роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Львів, пологовий будинок на Батальній (Дж. Вашингтона)

Отзыв добавил(а): Марія
Отзыв:

Народжувала у 2008 році, пологовий будинок на Батальній Львів, чи як його ще називають Львівський державний обласний принатальний центр (Дж. Вашингтона).
Нам Батальну порадив мій брат – лікар, так що це, я думаю, говорить саме про себе. Умови найкращі у Львові – де ви ще знайдете душ і туалет в палаті? Гаряча вода була тільки зранку до 14-00, але електрочайник вирішує це питання. Стосовно сімейних родів – проблем абсолютно нема, чоловіку потрібно здати аналіз на стафілокок в жіночій консільтації – і приходьте. Теоретично, сімейні роди безкоштовні, практично – нас попросили заплатити за сімейні роди 100 грн в касу роддому, на розвиток. Самі роди вартували 300 у.о. (через те що схватки тривали 6 годин, а фактично народили за 15 хв. на столі – легкі роди, + без стимуляції). Пологовий будинок на Батальній мені сподобався.

Ціни на 2008 рік: лікар – 300-500 у.о. (в залежності від складності полог); акушер – 150 грн; санітарка – 30 грн; медсестри (догляд за дитиною) – 5-10 грн за раз; педіатр (при виписці) – 200 грн; в касу за сімейні роди – 100 грн.
Мабудь зараз ціни в пологовому будинку на Батальній змінилися, але умови мабудь як і були.

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Да, но меня всё устраивает.
Рекомендация к посещению и оценка: Пологовий будинок на Батальній Львів – раджу, гарні умови, але то було у 2008 році, може дещо змінилося. Хто там недавно народжував, поділіться інформацією. Думаємо другу дитину народжувати і хотілося б дізнатися що змінилося.

Львів Пологовий будинок на Батальній відгуки. Львів, пологовий будинок на Дж. Вашингтона відгуки чи Львівський державний обласний принатальний центр. Пологові будинки Львова відгуки.

Пологовий будинок на Батальній відгуки Львівський державний обласний принатальний центр

Так просто получилося. Моя лікар, ще одне «світило» медінституту на роди приїхати відмовилась. На той час був каратнин по грипу, багато лікарів було на лікарняному. Спочатку я попала до мужчини(прізвище не пам»ятаю), потім він передав мене до Кузьо. Чомусь в той час про саме гірше не думалося. А сталося якраз те гірше. Вона сама після родів не поняла як таке могло статися, сильно вибачалася, що не винна, треба було тебе дитинко кисарити і т.д. А саме гірше в тій ситуації, що дитина з проблемами на все життя. Я рахую, що в деякій мірі халатність лікарів і їх безвідповідальність приводить до поганих наслідків. А вини жінок в таких випадках немає. І не потрібно з таким сарказмом говорити, що то не в туалет сходити. Ви така сама жінка як і я і не легко там нікому. Я бажаю нікому не переживати такого жахіття, яке пережила я під час родів і після родів. А на рахунок грошей : вона бачила, що дитина народилася в дуже тяжкому стані, дихала через раз, не плакала, вся в гематомах, то вона сказала, що треба розрахуватися з нею, медсестрами, педіатром. Вони не винні, що така дитина народилася. Я рахую, що то не по людськи, а по свинськи. Але вони там всі дувляться лиш би вирвати і то побільше. Бог їм суддя. Тому читайте про пологовий будинок на Батальній Львів чи Львівський державний обласний принатальний центр та робіть висновки, а також читайте про Пологові будинки Львова відгуки.

Львів Пологовий будинок на Батальній відгуки, пологовий будинок на Дж. Вашингтона

родила на Рапопорта в Данкова, по-моєму він заввідділенням, приймав роди добре, але є одне але… якщо ти хочеш, щоб лікар сидів біля тебе від початку приїзду в роддом і до кінця родів, то треба шукати когось іншого, знаю там є хороша лікарка, називається Наталя, прізвища не памятаю. Бо Данков приймає дуже добре, я родила без жодного розриву, прости сидіти біля він буде тільки в родзалі, а так під час процесу схваток ні ))) Роддом хороший, просто з душем проблеми, але кажуть. що там у Львові найкращі лікар живу в районі Південного, такщо недалеко малечі вже 1 рік і майже 4 місяці. Львів Пологовий будинок на Батальній (Львівський державний обласний принатальний центр) не поганий пологовий будинок Львова.

Пологовий будинок на Батальній Львів Львівський державний обласний принатальний центр

А сеть ли кто рожавший на Батальной? У меня 31 неделька, пора бы уже определяться..Подруга в прошлом году рожала на Мечникова, тоже у какой-то зав.отделения (фамилии не знаю, подруга приедет с моря через неделю – уточню), вроде довольна осталась. Но , моя мама меня почти убедила, что на БАтальной и врачи, и аппаратура лучше. И, типа, лучше рожать у практикующего врача, а зав. отделения чаще просто врача подбирают , а сами роды не ведут.Я уж и не знаю как оно на самом деле Поделитесь впечатлениями про пологовий будинок на Батальній Львів (Львівський державний обласний принатальний центр). Пологові будинки Львова відгуки допоможуть майбутнім матусям.

148 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Львів, пологовий будинок на Батальній (Дж. Вашингтона)

 • Наталія

  ребенок два с половиной месяца попал в эту поликлинику на орліка ( привезла скорая )уже сутки назад, ужасно, никто ничего не делает! не могут поставить диагноз, врачей даже дежурных, целую ночь нету! просто кошмар, ребенку стало хуже намного чем было до того… это не врачи а ублюдки! что мне делать? помогите кто нибудь пожалуйста! самчук елизавета олеговна Добрий день Вам. Тільки сьогодні побачила вашу проблему, можливо вже неактуально, можу порадити найкращого педіатра та найкращу лікарню у Львові. Я з дитиною попала на Орлика коли малій було 3 тижні. І якщо б вчасно не одумалась звідти просто втекти втратила б дитину. Зараз малій 7 років. Тел. 0972732123

  • Наталя

   Доброго дня всім!!!!
   я народжувала на Батальній у червні 2013р.
   скажу Вам так…..це просто ЖАХХХ!!!!!!!настільки халатне відношення ….. гроші гроші гроші….а якшо не даєш зовсім інша розмова.
   мене мучили 24 год.схватки ужасні замість того щоб стимулювати мене кололи навпаки щоб схватки пройшли бо йшло до ночі , і ніхто не хотів вночі сидіти наді мною!!!зранку дальше схватки ужасні….нікому немає до мене діла!!!потім я вже в плачі попросила укол щоб зменшити болі то анастезіолог вколов таку дозу що мені просто відняло від грудей до коліна….і схватки йдуть а я просто нічого не відчуваю!!!!і тоді зранку коли дитинка ледве вже дихала…мене возезли кесерити.причому зробили не косметичний шов а так горизонтально.
   потім коли я заплатила недостатньо грошей , мене лишили в роддому на 10 суток…вигадуючи різні діагнози!!!!!відправили мене в одиночну палату….де немає ні туалету ні душу!!!!жара в палаті 35 градусів а лікарці просто в дупі шо я і дитина мучиться!!!!!!!!
   нікому не раджу….нікомуууу родити на батальній!!!!в палатах жахххх……як в комунальному гуртожитку!!!!!!!!
   виноватець того всього Кошова Ілона Михайлівна!!!!!!

   • Іра

    Наталя, незнаю що це ви пишете????….. я народжувала в Кошової Ілони. Вона просто чудова! Уважна, дуже обов’язкова і зовсім не хапуга…..Другого буду народжувати в неї.

   • Наталія

    І я в неї народжувала! Дуже навіть дуже нормальна лікар!!!!навіть не знаю як реагувати на ваш відгук((((

 • анна

  я попалв в роддом на батальную по скорой – начали подтекать воды на 28 неделе.привезли ночью.врачи были на оч сложной операции.посмотрели и оставили ночевать в родзале.ужас конечно,но с утра пришел зав отделением Игорь Ярославович и отправил лежать в патологию. пролежала 5 дней но потом по анализам пришлось рожать. я была в шоке о таких случаях раньше не слышала. рожала у него же – замечательный доктор!спасибо ему огромное, таких врачей наверное немного осталось. если б не он, не знаю чтоб было со мной и манюней (сейчас ей год и 10 мес).собрал целый консилиум,меня смотрели др врачи,рожала сама,ребенок вес 1 кг 200 грамм. сразу забрали в реанимацию. у меня без осложнениц, даже узи не делали после родов. деньги брать не хотел за роды.акушерка тож не взяла. медсестры хорошие все. палаты супер. душ и туалет в палате много значат.родзалы все новые. в общем, советую там рожать.

  • Ліна

   Я рада, що у Вас все добре! Але на рахунок умов і палат-ви не були під кайфом часом, , вибачте. Які умови, який євроремонт-грибки на стінах і цілорічні комари як коні, вікна без шумоізоляції зовсім, в душі все тече, бачки поломані.я лежала на підтримці 4 рази-це був жах.Після таких умов відпадає бажання народжувати вдруге. В роддомі трошечки краще але комарі які як звірі нападають на тебе і дитину це ….

