роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Лисецька ЦРЛ Івано-Франківськ пологове відділення

Отзыв добавил(а): Ольга
Отзыв:

Лисецький пологовий – найкращий у світі!!!
Народжувала цього літа донечку у завідуючого Стефанюка В.Ф., на обліку також стояла там в ЖК (хоч і проживаю в Івано-Франківську). Там весь персонал кваліфікований, дуже уважний, чуйний і привітний, кожен на своєму місці і знає свою роботу. Вагітних і породіль поважають, все показують і допомагають. Ніколи не залишиться без уваги ні жінка, ні немовлятко. Дуже затишно, всі в окремих палатах, є кухня (щоб погріти їсти чайник, мікрохвильова, електроплита), холодильник, душ, в палаті умивальник…, без проблем пускають відвідувачів. Велика кількість зараз модних сімейних пологів (тобто в родах може бути мама чи майбутній татусь для підтримки і допомоги).
Дуже вдячна ВСІМ хто там працює: лікарям гінекологам, неонатологам, акушерочкам, дитячим медсестричкам та санітарочкам, чо помогли та підтримали мене в такі не легкий але приємний час.
Я обов»язково прийду до Вас ще по синочка!!!

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Нет, не требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Лисецька ЦРЛ Івано-Франківськ – рекомендую пологовий будинок. Все прекрасно, персонал – супер!!!

127 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Лисецька ЦРЛ Івано-Франківськ пологове відділення

 • Мама

  На рахунок персоналу,то там лікарі дійсно хороші, крім хапуги-завідуючого,який би всіх кесарив з потреби і без. І є один нюанс:якщо ви й домовились про пологи з лікарем, а попадаєте на зміну Стефанюка то я чула що лікар просто його боїться і на пологи не приїде . Кол я лежала в гін-її один лікар сам говорив породілі, що якщо в тебе піде родова діяльності-ть в завідуючого на чергування, то по мене незвоніть-не приїду. Бо був раз що жінка договорилась з лікарем,а попала на нічне черг-ння до завідуючого, а той перезвонив тому лікареві і сказав попробуй приїхати-будеш без пацієнтів…

  • Свєтуля

   Незнаю дівчатка,я народжувала у 2009р. синочка,персонал дуже мені сподобався,народжувала сама у Стефанюка,він як спеціаліст,то супер,але має свою «пулю»,так..багатьох кесерить,бо йому так безпечніше,мене мабудь,також б кесерив(матка довго не відкривалась)але завдяки моєму чоловікові,який не давав спокою завідуючому своїми запитаннячками ітд.,він радий був нас позбутись як найскоріше))))у лютому знову маю народжувати,нізким недомовляюсь,на яку зміну припаде у того і буду.Усім легких пологів і здоровеньких діточок!!!

   • Вікторія

    Так персонал там дуже привітний, добрий і просто хороші фахівці. Я народжувала 30,04,13 в Дубецького і Лучків, роди пройшли нормально, дуже задоволена цими лікарями, а ще там працює дуже класний лікар – педіатер Василик Віктор Петрович, це просто лікар від Бога. Я дуже задоволена цим роддомо.

 • natali

  OJ-BLJA ! wo tam tvorutjsja y tomy LUSCI ! ja tam legala, toj savidyyzuj vsix pogolovno na kuserj, ego ginka medsestra noxti krasutj, gasety zutae i semezki lyskae sa ykolamu treba klanjatusj , ja samaxalasj i nawa palata kololusj sami, ja byla sa medsestry! ja legala y LYKJAZOVUZA kasalu wo vin klasnuj likar – a vin typuj jak valinok, nas v palati legalu pjatero i nikogo ne vulikyvav ta we j ne praveljni diagnosu !!

 • Майкл

  А ви знаєте що він робить жінок безплідними за 2000грн без дозволу чоловіків. Я би взагалі до нього на пололги нікому би не радив. Це фашист а не людина . Заставляти жінку яка має зараз родит, писати заяву на стериалізацію (перекривання маточних труб) це є звірство. Він є нелюд.

 • роман

  Завідуючий пологового будинку Лисецької лікарні стефанюк василь федорович – це найбільший хабарник в світі, глухий, тупий дебіл, який невміє приймати роди, а лише кесерити та мучити жінок по 5-8 годин.

  • Ру

   Хто тупий та дебіл так це ВИ РОМАНЕ!!!
   Бо цей лікар самий наймудріший лікар за всіх лікарів хірургів Лисецької лікарні!
   ВІн єдиний лікар який дійсно вміє оперувати! А не на словах!
   Він добре знає свою роботу ! У нього вже великий досвід і стаж роботи!
   Якби він був хреновим лікарем то до нього не зверталося б так багато жінок родити чи робити операції по-жіночому!!!
   Такщо не треба тут ляля!!!
   І я внього родила, бо були ускладнення ніхто мене не заставляв робити кесерево!
   Він наоборот тільки за те щоб жінка родила сама! По природньому!!!
   І він не вимагає хабарів! Це нісенітниці!!!

  • Ру

   І до вашого відома кесерево триває близько 45чи 30хв. і ніхто не мучить жінку 5-8годин як ви написали!!! скільки часу жінка може тільки розроджуватись коли сама хоче родити!!!

 • Віктор Василик

  дуже прикро чути такі відгуки, хотілося щоб михайло козак не звинувачував лікаря, якщо його дружина вирішила не народжувати четверту дитину, правда не узгодивши це у сім»ї.Про Кесареві – статистика каже , у порівнянні із іншими.
  ОПЦ 29.9%(12р), по області19%(12р.), Лисець(19%)

 • Олена

  Я народжувала донечку у Лисецькій районній лікарні. Дуже вдячна всьому персоналу, який просто чудово справлявся зі своїми обов’язками. Окремо хочу подякувати Стефанюку Василю Федоровичу, який чудовий лікар і як же чутливо ставиться до всіх пацієнтів. На щастя, пологи пройшли без кесарів, але були важкі. Завдяки справжньому професіоналізму лікарів Стефанюка і Брикайло, акушерки Палійчук моя донечка народилася здоровою. До речі, гроші ніхто не вимагав! Для Романа, так званого «Майкла» і інших – майте крапельку совісті. Адже я впевнена, що у цій лікарні нікого не обділять увагою, на відміну від інших великих пологових будинків.

 • Ірина

  Треба відповідним органам провести «контрольні» пологи, як контрольну закупку в супер-маркеті. (Це жарт).
  Лікарня в загальному дуже гарна, і більшість персоналу кваліфіковані фахівці.
  Шкода, що через пологовий псується репутація цілої лікарні.

 • Галя

  Лежала на збереженні 2 рази. В Лисці і, між тим, 1 раз в іншій лікарні, про яку промовчу. В малих термінах медсестри гінекології, лікарі Стефанюк і Брикайло просто спасли не тільки мене, а і моє дитя з того світу від злого піелонефриту. Дуже вдячна всьому персоналу гінекології. А коли я не змогла народити завідуючий мене скесарив. Другий раз я вже нікуди не ходила, відмовилась від ОПЦ, з допомогою лисецьких лікарів виносила, а Стефанюк без проблем знову саесарив. Тепер у мене двоє дітей, за що я всім дуже вдячна!

 • таня

  Я народжувала 23.04.2013. мені дуже сподобалося ставлення персоналу. Я лежала в Франківську мене хотіли розроджувати на 7 місяці сказали що дитина може не вижити а в лисці я народила здорову дівчинку. Дякуючи завідоючому Стефанюку В. Ф. та Палійчук Наталці (акушерці) яка не від ходила від мене цілу ніч і вчила мене як поводитися правельно на пологах хоть вона була замуцена бо перед цим мала 3 пологів. ГОВЗАН ТАНЯ

 • діана

  як можна взяти список наперед що потрібно на роди?

 • світлана

  А скільки коштує кесаривий розтин у Стефанюка В.Ф.??

