роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Івано-Франківськ областний пологовий будинок

Отзыв добавил(а): Надя
Отзыв:

Областний пологовий будинок Івано-Франківськ. Народжувала в обласному обидва рази. Перший раз дитина була в інтенсивній терапії, де завідуюча ще та с…ка, яка лиш качала гроші і нічого не робила. Я лежала в фізіології в Марії Василівни(здається Костинська) і дуже задоволена. Палата була двійка, ще лежала жінка з дитиною. На роди попала без домовлень, кесарила мене та ж Марія Василівна.
Вдруге лягала швидше, але кесарили на другий день, бо починалися перейми. Лікарем Лесею Григорівною Бойчук задоволена дуже. В малого була висипка, то відлежали в обсервації. Жахливішого місця ще не бачила. Туалет -гірший за міський. Прийшлося трохо «построєніє» робити всяким там медсестрам і санітаркам. Лікарка вела Людмила Василівна Ковальчук-хороша, мені сподобалася.
Акушерка 5 разів приходида і відверто просила їй віддячити, отримала шоколадку і «дякую» і все. До речі, перший раз в мене по необізнаності викачали трохи грошенят. Вдруге на тумбочці на видноті лежали роздруковані права, обовя»зки пацієнта, персоналу і т.п. Думали , що якась «крута» лежить (самі призналися) і лишній раз не приставали. Вважаю, що віддячити (грошима і т.п.) можна тому, кому вважаєш за потрібне, а не дякувати «двадцятками» наліво і направо, коли щодня змінюється зміна і персонал поганезно виконує свої обов»язки. Наглість зі сторони жінки не зашкодить в таких випадках ніколи. Ось такі мої враження!

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Да, требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Областний пологовий будинок Івано-Франківськ не дуже сподобався, але є і гарні лікарі.

27 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Івано-Франківськ областний пологовий будинок

 • asa

  Ніколи не вибирайте лікаря Чумак. Вона калічить дітей. Навіть коли написано в карточці зробити кесврево, вона не дає. Виправдання в неї одне: «Я за природні пологи». А насправді вона просто знущається. Певно, невпевнена в собі. Хоча вже стара дримба

 • маряна

  Я народжувала в січні 2014 у обласному пологовому. Лікарі просто супер, лежала в після пологовому відділенні 4 дні, так вийшло що родила на вихідні, лікарі приходили постійно, цікавились самопочуттям( так як роди у мене були важкі). А от середній і молодший медперсонал це просто с…ки рідкісні, не дотримуються ні етики, ні деонтології, таке враження що вони вчились у ветеренарному а не в медичному, до породіль ставляться як до тварин. Їх відразу треба ставити на місце, щоб вони тебе боялись, тоді не дозволяють собі лишнього. Я не давала грошей ні одній акушерці, ні медсестрі, вважаю нема за що( якщо було б нормальне ставлення можливо і дала б). Одним словом, якщо хочете лікаря професіонала то ідіть родити в ОПЦ, а молодший персонал на місце поставити можна. Доречі жодний лікар у мене гроше не вимагав і навіть не натякав, на відміну від медсестрів і акушерок.

 • наталія

  в обласному роддомі страшний бардак починаючи з родзалу і закінчуючи реанімацією.до породіль відношення гірше як до тварин.не дивляться до них.якщо не маєш домовленості з лікарем який буде приймати роди то чергова зміна перекидає таких жінок з рук в руки тобто як мяч може хтось візьметься за цей час може і померти ім однаково.а завідуюча дитячоі реанімаціі Колосовська Любов Юріівна за те що після родів з нею не поділилися грішми довела дитинку до критично тяжкого стану.іі слова що я лікувала вашу дитину безкоштовно.то це лікарі чи це кати які з за грошей доводять дітей до смерті .іі бог покарає але я б хотіла щоб мами які народили дитинку не віддавали цій катюзі в реанімацію нехай ще з кимось проконсультуються з фахівців бо вона робить дітей каліками або трупами.бажаю ім таку провірку як санітарну бо там страшний бруд так і корупційну щоб медики ті гроші які витягли з кишень батьків тепер витягли з своіх кишень для хворих дітей.цей увесь бардак я бачила своіми очами і я була в шоці. якщо ця дитинка не виживе я любим методом доведу вину Колосовськоі.вона відповість за свою халатність і ій не допоможуть ніякі знайомства.