 • Маряночка

  я народжувала 7 років на Батальній у лікаря Сасенюка Володимира Володимировича, дуже класний лікар, планую тепер знов до нього попасти

 • Наталочка

  рожала у врача леськив в 2012 году,кошмар…прямым текстом говорят о взятках. еще до родзала не дошла а уже требовали деньги. и в палате отвратительные условия. а в роддоме проходной двор кто хочет тот и заходит. да и в родзале сплошная антисанитария

 • Сью

  Всім успіхів у родах ) Скажіть мені , може хтось чув ,хто приймає роди після КР.Дужє треба , хочу знайти лікаря в якого є така практика. Якщо хтось зможе запитайтеся в свого лікаря. Дуже вам дякую.

 • Наталья

  Добрий день !!! Я рожала 31 декабря 2011 года .. привезли меня в 3:00 ночи схваток небило но води отходили .. рожала на батальной .. приняли меня прекрасно очень хорошие санитарки, акушери .. особая благодарность Нади акушера и п.Марии санитарки очень поддерживали и помогали .. Мне попался прекрасний врач которому за сина я буду благодарна до конца своих дней .. он врач от Бога .. Поврозник Владимир Владимирович .. если даст Бог еще одного ребенка то рожать буду только у него …

  • Маша

   а скільки бере за роди?

   • Зоряна

    Я родила в 2011 в жовтні в Поврозника В.В., ніколи в нього не родіть через нього помер мій хлопчик. Халатний, бездушний лікар. Моя лікарка не приїхала на роди, а він був черговий. Поставив стимуляцію попри те що я казала що в мене передлежання пуповини. Через стимуляцію розірвалась судина в пуповині, кровотеча, кесеревий розтин не з косметичним швом, дитина померла чараз 11 днів.А всю вагітнісь все було добре і зі мною і з дитиною, родила на 40 тижні хлопчика вагою 2900кг, 55 см.

 • Оленка

  Привіт усім! Я народжувала в вересні на Батальній. Домовлялася з лікарем Морозович, але за кілька днів до моїх пологів вона захворіла і «передала» мене своєму безпосередньому керівникові – завідувачу відділення Мацюрі Роману Ярославовичу. Я спочатку занервувала, бо не хотіла народжувати у «шишки» (по відгуках, такі лікарі лише грошей значно більше беруть, а ні до пологів ніякої уваги тобі не приділяють, ні під час самих пологів. І як лікарі дуже часто значно гірші ніж «пересічні». Але Романом Ярославовичем я дуже задоволена. Щодня приходив, перевіряв, питав про самопочуття. «Приставив» до мене свого ординатора, щоб той двічі на день слухав серцебиття дитини, супроводжував на УЗД… Коротше, надзвичайно уважно ставився. Навіть у неділю приїхав.Я думала, що ціну собі набиває, але заплатили йому всього 400 доларів (пологи природні, без ускладнень). Сам сказав, кому з лікарів ще скільки заплатити (400 грн акушерці, 400 – педіатру і ще по дрібному медсестрам). Після пологів теж спостерігав до самої виписки. Так що другу дитину теж в Мацюри буду народжувати. А пологовий на Батальній усім раджу. Звичайний, без модних наворотів і понтів, але чисті палати, годують тричі на день (звичайно, їжа примітивна, але їсти можна), вода гаряча, палати є і на двох, і на чотирьох (безкоштовні і ті, і інші), персонал уважний. І, головне, ніхто тобі в кишеню не заглядає, гроші не вимагає. Як сам даш – подякують, але тарифи, як кажуть на Мечнікова, ніхто не виставляє. Так що 2-є акушерське відділення на батальній раджу всім.

  • Анна

   Оленка,я в 2007 году рожала у Морозович Олени Миколаївни,могу сказать,что Вам крупно повезло,что она заболела.Это человек нулевых моральных принципов,минимально заинтересованый выполнением своего врачебного долга,но максимально сконцентрированый на денежное вознаграждение.Из-за этой твари я боюсь рожать второй раз,хотя уже прошло 7,5 лет.

  • Анна

   Морозович не то,что диктует тариф,она пересчитывает деньги и если мало КРИКОМ обьясняет,(цитирую)что этого мало,и что она не получает 10 000 дол.,чтоб по ночам тут к нам приезжать…При этом не спросив,сколько получаю я…Рожала в выходные 9 мая,поступила в сб,в вс утром родила-в среду выписали.Врача я видела 3 раза-при поступлении,на родах,на выписке.Отношение безразличное,при схватках говоря что очень больно,в ответ постоянно слышала:это только цветочки!сейчас будет ещё хуже!Наложив швы,перетянула их,и я 4 дн ходила как утка,не могла даже поднятся на ступеньку.На протяжении 3 дн ко мне никто не приходил и не смотрел на швы!!!!!Все праздновали.Я их обрабатывала САМА!перекисью и зелёнкой с помощью зеркала.Боль от перетянутых швов трудно описать словами,я выпила 2 пач анальгина=(это всё самолечение).Палата без ремонта,двери с поломаной ручкой не закрываются,вода по времени,только кипяток!!!,окна не открываются.Все начиная с санитарок,медсёстры,педиатр Опрышко Богдана Степанивна заглядывают в карман.Последняя псевдоинтелигентка тоже называет цену в лоб.А Морозович предупреждает:чем быстрее расчитаешся с Опрышко,тем быстрее выпишут.Я плакала каждый день и молилась,чтоб побыстрее выписали.Послеродовая депрессия длилась ещё пол года.Коротко о моих родах и 5 дневном пребывании в роддоме:АД.

 • Оксана

  На Батальній народжувала моя рідна сестра. Роди були важкі та передчасні, тому відразу повезли туди. Приймало 2 бригади лікарів,дитину тягнули щипцями. Звісно в даній ситуації за гроші мова не йшла- готові були заплатили скільки завгодно і негайно. Дитині зарас 4 роки- відстає в розвитку і має серйозні відхилення. Не буду звинувачувати лікарів, бо я не компетентна. Можливо вони змушені були виходячи з ситуації приймати певні рішення, а можливо саме вони скалічили дитину, проте вже нічого не зміниш.
  А пишу я по-іншій причині- те що я бачила на Батальній власними очима.С сестрою в палаті лежала молода мама з села Турки, котра народила дівчинку. Вона не мала ні грошей на роди, ні копійки з собою.В неї піднялась температура до 39 гр проте нікого це не хвилювало. Поки моя мама не підняла страшний скандал і не підняла всіх на ноги, доти до неї жоден лікар чи санітарка в палату не заходили. Дитину її забрали відразу після родів, 4 дні не приносили. а потім перевели в іншу лікарню. Їй зробили чистку. виписали купу антибіотиків, проте ніхто не подумав, ЩО В НЕЇ НЕМАЄ НА ЛІКИ ГРОШЕЙ.Це дуже страшно. Звісно ми їй носили їсти, купили ліки, дали гроші, контролювали медперсонал. Лише через тиждень змогли приїхати її родичі, котрі не мали грошей навіть на доїзд до Львова і мали вирішувати що робити далі. Проте я все це БАЧИЛА! Відношення хамське, байдуже. Ті санітарки стрижуть там гроші щодня- невже не можна схаменутися…… Яке ж може бути відношення до нашої медицини? Ну є хороші лікарі на Батальній. І що? Коли в лікарні таке відбувається. Соромно просто.

 • олена

  привіт всім, мене цікавлять ціни на роди, кажуть на Батальній дорого?

 • Люба

  Планую в лютому народжувати. І тільки на Батальній. Я вже двох діток там народжувала в Прокопіва І.В. Нажаль не вийде третій раз до Прокопіва, бо він має путівку в санаторій – прихворів. Передає мене Мацюрі Р.Я. Розраховую за роди лікарю 300у.е. платити (якщо все пройде нормально)Знайома медсестра зорієнтувала, яка там працює. Акушерці – 300-400грн. Ну а решті персоналу..подивлюся по ситуації.

 • ЛЮДА

  Я ТАКОЖ НАРОДЖУВАЛА НА БАТАЛЬНІЙ ВСЕ СУПЕР. ДУЖЕ ХОРОШИЙ ЛІКАР СЕРЕДА М.М.ТА АКУШЕР НАТАЛОЧКА

 • ЛЮДА

  Мацюра візьме більше чим 300$, 400$ мінімум

 • Ирина

  Подруги мне посоветовали рожать в роддом батальной Львов. Схватки начались и мы поехали в роддом.После обследования и УЗИ меня положили в дородовую палату.На 4-й день начались роды, прошли без осложнений(СЛАВА БОГУ) у нас родился сынок. Принимал роды зав отделением патологии беременных Владимир Лех. Он человек очень ответственный, очень хороший специалист в своем деле. Огромное ему спасибо за внимание и поддержку до во время и после родов.
  Не понравилось то, что в душевой в палате вода холодная только.
  Деньги естесьна платили. Доктору-4000 грн,в аптеку-800, акушеру-500, анестезиологу – 1500.медсестре-300,педиатру-300.
  За 3 дня что лежала перед родами мне делали некоторые процедуры которые тоже не бесплатные.Например клизма-30 грн, УЗИ – 100 грн. Если выходишь в коридор и обращаешься к людям в халатах с какой нибудь просьбой- тебе вежливо и корректно дают понять, что любое их движение вы должны оплатить.Сутки прибывания в палате- 200грн. А вобщем всем довольна и счастлива. Роддом на Батальной рекомендую.