 • Оксана Романівна

  Моя сім’я живе в Тисменицькому районі. Я вчитель з багаторічним стажем. Сама народжувала в Лисецькому пологовому будинку, кілька років тому мене оперували в гінекології Лисецької лікарні, а нещодавно моя старша донька народила в цьому пологовому. Знаю багато про весь колектив. І про тих, що вже не працюють, і нових молодих спеціалістів. Якщо порівняти з іншими відділами та з іншими лікарнями, то це прекрасний кваліфікований колектив. І велика заслуга в цьому – завідуючого В. Ф. Стефанюка. Всі, кому потрібно, чи серйозна операція, чи роди звертаються саме до нього. В районі знають, що він найкращий спеціаліст. І коли дочка мені показала, що пишуть про Василя Федоровича, мені стало прикро за нашу молодь, яка народжує, за батьків, що їх виховують, і, взагалі, за нашу державу. Адже, скільки наша сім’я зверталася, ніхто з нас грошей не вимагав. І мені здалося, що ці рядки – це цілеспрямована акція проти В. Ф. Стефанюка. А ще скажу, що він дуже людяний, чуйний, добросовісний, ніколи не ображає і не принижує пацієнтів, співпрацівників свого відділу, а захищає як може. І дуже прикро, що з цього колективу не знайшлося ні лікаря, ні акушерки, ні медсестри, ні санітарки, які б захистили свого завідуючого На жаль, такі люди стали невдячними. А я під час молитви завжди згадую Василя Федоровича і молюсь за його здоров’я, тому що мало тепер таких лікарів, яким можна довірити своє здоров’я, життя своїх дітей і внуків.

  • Канарейка

   Дуже прикро,що ви не знаєте страшної історії.Халатність і байджужість Василя Федоровича при пологах однієї жінки призвела до смерті її дитини.Спілкування у нього жахливе до всіх і медперсонал його боїться. І гроші дуже любить,правда суму на пальцях показує… Хто йому вдячний,раді за вас ,що ви не потрапили у таку страшну історію.А ця жінка приходить на могилу до своєї дитини,і розуміє,що дуже важко з цим горем жити.

 • Галинка

  Я теж народжувала у Лисц у Стефанюка, можу сказати лише те що все пройшло з великими проблемами, але благополучно провели кесарів розтин і в результаті без ускладнень.Колектив дійсно хороший і акушер Наталя і всі медсестри які були на зміні увагу приділяли і грошей ніхто не вимагав навіть не натякали завідуючий в тому числі. Багато жінок просто платить і потім кажуть що навколо всі лікарі хабарники,а те що самі ж дають ті гроші то хіба не злочин?
  Були моменти якими я була не довольна,але коли через три місяці потрапила у ОПЦ на огляд то зрозуміла,що у Листі все набагато спокійніше і стресу значно менше.

 • сонце

  я усіх трьох своїх дітей народжувала у Лисці,там персонал супер особливо Акушерка Наталя та старша така жінка Ярослав не памятаю по батькові я родила і в Стефанюка,,а цьго року родила у Ігора Лукяновича(це наскільки добриий,мудрий лікар він не відходив від мене ні на хвилии був біля мене і підтримував мене)роди пройшли без ускладнень і мене виписали додому на 2й день і я дуже вдячна ,Ігору Лукяновичу,Наталі,Ярославі,Віктору Петровичу,дитячій медсестрі тай усьому іншому мед персоналі,Здоровя ВАм І БожоїЛаски!!!!!

 • Маряшка

  Я народжувала своїх двох хлопчиків у Ігора Лукяновича,просто мені здається що такої людини саме як він не має ніде.Я дуже йому вдячна він для мене саме найкращий лікар.

 • Галина

  25 вересня робили операцію в гінекології, операцію робив завідуючий-Стефанюк В.Ф.З негативними відгуками не погоджуюсь, оскільки це лікар від Бога, має золоті руки і ні він ні його персонал хабарниками не назвеш а з точністю навпаки.Там працюють справжні професіонали.Дуже їм всім вдячна.Жінки, не бійтеся попадати їм в руки.

 • Світлана

  Чудовий медичний персонал! Дякую Николюк Н. В., Стефанюкові В. Ф., Василикові В. П. і всім медсестрам за те, що допомогли народитись моєму хлопчику здоровим! Гарні умови у лікарні, не було до чого придертись. Всім раджу народжувати в Лисці!

 • таня

  скильки коштують роди у лесци?????

  • ОКСІ

   СКІЛЬКИ ДАСТЕ СТІЛЬКИ І БУДУТЬ КОШТУВАТИ. НІХТО НІЯКИХ СУМ НЕ НАЗИВАЄ. 300АКУШЕРЦІ І 500 ЛІКАРЕВІ А ДАЛІ САМІ ВИРІШУЙТЕ ЧИ КОМУСЬ ПЛАТИТИ.

 • алла

  цеправда що там немає реанімаії??
  не можу вирішити де мені родити??

  • надя

   у Лисці все є нема до чого придертись. сама там народила. у них сучасна апаратура є операційна. все для пологів там є і для дітей дихальні апарати. лікарі завжди потурбуються перед і після родів. народжуйте в Лисці, нема чого боятися. колективу такого від санітарки до професіонала завідуючого нема ніде!!

 • машка

  Дівчатка, скільки кому давати за пологи в Лисці (у Дубецького)? Я вже на фініші. От-От. Розкажіть, щоб хоча через це не переживала в такий момент. Дякую!!!

 • ОКСІ

  МОЯ КОХАНА ДОНЕЧКА З;ЯВИЛАСЯ НА СВІТ 21,11 . БУВ ВЖЕ 40 ТИЖДЕНЬ. СТЕФАНЮК І НАТАЛЯ БОГДАНІВНА КАЗАЛИ ЩО ТРЕБА ВЖЕ НАРОДЖУВАТИ БО ДИТИНА МАЄ БУТИ ВЕЛИКА І НЕМА ЧОГО ХОДИТИ. АЛЕ СПРАВА В ТОМУ ЩО РОЗШИРЕННЯ НА 2 ПАЛЬЦІ І НІЯКИХ ОЗНАК РОДОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ. 19,11,2013 ПОКЛАЛИ МЕНЕ НА СТАЦІОНАР. Я НІЧ ПЕРЕСПАЛА ТАМ І ВТЕКЛА ДОДОМУ. 20 ЯКРАЗ ЧЕРГУВАВ ІВАН ІВАНОВИЧ. Я НІКОМУ НІЧОГО НЕ СКАЗАЛА ПІШЛА ПІД ВЕЧІР ГЕТЬ. А ЙОМУ ПОДЗВОНИВ В.ФЕДОРОВИЧ І СКАЗАВ ПОСТАВИТИ ТАБЛЕТКУ МЕНІ, ЩОБ ДО РАНКУ Я ВЖЕ БУЛА В ПОЛОГАХ. АЛЕ КОМУ ТОЙ МАВ СТАВИТИ ЯК МОГО ДУХУ ТАМ НЕ БУЛО. НЕ ХОТІЛА Я НЯКОЇ СТИМУЛЯЦІЇ. ЗНАЛА ЩО МОЇЙ КРИХІТЦІ ЩЕ НЕ ЧАС НАРОДЖУВАТИСЯ, ХОТІЛА ЩОБ ВСЕ ВІДБУВАЛОСЯ ВІД ВОЛІ БОЖОЇ. ОТЖЕ, 20.11. ЛЕЖУ, ДИВЛЮСЬ ТБ, АЖ РАПТОМ БІЛЬ, ЛЕГКИЙ АЛЕ ДИВНИЙ. Я НЕ ПРИДАВАЛА ЦЬОМУ ЗНАЧЕННЯ. АЛЕ ДЕСЬ БЛИЖЧЕ ДО 00 ГОД СХВАТКИ ЛОВИЛИ СИЛЬНІШЕ. О 1-Й НОЧІ ПІШЛИ МИ З ЧОЛОВІКОМ ДО ПОЛОГОВОГО. ВІД 3 ДО 7.45 Я МУЧИЛАСЬ КОНКРЕТНО. ЦЕ БУВ ЖАХ( ТЕПЕР ЦЬОГО І НЕ ЗГАДАЮ)АЛЕ ДЯКУЮЧИ ІВАНУ ІВАНОВИЧУ ТА АКУШЕРЦІ СВІТЛАНІ Я НАРОДИЛА ДІВЧИНКУ. ПРАВДА ВИКЛИКАЛИ СТЕФАНЮКА, РОБИВ ЕПІЗІО… БУРКОТІВ НАЩО ЙОГО ВИКЛИКАЛИ В 6 РАНКУ ЯК ТО ЩЕ ЗАРАНО, ШВИДШЕ 8 НАРОДЖУ. ВРАЖЕННЯ ЯКНАЙКРАЩІ. ВСІ 4 ЗМІНИ ДУЖЕ КЛАСНІ. ОКРЕМІ ПАЛАТИ, МАЛО ПОРОДІЛЬ, ТИХО, СПОКІЙНО, ТЕПЛО. НУ РЕАЛЬНО ПРОСТО СУПЕР. ХОДЯТЬ КОЛО ТЕБЕ ЯК КОЛО ПИСАНОГО ЯЙЦЯ. ВСІМ ДІВЧАТАМ Я ГАРНО ПОДЯКУВАЛА( КОНФЕТИ ТА КАВА,ШАМПАНСЬКЕ КОЖНІЙ ЗМІНІ ОКРЕМО) А ТИМ ХТО ПОМАГАВ ПОДЯКА ОКРЕМА. ГРОШЕЙ НЕ ВИМАГАВ НІХТО( МАЙЖЕ НІХТО, АЛЕ ТО ТАКЕ). ДУЖЕ ВСІМ ДЯКУЮ. НЕ БІЙТЕСЯ, НАРОДЖУЙТЕ В ЛИСЦІ. ВСІ ЛІКАРІ СПРАВДІ ХОРОШІ ПРОФЕСІОНАЛИ. НЕ ТРЕБА НІ З КИМ НАПЕРЕД ДОМОВЛЯТИСЬ, БО ЦЕ ДУРНА ТРАТА ГРОШЕЙ. НУ, ХІБА ЩОБ НЕ ПОПАСТИ НА ЗМІНУ ІРИНИ БОРИСІВНИ, БО ЩОСЬ Я ЧУЛА ЩО ВОНА ВЗАГАЛІ НІФІГА НЕ ВМІЄ І НЕ ЗНАЄ.

