вдячна!

  • Яночка!)

   В нього не планувала народжувати, але про всяк випадок записала колись номер телефону – 0505026222 і 0685022883.

 • Варенічка

  Доброго дня!!! я народжувала на Джамбула!!!що можу сказати…комунальна квартира!!!унітази золоті!!!!лікарі ведуть війну світів!! моя перша дитина народилась в коридорі…небуло місьця в родзалі!!!!моя друга народилась під родзалом..недовезли прийшлось родити в коридорі!!!моя третя дитина народилась в приймальні бо пяна акушка ніяк не могла мене оформити все робила помилки у моєму прізвищі Гук.
  от четвертій дитині повезло найбільше…вона народилась в родзалі , але без лікаря пуповину обгризав чоловік..так як ніколо не було поруч!!!!
  Джамбула супер!!!!всім щаслиивм родів!!

  • Faun

   Для чого було там народжувати 4 (!!!) рази???
   Після першого хіба не зрозуміло було, що то за богодєльня?

 • крістінка

  дівчатка підскажіть будь-ласка хто народжував недавно в Данкова або Сікори, хто скільки давав лікарям, мені народжувати в березні, на якому тижні краще домовлятись про пологи, буду дуже вдячна за інформацію)
  можна писати на пошту hrustik-14@mail.ru

 • Dana

  Дівчата напишіть про Калініна І.С. на Джамбула. порадили ніби хороший лікар, але знайшла про нього лише один відгук, і то – поганий. чи дійсно так погано ставиться до породіллі і скільки платили йому. чула, що платили лише йому, а він вже з рештою «ділився»(акушерка, дитячий лікар,санітарка…)розкажіть які ліки купляли, а то він сказав ні за ніщо не переживати уже перед самими родами купляти все в їхній аптеці???а які ліки, про що мова йде – НЕРОЗУМІЮ

  • Юля

   набор на роды стоимость 200 грн продается в аптеке которая находиться в роддоме, туда входят необходимые медикаменты, комплект одежды и т.д. + набор для ребенка 80 грн его не обязательно покупать

  • Обаятельная Львовянка

   набор на роды стоимость 200 грн продается в аптеке которая в роддоме, туда входят необходимые медикаменты, комплект одежды и т.д + 80 грн набор для ребенка его не обязательно покупать

 • Татьяна

  Планирую рожать у Коржинской Роксоланы Дионизивны. Девчата, кто рожал в мединституте , подскажите понравилась ли она вам как акушер, как человек. Если кто то имеет ее телефон буду очень благодарна. Изначально думала рожать у Усика на Мечникова, но многие знакомые рассказали как он их «кинул», не приехав на роды.

 • Обаятельная Львовянка

  Нормальный роддом, много хороших специалистов, рекомендую партнерские роды, классные родзалы главное что все индивидуальные, после родовые палаты и санитарные комнаты нуждаются в ремонте, горячая вода с 8-10 утра, вкусно кормят!!! Родила в сентябре у Улашина Александра Борисовича-хороший толковый врач, знает свое дело, церемониться и нянчится не буде, отлично выполнил свою работу, после родов заходил каждый день интересовался самочувствием, и ругал и давал советы. Родила быстро и легко, без разрывов и разрезов и последствий, но было жутко больно при схватках. Спасибо Улашину, акушерке Войтенко, неонатологу Оксане Михайловне за их большой труд и большая благодарность санитарке Вале!

 • Роксолана

  Доброго дня!!!Дівчата,хтось щось знає про Колодій Оксану(Джамбула),я чула хороший спеціаліст….цікаво,ск. бере за пологи?

 • Sweet

  Роддом в плане комфорта очень и очень печален.Послеродовые палаты страшненькие,по 3 человека,никакого покоя.После родов и первых трудных часов знакомства со своим малышом хочется отдохнуть хотя бы час,а не тут то было.Кричащий ребенок соседок по палате,проведывания родственнико,друзей ,куча пост людей в палате.Про санитарию вообще молчу.Туалеты страшные,воды горячей ни утром ни днем так и не было за 5 дней пребывания в роддоме.Мыла голову ищ чайника.Странно что в патологии (через корридор)санузел приличный,современный.Так что смело ходите туда.Персонал как повещет со сменой.Одни ыообще не понятно что делали в отделении.Другая смена-довольно нормальные медстры а санитарки,подскажут помогут.А 20ка вообще творит чудеса !Щвто родзалы индивидуальные, современные.Рожать с мужем очень комфортно в таких.Если врач,, которого вы выбрали работает именно в жтом роддоме то ради этого стгить перетерпеть этот совдеп в послеродовом.У нас так и вышло.Подитожив,хочеться сказать, что выбор врача очень важная сторона вопроса в родах,но и о послеродовом периоде нужно подумать.Это оказвлось не менее важным.Выбор за вами

 • я

  КАК ГРУСТНО,что роды в наше время бизнес. Цены загибают просто жесть.Детский набор в родзвл ок.200 грн,и только в их аптеке!!!и т.д и т,п.Идите в акушеры гинекологи! Будете как сыр в масле!

  • Юля

   Добрий день.Дівчата напишіть про лікаря Петришака В.М.Дякую.

   • Кристина

    не підскажите що входить в набори на пологи?для мами ще більш-менш зрозуміло, а що для малюка?

    • Sweet

     Глазные капли флоксал,которыми промывают глазку сразу после рождения ребеночку,зеленка,камфорный спирт(зачем не знаю,стоит закрытый дома)флакончик каплей маример это морская водмчка для промывания носика,пипетка 2 шт.,упаковка ваты,перекись водорода,бинт нестирильный,2 баночки вазелинового масла стерильного.Не стоит это все 200 грн.Самое дорогое таи флоксал капли глазные,а полезное в наборе это вазелиновбе маселко

    • Sweet

     Еще шприцов пару штук, шприц для прививки бцж,иголочки для взятия крови из пальчика

 • Лілі

  Всім привіт. Напишіть відгуки про лікаря як фахівця і як людину Попович Аллу Іллівну.

 • орися

  мені родити на січень договорилась з куль!!!що скажете про неї?

  • Галина

   Орися,почитай зверху, тут про Куль дуже і дуже багато вже написано, і багато поганого… я б на твоєму місці задумалась, чи варто йти до неї.

  • Кристина

   і я домовилась з Куль, мені також в січні народжувати, тут багато чого пише за неї, як на мене найбільше ніж за когось іншого, і все різне, хтось пише погане, хтось хороше….налаштовуйте себе і своє малятко тільки на краще, раз на раз не попадає….

  • Ярина

   Я двічі родила в Куль Наталі Степанівни- і обидва рази була дуже задоволена нею і її ставленням. Про гроші мова взагалі не йшла- другий раз мені вдалось розрахуватись вже перед самою випискою. І ніхто нікуди не гнав. На рахунок думок- то скільки людей- стільки і думок. Одній людині подобається червоний колір, а другій – ні. Так само і про лікарів- кожен вибирає по своїх вимогах. Але як людина, і як лікар, Куль Н.С. – відповідає всім вимогам (принаймні тим, які висувала до цього я.)Правильно дівчатка пишуть: як ви налаштуєтесь самі- так все і пройде! Тому бажаю правильного налаштування і легких пологів!

  • Іруся

   нікому не раджу звертатись до Куль! декілька днів тому в неї народжувала моя сестра!!! це просто жах!!! відношення хамське! в неї підтікали води, а лікарка 2 рази відправляла її додому, і казала по дурницях не турбувати!!! хоча потрапили до неї по знайомству!!!

 • Марія

  Привіт! Я стою на обліку у лікаря Моряк Мар’яни Данилівни (Джамбула) і хотіла б народжувати в неї. Напишіть будь ласка ваші відгуки. Дякую!

 • Мар`яна

  Привіт всім. Не знаю як кому,я народжувала у лікаря Данкова О.В. 9.12.13. І можу сказати так як 1-й раз, я дуже задоволена. Велике дякую Олегу Веніаміновичу за мою доцю, ростем помаленько.

 • Зоряна

  Итак роддом на Джамбула-Рапопорта, слов у меня нет, Роддом просто ужасен и кошмарен тем, что он остался далеко в прошлом, хотя все ушло вперед, врачи конечно специалисты про них лишь напишу, что в них нет никакой человечности, я понимаю что для них это работа, но после «оплаты услуги за прием родов», что само по себе звучит крайне сомнительно, к Вам сразу же начнут относится как к человеку которого они в первые видят (это начиная с врачей которые принимают роды и заканчивая самой обычной санитаркой, педиатр Вам ничего не расскажет, мелкие манипуляции с ребенком сделает и будет ждать с вылупленными глазами пока Вы ему за это дадите денег, а после пару раз еще зайдет, чтоб взвесить вашего малыша, одна лишь радость, что их наши малыши вечно описивают ))). Напишу еще также про наряд для посетителей и для парных родов который стоит 25 грн. в их аптеке, в других аптеках к примеру бахилы стоят 5 грн. за 5 пар. шапочку можно найти за 2 грн. без него они кстати не впускают, типа в роддоме все стерильно. Аптека очень дорогая.
  Палаты есть различные 1-но, 2-х 3-х (комнатушка примерно 10 квадратов) и есть шестиместные. При первой встрече с Врачом, Вам расскажут, что все обитают только исключительно в 2-х местных палатах и никаких 6-ти местных нет. про VIP палату также Вам расскажут, но забудут упомянуть, что ее забронировал главврач пожизненно и что доступ к ней только для приближенных. Условия в палатах:
  2-х местные – довольно таки неплохие палаты с более менее достойными кроватями и мебелью;
  3-х местные – убитые палаты с обтертыми стенами, ужасными маленькими кроватями которые рассчитаны на 15-ти летних детей, облезлыми полами которые кстати никто толком не моет и соответствующей мебелью.
  6-ти местные – это своеобразная казарма для тех кто родил, вообще не пойму как в наше время еще существуют такие палаты, в них никогда не выключают свет, там всегда проходняк как на вокзале, плюс к этому всегда сквозняк.
  Про туалет девочки в верхних постах уже писали, просто ужас, унитазы грязные, бачки не смывают толком, горячей воды в душе нет, хотя висело объявление о времени подачи горячей воды, что как оказалось было враньем.
  Напишу также про санитарок, единственная санитарка которая мне понравилась, это женщина которая присутствовала в родзале. все вовремя помогала, убирала, если что подсказывала, остальные больше похожи на кланы по сбору денег и создания видимости того что они Вам помогают, а в момент выписки также будут смотреть на Вас с таким взглядом, что Вы им что-то должны дать.

  Также некоторые санитарки практикуют непонятный маневр с переселением, главврач о нем думаю знает, как и все дежурные врачи, маневр заключается в следующем, к примеру Вы находитесь в 2-х местной палате, как мы к примеру, и на следующий день Вас должны выписывать и Вашу соседку по палате тоже, к Вам заходит под вечер санитарка и говорит, что Вас будут переселять и говорит чтоб собирали вещи, на вопрос куда переселять, ответят что дежурный врач распорядился переселить в 6-ти местную палату, Дежурного врача естественно найти нереально и поговорить Вам с им также не удастся. Мы как наивные девочки потихонечку начали собираться, хорошо что мой муж как раз пришел в этот момент и сказал нам, что никто никуда переселяться не будет, пусть обломаются, так и вышло, санитарки успокоились, для чего же они делали этот маневр, все просто, после каждой выписки палаты нужно мыть и стерилизовать, делает это смена которая находится на дежурстве и чтоб просто по два раза не убираться в палатах они всех пытаются согнать в одну палату и все пустые убрать и пойти давить на боковую. При этом если вы позвоните Вашему врачу который Вас вел, принимал роды, скорее всего скажет Вам, что он ничего не решает и Вам помочь не сможет, так что девочки не ведитесь на этот развод.

  • Софья

   скажите пожалуйста когда вы там рожали?
   я так поняла что туда можно мужу свободно заходить… а то мне одни говорят да, а другие что только на роды….
   Я там рожала 4 года назад все было по другому….
   спасибо за ответ)
   и если не трудно сколько теперь берет акушер,детский, и сам врач.

   • Зоряна

    За роды как договоритесь,ну тариф от 2000 до 4000 грн за естественные роды, акушерке в родзале 200 грн,детскому врачу от 400 грн,санитарке в родзале 50 грн,ну мы дали 100,она была молодец и жалко стало её почему то.В послеродовом если нужна дополнительная помощь в не рамках должностных обязанностей то ок 20 грн или на ваше усмотрение. Там работает очень хороший консультант по грудному вскармливанию, и расскажет и поможет размассировать грудь по приходу молока. Денег не платила ей за мессаж,ну ей бы я заплатила.Если будут вопросы,спрашивайте

   • Іруся

    зараз карантин, тому чоловіка пускають тільки на роди.
    роди від 200 доларів, залежить від лікаря. акушерці 400грн, дитячій 400грн, медсестрі в родзалі 100грн.

 • Зоряна

  Рожали в ноябре

 • Лена

  Пивіт всім!!!!!!!Хто знае лікаря Гурський Олег Романович.Як він приймае роди?

  • Іруся

   Привіт) народжувала в нього 3 місяці тому, задоволена на всі 100%!!! більш чуйного лікаря бути не може! і ціни не називає, кожного дня заходить по декілька раз питає про самопочуття)

   • Лена

    Скажи будь-ласка скільки ти заплатила за роди?

  • Ja

   І я народжувала в цього прекрасного лікаря – один позитив!!! Раджу його тепер усім!!! Це для мене найкращий лікар в цілому пологовому будинку!!! Підписуюся під кожним словом Ірусі.

   • Лена

    Доброго дня!Скажіть будь-ласка скільки коштують роди в Гурського Олега Романовича?

    • Ja

     Як лікар який себе поважає – ціну не називає, каже що ми не на базарі, скільки маєте можливість. Чоловік дав 250$, всі задоволені,але він в мене вартує більшого)!!! Тепер одні слова подяки!