 • Ляна

  А я родила теж на батальній в 2011 і в 2012 році в суперової лікарки Леськів Віри Дмитрівни,ДУЖЕ УВАЖНА,СПОКІЙНА,І СУМИ ЗА РОДИ НЕНАЗИВАЄ СКІЛЬКИ МАЄШ СТІЛЬКИ ДАШ НЕМАЄШ ВВРОДИШ БЕЗ ГРОШЕЙ ОСЬ ЇЇ ВІДПОВІДЬ НА ПИТАННЯ СКІЛЬКИ РОДИ?Я ЩЕ ПОСЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ З НЕЮ ЗІЗВОНЮЮСЬ ЯКЩО МАЮ ЯКІСЬ ПИТАННЯ

  • Катя

   Ляна напишіть будь ласка номер телефону лікаря Леськів В.Д.

  • іра

   напишіть будь ласка телефон леськів л

  • іра

   напишіть будь ласка телефон леськів в.д. та гнатишак л.і.

  • Василина

   Доброго вам дня підкажіть будьласка Леськів Віри Дмитрівни номер телефону,тому що я загубила його,а мені скоро потрібно народжувати)))

 • Ксенія

  всім привіт! я родила в жовтні 2012 року через певні причини з моїм здоровям мені робили КР.Моїм лікарем був Потапов Ігор Андрійович лікар він геніальний! і відповідальний!кращого бути не може!! а от персонал-теж непоганий..кожній медсестрі потрібно щось дати..бо вони нав віть з місця просто так піднятись не можуть особливо мене обурив дитячий відділ.заввідділу Лариса..прізвища і імені не памятаю..це безвідповідальна жінка..яка халатно ставиться до своєї роботи…я її не бачила жодного разу..мені ніхто не сказав ,як доглядати за новонародженою дитиною…що робити з пупком…я їхала до дому з жахом..оскільки при виписці медсестра сказала дати їй 400 гривень!! я спитала:за що?? вона зовсім нічого не зробила..після операціх на другий день мене перевели в палату..і зразу ж дали дитинку..молоко ще не було..тільки молозиво..а перед тим я здала на кашу 150 гривень..я сказала,що в мене лише цілковита 500 вона хамським тоном к5рикнула..ідіть поміняйте!!(то як я ледво палату могла перейти….)дитина плакала цілий день..я просила погодувати його.бо він голодний і медсестра так і не пийшла!! на оброблення пупка -60 гр. і коли я була в дитячому відділі я побачила,що пупок всім діткам вони обробляють з однієї пляшечки!! коротше-не роддом а супер-маркет..не заплатиш не вийдеш..

  • Анна

   Полностью с Вами соглашусь,со мной та же история.Только счета предоставляют,а за что неизвестно.Охамели уже до ручки и никакой управы.

 • марія

  я родила на батальній в 2008-2013у році.роди приймала лікар Леськів В.Д.Пологи пройшли добре!лікар уважна та відповідальна! ставлення до мене було чудове.дитину принесли одразу та чоловіка пустили до мене без грошей!!за бажанням наніч маля забирали!грошей в мене невимагали!лікар тарифу немає.(маєш змогу подякуєш)персонал також поводив себе тактовно.І ГРОЩЕЙ НЕВИМАГАЛИ!!тепер про розцінки!!перші роди-200дол другі з ускладненям-350.акушер 400грн.лікар дит400грн.санітарка-50.палати в жахливому стані!особливо душ!але вода була завжди!!в тому числі і гаряча.дякую за здорових дітей та рекомендую Леськів в.д.як хорошого професіонала.

  • Євген

   Доброго дня!! напишить телефон Леськів В.Д. Бо загубився з телефоном.

 • Катя

  прочитала хороші коментарі про лікаря Леськів В.Д. чи може хтось допомогти з номером телефону

  • Ірина

   Доброго дня!Напишіть будь-ласка номер телефону Леськів В.Д.

 • Ольга

  Доброго дня! Планую родити на Ботальній в червні, підскажіть про лікаря Ковальчук І.

 • правда з життя

  Доброго вечора, шановні відвідувачі форуму, на даний момент знаходжуся на підтримці на батальній, і хочу вам розказати все як тут зараз є. може воно не все так погано, але до Європи нам як до .опи.
  В приймальній відношення може бути, коли ти приїджаєш до тебе підходить лікар, можливо потрібно трішки почекати, але чергові лікарі уважні,залежно з чим ти поступаєш, вони тебе після огляду кладуть у відповідне відділення і призначають лікування, відповідні аналізи. На разі розкажу вам про палогію для вагітних. при здачі крові, медсестри кажуть здати 30 грн на вату(з якої вам можливо знадобиться до 4 гр), на спирт( теж саме, що і з ватою), шприц, мило і паперові рушники( а оце вже їхні забаганки; ні мила, ні тих рушників в них навіть не має, а руки перед уколом, або
  забором крові , вони миють просто у воді і витирають у звичайнісінький рушник). ці гроші не обов язково здавати, так як оцим всім забезпечує нас держава, взагалі то недержава, а ми самі, так як оплачуємо соц.страхування

 • Аня

  доброго вечора!! я цього тижня прийшла з цієї лікарні.Умови скажу вам не є погані, я говорю про друге акушерське відділення… на рахунок персоналу: прийняли мене відразу… почали заповнювати історію хвороби черговий лікарприйняв відразу, призначив всі аналізи обстеження призначив, лікаркм виявився Ладубовіч Тетяна Петрівна… ддуже за мене переживала, але після того як все мені призначила я ії не бачила 2 дні….і взалі ніхто не цікавився як би мною, а приходили медсестри колоти, всі призначення, але моя лікарка до мене зайшла в палату може три рази) за 4 дня) вона пішла у відпуск і мене взала Віра Петрівна Леськів теж дуже приємна хороша жіночка) привітна мила більше мною опікувалась ніж перша)… може мені не було приділено стільки уваги тому шо не заплатила??? чи може просто вона мені не потрібна була)) ні про Леськів скажу що вона мною оікувалась, а от Ладубович…вона навіть нен сказала шо в мене погані аналізи) дізналась віл Леськів)) от так якось… на рахунок медсестр всі там хороші і привітні, крім чорненької в очках))) Щодо кесерового розтину мені з Батальної радили Прокопєва, а з джомалунга Данькова

 • віка

  підкажіть будь ласка номер Леськів Віри Дмитрівни терміново потрібно!
  Дякую

 • Оленочка

  У 2011 році народжувала синочка у Леськів Віри Дмитрівни, лікар просто неперевершений, уважна, чуйна, дуже хороша людина. Ціни не називає, скільки взмозі віддячити без проблем. Віра Дмитрівна була від самого початку схваток і до завершення пологів, вдячна їй надзвичайно. Персонал по різному)))) як яка зміна…а так вцілому на тих пару днів може бути Пошукаю номер телефону то скину

 • Наталя

  Оленка, напишіть будь-ласка номер Леськів Віри Дмитрівни!!!Дякую!

 • овсяннікова

  Народжувала в квітні 2013 на Батальній. По рекомендація потрапила до Леха В.Л, дівчата я схиляю голову перед цією людиною!!! Пологи були важкі, потуги пропали, кісерити пізно була ймовірність тягнути дитину…Лех не допустив цього і ми розродились самі!!! Дитинка ттттт здорова!!! Лех приймав роли сам, акушерка збоку пріпьоку. Після родів догляд як за королевою, всі поважають його і бояться тому до його породіль відносяться гарно!!! Щодня приходив, дзвонив, присилав акушерок, дав хорошу палату..а ще вразило те що пишуть що він здирає багато грошей!!!! Фігня!!! За мої роди важкі з небещпекою для дитини він взяв 500. Це за 12 год пологів!!! Був поруч. Ще хочу відмітити, що на родах ввін зібраний, уважний..була страшна ситуація але він і виду не подав твльки бачила як піт з лоба стікає..тпк пепеживав.. але зберіг спокій і довів роботу до кінця.на рахунок інших лікарів не знаю бо родила тільки одну і в одного лікаря, проте я точно знаю що всіх решта діток буду родити в нього!!! Хоть живу в Києві вже. Він рятував мою дитинку!! Великий йому уклін.. він вартий всіх похвал. Ось така у мене склалась історія.