 • Тетяна

  Головний лікар під шум революції вирішив незаконно руками працівників усунути та звільнити регіонала начмеда , щоб зберегти свою посаду, хоча сам теж належить до провладної донедавна партії відродження. Ганьба!!!!

 • МАЙЯ

  Дівчата, справді в кого вагітність проходить менш більш нормально народжуйте в Лисці без всяих вагань і не треба ні з ким ДОМОВЛЯТИСЬ. У 2008 р я народжувала донечку, порадили Стефанюка, але після консультації з ним я категорично відмовилась там народжувати. Він вичитав мораль чому я так пізно приїхала(37 тиждень), яка я погана мама морю немовля без кисню(гемоглобін 87). Народжувала у Франківську. У 2014 народжувала синочка. Довго вагалась де родити, вагітність проходила добре, сестра із свого досвіду порадила Дубецького у Лисці. Домовилась. 39-40 тиждень – схватки, дзвоню до Ігора Лукяновича, не піднімає телефон, нарешті взяв, поговорили… каже їдь, не переживай, все буде добре. Я зрозуміла що він теж їде… У роддомі дзвоню сотню разів, а у нього телефон виключений!!!!!!!!, акушерка переконує, що Дубецький точно не приїде, бо завідувач Стефанюк Василь Федорович чергує, а той боїться. Діватись нема куди. Стефанюк оглянув, підбадьорив, що все йде дуже добре, швидко і майже безболісно народжу. Я змирилась. А от чоловік внизу волосся рвав. Справді за 1,5 год народила. Дякувати Богу все закінчилось дуже добре. І доречі славнозвісний хабарник Стефанюк взяв тільки 500 грн (У франківську лікарю треба 1500 відвалити). НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ МАТУСІ. ЛЕГКИХ ВАМ ПОЛОГІВ І ЗДОРОВЕНЬКИХ ДІТОЧОК.

 • Галя

  Чула про лікаря-гінеколога в Лисці, який лікує вагітних травами. Якщо хтось знає, підкажіть будь ласка прізвище!!???

  • Юля

   Написала Вам відповідь тут нижче!

 • Віта

  Незнаю,як можна взагалі писати такі погані речі про людей в яких дійсно вмілі і вправні руки…… Я народжувала сина у завідуючого Стефанюка В.Ф.,це людина ,котра дійсно знає свою справу-вміло,якісно і найголловніше має просто золоті руки від Бога!!!! На мою думку люди що говорять(хабарник,і ще багато чого іншого)-це люди котрі самі дають,а потім ще й про це впоминаються. В цій надзвичайно привітній гінекології ніхто ніколи не говорить дай,і ніхто не вказує суми яку потрібно дати-бо її поосто немає. Те що Стефанюк тільки б кесерив-повна нісенітниця,мені у Франківську сказали ,що мої роди тільки на кесерів розтин,коли я прийшла до нього -він просто на 38 тижні вагітності без усяких проблем повернув мені дитину і сказав -ніякого кесеревого…. роди були складними,але цей лікар прийняв роди без усяких ускладнень,коли я говорив кесеріть,його відповідь була-жінка повинна народжувати сама. Після важких родів,ніхто з лікарів і тим більше Стефанюк навіть і не заїкались про ніякі гроші. Покажіть хоч одного лікаря ,який той самий кесерів ротин зробить за 15 хВ!? Самі лікарня і як лікарі дуже хороша,а персонал дійсно дуже дбайливий про своїх породіль і після операційних жінок(сама маю на цьому досвід)І ще одна ,чомусь до так званого Стефанюка -хабарника іде на роди ДУЖЕ багато породіль,котрі дають ноги з міського ОПЦ. Тому люди,просто яким щось не так-не говоріть що лікарі хабарники,гухі і тупорилі….тому що такий дар від Бога в руках і в голові даний не кожному,і таких людей потрібно цінувати і просити здоровя. Дуже завдячаю при своїх родах Стефанюку,Наталі (акушерці) і усім іншим лікарям!!!!

 • Іванка

  Стефанюк Василь Федорович лікар від Бога. Про те, що він кожного хоче кесерити абсолютна брехня. І ніяких грошей ніхто не вимагає. я народжувала у нього, він дуже дбайливо ставиться до жінки, і тільки «ЗА», щоб жінка народила сама.Хочу сказати, що дуже шкода, що на сьогоднішній день таких спеціалістів залишились одиниці. Дуже вдячна за професіоналізм Стефанюку В.Ф. і усім працівникам пологового будинку.

 • Ірина

  Доброго дня. Народжувала в Лисецькому пологовому в 2011 році ,перед самим Новим роком. Почну з того що моя дитина була обернута сідницями, Франківськ сказав однозначно кесарити, але Слава Богу я була знайома з Дубецьким І.Л.. який сказав що можу і сама народити.Коли в мене почали піддтікати води, то ми приїхали в Лисець Лук»янович якраз мав передавати зміну,і роди в мене приймав Стефанюк, який його на роди не пустив,але не про те мова. .. Роди в мене пройшли успішно, весь персонал просто дуже чуйний, хороший доброзичливий, окрема подяка Василику В.П., який не відходив від моєї дитини, такої турботи про дитину я ще ніколи не бачила , і напевно вряд чи побачу.Ніхто справді ніяких «такс» не називав , і тим більше не вимагав. А 3 дні які я пробула в пологовому пролетіли незамітно, бо атмосфера там просто чудова. Недавно коли я була на огляді, то згадала все , і спогади були тільки найкращі.
  P.S.Дай Бог Вам всім міцного здоров»ячка і терпіння.Обов»язково повернусь до Вас по друге дитя :) ))

 • Юля

  Для Галі: Іван Іванович Раховський лікує травами! Якщо не можете завагітніти чи проблеми по жіночому то звертайтеся до нього!!! Він ще приймає в Підлужжі у вівторок 10-13 год.

 • Оксана

  Дуже хороший педіатер Василик Віктор Петрович.Це дійсно лікар від Бога.Я до нього вже звертаюсь 12 років, він не раз прямим словом рятував мені мою донечку, як би не він…, я завжди спокійно віддаю свою донечку та синочка у його руки.Крім того що він хороший лікар він дуже хороша людина.Звертаюсь і в день і вночі, завжди проконсультує щодо надання пешої допомоги, а якщо є необхідність то приїде додому чи в лікарню, в мене таке враження що він зовсім не відпочиває.Такий хороший лікар-це велика рідкість, побільше б таких лікарів.Віктор Петрович, висловлюю вам велику подяку!
  Іванишин.О.