 • Віра

  А я з вами не згідна!!!!!!!! Коло ласка Любов Бріївна дуже кваліфікований спеціаліст!!!!! Якби не дай Бог щось сталося з моєю дитиною під час пологів, я б була дуже рада, щоб моя дитина попала в руки до неонатолога Колосовської Любов Юріївни

 • Віра

  Ой режим т9 Колосовська Любов Юріївна

 • АЛЯ

  Я лежала в обласній лікарні роддома в екстерногінетальній патології на збереженю місяць і моя дитинка завмерла.Хочу сказати щотам нелікують а роблять досліди над людьми .За місяць мене ніразу непрокапали хоча я так просила.свою лікарку Вмене підвищувався тиск до160/100 пила лише допегіт по 2таблетки 4 рази вдень егілок-ретард і амлодепін це все було моє лікування а для плоду дитини лікування небуло ніякого.Вела мене лікар Довганіс Ліля Євгенівна вона нелікує а каліче літає по відділу і рипить багато .але Бог нанебі все бачить і покарає такою карою за всі виплакані сльози.Їй потрібні такі вагітні щоб уже роди приймати а не лічити.

 • Богдан

  ,,професор» Макарчук це повний піз….поломати їй руки!!!

 • Люба

  Мене направили у Франківськ на переривання вагітності… Але так як був великий термін 18 тижнів мені потрібно було багато паперів зібрати… І мій гінеколог порадив мені завідуючого відділення ОПЦ Яремка Мар’яна Івановича що він допоможе(його знайомий) …. Але як тільки я вже отримала всі необхідні заяви і підписи він покликав мою сестру в кабінет і повимагав гроші нібито на ліки на що вона сказала що мій чоловік учасник бойових дій і лікування має бути безкоштовним… Після цього він сказав іти на 4 поверх в ОПЦ а він підійде…. Але ми його так і не дочекались… Він просто передав мене іншим лікарям… Вн ще нічого не зробив а вже хотів грошей… Я не розумію за що ж іім платять зарплати якщо вони на людських бідах наживаються ще краще… ??????

 • ната

  27 травня покінчив життя самогубством лікар-геніколог Стоцький Сергій Семерович

 • Галина

  13серпня2017 року попала в Опц:відійшли води,почалися схватки.На зміні був Жукович(якщо непомиляюся),і заступник завідуючого,потім був Попович.Зразу просила зробити мені кесарево,тому що першу дитину так родила,мене навіть нехотіли слухати тримали два дні без водів,поки дитина задушилася а в мене почалася кровотеча…Безсовісні лікарі,бажаю вам відчути моє горе….

  • Yuliasik

   Тримайтесь. Хай Бог допомагає вам пережити цей біль!

 • Ліна

  Калічуть жінок а нелікують,вбивають дітей,Жукович розказує всім одну казочку що без водів можна лежати 4тижні,це експерименти над жінками роблять.Як можна з переймами,без водів жінку тримати і передавати на іншу зміну,а взяти в родзал вже коли в дитини зупинеться серце…Вбивці…

 • Анна

  В мене мурашки по шкірі від деяких коментарів, у мене 30 тиждень вагітності, і я просто вирішила пошукати відгуки. Мене шокує ставлення деяких «спеціалістів» до вагітних жінок, таких треба садити на палю за таке відношення. Як можна доводити жінок до того, щоб бідолаха конала, а в результаті вмирали діти а то й самі жінки, ганьба вам шановні! Ніколи не буде внас порядку, обідно до сліз…

 • Аліса

  Я народжувала в ОПЦ у серпні 2017 року, і дуже вдячна лікарю Колосовській Л.Ю. та всім дівчатам в реанімації за лікування моєї донечки! І я бачила (оскільки щотригодини ходила годувати малу в реанімацію), як професійно і чуйно лікарі дитячої реанімації ставились до діточок. Ніхто ніяких грошей не вимагав, а коли ми виписувались, щиро раділи за нас та нашу Каролінку. Я їм безмежно вдячна!!!!

 • Марія

  Народжувала в 20 16 двійнят сама народила, сказали заплатити 8000грн,(бо дві дитини) страшний бардак кругом, бридко в туалет піти.

