роддома, врачи, медучреждения
Видео, как легко и быстро написать отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях и Найти нужную информацию, лучшие медучреждения, где лучше рожать, роддома отзывы, сколько стоят роды, роддом фото и другое.
Для написания отзыва НЕ нужно регистрироваться.

Оставить отзыв можно быстро и АНОНИМНО.
отзывы о роддомах
Чем больше отзывов мы оставим и
поделимся ссылкой на этот сайт с другими, тем более информативным и полезным он станет для окружающих.

И, возможно, со временем, именно Ваши Отзывы о врачах, отзывы о роддомах, отзывы о врачах роддомов, отзывы о медучреждениях спасут здоровье человеку!
Rambler's Top100

Черновцы, БОЛЬНИЦА 1 скорой помощи Хирургия №1 Щербань Н.Г.

Отзыв добавил(а): SaHa
Отзыв:

Благодарна очень!!!! Хирургии №1 г.Черновцы Больница 1 Скорой помощи. Моя маму оперировали именно там. Хирург – Щербань Н.Г. специалист с большой буквы!!!!! И обслуживающий персонал просто суперрр! СПАСИБО БОЛЬШОЕ!!!!!! Здоровья всем!!!!!

Рекомендация к посещению и оценка: Если операция то только у Щербаня Н.Г. (больница 1 Черновцы)

6 комментариев, написать комментарии (отзывы) к Черновцы, БОЛЬНИЦА 1 скорой помощи Хирургия №1 Щербань Н.Г.

 • Иван

  Детская глазная больница которая находится на южно-окружная заведующая не взяла на процыдуру ребенка которому 2 месяца у него с глазика идет гной нас направили на процыдуру чистки глаза мы пришли с напровлением и анализами отстояли в очереди но так и не получили лечение,скажите куда можно жаловаться на нее?

 • Христина

  Мій коментар швидше попередження для майбутніх пацієнтів ніж порада лікаря. Нажаль довелося лікуватися(оперуватися) у Домбровського. Сказати що це лікар не повернеться язик. Я звернулася з косметичною проблемою(капілярна сіточка). На біль в ногах не скаржилася. Мені запропонували лазер замість склеротерапії. Потім почався ЖАХ. Ноги почали не просто отікати вони неймовірно боліли і судомили. На кожне моє звернення до «лікаря» отримувала одне пояснення -мине,вираз обличчя лікаря при цьому словами не пояснити,мовляв що ти від мене хочеш. За 4 місяці капіляри не зникли але зявилися опіки-сліди від лазеря.
  Звернулася в інст.Шалімова де мені і пояснили що перше що мав би зробити мій «лікар» це направити мене на доплерографію,що не було зроблено(він напевно має рентгенівський зіра або занадто впевнений) ,наступне- моїй шкіри лазер абсолютно протипоказаний,маю величезні сумніви що пан Домбровський про це не знав-зате добре знав вартість,краще б я за цю суму повещла дитину в Болгарію:) відпочити. Тепер готуюся до повноцінної операції в Шалімова – нажль наслідки «лікування» в чернівцях не минучі,а мені всього тільки 26. Про відкриті ноги весною та літом можу забути. Надіюся позбутися болю та важкості в ногах. P.S. нажаль мій випадок такий не один. Бомбровський не лікар- а бізнесмен. Тому що перше гасло медецини не нашкодь…

 • Оксана

  Хочу застерегтии всіх, хто має план сходити в ОКЛ, в судинну хірургію.
  Не ходіть! Поїдьте в Київ, чи в сусідню обл.
  Я особисто із косметичним дефектом звернулася у це відділення.
  Судини із якими звернулась залишилися. А вся нога в шрамах.
  Великі брехуни і зовсім мізерні спеціалісти. Лазером працювати не вміють.Вчаться на людях. Моїй знайомій спалили нерв,вона зараз оформляє інвалідність

 • Любовь

  Доброй ночи. Вызвала сегодня скорую ребенку 6 месяцев 3 день орз, 2 дня была t» 38.0 сегодня после свечи нурофен 60, упала до 34.5 приехали через 20 мин, ребенка осматривать хотела в прихожой уговорила пройти в детскую не раззуваясь, стала и молчит я рассказала что как, когда давала лекарство и какое она дальше тупо на меня смотрит поставила малого на кровать мол пожалуйста делайте смотрите и т д. Послушала, посмотрела горло стала под стенкой и стоит и говорит мне чего вы стоите расстирайте его, обогревайте. Честно говоря я в шоке с наших врачей, не все есть достойные носить звание врач. Я как мама первенца беспокоюсь по любому поводу, может и ничего страшного и не было но она как врач хотя б объяснить или сказать или незнаю хоть что не будь должна что то сказать а не я вытягивать с нее слова. К сожелению незнаю какая бригада была, я надеюсь что больше такой не увижу.

 • Саша

  Доброго дня хочу всіх хто планує лікуватися у Домбровського застерегти прочитала вище що він не лікар а бізнес мен впевнилися в цьому на власному досвіді. 2,5
  роки назад звернулась до нього для лікування варикозу після 2 пологів. На нозі була невелика сітка та декілька невеликих гульок. Одразу після огляду сказав що тільки операція лазарем можна без наркозу і що я ввечері піду додому. Підготувавшись до операції прийшла на 9 ранку як мені сказали купили все що потрібно для операції доречі названу вам суму зразу множте мінімум на 4. Прочекала на операцію до 16.00 тепер дуже шкодую що не пішла додому. Операцію почали без наркозу місцево обкололи ногу я все бачила далі почався жах мені дали укол я була як п’яна але бачила як надрізали і тягнули вену коли зробили надріз у паху була така біль що я кричала і тоді мені зробили наркоз. Отямилась в палаті мені повідомили що прийшлося видалити всю вену я не медик але ніби стовбурову точно не знаю. Пробула в лікарні 2 дні і виписали додому. Носила компресійну білизну бинти робила все що казали але результат жахливий вени видуло ще гірші ніж були і вже на двох ногах. Сітка яка була так і залишила і стала більша. Ноги постійно болять отікають близько місяця назад у оперованій нозі при навіть маленькому напруження з’являється відчуття що вона трісне. Розумію що треба до лікаря але вже боюсь йти. Зараз мені 35 років а ноги жахливі я не медик повторюся але впевнена що у 32 у мене не була критична ситуація яка вимагала такої операції. Ось моя історія може комусь збереже здоров’я а може і життя. Якщо хтось знає хорошого лікаря порадьте буду дуже вдячна.

 • валентина

  Очень благодарны хирургу Волянюк Петро Михайловичу!Это доктор от бога. в нем все и высокая квалификация врача. и доброта. и понимание.Дорогой Петро Михайлович здоровья вам и долголетия!!!

Написать комментарий