 • Петро

  Життя-це бурхливо ріка з безліччю крутих поворотів і не примітними рівнинами буднів. І для кожної людини найголовніше це здоров’я. Найщиріші слова подяки хочу сказати лікарям ЛИсецької црл акушер-гінікологам СТефанюку Василю Федоровичу, Хмурковському Євгену Григорович, Брикайло Наталі Богданівні лікарю анестезіологу Мартинюку Івану Івановичу, які врятували життя моєї мами, операція тривала довго але їх умілі руки зробили все для того, щоб мама залишилася живою Здоровою. Дякую всім медичним сестрам і молодшому мед. Персоналу акушерсько-гінекологічного відділу за їхнє добре ставлення. Здоров’я вам всім і щастя у вашій не легкій роботі. З повагою син Петро

 • Таня

  Доброго дня. Не можу зрозуміти політику вашого закладу,справді хороших спеціалістів просто усувають. Стефанюк В.Ф. справжній спеціаліст.Багато моїх подруг народжували у нього і зараз вони найщасливіші матусі.одна подруга мала ускладнення при вагітності,але лікар-професіонал і все пройшло без ускладнень.Я особисто також зверталась до Стефанюка В.Ф. і він мені дуже допоміг. Тому перш ніж робити такі кадрові зміни потрібно добре подумати,адже справжніх профі мало. А на рахунок звинувачень,подивіться сершу на себе

 • Ганна

  Те, що зробили з лікарем Стефанюк В. Ф.-це повна підстава з боку самих медпрацівників ЦРЛ.Ганьба і сором.Таких фахівців потрібно підтримувати, а не так відкрито підставляти.Дуже соромно за таких людей, які це зробили.

  • Ру

   Ганна я повністю згідна з вами!!!
   На мою думку хтось просто хоче навмисно усунути хорошого спеціаліста! Для того, щоб або самому зайняти посаду цього лікаря, або щоб закрили ЦРЛ, або само вірогідне це просто конкуренція! Комусь цей лікар заважає бо створює велику конкуренцію, адже до нашого Василя Федоровича навіть з міста люди приїжають не тільки з району та далеких сіл!
   Я думаю якби лікар Стефанюк Василь Ф. був поганим лікарем то до нього б так багато людей не зверталося б! Це ж очевидно! І він єдиний лікар у ЦРЛ який вміє дійсно оперувати!
   Якщо усунути Стефанюка В.Ф. то хто оперуватиме жінок?!
   Там ж не тільки вагітним потрібне кесерево в яких ускладнення, там ж приходять і ті жінки які мають страшні проблеми по-жіночому!!! В яких матки вивалюються!!! То хто поможе їм?! І скажу поправді якби не Василь Федорович то моя мама була б уже на тому світі!!!Бо у місті в лікарні не хотіли оперувати мою маму хотіли чекати тиждень, а за цей тиждень багато чого б змінилося і моя б мама дістала сіркому і самі знаєте де б була уже!!!Якби не Стефанюк, він прооперував маму пухлина не встигла лопнути!
   такщо це є дуже велика підстава і ціле продумане кіно на рахунок звинувачень цього лікаря!!! Я дуже сильно вдячна Стефанюку В.Ф. за те що він допоміг моїй мамі!
   А на рахунок грошей він ніколи не каже скільки платити і ніколи не вимагає хабара!
   От наприклад мій тато був в обласній лікарні і там один лікар ще не оглянувши його одразу наголошував на гроші каже йому :
   -А ти гроші маєш?
   Що за питання я не розумію! ти лікар чи ти хто! Ти ще не зробив своєї роботи, а вже за гроші кажеш! От такі є лікарі і в обласній! Такщо нехай беруть камери і ментів і провіряють усі лікарні ато причипилися до однієї лисецької іто задурно! Нехай попровіряють інших інші лікарні!Які там хочуть хабари! мене це дуже засмучує і обурює!
   Моя сестра родила у місті то там до неї відносилися як до пса!!! бо взнали що вона не з багатої сім*ї , що не має грошей. То з неї знущалися кричали на неї і матом крили казали їй при родах закрийся! закрий писок суко!і не кричи ніби тобі болить! Що це таке??? Оце ставлення до людини! Та в тих міських лікарів вже до людини співчуття ніякого нема! Там конвеєр цілий!
   А у Лисці бігають лікарі коло тебе, спокій всі тебе поважають, доглядають! у ЦЛР дуже хороші лікарі і медперсонал! Я дуже їм вдячна за те що вони залишаються людьми і ставляться до людей як до людини а не як до худоби!

 • Оксана

  Доброго дня!!!!Прочитавши відгуки самій хотілося написати і розповісти й свою історію.Свою донечку народжувала у Стефанюка В.Ф.,не можу сказати,що він мене вразив своєю кваліфікованістю,тому що на родах його майже не було,але людина і спеціаліст він дійсно хороший,хоча людина дуже пряма.Гроші так,щоб вимагав не було,але прийшов і показав що треба дати і прочитавши відгуки я зрозуміла,що то певне я одна платила бо для всіх інших він просто святий.Велике спасибі Василик В.П.-лікар від Бога,дуже-дуже хороший.Хоч і педіатер,але якщо б не він незнаю чим би закінчилися моі роди,тільки завдяки йому і акушерці я вродила.Весь персонал там дуже чуйний,дбайливий,кваліфікований.За мною і моєю красунькою доглядали і в чому потрібно допомагали.Зараз я на 38 тижні і знову планую народжувати в Лисецькій ЦРЛ та тепер не у Стефанюка В Ф бо його немає,а у кого Бог дасть.Легких Вам родів жінки.

 • Оксана

  І ще хотіла б список на роди де його можна взяти…чи можуть переслати на електронку????Наперед вдячна.

  • Ру

   Оксана, якщо ви на обліку стоїте у Лисці, то у вашого лікаря в якого ви стоїте на обліку можна взяти список на пологи.
   Але список на пологи трохи відрізняється від списку на кесеревий розтин!Кажу у разі якщо у вас проблеми і вам потрібен кесеревий розтин.

 • Таня

  Дорогі дівчата! Лікар Стефанюк В.Ф. працює! Якщо бажаєте ви завжди можете до нього звернутися. Те що відбувається у цьому пологовому відділенні називається розподілом влади. Завдяки таким спеціалістам і працює роддом, а така політика приведе тільки до втрати пацієнтів і закриття відділення

 • Світлана

  Всім доброго дня,хто читає!!! Чесно скажу,що не люблю писати коменти!!!але прочитала цю всю брехню і мене заставило написати почуття справедливості!!!Я щодо лікаря Стефанюка В.Ф.Він повинен був кесарити мою невістку(бо це другі пологи,перше було кесареве у Франківську),але….!!!! відбулося чудо,Василь Федорович прийняв роди природнім шляхом!!! це була його ідея!!! Я вдячна ВАМ, Василь Федорович!!!Я живу в Франківську,але дочка,буде народжувати тільки у Вас!!! ВИ_ПРОФІ!!! не піддавайтеся на провокації!!! Хто був у ваших руках,той вам тільки вдячний!!!

 • Галина

  Моя кума родила дівчинку у Стефанюка,то він перед родами обернув дитину головою вниз,бо була повернута ножками і вона родила сама,так що це неправда,що він хоче всіх кесарити,чудовий,приємний лікар!!!

 • Софія

  Я та моя сестра народжували у Василя Федоровича Стефанюк! Ми задоволені і ставленням його до нас, і ставленням до роботи! Він професіонал! Людина з великої літери! У мене пологи були не легкі, він оперативно та професійно зробив все, щоб дитина народилася здоровою а я лишилася повноціннрю жінкою! Я йому дуже вдячна!
  Стефанюк В.Ф. жодного слова не сказав ні мені, ні моїй сестрі за гроші!!!
  Я впевнена, все що відбувається, це підстава! А може хтось просто хоче на його місце??? Так часто буває!

 • Тетяна

  Шановні!!!
  Я давно знаю лікаря Стефанюка В.Ф., він дійсно лікар від Бога-професіонал своєї справи!
  У нього гарний досвід, він грамотний, всебічно розвинений! Він просто хороша людина!
  Всі знають, що його прпофесіоналізму багато колег заздрять! Відповідно роблять підставу!
  Але, в першу чергу вони роблять підставу для нас, для пацієнтів!
  Якщо не Стефанюк В.Ф. то хто??? До кого звертатися? Їхати в Франківськ? А чи вистачить грошей на лікування, чи пологи в Франківську???
  У мене була ситуація, мені не вистачало грошей на ліки, я думала вже їхати на наступний день в лікарню, але щоб не відкладати з лікуванням, мені свої гроші дав Стефанюк В.Ф.