 • Марія

  В паранотальному центрі…

 • Vika

  Зробила велику помилку. Поїхала в ОПЦ до Франківська. Подумала, все-таки область, можливо лікарі і умови кращі. Не там то було!!! Вагітність 26 тижнів, різкі болі внизу живота. На приймальній зустріла якась квочка, яка гарчала на мене, що я не там сіла, не там стала. Потім прибігла якась лікарка, яка з порогу почала кричати і нападати на мене за переривання вагітності. Почала погрожувати капанням і уколами. Я сказала, що хочу щоб мене оглянули і сказали діагноз, а потім вже назначали лікування. Я ще в такому шоці не була. Якийсь цирк! Я вже 100 раз пожаліла, що взагалі туди звернулась, хотіла вже розвернутись і іти додому. Після години муків, мене нарешті прийняли, заставили заплатити благодійний внесок в 200 грн і поклали в палату.
  Проте перебування було кошмарне! Туалет просто мрія фільму жахів. Піддон, типу «душ» взагалі без слів, враховуючи ще те, що санітарки зливали туди грязну воду з сміттям після миття підлоги. Після миття в таких умовах, ще лікаватись треба.
  Після обіцянки виписати мене через 3 дні, так як загроза минула, в мене за 10 секунд на УЗД знайшли запалення нирок. Якого до речі навіть не було. УЗДистка хамло рідкісне. І ще й спеціаліст ніякий.
  Крапельницю медсестра навіть поставити правильно не могла, все в крові було. За крапельницею навіть не приходили слідкувати, я сама навчилась собі її регулювати і знімати, коли хотіла в туалет, бо одного дня пролежала 8 год під крапельницею.

  Після двох тижневого перебування в стаціонарі, пішла кругленька сума грошей на ліки дорогі, які мені були не потрібні та ще й харчування, бо не було можливості мені привозити з дому, так як далеко живу.
  Дома ще чекала річна дитина, яка ночами за мною плакала, поки я лікуюсь від того, чого в мене навіть нема.
  Зібравши речі, я поїхала додому. І зовсім не жалію!
  Зрозуміла одне дуже добре, що ніколи ні за яких обставин не поїду туди знову!
  А ще подивившись на лікуючих лікарів дівчат, які лежали зі мною в палаті, та бачивши їхню ситуацію і дії лікарів, дивувалась кожного дня жахливій компетенції та до чого вони доводили вагітних жінок. Вони умудрялись під абсурдними причинами просто калічити жінок. Таке відчуття, що не лікарі, а якісь тупі ПТУшники вели вагітність. І якщо приходив лікар на обхід, це ще велика честь, бо переважно вони з’являлись під обід, або просто посилали інтернів, які не могли двох слів зв’язати і говорили якісь космічні дурниці.
  Будучи вагітною вже 2 дитиною, я розуміла, що треба тікати від таких лікарів і то по швидше, поки жива здорова.

  Доказом цього, стало те, що моя знайома, вагітною двійнею, не могла доносити дітей, поїхала в опц, лікар сказав, що треба пішивати, на що вона згодилась, тільки щоб доносити дітей. Там їй занесли інфекцію при даній процедурі, після чого ледве живу відправили на Київ. Вагітність так і не зберегли, дітки померли в утробі зразу ж, а її саму ледве з того світу витягли.

 • Іра

  Не раджу нікому ОПЦ, дівчата якщо вагітність не складна краще в районі, від багатьох чула і відношення і умови кращі, ОПЦ як з фільму жахів, ліжка, туалет, душ це щось((( не зрівнятися з жодною лікарнею міста. А також однозначно не сподобався приймаючий пологи лікар Дрінь Тарас Романович, може щось і знає, але відношення вражає, пояснити не вміє, чи не хоче, каже такі речі що лікарю не подобає, лікарська етика відсутня повністю ну і цинізм у повній мірі, як без нього в роддомі?! .. ((( його гасло родити природно будь якою ціною і без знеболення обов’язково!(( одним словом краще звертатись до перевірених лікарів, які професіонали у своїй справі, а не пішли в гінекологію як в сімейний бізнес!!

 • Маруська

  А я дівчата хочу розказати про лікаря Дзьомбака. Це не лікар,це бандит! Родила у нього в травні ,грубий,неприємний,наглий ,порвав мене так,що після цих родів напевне буду інвалідом(((
  За роди вимагав 8 тис!! Проте коли я хотіла подякувати іншим працівникам сказав категорично нікому нічого не давати.
  Якщо почуєте його прізвище-тікайте !