 • Іра

  Народжувала у серпні 2013 у Данкова шляхом кесарського розтину. Лікар-професіонал, не церемониться, але свою роботу знає дуже добре. Дуже задоволена відношенням персоналу у післяопераційному відділі і особлива подяка лікарю-лактологу Ользі Генадіївні!

 • Ольга

  Всім привіт!!! Хочу поділитись своєю радістю- я Мама!!! І все завдяки чудовій людині, Лікарю з великої букви Попович Аллі Іллівні… Мені 37 років, і я вперше мама, думала, цього ніколи не станеться.Зверталась до різних спеціалістів, оперувалась лапароскопічно, здавали аналізи- і всі розводили руками.Порадили звернутись до Попович. Вона чітко сказала, що саме треба обстежити і в які терміни. як виявилось, в мене якийсь там синдром несумісності з чоловіком.Після необхідного лікування, пройшло три місяці і уявляєте мою радість, коли я побачила дві смужки?!!!Всю вагітність, яка протікала із постійною загрозою, Алла Іллівна мене спостерігала ,і в 40 тижнів я родила, попри всі прогнози інших лікарів і моєї лікарки з ЖК, САМА!!!!!!!!!! Не скажу, що роди були легкі, але це цього вартувало!Коли я взяла на руки мою донечку. Ціни за пологи Попович не називала, але нам з чоловіком було не жаль і 350 доларів. ЦЕ – ЧУДОВА ЛЮДИНА, ДяКУЮЧИ ЇЙ я ЩАСЛИВА! РОДИ ПРОХОДИЛИ НА мЕЧНІКОВА, Вона тепер чомусь там працює, що є краще, ніж на Джамбула, як на мене. ВСІМ РАДЖУ ТІЛЬКИ ДО ПОПОВИЧ АЛЛИ!

 • Ксенья

  Доброї ночі!!! Дівчата скажіть чи хтось родив в Рубін Тетяни??? про неї не бачила ніяких відгуків цій темі. Мені знайома її радить. Хочу почути вашу думку!!!!

  • Ja

   Коли я лежала на підтримці то сусідка по палаті в неї народжувала. Ставлення до неї було гарне, Рібун приходила кожен день. Пологи в неї почалися в ночі, поки ми її зібрали в родзал – лікар приїхала. Коли говорила з нею на другий день – казала що лікарем задоволена – народила без розривів і почувалася гарно.

 • Іруся

  дівчата, в жодному разі не ідіть до Куль!!! не ведіться на її щебіт при зустрічі!!! її хвалять ті в кого не було жодних проблем і роди пройшли легко!!! а особливо важко в кого перші пологи і нічого не знаєш, він неї корисної інформації не почуєш, в неї вічно не має часу, і турбують її «по дурницях», як вона говорить!!!!! на джамбули багато хороших лікарів, чу

 • Таня

  Привіт всім майбутнім матусям! Я й сама нещодавно народжувала у пологовому на Рапопорта. Ось що можу сказати про персонал: лікар у мене був хороший (Островський Л. З.) – хоча молодий, але профі у своїй справі. Спочатку був мовчазний, я вже й сумніватись у його знаннях почала, але як виявилось, – він просто виконує свою роботу БЕЗ зайвих коментаріїв, а потім, до речі, – «розговорився» )
  Акушери (потрапила на 2 зміни) – теж люди хороші (прізвищ не знаю), хоча, на перший погляд, байдужі до чужого болю ), але не забуваймо, це – їхня робота… А ось педіатр нам попався….мдаааа… тікайте подалі (Тимочко Ірина Мирославівна)- стара мочалка, яка думає, що на ній світ тримається і пологовий у т ч ! Жіночка років 60-ти з перукою на голові і постійно на високій платформі!!
  Молоді мамусі, НЕ дайте їй ошукати себе!!!!! Вона лякає на кожному кроці, а особливо – якщо дитина у перші дні погано набирає вагу!!!! Нас лякала, якщо не наберете вагу – додому не відпущу (хлопчик при народженні важив 3.750, а потім втратив 210г) – такого кіпішу наробила, а все для того, щоб СПИХНУТИ нам суміш для догодовування (баночка 80 грн)!!!!!!
  Пам’ятайте, мамочки, коли дитина у перші дні втрачає до 7% (а бо й до 10%) ваги – це НОРМАЛЬНО!!!!! Не треба її пічкати хімією!!!
  Зараз малому 2 місяці і важить 6.800 і я б хотіла подивитись в очі тій тьотці!!!
  Медсестрички та санітарки – приємні люди!!!
  Якщо буду народжувати вдруге – повернусь у цей будинок, бо коли проходжу попри нього, відчуваю ностальгію…хочу туди повернутись ще разок )
  Всім легких пологів!!!

  • Люба

   Таня, Ви писали, що народжували в Островського. Мені теж його порадили, як доброго спеціаліста. Скажіть якщо не секрет скільки Ви платили?

 • Марія

  Куль- не пораджу нікому, тепер моя дитина інвалід.Шукайте відповідальних і грамотних лікарів.

 • Леся

  Привіт всім!Я збираюсь народжувати 28 січня,в мене запланований кесарів.Буду родити в Калініна.Питала його на рахунок оплати,але він нічого несказав.Можливо хтось вже мав кесарів внього,відпишіть будь-ласка,бо навіть незнаю на що розраховувати,і чи входить в цю суму всі набори на операцію,чи я повинна все оплачувати сама.

  • Олена***

   Леся рік тому Калінін за кесарів розтин брав 800 дол це зі всім!він сам роздає всім хто був на родах!

 • Леся

  Привіт)))Хто недавно мав кесарів розтин.Напишіть скільки коштів приблизно потрібно?

 • Натуся

  Скибак не раджу ні в якому разі, в подруги дитина інвалід через неї. При будь-якому ускладненні панікує, плаче, просить допомоги в інших лікарів. Данков справді лікар від Бога, на другі пологи лише до нього піду. При пологах дуже допоміг мені, які в процесі схваток ускладнилися неправильним вставленням голівки. Ціну не називає, гроші від жінок не бере( платив чоловік). Потрібно вибирати не умови в роддомі, в якому вам жити не прийдеться,а толкового лікаря. Всім здорових діток.

  • Таня

   Підписуюся під кожним словом!!!Данков О.В-лікар від Бога, справді-він займає посаду заввіділення, тому і не має так багато часу, щоб правити теревені. До пологів я була в роддомі 6 днів-він приходив щодня. Після родів теж.Перейми почалися в 3 ночі, за годину він вже був в роддомі, хоча цілий попередній день я сама його бачила на роботі,заходив в палату в 7 годині вечора на огляд.І те,що пишуть тут про нього,що приходить лише про гроші-не є правдою.Ніяких грошей від мене не взяв, чоловік їздив до нього з подякою через тиждень після виписки. Суми не називав, в конверт не зазирав і не казав,що мало. Самі пологи ( а це другі, і я маю з чим порівняти!)пройшли легко і швидко, чого і всім бажаю!!!!

 • Ольга

  Привіт. 30-й тиждень,2-гі роди,от сижу і читаю). Перший раз родила в Калініна, 13років тому. Спокійний,зважений,не нашкодив ні дитинці ні мені.Все пройшло професійно і швидко. Підскажіть,що змінилось за цей час,які ціни тепер?)

 • Інна

  Подружка родила в Калініна 6 років тому, дуже хвалила…короче все було добре.Я народжувала в Данкова 7 років назад, також задоволена на всі 100%.Коли я лежала, то якраз в тій самій палаті була жінка(видно було по людині,що бідна людина,ми всі що з нею лежали давали їй хто що міг, памперси, повзунки для дитинки,їжею з нею ділилися),то як вона хотіла Данкову щось там мінімально запхати в кишеню, він не взяв, а сказав: «Тебе нужнее, береги себя и ребенка».В той самий час я йому платила 100$,акушерці вроді 200-300 грн. і так само лікарці дитячій. Санітарки і медсестри ставились дуже добре, я щось там їм давала чи по 5 чи по 10 грн. коли щось помагали, але навіть як не давала, то всерівно відносились добре.А зараз вагітна другий раз, в принципі планую йти знов до Данкова, от тільки начиталась тут всяких ужасів про медсестер і санітарок…аж не віриться.Ще може хтось підкаже чи буде в 2014 році Джамбула закриватись на промивку, бо маю родити весною і вже хочу оприділитись чи не закриється цей роддом.

 • Інна

  Дівчата,забула запитати чи пробував хтось з вас, хто вже народжував на
  Джамбула, відмовлятись від прививок в роддомі,бо чесно кажучи як народжу, то не хочу робити дитині жодної прививки,чи дитяча лікарка не підніме скандал в такому випадку…хто відмовлявся відпишіть, буду вдячна.

  • Софія

   я відмовлялась, мені сказала моя мед.сестра з поліклініки щоб не робила Гепатит, я і не робила.

   • Інна

    Дякую, я теж від Гепатиту точно буду відмовлятись, а про БЦЖ ще подумаю.

 • Олена***

  Я народжувала в Калініна І С рік тому!лежала в патології 2 тижні,дитина ніяк не опускалась!Пережила 2 огляди професора це було щось страшне:( професор призначив планові роди але сказав що напевно прийдеться кесарити бо великий плід!так і сталось після 9 годин схваток які були ужасні бо мене прокапали 3-ма банками стимуляції Калінін мене прокесарив!дитина народилась здорова але з гематомою на голові через їхні стимуляції!на 2 день після операції в мене піднялась температура не могла стати навіть з ліжкащоб погодувати дитину!ПРОСИЛА ПЕРСОНАЛ ЩОБ ВЗЯЛИ НАНІЧ ДИТИНУ БО Я НЕМОЖУ ВСТАВАТИ А ВОНИ МЕНІ ПОЧАЛИ РОЗКАЗУВАТИ ПРО ЯКІСЬ ЗАКОНИ ЩО НЕМОЖНА…..А ПОТІМ ЩЕ ОБМОВЛЯЛИ ЩО Я НЕ ХОЧУ БРАТИ ДИТИНУ!УЖАСНЕ СТАВЛЕННЯ ДИТЯЧИХ НЯНЬОК ТІЛЬКИ ДИВЛЯТЬСЯ ЩОБ ЇМ ДАТИ ГРОШІ!!!!!!!!НА 5 ДЕНЬ МІЙ СТАН НЕЗМІНИВСЯ!ВИЯВИЛОСЬ ЩО РОЗІЙШОВСЯ ШОВ І ПІД ШКІРОЮ НАД РОЗРІЗОМ НАБРАЛА ЦУКРОВИЦЯ ШЕРЕЗ ЯКУ Я НЕМОГЛА НАВІТЬ ВСТАТИ З ЛІЖКА!НА 5 СУДКУ ЦУКРОВИЦЯ ПРОРВАЛАСЬ БІЛЯ МЕНЕ БУЛИ ЗОВСІМ ІНШІ ЛІКАРІ МОМУ БУЛО НАПЕВНО ВСЕРІВНО:( НА 6 СУТКУ НАС ВИПИСАЛИ!!!!!!!!!!КалінінІ С не поганий спеціаліст але мені не сподобалось його ставлення після операції!!!!!!!!!!!Враження від цего роддому щахливі до тепер не можу віддійти!Так що робіть висновки,але для кожної жінки хороший лікар той в якого пройшли легко роди!

  • Ольга

   Зрозуміло,дякую. В кожного свій випадок… І дай Бог,щоб і всіх все було добре.

 • Юля

  Дівчатка підкажіть, хтось народжував у Савки Адріани Володимирівни??

 • Христя

  Хочу розказати вам свою історію.Народжувала я в листопаді минулого року в Калініна І.С.Лікарем я задоволена на всі 200%.Але мова не про нього,а про Паньковського.На 3 добу після родів в мене піднялася температура від молока в грудях.ПАНЬКОВСЬКИЙ був черговим лікарем,це була неділя.Я його ще побачила на коридорі і перше подумала шо мені привиджується,але як виявилося я була права,як він переступив поріг палати,…Паньковський -п’яний в хлам.я не могла повірити своїм очам,тому що перше що сплило в мене в голові так це породіллі які не домовляються,а зразу приїзджають народжувати і не дай Бог попадають до ТАКОГо лікаря.я довго плакала,бо мені було обідно,шо ми всі шукаємо допомоги в лікарів чи в патології чи після пологів,а тут лікар який не тримається на ногах і від якого на всю палату з новонародженими смерділо перегаром.

 • марія

  Привіт дівчата! я на 34тижні мені порадили лікаря Калініна як він? І підскажіть будь ласка які там умови зараз в родзалах і в палатах, душових?

 • Ірина

  Привіт) А скільки зараз бере Данкович? І коли саме закривають родом на Дамбула ?

 • nata

  привіт, я перебувала у на Джамбула у відділенні патології. Стільки хамства не бачила, напевно, ніде. «Хороші» всі: і Улашин, і Халіна, і Катерина Леонідівна, і хвалений професор!!!

  • НАДІЯ

   Напишіть будь-ласка про Халіну детальніше…………

 • nata

  Однак беззаперечно там виділяється саме Улашин. Разом зі мною народжувала другу дитинку жінка, якій дуже не пощастило народжувати свого первістка саме в Улашина. Про нього розповідала самі страшилки+ після пологів пройшла привалий курс лікування. Зі слів цієї жінки, розрахунок він зажадав прямо в родзалі.

 • Марія

  дівчата добрий день! ви всі так прагнете до Данкова, він хороший професіонал але будьте готові що доглядати він за вами не буде в нього дуже дуже багато пацієнтів і на пологи він може не явитися, він тільки в понеділок заходить коли обхід!!! я була свідком такої ситуації, вагітна його цілий тиждень ловила по коридорах щоб він їй сказав коли будуть роди, так що будьте готові!!! а краще знайдіть іншого лікаря там багато ХОРОШИХ лікарів просто в кожного свій випадок!!!

 • оксана

  Дівчата розкажіть мені будьласка хтось про Колодій О.І.Я родила у 2010р. донечку в Куль Н.С з зовнішніми та внутрішніми розривами шийки матки,яка була погано зашита та вилазила на зовні до тих пір поки я завагітніла. І зарас мені родити в друге і я не знаю вкого.