 • Віта

  Особисто знаю Василя Федоровича-це Професіонал своєі справи від Бога,а писати різні несенітниці,я вважаю,не допустимо!Тому що ввесь цей наклеп-це конкуренція!Дай Вам Боже здоров’я, і щоб не одне малятко ще появилося на світ з Вашоі допомоги!

 • Гоша

  Василик Віктор Петрович дуже щира і порядна Людина!таких одиниці!а стефанюк може і лікар від бога,але скотина рідкісна зробив собі в гінекологіі лавочку !знайомій сказав за операцію 8000коли бакс був 8!потім помяк до 6000!вона сказала що немае скільки на ,що ця мерзота сказала -беріть кредит,або продавайте житло!він некаже?це’його шакалята всіх пугать франківськом!таку тварь треба садити!

  • Ру.Руслана

   Твоє слово між цими коментерями нічого не значить!
   Хороших відгуків щодо лікаря Василя Федоровича досить багато. Мамочки не збрешуть!
   А ти Гоша! Може тобі заплатили щоб ти обісрав хорошого спеціаліста???А?

  • Ру.Руслана

   і те що ти пишеш за знайому то повний бред)))
   нехай сама знайома пише, а не ти вигадані історії які тобі продиктували написати)))
   Якщо твоя знайома знає що ніби лікар Василь Федорович такий поганий то чому зверталася до нього?)))щось тут не клеїться…
   І ще скажи що зараз долар по 25 ,тоді що получається, може скажеш що він вже 25000грн.хоче як у Києві беруть))))ахаха брєд повний…

  • Ру.Руслана

   нічого подібного мене він оперував коли бакс (як ти кажеш) був по 22грн. і мені кесерове обійшлось разом з лікарствами і лікуванням 5000грн.
   Всі знають що у Франківську беруть значно більше від 10.000 до 15.000грн. і знають що ставлення до тебе як до худоби,хіба коли вже будеш медсестрам та лікарям постійно тичити в кишеньку то по 100грн. то по 200грн. то вже вони будуть трохи скакати коло тебе і усміхатися фальшивою посмішкою тобі у лице. А так нема грошей ну тоді соррі майкл)))Отак воно у місті.Якби я такого немала то б не писала. У мене вже такі випадки були.
   І кожному обирати куди звертатися. Хтось має 15000 а хтось немає!
   На рахунок шакалят! Ніяких шакалят немає люди самі знають що твориться і в Пасічній лікарні і в міських лікарнях, і в пологовому міському будинку.
   чи ти може хочеш сказати що Василь Федорович немов бандіт сидить зі своїми спільниками і всіх запугує як отой терорист)))Це смішно!Нема йому роботи сидіти тай лякати ,може ще скажи що він під дулом пістолета лякає людей і тероризує))))

 • ???

  василика В.П.взагалі не сприймаю як лікаря з власного досвіду!Ніхто нікого не заставляє родити в Лисці,є місто-герой Івано-Франківськ,де кесеревий розтин 15-20 000,і відносяться як до «худоби».а у лисці хоть людиною себе почуваєш!як на таке пішло то подивіться кожен на себе спочатку,чи ви не берете,наш народ так навчений,щоб тільки взяти,вкрасти,обдурити!наші люди самі навчили давати,а тепер досконалості прагнуть!чи тільаи він бере,ауууу подивіться навкруги!

  • Ру.Руслана

   Не знаю хто ви і як вас звати , але я звами згідна !!!Ніхто нікого не заставляє родити в Лисці!!!Кожен сам собі обирає де йому родити, і де йому вигідно родити.
   А цьому всьому винна в першу чергу наша держава.
   Чому б наприклад не зробити так щоб була каса і ти все собі оплатив і пішов собі спокійно здавати аналізи. Ні тут треба бігати з одного поверху на другий, там треба купувати лікарства там не треба, там треба шприца, там треба рукавички одноразові там гінекологічний набір! Та зробіть так щоб людина не парила собі мозги, прийшла заплатила і все влючено чому вже так важко закупити все у лікарню ті голочки щоб з пальця кров здати, чи шприц 20 щоб з вени кров здати, щоб ти не бігав по аптеках і не шукав там шприца, щоб ти просто спокійно прийшовши з квитанцією за все оплативши сів з спокійною душею і здав нормально аналіз і не думав чи треба комусь платити чи не треба чи скільки платити… Нє треба бігати туда сюда,крутять голову людині , а там ти думаєш чи давти гроші чи не давати гроші, а скільки давати?
   Таке тільки у нас в Україні є!

 • Ру.Руслана

  Прийшов такий час що наші люди взагалі б хотіли щоб їм робили все задурно!
  Та чомусь я працюю і оператором і фотографом і чомусь я за свою роботу беру гроші, чи може я маю пахати за дурно?
  То ж ми всі люди працюємо і заробляємо гроші на життя! кожен знає свою роботу і знає ціну своїй роботі!!! правильно?
  Я ввжаю що порівняно з Міським роддомом, гроші які беруть спеціалісти Лисця не є такі вже великі гроші!Тому що це відповідальна робота !!! Це вам не пластмасу паяти чи папірець різати ножицями!!! Доречі такі лікарі як хірурги довго не живуть бо затрачають дуже великі нерви на таку роботу.
  Тимбільше ці всі гроші не бере собі один лікар хірург, він мусить поділити цих 5000грн. на всіх тих лікарів медсестрів які присутні на операції!!!
  Я вважаю що це не є великі гроші!тоді що лікареві лишається за його роботу не велика сума може десь 1000грн а може і менше не знаю, але знаю що ця робота більш відповідальніша ніж моя фотографа. Я фотограф і можу заробити 3000грн.за день.при тому що це не так відповідально як оперувати людину.
  У місті беруть від 10тис. до 15тис.грн. То це краще?!
  Люди а як би ви таку роботу оцінили??? в яку суму???? Хіба робота лікаря хірурга не заслуговує на нормальну платню?
  Один єдиний лікар у Лисецькій р-н лікарні який дійсно допомагає багатьом жінкам іто причипилися , на мою думку це є велика підстава! Комусь просто Стефанюк В.Ф мішає, робить велику конкуренцію тому що багато людей звертаються навіть з міста до нього, не те що б з далеких сіл!
  Доречі у ЦРЛ цей лікар не тільки допомагає вагітним жінкам у ускладнених родах шляхом кесеревого, а й тим жінкам які мають страшні проблеми по-жіночому в яких матки вивалюються в яких страшні фібріоми, які потрібно удяляти.
  Я думаю якби Василь Ф. був поганим спеціалістом то до нього б так багато жінок не зверталося!

 • Ру.Руслана

  і вже як на то пішло…(пишу для тих тугодумів які люблять портити та обсирати репутації хорошим спеціалістам)
  ЛЮДИ! ЖІНКИ І ЧОЛОВІКИ як ви знаєте що ви вагітні чи ваша дружина вагітна і має родити, тоді будь ласка складайте гроші на пологи і завжди готуйтеся до якихось непередбачуваних ситуацій!От так як я наприклад!Я знала що мала родити і я з чоловіком відкладала гроші за 9місяців на пологи, бо не знала що мене чекає!
  Так само ви(Готуйтесь завжди наприклад до гіршого бо всяке буває в цьому житті) щоб у вас завжди були на балансі хоча б якісь кошти…І не треба потім плакати та казати що взагалі нема грошей! Дитина в наш час це є дороге задоволення!І вона ще не одні гроші висосе! І якщо ви вже дитину зробили то ви свідомо знали до чого вам готуватися і що вас чекає!І які ще гроші підуть на цю дитину за все життя !
  Кожен вправі обирати куди йти родити…
  Нічого задурно в наш час нема!
  Тоді питання ! Навіщо ви тоді плануєте дитину?!Якщо ви знаєте що роди чи кесерево є платними і ви не вспромозі заплатити, що дитина ще не одні гроші з*їсть?!
  Є люди які не жаліють грошей на аборти на вбивство свого немовляти (це безстрашні вбивці) боронь боже таке робити, бо це є великий гріх! а ви тут плачете і кажете що родити так дорого! Та ж дитина це радість! Ви повинні радіти тому що залишите після себе такий скарб,слід! Не те що б за пологи і за кесеровий розтин платити, для дитини ми повинні віддавати усе що ми маємо!