  • марія

   На жаль про Леха нічого хорошого сказати не можу, маєш гоші дадуть палату на трьох, не маєш будеш там де 11 жінок. У відділенні все платне, медсестри його страшенно бояться, не дай бог хтось не заплатить за звичайні речі. В мене відійшли роди на 25 тижні, він мені прямо сказав, що не хоче псувати статистику свого відділення тому мене переводить. Роди в мене приймав Ковальчук Ігор Ярославович. Йому завдячую тим, що пологи, хоч і важкі, а пройшли добре, На чернігівській були в прекрасних спеціалістів Децик Ольги Ярославівни і Солобай Зоряни Василівни, тепер моїм діткам 6 років, і ніколи не скажеш що родились вони з вагою 800 гр. Ще забула сказати про чудового лікаря в якого лежала на підтримці до 22 тижня Томича Миколу Васильовича, напевно, після того як я лежала у Томича відділенні де все чуйні і привітні, відділення патологіх Леха здається вязницею, про це говорять між собою навіть медперсонал і своїм Леха ніколи не радять

   • Іра

    Як я з вами згідна……пролежала 2 місяці в томича в відділені…..це просто курорт!!!! Як на підбір лікарі, всі уважні, людяні(він зібрав в себе в відділені дуже сильну команду професіоналів) і мушу сказати, що за 2 місяці від мене ніхто і нічого не вимагав і не видурював) відношення супер! Потім мене перевели до Леха…..і тут почався жаххххх!!! Якісь темні кімнати, невстигла поселитись, як вже попала в 100 грн. За якусь фігню типу бинт, зеленка ще щось там на відділ….короче бред!!! І всюди гроші гроші гроші….я так тікала з того відділення…..як обпечена…..аура, керівник, медсестри…..просто ніякі!

 • овсяннікова

  Доречі, він досі веде мене по генікології…ттт нарікань не маю!! Ювелір :) )) проблем немає після родових ттт..не зважаючи що важко пройшли! Ну я можу ще купу всього про нього написати, але часу не хватить:))) дівчатка, ретельно обирайте акушера бо від нього залежить ваше і дитини здоровячко:))) легких вам пологів!!!!!))))))

 • Галина

  Народжувала на Батальні також в Мацюри Я.Р. ціна за роди він не сказав. сказав вирішуйте самі після родів дали 400дол.родила 24год. другий давно вже покесарив би. він вичикав родила гарненьку доню 8 лютого 2013,

 • Сергей

  В большинстве случаев роды проходят нормально, мамы довольны, ребенок здоров а остальное никого не волнует. А вот когда сталкиваешся с непредвиденными обстоятельствами, вот тогда только вы увидите настоящее лицо врача. Эти ублюдки, а другими словами назвать их не могу, мало того, что скудны умом, знаниями и квалификацией, так еще и хватает наглости требовать за изуродованого ребенка денег, за силы которые они потратили при родах. Но при этих родах сами экономят на всем, и не нужно девочки рассказывать какие они молодцы. Слава Богу что у Вас все хорошо прошло. Объективное мнение не может основываться только на хороших отзывах. Большинство людей, которым эти уроды испортили жизнь, даже не будут искать эти отзывы, и мало кто из них захочет что-то писать здесь, и стоит об этом не забывать. О том что кто-то посоветовал, и кому как не ему знать об этом стоит доверять. Узнавайте, консультируйтесь, но помните о том, что эти люди клятву давали, а делают свою роботу только за деньги. Большинство несчастных случаев происходит именно из-за халатности врачей, большой плод, узкий таз, огромное количество медицинских показателей, все это игнорируется при родах. И так родит, все рожали чем она лучше, тем более когда у нее нет денег. Мы рожали не здесь, но там где мы рожали, была официальная плата в размере 2000 грн, а кому и сколько дать, решали сами. Редко сам врач принимает участие в родах, вся робота обычно лежит на акушерке, я нашу не забуду никогда, какая она была умничка. Платили мы только ей. Я был очень удивлен, так как эта девочка вся ходила в золоте, но была настолько отзывчивой и бескорыстной, что я не мог это оставить без внимания. А когда этот урод экономит на родах моей жены, роды проходят тяжело, он не хочет делать кесорево, так как она должна родить сама, ребенок рождается тяжелым, и он мне говорит что это не его виина, так мне хочется взять эту тварь за горло, оторвать его от земли и всю эту дурь из его башки выбить. У меня с ребенком слава Богу все хорошо, но очень Вас прошу не нахваливайте врачей только по тому что у вас прошло все хорошо, не взирая на опыт тех, для кого все прошло ужасно. фраза: «лично у меня все прошло отлично», ведет к утопии, а в худшем случае к травме а иногда и к смерти. Врач никогда низачто не отвечает, если ваш ребенок умрет при родах, и вы будете видеть это, врачу ничего не будет, такие случаи неоднократны. У нас образование медицинское отвратительно, все покупается и продается. Выпускаются чаще не специалисты а любители. Не нужно воодушевляться хорошими отзывами, есть целые конторы по 50-80 человек, которые пишут эти отзывы за деньги, я работаю в IT сфере и знаю о чем говорю. Так что хорошо думайте у кого рожать, но помните что врач ответстенности не несет, рожаете вы у акушерки, роль врача чаще всего посредственна, а главное! здоровых вам малышей! будьте счастливы и здоровы.

 • овсяннікова

  Сергей, где то я с вами согласна….всецелом доверять отзывам нельзя!!! Но если внушать такое недоверие к нашим врачам то вот это УТОПИЯ!!!! Конечно нельзя выбирать врача по форумах, ТОЛЬКО ЛИЧНОЕ ЗНАКОМСТВО…но есть женщины которые даже не знают у кого рожать и тут форум, отзывы где то помогают хотя бы фамилию врача узнать!
  Так сложные роды и у меня были, слава Богу у нас обошлось в моем случае благодаря врачу,что бы кто не говорил!!!! Я понимаю что ваш случай был другой и может менее успешный но это же опять случай на тисячу!!! Не сомневайтесь, что доктор,что принимал роды у вашей жены и ранее принимал роды и даже спасал жизни деткам и женщинам, а если нет, то почему вы его выбрали?? Это ваш выбор!! А врачам надо доверять и перед родами хорошо проверять. А если так всех врачей под однкэу гребенку то как же рожать??? Дома? Самой? Муж будет роды принимать…
  Девченки, вы и правда слепо не верьте чужим отщывам..прислушаться можно, но только личгое знакомство покажет, сможете ли вы довериться врачу или нет!!
  Удачки всем женщинам!!! Желаю что бы у всех все прошло ооочень успешно!!:))))

 • xxx

  Народжувала Я вересні 2013р. пологовий будинок на Батальні.За час перебування не дуже сподобалися умови. Ремонту нема комарі ужасні,цвіль ужасна.Щодо грошей. За всі медикаменти вимагали гроші, свого у них взагалі нічого не було,щоб поміряти темпер.термометера навіть не було.Складають список дають, йдеш в аптеку.Родила сама. В мене плід був великий 4.650. буду писати коротко.Лікар Петришин назвав ціну 2500,а після родів сказав оплатити суму, як важить ваша дитина 4.650 Народила сама все було добре, після пологів зробили обрізання пуповини, витяг. сороч. Лікар як шарпнув почалась кровотеча, він розгубив. незнав що робити. Як би не завідуючий мені би був кінець. Лікар ужасний за гроші він рідну матір продасть, це вже писали на одному сайті. Дорогі жінки, майбутні мами не раджу Вам лікаря Петришина Ю.М.

 • м.Хмельницький Оксана.

  Я хоч і не зі Львова , але позитивний коментар додати хочу. Звертаюся з подякою до Струк Світлани Михайлівни – зав. гінекологічним від. № 2 Львівського онкологічного лікувально – діагностичного центру, що по вул. Гашека, 2 а. У мене була дисплазія шийки матки 2; 3 та важкої ст. Мої безрезультатні відвідування наших приватних лікарів та онколікарні м. Хмельницького довели мене до відчаю, адже дисплазія переростає у рак, а я ще не народжувала. Безмежно вдячна за лікарський професіоналізм Світлані Михайлівні, за її допомогу у грудні 2012 р. Після діатермоконізації все гарно зажило і у жовтні 2013 р. я народила здорову дівчинку самостійно. Світлана Михайлівна чудова людина та лікар, приємна у спілкуванні. Молодчина! Побільше б таких лікарів. Раджу.

 • Анюта

  Привіт ! Дівчата дуже потрібен номер телефону до Леськів Віри Дмитрівни. Будь-ласка допоможіть!

 • Lorapost

  Народжувала на Батальній в квітні 2013 р. Лікар Потапов Ігор Андрійович. Надійний, не хабарник,не встановлює жодних тарифів. Ходили слухи про нього, що він полюбляє кесарити. Це неправда. Саме він бере найбільш «важкі випадки». Персонал його боїться, аналізи робляться миттєво, до роботи відноситься скурпульозно. І саме основне-(можливо хтось усміхнеться)-він добрий. Вагітні жінки мене зрозуміють.
  Післяпологове відділеня- без коментарів. Так як я вперше стала мамою – то мені було дуже важко. Добитись щось від когось було дуже складно, не дивлячись на купу так званого «медперсоналу».
  І наостанок не раджу народжувати у Грицишин Руслана Мироновича в медінституті. Рідкісна скотина, котра вже давно втратила совість. ГРОШІ- ось кредо цієї особи,результатом роботи котрої можуть стати довгі роки ходіння з дитиною по психоневропатологах, які всі в один голос будуть заявляти, що Ваша дитина така внаслідок ускладення при родах. Халатне відношення до здоров*я вагітної та дитини, тобто відношення він взагалі ніякого до Вас не має. Лише гроші. Втікайте поки не пізно.