 • Лена

  Я рожала в 2011 году у Куль и подружка со мной рожала , пошла к ней так как много знакомых у нее рожали и все прошло хорошо, у нас роды прошли хорошо без осложнений, детки здоровые . Отношение было хорошее , я приехала и она как раз была дежурная, вызывать не пришлось .

 • Наталя

  Дівчата, хто народжував в КОЛОДІЙ О.І.?? Розкажіть будь ласка якомога детальніше. В інтернеті мало дууже про неі,стою зараз в неі на обліку, а пора визначитись з родами,розкадіть хто в Колодій народжував, як вона?

 • Наталія

  В 2010р. народжувала в Петришака В.М. Стояла попередньо в нього на обліку.ВВажаю, що це лікар від Бога:ніяких непотрібних аналізів і т.і.Роди пройшли успішно,хоча під кінець послабились перейми.Але під руками В.М. було якось спокійно.В цьому році буду народжувати вдруге, хочу знову в Петришака.

  • Натлія!!!

   Привіт! Я теж перший раз родила в Петрашака В.М в 2007р. Правда порозривалась 15швів накладали! Які зараз розцінки в Петрашака? І чи радили родити в нього ДВОЙНЮ???

 • Наталя

  Народжувала на джамбула першу дитину. Пролежала в відділенні патології 1 тиждень,оскільки була на 42 тижні.Мій лікар була Халіна Н.Ю. Пологи пройшли добре, до лікаря притензій немаю.
  А взагалі на пологах важливо який буде акушер – адже саме акушер приймає роди. Лікар мені лише зашила шви і почистила матку.

 • марина

  Я рожала в 1997 году у Чередниченко Наталии Николаевны, все отлично, до родов лежала у нее, в патологии, 3 месяца, вспоминаю ее всю жизнь с благодарностью, сейчас живу далеко от Львова, но если кто знает ее номер телефона, хотелось бы позвонить, сказать теплые слова благодарности, напишите на мэйл, если не трудно maruska_lisa@mail.ru

 • Аня

  я народжувала на джамбула 2лютого 2014 року)..в Халіної Наталі Юрівної…лікарка супер!!…домовлялася з нею раніше…і ні про які гроші ніхто нічого не говорив))..дали стільки скільки вважали за потрібне..пологи пройшли добре і легко…вдруге я б пішла би тільки до Наталі Юрівної)..про самий роддом…: все сподобалося крім матрасу та постілі які були настільки грязні і в крові всі…а так то все супер!!.

 • Галина

  Привіт, чи чув хтось про Павлін Наталю Омелянівну, а також може хтось знає коли закривають родом на Джамбула цього року????????

  • Галина

   Роддом на Джамбула не закривається на мийку. Сама скоро туди народжувати

 • Оленка

  Хто має телефон Рудик? Я родила в неї в 2000 році. Дуже задоволена, просто тоді не було мобільних. Маю родити в цьому році знову.

 • Марія

  Дівчата хто знае Оксану Ярославівну????підкажіть прізвище ,будь-ласка.хто про неі що знае????

  • Інна

   Якщо не помиляюсь, то це Лабінська.Знайомі родили в неї, чула хороші відгуки і що вона не каже скільки їй дати грошей, скільки віддячитесь, стільки й буде.

 • Катя

  Доброго дня скажіть будь-ласка хто народжував 2013-2014 роках які умови в палатах??Скільки потрібно мати грошей з собою якщо роди природні??

 • Руслана

  Дівчатка привіт!!!Мені народжувати в травні.Хотіла поцікавитися коли закривають роддом на мийку?В мене другі пологи і мені радять родити в Остовського.Як на вашу думку він хороший лікар?

 • Іванка

  родила в Рудик -кльово в січні 2014.Даю тел. 0676728525

 • оленка

  Дівчата дякую за мобільний лікарки Рудик Світлани.Тепер я спокійна.

 • руся

  Те що Олег Романович себе поважає на всі 100% -це факт. Але спеціаластом його ще назвати неможна.Я була свідком як він приймав роди-при найменших проблемах кликав досвідчених лікарів)))

 • Ольга

  Привіт,дівчата. Родила тиждень тому на Джамбула. Другі роди,як і першого разу в Калініна. Повністю задоволена лікарем,а на рахунок молодшого медичного персоналу-ігнорувала,ніхто в кишеню мені не заглядав,відношення було досить нормальне.Умови звичайно пікантні)),в душ не ходила бо не могла себе пересилити,підмивалась над унітазом з чайника (принесла з дому власний).Окреме дякую дитячій лікарці – Оксані Михайлівні (прізвища не знаю).Все залежить ,як ви себе налаштуєте),ті чотири дні можна потерпіти заради хорошого лікаля і щоб з вашою дитинкою все було гаразд.Питайте,якщо когось щось цікавить)

  • Ольга

   Скільки зараз коштували роди?

 • Софія

  А скільки зараз коштують роди в Калініна??? Бо скоро родити ,а не знаю чи варто до нього. Бо родила першого сина в нього 6 років тому і тоді він не мало взяв, в медінституті дешевше б було. Хоча лікар він хороший, але там не пройде «скільки даш стільки буде».

  • Ольга

   Власне,я віддячила скільки вважала за потрібно,і лікар залишився задоволеним. Склалося враження,що після «майдану»,лікарі бояться…Я була свідком,що жінку привезла швидка на 37 тижні,приймав черговий лікар ( в минулому,дуже не дешевий),і відношення було прекрасне,ніхто і нічого не вимагав.А на рахунок медінституту..,я б не радила.

 • Наталя

  В березні 2014 року родила в Рудик С.М.Дуже добре що звернулась до неї.Не сюсюкає ,але все пояснює,розказує.Постійно контролює процес родів.РАДЖУ.

 • Наталя

  Народжувала н аДжамбула в Колодій Оксани Іванівни 6 червня 2013 року дуже неї задоволена і радибла б усім другі пологи хочу шоб приймала вона , я в неї стояла на обліку цілу вагітність дуже дотошна у своїй роботі пильна одним словом лікар супер!!!

 • Наталя

  Усім привіт! 20 квітня народила в Островського. Хоча це була не його зміна він одразу після великоднього сніданку приїхав ). Хороший, відповідальний, уважний лікар. перші роди в мене були в медінституті це повний дурдом, а тут якось спокійно. Хоча в палати непускають.

  • Оксана

   Скажіть, будь ласка, а набір акушерський на пологи ви купували вже в аптеці на ДЖамбула? А то ми теж будемо народжувати в Островського, казав, що можна купити все на місці, але я пережива, щоб все було готове заздалегідь. І якщо ви купували там, то які ціни? Дякую.

 • Яна

  Я щаслива мама 3-х синів,яких родила в Рудик Світлани Миколаївни.В серпні цього року я маю родити донечку і знову піду тільки до неї!!!

 • Анна

  Народжувала в Медінституті у Школьник Олени Семенівни. Роддом сам по собі жахливий! Дійсно прохідний двір. Кому не повезло попасти в платну палату буде змушений після родів помитись тільки вже дома, там ні душу на коридорі, ні гарячої води, максимум, що є це умивальник в палаті. І в туалет ходити по кридору де ходять тати і всі інші відвідувачі і так на секундочку двері там не закриваються взагалі. Це просто знущання над мамами. І скільки б ви не мали з собою грошей, якщо платна зайнята то нікого не виженуть і всі жахи описані вище вам гарантовані. Також я не розумію чому тати з мамами в загальній палаті. Маєте платну окремо, прошу дуже, але в загальній де 4 щойно родивші жінки яким треба передітись, помити груди, розмасажувати ті груди і все інше якогось дідька сидять кому не лінь і нагло дивляться. Щодо самої лікарки не раджу. Надто зацікавлена в своїй вигоді. Стимулювала роди лиш би в її зміну. Після самих родів можете і забути як виглядає. Я лікарів сусідок краще знала ніж її, і рекомендації від них підслуховувала. Дуже шкода, що перші роди і стільки негативу, ще й за немалі гроші.

 • ХРИСТИНА

  Дівчатка скажіть хто зняє які ціни на Джамбула, чула суму 300 доларів в лютому, але зараз курс не той. Можливо щось змінилось?

  • Яна

   Я народжувала в лютому цього року, давала 250 і всі довольні були (2000грн – це норма).

 • Света

  G

 • Cвета

  Вже 2 роки минуло, а з голови події цого гадюшника на Джамбула не промайнуть. Мабуть, все залежить від начальства, яке потрібно відфільтрувати. Адже риба гниє з голови!
  Історія починалася з походу на УЗІ…Нагло дивлячись в очі і так професійно можуть брехати люди, які відчувають за собою підтримку. Від почутого я вийшла в шоці. Чого мені тільки не розповіли: застаріла плацента, плід обмотаний 3 рази пуповиною, якісь дикі недоліки…Знаючи репутацію даного закладу потопала в ін. місце де лікарі з кабінетом УЗІ так тісно не пов’язані. Як виявилось -все ГУД( за 2 години дитя розпуталось, плацента помолоділа МІСТИКА). На роди прийшли з чоловіком(живемо в 20 метрах від пологового). Попередньо не домовляючись з жодним із лікарів. Мені пощастило. Лікар яка чергувала…відправила мене посидіти в коридорі(хоча води в мене відійшли на той момент). Прибігла санітарка, щоб запитати мене чи я домовилась з кимось із лікарів і чи збираюсь це робити…Тут чергова лікар і пішла додому, зрозумівши, що толку з мене для неї ніякого. Та залишила мене чекати на ін. зміну. Дякую Роману Михайловичу!!!!!Даний лікар і прийняв в мене пологи. Санітарки, медсестри робили свою роботу добре, але в кінці процесу вистроїлись отримати винагороду за свої труди. А далі 3 дні карцеру. Води не було і холодної теж. До мне майже ніхто не заходив(на відмінну від сусідки по палаті). Виглядало як «НАША РАША»Памятаєте фрагмент з мажором який оплатив своє лікування і бідося, яка лежала поруч на державному пайку. Всі кого я вважала за потрібне- віддячила, а педіатр в цей список не попала. Вона мене залякувала тим, що не випише(хоча я і дитя були в нормі).Ця дама не вважала за потрібне навіть оприділити групу крові у дитини(сказала, що це приватна процедура).Потім ці клоуни на виписці зі своїми медалями для тата і мами по 90 гривень та зі сценарієм, що не мінявся в них ніколи. Медсестри, які позбігались із даної зміни приготувавшись отримати винагороду…Знаєте…Як би мені перших 15 хв, коли я переступила поріг ГАДЮШНИКА НЕ ПОЧАЛИ ЗАГЛЯДУВАТИ В РУКИ І НАГЛО ВИМАГАТИ ГРОШІ, я би відстібувала тим варварам, як вони до того і звикли, але мене це так заїло, що я робила все навпаки хто хотів багато-отримав мало(по їхнім міркам). В кінці медсестри з організаторами шоу, що відбувається при виписці(типу сфотографуйтесь з лелекою, а тепер з чоловіком, а тепер з батьками..і т. д., тоді оплатіть це супершоуууу) причепилися до мене з дитям на руках, що б я дала хоча б 100 грн. на цукерки та шампанське і нагло не відпускали за двері де чекав чоловік та не розумів, що коїться. Дівчата материнство –це СУПЕР! Бажаю Вам легких пологів здоров’я Вам та малюкам. А на ЦЕ БИДЛО дивіться через розові окуляри та фільтруйте їхні вимоги! Адже ми самі їх до хабарів і привчили !

  • Яна

   Це було 2 роки тому, зараз все змінилося і на краще… Вже нема кімнати з буськами і йдеш додому з гарним настроєм, в пологовому фанати грудного вигодовування і підтримють тебе як можуть і медсестри і лактолог Ольга Геннадіївна (Дякую їй велике, хай дасть Бог їй здоровя!). Палати комфортні, тільки вода по графіку гаряча…І педіатр Тимочко – с..ка рідкісна, тримайтеся від неї подалі, бо знайде в дитини купу неіснуючих хвороб і зіпсує вам настрій. Налаштуйтеся на позитив і все буде добре! Здоровя Вам!

 • Галина

  Дівчата привіт! Скоро йдемо народжувати на Джамбула до лікаря ШУКАТКИ Романа Мих. Можливо хтось народжував у нього, який він спеціаліст – яке у нього відношення до породіль, скільки беруть за природні пологи. І які зараз умови у палатах та родзалі. Дякую. Всім легких пологів, зазделегідь вдячна.

  • Яна

   Я лежала в палаті Данкова і Роман Мих. коли чергував приходив оглядяти всіх у палаті, можу сказати що дуже уважний лікар, не просто спитав як справи і пішов, а вивчав кожну справу окремо, оглядав і як на мене професіонал, але я домовилась з іншим лікарем, якби не це – попросилась би народжувати в нього. Умови там хороші, мені було комфортно, ніхто не напрягав, тільки вода по графіку(((

 • Оксана

  Привіт!Хтось може написати номер Данкова.

 • Наталочка

  всім привіт))маю народжувати на початку серпня..не можу оприділитись з лікарем..так як в мене це вперше..дуже переживаю..бо таз вузький..вибираю між мечнікова і джамбула..на мечнікова мені порадили царильник а на джамбула кунинець або скибак…порадьте щось??? можливо хтось в них вже народжував? коли закривають на мийку ці роддоми??? ДЯКУЮ:)

  • Яна

   Я народжувала в лютому на Джамбула в Гурського Олега Романовича – чудовий лікар, завжди підтримає, допоможе, за гроші мови нема – все пройшло супер. Про Кунинець знайома казала що каже конкретну суму, а Скибак була в мене палатною лікаркою, ніби добра, трохи строга, але як на родах незнаю…

 • Мар'яна

  привіт)) народжувати маю на кінець серпня…мені порадили лікаря Сікору… що можете про нього сказати?? чи можна з ним домовитись без знайомих??

