роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Львів, поліклініка Дитяча Міська Клінічна Лікарня.

Отзыв добавил(а): Анонім
Отзыв:

Найгірша поліклініка яку мені доводилось бачити!!!!!!!Найгірші спеціалісти, якщо їх так можна назвати!!!!!Гачкевич сволота рідкісна!!!!Нікому не раджу до неї звертатись. Ставлення до людей зверхнє, і навіть медсестри ходять з високопіднятими головами і нікого не бачать !!!!!!Обзивають, не відповідають на запитання, не ставлять конкретних діагнозів, не заводять документів, не беруть ніякої відповідальності на себе!!!!Ми з 2-х місячною дитинкою чекали на нашу дорогу Галину Олександрівну Гачкевич(травматолог-ортопед)більше години і так її недочекались!!!!Вона ж велика «шишка» і може собі по-хамськи ставитись до людей!!!!!!Одним словом загнати усіх лікарів в ту поліклініку і кинути бомбу!!!!!!!!!!!Тільки Куксенка можна врятувати, то дійсно лікар з велиї букви!!!!!!!

Рекомендация к посещению и оценка: Найгірші спеціалісти, якщо їх так можна назвати!!!!!

5 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Львів, поліклініка Дитяча Міська Клінічна Лікарня.

 • Єва

  Ми консультувалися в завуча шпитальної педіатрії Дедишин Любов Петрівни. Дуже уважна і приємна людина, нам сподобалася. На телефонні дзвінки завжди відповідала, консультувала якщо була потреба. Можливо окрім нас ще хтось був у неї на консультації, напишіть будь ласка відгук.

 • Єва

  Приймає Любов Петрівна пацієнтів на Пилипа Орлика

 • Богдан

  Сокальська районна поліклініка імені Йозефа Менгеле.Суцільна рафінована мафія на небувалому рівні Завідуючий хірургічним відділом К не має поняття що таке пролен вікрил і подібні види шовного матеріалу Шиють тільки кетгутом все і всіх Невропатолог засідаючий в комісії ЛКК сам хронічний алко Сімейний підряд травматологів має завчені три діагнози -перелом сідалішній нерв і осеохондроз Про решту ані найменшого поняття Ренген можливо зробити тільки за гроші Якщо по напрвленню то будете ігноровані поки не дасте 45грн Майже всі лікарі дуже тісно повязані між собою Рівень 19 століття в Забайкаллі Місця передаються по спадщині або по звязкам своїм людям За останні 10 жодного молодого лікаря якщо брали то або сам втікав або змушували втекти

 • Ольга

  Ужас клиника не советую кому либо к кому либо работающему во этой клинике обращаться со своими проблемами !! Им всё равно кто и что , важно только одно – быстрее бы прошли часы их работы!! Специалистов там нет!! Одно название ! Которым вы якобы платите а они якобы лечат !! Бред! Уважаю одно – правельное лечение – а там его нет!! Удачи всем !!

 • Михайло

  У моєї донечки вивих кульшового правого суглоба. Коли нам було 3 місяці, то порадив УЗДист звернутися в ортопедичне відділення в дитячій лікарні на Орлика (типу там дуже толкова завідуюча). Приїхали туди, зробили рентген і сказали нам про вивих. Запропонували «нову» методику лікування, але не пояснили її мінусів. В результаті 3 місячну дитину вчепили на витяжку, де мали їй поступово розводити ніжки. Психічний стан дитини помітно погіршився, вона перестала їсти і спати, кричала і здригалася під час сну. Лікар сказала, що це нормальне явище. Я не витримала цього і через 3 дні відмовилася від даного методу, вона фиркнула і сказала, щоб ми шукали собі іншого лікаря. Зараз нам 5 місяців, в Охматдиті нам одягнули ремінці і дитина їх зараз носить. Про що хочу сказати, що у цій лікарні з пацієнтів роблять експонатів виставки…До нас в палату заходили якісь групи студентів, де лікар показувала мою дитину і її проблему; вимагають гроші – перед поступленням нам не сказали, що палата платна, а коли ми вже посилилися, то ОБРАДУВАЛИ – 100 грн за палату в день; сказали, що беруть благочинний внесок, а коли запитала скільки, то відповіли, що більшість дають по 200 грн. Лікуватися ми мали так на витяжці 2 тижні…уявіть, що могло статися з дитячими ніжками, коли через 3 дні ноги були як подушки і зійшли вдома через 2 дні, а психіка нормалізувалася через тиждень. Умов в лікарні ніяких, ні теплої води, ні електрики (ось хочеш зарядити телефон – розеток море, але жодна не працює,в палаті лише холодна вода і світло на стелі, ліжка 2 (по 50 грн за ліжко)). Коли ми забрали речі, то ніхто з нас не вимагав ніякої плати ні благочинної, ні за палату…Не раджу цю лікарню.

Написать комментарий