 • Ксенія

  В 2010 р.

 • Ксюшенька;-)

  Доброго дня всім читачам!!!Це було осінню 2010року.
  Прочитавши всі коментарі,я розкажу вам свою історію.
  Перша вагітність в мене була чудова,через три роки завагітніла вдруге і тут все і. почалось…загроза…загроза..лежала два рази на підтримці.
  Коли вже був термін 31-32 тижні ,то я потрапила в районну лікарню з відшаруванням плаценти, мене тиждень прокапали , все заспокоїлось,аж тут починають відходити води і мене відправили на Львів…..
  Це було в неділю на вечір коли мене швидкою привезли з району в перенатальний центр що на вул.БАТАЛЬНІЙ.Чергував лікар Маркевич.Оглянув мене, я почала розпитувати, що далі буде ?Він так на мене подивився грізно і відповідає(цитую):»А ЩО ДАЛІ?ДАЛІ ГОТУЙТЕ БАГАТО ГРОШЕЙ І ТЕРПІННЯ..» потім мене поселили в палату.На ранок в понеділок був обхід лікарів по палатах.І один з лікарів сів біля мене і все докладно по порядку починає розпитувати.Мені настільки було приємно,….що є ТАКІ лікарі.Я лежала в ліжку,лікарі вийшли з палати, а мене як би хтось там штовхав ззаді….іди…іди
  Я скоренько виходжу з палати на коридор і наздоганяю лікаря і стараюсь прочитати на бірці як звернутися до нього….на ходу читаю ОРЕСТ ЄВГЕНОВИЧ ОШУРКЕВИЧ(кандидат медичних наук.це я вже пізніше на другий день дочитала ).і питаю його :я хочу щоб ви мене вели, а він незадумуючись сказав добре.Як тільки він взявся за мої справи , так зразу медсестри аналіз взяли , температ.міряли.на УЗД відправив.кожні 2-3 год.слухали серцебиття дитинки.тиск міряли.У вівторок він почав стимулювати роди,нічого не виходило , я привикала до крапельниці а перейми не посилювались.Спробували на другий день(бо позволяли аналізи),це саме.Лікар старався як говорив. : зберегти мене і дитину (бо перші роди були природні)щоб не кесерити, але мій організм не реагував на крапельницю.тож на третій день мене все- таки прокесерили.Було дуже мені страшно, але тут нічого вже вдіяти не можна було.
  Орест Євгенович мене заспокоював ,він настільки до мене ставився уважно, відповідально, ввесь час заходив в палату.Бувало дівчата в палаті говорили: ніфіга собі в тебе лікар класний!!!! І це саме ТАК!!!!Після родів минуло вже 3 роки, а в мене і до тепер залишились приємні враження від лікаря, бо він не просто лікар, а лікар від Бога.Він врівноважений, уважний , відповідальний лікар.Після кесарського мене пролікував і ніяких ускладнень небуло, шовчик акуратно зашив, ще пару років і взагалі не буде замітно.
  А саме головне- це наша дитинка, яка щиро дякуючи Оресту Євгеновичу, (бо якби не він , то незнаю чим би все скінчилось)та Децик Ользі Ярославівні, що працює на вул.Чернігівській(завід.для недоношених)виросла повноцінна.Ви не повірите до Трьох місяців дитина набрала майже норму ваги, як звичайні діти( народився 1 кг.700гр.)почав ходити у 10,5 міс.
  Тож якщо буде так, що я ще завагітнію втретє, то тільки до Ошуркевича.

 • Зоряна

  Народжувала на Батальній у листопаді 2011 року. Лікаря довго шукала,та з першого знайомства сподобався лікар Ошуркевич Орест Євгенович – фаховий спеціаліст, я дуже задоволена. Ставлення добре, правда лікар дуже строгий, все як каже так і має бути, професіонал. Донечка у мене народилася здорова і красива, за роботу яку провів лікар велике спасибі.Тож за братиком обовязково прийдемо народжувати до Ореста Євгеновича Ошуркевича.

 • Екатерина

  Всем добрый день.Хочу поделиться своим опытом,т.к.еще полтора года назад меня так же как и читателей этого форума интересовал вопрос кому же доверить наше с малышом здоровье и жизнь!Рожать я пошла по совету своего гинеколога(Огородник Ю.Ю.) к Кошевой Илоне Михайловне на Батальной.Ходить к ней начала с 30 недели и через 2-3 недели.Во время приема она делала все тоже что и в женсокй консультации(кроме анализов))),хочу заметить что каждый раз делала мне бесплатно КТГ(хотя в поликлинике за это удовольствие я платила по 40 грн).
  Когда приехали на роды оказалось что у нее выходной.Дежурного нам с мужем пришлось ждать не меньше часа,т.к.он должен был меня посмотреть и сказать ей ехать или еще нет.После его звонка Илона Михайловна уже через 20 мин была у меня в род зале.На родах муж был со мной и это действительно не проблема,а вот по поводу благотворительного взноса(о кот.пишет в своем комментарии Мария)я уже,честно говоря, и не помню.Все прошло отлично,без стимуляции.Отношение порадовало,никто не кричал,но и сопли распустить не дали.
  Теперь о финансовой стороне.Сколько давать мы не знали,т.к. ни при знакомстве,ни после родов,ни уже в палате заходя поинтересоваться моим самочувствием Кошевая ни обмолвилась ни о деньгах, ни о их сумме ни словом.И никто из персонала кстати тоже не просил денег(разве тетенька что клизму ставила-5грн).Но начитавшись форумов наша благодарность составила: акушерке-200грн,санитарке-50грн,неонатологу-300грн(начиталась страшных историй что если мало дашь,то припишут болячку и будешь в больнице сидеть.Но соседка по палате дала 200грн и ее выписали в тот же день что и меня,а рожали в один день).Врачу отдали конверт-300$ уже когда муж приехал меня забирать.Со вторым пойдем к ней) Из минусов:все это происходило в июле 2012года и в палате было нестерпимо жарко,так что когда нас выписали мы с малышкой вздохнули с облегчением)))Здоровья вам и вашим пока еще пузожителям))

 • Оля

  Я народжувала на Батальній в лютому 2012р. Роди у мене приймав Петришин Ю.М.Надзвичайно задоволена відношенням лікаря і медперсоналу! Умови навіть доить пристойні, в палатах тепло, гаряча вода практично завжди була! Медсестри завжд готові подивитися з дитиною, нагодують і переодягнуть. Особливо мене потішила дитячий лікар- відношення дуже людяне, ми навіть досі до неї звертаємося, хоча иночку скоро вже 2 роки буде. Раджу всім! А якщо завагітнію вдруге, то буду народжувати тільки на батальній!

 • Галина

  Я, потрапила на Батальну у паталогію вагітних у лютому 2013 у загальну палату про що не шкодую, бо не люблю сомотності, умови не екстра , але можливі персонал можливий, грошей ніхто не вимагав, а пролежала 2 тижні в паталогії, тиждень в акушерському відділені. Велике дякую ЛЕХНОВСЬКІЙ ТАМАРІ АНАТОЛІЇВНІ це лікар з великої букви, й материнським серцем, дай Боже їй здоров’я й терпіння! Проягом тих 3-х тижнів вона щодня заходила і цікавилась, як справи, настрій, тиск був постійно високий. На рахунок грошей сказала що даси то буде, а ще велике дякую лікарю неонатологу в родзалі Богдані Степанівні та палатній дитячій лікарці нажальне памятаю імені, старша жінка. Всіх своїх знайомих спроваджувала до Тамари Анатоліївни, всі були Задоволені!!!

  • Оля

   Добрий вечір! Напишіть, будь-ласка, номер телефону до Лехновської Тамари Анатолівни. Буду Вам безмежно вдячна.

   • Марія

    добрий вечір! якщо у когось є контакти Лехновської Тамари Анатоліївни дайте щоб звязатись,наперед дякую!

  • Надія

   Прошу дуже номер Тамари Лехновської!
   Ось мій:063 121 60 86
   Буду дуже вдячна

  • Настя

   Доброго дня, поділіться будь ласка номером телефону лікарки (Лехновська Т.)
   Мій номер 0631729518
   Дуже дякую!

 • оля

  Дівчатка,може хтось зіткався з проблемою аборт,я робила в Шлемкевич Артура Михайловича ,скажіть відгуки які про нього?

  • оля

   і мене дуже цікавлять відгуки про цього лікаря, хтось ще проходив в нього лікування?