  • анонім

   Лікар-професіонал, народжувала в нього двох діток, задоволена і безмежно вдячна.

 • наталя

  я маю народити десь 13 червня. Лікаря вибрала Скибак Л.В.-порадила подруга, яка в неї родила і рекомендувала її як хорошого спеціаліста. Поки що вона стежить за мною і моїми результати аналізів, не сюсюкається-чітко треба виконувати, те що говорить–але я рахую це найголовніше, щоб роди були легкими. Пацькатися буде з вами чоловік )))))). Як народжу-то напишу свої відгуки..надіюсь все буде ок.)

 • Наталочка

  мої дві подруги народжували пару тижнів тому в данкова і кунанець платили по 300 доларів

 • Ольга

  Дівчата, маю народжувати на Джамбула у Петришака В.М. Познайомилась з ним на 37 тижні, начебто дуже спокійний, виважений, проти зайвих аналізів і медикаментів, за природні пологи. Планує госпіталізувати в кінці 39 тижня через вік.
  Але усілякі суми і інші нюанси не назвав. Хтось проконсультує про актуальні умови? І що, справді отак в родзалі розраховуються? І як проходить сама виписка?
  Всім дякую за інформацію!

 • Ірина

  Народжуйте дывчата щасливо, тыльки не у Паньковського Сергія Віталійовича!!!!!!!!
  Він покину мою дочку під час пологів і пішов с»вяткувати. Дочка багато годин додзвонювалась до нього він не брав трубку і не передзвонив ні їй ні у відділення, щоб хоч поцікавитись нею.За той час перестало битись сердечко нашої Соломійки. Моя дочка народжувала уже мертве дитя знаючи про це. Вам стало страшно від читання цього. А ми це пережили. Ситуацію взяв під контроль Данков, врятував мою дочку а внучку уже не зміг. Паньковський Сергій Віталійович з»явився через 12 годин З перегаром, без пояснень з «вибачте». Таке прощають? Не ідіть до нього народжувати!!!! Навіть якщо він неспеціаліст він не людина. Це все правда. Хто хоче підтверджень відгукніться я повідомлю свій телефон.

  • Христина

   Про що я і вище писала:)любітєль випити часто і багато на робочому місці .Я з Вами повністю згідна!!!це просто жах!

  • Мія

   напишіть мені, будь ласка, shalay9@mail.ru

 • іра

  Маю народжувати в липні у Паньковського.Прочитала відгуки про нього не дуже хороші.Чи це правда,хто ще щось може сказати про нього-напишіть будь ласка

  • Ірина

   Застерігаю Вас, не народжувати у Паньковського. Він тепер «стрес знімає» – здогадайтеся як. Пошкодуйте себе і дитя. Поцікавтеся добре у інших жінок, у пессоналу ПБ. Ніхто з персоналу у нього не народжував, і не збирається. Це багато про що говорить. На наш великий жаль і горе ми про це нічого не знали.

  • Віра

   Добрий день!Я народжувала в лютому 2013 на Джамбула,попала по скорій до Паньковського,якраз закінчував зміну…Впринципі все пройшло нормально,за гроші нічого не говорив(скільки бажаєте),роди пройшли легко,розривів не було,з дитиною і мною все добре…Прийшов на другий день поцікавився як почуваюсь…Впринципі мені сподобався,маю в грудні родити знову планувала в нього,але зараз про нього таке пишуть……..

 • марія

  Привіт . Народила 2,5місяці тому дівчинку у Калініна І.С. Лікарем дуже задоволена . Відповідальний, розумний і не взяв багато. А то що умови не дуже це фігня головне добре народити . Бажаю щасливих пологів! :)

  • Христина

   Не раджу Вам в нього народжувати ,вже як мама.Я особисто ,своіми очима бачила Паньковського п’яним до такоі степені,як хитання по лікарняному коридору від одної стіни до іншоі!А за перегар мовчу ,це не до обговорень,новонароджених шкода було.А от Калінін дійсно дуже хороший лікар і спеціаліст.

  • Ірина

   Доброго дня.В 2007 родила теж в Калініна.Довго розказувати,але лише завдяки йому маю здорову дитину.На вересень знову родити,ще до нього не їздили.Підкажіть,скільки тепер що коштує і чи ще працює Чуйко?Дякую

 • Оксана

  Привіт. Хто що може сказати про Шатилович Катерину Леонідівну?

 • Уляна

  Всім привіт!Народжувала у СКИБАК ЛЮБОВ ВАСИЛІВНИ.Велике їй спасибі,дуже класна,спеціаліст супер.Всім раджу

 • Лена

  Всім привіт!Хто може сказати чи Гурський О.Р. стимулюе при родах і який він спеціаліст?

 • Ірина

  !!!!Дівчата, хорошого лікара-спеціаліста оцінювати треба не за хорошими відгуками, а за тими як лікар діє у критичних ситуаціях. Ви всі молоді, ведете здоровий спосіб життя, птльнуєте за перебігом вагітності, консультуєтесь, УЗД і т.д.Тому, на щастя, більшість жінок успішно народжують. Але дуже часто виникають нестандартні ситуації (про які чомусь мало пишуть). От в таких випвдках спеціаліст себе проя»вляє. Пишіть, діліться ті хто попадав у такі ситуації, і як поводили себе лікарі. Тоді для інших стане зрозумілим рівень обраного лікаря.

 • Зоря

  Ой, начиталася….аж страх бере…Маю родити в кінці вересня…Порадили на Джамбула Улашини…або Данкова…До Данкова без звязків,кажуть, не попасти, хоч лікар дуже порядний і хороший. Такої ж думки була про улашина, а тут таке пише…вже й не знаю,що робити…Порадьте якого доброго спеціаліста???!!!!

  • Оксана

   Ми будемо народжувати на Джамбула в Островського вже на початку липня, тому скоро напишу про враження. На даний момент ми з ним познайомилися, лікар дуже уважний, нам сподобався.

  • Марія

   До Данкова краще не ідіть, побережіть здоров»я своєї дитинки. Родити в нього – це як рулетка, повезе – не повезе, йому зовсім всерівно яку він вам з вітам «витягне» дитинку, мучитись то потім вам , а не йому.

   • Ольга

    Я народжувала в Данкова. Супер. Лікар від Бога

    • Марія

     Вам просто повезло. Дякуйте за своє везіння Богу! І не беріть гріх на душу називаючи цього безвідповідального халтурщика «лікарем від Бога», він цього не вартує.

 • Галина

  До кого краще стати на облік на Джамбула

 • рома

  Дівчата розкажіть про лікаря Паньковського хто що знає?

  • Зоя

   Безвідповідальний, любитель випити, не раджу.

 • Аня

  Розкажіть будь ласка про Оксану Ярославівну Лабанську-який вона лікар ,яку віддяку бере….Дякую!

 • Іра

  Напишіть, будь ласка, що потрібно підготувати до родів, щоб взяти з собою в роддом.

 • світлана

  скажіть буд-ласка скільки бере скибак!!?

 • світлана

  що потрібно мати з собою в родом,щоб не набрати лишнього!!підскажіть будь-ласка!!!

 • христя

  пеленки(собі і дитині одноразові,собі 60*90,дитині 40*60,).Дитині:бутилочка,дурачок,одяг(3 пари бодіків,повзунків,царапавки).,памперси,салфетки вологі,рушник чи ковдрочку тоненьку,3 шапочки,крем чи присипку.Мамі:2 сорочки,халат,тапки,одноразові труси,якщо ваш лікар дозволяє,одноразові тряпочки саморобні або великі прокладки белла:),щітка,паста ,білизна.печеня Марія ,вода.

 • Лена

  Привіт всім!!!Я родила тиждень тому в чудесного лікаря Гурського Олега Романовича-відповідальний,розумний,завжди підтримує і допоможе.Всім раджу.

 • Наталочка

  напишіть будь-ласка ціни на сьогоднішній день за роди ? скільки кому?

 • рома

  Розкажіть будь ласка про лікаря Колодій Оксана Іванівна порадили в неї родити хто шось знає пишіть?

  • Оксана

   Я родила в Колодій і задоволена. Спокійна,без паніки, знає свою роботу.Під час родів не церемониться, але це і накраще.І після родів вона залишилась моїм гінекологом. Мені з нею легко, і як з жінкою, і як з лікарем. Не бійтесь в неї родити!!!

 • Ірина

  І я нещодавно народжувала на Джамбула. Народжувала у Островського Л.З.(можу із спокійною душею радити такого фахівця) Роди тривали майже 3 год. я залишилась задоволена і моя доця також…Якщо доведеться народжувати 2 дитину мабуть тільки у нього, ще хороший фахівець- Данков. ))
  Мамочки легких вам родів ))

 • Наталочка

  сьогодні була на ультразвуку висиділась в черзі 3 год. тому що там всі або по запису або стаціонарники заходять .. а звичайна черга не рухається майже зовсім.. тому записуйтесь наперед..щоб даремно не сидіти.. бо в кінцевому результаті можна й не попасти так як багато людей сьогодні. ціну за ультразвук на диво не назвала.. сказала скільки хочу.. але дівчата платили по 80гр. Туалету ніде не має.. аж в кабінеті там де узі..що мене дуже здивувало.. адже за той час що там сидиш..народити можна не говорю вже про туалет..Я планую народжувати в Кунинець Галини Ярославівни..якщо встигну..адже вона з 8 серпня у відпустці…Данков по 15 серпня теж у відпустці..

 • Олена

  Мені народжувати в кінці серпня.Планую в Колодій О.І.,бо радили знайомі як хорошого лікаря.Хто вже народжував у неї прошу поділитися враженнями.Дякую!

 • Natali

  У Паньковського точно не раджу. Я народжувала у кінці травня. То чула,що зйого вини померла дитина. Навіть медсестри і лікарі так казали, і по суті за доброго спеціаліста його ніхто не вважає.

 • Мила

  а подскажите, говорят, что у Данкова осмотр очень болючий??? Когда и как правильно идти договариваться с врачом за роды? Что спрашивать…разрешают ли осмотреть роддом? какие там условия на Джамбула?

 • Юля

  Всім привіт!я народжувала в січні в Сікори О.В. була ним задоволена,хороший і відповідальний,правда на перший погляд здається дуже строгим,я лежала майже місяць в патології поклав на перід,хотів,щоб я була під його наглядом,уваги приділив багато мені,на відміну від інших лікарів приходив по три рази на день,всім сусідкам по палаті він також дуже сподобався,а ще в мене був палатним лікарем Гурський це взагалі людина позетив,він також був в мене на родах,,можу сказати тільке хороші враження,хоч і молодий,але свою роботу знає,я б коли йшла народжувати другу дитину можливо пішла б до нього,небійтись молодих спеціалістів,вони може ще краще знають ніж старші,ще хочу написати про Колодій О.І.вона також хороша,в нашій палаті в неї саме більше лежало дівчат,також уваги приділяє багато.Взагальному родом нормальний є одне но нема води гарячої тільки зранку,могли б вже купити болєри,щоб можна було помитись коли завгодно,а недосипати вчерзі самогоранку ,а про їду мовчу,якби неприносили здому то можна було б вмерти зголоду,і готують просто ге,але всеодно це для мене саме кращий родом!!!!Всім щасливих родів….

 • Ірина

  Чому таких «лікарів» взагалі тримають? Чому громадськість не постане проти нього? Адже є факти..Це я про того, що пиячить.
  По темі – народжувала в Усика, КР. Дуже професійно. Знаю, що при першому візиті здається дуже суворим і заклопотаним. Але повірте – це професіонал. І команда в нього дуже кваліфікована. Немаловажно й те, що до карману не заглядає.

 • Ольга

  Скажіть, будь ласка, чи чув хтось про те, що з 11.08 по 24.08.2014 Мечнікова зачиняють на мийку і тому на Джамбула буде великий наплив народу, в зв’язку з цим не будуть приймати людей з області, тільки львівських?

 • таня

  Мечникова з 15 по 29 серпня 2014 р. закривають на профілактику це вже підтверджена інформація, тому співчуваю всім хто мав намір там народжувати. Шукайте інший роддом.

 • Маланка

  Дівчата, скажіть, будь ласка, а Калінін прихильник стимуляції чи ні? Дає час вагітній розродитись самій чи спішить простимулювати?

  • аля

   Мене гад стимулював…так важкі роди були, що 10 років наважувалась на другі!!!

  • Інна

   Та вони майже всі всі там прихильники стимуляції, а Калінін особливо (чула від багатьох подружок). Сама родила в Данкова двох діток, то теж стимулював.

 • Олександра

  Так Калінін прихильник стимуляції,в нього мої знайомі родили і він всіх стимулював і то на 38-39 тижні,можна було б розродитись

  • Маланка

   зрозуміло, дякую за відповідь :(

   А цей обхід професора як часто відбувається? Якщо до родів не лежати в ПБ, а чекати схваток вдома і аж тоді їхати в ПБ, тоді можна оминути цй огляд? Чи Калінін вже на 38 тижні кладе в ПБ?

 • Ляля

  Дівчата, з цією ситуацією, Мєчнікова закривають до 29.08, на Джамбула розповідали що вже ліжка в коридорі доставили і в палаті невідомо по скільки людей буде. Не впевнена що дотягну до відкриття, що обрати Медінститут чи Джамбула? І чи чув хто про лікаря Сімків і ціну на теперішній момент, це мужчина років 50-55 в Меді.?

 • Олександра

  Не бійтесь професора,я лежала два тижня в патології і був вже 40 тиждень і мене професор не брава на крісло,він бере в кого 41-42 тиждень і ще залежить який лікар в тебе,і що він про тебе наговорить,а Калінін може сказати просто прийди такого то числа на стимуляцію,як спеціаліст він хороший,а як людина дуже байдужий.

 • Олександра

  Обхід професора кожного понеділка)

 • Галя

  Доброго дня! Може, хто в курсі за Рібун Тетяну Миколаївну, чи не іде вона у відпустку в другій половині серпнячи на початку вересня?