 • ???

  Я з Вами згідна!Хотіли насолоджуватися,і щоб все безплатно було,а це солоденьке дорого обходиться-це тільки початок!не давайте священнику на хрестини-це його обов’язок!

 • Оксана

  Шановні писарі!Лишіть у спокої Василя Федоровича!Що сталося,то сталося.Не подобається цей лікар,то є інші лікарі.Перестаньте писати погане про Василя Федоровича.У нього золоті руки і хто.це знає той ніколи не буде писати цю гидоту.Схаменіться!!!

 • сонька

  Хтось має моб№ Стефанюка або робочий – домовлялась з Дубецьким, але він через тиждень відмовився. Їздити ловити його в Лисець не має змоги (з міста) хто має контакт скиньте на пошту (1234ss@mail.ua). Наперед вдячна

 • Свєтка

  А хто чув, Вже є новий завідуючий у Лисці, причом, кажуть що хороший як спеціаліс, хоча молодий… і головне – дешевший.

  • Діана

   Віталій Васильович чудовий лікар, народжувала в нього свого довгожданного малюка, правда він тоді працював в Богородчанах, і сестра в нього також родила, і з другою вагітністю також до ньго планує на облік ставати….. Дуже хороший лікар, чуйна та добра людина, і турбується про своїх пацієнток як про рідних!!!!!! Всім раджу до нього!!!!!! Чесно кажучи за своє життя багатьох гінекологів прийшлось пройти, але такого як Віталій Васильович не зустрічала!!!!!! Тепер тільки він!!!!!

 • Мар'яна

  Чула,дійсно хороший.Людяно відноситься до жінок,особливо вагітних.На роди-в Лисець!

 • ????

  Але якщо справа доходить до кесеревого розтину,то швиденько в Франківськ відправляє!якщо спеціаліст,то чому не береться за справу,але щоб не ухилитися від відповідальності,відправляє геть!

 • Мар'яна

  Відправляють,якщо є супутня патологія.Не слухайте нікого,нормальний лікар і хороший колектив.

 • Тетяна

  Кому і що тут незрозуміло? Старого завідуючого як тут уже писали, треба було технічно усунути, а для нового відкрили рекламне агенство? Стефанюк 10 років доказував що він професіонал!! А цей за місяць доказав що він всім хороший і головне – дешевий? Він з прайслистом в Лисець прийшов?)) Жіночки, думайте, що пишите тут..

  • Наталя

   Тетянка, я думаю що це зовсім не реклама, а жінки пишуть з власного досвіду, як і я! Бажаю Вам також особисто переконатись в тому що всі добрі слова в адресу Віталія Васильовича це правда!!! Повірте, не пошкодуєте!!!

 • Маргарита

  Привіт.

 • Маргарита

  Дівчата, новий завідуючий є дуже хороший і грамотний спеціаліст. До нього звертаються багато пацієнтів, я лікуюся в нього вже 10 років і всіх своїх знайомих та родичів переводила. І кесарить він класно, мене кесарив два рази і після операції, я швидко відійшла і дітки здорові. Він молодець!!!
  І від себе добавлю не такий він молодий, як виглядає

 • Іванна

  Віталій Васильович,дуже гарний і розумний лікар,він хороший спеціаліст,сама у нього народжувала,практично від мене він не відходив,переживав за мене більше ніж я в той момент,від жінок теж чула хороші відгуки про нього.Медичний персонал дуже чуйний,вони всі професіонали,і набагато краще ставляться до жінок,ніж у франківську.

 • Катруся

  Дорогі жінки!в пологовому відділенні Лисецької ЦРЛ дійсно все змінилось.Новий завідуючий кваліфікований лікар і майстер своєї справи.дуже добре відноситься до жінок.і нівкого нічого не вимагає.інші лікарі також негірші.а Стефанюкова жадібність перекреслила всю його репутацію і майстерність

  • Віра

   Так так дівчавта,я звами згідна,перснал прекрасний,але там половину лікарів беруть гроші собі щей на бригаду,із дівчатами не діляться,я це дізналась вже у дома,і менінезручно перед персоналом,я вважаю що так нечесно тож дівчата розраховуйтесь самі з ними

 • Окана

  Догорі дівчата,я народжувала у лисці 2 гий раз і маю з чим порівняти,у перше я народжувала у богородчанах,і знаю,як там ставляться до жінок і до дітей,треба іх просити,щей заплатити,щоб рийшли і допомогли,а тут все о іншому.Мед персонал просто супер усі молоді і прекрасні дівчата,приходять і учать від памперса до догляду повністю за дитиною,іх не треба просити.Вони знають свою роботу і доречі ніхто грошей не вимагає,дякую дитячим лікарям,і медсестрам за прфесійні плради,і догляд за діточками.Ви найкращі.

 • Муся

  Дівчата!!!Всі на роди в Лисець.Стефанюкова імперія-закінчилась.Я народжувала свою донечку в нового завідуючого.Класний мужик,розумний,кваліфікований,а основне,бабла не вимагає.Моя сестра народжувала 2 роки тому,то порівняно – небо і земля.

 • Оля

  Ну а кому тепер заважає Стефанюк? Навіщо принижувати цього лікаря? Якби ми в Україні почали жити по-закону, і за кожну образу хтось відповів би, то ви би не дозволяли собі такий анонімний погром, який ви організували. А за репутацію сказати можна одне – всі знають, чому постраждав Василь Федорович, щоб ви не писали. Якщо вас легше стало, що ви брехливо і незаслужено принизили людину, то знайтп, що це нелюдяно і не по-християнськи..

 • Муся

  Дорогенька пані Оля!Ніхто анонімний погром не влаштовує.Може ви знаєте його тільки з хорошої сторони.На жаль я його побачила з зовсім іншої.На рахунок,як спеціаліста_не заперечую,а людяності-немає ніякої.Все колись мало закінчитись.Скільки можна було вимагати так нагло хабарів?

 • Оля

  Дорогенька пані Муся. Ви мене не переконаєте, тому що я два рази народжувала і раз оперувалась, і як лікар і як людина він виконував свої обов’язки на 100%!! Тому Ви просто компроментуєте чудового лікаря, і не маєте совісті! Це всі тут розуміють.

 • Віктор Петрович Василик

  Кожна людина вільна думати, по її думках їй буде суд…
  Думайте!!!

 • Люда

  Новий завідувач взагалі класний,я в нього 3 родила ,і 4 буду родити на днях,самий нормальний лікар,всім його раджу

 • Наталя

  Всім добрий день! Хочу з впевненістю сказати, що Віталій Васильович лікар від Бога!!! Я народжувала в нього , щоправда ще в Богородчанах, це була перша вагітність і роди, все було просто супер!!! Зовсім не страшно народжувати коли знаєш що в надійних руках!!! І зараз вже друга ванітність то тепер тільки до Семенчука В.В. а значить будемо їздити в Лисець!!!)))))

 • Алла

  Прочитала всі відгуки і вирішила написати свій.
  Своїх донечок я народжувала у Лисецькому пологовому. Першу у Дубецького І.Л.(хороший гінеколог) , двох наступних у Стефанюка В.Ф. Перші пологи пройшли успішно і полюдське відношення, другі також , хоча і з великими переживаннями: дитинка лежала голівкою догори. За 3 дні до пологів Стефанюк повернув (хоча міг би наполягати на кесаревім розтині, цього він не робив)Все пройшло природнім шляхом.Після пологів були проблеми з відходженням плаценти.Дуже велика подяка Василю Федоровичу, якби не його професіоналізм навіть незнаю чим би все закінчилося. Він «майстер своєї справи». Також велика подяка Василику В.П. :педіатр на всі 100%

 • Марія

  Добрий день))))Я хочу запитати,кого ви порадете як хорошого лікаря гінеколога у Лисці,незнаю до кого іти,багато відгуків про всіх лікарів,але я запуталась)))

 • Віра

  Доброго дня.Відгукніться будь ласка хто народжував в Семенчука Віталія Васильовича може у когось є його мобільний телефон скиньте на почту

  • Наталія

   Напишіть адресу ел.пошти

   • марія

    напишіть будь ласка номер Віталія васильовича а ви незнаєте а там також можна ставати на облік

 • Таня

  Добрий день!Скажіть, будь ласка, хто знає, я стою на обліку в Франківську, хотіла б народжувати в Лисці, то треба наперед домовлятися з лікарем і кого порекомендували?

