роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Ивано-Франковск, клініка «Медекс» .

Отзыв добавил(а): Анонім
Отзыв:

Не дуже задоволений. Прийшлось було здавати декілька аналізів. Що в мене, що в жінки аналізи були погані! Лікар який лікував навіть не собі записав які він ліки виписав для лікування. Я зразу запідозрив погане, пішли здали аналізи в іншу клініку, і о ЧУДО ми здорові, аналізи в рази кращі! До того ж заплатив майже в двічі дешевше і зробили набагато скоріше! Так, що робіть висновки!

Рекомендация к посещению и оценка: Не дуже задоволений.

2 комментария, написать комментарии (отзывы) к Ивано-Франковск, клініка «Медекс» .

  • ИГОРЬ

    Клініка не знаю,але лікарі не кваліфіковані на ряду з лаборантами.Здав мазок показав,що є запальний процес,показав лікарю він просто сказав,що це може бути від того що щось з»їв,або якійсь зрушення в організмі.Але навіть не хотів розібратися що спричинило його.

    НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ БУДУ ШУКАТИ БІЛЬШ КВАЛІФІКОВАНИХ

  • Ірина

    Не можу нічого сказати про лікарів, по тій простій причині, що потрапити на прийом до лора не змогла.Зайшовши в поліклініку один раз, в реєстратурі відповіли, що лори на курсах.Ну добре-буває і таке.Дзвоню через дві неділі о 13 годині дня, чемно відповідають, що лор зможе мене прийняти о 16 годині в той самий день.Радість моя була передчасною.Відпрошуюся з роботи,приходжу о 16 з надією на прийом.І тут адміністратор згадує, що в цей день лор не приймає!!!!!Ну для чого питається я дзвонила, для чого в мене запитували контактний телефон?Що взагалі там роблять ті адміністратори, що навіть не знають як приймають лікарі.Ніколи більше не звернуся до цієї клініки.З таким відношенням до пацієнтів та щей за наші гроші нехай самі там сидять.

Написать комментарий