  • іра

   Рібун в відпустці до 27 серпня,записалась на узд до неї,вже останнє, дуже переживаю як вона як спеціаліст.

   • Юлія

    Рібун – за відгуками позитивна, сама в неї була на УЗД в центрі Лотоцької на 20 тижні. Огляд тривав до 15 хв. Загалом задоволена.

   • Галя

    Тетяна Миколаївна видалась приємною і толковою людиною, позитивна(лікар, в котрого стою на обліку теж її радила як доброго спеціаліста). Але от народжувати скоро, мабуть, не попадаємо до неї…

 • Оксана

  скажіть будь-ласка скількі бере Островський

 • Віка

  Дівчатка лікар,який себе поважає,ніколи не скаже ксільки дати,але вони всі в середьньому беруть однаково,але я не розумію за що ми їм платимо такі гроші,на мою думку акушер більше заслуговує)))

 • Наталя Самбір.

  Народжувала в липні у Паньковського.Хочу подякувати, тому що завдяки йому народила гарного і здорового хлопчика.

  • Віка

   Завдяки собі і народила. а про Паньковського лише погані відгуки. Не раджу нкому.

 • наталія

  Мене цікавить лікар Скибак,народжувала в неі десять років тому,вона тоді була зав.обсерваціі. А як зараз? Може хтось недавно в неі народжував?Які враження?Які ціни?Дякую всім хто відповість.

  • Наталія

   родила в Скибак в 2011році,все добре,професіонал, суму не каже, сама дала 200д і все,вона подякувала і все,ніяких проблем.

 • Людмила

  А хто знає, чи буде працювати роддом на Джамбула у вересні?

 • Маланка

  А роддом на Мечнікова з якого числа відкривають – з 29 чи з 30? Бо кажуть по 29, цікаво чи то включно з 29 чи ні.

  • Ляля

   Я чула що мають працювати вже 29 після обіду.

   • лідія

    особисто мені моя лікарка,з якої домовлялась про роди, сказала,що роддом почне приймати 29 з 9 ранку

 • марія

  Велике прохання, в кого э номер телефону, СЕРЕДИ МАРІЇ МИРОНІВНИ, дуже потрібний. Перші пологи були в неї, номер десь загубився. Зараз вона приймає пологи на Джамбула.Дякую.

 • Тіна

  Привіт! Родитиму з дня на день в Улашина, але й приблизно не знаю його цін!!! Хтось щось може підказати ??? Дякую)))

  • Маланка

   Моя коліжанка родила в нього в квітні, то ціни були $250-$300

 • Галя

  А якщо немає на руках тої дорожезної валюти зараз, гривнями не беруть «подяку»? А що робити матерям, котрі не мають за спиною тих тисяч в пологовий?
  P.S. Допомогу(41тис.) дітям до 3-х років вже відмінили взагалі?

  • Іра

   Дівчата. Немає ніяких «цін» за роди. Це особисто справа кожного. Це віддяка по можливості. На Джамбула лікарі не говорять скільки їм давати (є одиниці, які можуть сказати), хтось має можливість дати 300 доларів, а хтось і тисячі гривень не має, були жінки, які за кесерів давали 2 тис. грн., і лікар нічого не говорила, а приходила кожного дня, ще й шви обробляла. Тому не переживайте. В серпні кого не питала, говорили що дають в середньому 2 тис. грн. (за звичайні роди)

  • Люда

   Гривнями без проблем. Допомогу не відмінили.

 • тетяна

  Дівчатка, може хто планує в Островського народжувати на джамбула , ніхто немає його номеру телефону, і чи ви не в курсі коли він йде у відпустку, чи вже був ?
  А ще може хтось чув за Гурського? Можете щось сказати ? Скоро народжувати , а я ще не оприділилась ((((( Допоможіть !!!

  • Яна

   Я народжувала у Гурського О.Р. – мега задоволена. Це не просто хороший лікар,а надзвичайно чуйна і уважна людина, завжди на позитиві! Його візити – це завжди чудовий настрій на весь день) Пологи пройшли чудово. Якби його краще слухала – то було б без розривів. Навідувався потім купа разів і ще потім додому дзвонив питати як справи. Наступного разу знову до нього піду! Щодо Островського, то дівчинка яка зі мною лежала в нього народжувала. В неї був 41 тиждень, а він просто зранку приходив і питав як справи? І йшов. Вона вже хотіла від нього відмовлятися, бо казала чи то він високомірний чи просто небагатослівний. Ні спитати, ні порадити, ні заспокоїти. Але на родах вів себе добре, як спеціаліст. Все робив згуртовано і все пройшло в неї добре. Правда заплатила вона йому дорожче. Обирати вам, але між тими 2 лікарями я би радила Гурського, хоч двоє молоді, але спеціалісти хороші.

 • Оксана

  На початку червня народжувала в Куль Н. С., дуже задоволена її роботою!Хоть жіночка і своєрідна:), але спрацювала чітко, ні я довго не мучилась і дитинка родилась здоровенька!Чоловік хотів після пологів одразу віддячитись, але гроші не взяла чомусь, я вже в день виписки відячилась!Відношення від того не було гіршим з її сторони, і приходила до мене і цікавилась моїм самопочуттям!Одним словом мені все підійшло!

 • оля

  Всім привіт!!! Дівчатка підкажіть будь ласка номер Халіної Наталії Юріївни, на джамбула, наперед вдячна!

 • Ярина

  я б чистою душею радила Гурського,він дуже класний лікар і як людина вічлива,небійтесь,що він молодий,я народжувала не внього,але коли другий раз піду родити,то тільки до нього піду

  • Яна

   Підписуюсь, я в нього народжувала і дуже задоволена! А ще і на обліку в ЖК стояла в нього. Згадую все з такою ностальгією…ех, хочу знову)

 • Міла

  Привіт) хто мав кесарево на Джамбула, підкажіть, які речі для дитинки треба взяти і скільки?

 • Алина

  Когда роддом на Джамбула закрывается на мойку???

 • Оксана

  привіт. Скоро народжувати, а ніяк не визначусь з лікарем. Хтось народжував у лікаря Лисого на Джамбула??? Напишіть хоть щось про нього, будь ласка!!!!!!!!!!!!чи багато приділяє уваги? чи панькається чи жорсткий? чи прихильник стимуляції?

  • Яна

   Коли лежала в патології перед родами, Лисий приходив зранку на обхід завжди нас оглядати. Як лікар він мені дуже сподобався одразу. На відміну від інших лікарів, які просто прийшли і спитали як справи, він детально вивчав обмінну карту кожної, щупав, слухав, питав про все і навіть про те що колись на 2 місяці в тебе був тиск. Як на мене це характеризує його як дуже уважного лікаря, я б йому довірилась. Але мала вже свого – не менш хорошого лікаря. Як він на родах незнаю, але пишу вам чисто свої спостереження.

 • Оксана

  ше цікавить чи є на Джамбула приватні палати і скільки коштують? дякую

 • Інна

  Завжди читаю ці всі коментарі про роддоми і про лікарів і ніяк не можу зрозуміти чи то люди такі дивні чи то я щось «недоганяю».Ви звичайно читайте і пишіть тут свої думки, але хто вам сказав,що в кожного лікаря своя «такса», і що то за вигадки,що як не заплатиш деяким медсестрам чи лікарям,то й не підійдуть. Я сама народжувала в Данкова двох діток, першого 7 років назад, і цього року в травні другу дитинку. Слава Богу все добре, ну стимулював,це мінус.Але я хотіла сказати на рахунок грошей. Ні тоді, ні цього року небуло такого,щоб лікар чи медсестри щось вимагали. Скільки вирішила заплатити, стільки й дала їм. Я платила лікарю 2000 грн. іто не дуже хотів брати , акушерці і дитячій по 300 грн., санітарці в родзалі 50 грн., один раз медсестрі, яка розмасажувала груди,коли молоко прибуло 40 грн. і при виписці за ті всі довідки 40 гр. От і все ніяких космічних сум. Хоча були в палаті дівчата ,які давали лікарю 3500 грн.,одна давала 500 грн. (ну немає людина звідки взяти і нічого лікар і за це подякував). Самі дивіться по ситуації, якщо легко родити ,то не давайте великих грошей нікому, це їх робота, і від цього вони не ставитимуться до вас гірше ітак всі оплати після родів.Хай вам щастить на хороших лікарів і легких Вам родів і здорових діточок:-))

 • Христина

  Доброго дня дівчата! Народжувала я синочка у Куль Наталії Степанівни.Читала перед тим багато і різного, але вирішила вірити своєму серцю…Пологи пройшли чітко, зважено, динамічно і без зайвих мук, лише на пологах побачила наскільки ця тендітна жінка є сильною і з сталевою волею.Щиро дякую їй за добрі слова і підмогу у всьому.Палатним лікарем у мене був Лисий Михайло, по батькові не пам»ятаю, теж дуже уважний і хороший доктор.Щодо фінансової сторони медалі, НІХТО НІКОГО НІЧОГО НЕ ЗМУШУЄ, все Ваша воля і не примушена добра ласка.І найголовніше, як Ви себе налаштовуєте, такі і будуть пологи, я народила за 3,5 години з маленькими розривами ( до речі вина моя, занадто швидко з»явився на світ мій син, за 3 перейми))).Так щоб не винити лікарів, побільше Вам позитиву дівчатка і впевненості що все пройде добре! Гарних Вам пологів!

 • Мар'яна

  Привіт дівчатка скажіть будь-ласка скільки зараз коштують роди в Островського Л.З. Дякую!

  • Катя

   він не каже скільки дати, але я в нього народжувала 2 тижні тому і дала 2000 грн, ставлення добре. деякі казали, що давали 1000

 • Адріана

  Привіт.Підкажіть будь-ласка,а, хто народжував в Дарії Миколаївної, (незнаю її прізвища)? Дуже приємна жінка, цікаво як роди проходять? Дякую наперед!

 • Оксана

  Підкажіть будь ласка, хто народжував в шатилович катерини леонідівни, скільки вона бере за роди. Дякую

 • Ірина

  Першу дитину народжувала в Медінституті, за домовленістю, як згодом виявилося ,у «великого світила». Враження – так собі, радше негативні. Далі вирішила не домовлятися і їхати до чергового лікаря. Двічі потрапляла на РАПОПОРТА. І зовсім не шкодую. Народжувала 2002 року у Бурія. Мовчазний, стриманий, добрий фахівець. Під час пологів виникли ускладнення, то він радився з Данковим, сам не поспішав приймати рішення. Коли ще раз приїхала народжувати на Рапопорта, то виявилося, що цей лікар, на жаль, емігрував за кордон. Народжувала в Паньковського. Дуже задоволена. Оцінила його фаховість, бо дитина народжувалася сідницями. І лікар доклав максимальних зусиль до вдалих пологів, хоча покликав на допомогу інтерна і суто фіктивно записав йому ці пологи. В обох випадках лікарі не називали суми і навіть коли я прийшла до них справді з віддякою, яка залежала від моєї можливості, а не виглядала як «винести з хати останнє» і заплатити в державному пологовому, не дуже хотіли брати, нагадували, що були на зміні. Загалом у цій лікарні багато хороших лікарів, судячи з відгуків,які чула від жінок. Добре відгукуються про Хому, Данкова,Петришака. Загалом враження у кожного індивідуальне. Якщо щось стається, то далеко не завжди з вини лікаря. Бо над нами всіма діє Божа воля. Отож, на Рапопорта – чудовий пологовий. І лікарі-професіонали.

 • Людмила

  Родила недавно на Джамбула в Островського. Було кесарево. Прекрасний лікар!!!)))

  • Галина

   Доброго дня! Завтра лягаю до Островського, Підкажіть, будь-ласка, скільки Ви платили за кесарево? дякую

   • Людмила

    Ну він цін не каже, люди дають хто скільки може. Оскільки я ше 2 тижні лежала в патології під його наглядам, то заплатила 5000 грн (це включаючи всю операційну команду).

 • Оленка

  Доброго дня,може хтось знає чи є на Джамбула окремі платні палати,де по одному лежать?

  • Яна

   Нема. Є індивідуальні бокси, типу для тих вагітних, в яких інфекція. Вони рахуються окремими палатами, але як туди потрапити – загадка. Знаю, бо коли я лежала, то одна жіночка дуже вночі храпіла і ми просили її перевести в іншу палату, то її перевели туди бо була пуста. Казала вона що там є душ і туалет, холодильник, мікрохвильовка, диван для чоловіка і своя медсестра. Отак. Я свого лікаря навіть не питала про ту палату, бо самій так скучно лежати… а так в компанії веселіше і час швидше йде. Сама я би здуріла там)

   • Оленка

    Ой нє) в компанії я вже лежала на Батальній,не хочу більше)

 • Наталія

  Дівчатка, підкажіть хорошого лікаря на Джамбула. До робів ще далеченько, але хочеться одразу домовитися. Порадитися більше немає з ким, а лікаря обрати все одно доведеться. До «аби кого» вже підходила в лікарні по прописці,

  • Яна

   Ви прочитайте тут трохи відгуків, виберіть декількох і підіть з ними знайомитися. Бо радити можна, але не у всіх однакові вимоги щодо лікарів. Я народжувала у Гурського Олега Романовича і надзвичайно задоволена. Крім того стояла у нього на обліку в жіночій консультації, отож він добре знав мене, мою ситуацію, стан мого здоровя і постійно консультував мене аж до родів, а потім і після. Людина – позитив і просто хороший лікар. Рекомендую.