 • Таня

  Я би радила народжувати в Віталія Васильовича.Він хороший лікар і нікому не відмовляє.

 • Віра

  Відгукніться хтось кому робили кесерів ростин в лцр скільки коштує? І хто хороший спеціаліст в цій галузі

 • Никита

  кесарів розтин робе тепер Семенчук ВВ та Стефанюк ВФ а за гроші нежуріться ніхто не вимагає
  незабувайте що то державна установа що дасте то і буде а професіонали два обслуговування супер мед персонал уважний умови клас чистота і порядок ще тут з 1985р і скоріше

 • Настя

  Ну мушу і я тут відмітитись.

  Їхала з Франківська народжувати в Лисець, бо на цілий Франківськ просто не знайшлось лікаря, котрий має досвід прийняття природних пологів після кесарського. Їхала до Стефанюка. я йому досі вдячна, що не довелось їхати десь за сотні кілометрів в інші обласні центри, де такі пологи для лікарів уже буденність, а у нас на всю Франківщину один Стефанюк…

 • Кіра

  Моя старша сестра працює в Лисецькій лікарні в пологовому відділенні і я добре знаю і Стефанюка і нового завідуючого Семенчука. Так ось, що я Вам хочу сказати – Семенчуку до Стефанюка, як від землі до неба. З ним (Стефанюком) і з Франківська мало хто з лікарів зрівнятися може, а можливо і не зможе ніхто зрівнятися. Раніше він працював у Черкасах м. Сміла… так от звідти до нього приїздили оперуватися люди. Моя сестра каже, що якщо оперуватися то тільки в нього… у нього талант від бога і золоті руки, а ще він розповідав, що у нього був дуже талановитий наставник, який передав йому свій досвід. Його усунули від роботи тому, що боялися конкуренції і повірте це найімовірніше не його колеги, а зверху… Просто підставили його і все. Ви ж усі прекрасно знаєте скільки за ці операції деруть у Франківську … і нічого , нікого не звільнили і не відсторонили, а Стефанюк забирав у міста добрий шмат цих операцій. Звичайно , він не святий, але якщо вже на то пішло то нехай займуться (слідчі органи) Пасічною (обл. лікарнею, а особливо онкодиспансером). Там роботи непочатий край.

 • Христ

  Я родила у травні у Василя Федоровича,і скажу вам,він професіонал у своій справі,і грошей не вимагав,і до мене поставився дуже добре,родила я в ночі,наступний день до мене прийшов Новий завідуючий,ні привітався,лиш злосно запитав скільки я буду тут лежати,взагалі він постійно злосний,кричить на свій персонал за ніщо,все йому не так,все йому не то,дівчат здає начальству,приводить перевірки,на мою думку він нікого не поважає,ні слухає,при чому такого персоналу як в них в роддомі напевно немає ніде,від лікарів,акушерок,дитячих м/с і санітарок.Всі вони професіонали,я сама була свідком як кричав на санітарку.Я розумію що він завідуючий і мусять його боятися,але вже не так,другі прикривають своіх співробітників,а не здають з усіма подробицями.Тож дівчата подумайте чи варто родити в лікаря який неповажає своіх працівників.Дівчата ви супер,легких вам пологів,і удачі на роботі,здоровя,поваги,і взаєморозуміння між собою Вам бажаю.

 • Ольга

  шановна Христина нового завідуючого ,я ,знаю дуже добре ще з богородчан .Він інтелектуальна і вихована людина ,і хороший спеціаліст.Якщо вам так подобається колишній завідуючий то і звертаєтеся до нього,а наклеп на порядних людей не наводьте.А порядок має бути всюди.І я,щось дуже сумніваюсь ,шановна Христина,що ви лежачи в палаті після родів,дивитись не за собою і за своєю дитинкою,а дивитись ,що завідуючий приводить перевірку,здає персонал і тим більше бігає до начальства!!!!!!!!!!!!Побійтеся хоч трохи Бога.

 • Світлана

  Добрий день дівчата,а я,вам відкрию секрет,щоб ви не спорили.Першу дитину родила в Стефанюка кілька років назад, а тепер другу в нового зав. Семенчука і маю з чим порівняти .Два спеціалісти вони хороші,але Семенчук якийсь чуйніший і гарно все пояснює ,завжди ходив і сидів біля мене(ні разу не кричав )все спокійно,виважено,хоча роками трохи молодший за попереднього,між іншим і легко родила .До нього я звернулась тому ,що мою родичку семенчук кесарив і вона мені порадила до нього іти,казала що він хороший лікар,добре оперує і роди приймає.І ми звернулась тому в Лисець.а так хотіла в опц з кимось домовлятись і після родів навіть не пожаліла що родила в Лисці.Лікар він дійсно уважний до пацієнтів,культурний і завжди здоровався,так що сміливо можете звертатись до Семенчку В.В.,негативного за той час що була в роддомі ,я про нього не чула і криків теж ніяких не було.

 • Юлія

  19.04.16 народила, з допомоги професіонала Стефанюка Василя Федоровича та його команди, синочка, за що буду завжди вдячна!Всім жінкам які ще вирішують чи народжувати в Стефанюка,від щирого серця його рекомендую як справжнього досвідченого лікаря!!!

 • Анна

  Дуже задоволена пологовим відділенням і всім, без винятку, персоналом. Народжувала в Василя Стефанюка. Досвідчений та спокійний лікар.Грошей там ніхто не вимагає, ставлення та умови чудові! Палати великі, на одну породіллю, з ліжком для відвідувачів, душ, завжди тепла вода, смачна їжа( можна і добавку брати).Всім раджу народжувати там. Велике подвіря, де можна погуляти, мало людей, все спокійно.

 • Наталя

  Я народжувала 10 серпня у Семенчука В.В. і дуже вдячна йому та всім хто був на пологах, а також нічній зміні, яка мене приймала!!! Я вже другу дитинку народжую у Віталія Васильовича і ніколи не чула ні крику, ні якоїсь нехабної поведінки з його боку! А щодо персоналу то його не бояться а поважають і це дуже замітно, та й взагалі атмосфера у лисецькому пологовому якась особливо домашня!!! Відчувається що люди не просто приходять на роботу щоби відбути а по справжньому переживають за кожного!!! Особисто щодо Семенчука В.В. – то це справді дуже чуйна і вихована лблбдинюдиналюдина, і його підтримка відчувається і під час вагітності, а тим більше в пологовій залі!!! Дуже вдячна всьому персоналу пологового!!! Ви найкращі!!! Віталію Васильовичу особисто велике СПАСИБІ!!! Всім наснаги та успіхів у Вашій нелегкій але такій корисній праці!!!

 • Наталя

  Я народжувала 10 серпня у Семенчука В.В. і дуже вдячна йому та всім хто був на пологах, а також нічній зміні, яка мене приймала!!! Я вже другу дитинку народжую у Віталія Васильовича і ніколи не чула ні крику, ні якоїсь нехабної поведінки з його боку! А щодо персоналу то його не бояться а поважають і це дуже замітно, та й взагалі атмосфера у лисецькому пологовому якась особливо домашня!!! Відчувається що люди не просто приходять на роботу щоби відбути а по справжньому переживають за кожного!!! Особисто щодо Семенчука В.В. – то це справді дуже чуйна і вихована людина, і його підтримка відчувається і під час вагітності, а тим більше в пологовій залі!!! Дуже вдячна всьому персоналу пологового!!! Ви найкращі!!! Віталію Васильовичу особисто велике СПАСИБІ!!! Всім наснаги та успіхів у Вашій нелегкій але такій корисній праці!!!

 • Іванка

  Завідуючий у Лисці-неадекватна та халатна людина…3год. Чекала і не хотів прийняти…посилає у Франківськ на узд,щоб заплатити знайомій грошей…ще й звинувачує колег у некомпетентності…а сам неуважний і неаультурний…більше б ніколи не пішла до такого лікаря…і вам не раджу..

 • Наталя

  Я з вами незгідна в цьому,тому що завідуючий і адекватний, і компетентний.На УЗД мене також раз відправляв до Франківська коли були розбіжності в УЗД ,якому я зробила в їхній лікарні. і це було тільки раз для уточнення діагнозу. а решта всі УЗД робила в них в лікарні.