   • Марта

    Я проходила в нього лікування можу сказати що він дуже-дуже хороший лікар, якому можна довіритися. Операції він робить дуже добре, перевірено на собі та на близьких.))))

   • Кристи

    Цей ликар збоченець..ликувала у нього неплиддя..а вин робив непристойни пропозиций до цього всього пробував доводитимене на крисли оглядовому до оргазму казав що це необхидно для ликування.ЗБОЧЕНЕЦЬ ШЛЕМКЕВИЧ А.М.!!!

    • Емілія

     Ще давніше натрапила на запитання про доктора Шлемкевича А. М. Але ніяк не доходили руки написати… А зараз відкрила сторінку і була шокована відгуком Кристи!
     Напишу про себе:
     Моя історія непроста – кілька років лікувалась у різних лікарів, була в різних діагностичних центрах – результат був, але не довготривалий, проблема залишалась невирішеною.
     Якось моя знайома порекомендувала лікаря Шлемкевича А. М. – каже що вилікувала в нього запальні процеси та успішно позбулась кисти на яєчнику – і то без жодних операцій.
     Перша моя зустріч склала позитивне враження – зрештою як і всі наступні.
     Він уважно вислухав мене, сказав, що постарається допомогти, але це потребуватиме часу. Призначив лікування + процедури. Ходила до нього довгий час – і результат не забарився – я зараз здорова, мене вже більше року нічого не турбує, я нарешті можу не боятись за свою репродуктивну систему та вільно вести сексуальне життя з моїм партнером.
     Всім можу його зарекомендувати! Артур Михайлович Шлемкевич працює на результат.
     Щодо відгуку попередниці – вирішила для цікавості перевірити – на що Артур Михайлович запропонував змінити лікаря. Крім того впродовж лікування багато спілкувалась з ним, ніяких непристойних пропозицій не було, він цікава особа і як мужчина може подобатись жінкам – не виключено, що попередній відгук – це наглий наклеп на лікаря, можливо внаслідок такої самої різкої відмови з його сторони щодо подібних пропозицій.

     • Артур

      Звичайно – це лікар сам про себе написав
      ДЕ Ж ЙОМУ ПЕРЕЖИТИ ТАКИЙ ПОЗОР

    • Марта

     Хочу пояснити для вас,що це за процедура така, значить у вас були там спайки, які утворюються після різних захворювань, і т.д.,через які можуть бути проблеми безпліддя щоб їх позбутись потрібно їх розмасажовувати, що він і робив вам. Треба було поцікавитись, що це така за процедура. Шлемкевич А. М. найкращий який у мене був,вилікував мене так, що інші гінекологи навіть не здогадувались, що в мене були якісь проблеми, а я вже народила дитину і дуже шкодую, що не звернулась до Шлемкевича відносно обліку та родів, а вирішила, що раз а мене перебіг вагітності чудовий, то можна піти десь ближче біля дому звичайно за липовими рекомендаціями знайомих, бо ті лікарі наробили мені величезних проблем з дитинкою, шнира з рапопорта, яку за весь час обліку цікавили тільки планові аналізи і нічого більше, Данков який халатно та некомпетентно віднісся до родів і покалічив мені дитину. Тепер плачу гіркими сльозами, що не пішла до п до Шлемкевича він би такого не допустив, бо дійсно він думає за жінку, яка прийшла до нього на лікування.

     • Артур

      аГА – шЛЕМКЕВИЧ ВСІХ ДОВОДЛИТЬ ДО ОРГАЗМУ НА КРІСЛІ

    • Юля

     вперше таке чую…хоча обстежуюсь в нього вже багато років…

  • Алла

   Можете дати номер Шлемкевича , будь- ласка.

 • Таня

  Мене цікавить лікар Пирогова Віра Іванівна дівчата підкажіть я з іншоі облаті після двох викиднів хочу в неі виношувати хто стикався з цим лікарем і як вам?

 • зоряна

  дівчатка хто родив в Марченко Надії Єліферівни,напишіть відгуки

 • Наталя

  Петришин Ю.М. дуже класний лікар.Відповідальний.Всім задоволена.

  • Артур

   вІДПОВІДАЛЬНИЙ – КОЛИ ДАДУТЬ ГРОШІ У ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ

 • Олена

  Привіт. Підкажіть, будь ласка як зараз умови на батальній? Маю народжувати через кілька місяців і цей роддом найближче. Відгуки дуже різні начиталась, а спитати немає в кого. Порадьте, будь ласка, хорошого лікаря.

  • світлана

   Олена в родомі зараз роблять ремонт за державний кошт відкриють не швидше за рік а то і два просто я була минулого тижня хотіла піти на консультацію до віри дмитрівни і мені так сказали

 • світлана

  Привіт усім я родила в жовтні 2011 року в леськів віри дмитрівни….лікар просто супер сиділа зі мною всі роди , так як я родила перший раз я толком нічого незнала і сильно переживала,а біля неї я почувалася спокійно і комфортно…хтось може подумати що я її вихваляю але це правда вона дійсно лікар від Бога….дощо теперішнього часу то хотіла піти на консультацію і неможу бо роддом закритий на невизначений час там з минулого року за державний кошт робиться ремонт, а ми всі прекрасно знаємо як зараз проводиться фінансування((( щодо оплати то я підтверджую що з мене ніхто нічого не вимагав я сама віддячувала ( правда дитячій лікарці 400 грв так і незнаю за що дала((?) Я вважаю що без нашого з вами рішенням ніхто з нас не зідре грошей , із мною в палаті лежала дівчина і взагалі лікарю не платили бо він до неї непідходив і нормально виписалась такщо не хочете не платять))) в попередніх коментарях читала що там писали що середа марія миронівна дуже хороша незнаю як до вас а до мене ставлення було просто жахливо, поки мама незаплатила то своєї сраки непіднесла в мене були проблеми із жовчю і я лежала на підтримці а вона протягом двох тижнів прийшла два рази це нормально? Зі мною лежали ще четверо дівчат троє з яких були у віри дмитрівни то вона до них кожен день приходила і слухала, питала як самопочуття тому я і вирішила в неї родити і непомилилася тож вирішуйте самі удачі і легких родів ))))

 • наталі

  напишіть хто знає номер до середи м.м. дуже потрібно!!!!!!!! щиро вдячна!!!!!!

 • Анна

  родила в зав. від. Ковальчук Ігор Ярославович,домовлялась завчасно,
  просто ЖАХХХХ!!!!!!!! схватки почались в неділю ввечері,вночі його викликали, приїхав злий як пес, відносився дуже погано, кричав, матюкався, зразу стимулював, так і сказав щоб ми тут з Вами довго не сиділи! коли народилась манюня, були тріщини, треба було зашивати, шив як не знати кого, нитка заплутувалсь, він тягнув зі всієї сили, я від болю кричала і викручувалась, після цього він почав тягнути за ноги і сказав думаєте мені приємно це робити, одним словом ЖАХ! потім до мене прийшла санітарка, і сказала бачите що з ним робиться, але через дня він прийшов за грошима, довольний, посміхався, коли я йому в кишеню поклала 300 доларів, то одняв мене і сказав ви знаєте з вами було так легко!!!!! раджу в Ковальчука Ігоря Ярославовича нікому не родити!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ірина

   Анна! Мене дивує Ваше ставлення: для чого Ви давали цій «тварині»(перепрошую, але по-іншому назвати такого лікаря не получається!) ГРОШІ ????? Треба було, щоб чоловік дав йому в рило, тоді наступного разу він би замислився: «А чи заслужив я ці гроші?» Самі ми їх навчили, а тепер страждаємо!!! Тільки якщо лікар викладався на всі 100% можна допускати якусь винагороду…Дівчата! Треба міняти цю систему!!!

 • Лика

  В этой больнице очень хороший врач Потапов Игорь Андреевич, очень внимательно относился, рожала у него двоих детей в 2010-2012, рекомендую!

  • Вера

   А я нікому не пораджу Потапова І.А. Народжувала в нього в грудні 2018р. Дотримали мене до 41 тиждень і 5 днів, бо перейми не починалися… а коли вже поклали в патологію, бо я стала менше чути рухів дитини, і зробили узд, то стало видно, що навколоплідних вод майже немає. В результаті в мене були пологи з ускладненням ( дистрес плоду і як результат гіпоксія), і після операції коли розраховувалися з лікарем, він скривився і сказав, що » могли би ще додати» -довелося ще 100 $ витягнути- тобто вийшло 400 $. І це той лікар, який нещодавно хотів бути завідуючим відділенням і говорив про боротьбу з хабарництвом!
   В пренатальному центрі не бояться нікого і нічого- одні гроші на меті- починаючи від лікаря і закінчуючи акушерками. Є звичайно і хороші люди, але, на жаль, їх мало.

 • Аня

  Дівчата хто знає чи приймає Лех Л.В. зараз роди, якщо приймає тоді де саме в якому роддомі??