 • Tamara

  Доброго дня! шановні форумчани і гості форума! Хочу поділитися з вами своєю історією яка відбулась в пологовому будинку на Джамбула, ТА РОЗКАЗАТИ ПРО ****ДОБРОСОВІСНОГО ЛІКАРЯ КАЛІНІНА І.С. ТА ЙОГО АКУШЕРІВ та ПЕДІАТР ПУШ Л.М. ***! Родила я вперше. По-перше це стосується самої лікарні: СТРАШНА АНТИСАНІТАРІЯ, ніяких умов для родів, в приймайльній де відбувається огляд всюди бруд облущені стіни ніхто нічо не прибирає після прийому попередніх пацієнтів!!!! Це так для загальної Картини!!!! А тепер про то як відбулись самі роди ,а також наслідки які залишились: Родила я за допомогою стимулювання, родила сама, після того мене просто поселили в загальному коридорі де усі ходять протяг і щей на старому ссср ліжку на пружинах, на якому я пролежала близько 5-6 годин, в палатах ужасні умови, вечором на коридорах лікарі курять, ніхто не приходив до мене після родів не робив дезінфекції, в душі тільки холодна вода помитись неможливо. Згорем пополам ми пережили цих три дні і нас виписали. А тепер найголовніше після того як ми приїхали додому ми дізнаємось, що наш малюк втратив вагу так як в мене не було молока, а ПЕДІАТР ПУШ Л.М. ЯКЩО Я НЕ ПОМИЛЯЮСЬ НАВІТЬ НЕ СКАЗАЛА ЩО МОЖНА ДОГУДОВУВАТИ МОЛОЧНОЮ СУМІШУ, СКАЗАЛА ЩО ТРЕБА ЧЕКАТИ ПОКИ НЕ ПРИБУДЕ МОЛОКО І ОСЬ ТАК ДИТИНА НЕЇЛА 3 ДНІ! І ЩЕ ОДИН СЮРПРИЗ ТОЧНІШЕ 2. 1. ПІСЛЯ ТРЬОХ ТИЖНІВ МУК ПІСЛЯ ОГЛЯДУ У ГІНІКОЛОГА Я ДІЗНАЮСЬ ЩО У МЕНЕ ЗАЛИШИЛИ ТАМПО ЗАВДЯКИ ЛІКАРЮ КАЛІНІНУ ТА ЙОГО АКУШЕРКАМ Я ОПИНИЛАСЬ ЗА КРОК ДО ЗАРАЖЕНЯ КРОВІ, 2. СЮРПРИЗ ЯКИЙ НАС ЧЕКАВ ЦЕ КОЛИ НАМ ВІДдАЛИ МЕД.КАРТКУ ДИТИНИ, ВОНИ ПЕРЕСТРАХУВАЛИСЬ І НАПИСАЛИ ЩО ДИТИНА ВЖЕ ІНФІКОВАНА!!!! ЦЕ МИ ДІЗНАЛИСЬ ПІСЛЯ МІСЯЦЯ В РОДДОМІ НІХТО НІЧО НЕ КАЗАВ! ВОНИ ЩЕ ЗАНЕСЛИ ДИТИНІ ***СТАФІЛОКОК І КЛАБСІЄЛу*** ОСЬ ТАКА ІСТОРІЯ. ДУМАЮ ВАРТО ЗАДУМАТИСЬ!!!!

 • Вера

  Доброго дня!Хто знаэ скильки коштуэ кесарське в Попович?

  • христя!

   В Попович природні роди проходять із проблемами:(а кесеревий навіть страшно уявити!!!!!!!!! Вона хіба кесерить????????!!!!!!!!!

   • Вера

    так, в мене друге кесарське було в неї таякби все добре тільки бобла трохи забагато пішло))

 • Оля

  Всім привіт!!!Попрошу сказати скільки коштують роди на Джамбула???І ще хотіла би дізнатись про відношеня Куль Н.С. до родів і після….дякую

 • юля

  як можна записатись на узд …? може в когось є номер телефону ….

  • Віра

   Юля привіт не знаю де саме ти хочеш на УЗД я тобі дам номер на УЗД до Корінця або Прокопчук вони досить толкові і як генетики супер я була два рази вагітна я тільки до них ходила. 275-05-91 вул.Крупярська бічна Личаківської

 • Оля

  Всім привіт! Про всіх лікарів пишуть, а про Лабінську Оксану Ярославівну немає жодного відгука. відгукніться яка вона як спеціаліст!!! Буду надзвичайно вдячна !!!

  • Ірина

   Дещо із запізненням відповідаю: народжувала у Лабінської 2004 року. Другі пологи, синочок народився за три години після початку схваток, вагою 4500, при тому, що я худенька і на момент родів важила заледве 60 кг. Все пройшло без ускладнень як у мене, так і в дитини. Я вважаю, що це ознака фаховості Оксани Ярославівни. Завжди була на мобільному зв’язку, в палату приходила щодня. В лютому маю народжувати втрете,хотілося б до неї.

 • Наталія

  Дівчата, хто народжував тепер у лікаря Данкова на Джамбула. Поділіться враженнями. Дуже буду вдячна.

 • TANYA

  Дуже потрібен номер Шукатка Роман Михайлович наперед дякую

  • Maria

   Хто може написати номер телефону Шукатка Р.М. терміново дуже потрібен….

 • Наталія

  Дочка мае народжувати в листопаді. Хоче на Джамбула до Данкова. Хто родив саме тепер у нього, які враження??? І ще питання. Які відгуки про лікаря узд Дубець?

 • наталія

  З 3-17 листопада Мечнікова закривають на перемивку думаю родити на джамбула у СЕРЕДА МАРІЯ МИРОНІВНА хто в неї родив і скільки коштують в неї роди

 • маряна

  Чекаю двійню. Пологи на25 січня.з жіночоі конс.посилають до Улашина. Хочу кесарське але показів немає! Чи реально це???
  Що порадите?? Які розцінки на двійню????

 • TANYA

  Дівчата дуже прошу номер Шукатка Романа Михайловича наперед дякую

 • TANYA

  Дівчата дуже якщо хтось може прошу номер Шукатка Романа Михайловича наперед дякую

 • Марта

  Маряна, для чого Вам кесарські роди, це ж операція.Будуть різати Вас, потім ті шви дуже довго болять, кілька місяців неможна важкого підіймати, важко ходити, а після звичайних родів вже на 3 день бігати будете. І ніяких швів, наркозів. І просто так ніхто не оперує,якщо Ввас все добре, показів нема то для чого Вам наркоз, дитина також реагує на нього і це не дуже добре.!!!!

  А мечнікова і справді закрили, але ніяку трубу їм там не прорвало, вних висіяли синьогнійну паличку, це достовірна інформація на всі 100%.

 • Ірина

  Розкажіть може хтось знає скільки зарас коштують роди?а особливо про Калініна оскільки йду до нього….буду дуже вдячна:-)

 • іванка

  Добрий день дівчатка.
  Народжувати буду вперше і не може оприділитись з пологовим. Можливо хтось побував і на Джамбула і на Мечнікова, і може зробити якісь висновки де краще чи кращий персонал,бо говорять багато.
  Знайшла хорошого лікаря і там і там.

 • Ярина

  Дівчатка скажіть будь ласка хто народжував в Чередніченко Наталі Миколаївни, яке ставлення і хоть приблизна ціна скажіть будь ласка!!!!Дуже вдячна!

 • Вероніка

  мене поклали на підтримку на Рапопорта на 2 місяці. за цей час багато побачила і отримала купу інформації:
  1 умови – непогані, бувають і гірше, я лежала на ужгородській-там гірше, знайомі дівчата, що лежали в медінституті-теж казали жахливі умови (старе все, задрипане, прохідний двір, купа студіків під час пологів, цигани тощо, лікарі-дуже дорого в меді, на мечнікова-євроремонт, але цього року влітку закрили непланово-якусь заразу там знайшли і нещодавно-восени знову непланово закрили).
  - палати на Рапопорта-нормальні, чисто, простий ремонт
  - душ-по графіку є тепла вода, єдине, що в крилі патології і поверхом вище над патологією-вода тепліша і кращий ремонт в душі ніж в протилежглму крилі. дівчата з післяпологового на 2му поверсі милися в патології. найкращий душ на 3му поверсі-над патологією.
  спеціалісти – багато хороших, звісно особливо Данков і Леви Ольга Сергіївна-його права рука, асистент, палатний лікар+сама пологи приймає.
  про Куль-чула багато негативу за 2місяці, що там була, тому нікому не раджу, аж занадто багато негативного наслухалася. можливо стала вже краще-не знаю, але я її боюся як лікаря.
  раджу всім Данкова – я в нього народжувала, кесарське, центральне передлежання плаценти, була важка операція, близько 5ти год. тривала, але Данков мене з Божою допомогою врятував, за шо йому велике СПАСИБІ! Данков-лікар від Бога+хороша, порядна і харизматична людина!

 • Вероніка

  ..ще одне, ціна. Данков нічого не називає. кожен скільки може стільки дає по можливості, чи то кесарське чи природні пологи.

 • Ірина

  За Данкова чула багато хорошого, але особисто мене непокоїть той факт, що він часто у відрядженнях. Тоді він призначае замість себе когось іншого, а це вже зовсім не те. Інша справа – планове кесарське, тут уже тільки до нього.

 • Олеся

  Привіт усім! Підкажіть, будь-ласка, хто що знає про професора Маркіна? Скільки він бере за роди? Наперед, дуже вдячна!

 • Настя

  Всім доброго часу доби.
  Начиталася, насліхалася відгуків… і невідомо до кого йти.

  Маю родити десь на сам новий рік. Які можете відгуки лишити про персонал на свята, чи бухають тощо.

  Чула шо десь 3 грудня мають закривати Рапарорта, ніхто не знає коли буде відкриватися?

  Та чи когось лишився номер Данкова?

  Буду дуже вдячна за відповіді.

  • Татьяна

   0505026222 Данков Олег Веніамінович, я в нього народжувала, дуже рада, що попала до нього. Персонал – коли яка зміна….більшість приємні, допоможуть, підкажуть. Сьогодні роддом відкрили!

 • Олена

  Я народжувала 16 листопада 2014 в Гурського Олега Романовича. Ішла до нього, бо в нас однакові прізвища=) Задоволена на всі 100%. Лікар дійсно на своєму місці. Професійний, молодий, прогресивний, приємний, симпатичний, з почуттям гуиору, чуйний. Згадую той день з ностальгією…

  • Олеся

   Олена сегодня слышала от Кулик что у Гурского рожает однофамилица я спрашивала ее мнение о самом докторе, напишите как у вас прошли роды? И какая нынче сумма

 • олена

  хто родив у Кунинець розкажіть

 • Ірина

  Дівчатка, хто в курсі, чи закривають Джамбула з 1 по 15 січня 2015 р.? А то чутки ходять…

 • Марта

  Дівчатка Джамбула вже відриті, закривалися на 2 тиждні на помивку з 3 по 18 грудня!!!!

 • Оксана

  Дівчатонька, підкажіть хто знає, яка зараз ситуація на Мечнікова з тою паличкою ? Чи вимили її звідти чи ні? Чи чув хтось щоб після 25листопада (відкрили його після останньої мийки) хтось з породіль по падали на Орлика чи ще кудись з тими паличками? Бо вже треба йти домовлятися з лікарем, і не знаю чи ризикувати на Мечнікова. Підкажіть хто що знає і що чули?? Плізз!

 • Марія

  Дівчата, привіт! Може хтось щось знає про Коловій О. І. чи Халіну Н. Ю.? До кого з них краще звернутись?

 • мар'яна

  Всім привіт дівчата порадьте мені я сама живу далеко від львова а в моєму місці дуже багато наслухалась ппогано про лікарів що заносять дітям стафілокок мені за місяць родити ц незнаю де і в кого чи на джамбула чи на батальній і незнаю в кого порадьте щось будьласка?!!

  • Настя

   так батальная закрыта если выбирать то отношение лучше на джамбула да и по деньгам однозначно меньше чем на мечникова никто особо в карман не заглядывает, в мединститут вообще не советую реально проходной двор

 • мар'яна

  Дівчата підкажіть Даньков приймає роди чи тільки кисарить? І скільки зараз роди коштують

  • Міла

   Данков приймає природні роди теж. Наскільки я знаю, він ціну не каже. Впрочем інші лікарі теж. Скільки дасте.

 • мар'яна

  Скажіть ще будьласка яка санітарія на джамбула чи незаносять стайілок чи щось інше?

 • Катя

  Доброго дня!
  Підкажіть будь ласка щось про лікаря Шнира Надія Іванівна. Може хтось в неї вже був.

  • Настя

   Очень приятная женщина, девочка с палаты у нее будет рожать

 • Іра

  Всім привіт! дуже цікавлять ціни на Джамбула.. У мене перші пологи. Знайомі радать в Кунанець, вона сама оголошує ціну? скільки платити акушерці, санітарці, дитячому лікарю? Які ще витрати є?

  • Наталія

   не питайте цін, я не питала ,2 рази родила, потім при виписці давала скільки могла, мені просто подякували і все! не розпихайте кишені лікарям, оці ставки це неправильно, людина скільки може віддячитись стільки дає! А акушерці 300грн, педіатру як хочете 200-300, санітарці можна 100, це було вересень 2013р.

 • Мар'яна

  Дівчата поратьте будьласка чи файна лікарка Середа Марія Меронівна? Мені скоро родити і мені її порадили. Скажіть будьласка що ви можете про неї сказати?!!!

 • Катя

  Привіт Маряна я 01.09.2008 родила синочка в Середи Марії Миронівни. Малий народився великий 4700 58см. Роди пройшли добре я дуже вдячна лікарці і задоволена. Готуюсь на квітень родити у неї знову. Вона приймала на Батальній тепер на Джамбула. Я вже домовилась, що приїду саме до неї. Хороший спеціаліст своєї справи не сюсюкаєтьсяа все по ділу. Чітка у своїх відповідях. РАДЖУ!!!

 • мар'яна

  Дякую катю за пораду! Скажіть будь-ласка яка там санітарія. Чи не заносять інфекції дітям?

 • Катя

  Чесно кажучи не знаю, бо родила першу дитину на батальній в Середи М.М. а тепер говорила з нею вона на Джамбула, так що сказати про санітарію не можу нічого. Маю з нею зустряч на 32 тижні десь середина лютого, от і побачу, розпитаю. Я думаю що все буде добре, бо лікар хороший, а це багато значить.

  • Мар'яна

   Катю на коли вам родити? Мені в кінець лютого.