  • Галя

   А я родила в нього в Городенці і думаю як такого могли забрати до Франківська.
   Моя дитина після цих пологів має ДЦП, бо у пологах була травма

 • Аня

  Професор Макарчук-ніколи нікому не порадує,як людина це жах просто, а ім’я професор було куплено напевно, бо не відповідає тим знанням, які вона має бути

 • Надія

  На рахунок дриня,я не згодна категорично…словом перші пологи у мене були 10 років назад,і то як кажуть ні в казці не розказати,ні пером описати…мені всі ці роки снився той жах і через це я ніяк не наважувалась на другу вагітність.я сама водій,але попри роддом я не наближалась ближче як на сто метрів,а як з кимось їхала,то закривала очі.ну суть ясна,як мені пощастило. Чоловік мене уламав,і через 10 років мені прийшлось знов туди попасти.ви собі не представляєте як я драляла,коли лікарі казали що ще не час…навіть допобачення не говорила…коли прийшла година ікс,дринь мене так позитивно налаштував,включив музику,чоловік був біля мене,ні одна медсестра мені слова кривого не сказала,у нас навіть сімейне відео є цього всього,ну не самого процесу,а наслідку…ніхто навіть не зробив зауваження що ми знімаємо,ну тобто чоловік…дуже приємний лікар,роди я б не сказала що з легких,але я твердо можу сказати,що все пройшло на позитивній ноті.в палату до мене приходив по п‘ять раз на день,обробляв рани,бо розрізав мене,я не хотіла в спину обезболення ,і слава Богу все ок.у нього після мене родила моя сестра і подружка.всі задоволені і дотепер його згадуєм( до речі кума моя на 3 місяці і вже знає що буде родити у нього).моїй дитині 10 місяців,я щаслива.цей день пологів був найпрекраснішим у моєму житті.ніколи не думала що так скажу.і як трапляється нагода,я їду попри роддом з щирою усмішкою і приємними спогадами.

  • М33

   Чи немає часом у Вас номер лікаря Дрінь,скиньте будь ласка!Дякую

 • Надія

  Пологи дуже складний і відповідальний процес, саме тому потрібно думати де і в кого будеш народжувати. Нажаль є багато безграмотних спеціалістів, але можна знайти і доволі толкових. Добре під час перших пологів мати біля себе універсального спеціаліста, який може і кесарів розтин зробити. Інколи роди заходять в глухий кут, родової діяльності нема і це небезпечно. Мегедин Ірина саме такий лікар – рішучий і відповідальний. На перший погляд занадт строга і не делікатна. Але ж Ви хочете здорову дитину і породіллю. Тому не жалійте себе, думайте, допомагайте лікареві і дай Бог всім щасливих пологів.

 • Мирослава

  Шановні майбутні мами . З свого гіркого досвіду застерігаю вас від лікаря ( хотя його лікарем назвати тяжко )цього пі…са Адам Роман Антонович. Це страшна людина у мене під час схватків він сидів у телефоні грав ігру …І казав мені буди сильно кричати я зібрався і пішов розказувати можна багато про цього Офериста я вилізла на крісло тільки почались роди він питає де чоловік працює скільки заробляє що його цікавило))(( …Кисирові роди мені коштували 17000тис …без слів одні емоції…Нехай таким офирістам Бог заплатить най відчують на собі таку зухвалість як вони роблять з без плрадними жінками!!!!

 • Вікторія

  І в мене приймав пологи Адам ім’я не пом’ятаю, думаю про того, що ви написали в 2014році, прийшла народжувати сама, але був екстрений кесарев розтин,все пройло нормально, і гроші з мене ніхто не вимагав і не казав скільки маю дати, я дала скільки важала потрібним, мені здається, що я дала 1500гр лікарю, а 500гр анестезіологу, але він якось зразу зайшов, а потім і не заходив я так нічого і не давала йому, а лікаря питала про анестезіолога він казав, що можу нічого і не давати. Але дівчата на той час за кесарев платили 4000грн. В мене нема нарікань на Адама він заходив, питався, дивився. Може це щось час робить з людьми?

 • Оксана Ленько

  Щиро вдячна Макарчук Оксані Михайлівні за професійність, людяність. Дякую за врятовані життя в надзвичайно складній ситуації.

Написать комментарий