 • Оля

  Грицишин Руслан Миронович (медунівер) – не людина, ніколи не звертайтесь до нього! Здирає гроші і може довести до калітства. Його не цікавить Ваш стан здоров»я, його цікавлять тільки гроші. Обманює заради своєї вигоди, і таким чином наживається

 • Юлія

  Мені 18 років і у мене була ерозія шийки матки. Я звернулась до Грицишина Руслана Мироновича. Він сказав що все дуже серйозно, треба робити біопсію, що це може бути рак. Зразу на першому прийомі хотів зробити біопсію і назвав велику суму. Також назвав велику суму за операцію, щоб видалити ерозію. Понарозказував мені який він геніальний лікар і що до нього звертаються жінки з-за кордону і платять йому за це великі гроші. Я погодилася спочатку тільки на аналіз цитології , взяла візитку і пішла. Після цього вирішила провіритися в Польщі, в Варшаві. Лікар сказав що це звичайна маленька ерозія, яка лікується звичайними ліками, що не потрібно робити ніякої біопсії і тимбільше операції щоб видаляти ту ерозію. Сказала що не може бути рак у такому ранньому віці, і лікара який понаговорював таке треба садити в тюрму за таке. Тому підтримую вище сказане про Грицишина Руслана Мироновича. Не довіряйте цій людині, для нього головне тільки гроші, а не ваше здоровя.

 • катерина

  добрий день.я народжувала в 2007 році.в Марії миронівни Середи.все йшло добре а ле в останні секунди зясувалось що дитина не пройде сама.викликали лікаря який наклав медичні щипці і врятував дитину.памятаю що невеликого зросту .не знаю імені і фамілії.знаю тільки що лише він умів працювати з щипцями.зарас планую другу дитину і хочу звернутись до нього.допоможіть взнати координати.дякую

 • Іра

  скажіть будь ласка чи Пірогова Віра Іванівна хороший лікар.

 • Юля

  насмішили мене про доведення лікарем до оргазму…про нього можу написати тільки хороші відгуки.Шлемкевич хороший лікар,раджу до нього звертатись,спокійний,врівноважений…має великий досвід спілкування з різними лікарями Львова,але поки кращого не знайшла..

 • Інна

  Добрий день? Дівчатка, підкажіть номер телефону до лікаря Ошуркевича Ореста Євгеновича. Сестра у нього народжувала, але у 2008 році і телефон не зберегла. Тепер порадила мені. Також чекаю відгуки від тих, хто народжував у нього. Дякую!!!

 • Софія

  Одного разу, 13 років тому, коли старшій донці було 5 вона впала з турніка і сильно вдарилась головою об камені… я – нерозумна мати – не викликала швидку, а, натомість схопила її за руку і щодуху помчала на швидку, на Топольну… черговий зробим знімок і, незважаючи на скарги дитини про нудоту та двоякість о очах відправив додому, примовляючи, що це – мала дитина, а вони лікують і консультують лише дорослих!!!!!!!!!!!!!!!! …. пройшло вже багато часу, минулого тижня вже з іншою донькою я бігла на швидку, на Топольну з надією, що мені допоможуть!!!!!!!!!!!!!! хірург, до якого звернулась – сказав :»вашій донці 14 – дитина, не маю права консультувати… йдіть до дитячого спеціаліста» я притиснула в кишені гроші-хабар, які готова була дати за, бодай, людську консультацію і … пішла геть!!! отож я хочу спитати «а де ж Ваша клятва Гіпократа?» що змінилось у нашому суспільстві за всі ці роки!!! Страшно жити у БАЙДУЖОМУ суспільстві!!! Будьмо …. дякую Богу за тих лікарів, що дійсно допомогли!

 • Юля

  Скільки ви платили,ті хто родили, Потапову І.А.

 • МАРІЯ

  ДОБРОГО ВЕЧОРА!ХТО РОБИВ БІОПСІЮ У ГРИЦИШИНА Р.М. В МЕД.ІНСТИТУТІ ЗА ОСТАННІ МІСЯЦІ??ЩО ТАК ДІЙСНО СТРАШНО ЯК ОПИСУЄТЕ ЗДИРАЄ ГРОШІ І ДО КАЛЦТВА ДО ВОДИТЬ?

  • марія

   В принципі процедура біопсії сама по собі не надто приємна, але нічого спільного з каліцтвом немає

 • Олена

  Дівчата, хто знає чи приймає роди Лех зараз і де? Дякую

 • В.

  Леськів Віра Дмитрівна
  НЕгативний відгук !!!
  через 3 роки виявилося на огляді у гінеколога що НЕ зашила шийку матки !
  хоча своїх $100+$200 взяла без проблем. Правда на той час у нац валюті.
  Терба зайти показати результат «бездіяльності» і затребувати назад бабло.
  Активно посприяю.

 • Лариса

  Девочки, помогите, пожалуйста! Я переехала не так давно и проживаю в Самборе! Мне сказали делать гистероскопию (диагноз: полип эндометрия), но на месте я ее делать боюсь (хотя доктор очень хороший), но условия тут мягко сказать никакие…Где во Львове можно это сделать по разумной цене (какая стоимость с наркозом) и как это вообще проходит! Заранее спасибо!

  • Надія

   У Госпіталі воєнному.
   А також у лікарні Шептицьких-то Львів.

 • Алла

  Підкажіть будь ласка у кого можна зробити аборт , дуже треба.

 • Марія

  Народжувала в Олени Миколаївни Морозович на Мечнікова. Дуже уважний грамотний відповідальний лікар. Звернусь до неї ще в майбутньому.

 • Надія

  Мені також порадили Морозович О.М. на Мечнікова. Тому я просила б Вас більш детально розказати про неї, як людину. В яких умовах Ви народжували, які враження залишились.
  Думаю, що Ви мене зрозумієте, бо не так давно самі хвилювались перед пологами. Буду дуже вдячна за відповідь.

 • Наталія

  Не знаєте батальну відкрили чи ще ні?

 • Наталия

  Дівчатка як можна знайти лікаря Маркевича Романа. Батальна закрита, де є лікарі з Батальної? Дякую!

 • Ельвіра

  Доброго дня!
  На рахунок лікаря Маркевича …….,я б не радила вам цього лікаря!!!Нізащо!!!
  Я поступила до нього на чергування,то він з такою злостю приймав мене….що мені стало страшно ,куди я потрапила.
  На другий день я зразу же відмовилася від нього …і пішла до Ошуркевича Ореста Євгеновича,(кандидат медичних наук)це чудовий лікар,відповідальний,знає порядок у своїй справі,ввічливий,який впевнено знає, коли і як йому діяти.Потрапивши до Ореста Євгеновича ,я почувалась у безпеці,навіть бувало і забувала що я у лікарні,відчуття було ніби я вдома,він весь час заходив у палату,,розпитував як я.Дуже освідчена людина,раджу Всім!!!

 • Дашуля

  Привіт дівчатка!
  Я народжувала на Батальній у 2010 році.Маркевича памятаю до сьогодні,як він жорстоко повівся з жінкою,що була у моїй палаті,в неї на 28 тижні почалася кровотеча,прокесерили,дитинці вводили в легені дорогостоящі ліки,щоб розкрились легені.Грошей треба було багато,з розповіді жінки,вона у всіх друзях зайняла грошей,бо сама немала стільки грошей.
  Памятаю я стояла біля аптеки на прохідній,і тут заходить лікар цей Маркевич,як почав кричати на цю жінку,(навіть незважав що вона після кесарського і що дитина малесенька 1 кг 200 г)що він спеціально приїхав у лікарню,витратив свій вільний час,що йому треба грошей уже,(що він небуде ще чекати свої зароблені гроші…300$ на цей час)жінка пояснює що чоловік везе гроші ,тільки затори по Львову і трохи запізнюється.
  Незнаю як він зараз поводиться ,цей Маркевич ,з жінками,
  Но тоді від побаченого і почутого,волося дибки ставало.

 • Яна

  Я народжувала у Володжимира Володимировича Поврозника двох доньок.Одна з них вже народила в липні гарного здорового хлопчика,адруга в квітні також буде народжувати у цього прекрасного лікаря.Інтилигентний,вроівноважений,ввічливий,знаючий свою роботу-зразок ЛІКАРЯ!

 • diana.

  Рівно шість років тому мене вночі, з сильною кровотечою швидка,майже без свідомості,привезли на Батальну.Кесарів розтин робив(а відразу після операціі і кров мені здавав)ПОВРОЗНИК Володимир Володимирович,прекрасна людина і хірург від Бога!
  Володимир Володимирович!Ми, з донечкою, щиро дякуємо Вам за можливість св*яткувати сьогодні День народження,за життя,яке Ви нам врятували!
  Міцного Вам здоров*я,щастя і довгих років життя!

 • Руслана

  Напишіть будь ласка номер телефону Леськів Віри Дмитрівної

  • Мар'яна

   0677863119 віра дмитрівна

 • марія

  Добрий день напишіть будь-ласка номер Поврозника Володимира Володимировича і скільки відячували йому мед персоналу…..

