роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Івано-Франківськ областний пологовий будинок

Отзыв добавил(а): Надя
Отзыв:

Областний пологовий будинок Івано-Франківськ. Народжувала в обласному обидва рази. Перший раз дитина була в інтенсивній терапії, де завідуюча ще та с…ка, яка лиш качала гроші і нічого не робила. Я лежала в фізіології в Марії Василівни(здається Костинська) і дуже задоволена. Палата була двійка, ще лежала жінка з дитиною. На роди попала без домовлень, кесарила мене та ж Марія Василівна.
Вдруге лягала швидше, але кесарили на другий день, бо починалися перейми. Лікарем Лесею Григорівною Бойчук задоволена дуже. В малого була висипка, то відлежали в обсервації. Жахливішого місця ще не бачила. Туалет -гірший за міський. Прийшлося трохо «построєніє» робити всяким там медсестрам і санітаркам. Лікарка вела Людмила Василівна Ковальчук-хороша, мені сподобалася.
Акушерка 5 разів приходида і відверто просила їй віддячити, отримала шоколадку і «дякую» і все. До речі, перший раз в мене по необізнаності викачали трохи грошенят. Вдруге на тумбочці на видноті лежали роздруковані права, обовя»зки пацієнта, персоналу і т.п. Думали , що якась «крута» лежить (самі призналися) і лишній раз не приставали. Вважаю, що віддячити (грошима і т.п.) можна тому, кому вважаєш за потрібне, а не дякувати «двадцятками» наліво і направо, коли щодня змінюється зміна і персонал поганезно виконує свої обов»язки. Наглість зі сторони жінки не зашкодить в таких випадках ніколи. Ось такі мої враження!

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Да, требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Областний пологовий будинок Івано-Франківськ не дуже сподобався, але є і гарні лікарі.

7 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Івано-Франківськ областний пологовий будинок

 • asa

  Ніколи не вибирайте лікаря Чумак. Вона калічить дітей. Навіть коли написано в карточці зробити кесврево, вона не дає. Виправдання в неї одне: «Я за природні пологи». А насправді вона просто знущається. Певно, невпевнена в собі. Хоча вже стара дримба

 • маряна

  Я народжувала в січні 2014 у обласному пологовому. Лікарі просто супер, лежала в після пологовому відділенні 4 дні, так вийшло що родила на вихідні, лікарі приходили постійно, цікавились самопочуттям( так як роди у мене були важкі). А от середній і молодший медперсонал це просто с…ки рідкісні, не дотримуються ні етики, ні деонтології, таке враження що вони вчились у ветеренарному а не в медичному, до породіль ставляться як до тварин. Їх відразу треба ставити на місце, щоб вони тебе боялись, тоді не дозволяють собі лишнього. Я не давала грошей ні одній акушерці, ні медсестрі, вважаю нема за що( якщо було б нормальне ставлення можливо і дала б). Одним словом, якщо хочете лікаря професіонала то ідіть родити в ОПЦ, а молодший персонал на місце поставити можна. Доречі жодний лікар у мене гроше не вимагав і навіть не натякав, на відміну від медсестрів і акушерок.

 • наталія

  в обласному роддомі страшний бардак починаючи з родзалу і закінчуючи реанімацією.до породіль відношення гірше як до тварин.не дивляться до них.якщо не маєш домовленості з лікарем який буде приймати роди то чергова зміна перекидає таких жінок з рук в руки тобто як мяч може хтось візьметься за цей час може і померти ім однаково.а завідуюча дитячоі реанімаціі Колосовська Любов Юріівна за те що після родів з нею не поділилися грішми довела дитинку до критично тяжкого стану.іі слова що я лікувала вашу дитину безкоштовно.то це лікарі чи це кати які з за грошей доводять дітей до смерті .іі бог покарає але я б хотіла щоб мами які народили дитинку не віддавали цій катюзі в реанімацію нехай ще з кимось проконсультуються з фахівців бо вона робить дітей каліками або трупами.бажаю ім таку провірку як санітарну бо там страшний бруд так і корупційну щоб медики ті гроші які витягли з кишень батьків тепер витягли з своіх кишень для хворих дітей.цей увесь бардак я бачила своіми очами і я була в шоці. якщо ця дитинка не виживе я любим методом доведу вину Колосовськоі.вона відповість за свою халатність і ій не допоможуть ніякі знайомства.

 • Віра

  А я з вами не згідна!!!!!!!! Коло ласка Любов Бріївна дуже кваліфікований спеціаліст!!!!! Якби не дай Бог щось сталося з моєю дитиною під час пологів, я б була дуже рада, щоб моя дитина попала в руки до неонатолога Колосовської Любов Юріївни

 • Віра

  Ой режим т9 Колосовська Любов Юріївна

 • АЛЯ

  Я лежала в обласній лікарні роддома в екстерногінетальній патології на збереженю місяць і моя дитинка завмерла.Хочу сказати щотам нелікують а роблять досліди над людьми .За місяць мене ніразу непрокапали хоча я так просила.свою лікарку Вмене підвищувався тиск до160/100 пила лише допегіт по 2таблетки 4 рази вдень егілок-ретард і амлодепін це все було моє лікування а для плоду дитини лікування небуло ніякого.Вела мене лікар Довганіс Ліля Євгенівна вона нелікує а каліче літає по відділу і рипить багато .але Бог нанебі все бачить і покарає такою карою за всі виплакані сльози.Їй потрібні такі вагітні щоб уже роди приймати а не лічити.

 • Богдан

  ,,професор» Макарчук це повний піз….поломати їй руки!!!

Написать комментарий