 • Инна

  Урра !!! Я мама синочка !!! Хотіла висловити подяку всім хто допоміг з’явитися на світ моій дитинці,в першу чергу окремо лікарю Островському Любомиру Збігневичу ,акушерці Мар’яні яка дуже підтримувала мене,педіатру Людмилі – вона супер…санітаркам,медсестрам,всім-всім… !!!! Ставленням задоволена,умови хороші,я перебувала на 3 поверсі після родів.

  • Люда

   Вітаю, Вас, Інна. Я також народжувала (точніше мала кесарево) в Островського, а педіатром була Людмила. Дуже дуже ними задоволена!:)

  • Оленка

   Скажіть,будь ласка, за Островського, чи він прихильник стимуляції? Звісно,йому,як лікарю, видніше, коли стимулювати, але кого не запитаю, то він стимулює і стимулює, переживаю, що в нього то такий метод роботи для всіх…І,будь ласка, на рахунок цін, чи він сам називає, якщо ні, то який діапазон. Буду дуже вдячна за відповідь!

 • Вероніка

  Підкажіть, будь ласка, де і коли робить УЗД Рібун Тетяна Миколаївна, і за яким номером телефону можна записатися на прийом до неї? Чи приймає вона пологи?

  • Наталія

   вона робить узд на Рапопорта в самому пологовому на 1 поверсі,там і записують.

 • Аня

  Дівчата, хто знає чи приймає зараз роди Лех Л.В. (батальна, завідувач паталогії), якщо приймає, тоді де в якому роддомі??

 • Мар'яна

  Скажіть будь-ласка хто родив на джамбула! Чи там не заносять дітині стафілокок?!

 • Надія

  Я народжувала 25 січня у Рібун Тетяни Миколаївни. Дуже задоволена – лікар від Бога. Чуйна, проста і добра людина. Рекомендую всім. Про роди домовлялась на УЗД. Записатись до неї немає проблем. Вона працює у приватній клініці Лотоцької – в неті є координати. Всім рекомендую! А про стафілокок, то його скрізь можуть занести. Я коли готувалась до родів, взагалі чула про те, що в якомусь роддомі занесли чиряка. Якраз тоді закрили на чистку Медінститут:)

  • ірина

   А скільки ви платили за роди в лікаря Рібун?

  • Ксенья

   І я її всім раджу!!! Родила в неї в травні минулого року.

  • Христина

   Скільки ви платили Рібун ???
   І де вона приймає роди ??? На джамбула ???

 • Іра

  Усім привіт, дуже цікавить вартість пологов з теперішнім курсом долара. Планую родити на Джамбула в Островського

 • Мар'яна

  Дівчата порадьте будь-ласка мені я на 36тижні перша вагітність і ще невибрала в кого родити хотіла в Данькова а він до 2 березня в отпоску і навіть незнаю в кого тепер родити хто може знає який лікар чи лікарка хороша і яка ціна родів зараз Дякую!

 • орися

  я народжувала 2014року 25 січня в Куль Н С дівчатка нікому нераджу цього лікаря.невидіться на її сюся пусі!!! мені води почали відходити ще за сутку до родів а вона каже так має бути тоді я пішла до чергового лікаря вона подивилая і каже вже в родзал родила 10 годин дитину витискали з мене вона вночі викликала лікарів бо настрашилася незнала що робити дитинка була без водів без кисню кисневе голодуваня попала в реанімацію мені всі лікарі казали що тут вина тільки її бо потрібно було кисерити в 6 місяців поставили діагноз синдром веста! Я жити нехотіла завжди по лікарнях дитина нерозвивається має судороги, всі кажуть родова травма, коли я пішла до неї вона нагло мала совість таке казати, це твій хрест вот його неси, тут мої вини немає. Який хрест якби таких лікарів не було тоді б небуло таких бід! А саме гірше це те що дитинка мала бути нормальна а вона таке наробила! Так про яку тут казати лікарку та щей від бога про якого бога тут може йти мова.Нам зараз рік те що ми пережили за цей час одному Богу відомо!!якщо в вас легкі роди тоді можна йти до неї а якщо ні хоч тут неможеш знати тоді до неї невартує йти!!

  • Катя

   Про Куль Н.С. однозначно не можу сказазати нічого доброго. Народжувала у неї рік тому. В мене почалися пологи вона нічого не робила, затягувала, казала, що втомлена хоче відпочити.Врешті я впросила її вже щось робити то вона ще й накричала- чого я панікую. Дитина мало не загинула. Маса неврологічних проблем, важко розвивається. Після пологів вона лише сказала: «як би там не було, а свою роботу я зробила» – мол розрахуйтесь. Щоб ій боком все вийшло! Не лікар а нелюд. Крім грошей нічого не цікавить..

 • ілона

  Хто скаже чи Гурський і Островський стимулюють під час родів. І взагалі які вони спеціалісти?

  • Jana

   Я народжувала у Гурського О.Р. Дуже класний лікар і просто мега позитивна людина! Був мені і за маму, і за чоловіка, і за подружку) Зараз з ним ще консультуюся при потребі, хоч пройшов вже рік після пологів. Самі пологи пройшли добре, дуже підтримував мене і потім заходив по 100 разів. Лікарем я дуже задоволена. Щодо Островського то видався мені дуже мовчазним, дівчина що лежала зі мною в палаті до родів жалілася що 41 тиждень, а він нічого не питає і не дивиться її, боялася, але після пологів казала що на самих родах був уважний і все чітко робив. Ніхто з них не стимулює. Крім Гурського на наступний раз пішла би тільки до Данкова, більше б нікому не довірилась.

 • Юля

  Всім привіт!я народжувала в січні 2014р,в Гурського,хочу сказати,що це чудова людина,лежала три тижні в патології,він був мій палатний лікар,я незадумуючись піду родити другу дитину до нього,а щодо стимуляції,то він не є прихильником того,ну якщо вже 41=42тижня самі повинні розуміти,що тре.бо води вже можуть бути брудні,мене стимулював,бо був 42 тижденя,а до того мови не було,щодо стимулювати,Островського незнаю,але чула хороші відгуки, а про Куль наслухалась жахливі речі,погодьтесь,що всі неможуть змовитись,значить все пишуть правду.ЩАСЛИВИХ РОДІВ ВАМ МАМОЧКИ!!!

 • Мар"яна

  Привіт,дівчата,читаю форум і прозріваю.Я розумію,у кожного своя історія,хочу поділитись своєю,бо мене трохи обурюють негативні відгуки про Куль Н.С.Вагітність у мене була перша,до 4 місяця все було чудово,а далі почався кошмар якого б я не побажала найлютішому ворогу.У мене почали сильно боліти ноги,біль був такий сильний що пологи це для мене спапроцедури.Лікар в якого я стояла на обліку робила все можливе:купа обстежень,море косультацій,тижні на підтримці в медінчтитуті,консіліуми спеціалістів… нічо не помагало,ноги почало віднімати,діагнозу нема,МРТ не можна,і я перестала ходити,лежала сама вдома,чоловік повинен був ходити на роботу,вдягав мене в памперс і я так лежала день вдень до 7 місяця вагітності.Приймати пологи в мене ніхто не хотів,після 7 місяця само по собі стало трохи легше,а може я просто привикла.Пропонували кесерити,але я не хотіла,надивилась на ті КС в медінституті,наслухалась про ускладнення і вирішила родити сама.Відіслали до Данкова,щоб він дав офіційе схвалення або відмову на природні пологи,я пішла,Данков дозволив родити самій,взяти мене відмовився,бо кудись іхав і відправив мене до Куль.Дуже добра жінка,чудовий спеціаліст,заспокоіла мене,розрадила,я домовилась з нею про пологи.Дзвонила сама до мене кожні 2 дні і так до пологів.Води в мене відійшло о 6 ранку,я ій подзвонила і вона приіхала швидше від мене,хоч я живу в 20 хв ходьби від роддому.На родах Куль від мене не відходила,робила масаж,жаліла,консультувала про дихання,пологи були швидкі,але важкі,мій синочок виходив ліктем.Куль зробила маленький надріз і все пройшло як по маслу.Приходила до мене по 5-6разів на день,про ціну за роди навіть мови не було,віддячила як могла .Нічим мене не кололи і не стимулювали,кожен свій крок і вчинок на родах мені пояснювала,намучилась зі мною дуже сильно.Завжди привітна,після виписки дзвонила до мене,давала поради про годування синочка,про те як мені харчуватись.Я йшла до неі ні від кого,просто так.Дуже задоволена цією лікаркою

  • Наталія

   радійте що вам повезло,і не було нічого складнішого на родах,не всім так повезло хто в неї родив(((

 • Наталія

  Всім привіт! Дівчатка підкажіть про Колодій?? Готуюся народжувати у квітні, перші пологи, дуже важко вибрати лікаря.

 • Оксана

  Чудова лікарка Куль Наталя Степанівна. Уважна, чуйна, терпляча до дзвінків по будь-яких питаннях, постійний був контроль за мною та плодом, роди пройшли з маленькими ускладненнями але все обійшлось, дякуючи лікареві та персоналу. доречі персонал чудовий, умови не найкращі, проблеми з гарячею водою були. На рахунок грошей: скільки змогли стільки дали, жодних проблем .В загальному я задоволена.

 • Наталія

  Дівчата! НЕ РОДІТЬ в Леве О.С. і Куль Н.С., не полініться,почитайте всі відгуки попередні,щоб я багато не писала. На Джамбула багато хороших лікарів,виберіть когось з них.

  • Оксана

   Також не раджу Сікору,якщо ви за природні роди,а якщо хочете кесарево ,тоді можна попробувати,але не думаю ,що це вам обійдеться дешевим задоволенням)))

 • Іра

  Привіт всім)))прочитала багато відгуків,але не бачу нічого про Лисого Михайла Павловича.Народжувала в нього у 2011,все було просто чудово.Кожен день приходив,питав що і як.На самих пологах також дуже підтримував.Був у мене один надріз,все пильно оглядав,щоб не було зараження чи ще чогось неприємного.Дав рекомендації додому.Я з ним не домовлялася.просто приїхала на швидкій ввечері,він був на чергуванні,про що не пожаліла ні разу.Про оплату також ні слова від нього,віддячила сама,менше 50дол дала.Хочу знати,можливо хтось у нього ще народжував.Зараз на 2 місяці вагітності,хочу знову до нього,або до Степанчака Михайла Йосиповича,що на Мечнікова.Хто щось про них знає,напишіть будь ласка.Можливо якісь інші відомості щодо них є.Дякую наперед))))))))

 • Оля

  Дівчата привіт) Чи знаєте щось за лікаря Улашина Олександра Борисовича? Народжуватиму вперше, тому цікавлять відгуки про цього лікаря. Наперед дякую)))

 • Оленка

  Доброго дня дівчата. Хочу залишити теплі слова про Кунинець Галину Ярославівну. У мене були доволі складні роди. Народжувала близняток. І завдяки їй все пройшло чудово. Тепер хочу з нею зв»язатися. Допоможіть мені будь ласка. Хто знає номер її телефону напишіть.

 • ОЛЯ

  Дівчата,хто народжував у Колодій О.І. з Джамбула, подідеться враженнями,а то тут тільки запитують про неї,а відгуків майже немає.
  І ще,чула,що в травні закриватимуть Джамбула, а в червні Мечнікова.

  • Софія

   Стосовно Колодій О.І., то чула про неї від знайомих тільки хороші відгуки і при тому, що родили вже по другій дитині, от і я думаю якщо з Данковим не вийде домовитись піду до неї.
   Графік закриття ПБ на мийку дійсно ви написали правильно: в травні-Джамбула, а в червні-Мечнікова. Мені народжувати в червні тому вибір слід зробити якнайшвидше і серед лікарів даного ПБ.

 • Віта

  Доброго дня! Підкажіть будь-ласочка хто знає телефон Гурського Олега Романовича?!!!

 • Алла

  Хочу поділитися інфою щодо кесарського на Джамбула. Мала другий кесарський 20.03.2015. Перший раз теж оперували на Джамбула в 2013 році. Можу сказати одне – я всім задоволена, мед персонал уважний та адекватний, враховуючи нинішні умови в яких вони працюють… Порівняно з 2013 роком стан речей суттєво погіршився і видно, що персонал пологового робить все можливе, щоб зберегти медобслуговування на нормальному рівні, адже державним мужам наразі абсолютно до лампади що в нас з дітьми та матерями, в них інші пріорітети… Вакцин в роддомі нема вже давно, перфокарт для аналізу на генетичні патології теж, та ще багато чого нема… Тим не менш, я не чула щоб хтось з персоналу вимагав якісь гроші за свої послуги. Мені особисто ніхто сум не називав і карман не відтопирював, але звичайно ми платили. По сумах витрат (прошу не писати потім мені «чого так багато?» і т.п., кожен тут діє на свій розсуд):
  Благодійні внески:
  Аналізи з пальця, сеча – 20 грн (дається 1 раз)
  Аналіз крові з вени – 30 грн (дається 1 раз)
  УЗД для тих хто лежить в патології – мені сказали на свій розсуд, я давала 30-40 грн

  Сам кесарський:
  Обовязково кесарський набір в аптеці роддому – станом на 20.03.2015 = 2070 грн
  Набір на дитинку – 160-170 грн

  Подяки (як давала я):
  Лікареві – 4000 грн
  Анестезіологу – 1200 грн
  На бригаду – 400-500 грн
  Неонатологу (педіатру) – 600 грн.

  Потім медсестрам, акушеркам – вибірково давала 10 грн

  Ось десь так… Але нагадую, ніхто нічого не вимагає, люди роблять свою роботу, а потім вже подяка як сам вирішиш і скільки можеш.

  Всім їм велике дякую за їхню роботу і увагу! Благослови Бог всіх медиків, які лишаються людьми!