 • Ірина

  Всім привіт.Першу свою дитину в 2011 році я народжувалла саме тут в Стефанюка Василя Федоровича. Дитина була сідницями вниз, і про звичайні пологи в Івано-Франківську ніхто навіть говорити не хотів, не дивлячись ні на маленьку вагу дитини, ні на стан мого здоров»я.Василь Федорович чудесно справився з цією задачою, прийнявши природні роди (за що йому дуже вдячна).Друга моя донечка теж була сідницями вниз, але нажаль її прийшлось народжувати в ОПЦ,ще й кесаритись (Василя Федорововича не було в той час в межах області).
  Розповім вам різницю: якщо в Лисці до вас багато уваги, теплоти, чуйності (_почуваєш себе як вдома), то в ОПЦ ти просто учасник конвеєру.Дуже шкодую що не потрапила знову сюди.

 • Мар'яна

  Хочу дуже подякувати Дубецькому Ігору Лук’яновичу. Це просто лікар від Бога. Стояла в нього на обліку і потому народжувала. Пологи були дуже важкі,але лікар не відходив від мене ні накроку і дуже допомагав(хоче це була ніч). Коли зранку прийшов новий завідувач Семенчук В.В. то кричав чого мене не кесарять але Ігор Лук’янович сказав що я народжу сама. Врезультаті я народила сама. Дівчата вибирати вам лікаря але якщо хочите хорошого відношення то до Дубецько він як лікар так і людина дуже класний!!!!

  • Уляна

   Добрий день. Так дійсно хороший лікар, може маєте його номер телефону, я також у нього народжувала, але номер не зберігся, якщо можете поділіться.Дякую.

 • Вікторія, м. Долина

  Напередодні Нового року мене терміново прооперували у Лисецькій ЦРЛ. Безмежно вдячна завідувачу гінекологічного відділу Семенчуку Віталію Васильовичу, лікарю-гінекологу Дубецькому Ігорю Лук’яновичу та усьому медичному персоналу за оперативність,правильно встановлений діагноз, професійність і людяність. Відрадно, що у нашому непростому житті можна зустріти медиків надзвичайно чуйних, які не порушили клятви Гіппократа. Дай, Боже, Вам здоров’я, наснаги у Вашій нелегкій лікарській справі та якнайбільше вдячних пацієнтів.

 • Nadia

  Хто знає коли чергує Іван Іванович Раховський у Лисиці?

 • Людмила

  В серпні мене оперував Віталій Васильович. Хороший лікар і хороша людина. Всім рекомендую саме цього лікаря. Спеціаліст з великої букви, компетентний та уважний, все доступно пояснює.
  Ще трохи напишу про саме відділення. Порівнюючи з Обласним Перинатальним Центром – небо і земля!!! У відділенні дуже привітний персонал, який приділяє максимум уваги до породіль. Дуже гарні умови (палати просторі, душ).Чистенько та спокійно.
  Віктор Петрович – педіатр-неонатолог – це просто чудо. Я отримала від нього дуже багато безцінних порад по догляду за дитиною.

 • марія

  привіт усім хто шо може знаю до кого варто статити на облік дуже серйозно до цього відношусь бо маю двох діток і з двома були передчасні роди два рази попадались недуже хороші лікврі а з другою дитиною мені взагалі дивно чому були передчасні пологи аждже сказали що якщо були перші передчасні другі 50 на 50 чому в цей період нічого вона незробила незнаю а цей жах з двома дітками у відділі недоношених пережити нікому небажаю тому звертаюсь хто шо може порадити бо чула що у Лисці дуже гарне ставлення і тепер з третьою дитинкою нехочу цього знов пережити наперед буду вдячна за вашу пораду

 • Robbin

  Безвозмездная финансовая помощь кредит под залог недвижимости приватбанк

 • Оксана

  Робили 17.09.2018р кесарів розтин Завідуючий Семенчук В.В
  Ну дуже гарний лікар і медперсонал. Дякую всім за синочка

 • Маряна

  Всім рекомендую Лисецький роддом, гінекологічне відділення!!!
  Персонал супер, умови, як на курорті!
  Спеціалісти всі майстри своєі справи!!!
  Немає порівнянь з міським закладом. Я дуже задоволена всім!!!

 • Ірина

  Дівчата поділом у смт.Лисець просто супер,окремі палати,гаряча вода у палатах,є ВІП палата з телевізором і душовою,відповідальний мед персонал,чудові лікарі,є все для породіллі і діточок,видають бебі-бокси,є всі прививки які роблять у роддомі.

 • Vita

  Народжувала вдруге у Лисецькому пологовому, і задоволена на всі 100. Сказати, що все супер, починаючи відношенням і закінчуючи умовами- це нічого не сказати. Особлива подяка Стефанюку Василю Федоровичу- це лікар від Бога, професіонал своєї справи, завдяки якому у мене 2 чудових діточок. Рекомендую

  • Марія

   Підкажіть, будь ласка, без Франківськлї прописки є добровільний внесок у Лисецькому пологовому?

 • Марія

  Дівчата, хочу народжувати у Лисці, хоча проживаю у Франківську.Порадьте, будь ласка, чи обов’язково переходити до них на облік, бо стою на обліку у франківську. Щиро дякую.

  • Іванна

   Поділіться, будь-ласка, враженнями від пологового в Лисці.

 • Катя

  Дівчата,у тому роддомі немає медсестер і санітаром,Головний лікар економить і повідправляв всіх за свій рахунок,одна акушерка має обслужити і гінекологія і роддом.Я родила роди були важкі закликали дитячу лікарка і одна акушерка.Скажіть чи можна надати допомогу породіллі і немовляти,що за невідповідність.

 • Ліда

  Так я лежала в гінекології,там теж немає медсестер, обслуговує роддомі,чи можуть медсестри роддому обслужити і гінекологія,що за брєд,що за начальство?

 • Іванна

  Доброго дня. Скажіть, як попасти на прийом до Стефанюка В.Ф., як він працює, коли буває на роботі, щоб попасти до нього? Який в нього графік?

 • Юля

  Рекомендую Лисецький пологовий будинок!
  Хочу щиро подякувати за вдало проведений кесерів розтин всьому медичному персоналу, а особливо Струк Лесі Миколаївні, Стефанюку Василю Федоровичу,анастезіологу
  Найкращі враження про Лисецький пологовий будинок! Не має хабарництва,чисті палати, кухня, душ з теплою водою. Привітний,уважний,турботливого медичний персонал. Кваліфіковані дитячі лікарі

 • Аня

  Так,роддомл хороший і мед працівники теж,але є особливості:головний лікар економить на мед персоналу,що за роддомм без акушерки і мед сестри,він ставить під загрозу життя породіллі і немовляти,чим він думає,чому не економить на лікарях.

 • Уляна

  Чи працює зараз ще Дубецький І.Л. Може хтось має його номер телефону?

 • Іванна

  Скажіть будь ласка,коли працює Дубецький ?

 • Іванна

  Де можна взяти список в роддом ?

 • Мар'яна

  Напишіть, будь ласка в кого був КР в Семенчук В. В. Яка була анасезія? К віддячували?
  В теперішніх умовах карантину чи комусь дозволяють бути біля породіллі?

 • Марина Федорова

  Народила 5.07. Прийшовши в цей пологовий була приємно вражена привітністю і щирістю персоналу,наче до рідного дому потрапила. Хочу подякувати усім за професіоналізм,за турботу яку я отримала від них. Усім рекомендую звертатись в цей пологовий! Є

 • Ірина

  Велика подяка за якісну і злагоджену роботу персоналу гінекологічного відділення.
  Сервіс і турбота про пацієнта на найвищому рівні!
  Доброзичливий колектив, комфортні умови забезпечили приємне враження від перебування у лікарні.
  Високий рівень надання медичних послуг, дуже кваліфіковані лікарі.
  Окрема подяка завідуючому акушерсько-гінекологічним відділенням Семенчуку Віталію Васильовичу. Віталій Васильович досвідчений лікар, надає кваліфіковану медичну допомогу, має відповідальний підхід до роботи, уважне ставлення та розуміння пацієнтів. Лікар, який чудово виконує свою роботу та дбає про пацієнта.
  З власного досвіду рекомендую саме цього висококваліфікованого лікаря.

Написать комментарий