роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Міський пологовий будинок Івано-Франківск

Отзыв добавил(а): Ірина
Отзыв:

Я народжувала восени у 2009 році у міському пологовому будинку Івано-Франківска. З жодним лікарем не домовлялася. Звичайно, коли почалися перейми, трохи хвилювалася, адже так слалося, що зараз усі домовляються. Відчувала себе білою вороною. Та через деякий час «взяла себе в руки» і викликала таксі для подорожі в пологовий. У приймальні нас зустріла приємна жіночка, оформила, викликала лікаря для огляду. В цей час народжували декілька жінок, відповідно чергова лікарка була зайнята і мене оглядав черговий інтерн. В родзалі я танцювала одна, щось запитати не було у кого (всі були зайняті більш «важкою» пацієнткою), тому прийшлося згадувати усе, чого дізналася на курсах в клубі щасливих батьків «Мілагро» по підготовці до пологів. Щиро вдячна дівчатам за такі потрібні знання!!! Саме завдяки їхньому професіоналізму я зуміла зберегти спокій, впевненість і по-справжньому насолодитися усім процесом очікування свого маленького чуда. Світ не без добрих людей=) Згодом до мене підійшла акушерка Калина Тимофіївна (низький уклін, чудовий фахівець, золоті руки, щира душа), лікар Тетяна (не пам’ятаю прізвища), добре підготовлений інтерн, анестезіолог і решта мед персоналу. Ось у такій веселій компанії на світ з’явилося моє малятко. Ніяких грошей у мене ніхто не вимагав (хоча, ні, педіатр щось натякала, що вона «навіть не заслуговує на коробку цукерок..?») і ставлення було хороше. Усе ніби добре, ось тільки приміщення для породіль варто було б переобладнати… А ще потрібно підучити мед персонал азам грудного вигодовування. Повісили на стіну листочок формату А4 з деякою інформацією, читайте, матусі, самі. Ніхто нічого не розказує, не показує. Сумно… І тут знову прийшлося скористатися допомогою «Мілагро». Їхній консультант з грудного вигодовування допомогла налагодити ГВ, правильно прикласти дитятко, надала шалену емоційну підтримку. Саме їй ми завдячуємо 2 роки успішного грудного вигодовування. Дякуємо!
Ось така історія. Сподіваюся, що за ці три роки у міському пологовому будинку щось змінилося у кращий бік… а якщо «ні», тоді, матусі, впевненості вам і віри у свої сили!

Медучреждение бесплатное, а деньги требует(ют) ? Нет, не требует(ют).
Рекомендация к посещению и оценка: Персонал ніби хороший, та з гордістю та впевненістю рекомендувати даний пологовий будинок Івано-Франківска не можу.

Написать комментарий