 • Оля

  Дівчатка, а ви бачили, що пологовий має свою сторінку у фейсбуці) там є фотки палат, родзалів і навіть лікарів. я свого знайшла)))

  • Оля

   Привіт. Коли ти народжуєш і в кого?Можеш когось порадити…

   • Оля

    ну я вже народила))) в Гурського Олега Романовича. однозначно можу його порадити

  • Ірина

   А як називається їхня сторінка.щось не можу їх знайти.

   • Оля

    щось не туди написалося…
    я в гуглі набирала «пологове відділення 3 комунальної мкл facebook» і воно було першим в пошуку)))

 • Ірина

  Дівчата, часто чую про лікаря жінку на Джамбула, яка є дуже побожною і що в неї добре родити. Хто знає як її звати?

 • Катя

  Доброго дня! Мені порадили Бонцаревську О. Г на Мєчникова та Козицьку В.Г на Джамбули, в кого краще народжувати, скільки вони беруть, підкажіть будь-ласка. Народжую перший раз і трохи переживаю. Дякую.

 • Оля

  я в гуглі набирала «пологове відділення 3 комунальної мкл facebook» і воно було першим в пошуку)))

 • Анна

  Привіт усім! В мене 36 тиж., перші пологи, сідничне передлежання дитини…так страшно. Родитиму в Кунинець Г.Я. Що можете сказати про неї?

  • наталя

   Анна,як пройшли роди? ви родили в кунинець?

 • Іра

  добрий вечір.які відгуки про Рудин.напишіть хто в неї родив?????

 • Оля

  Добрий вечір!!збираюсь цей коментарій написати вже цілий рік!!родила рік тому!в найкращої лікарки Львова Гани Дмитрівни Гресик!!це людина справжній професіонал в свої сфері роботи !!я просто в захваті від неї!!Рекомендую Всім!!Мені просто пощастило що я зустрілася з цією людиною!!!це мої перші пологи наступні тільки у неі!!

 • Марія

  Скажіть, будь ласка, хто чув щось або родив у Лисого М.П. Мені родити у кінці червня і моя лікар-гінеколог мені радить родити на Джамбула у Лисого М.П. Не знаю чого чекати і чи справді варто до нього звернутися. Чекаю відгуків!!!

 • Галина

  Дівчата хто народжував в Скибак вона хороший лікар.

  • Ирина

   Я рожала у Скибак.И еще раз собираюсь в октябре.Она не сюсюкается,строгая и сдержанная и акушерка с няней у неё отличные.

 • Богдана

  Привіт дівчата!Хто знає щось про лікаря Лабіньку на Джамбула?

  • наталя

   дуже добра лікарка.Я родила в неї 2 дітей.

 • Ліля

  Середа М.М це нелікарка а хижий звір вона на родах знущається б’є це така сука якщо хочете на родах бути побиті і без підтримки то йдіть до неї пє і куре під чае родів це був жах як я родила в неї.

 • Галина

  дівчата хто має номер Кунинець Галини Ярославівноі напишіть будьласа

 • Іра

  Я народжувала у Рудик С.М.Задоволена.Пиємний лікар.

 • Оксана

  я народжувала в Колодій. Дуже приємна і добра. Відійшли води вночі, але до родів не була зовсім готова. Каже шо мусим спробувати самі бо шкода кесерити, але довго не будем мучити якшо не виходить, бо дитинка то головне. Слава Богу організм відкликався на капельницю і я народила. За гроші ні слова. Сама віддячила скільки могла. І після родів кожен день заходила. Хороший лікар.

 • Наталія

  Народжувала у Колодій О.І (кесерево) лікарка чудова,уважна,спеціаліст своєї справи. За гроші ні до пологів ні після нічого не говорила сама дала скільки вважала за потрібне. Заходила цікавилась як самопочуття. Рекомендую Всім.

 • Елена

  Девочки у меня 37нед. первые роди!Очень страшно,подскажыте к кому лучче подойти на Джамбулы ????К Данкову или Кунинець или Колодий?? И сложно ли договариватся,(дорого?)???

  • наталя

   Елена, с кем вы всетаки договорились? если вы родили, то как прошли роды?

 • Галина

  Доброго Дня,Дівчата на середину червня у мене пологи, ще не домовлялась, але хочу звертатись до Островського Л.З. на Джамбула, мені його порадила подруга, на форумах ніби немає про нього поганих відгуків, єдине,що трохи мене лякає так це те, що він досить молодий, можливо у нього недостатньо досвіду. Що ви мені порадите, хто у нього народжував???

 • Ірина

  На рахунок Островського- таке враження в нього в червні ажіотаж…. сьогодні була в нього другий раз, в приймальній з вагітних черга вишукувалась…справді молодий але родила подруга в нього.. розказувала що крім неї ще 2 дівчини родили одночасно..досвіду думаю не бракне.. В подружки тільки добрі відгуки…

  • Уляна

   доброго дня
   напишіть, будь ласка,номер телефону Островського
   хотіла родити в Данкова але він якраз буде у відпустці

   • Наталя

    Доброго дня!
    Я сама збираюся народжувати в Любомира Збігнієвича.
    Його номер телефону – 0679412886.

 • оля

  Дівчатка поділіться враженнями про лікарку Рудик Світлану Миколаївну???дякую!

 • Наталія

  Маю родити в липні. Мені порадили звернутись до Оксани Ярославівни, на Джамбули. Поділіться будь-ласка відгуками про неї. І яка зараз варість проведених пологів? Дякую!

  • Лілія

   Народжувала в Оксани Ярославівни в лютому, попередньо не домовлялась, бо мала народжувати знову в Данкова,але він пішов у відпустку, і нікому мене не передавав, тільки сказав як почнуться перейми приїхати в лікарню і покликати відповідального зміни, мені попала Лабінська. Дуже сподобалась, правда роди тривали 30хв.Віддячилась на третій день, чоловік дав 50 євро(тоді приблизно 1300грн)Кума народжувала в неї в січні , тяжкі роди, був консіліум заплатила 2500грн. Лікарка не вимагає і не каже, в даний час вважаю шо цього достатньо :)

 • Наталі

  Дівчата хто знає номер мобільного або робочого Чередніченко Н.М.? Народжувала в неї 9 років тому, дуже хороший спеціаліст, при тому що роди в мене були складні все пройшло добре завдяки їй.A зараз дуже треба консультація сестрі, тому буду дуже вдячна за інформацію.

 • Руслана:-)

  Привіт.Хто народжував в Кунинець Г.Я ? Що можете про неіі сказти скільки бере?

 • Іра

  Доброго дня!!! Підкажіть в скільки зараз обходиться кесарське в Островського?

 • Маряна

  Дівчата порадьте хорошого лікаря. Чула про Данкова. Хто що може про нього сказати?

 • Тетяна

  Привіт.Хто шось чув про Каліна Ігора Сергійовича?

  • Пата

   13 років тому народжувала в Калініна. Лікар супер. Ось на кінець літа планую знову до нього йти народжувати.

 • Наталя

  Калінін Ігор Сергійович-чудовий лікар, спокійний, виважений, уважний, впевнений у тому, що робить.Народжувала у нього два рази.Моі дівчатка здорові, а я щаслива.Щиро дякую лікареві за це!

 • Катя

  Привіт. Вагаюся між двома лікарями Шнира Надія Іванівна та Рібун Тетяна Миколаївна. Може хтось в них народжував. А то сьомий місяць і потрібно з кимось домовится.

  • Наталя

   Привіт,Катя. В кого саме Ви родили? Я хочу в Рібун родити, але зовсім нічого про неї не знаю, можливо саме в неї у Вас проходили пологи? Дякую

 • ОлЕна

  Дівчатка, хто знає скільки зараз коштує заплановане кесарське???

 • Оленка

  Привіт! Будь ласка, хто цього року народжував у Калініна, напишіть, чи він сам говорить за оплату чи на власний розсуд можна розрахуватись. І якщо сам говорить, то який діапазон тої оплати. І на рахунок кесаревого скільки він бере. Дякую!!!!!

 • Соломія

  Привіт, чи знає хтось коли йдуть у відпустку Данков/Островський/Гурський? Дякую!

 • Уляна

  Данков вже у відпустці, виходить 07.09.2015

  • катя

   Навіщо писати те, що не знаєш????!!! Він вийшов на роботу 7.08. Через той дурний допис мусила з іншим лікарем домовлятись, бо думала, що данков таки аж у вересні виходить з відпустки!

 • Ірина

  24.06.2015р. народжувала на Джамбула…..Немає слів, післяпологові палати жахливі, з грибком….і цим дихаємо ми і наші новонароджені дітки, води гарячої практично немає. Це були мої треті пологи, тому маю з чим порівняти….Старшого сина народжувала на Джамбула 13 років тому, чесно кажучи з тих пір мало що змінилось(( середню доньку народжувала на Мечнікова 8 років тому, умови перебування прекрасні…і наймолодшу донечку змушена була народжувати на Джамбула, так як Мечнікова була закрита на промивку…. На початку червня відкрили Джамбули після мийки …ПИТАННЯ: ЧИМ ЗАЙМАВСЯ ПЕРСОНАЛ І ЩО ВОНИ МИЛИ, ЯКЩО ПАЛАТИ З ГРИБКОМ????

 • Ірина

  Дівчата, підкажіть, будь-ласка, до кого краще звернутись на Джамбула: Колодій О.І. чи Халіна Н.Ю. (вибрала їх двох, перечитавши безліч коментарів в Інтернеті)?
  Це другі (сподіваюсь природні) пологи, перші були на Батальній. На Джамбула нікого з лікарів не знаю. Багато позитиву читала про Данкова, але, як я розумію, він наперед кладе в патологію (з 38 тижня) і не завжди може бути присутнім. Хочеться когось надійного, в міру чуйного, але і професіонала, що позитивно б ставився до партнерських пологів. І відразу, якщо можна, напишіть телефон Халіної Н.Ю.

  • Анжела

   Доброго дня! А чому Данков кладе в патологію з 38 тижня? Моя подруга в нього народжувала і мені порадила…а тепер я почитала відгуки і сумніваюсь.

 • Оксана

  Привіт!
  Дівчата підкажіть, будь-ласка, хто як домовлявся про роди? По відгуках обрала таких лікарів:
  Калінін Ігор Сергійович;
  Улашин Олександр Борисович;
  Гурський Олег Романович;
  Островський Л.З.
  У когось можливо є їхні контакти напишіть, будь-ласка,буду дуже вдячна.

  • Наталія

   0970011686, 0937462613 Гурський

 • Христина

  0505044799-Калінін Ігор Сергійович

 • Оксана

  Дякую!

 • Юля

  Доброго дня, дівчатка, підскажіть будь ласка чи Данков вийшов з відпустки?) дякую

 • ГАЛИНА

  МОЯ НЕВІСТКА РОДИЛА МЕНІ ПРЕКРАСНУ ВНУЧКУ ВІКТОРІЮ! Я ЗА ЦЕ ДУЖЕ СИЛЬНО ДЯКУЮ НАДЗВИЧАЙНО ТАЛАНОВИТОМУ ЧУЙНОМУ,МУДРОМУ, НАЙ НАЙ КРАЩОМУ ДОКТОРОВІ ОЛЕГУ ГУРСЬКОМУ! ЦЕ ЛІКАР ЯКОМУ БОГ ДАВ ТАЛАНТ, ДОБРО, МУДРІСТЬ І ДОБРОТУ ДУШЕВНУ! ДАЙ ВАМ БОЖЕ ЗДОРОВЯ МІЦНОГО ВІКУ ДОВГОГО НЕБА БЕЗХМАРНОГО ТА ЖИТТЯ ГАРНОГО! З ПОВАГОЮ ГАЛИНА МАРТИН!

 • наталя

  Всім привіт) я народжувала в кінці 2014 року в Кунинець Г.Я. Вибрала її так як не знала до кого йти..а в неї народжувала моя подруга трошки швидше. Роди були важкі .. багато внутрішніх і зовнішних розривів. Таз дуже вузький.День перед тим лікар сказала випити касторку(простимулювала мене) і нанаступний день я народила. Лікарем зовсім не задоволена. Відношення ніяке. Ціну сказала ще в родзалі. Приходила до мене лише раз на день.Маю скоро знов народжувати.. але до неї точно не піду. Ні моїй подрузі ні мені ні дівчатам по палаті які бачили її відношення до мене не сподобалась вона.

 • Богдана

  В квітні 2015 року народжувала в Чередніченко Н. М. ДУЖЕ задоволена і всім раджу!!! Відповідальна, приїхала вночі на роди, знає свою справу, нічого лишнього не радить. Коли лежала в патології то заходила кожного дня навіть в неділю і навіть тоді коли 1,5 доби була в лікарні та приймала роди в інших знайшла час заходити та запитувати про самопочуття… Лікар від Бога… Щиро їй вдячна за синочка.

 • Катя

  НЕ РАДЖЖУ Островського Л.З!!!Він мене тримав три доби з схватками що 10хв(в мене матка не відкривалась),а потім простимулював.Я плакала просила його,що мене болить,а він то спазмалгін нехай тобі вколять то ношпу і йди лягай спати.А коли я вже не йшла,а лізла по стіні в туалет,це побачила чергова медсестра і заставила його ще раз мене оглянути,аж тоді він мене взяв родзал.Хамив як мені так і чоловікові під час родів,а коли перевели мене в палату то прийшов один раз(напевно по гроші)і все.Я чекала,щоб мене чим пошвидше виписали щоб не бачити його морди!Коли я приїхала додому то через тиждень в мене почалась температура від 37 до 40,і трималась місяць,як виявилось він погано мене почистив.Одним словом обходьте його десятою дорогою!

 • Оксана

  Дівчата Гурський вимагає гроші в жінок навіть якщо вони більше не мають,сам дзвонить і каже що він чекає щоб додати ще!

  • Оля

   що ви наговорюєте, ніколи не повірю в таку відверту брехню!!!

   • Оксана

    Як я можу наговорювати,якщо це трапилось зі мною місяць тому.Такого я не бачила і не чула ніде,а сусідки по палаті взагалі були шоковані як він до мене дзвонив і питав чи йому ще довго чекати!

    • Галя

     Оксана не говорять дурниці!!!