 • Наталя

  Щиро вдячна Поврознику Володимиру та усім спеціалістам, які приймали у мене пологи – діяли злагоджено, що не може не тішити, коли в тебе активні перейми та паніка. Враження про лікаря: Поврозник – чіткий та конкретний професіонал, до того ж приємна людина, ще і з почуттям гумору. Про пологи та перебування у лікарні маю лише хороші враження. Медсестри чуйні та добрі. Маю з чим порівняти, оскільки на Мечнікова 4 роки назад зі мною ніхто так не панькався- мої прохання супроводжувались таким виразом обличчя, мені аж образливо було… Якщо наважусь на третю дитину – однозначно на Батальну і лише до Поврозника!

  • Христина

   Будьласка напишіть свій номер

 • Лідія

  Добрий день! Напишіть, будь ласка, номер телефону Леськів В.Д, буду дуже вдячна

 • Катя

  Хто народжував у Петришина Ю.М.? Напишіть ваші відгуки, прошу! Дякую.

  • Анастасія

   Я народжувала в Петришина, дуже зороший лікар, від мене не відходив навіть під чассхваток, хоча зміна його вже давним давно закінчилась
   Якщо надумаю народжувати другого тільки до нього!

 • diana.

  Марія,Повозник В.В.цін не називає.Спробуйте обговорити це з ним навідкрито при першому знайомстві і то не гарантую,що він вам щось скаже.
  Мобільний Володимира Володимировича:0972752078.

 • Оксана

  Доброго дня! Будь ласка, надішліть номер Поврозника В.В. мені на вайбер (0672081669).
  Дуже дякую!

 • Іра

  Доброго дня! Будь ласка, надішліть номер Поврозника В.В. мені на вайбер (0936438282).
  Дуже дякую!!!

 • Мария

  Девочки, пожалуйста, дайте номер телефона врача Ошуркевича Ореста мне на Вайбер 0505155616

 • Ирина

  Доброго дня! Будь ласка, напишіть номер телефону Грицишина Руслана Мироновича. Дякую

 • Марія

  Дівчата, а хто народжував без домовленості на Батальній? і задоволений.

 • Маряна

  Дівчата, хто народжував останнім часом на Батальній, цікавлять ціни6 лікар, акушерка, роддом, палата, дякую

 • Юлія

  Доброго дня!
  Хто має номер телефону Грицишин Руслан Миронович…?
  Маю два, не відповідають, точніше вони не дійсні(
  Може хтось знає, чи він ще працює.?

 • Юлія

  Соррі, щось воно само редагувало, як хотіло…
  Я шукаю номер телефону Грицишин Руслан Миронович гінеколог з медінституту.
  Маю два номера, але вони недійсні. Можливо хтось знає, чи він ще працює?
  Мій вайбер 0979118928 Юля.
  Дякую

 • Мар'яна

  Добрий день! підкажіть хто народжував на Батальній останнім часом. Які там розцінки,і в кого народжували?

 • Лілія

  Хто народжував на батальні у лікаря Грицишин Богдан Русланович? Які ваші враження про лікаря???

 • Lilya

  Доброго дня.
  Хто народжував у Сміх Зоряний Василівна?
  Не можу знайти відгуків :)
  Дякую!

 • Оля

  Дорого вечора,дівчата підкажіть будь ласка лікаря який може зробити аборт але не за всі гроші))),дуже потрібно.

 • іра

  Все залежить від лікаря) орінтовно 250 доларів лікареві 1000 акушерці 1000 благодійний внесок. і 200 медсестрі. і все. все інше то не треба платити. єдине що можно домовитись з дитячим лікарем в ротдомі щоб він дивився за вами бо дуже классний. а все інше не платіть нічого . умови дуже гарні . кімнати одно двох та трьох місні. як що будуть пропонувати платну кімнату то можно і не брати бо все те саме що і в без коштовній але в платній є телевізор і вона одно місна і все. а умови ті самі. вартість 500 грн платної бо багато лікарів хочуть наварити і говорять іноді більше

 • Ніна

  Хто народжував в Годиш О.Я?
  Не бачу про нього відгуків..

 • Іванна

  Доброго дня.Підкажіть будь ласка хто народжував двійню,і до якого лікаря краще звернутись,які відгуки про Ковальчук Ігор Ярославович,Сімкін Олександр Леонідович.Дякую

 • Роксолана

  Чи є у когось досвід пологів у Грицишин Богдана Руслановича?

 • Тетяна

  Доброго дня. Надішліть будь ласка тел лікаря Поврозник ВВ на вайбер 095 5422498. Дякую

 • Валентина

  Хто народжував у Савки Зоряни Богданівни?

 • Іван

  Лех убив людину! Вбивця! Тварина! Усі гарні відгуки про нього заказні

 • Оксана

  хто народжував у Петришина Ю.М. на Батальній?що можете сказати про нього …які розцінки?

 • Уляна

  Хто народжував в мацюри роман Ярославович чи радити в нього родити і скільки він бере за роди

 • Христина

  Привіт
  Скажіть ,будь ласка,хто народжував у Маркевич Анни Іванівни?Що можете сказати ,як про фахівця?

 • Світлана

  Напишіть будьласка які ціна на кесерський на батальні вул джорджа вашингтона

 • Ольга

  Доброго часу доби! Дуже рідко пишу відгуки, бо не маю часу. Але тут гріх не написати. Дуже задоволена Володимиром Володимировичем. Порадив його мамин колега хірург.Так склались обставини що я до останнього моменту взагалі не знала куди мені йти народжувати. По зору-кесареве. Домовилась з лікарем, але мої пологи почались передчасно на тиждень та ще і в неділю. Лікар одразу приїхав. Швидко зробив мені кесареве. І витягнув з того світу, оскільки внаслідок трагічних обставин у моїй сім’ї, які припали з останніми тижнями вагітності мій організм був ослаблений і як виявилось за результатами аналізів я ще й приїхала хворою, що успішно вилікували за кілька днів. Дякувати Богу, обставинам, долі, кармі чи як ще називають це люди та релігії та Володимиру Володимировичу я народила здорову дитину. Шрам у мене загоївся буквально за тиждень. Лікар щодня приходив по кілька разів в день.
  Можливо Володимир Володимирович виглядає для когось строгим. Проте я завжди дивлюсь на результат дій і дотримуюсь креда – менше слів більше діла. Однозначно рекомендую. І як виявилось багато знайомих гінекологів народжують саме у Володимира Володимировича. З часом планую (якщо у житті можливо взагалі щось планувати) знову народжувати у Володимира Володимировича. Однозначно б не шукала нікого іншого.

 • Люцифер

  Як вам живеться в країні, яка мала революцію гідності , корупціонери? Подобається вам примножувати корупцію і потурати їй? Розвели тут кубло хабарництва. Кожен хто платив чи збирається платити за пологи в державній лікарні – це ви і саме ви винні в розбитих дорогах, обваленій гривні, нікчемній владі і продовженні війни на сході. Ви нікчемні і тупі виродки.

 • Іра

  Стережіться лікаря Поврозника В.В.Нагло озвучує і вимагає суми в державному пологовому на Вашингтона.Він вважає це нормою,мабуть, забув,що це не приватний заклад.Людина певно думає,що то всім так людям дають на їхній роботі по пару сотень долларів додатково(так звана подяка).Людина не думає,що хтось може не має.І зрештою, чому хтось має давати???Я так розумію зарплату вони беруть,навряд відмовляються).Вмикайте диктофон на телефоні,а то дядько вимагає і вимагає,причому без страху.Людина яка має і так дась скільки може,а нагло називати суми(тарифи),кричати….таких тре поставити на місце.Звільняйся і їдь закордон,раз файний лікар робота буде тобі там.

 • Ірина

  Народжувала на Батальній в лікаря Поврозника Володимира Володимировича. Дуже задоволена лікарем. Весь час був на пологах, давав рекомендації. Народила без розривів. Максимально природньо вів пологи. Рекомендую.

 • Ірина

  Хто народжував недавно у Середа Марія Миронівна, чи задоволені? Як вона веде пологиЮ чи кесарить при потребі?

 • Наталя

  Добрий день.В кого був КР(двійня) ?Які зараз розцінки?

 • Галина

  Я народжувала в Кошової Ілони Мих.чудовий лікар,добра,чуйна,відповідальна.Попала до неї без домовленостей,їхала на чергового лікаря.

 • Наталя

  Доброго дня!
  Можливо хтось має номер телефону Лехновської Тамари? Напишіть мені у вайбер 097 441 08 41. Буду дуже вдячна!

 • Ірина

  Добрий вечір, дівчата !
  Підкажіть, будь-ласка , які зараз розцінки на пологи на Дж.Вашингтона в перинатальному ( лікар, акушер, медсестра, санітарка). Наперед вдячна за допомогу !

 • Катя

  Майже 2 роки тому народжувала в Лехновської Тамари Анатоліївни. Спокійна, врівноважена, професійна.З нею я не хвилювалася. Цьому лікарю я довіряла. Все пройшло дуже добре. Задоволена на всі 100%

Написать комментарий